Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Zieliński musi zostać!!!!

strona 1/3

18 listopada 2008, 22:34 / wtorek
Wszystkie żale do niego proponuję pisać w tym temacie, zamiast po 3 innych. Chętnie podyskutuję. Jestem za tym, żeby został, bo chłop kuma bazę. Zna drużynę, wie kto ma odejść i gdzie drużynę trzeba wzmocnić. Lechia gra dobrą, otwartą piłke na poziomie i widać, że nie pęka przed resztą ligi. Jest chwalona za styl i postawę z rywalami z górnej półki, mimo dużych przegranych, ale uważam, że nie wynikami z Legią, amicą i Wisłą trzeba się kierować, tylko z Odrą, Górnikiem, sracovią i ŁKSem. Z Piastem oczywiście trzeba wygrać, chociaż prawdizy sprawdzian będzie w Łodzi. Czy stać na zwycięstwa ze słabeuszami, aby się utrzymać, ale również na wyjeździe?
18 listopada 2008, 22:44 / wtorek
Pozdrawiam wariata !
Bylo mój wujek ;] hah :D

A co do tematu Zieliński ma łeb ! Lecz te transfery muszą być zrobione !
Nie tylko wygrane u siebie ale też na wyjazdach !!!
18 listopada 2008, 22:58 / wtorek
Ale mnie rozbawiłeś do łez, hahahahahahaha !!!
Już sam pomysł zatrudnienia Zielińskiego był - delikatnie mówiąc - niewypałem...

JEST CIENKI !!!!! I taki pozostanie...

Żal mi tylko piłkarzy i nas - kibiców.
Dopóki ta "miękka faja" będzie prowadziła Lechię, będziemy oglądać padakę w wykonaniu naszych grajków.
18 listopada 2008, 23:07 / wtorek
MarkuM, bardzo merytoryczna i pełna argumentów wypowiedź, brawo.
18 listopada 2008, 23:14 / wtorek
Za Zielińskim niewątpliwie przemawia fakt ze stara się wpoić naszym piłkarzom jakieś schematy taktyczne i powoli zaczyna mu to wychodzić.

