Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA - Arka Gdynia 18.11 (wtorek), godz.18

strona 2/3

18 listopada 2008, 21:15 / wtorek
Wróciłem zmarznięty do domu, puściłem Pokolenia i raźniej zrobiło się na duszy.
Mecz w wykonaniu naszych pupilków beznadziejny.
18 listopada 2008, 21:17 / wtorek
Bierzmy tego Trafalskiego poki go Lech czy inna Legia nie chca. Tyle w temacie.
18 listopada 2008, 21:18 / wtorek
No słabo było nie ma co gadać, ale to był kuźwa 3 garnitur nie zapominajcie o tym! Kilku piłkarzy, którzy dostali dzisiaj szansę udowodnili, że dla dobra Lechii należy się z nimi pożegnać. Myśle, że każdy rozumny w tym i nasz trener to widział i wie o kim myślę.
18 listopada 2008, 21:24 / wtorek
Midzierski out? Kapsa dobrze bronil, swietna parada w pierwszej polowie. Trafalski ma ciag na bramke, mowie wam bierzmy go bo on na pewno nie jest gorszy od Cetnara =)!
18 listopada 2008, 21:29 / wtorek
Midzierski papa, Cetnar papa, Kalka - szacuneczek i dzieki za serducho w Lechii ale też papa.

Trafarski - miałem nadzieję, że pokaże więcej, chociaż źle nie było, ale niech jeszcze w jakimś meczy, albo chociaż na treningach pokaże, że warto go ściągnąć.
18 listopada 2008, 21:31 / wtorek
Oczywiście Cacic i Radovanovic tym bardziej narka, fajnie ze byliście, ale wybaczcie, ale leszczy w Lechii nie chcemy i nie będziemy Was opłacać - PAPA. I już się robi w budżecie miejsce na pensje dla 2 - 3 WARTOŚCIOWYCH ZAWODNIKÓW PEWNYCH DO GRY I KURWA NIE RANDEK W CIEMNO JAK NASI "GOŚCIE" Z BAŁKANÓW!!!!

Zarząd do roboty !!!
18 listopada 2008, 21:32 / wtorek
Midzierski Kalka Centar dziekujemy za grę w Lechii ale to już za duże progi dla was.

Trafalski - szkoda takie pogody , przy lepszych zagraniach pomocników dał by radę myśle ze jak by zagrał z naszym całym pierwszym skladem zdobył by gola. Duzo lepszy od Cetnara , Warunkami lepszy od Buzały, Bo Kowalczyk tez nic nie gra. A Ryba się wypalił chyba :(
18 listopada 2008, 21:36 / wtorek
Wróciłem z T29 i tak słabego występu nie widziałem chyba od 4 ligi :( Co wyrabiał Rybski woła o pomstę do nieba. Z "gwiady" kreującej grę zmienił się w chłopca, który ledwo potrafi piłkę kopnąć. Praktycznie chodził po boisku, a jego podania były strasznie niecelne! Cały zespół grał bez zaagnażowania i wiary w zwysięstwo. Chyba wszyscy pamiętają konstruowanie akcji ofensywnych z udziałem Bąka i to dzisiaj powróciło jak zły sen. Samo za siebie mówi to, że na boisku zaczynało się coś dziać dopiero wtedy jak Cetnarowicz otrzymywał długie podanie i próbował coś z tego zrobić! Masakra! Wolno, niedokładnie, bez pomysłu! Cała obrona tragicznie i to nie tylko w tym meczu! Trener musi coś z tym zrobić, bo będzie katastrofa! Nie ma wytłumaczenia, że to trzeci garnitur, bo śledziuchy też z pierwszym nie wyskoczyły. Po tylu latach posuchy myślałem, że każdy mecz z Arką będzie dla piłkarzy wydarzeniem - dzisiaj chyba dla nich było to coś na kształt sparingu! Niestety 18.11.2008 byliśmy gorsi i to nie mało. Całe szczęście, że to tylko PE - mam nadzieję, że odpowiedzialne osboby wyciągną wnioski.

Zawsze nad wami ... !!!
18 listopada 2008, 21:39 / wtorek
Wariat a ty od czego jesteś ? Aby mowic kto ma grac w Lechii a kto nie ? Wejdz do szatni przed meczem i powiedz im to prosto w twarz. Moze i Zielinski do najlepszych trenerow nie nalezy ale widzi , ze nie graja oni za najlepiej , dlatego tez nie maja miejsca w pierwszej jedenastce . Kadra musi byc szeroka ..Malo w jakiej kolwiek druzynie jest dwudziestu-kilku zawodnikow na takim samym poziomie , grającym zajebiscie . To nie Barcelona :]
18 listopada 2008, 21:52 / wtorek
Zaskoczeniem byl niewatpliwie dobry wystep Kawy!!??
18 listopada 2008, 21:53 / wtorek
Szeroka kadra szeroką kadrą... ale jeśli nasz napastnik (Cetnar) startuje do piłki z przewagą 2 metrów nad obrońcą Arki, a po przebiegnięciu 5metrow traci do niego 2 metry to jednak jest coś nie tak. Co z tego że ładnie na klateczke przyjmie jak do zadnej pilki nie dojdzie.

