Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zieliński musi zostać!!!!

strona 2/3

19 listopada 2008, 13:39 / środa
Buzała ma serce do walki ale ma tez inteligencje Goofiego a do takich szybko sodowka uderza, po tym jak jagielonia puscila informacje ze chca Buzałe to on chyba poczul sie bogiem. I dalej nie rozumiem czemu Kowalczyk nie jest pomocnikiem -.-!
19 listopada 2008, 13:50 / środa
Czas Walki coś w tym musi być co napisałeś.
AHA i jeszcze jedno Kubicki miał nosa do zawodników widział w nich więcej niż Zieliński jest w stanie zobaczyś we wszystkich razem wziętych>
19 listopada 2008, 13:57 / środa
Powiedzmy sobie ze Zielinski ma niekonwencjonalne podejscie do zmian :D!
19 listopada 2008, 14:20 / środa
Panowie! Szacunek do KUby sie nalezy, ale to była 2 liga nie zapominajmy! Teraz gramy w ekstraklasie...a nie lomżami czy innymi wiskami z boiskami przy szkole...Trzeba sie przestawic czy by nam pomógl Kuba, może tak a może nie, ważne ze mamy mieć CZYSTE RECE TO PODSTAWA!
19 listopada 2008, 15:14 / środa
Panowie chcialbym wylac troche zimnej wody na gorace glowy niektorych Kibicow .Uwazam ze Jacek Zielinski jest wlasciwym czlowiekiem na stanowisku trenera naszej Lechi . Na sklad osobowy druzyny nie mial zadnego wplywu gdyz zostal zatrudniony tuz przed rozpoczeciem sezonu . A sklad personalnie smiem twierdzic mamy gorszy niz czolowka I ligi tj. Widzew , Korona czy Zaglebie . I to jest pierwsza przyczyn a ze gramy jak gramy . Trener nic tu nie zawinil . Zeby to zmienic potrzebne sa transfery a do tego pieniadze . Tych w Lechi na potrzeby ekstraklasy nie ma a sa nawet jakies zaleglosci do zawodnikow . Ataki na Radka Michalskiego czy trenera z tego powodu sa bezpodstawne .Apel do mdzialaczy o pieniadze na transfery a potem dopiero rozliczac trenera . Jest to nasz pierwszy sezon w najwyzszej klasie rozgrywkowej i biorac pod uwage ilosc zdobytych punktow ( doliczam 3 z Piastem po niezwykle ciezkim meczu ) i miejsce w tabeli jest lepiej niz mozna bylo by sie tego spodziewac . I na koniec chcialbym zaapelowac do tych kilku kibic ow internetowych - odpuscic Baczkowi bo ilosc punktow i miejsce w tabeli to tez jego wielka zasluga . Broni znakomicie i rozpisywanie sie nad pojedyncza interwencja tylko szkodzi druzynie . Mati jest super i przestan reagowac tak samokrytycznie - poogladaj mecze z innych swiatowych lig i zobacz co wpada do bramki . Jestes ostatnim ktorego mozna winic za przegrane mecze . Pozdrawiam serdecznie wszystkich ktorym dobro Lechi lezy na sercu .
19 listopada 2008, 15:19 / środa
!!!Ataki na Radka Michalskiego z tego powodu sa bezpodstawne!!!