Na minus jest niestety to ze piłkarze myślą podobnie jak kibice ze Zieliński to miękka faja i nie angażuje się w tak zwany mecz. Dla nich Zieliński który nie jara dupy (szkoda ze nie jara dupy) przechodzi obojętnie obok meczu.
18 listopada 2008, 23:40 / wtorek
mniej wariatow wokol Lechii i bedzie lepiej :) za duzo ich i zbyt wielu ma kolor po-razki
18 listopada 2008, 23:48 / wtorek
Ja mam kolor porażki weź się stuknij w łeb, a jak nie masz pojęcia to napisz i dodaj, że masz takie zdanie, bo koledzy Ci tak powiedzieli i sytuację będziemy mieć klarowną. Wytłumacz, co Zieliński robi źle, a jak nie wiesz to bądź rad nie robić z siebie...
19 listopada 2008, 00:04 / środa
Co Zielinski robi zle? Przede wszystkim zmiany. W kazdym meczu wprowadzenie swiezego zawodnika powinno poprawiac gre, u nas to przewaznie oslabia gre. Czasem wynika to z tego ze poprostu nie mamy zmiennikow, ale czesto bywa tez tak ze nie trafi ze zmiana. Poza tym dlaczego nasi pilkarze graja tak slabo?m Przeciez nie zapomnieli jak sie gra w pilke. Najlepszym przykladem tego jest Ryba, niedawno uwielbiany teraz ledwo miesci sie do meczowej 18tki
19 listopada 2008, 00:53 / środa
Zmiany... Ok, ale proszę podaj jakiś przykład, bo nie wiem do czego mam sie odnieść.
19 listopada 2008, 01:07 / środa
wariat- zielinski to ty ?
19 listopada 2008, 01:33 / środa
szatan4, ten temat założyłem w celu ambitiejszej dyskusji niż takie teksty, więc jak nie masz nic mądrzejszego do napisania, to wstrzymaj się się od wpisów. Czekam wciąż na sensowne argumenty i normalną dyskusję.
19 listopada 2008, 02:15 / środa
a prosze cie bardzo; odpowiem jak ty innym;juz pisalem wczesniej jak czytasz ale w skrocie powiem tak : nie wiem jak dlugo chodzisz na lechie ale gwarantuje tobie ze ta druzyna lechia gdansk to nie ta lechia gdansk. gdanszczanie slyneli z tego ze walcza do konca. lechia zawsze miala najlepsze koncowki nawet jak przegrywali to walczyli do konca. przypomnij mi jakis mecz bo nie pamietam ze kupe robili przed meczem . moze ja ci przypomne juventus i nawet nie ten mecz u nas a ten we wloszech , chodz przegrali walczyli;krew i mieso. we wloszech przez pierwsze 13 m juventusu nie bylo nawet boniek mowil po meczu ze sie wystraszyli na poczatku ale ok to bylo dawno ale lechia z takim charaktertem grala zawsze dlatego ma tylu kibicow od kiedy przyszedl pan jacek lechia umiera a legia to nie juventus i nie zapomnijmy ze to byli chlopaki z 3 ligi po 17-19 lat wiec /to juz nie do ciebie/ niech nikt nie mowi ze nie mozemy rownac sie z legia czy wisla ze jest dobrze bo zalozenie bulo miec tyle punktow itd te tanie bzdury
19 listopada 2008, 02:23 / środa
szatan4 masz piękne przesłania i wierzenia, ale jednak znowu grubo przesadzasz. 2 przykłady Lechia - Gedania i Lechia TKP(Elana) Toruń - Pierwszy mecz z prowadzenia 3:1 i po śpiewach na kolana porażka 4:3 w kilku ostatnich minutach i w drugim przykładzie przy wyniku 3:1 znowu te śpiewy i remis w ostatnich minutach 3:3, więc chociaż pięknie prawisz nie rób z Zielińskiego męczennika i winowajcy, proszę Cię.
19 listopada 2008, 02:32 / środa
ok ja moge dac ci wiele wynikow co przegrywali ale nie powiesz mi ze sie wystraszyli gedanii czy torunia wiec mysle ze to nie jest przyslanie
19 listopada 2008, 02:49 / środa
i jeszcze jedno jezeli trener zostanie to spadniemy i wejdziemy za 40lat zapamietaj te slowa. nie stac nas na takie ryzyko
19 listopada 2008, 02:54 / środa
szatan po tym co Ty piszesz zastanawiam się, po chuj ja wogóle dyskutuję. Mam nadzieję, że aż taki głupi nie jesteś.
19 listopada 2008, 03:12 / środa
Trzeba jednak takie cele zespołowi stawiać, żeby nie dochodziło do sytuacji, że gramy mecze z Wisłą, Legią i wychodząc na boisko zawodnicy myślą o tym, że jak uda się dowieźć remis, to będzie dobrze, a jak stracimy bramkę, to przestaniemy grać.
19 listopada 2008, 08:00 / środa
Panowie wyniki nie sa straszne wiec nie panikujmy!! Piszecie ze Zielinski nie jest takim charyzmatycznym trenerem jak np Tarasiewicz, ze takiego trenera potrzebujemy a ile Slask ma punktow wiecej od nas mimo tego ze Tarasiewicz biega i krzyczy??? 4 punkty i podejrzewam ze po nastepnej kolejce bedzie to 1 punkt. Piszecie ze Kubicki mial tych samych pilkarzy, no wlasnie niektorzy po awansie chyba poczuli sie gwiazdami i trzeba troche przewietrzyc sklad :( Co do Zielinskiego i krytyki jego zmian w meczu to kogo ma wpuszczac ?? Widzieliscie jak wczoraj gral Ryba, Kasperkiewicz czy Midzierski ?? Nie mamy ludzi, transfery konieczne!!!! I mysle ze niech Zielinski zostanie sprowadzi zawodnikow i wtedy ocenimy czy sie nadaje czy nie. Co do naszego spadku to bardzo w to watpie poniewaz twierdza T29 juz wiecej nie zostanie zdobyta ;) Pozdrawiam
19 listopada 2008, 08:17 / środa
chodzą słuchy, że zimą szykuje się "hit" transferowy na T29. wiadomo tylko, że to pomocnik... a propos wczorajszego meczu to każdy zespól z górnej półki powinien mieć zawodnika i niemal równorzędnego dublera na jego pozycję. a pytam się - kto jest obecnie w stanie zmienić np. Kaczmarka u nas??? resztę pominę.
19 listopada 2008, 08:54 / środa
Chym ja powiem tylko tak powinien zostac ale do konca rundy jesiennej , jak widac chyba w szatni ziela nie istnieje bo czasem po przerwach chlopaki gorzej wygladaja niz na pierwszych polowac co sie kiedys tak nie zdazalo , druga sprawa Skutecznosc i celne podania chlopakow ja rozumiem ze to graja pilkaze ale z kims oni trenuja na treningach co , to w takim razie co robia w kulki graja ?? Ktos tam pisal o taktyce to ja sie zapytam jaka taktyka , kontry wygladaja tak ze 2-3 podania pomocników puzniej wycofanie do obroncy i walenie na pale do przodu na " hura " moze ktos z przeciwników sie pomyli , no i najwazniejsze ziela jak dlamnie wogule albo zle albo za puzno reaguje na zaistniala sytuacjie na boisku zmiany sa przewaznie nietrafione ale robi je zdecydowanie za puzno , no a niestety jak piłkarzom nie pasuje trener bo tak tez moze byc to tu nic sie nie zrobi calego skladu czy polowy bedzie trudno wymienic a trenera o wiele prosciej !
I dlaczego nie gra Starosta ????????????????
A tak dla dokonczenia to napisze kto moim zdaniem jest pierwszy na wymiane w zimie , Andruszczak i Rybski bo graja poprostu beznadziejnie ! no to chyba wszystko .....
..... a nie jeszcze zapomnialem napisac najgorsze to jest to ze ziela nie kozysta z mlodych wogule po cos oni graja w tej mlodej ekstraklasie przeciez , muglby czasem bardziej zaryzykowac !
Pozdro dla wszystkich !
19 listopada 2008, 08:55 / środa
Po niektórych wypowiedziach wydaje mi się ze nie byliście wczoraj na meczu.
Co to ma być jak trafnie wczOraj powiedział jeden kibic to piach~!!Rozumiem nie strzeliliśmy bramki Legii Lechowi i Wiśle.No ale dwie bramki 2 bramki w 7 meczach łącznie z pucharem polski i ekstraklasy a 14 straconych.TU się nie ma co pocieszać tym że z ŁKS-em wygraliśmy.A Poza tym już słyszę ze kibie są wkurzeni i nie chcą przychodzić na mecze no ale CHyba nie po to ZARZĄD LECHII ZATRUDNIŁ ZILIŃSKIEGO zrobili to raczej z osczędności i oby ta oszczędnośc nie odbiła się czkawką!!
Trzeba sobie uczciwie powiedzieć ze mamy Trenera który nie Dorósł jeszcze mentalnie i niema takiego doświadczenia a powiem więcej że to on zaczyna dołować drużynę.
W meczu ze śledziami 90 minut niemocy z naszej strony i bicia głową w mur.Zero pomysłu na grę ZERO piłka do tyłu i niech się inni martwią.
NO ALE ŻEBY GRAĆ OFENSYWNIE TO MUSZĄ BYĆ ZAWODNICY OFENSTWNI A NIE W DRUGIEJ POŁOWIE WYDAWAŁO MI SIE ŻE BRONIMY KORZYSNEGO WYNIKU, NOMINALNIE 5 OBROŃCÓW I 2 DEFENSTWNYCH POMOCNIKÓW .
A zieliński po meczu mówi że nie realizowali jego taktyki .A ja się pytam co to za taktyka!!!!90 minut OBRONA
19 listopada 2008, 09:27 / środa
Cos w tym jest ze najlepsza obrona jest atak, niemialbym nic do Zielinskiego gdyby z Piastem sprobowal ofensywnego ustawienia...