Midzierski dziś dno, ale pamiętam kilka jego fajnych meczy, wiec nie skreślam.
Manuszewski zagrał dziś jak profesor, a niedawno jak zagrał kibel to już kilku go tu wyrzucało na pysk, więc to jak z nim koledzy?
Kasperkiewicz - z ŁKSem bardzo fajny mecz, dziś? jego gra to jakiś żart.
Mimo wszystko dzisiaj bym wyróżnił Kalkowskiego (mimo że to już nie umiejetnosci na Ekstraklase), Kawe i Trafalskiego (szczególnie podobało mi sie jak no nie mniej niż 5 razy podał fajne z klepki + akcja bramkowa).

Generalnie dzisiejszy mecz pokazał że z naszych rezerw do pierwszego składu puka... 0 zawodników.
Może kiedys J.Kawa.
18 listopada 2008, 22:02 / wtorek
TswBksWks, albo jesteś pod wpływem, albo poprostu nie zajarzyłeś co napisałem. Co do piłkarzy, to faktycznie napisałem, że Kalka Midzier i Cetnar powinni odejść z Lechii, bo mimo wielu szans jakie dostali, ani jednej nie wykorzystali - chyba przyznasz mi tu racje, w przeciwnym przypadku napiszę, że kierujesz się jakąś chorą... miłością do nich? Kalka szacuneczek, powiedział kiedyś, że jego marzenie to wyjść z Lechią na mecz w Esktraklasie i wtedy poczuje się piłkarzem spełnionym i skończy kariere. Marzenie swoje spełnił, kariery nie skończył i gorąco mu kibicowałem by jeszcze chłopak pograł na dobrym poziomie w bieli i zieleni, ale jednak cudów nie ma i chłop najzwyczajniej w świecie już ma złote lata za sobą. W imie dobra Lechii należy się pożegnać. To samo tyczy się Cetnara. Co zaś do Midzierskiego, to ten chłopak wiele szans dostawał i wiele meczy rozgrał i żeby nie przesadzić, ale przypominam sobie JEDEN w miare dobry, reszta to ból głowy. Podbijasz do mnie z tekstem kim ja jestem, to Ci odpowiem, że kibicem widzącym pewne rzeczy.

Co zaś się tyczy Zielińskiego to poczytaj moje posty, bo w dobie wielu tekstów anty-zielu zrobiłem się stając po przeciwnej stronie jego zwolennikiem. Najłatwiej pisać, że byśmy go kochali tak jak Kubickiego, gdyby wygrywał jak on mecz za meczem, a Ziela mieszać z błotem, bo nie wygrywa przecież wszystkich meczy, jakby to frustraci napisali. TRUDNIEJ dostrzec, że między drugą ligą, a ekstraklasą jest ogromna różnica i wraz z przyjściem Zielińskiego Lechia zaczęła grać w piłkę na poziomie, a nie odłamkowymi na Cetnara, który szczęśliwie jeszcze w 2 lidze strzelał, co dziś prezentuje każdy widzi. Są - napiszę to - średnio rozgarnięci, którzy piszą, że Kubcki grał ofensywnie, a Zieliński gra defensywnie... Nazwijmy to wprost... Głupki! Kubicki grał 4-5-1, a Zieliński gra 4-4-2 i kto gra bardziej defensywnie??? Lechia za Zielińskiego zaczęła grać w piłke tak jak się dzisiaj gra co pokazuje w meczach z czołówką mimo przegranych, trochę przez brak cfaniactwa, ale jednak. Cały mecz Lechia była przez komentatorów C+ zajebiście chwalona w meczu z Wisła. Co też dotyczy malkontentów z meczu z Legią i piszących Zieliński chuj i pedał, to zobaczcie jaki wynik zrobił zajebiście grający i z zajebistym trenerem Śląsk Wrocław w Warszawie!!!! Nie dociera do waszych głów, że pewnego poziomu się nie da przeskoczyć, że te drużyny są budowane latami, mają budżety, a nawet remis u nich to jest istny cud.

