Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Zielu gratulacje!!!

strona 1/1

1

15 listopada 2008, 21:33 / sobota
Jacku chciałbym pogratulować Panu niezwykle trafnych zmian w dzisiejszym spodkaniu, przy niekorzystnym wyniku dla nas wprowadził pan dwie rakiety o nazwiskach Cetnarowicz oraz Miklosik... Myślałem ze sie znam na piłce ale pana myśli szkoleniowej chyba nawet Einstein by nie pojoł... Biało - Zielone pozdro z Angli :)
15 listopada 2008, 22:19 / sobota
ciekawe czy Rybski jest taki cienki ze nie gra ????? Bo ja juz nie kumam
15 listopada 2008, 22:27 / sobota
Rybski gra ,ale w MESIE .I też nie dał rady z ełkasem ,więc chyba nie gra najlepiej .Byłeś na meczu z lechem ?Jak nie to zapytaj kolegów o jego gre .

Co do zmian Ziela ...Hmmm...a co on mógł innego zrobić ?

Biało Zielone pozdrowienia .
15 listopada 2008, 23:20 / sobota
A co z Frankiem Ciecicem ;P ?!
16 listopada 2008, 10:36 / niedziela
Co najmniej nierozsądne było wystawienie Buzały, który nie zawsze panuje nad swoimi emocjami. I wyłapał żółtą w "nieważnym" meczu, a z Piastem na ataku kto?
Na razie trenera broni tabela, jednak mam złe przeczucia co do wiosny - wyjazdy: ŁKS, Craxa, Górnik, Piast, Wodzisław, czyli wszyscy, których mamy pod sobą (oby tak do maja).
16 listopada 2008, 13:38 / niedziela
Wzmacniamy się w zimę i będziemy jeszcze mocniejsi niż teraz także nie bójmy się wiosny ;] będzie dobrze ;]

Ciekawe wlasnie jaki atak na Piast Kowalczyk Cetnar?
Nie wiadomo co z Kaczmarkiem jezeli nie moze grać to Wisnia do pomocy i wtedy Cetnar atak, no chyba ze Ryba zagra, nie wiem nie wiem jak to będzie.
16 listopada 2008, 14:41 / niedziela
niestety Ryba bez formy, słabiutki na treningach
16 listopada 2008, 15:18 / niedziela
Moze Rogal jako ofensywny pomocnik ?
16 listopada 2008, 18:11 / niedziela
kordes gdyby najlepszy pilkarz gral w lzs-ie to tez by go nie bylo widac a jak gral rybski w rezerwach tego nie widziales . co do meczu z lechem to gral na poziomie jak inni . zielinski zle go ustawial na boisku za kubickiego gral nieco cofnietego i pieknie mu wychodzilo on musi grac od poczatku zeby sie wgrac. karuzo znam takich co na treningach byli slabi a w meczu grali dobrze ale wiecej znam takich co na treningach byli gwiazdorami a o ligowe punkty to widac ich nie bylo a co do rogala to jago wypowiedz po meczu byla zalosno smieszna
16 listopada 2008, 19:29 / niedziela
co wy chcecie z II-ligowymi grajkami wygrywac z Lechem, Wisłą czy Legia?

mamy się utrzymac takie jest zalozenie, narazie jest dobrze, wazne jest tylko to zebysmy z reszta wsi wygrywali u siebie a na wyjazdach od swieta jakis pkt.-y i tyle wystarczy do utrzymania
16 listopada 2008, 19:36 / niedziela
a inne zespoly jakich maja grajkow. ze jak maja grac??????? osowa zastanow sie co piszesz co ty jestes zielinski2 mniejmy nadzieje ze pilkarze ciebie nie przeczytaja bo wogole ze strachu nie wyjda na mecz z czolowka ligi

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030