----------------------------BAK------------------- -------
Starosta----Manuszewski----Andruszczak----Mysona
Kowalczyk-------Piątek-------Kaczmarek-------Trałk a
-----------Piotr Wiśniewski--Maciej Rogalski----------
19 listopada 2008, 10:02 / środa
Panowie! jaki jest jacek Zielinński każdy wie, ale proszę o obiektywizm i trzeźwe myślenie! Po pierwsze mamy w 90% skład, który wywalczył awans w 2 lidze! Ci chłopcy i tak już sie wznieśli na szczyty swoich umiejętności! W wieku 24 lat już nie nauczysz dośrodkowań w biegu ze skrzydła, poza tym nikt nie uczy w naszym kraju takich zagrań, dlatego nasi ligowi kopacze przewracaja sie od zamachu i precyzji:) Lechia nie ma kasy to każdy wie, albo nie każdy chce to przyjąc do wiadomości!! Mamy wygrywać z odra, sraksa, piastem, polonia bytom, lks, gornik bo naszym celem jest sie utrzymać!!! Od najlepszych mamy sie uczyć! Natomiast zarząd ma pozyskać srodki i stworzyć S.A. nastepnym krokiem bedzie budowa drużyny! Proponuje przestać zwalniac, siać ferment, podniecac sie skladami bo grajków mamy 2 ligowych! ONI JUZ LEPIEJ GRAĆ NIE BĘDA NAWET GDYBY NA ŁAWCE BYL WENGER! zrozumcie to wreszcie! Zieliński ma cel UTRZYMAĆ SIĘ i za to będzie rozliczany! więcej spokoju, mniej zwolnień cieszmy sie tym co mamy!
Rogal - zawsze będzie miał straty, i pudła
Ryba - nie będzie miał mocy w płucach
Buzała - zagra jeden mecz na wysokim poziomie a pozostałe przeciętnie
Kowalczyk - każdy wiedział jak gra, dużo biega, szarpie , ale bez glowy jak Don Kichot na wiatraki
Kaczmarek- nie ma wsparcia jak sam nie pociagnię to będzie bezbarwny
Wiśnia- jak zacznie po przyjęciu patrzeć do przodu zamiast do tyłu to może coś z niego bedzie
Starosta, Kosznik, Wołąkiewicz, graja poprawnie, ale nie maja wsparcia od pomocy, jest dziura między formacjami dlatego pojawiają sie głupie błedy
Bąk - świetny bramkarz, ale za duzo emocji i za mało spokoju. Kapsa tylu błedów nie popełnił powinien wrócić do bramki!