Sie rozpisałem. ;)
18 listopada 2008, 22:10 / wtorek
Mysle ze ten mecz udowonil, ze faktycznie kilku zawodnikow trzeba pozegnac i ze Zielinski wystawia najbardziej optymalny sklad w lidze. Nie mi decydowac kto ma grac a kto nie ale Midzierski,Cetnar,Ryba chyba za bardzo w siebie uwierzyli a szkoda:( Mysle ze ten pokazal czemu gra Rogal a nie Ryba :( A Trafarskiego trza brac mysle ze z Kowalem stworzyli by dobry napad;) Pozdro
18 listopada 2008, 22:10 / wtorek
Witam,
dzieiejszy mecz rzeczywiscie fatalny, ale najbardziej dramatyczne jest to iż de facto dzis nie grał II czy też III skład tylko praktycznie PIERWSZY!!! Kogo zabrakło??? Trałki, Kaczmarka, Kosznika, Huberta i Rogala. A reszta!!! Manu, Mysona, Buzała, Kowalczyk, Andrut, Piatek, Kasperkiewicz, Rybski to gracze którzy grają albo w pierwszej jedenastce, albo są jej bardzo blisko.
Nie ma sobie co mydlić oczy, udawać że jest gicio itp.!! Jest słabo, potrzeba koniecznie wzmocnień praktycznie w każdej formacji oprócz bramki. Niezbędny jest kreatywny pomocnik i napastnik z prawdziwego zdarzenia. Ale priorytetem są obrońcy!!! Kurcze, mamy NAJGORSZĄ defensywę w lidze!! Stracilismy wiecej bramek niz Górnik czy Cracovia. Prawdziwy dramat! Co z tego ze wszyscy na około wychwalają Bączka, skoro straciliśmy 21 bramek. Z pochwał nikt się jeszcze nie utrzymał!
Mamy przed sobą bardzo ważny mecz z Piastem, kolejny z gatunku "o wszystko" aby zimę spędzić spokojnie. Nie trzeba chyba pisać że musimy wygrać, nawet grajać kompletną padakę. Na szczęcie gramy u siebie, bo na wyjazdach to juz kompletna padake prezentujemy.
To wszystko i tak nie zmienia faktu, że LECHIA to jest potęga!!! :))
pzdr
18 listopada 2008, 22:25 / wtorek
Lechia przecież wygra z Piastem i znowu mamy dobrego trenera. :))))))) Weźcie się ogarnijcie bezkitu.
18 listopada 2008, 22:35 / wtorek
Midzierski, Kasperkiewicz, Rybski, Kowalczyk, Kalkowski, Cetnarowicz, Cacic, Radovanovic - ci zawodnicy nie nadają się na poziom Ekstraklasy... Moze w koncu ktoś pomyśli czyt. trener i zastąpi ich młodymi zawodnikami, którzy powinni poradzić sobie o wiele lepiej od nich... Aż żal patrzeć jak oni grają...

Midzierski - jego kontakt z piłka = strata... nie umie upilnować rywala...

Kasperkiewicz - Ma piłkę i nie wie co z nią zrobić, przez to jego kontakty z piłką kończą sie podobnie jak u Midzierskiego + Każde przyjęcie piłki przez Kasperkiewicza kończy się odbiciem piłki na odległość 3-4 metrów...

Rybski - 0 (słownie zero) pomysłu na grę, wychodzi na boisko i nie wie co ma zrobić... + brak kondycji po 10 minutach wlecze się po boisku

Kowalczyk - Najsłabszy "napastnik" w Ekstraklasie. Śmiem twierdzić, że w I lidze również by się nie sprawdził... Żadnego pożytku z niego nie ma i raczej nie będzie

Kalkowski - Niegdyś świetny piłkarz, ale z biegiem czasu niestety jest nieprzydatny drużynie, a szkoda, bo widać, że jako nieliczny w kadrze Lechii ma ciąg na bramkę.

Cetnarowicz - chyba nie muszę uzasadniać...

Cacic, Radovanovic - j/w

Oczywiście nie chcę w ten sposób obrazić żadnego z zawodników, po prostu piszę to co widzę chodząc na mecze, bądź oglądając je w TV.
18 listopada 2008, 22:36 / wtorek
No nie wiem czy takiego dobrego, skoro nominalny prawy pomocnik Artur Andruszczak gra jako lewy obronca...
Sklad jaki dzis zaserwowal nam trener Zielinski nie byl chyba do konca przemyslany, ale stalo sie i uleglismy sledziom. Wydaje, ze dla pewnych pilkarzy czas w Lechii z koncem roku powinien dobiec konca.
18 listopada 2008, 22:38 / wtorek
I kolejny wpis pozbawiony hmmm.... sensu? W meczu z Wisłą Kraków Kowalczyk obok Bąka najlepszy nasz piłkarz na boisku, co potwierdzali komentatorzy i to nie ze względu, że ma fajny wyraz twarzy. Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz na spokojnie, jak nie masz chętnie ci podrzucę linki.
18 listopada 2008, 22:40 / wtorek
Mój wpis do BioShoka.
18 listopada 2008, 22:41 / wtorek
A Tyk urwa jakis pojebany jestes?? Kowalczyk w kazdym meczu walczy zapierdala kurwa stara sie. I gra lepie od tych kurwawaszych wielkich Gwiazd Kaczmarka i BUziego ;/
18 listopada 2008, 22:42 / wtorek
wariat - przypomnij mi kiedy w meczu z Wisłą Kowalczyk stworzył zagrożenie pod bramką Pawełka, ale takie realne zagrożenie, bo przyjęcie piłki na połowie Wisły mnie nie interesuje... Nawet jeżeli takie coś miało miejsce to jest to tylko jeden jedyny mecz. W pozostałych Kowalczyk był tylko w protokole meczowym, bo na boisku był niewidoczny
18 listopada 2008, 22:47 / wtorek
BioShock wiesz co, piszesz głupoty i tyle. Przeczytałem twojego posta:

"przypomnij mi kiedy w meczu z Wisłą Kowalczyk stworzył zagrożenie pod bramką Pawełka, ale takie realne zagrożenie, bo przyjęcie piłki na połowie Wisły mnie nie interesuje"

I sobie myśle, że pamiętam kilka takich sytuacji, bo nasze akcje pod bramką Wisły to w większości jego akcje, bo mecz oglądałem baaardzo uważnie, bo mam na dysku. I za chwilę czytam:

"Nawet jeżeli takie coś miało miejsce to jest to tylko jeden jedyny mecz."

No to jaki ma sens syskusja, skoro Ty sam nie wiesz o czym piszesz? Ja ci przypomnę np. mecz z Cracovią i ZAJEBISTY mecz Kowalczyka i masę kontr w jego wykonaniu.
18 listopada 2008, 22:50 / wtorek
Typowa jednostka treningowa wiec nie ma sie czym podniecac. Sami pilkarze olewali mecz co bylo widac na boisku. Startowali do pilki wtedy kiedy widzieli ze nikt inny tylko on musi sie do pilki ruszyc.
Rybski i Kasperkiewicz strasznie stracili na formie albo po prostu pierwszoligowi przeciwnicy sa za silni na ich poziom techniczny.
Midzierski powinien miec ksywe "Mamo! tylko nie staly fragment gry!".
Andruszczak spokojnie moze grac po lewej stronie ale po przeszczepie prawej nogi na lewa a lewej na prawa.
Ten chlopak z Olimpii to nawet nie ma co sie zastanawiac, brac w ciemno!
Kawa ladny meczyk, oby tak dalej.
Buzale wyraznie sie nie chcialo grac.
Miklosik to niestety nie ta liga.
pozostalych nie pamietam :)
ps. mozna Mysone zapisac do ChWM? :P
18 listopada 2008, 23:17 / wtorek
Jak ktoś pisze że Kowalczyk dobrze gra to mnie kurwica bieże (sorry za przekleństwa),przecież to jest napastnik a on nic nie strzela,co z tego ze biega jak po pustym sklepie ON ma strzelać bramki albo chociaż wokóle strzelać na bramke a tego nie czyni.Co do Cetnara każdy wie jaką ma technike ale jego atut to gra cały mecz i potrafienie znalezc sie w odpowiednim momencie istrzelic bramke łydka udem lubinnym cudem swojego ciała .A wystawianie go na 30minut i mówienie ze nic nie robi zwłaszca ze w tym meczu praktycznie nie mielismy pomocy(kur..,)boz pomocników którzycoś jeszcze grają do przodu i nie sa to wybicia na oślep to Trałka Wisnia i Kaczmarek nie było ich w składzie to jakie piłki ma dostac Cetnar.A jedyny pozytyw że Trafalski by sie przydał do składu.

A najbardziej jestem wkurzony na naszego TRENEIRO który przed meczem daje wywiad (wróciłem z Lechii i oglądam powtórkę na Polsacie )że wystawia taki skład bozawodnicy są przemeczeni bo gramy co pare dnii i takie tam pierdoły A Kurwa Arka czy inne wypizdowo gra też tak czesto gra a jakos moze tylko my nie.
i te jego zmiany Pamiętam rok temu przegrywamuy mecz Kubicki nie boi sie wstawic 3 napastnika no bo ico straci a ten gość zasada tak nie może być trzeba zachować strukturę obrronna ,Trafalski który był dziś testowany był najlepszym naszy napastnikiem i trzeba było go zostawic do końca i jak się wpuszcza łowce bramek Kowalczyka to trzeba było sciągnąc np Andruta i zaryzykować ale jak taki Trener ma zaryzykować.Patrze i zastanawiam sie że im dalej graja pod jego wodzą zawodnicy to stają się coraz gorsi RYBA dno ,pomocy nie ma atak zlealbo ma jakieś niewiadome treningi ja już niewiem co
18 listopada 2008, 23:21 / wtorek
I sorry za błędy ale pisałem na szybkiego i nawet nie poprawiłem tekstu ale przy tych nerwach( i paru browcach)już mi się nie chciało sprawdzać tekstu
18 listopada 2008, 23:22 / wtorek
Kowalczyk walczy i chwala mu za to, jednak napastnika ocenia sie przez ilosc zdobytych bramek.

odnośnik

W ekstraklasie rozegral 75 meczy i zdobyl 10 bramek.