-Cacic, radovanovic
19 listopada 2008, 17:01 / środa
Wariat - poszukaj informacji u "źródła" i porozmawiaj z "odpowiednimi" ludźmi co sądzą o pracy Zielińskiego. Z forum tego się nie dowiesz.
Jak już poznasz ich opinię, to sam poprosisz Admina o wywalenie tego wątku.
19 listopada 2008, 22:30 / środa
Wariat ty juz sie lepiej zajmij zrywaniem zgody ze śląskiem...
19 listopada 2008, 23:57 / środa
Klase "Zielka" poznamy dopiero wiosną. Jednak już zimą ma szanse wykazać się trenerskim "fachem" wręczajac pamiatkowe dyplomy : Andruszczakowi, Bałkanom, Cetnarowiczowi, Hirszowi, Kalkowskiemu, Midzierskiemu, Miklosikowi, Szałędze.
P.S Kolejność do "odpalenia" alfabetyczna.
WIOSNA NASZA !!!
20 listopada 2008, 14:37 / czwartek
Nie można zwalniać Zielinskiego. On w tym momencie nie moze pokazac swoich umiejetnosci trenerskich bo ma takich zawodnikow jakich ma... smiem domniemywac ze wcale Kubicki nie bylby lepszy.( wszyscy mowia ze takie dobre wyniki mial z nami. ok ale ty byla 2 liga)
Mozna Zielinskiemu wypominac ze nie umie motywowac pilkarzy, nie zyje na lawce trenerskiej czy jest po prostu typem ktory nie zawsze walczy o zwyciestwo ale poki co zdobyl z nami 17p co wg mnie jest bardzo dobrym wynikiem.
Dziwi tylko to ze on byl wspanialym obronca , a nasza druzyna ma najwiecej straconych goli w lidze...
20 listopada 2008, 16:43 / czwartek
Co by nie pisać, Lechia gra piłkę archaiczna i bojaźliwą szczególnie w II połowach.
20 listopada 2008, 16:49 / czwartek
Ostatnie mecze z Lechem i Wisla pokazaly ze umiemy zagrac otwarta pilke i ugrysc, jednak po straconej bramce wiara w koncowy sukces poprostu znika i to trzeba zmienic.

To samo sie dzieje kiedy strzelamy bramke, prowadzimy 1:0 i zamiast uspokoic to jakos zawsze nerwowo do samego konca, Zielu pracuj nad tym a moze jeszcze beda z ciebie ludzie :)!
20 listopada 2008, 17:39 / czwartek
Jestem przekonany, że ta nasza otwarta gra z drużynami z czołówki, a nie murowanie w 11 swojego pola karnego, wkońcu przyniesie zamierzony efekt. Wkońcu przyjdzie mecz - nie wiem, czy już teraz z Legią, czy w następnej rundzie, czy za rok - ale przyjdzie mecz, że my pierwsi strzelimy gola, wykorzystamy sytuację, albo dostaniemy jakiegoś karnego i mecz się zupełnie inaczej potoczy. Można sobie gdybać teraz co by było, ale jakby Buzała strzelił swoją 300 procentówkę z Legią, Kosznik z Lechem jebnąłby z 11m w bramkę, a nie w bramkarza, a Wiśnia sam na sam przerzuciłby Pawełka zamiast go nabić, no i gdyby Marcelo go nie sfaulował przy wybronej okazji jak miał piłkę na nodze (za co powinien dostać dożywotnią czerwoną) i tylko bramkarza przed sobą, to kto wie, kto wie... Moglibyśmy się zastanawiać jakiego koloru pomnik Zielowi stawiać. ;) Nie jest źle, a będzie jeszcze lepiej, jestem tego pewien.
20 listopada 2008, 17:49 / czwartek
Aha, fifarafa. Piszesz, że dziwne jest to, że Zielinski był zajebistym obrońcą, a tracimy gole. No ok, ale zwróć uwagę, że on już próbował tylu zawodników i tylu ustawień na tej pozycji, że przez żadną formację się tyle nazwisk nie przewinęło i za każdym razem gra obrony była daleka idełu. Potrzeba wzmocnień, bo co on jeszcze chłop może wymyślić... Dać im tarcze i pałki? ;)
20 listopada 2008, 18:23 / czwartek
Zieliński pewnie i ma wiedze. Popierdalał łądnych pare lat w 1 lidze, w europejskich pucharach, w reprezentacji, pracował z dobrymi trenerami, był kapitanem w Legii itd. Co do motywowania o wiele gorzej ale nie o to chodzi. Popatrzmy jaki mamy skład. Kilku emerytow na 2,3 ligowym poziomie, kilka nie wypałów jak bałkany. Kilku grajkow ktorych szczyt mozliwosci to 2 liga wiec z czym do ludzi. Tak na prawde na pierwszoligowym poziomie i to tym przeciętnym jak na razie sa tylko bramkarze, Kaczmarek, Trałka, Mysona, Hubert, ewentualnie Kosznik, Piątek, Buzała i Kowalczyk gdy sa w formie. Apetyt urósł po dobrej grze w 2 lidze ale kto grał w piłke wie dobrze że klepać cieniasów można łatwo i czuć sie wielka gwiazda ale dopiero jak przychodzą solidni przeciwnicy widać prawdziwa wartość druzyny. Niestety z całym szacunkiem do chłopaków nie mamy w składzie na dziś ani jednego piłkarza, ktory prezentowalby wysoki pierwszoligowy poziom a bez tego i mourinho czy inny benitez nic by nie zdziałał.
20 listopada 2008, 20:12 / czwartek
historia- zielinski zostaje trenerem legii ;legii koncza sie wyniki . nastepnie zostaje szkoleniowcem korony, ktora dobrze stoi- korona upada . fachowcy czy wiecie jakiej klasy byli w tych druzynach pilkarze
20 listopada 2008, 20:39 / czwartek
AMEN.
20 listopada 2008, 21:27 / czwartek
No i co ma piernik do wiatraka. Zastanów się lepiej i daj jakiś argument, że coś robi źle, to możemy pogadać. Jeżeli jednak jesteś nieprzekonywalny i nie masz czym swojej teorii poprzeć to gadka wogóle nie ma sensu, bo czym zamierzasz mnie przekonać?