Jakich wzmocnien potrzebujemy każdy wie, ale ida święta dlatego wierze, że do tego czasu pojawie sie Mikołaj i sypnie z wora pare groszy i wszystkich nas zaspokoi:)

Jednak dla jednej osoby pozostane krytyczny! Pan Radosław Michalski- temu Panu już dziekujemy....
19 listopada 2008, 10:35 / środa
Małysz po części się z tobą zgadzam.z tego co wiem ZARZĄD zatrudniając zielińskiego postawil mu jasny cel utrzymanie.ale po cichu słyszałem o pucharze intertoto.A co do tego że są to zawodnicy drugoligowi i ich poziom gry już lepszy nie będzie to sie nie zgadzam.popatrz na polonie bytom jagę śląsk i nawet tych śledziuchów.nie mówiąc już o ŁKS-ie i Cracowi.Widzisz Naszą niemoc dostają piłke i nie wiedzą co z nią zrobić.A trener MI MÓWI ŻE NIE REALIZUJĄ ZAŁOŻEŃ TAKTYCNYCH.ALE NAJPIERW TRZEBA MIEĆ WIEDZE I DOŚWIADCZENIE ABY PRZEKAZAĆ TO ZAWODNIKOM a tu brak wiedzy fachowej(TYPOWO TRENERSKIEJ) i doświadczenia chociaż się dziwię bo przecież był asystentem u Okuki i Kubickiego.A to trenerzy którzy znają swój fach.
19 listopada 2008, 10:38 / środa
Wczoraj po meczu Jacek Zieliński powiedział:
"- Naszym celem w trzech kolejnych spotkaniach jest dziewięć punktów. Gramy u siebie z Piastem i z Legią, jedziemy do Łodzi i naszym celem są trzy zwycięstwa, co jest dla nas jak najbardziej do zrealizowania. Chcę, żeby piłkarze w to uwierzyli i zrobię wszystko, aby tak się stało - mówi optymistyczny trener Zieliński."

Moim zdaniem, gdyby było ich nawet mniej, ale po WIELKIEJ WALCE na boisku, to też powinnismy byc zadowoleni. Rzecz której wszyscy powinnismy wymagac to zapierniczanie na boisku przez 90 minut. Wtedy nawet po przegranej nikt nie wniesie wielkich pretensji. Za 3 tygodnie będziemy mądrzejsi i wtedy przyjdzie pora rozliczeń.
19 listopada 2008, 10:40 / środa
Hehe chcialem zeby Zielinski zaczol wypowiadac sie optymistycznie o zespole i jej meczach ale mowic o zwyciestwie z Legia.... ;d!
19 listopada 2008, 10:44 / środa
traper28, całego Twojego posta można sprowadzić do ostatniego zdania.