Wpadlem na szalony pomysl aby sprobowac go na boku pomocy, moze cos by z tego bylo ? :D
18 listopada 2008, 23:24 / wtorek
Kurwa czytając to forum poważnie się idzie załamać... Cetnar lepszy niż Kowalczyk... Ja pierdole...
18 listopada 2008, 23:29 / wtorek
Jesli by porownac Cetnara i Kowalczyka na podstawie goli to o ile sie nie myle (obaj 0?) sa rowni...
18 listopada 2008, 23:30 / wtorek
A ja wam powiem tak jebac jakis puchar Ekstraklasy!!.Liga jest najwazniejsza:) W niedziele Tylko zwyciestwo:D BKS LECHIA GDAŃSK
18 listopada 2008, 23:31 / wtorek
Kowalczyk pyknął brame w meczu z Craxą
18 listopada 2008, 23:33 / wtorek
Nie moglem byc na meczu ale mysle ze to wynik znowu robi taka napinke zawsze po slabym meczu caly sklad do wymiany bracia opanujcie sie na ronaldo nas nie stac
18 listopada 2008, 23:36 / wtorek
Do Wariata ja nie twierdze że Cetnar jest super a Kowalczyk od niego gorszy ,tylko z tą grą przypadku którą gramy w ataku uważam że Cetnarowi od czasu do czasu coś wpadnie a Kowalczykowi nie ,zresztą jak bym miał wybierać to obaj by nie grali no bo powiedz po co nam są potrzebni napastnicy co nic nie strzelają ,a Srednią Kowalczyk ma beznadziejną raz dawno temu strzelił chyba 5 bramek w sezonie a od dłuzszego czasu chyba 3-4 lat ma 1 bramkę na cały sezon(u nas już limit wykonał) .Z tak bramkostrzelnym napastnikiem powiedz sam daleko nie zajedziemy,owszem jezeli ma motoryke może należało by go spóbować w pomocy ale nie w ataku .Pozdrawiam
18 listopada 2008, 23:37 / wtorek
Wlasnie! Co obecnie robi ten gruby Ronaldo? Moze by go... wkoncu szukamy napadziora!
18 listopada 2008, 23:37 / wtorek
Napastnik strzela gole jak drużyna dobrze gra i atakuje. Wtedy można oceniać, czy snajper jest dobry, czy słaby. Kowalczyk to nie typ typowego "żądła", ale atut to, że potrafi pociągnąć kontrę, jest bardzo szybki i robi zamieszanie. Jest napewno piłkarzem, którego warto w Lechii zatrzymać.
18 listopada 2008, 23:43 / wtorek
Zwrócie uwagę, że taki Brożek, czy Lewandowski kuźwa sami nie odbierają piłek na połowie i nie jadą sami akcji i nie strzelają goli. Oni mają pomoc która akcje robi, a onie tylk je wykańczają. Ich zajebistość polega na tym, że na ileś tam okazji w meczach jakie robi im cała drużyna większość wykańczają golami i dlatego są dobrymi napadziorami. W Lechii natomiast sytuacji mamy tyle co kot napłakał i tu duży atut Kowalczyka, bo jest piłkarzem, który przejmuje piłke na połowie i ciągnie akcje, kontry, stwarza zagrożenie. To oczywiście moje zdanie, można się nie zgadzać, tylko proszę o argumenty, a nie typu "on jest cwelem i chujem niech spierdala", bo do niczego tak nie dojdziemy.
18 listopada 2008, 23:46 / wtorek
puchar pucharem ale ludzie po to one sa zeby ci co mniej graja mieli sie gdzie pokazac!!! a wychodzi na to ze mamy same truchtajace panienki !!!

k... jak widze andruta to plakac sie chce - najlepiej teraz wychodza mu tance w sopocie z malolatkami !!!

gdzie do huja jest ten myslacy na boisku ryba ?- tragedia piach jak huj z jego gry

midzierski szkoda gadac chlopak sie cofnol w rozwoju nie ma prawa siedziec w tym momecie nawet na lawce

gdzie ten kasperkiewicz ? chlopak wszedl z biegu do 1 11 i radzil se a teraz ?