Kubicki zostaje trenerem Legii, Legii kończą się wyniki i papa panie Darku. I co? Analogia. Przez Legię się wiele nazwisk przewinęło, szczególnie w okresie dominacji Wisły, bo przecież to Legia miała zawsze mieć mistrza, a jak nie miała to trener do wymiany. Jak teraz nie zdobędą to i Urban poleci.

Co do Korony, to stwierdzenie, że Korona upadła przez Zielińskiego to chyba pełna beka. Jeszcze napisz, że ją przez niego zdegradowali. Zwolnili go z Korony, bo nie zajął z nią miejsca 1-3 co przy tamtej drużynie to były wymagania, jakby od Lechii wymagać pucharów. Zwróć uwagę jakie ekipy wtedy były przed nią na koniec, to dojdziesz do wniosku, że 6 miejsce było i tak dobre jak na tą drużynę.
20 listopada 2008, 21:35 / czwartek
Czy następnym w kolejce do zwolnienia ze stanowiska trenera jest Jacek Zieliński, prowadzący gdańską Lechię? O wszystkim rozstrzygnie najbliższy mecz z Piastem. Jeżeli Zieliński nie wygra, najprawdopodobniej w poniedziałek zostanie zwolniony, podobnie jak dziś Marek Chojnacki - pisze goool.pl.

Prezes Turnowiecki postawił przed Zielińskim cel zdobycia 20 punktów w rundzie jesiennej. Jest to możliwe jedynie poprzez wygraną z Piastem w niedzielę. Ale nawet w takim wypadku los Zielińskiego jest niepewny. Zarząd doskonale zdaje sobie sprawę, że potencjał zespołu jest dużo większy, niż na jedenaste miejsce w tabeli.

to jest z portalu
ligapolska .eu
20 listopada 2008, 22:00 / czwartek
"Zarząd doskonale zdaje sobie sprawę, że potencjał zespołu jest dużo większy, niż na jedenaste miejsce w tabeli."

Czy zarząd sobie sobie czasem rąk nie umywa takimi gadkami? Potencjał większy niż 11 miejsce, czyli mamy być nad kim: arką z 2x większym budżetem i lepszym personelnie składem? Jagą - to samo? A może nad Śląskiem, który wydał 6 mln na transfery i ściągnął zajebistych zawodników w formie Mile, Sotirovicia, do tego mają wyjebanych Gancarczyków i ostatnio też Szewczuka? Jest też Ruch, który jest w ekstraklasie któryś sezon i się też wzmacnia co sezon i ściaga zajebistych piłkarzy jak np. Zając.