"A zieliński po meczu mówi że nie realizowali jego taktyki .A ja się pytam co to za taktyka!!!!90 minut OBRONA"

Zastanów się, skoro mówi, że nie realizowali taktyki, bo się bronili, TO JAK MYŚLISZ JAK KAZAŁ IM GRAĆ???

My po prostu nie mamy drużyny, Zieliński dał szansę zawodnikom co mniej grają i chwała mu za to, bardzo dobrze zrobił. Co innego fakt, że Ci zawodnicy pokazali, że extraklasa to nie ich poziom jeszcze/już.

Co może trener przy słabych piłkarzach? W Zabrzu to zrozumieli dopiero po zatrudnieniu Kasperczaka, który już chodzi do Allianz po pieniądze na transfery. Chcą mu dać pół miliona, ale dadzą mu więcej tyle na ile się zgodzi, bo inaczej powie, że to pierdoli i nie będzie z siebie idioty robił.
19 listopada 2008, 10:46 / środa
Traper28! Śląsk, ma o wiele lepszych zawodników niz my pod każdym względem technicznym i mentalnym- przede wszystkim ma INDYWIDUALNOŚCI! Natomiast polonia bytom ma po prostu szczęście...ale każe szczęście sie kiedyś kończy, ide o zakład, że w końcowej rywalizacji bedziemy wyżej niż polonia bytom! Masz racje można napompowac zawodników na walke, oranie na boisku, ale to nie jest gra w piłke...polonia bytom wykorzystuje stałe fragmenty gry 80% goli jest wlaśnie po rzutach rożnych bądz wolnych! I TU JEST POLE DLA TRENERA ZIELINSKIEGO! jednak kto ma je wykonywać w naszej drużynie?!?!?!?!?!? same niedoloty, za mocne dośrodkowania, bez celności i pomysłu byle kopnac i żeby doleciala...masz odpowiedz...NIE MAMY POTĘCJAŁU W GRACZACH I TYLE
19 listopada 2008, 10:47 / środa
A kim jest ta Legia, ze niby mamy się jej bać? Przecież to może czołówka krajowa, ale w Europie to boją sie jej może w Armenii. 3 porazki w tym roku z drużyną, która nie ma nic do powiedzenia np. w takim Bytomiu to stanowczo za dużo. Bełchatów tez ograł (L) lewa nogą - gdyz ta poza jednym rzutem wolnym i strzałem Chinyamy (extra asysta obrońcy Bełchatowa) nie potrafiła nic ugrać. Trzeba wyjść na boisko i zjeść ich. Ale skoro piłkarze zyja złudzeniami, że może 0:0 sie uda - to znaczy że problem tkwi w ich głowach!!!
Z Legią trzeba grać o zwycięstwo! To mecz u siebie i tu zdobywamy 80% punktów.
19 listopada 2008, 10:48 / środa
Czas Walki - a Hubert?

Małysz, zgadzam się z tobą co do jednego - Michalski, na zakupach się nie zna albo wali w ch. Co do Ziela, widzę, że nasi cofają się "w rozwoju". Pamiętasz jak za Kubickiego chłopaki wsiedli na czarnuchów (Polonia W.) w II połowie, jak pojechali po Wiśle P., a kadrowo te drużyny wcale nie były gorsze od ŁKSu, Jagi, rezerw Lecha czy wczorajszej Ary. Teraz dziury między liniami, piłkarze biegną we dwóch do jednego przeciwnika, pozostawiając co najmniej dwóch bez krycia, o kontratakach już ktoś napisał. Ilość strat na własnej połowie jest zastraszająca. Dobrze to nie wygląda, a wróży jeszcze gorzej. Aha, panie Zieliński, atak pozycyjny się rozgrywa w okolicach pola karnego, ale nie własnego, do jasnej cholery. Ile bram dostaliśmy po wolnych i rogach, co wy tam robicie na treningach?
19 listopada 2008, 10:54 / środa
Zapomniałem o nim, zamień go za Andruszczaka i skład mamy gotowy ;D!