niestety nie mamy kim grac co sie dzieje gdzie ta druzyna kktora umiala walczyc z odra, cracovia? nasze przejscie z obrony do ataku trwa wieki!!!
,
na dzien dzisiejszy mamy tylko baka kapse huberta manu i tralke wisnie i kowalczyka i kaczmarka
( starosta mysona piatek buzala maja papiery ale to za malo co teraz graja)reszta niestety do wymiany lub do dostania porzadnego opierdolu i jakis kar zeby zaczela grac i walczyc

na dzien dzisiejszy chcialbym takich 3-4 kowalczykow moze nie strzela ale milo popatrzec jak probuje walczyc no i zapierdala na gazie

niestety skazani jestesmy na miernotte i cieszenie sie z zdobywanych punktow u siebie bo wyjazdy to gorzej niz zle
18 listopada 2008, 23:48 / wtorek
Zapomniales o Kawie..
18 listopada 2008, 23:52 / wtorek
Jeszcze raz w sprawie napastników my musimy miec kogoś który przyjmie piłkę odwróci się i chociaż od czasu do czasu strzeli w kierunku bramki.Dziś był mecz mokra murawa a my w 2 połowie nie oddaliśmy żadnego strzału na bramkę (o przepraszam był 1 strzał Miklsika i to w górę na podwyższenie strzał dobry ale dla rugbistów)a tak nic ,a tłumaczenie że jak nie grają inni to napastnicy mają się położyc jest dla mnie nie do przyjęcia zwłaszcza że to jest formacja która zazwyczaj ma najmniej zadań w drużynie.Ja podkreślam musimy szukać ofensywnego srodkowego pomocnika i nowych napastników
18 listopada 2008, 23:54 / wtorek
Rugby1981 BRAWO !!!!!!!!! Ująleś w jednym poście wszystko co staram się przekazać na tym forum od dobrych kilkudziesięciu minut. Dobrze że tu są jeszcze samodzielnie myślący...
19 listopada 2008, 00:04 / środa
jescze raz do Wariata ja nie wyzywam od cweli itp tylko my na gwałt potrzebujemy napastnika który bedzie coś strzelał ja mówiłem żeby spróbować Kowalczyka np do pomocy a w ataku spróbować kogoś innego nawet może i chłopaków z młodej ekstraklasy.To samo się dotyczy pozostałych naszych napastników.A o Cetnarze pisałem dlatego że wszyscy wiedzą i wiedzieli że chłop nie ma techniki ale jakimś cudem bramki strzelał a teraz wszyscy że on jest beznadziejny ale ile on grał bo nawet chyba całych 90 minut łącznie w tym sezonie nie rozegrał .zresztą ja od dawna piszę że nie obrona,atak czy tym bardziej bramkarze są naszą bolaczką a pomoc zawsze widać taką lukę że aż strach
19 listopada 2008, 00:09 / środa
Co do meczu... właśnie Puchar pucharem ale takie mecze też pokazuja oblicze drużyny i poszczególnych piłkarzy. Dla mnie to jest nie pojęte jak z Rybskiego stał się piłkarz, któy obecnie nie potrafi naprawde nic. Nie wiem może za ostre słowa, ale Andrzej na miłość boską ogarnij sie bo kiedyś kręciłeś piłkarzy innych ekip teraz kręcisz się sam wokół siebie. Patrząc jeszcze kątem oka to niby Kowalcyzk aktywny stara się ale gole ??? To samo Buzała......... Gdzie mamy również tą druzyne za Kubickiego gdzie potrafiliśmy naprawde walczyć, walczyć i walczyć chodź często to widze, ale Ekstraklasa potrzebuje jeszcze większej determinacji w tym co się robi. Takie jest moje zdanie.
19 listopada 2008, 00:11 / środa
Jesli chodzi o Rybskiego to mysle ze powodem nie jest jego zdrowie, gdyby tak bylo (po tym jak zemdlal na boisku) to raczej nie wpuszczali by go wogule na boisko. Moze nie potrafi sie dogadac z Zielinskim? Peki ponoc tez nie potrafil :(!
19 listopada 2008, 00:16 / środa
Zielony Zielony, ale Ty naprawdę nie rozumiesz!!! Cetnar strzelał gole, bo Lechia była na miarę drugiej ligi dobrą drużyną i stwarzała mu styuacje! Na ileś tam jedną czy dwie wykorzystał i dlatego miał więcej goli. TERAZ SĄ INNE REALIA. Opiniom, że Kowalczyk jest słaby i nie strzela przyznam rację tylko wtedy gdy będę widział, że ma w meczu 5 sytuacji i nie potrafi ich wykorzystać. Wymagasz od napastników Lechii goli, ale pomyśl, ŻE ONI MUSZĄ MIEĆ Z CZEGO TE GOLE STRZELAĆ! Zwycięstwa Wisły, czy Lecha i gole ich napastników to nie ich zasługa, tylko drużyny, pomocników. Zobacz sobie z jakich sytuacji strzelają napastnicy czołowych drużyn. Jest takie przysłowie piłkarskie "Pokaż mi swoją pomoc, a powiem Ci jaką masz drużynę", nigdy nie słyszałem tego w kontekście napastników. Napastnik to jest końcowe ogniwo, które jak jest dobre to nie zawodzi, ale wymaganie od napastników goli, w sytuacji, gdy drużyna - pomocnicy nie stwarzają sytaucji, zagrożenia, to wymaganie cudów a'la maradona, który objechał 7 sam i strzelił gola. Pomyśl i zastanów się nad tym co piszę.