Piłkarze których mamy, którzy grali kiedyś w ekstraklasie to piłkarze który przeszli do nas do 2 ligi, bo nie łapali się w swoich klubach do składu - I TO JEST FAKT. Reszta naszych graczy to chwała Borka, który wynalazł kilka młodych perełek.

Na drugą ligę nazwiska Pęczak, Andruszczak wystarczyły, ale teraz? INNA LIGA niestety. Z tymi zawodnikami max co możemy osiągnąć to utrzymanie, ale oni już nie będą grali na wyższym poziomie niż grają teraz, bo lata świetności mają za sobą. Trzeba wzmocnić skłąd zawodnikami w formie, kreatywnymi i potrafiącymi pociągnąć grę na poziomie 1 ligi. Kilku młodych walczaków też by nie zaszkodziło.

Ja nie twierdze, że Zieliński jest najlepszym co być może, ale niech zarząd wkońcu pieniądze znajdzie i zrobi TRANSFERY, a nie pierdoli trenera. Kogo chcecie w jego miejsce? Jestem ciekaw, kto będzie tym Waszym lekiem na całe zło.

Poza tym pierwszym do wyjebania jest Michalski i jego masakryczne transferowe pudła, ale podejrzewam, że tam już się za przyjacielsko zrobiło na górze i nic się nie zmieni.
20 listopada 2008, 22:09 / czwartek
arka ma Andersona, Zakrzewskiego i Żurawia, Ruch ma Zająca i Scherfchena, Śląsk ma Mile, Sobocińskiego i Sotirovicia, Jagiellonia ma Arifovicia, Stano i Hermesa(tak wiem - uuuu), a my mamy CIAĆICIA I RADOVANOVIĆIA!!!
20 listopada 2008, 22:12 / czwartek
Wariat czy ty czasem nie jestes Zielinskim?
20 listopada 2008, 22:16 / czwartek
hehe no nie wiem, zobaczymy się w piątek to ocenisz grass. ;)
20 listopada 2008, 22:27 / czwartek
Dodam jeszcze, że zawodnicny "których mają" kluby, które wymieniłem, to są tylko transfery PRZED TYM SEZONEM! A w każdym z tych klubów są oni motorem napędowym pierwszej jedenastki. Ale jak się sępi na zawodników, albo się jest najzwyczajniej w świecie nieudacznikiem (patrz Michalski), to i drużyny się nie ma.
20 listopada 2008, 23:27 / czwartek
"daj jakis argument,ze cos zle robi" wariat kompromitujesz sie albo po pijaku piszesz. argumentow bylo juz dziesiatki przez mase ludzi,byly one konkretne i czytelne
20 listopada 2008, 23:49 / czwartek
Ok były, na każdy się starałem odpowiedzieć i dalej to samo. Ale czy Ty potrafisz odpowiedzieć na resztę moich wpisów? Co pisałem o transferach, zarządzie? Że najłatwiej wszystko zjebać na trenera, zamiast kupić zawodników?

Trener marzeń przyszedł do Górnika i co zrobił? Nic? Czyżby nie znał już zaklęć czarodziejskich? Odpowiem Ci co zrobił, poszedł do zarządu i powiedział, że chce kasy na transfery i jak nie dadzą mu tyle na ile się zgodzi to pakuje manatki, bo nie będzie z siebie robił głupka i szargał opinii, czytałem z nim wywiad.

Ile się trenerów przewinęło przez Legię, bo nie było MP? Ilu przez Wisłę, bo nie było LM? I czy coś się w tej materii zmieniło? Ile czasu muasiało upłynąć, żeby Smuda zmontował ekipę? Czy czasem gdyby Lech nie dał mu tylu kasy na TAKICH zawodników jak mają, to grałby w PUEFA i walczył o tytuł? Czemu przez tyle czasu mu to nie wychodziło? Dużo musiało upłynąć czasu, żeby zrozumieć, że żeby o coś walczyć trzeba mieć kim, bo jak się nie ma to i strateg a'la aleksander wielki nie pomoże.