No wiesz Legia na wyjazdach gra piach i możemy powalczyć ale nie spodziewałem się tak hmm... odważnych deklaracji od Zielińskiego...
19 listopada 2008, 11:14 / środa
lgrumiafc01- masz racje za Kubickiego orali i walczyli grali pressingiem, ale ja powiem Tobie dlaczego, kasa za awans, jestem pewnien, ze wielu z naszych grajkow nawet nie myslala o tym, ze beda grac w ekstraklasie! Pilkarz to zawod, jak dobrze wiecie w któryms momencie zycia sie kończy, dlatego sa po to zeby zarabiać! Niestey jak napisalem wyzej nasi kopacze osiagneli juz szczyt mozliwosci sukcesem bedzie jak sie utrzymamy, z tym, ze oni juz takiego sukcesu nie osiagna! Powiem tak, kasy w Gdańsku nigy nie było i nigdy nie będzie taka moja opinia, Lechia to autonomia i tradycja za kase sie nie odda, dlatego zlodzieje z kasa omijaja nas z daleka! Dlatego scauting oparty na obserwacjach parametrow psycho-motorycznych a nie ile razy dryblowal i strzelal, oraz ogladanie kaset wideo...i balkanski zaciag! Michalski WON! kolesiostwa w naszym klubie nie zniese:)Mamy wielu utalentowanych mlodych kopaczy w naszym wojewodztwie, z tym, ze nie ma pomyslu jak ich oceniac, rekrutować- bo te nasze gierki kontrolne sa zenujace...pokaze w jaki sposob nalezy parzec na zawodnika PRZYSZLOSCI TO PROSTE, ALE TRZEBA MNIEC DO TEGO KIERUNKOWE WYKSZTALCENIE A NIE LICENCJE Z PZPA!!! ZGLASZAM SWOJA PROPOZYCJE NA SCAUTA :) A WYNIKI BEDĄ NA BANK!
A WASA NIE ZGOLE:)
19 listopada 2008, 11:36 / środa
Po pierwsze - Wczoraj grali zmiennicy i co zagrali? PADAKE. Czy któryś z nich pokazał, że warto na niego stawiać w drużynie? Ze warto dac mu szanse? NIE. My nie mamy wogóle ławki rezerwowych, jak ktoś pauzuje albo ma kontuzje, automatycznie robi nam się wielka dziura na danej pozycji. Ilu zawodników ma Lech na ławce, ile Wisła, tam jak wchodzi zmiennik to wzmacnia drużynę. Trałka nie zagrał w Warszawie i klapa, środek nie istniał, wszedł za niego Manuch, który się zajął tylko wybijaniem piłek jak na stopera przystało, ale ja się zapytam, A CO MIAŁ ZIELIŃSKI ZROBIĆ? Cetnara dać na środek? Zawodnicy których mamy, się nadają, ale do walczenia o skład na treningach, natomiast na mecze musimy mieć gotową jedenastkę zawodników w formie.

Po drugie - Nikt mi nie powie, że Lechia się przed Wisłą połoyżyła, bo było totalnie odwrotnie. Chociaż w Krakowie byłem, mecz oglądałem drugi raz na kompie i Lechia do straty gola grała bardzo dobrze, komentatorzy bardzo nas chwalili, że nie przyjechaliśmy tylko murować bramki, a grać w piłkę, mówili też że Lechia z Wisłą gra jak równy z równym i że jest dobry mecz na poziomie. I ja się tu z nimi w pełni zgodzę. Mam tylko teraz do Was pytanie, czy gdyby Lechia przyjechała na Reymonta uskuteczniać obronę częstochowy i przegrałaby tylko 0:1, albo cudem dowiozła 0:0 to wtedy bylibyście zadowoleni? Wtedy trener byłby zajebisty? Nie chcę antyfutbolu w Lechii.