19 listopada 2008, 00:49 / środa
i tu Wariat uważam że masz trochę racji bo jak by pomoc grała a napastnicy nic by nie grali to była by tragedia do potegi ale ja tu tylko podaje że coś musimy zmienić już podałem żeby np Kowalczyka cofnąc do pomocy bo my musimy coś próbować(wstawić nawet młodych napastników z rezerw,szukac w jak np ten dzisiejszy Trafalski) bo co mamy do stracenia ,powiedz sam ile bramek mamy strzelonych przez napastników i sam otym wiesz, mamy usiąść i płakać bo mamy słabą pomoc to i napastnicy mają być chronieni specialnym parasolem że nie strzelają bramek.Ja patrze na tą sprawę tak napastnicy muszą być rozliczani z bramek ,w całej ekstraklasie nasi napastnicysą na szarym końcu,mniej bramek mają chyba tylko Łks i Górnik(chpdzi mi o bramki strzelane przez atak).Podajesz przykłady Wisły Legi czy Lecha że tam ma kto im podawać ale ja nie wymagam od naszych by strzelali jak Brożek i oczywiście z tymi drużynami są przecież słabsze drużyny w ekstraklasie i tam powinni strzelac i te 4 bramki w to niestety powinni miec strzelone strzelone a sam wiesz jaki mamy bilans.Z pozdrowieniami
19 listopada 2008, 00:49 / środa
Nie może być tak że pseudo Tener wystawia na derby rezerwowy sklad bo podobno pierwszy jest zmeczony! to ja się pytam czym jest zmeczony np wisnia i mysona? kilkoma meczami jakie zagrali w tym sezonie w pierwszym skladzie?? następny mecz w niedziele a oni musza odpoczywac..ZIELINSKI nie wybacze ci i mysle wielu kibiców również wystawienia rezerw na mecz ze szparką!Nie jestes z Gdańska nigdy nie będziesz biało zielony i nie rozumiesz tego..a to co grali dzis chlopaki to tragedia, kasperkiewicz, midzierski, miklosik powinni chyba zmienic zawód, żal było patrzeć. Ogólnie piłkarze nie pokazali za grosz walki, ambicji, a powinni! Nawet po końcowym gwizdku nie podziękowali kibicom za doping, nigdy kurwa tak nie zmarzlem, kocham Lechię, ale niektorzy piłkarze nie zasługują by grać w biało zielonych barwach, Jeszcze jedno panie Zieliński czy pan wie że jest także taka formacja jak POMOC, bo chyba nie..obroncy tylko posyłali dłygie pilki do napastników z ominięciem pomocników i tak w kółko..zreszta jak sie ma takich pomocników jak kasper i miklosik to moze i dobrze ze jak najrzadziej mieli piłkę,,jednym słowem rozpacz i widoki na przyszłość raczej nieciekawe..TYLKO LECHIA,, pozdrawiam wiernych kibiców, piłkarzyki nasi mogą się od was/nas uczyć zaangażowania i serca do tego ci się robi... Wariat ma rację a propos pomocy! u nas jej praktycznie nie ma..pamiętacie jakies prostopadle podanie które otwierałoby drogę do bramki w wykonaniu naszych pomocników??
19 listopada 2008, 01:09 / środa
A to jest zdobycz naszych napastników
Buzała 2gole - nr 31 na aktualnej liście strzelców ekstraklasy
Ryba 1- miejsce 60
Kowalczyk 1 miejsce 60
a conajmniej jeden z nich powinniem miec 4 bramki a drugi 3,bo jak pisałem post wczesniej ja nie oczekuje że my bedziemy strzelć jak Brożek który ma 12 goli,ale tyle samo co śledz zakrzewski 4 bramki aleksander z Odry 4 bramki o Podstawku z Bytomia nie wspomnę bo on ma 6 i dalej uważam że 4 bramki to już powinni nasi miec strzelone a i te bramki co podałem tym zawodnikom są tylko z ligi nie wiem mogą mieć jeszcze strzelone jakieś w pucharze ligi czy w innych rozgrywkach a to bedzie tylko dodatkowo na ich +a z tego co wiem nasi Pucharze ligi też bramek nie strzelili bo 1 strzelił tylko Kalka
19 listopada 2008, 01:23 / środa
Kurde Zielony Zielony poruszamy tyle kwesii w jednej dyskusji, że aż ciężko zebrać myśli, ale spróbuję od początku.