Ale niestety jeszcze wielu ludzi będzie standardowo wymieniać trenerów jak rękawiczki, bo tak najłatwiej, zamiast się zastanowić gdzie leży problem, albo przyjąć do wiadomości, że jesteśmy poprostu słabsi od innych i coś trzeba z tym zrobić. Ale to już taka bolączka prawie całej naszej ligi. Zarząd się nie przyzna "no tak zjebaliśmy sprawę z transferami i inni nas w tej kwestii wyprzedzili" (co każdy widzi gdzie grają zawodnicy których chciała Lechia), tylko zwolnią trenera - proste.
20 listopada 2008, 23:54 / czwartek
W kilku starych wywiadach Michalski wypowiadal sie ze polscy pilkarze sa za drodzy i lepiej sprowadzac markowych z zagranicy, po tym wywiadzie trafil do nas Cacic.
21 listopada 2008, 00:02 / piątek
No i szatan napisz mi jeszcze jak się odniesiesz do transferów jakie zrobiły wymienione przeze mnie kluby, porównując do nich transfery Lechii?
21 listopada 2008, 00:30 / piątek
Napiszę jeszcze tylko, że ja się tu ropzisuję i oceniam "na sucho" to co widzę. Dający do myślenia jest wpis MarkaM, ale to brzmi trochę jak Archiwum X wśród tych co sprawy nie znają(w tym i mnie). Bo mogą być rzeczy które nie wypłyną na światło dzienne i ja ich mogę nie znać, ale wtedy to chyba warto o tym napisać.

Ale kilka rzeczy tak czy siak warto przemyśleć.
21 listopada 2008, 12:01 / piątek
Jestem jak najbardziej za pozostawieniem trenera.
1. To, że nasi zawodnicy niektóre spotkania przegrywają już w szatni nie wynika z winy trenera. Lechia w drugiej lidze była jednym z liderów, dlatego w meczach, w których nasi zawodnicy przegrywali, potrafili strzelać gole w ostatnich minutach II połowy albo w doliczonym czasie gry - bo czuli się mocni, byli faworytem i wierzyli w wygraną. Byli mocni psychicznie. Jak wielka jest przepaść między dawną II ligą a obecną ekstraklasą każdy widzi i zawodnicy też to widzą. Gdy wychodzą na boisko nie jako faworyt, albo stracą gola z lepszą drużyną potrzeba naprawdę dużej wiary w siebie i pełnej mobilizacji całości drużyny żeby odrobić straty i wygrać. Drużyna to mechanizm, jeżeli jeden lub dwóch zawodników nie wierzy w wygraną (a wówczas nie pokazują na boisku 100% swoich możliwości) to niestety taki stan udziela się reszcie. Wiem, że moje zdanie może się spotkać ze sporą krytyką, ale uważam, iż w sporcie bardzo ważna jest również praca z psychologiem, którego rolę akurat nie musi pełnić trener - jak się większości w Polsce wydaje. Trener jest odpowiedzialny za ustawienia taktyczne drużyny i również za zmotywowanie zawodników do walki, ale to jak widać czasami nie wystarczy.
2. I tu zdecydowanie uważam, iż najsłabszym punktem zespołu jest Michalski. Transfery jakie dokonał przed przyjściem trenera Zielińskiego - czyli m.in Cacic i Radovanovic świadczą doskonale o klasie naszego skauta. Wstyd!!! To zawodnicy, którzy się nie łapią do 18stki meczowej, a jeśli informacje z prasy są poprawne kosztowali 750 000zł i 200 000 zł, jak dodamy do tego Mysone ok. 300 000zł to mamy 1 250 000 zł - dla porównania podam iż Robert Lewandowski kosztował 400 000 Euro i tu komentarz jest zbędny. Za ew. błędnie podane ceny przepraszam, ale informację opieram na danych z prasy. Przypomnę tylko, iż Kaczmarek i Kowalczyk przyszli do zespołu dopiero za Zielińskim i wg. mnie to właśnie Zielińskiego, a nie Michalskiego zasługa. Wiem że szczególnie Kowalczykowi można zarzucić brak skuteczności, ale przynajmniej jest zawodnikiem, którego można wystawić na boisko. Także pierwszym i najważniejszym transferem jaki powinna wykonać Lechia, jeszcze przed zimowym okienkiem transferowym jest wymiana Michalskiego !!!!!
21 listopada 2008, 13:20 / piątek
Nie robię za obrońcę Michalskiego, bo również jakoś jego osoba mnie nie przekonuje, ale chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz.