Jaki ma wpływ Zieliński na to, że Bąk urywa Brożkowi nogę w polu karnym i robi karnego, który chcąc nie chcąc ustawia mecz, albo jaki ma wpływ, że Wołąkiewicz z Manuszewskim zamiast przykryć Brożka wolą stać na lini bramkowej licząc, że trafi w nich zamiast do bramki. Trenera się ocenia nie po straconych golach i strzelonych, tylko po ogólnej grze drużyny, po tym, czy jest jakaś myśl w graniu, bo co może trener więcej zrobić? Powiedzieć jakim gramy ustawieniem, podać skład i dać wskazówki jak grać i tyle. Na boisku to już jednak piłkarze grają, nie trener. Oczywiśćie trener może być słaby, dobry, głupi, anemiczny, rzucający kurwami, wysoki, niski, brudny, czysty czy chuj wie jaki, ale uważam, że Zieliński jest z gatunku tych myślących i widzę nawet dużo poprawę w grze Lechii w porównaniu z 2 ligą. Dajmu mu poprostu szansę przeprowadzić transfery, wzmocnić drużynę, przygotować przez zimę. Wielu boi się chyba najbardziej tego, co to będzie jak się okaże, że nie mieli racji. I zapominacie o tym, szczególnie wytykając mu złe przygotowanie fizycazne, że on Lechię objał KILKA dni przed ligą.
19 listopada 2008, 11:44 / środa
Wariat popieram! nie chce walki, orania, gryzienia i szczypania chce przegrac 0:3 po dobrej grze niz 0:1 po wypierdalance po autach! Co do Ziela zgadzam sie z Toba, uczy naszych grajkow myslenia bo pilkarz kompletny musi byc inteligetny bez tego jest tylko kopaczem...I pamietajcie koledzy! Mozna rysować taktyke, przewidywać zagrania, idelanie sie poruszać po boisku, ale jak nasi gracze przy wyprowadzaniu akcji, maja problem celnie podac w tempo, dobrze dośrodkować, kieruja sie w stronie odwrotna niż sytuacja tgo wymaga to tez wina Zielinskiego ze pilkarz ma kurweskie braki TECHNICZNE? BEZ TECHNIKI NIE BEDZIE TAKTYKI PROSTE
19 listopada 2008, 11:50 / środa
Małysz, już po Twoim wcześniejszych wpisach widziałem, że chociaż nick masz wkurwiający, to piszesz całkiem rozsądnie. ;) Pozdrawiam.
19 listopada 2008, 11:54 / środa
Dziwi tylko fakt ze niektozy pilkarze mieli wieksze umiejetnosci techniczne w 2 lidze a tera graja padake, nie chce byc zlym prorokiem ale moze oni graja przeciwko trenerowi???!!! W totenhamie bylo to samo, pilkarze przegrywali prawie wszystko, trener odszedl i zaczeli grac o niebo lepiej... moze faktycznie chodzi o nastawienie zawodnikow co do trenera??
19 listopada 2008, 11:56 / środa
Aha i walka i gryzienie ma być! Ale to się w żaden sposób nie koliduje z dobrą grą.

"Mozna rysować taktyke, przewidywać zagrania, idelanie sie poruszać po boisku, ale jak nasi gracze przy wyprowadzaniu akcji, maja problem celnie podac w tempo, dobrze dośrodkować, kieruja sie w stronie odwrotna niż sytuacja tego wymaga to tez wina Zielinskiego?"

I to jest bardzo dobre zdanie.
19 listopada 2008, 12:03 / środa
Jeżeli zawodnicy trenera nie lubią i grają przeciw niemu, to wtedy cała ta strona długich postów, to pierdolenie o niczym. Tylko, że wtedy też sie trzeba zastanowić, czy to Zieliński jest jakiś konkretnie przyjebany, czy czasem naszym gwiazdkom się coś w dupach nie poprzewracało. Oni nie mają trenera lubić, mają go słuchać i robić co im karze, za to biorą pieniądze.

Ale uważam, że nic takiego nie ma miejsca, widać to w meczach, że nikt przeciw nikomu nie gra. :)
19 listopada 2008, 12:08 / środa
No to uspokoiles mnie :)!
19 listopada 2008, 12:09 / środa
Czas Walki - masz rcje w 2 lidze mieli umiejetnosci bo to byla 2 liga! Teraz sa lepsi obroncy, lepsi pomocnicy, mniej miejsca na boisku! do tego trzeba myslec i szybko podejmowac decyzje a nie bezmyslnie biegac i to widać golym okiem! ekstraklasa poza 5 ekipami ma poziom 2 ligi Dlatego udaje nam sie wygrac kilka meczy co uważam za skces patrzac na nasza kadre! Pamietajcie ze nasi polscy trenerzy ucza cale zycie walczyc i orac ,ale nie ucza grac w pilke i jak trzeba pokierowac gra, przejac inicjatywe a nie walic ciagle z kontry i sadzic dlugie pilki na ktore juz nie moge patrzec! zygam od wypierdalania i pozbywania sie pilki z wlasnego pola karnego! jestesmy jak i cala polska pilka w latach 80 tych!
19 listopada 2008, 12:18 / środa
Kolejnym grzechem Zielińskiego są stale fragmenty gry, bramek z tego elementu niema lub są jak na lekarstwo, czemu wykonuje je cały czas Piątek (wiem ze trenuje na treningach i trenuje i trenuje...) jednak nie mamy z tego pożytku, czy w całej naszej kadrze niema piłkarza który potrafi pyknąć piłkę w światło bramki, co z Szalega, obronę mamy dziurawa jak sito, gdzie Peki...