"bo jak by pomoc grała a napastnicy nic by nie grali to była by tragedia do potegi ale ja tu tylko podaje że coś musimy zmienić już podałem żeby np Kowalczyka cofnąc do pomocy bo my musimy coś próbować(wstawić nawet młodych napastników z rezerw,szukac w jak np ten dzisiejszy Trafalski) bo co mamy do stracenia"

Jasne, ale skoro przyznajesz mi rację, to w pierwszej kolejności zmiany powinny dotknąć pomoc, bo sam przyznajesz, że sytuacji nie stwarzamy, a wiadomo, że to nie napastnicy je stwarzają, tylko wykorzystują. W pomocy mamy niezłego Trałke i nienajgorszego Kaczmarka i na tym koniec. Niby jest Rogal, którego broniłem, bo w sumie nie jest aż taki zły, ale patrząc na lepsze drużyny od nas to widać, że to nie jest to, że sporo nam brakuje. Dobra pomoc to podstawa w ofensywe i śmiem stwierdzić, że gdyby pomocnicy robili za Kowalczyka robotę wyprowadzania kontr i szybkości, a Buzi nie biegałby po skrzydłach i nie kiwał się wiecznie z dwoma obrońcami, co jest robotą szkrzydłowych to obaj strzelaliby o wiele więcej bramek.

"powiedz sam ile bramek mamy strzelonych przez napastników i sam otym wiesz, mamy usiąść i płakać bo mamy słabą pomoc to i napastnicy mają być chronieni specialnym parasolem"

Nie, ale zastanówmy się dlaczego wiecznie problem Lechii to dziura w środku pola i brak akcji ze strony skrzydłowych, którzy powinni być katami obrońców przeciwników, a u nas niestety najczęściej robią za właśnie pierwszych bocznych obrońców biegających za piłką. Moim zdaniem to jest problem Lechii, dobra pomoc to 60% sukcesu,.

Również z pozdrowieniem.
19 listopada 2008, 01:50 / środa
hej kibice a moze pochwalicie sie kto byl na meczu bo nie pamietam od 400 lat zeby na mecz z arka bylo tak malo kibicow. proponuje buzale na bramke postawic ,tez bedziecie mowic ze jest w zlej formie? -mowie to szczegolnie do tych co o rybie zle mowia,bije od was amatorszczyzna;juz na samym poczatku meczu zaczalem sie smiac gdy rybe wystawil jako lewoskrzydlowego i do tego chlopak nie jest rozegrany to tak wyglada jakby zielek robil mu to specjalnie chyba ze juz az tak sie gubi. widac bylo ze mu to nie pasuje schodzil caly czas do srodka. jezeli ktos ogladal ten mecz to zauwazyl ze chociaz biegal na calym skrzydle i widac u niego mozliwosci a u kogo jeszcze bylo je widac??? co do innych pilkarzy tez podziele sie opinia; kapsa na swoim poziomie ladna obrona w 5 m. ogolnie wszyscy slabi. trafarskiemu trzeba dac szanse. kasperkiewicz z lks bardzo dobry ,dzisiaj to chyba najgorszy jego wystep o midzierskim nie ma co gadac. jakies iskierki dawali kawa i kalkowski
19 listopada 2008, 01:54 / środa
wariat raz bronisz zielka a teraz sam mowisz ze nie potrafi ustawic druzyny i taktyki ,tak wyzej powiedziales
19 listopada 2008, 02:06 / środa
szatan4 nie, przekręcasz wpisy poważnie. Nic nie napisałem do Zielka, przeczytaj jeszcze raz. To że uważam, że pomoc gra padakę, nie znaczy że mam jakiekolwiek wonty do niego. Bronię go, bo widzę, że robi bezkitu co może, wymienia wszystkich co grają słabo i próbuje nowych, nawet Kaczmarek po jednym słabszym meczu usiadł na ławce. To co ja piszę to tylko w kontekście WZMOCNIEŃ i pożegnań z Lechią, bo zależy mi naprawdę na dalszym rozwoju drużyny. Wasz (anty-zielków) problem polega na tym, że jak cetnar się przewróci o własne nogi, to winicie za to Zilińskiego. Zamiast się zastanowić nad tym jaką drużyną jest Lechia, na co ją stać i gdzie trzeba wzmocnień (co Zieliński napewno ma już w głowie), to wszystko na Zielińskiego. DAJCIE MU KURWA CHOCIAŻ PRZYGOTOWAĆ DRUŻYNĘ PRZEZ ZIMĘ I WZMOCNIĆ!!! I wtedy się go oceni.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.511