Materiał do dyskusji ! :P
19 listopada 2008, 12:30 / środa
Pęczak i Szałęga - do końca roku kontuzjowani.

Rzuty wolne i rożne - systematycznie, od A-klasy zaczynając, na tym samym poziomie...
19 listopada 2008, 12:35 / środa
Z Szalęgi juz nic nie bedzie 3 lata w plecy chyba ze koleś jest charakternya pęki to pęki swoje zagra ,ale wzmocnieniem nie bedzie juz w 2 lidze miał 1 rajd na 14 meczy to chyba troche za malo jak na ekstraklase:)
19 listopada 2008, 12:43 / środa
Co wy tu pierdolicie...

Jak się piłkarzom trener nie podoba to mamy tu w Gdańsku kilku doskonałych motywatorów. Jak bodaj 7 meczy przegrali za Borka to wystarczyła 10 minutowa rozmowa na treningu a od nastepnego meczu wygrywali az miło i goli po kilka wszystkim walili. Tak więc jak im sie cołcz nie podoba to mogom byc inne metody treningowe...
19 listopada 2008, 12:44 / środa
hehe :D
19 listopada 2008, 12:45 / środa
Ty Adam skakac nie umiales a piszesz jeszcze gorzej. Wez sie za treningi na Krokwi z nartami a nie z klawiatura bo sezon zbliza sie duzymi krokami.

Zielas powiedzial, ze mamy w planie wygrac nastepne 3 mecze. Jezeli tak sie stanie stawiam wszystkim forumowiczom browara na rachunek Zielinskiego za zszargane nam do tej pory nerwy.
19 listopada 2008, 12:48 / środa
Svenku drogi z budowa rosyjskiego szkieletu szybowca , z czym sie towarzyszu nie zgadzasz?:) masz lepsze rozwiazania? hetnie poslucham i moze czegos sie naucze:) co do nart sa gotowe do akcji:) dokopie tobie na skoczni kazdej, wiec zacznij jesc bulki z bananami :) bedziesz lepiej szybowal:) a jak hcesz mozemy sie wymienic na wiazania:) mam rozmiar 43 i dlugie panzokcie:) wchodzisz w to?:)
19 listopada 2008, 13:01 / środa
Małysz no co ty, nie przesadzaj. Argumenty? Wiadomo, że ZIELIŃSKI CHUJ BO TAK I CHUJ. ;)
19 listopada 2008, 13:03 / środa
animag pisz czesciej bo madre slowa zestawiasz a widze ze niektorzy nawet nie rozumieja co czytaja
19 listopada 2008, 13:13 / środa
Małysz jest jeszcze jedno zagadnienie za TRENERA KUBICKIEGO byli poukładani i się zgrali nie bali się gry nawet z taką Legią w pucharze polski.A teraz strach w ich oczach jest az nadto widoczny a sam Trałka i BĄK nie wystarczy.
Zieliński mówi o taktyce to ja się pytam czy on nie widzi że jesli gra z przodu Kowalczyk to na skrzydle musi grać Kaczmrek bo oni na siebie grają w ciemno.
Chcialbym dwa słowa jeszcze o Buzał widziałem jego grę z bliska w meczu z Legią Lechem Wisłą i Arką.Chłop wygląda jakby przed meczem przebiegł pół-maraton ,ma tylko cały czas pretensje że nikt mu dobrze nie zagrał piłki.Mecz w Krakowie oglądałem z bardzo bliska i JAK Zachowywał sie Buzi to było żenujące.
WIELKI SZACUN ZA TO ŻE STRZELIŁ GOLA ŚLEDZIUCHOM.
ALE PANIE BUZAŁA JAK CI NIE PODAJĄ TO SIĘ TRZEBA COFNĄC ZABRAĆ PIŁĘ I SAMEMU POCIĄGNĄĆ a nie ciągłe pretensje do kolegów z boiska.
ps.napastnicy nie powinni biegać w parach.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.362