Większość zachowuje się, jakby przychodziła na Lechię od tego sezonu, no max od zeszłego. Tymczasem trzeba sobie przypomnieć choćby pierwszy sezon w II lidze przed 3 laty. Tam do przedostatniej kolejki walczyliśmy o uniknięcie baraży z zespołami pokroju HEKO Czermno. Rok później, choć zajęliśmy 5 miejsce, gra na wyjazdach również mocno kulała. Dopiero w zeszłym sezonie, po odpowiednich wzmocnieniach i pożegnaniu części piłkarzy, pokazaliśmy na co nas stać.

Jaki z tego wniosek? Teraz też trzeba stopniowo piąć się w górę, żeby za 3 lata włączyć się do walki o puchary.

Ja w to wierzę.
21 listopada 2008, 13:22 / piątek
Oczywiście w pierwszy zdaniu miało być "Zielińskiego".

PS Michalski do wyjebania.
23 listopada 2008, 18:39 / niedziela
Jeszcze 2 takie mecze i odszczekam cały ten temat.

Troche drogie bilety jak na oglądanie IV ligi.
23 listopada 2008, 19:07 / niedziela
zielinski nadaje sie do odsniezania murawy
23 listopada 2008, 19:32 / niedziela
z taka gra to bedzie dobrze jak 9pkt zdobedziemy do konca sezonu a nie w 3 meczach...
23 listopada 2008, 20:40 / niedziela
wpisujcie sie tutaj czy wariat musi odejsc
23 listopada 2008, 20:55 / niedziela
waruat musi odejsc! I niech wazmie
Zielinskiego ze soba!
23 listopada 2008, 20:58 / niedziela
Wpisujcie miasta.
23 listopada 2008, 20:59 / niedziela
Jeszcze troche i wariat sam bedzie się domagał odejscia Ziela.Tylko czy to cos da????wszystko zależy ile kasy będzie miał nowy trener na transfery,bo te sa potrzebne
23 listopada 2008, 21:02 / niedziela
wariat nie zmieniaj logo ,glowy nie zmienisz
23 listopada 2008, 21:04 / niedziela
w warszawie juz byles teraz bedzie ciezko o prace
23 listopada 2008, 21:17 / niedziela
Czyli jak bylo dzisiaj zła taktyka, czy za defensywne ustawienie?

Dziękuję naszym szanownym piłkarzom, że uraczyli nas dzisiaj łaskawie wyjściem na mecz, bo graniem tego nazwać nie można.

Oczywiście szatan4 jak Rogal sie potykał o piłkę, krzyczał Zieliński chuju co robisz i namiot mu z powodu padacznej gry i straconych punktów do tej pory nie opadł. A wszystko z powodu wariata na forum hehe.

Jeżeli zmiana trenera sprawi, że piłkarze nauczą się przyjąć piłke i dokładnie podać i zaczną na boisku grać nie jak inwalidzi to jestem za. Obyście się czasem tylko nie zdziwili.

Mają jeszcze 2 mecze. Dzisiejszy kabaret zmazał doszczętnie dobre wrażenie jakie zostawili dla mnie przy Reymonta, ale słabe mecze zawsze mogą sie zdarzyć. Jestem ciekaw, czy sie podniosą na Ległę.
23 listopada 2008, 21:42 / niedziela
Idealny szkoleniowiec na chłop styl odnośnik
23 listopada 2008, 22:04 / niedziela
Panowie za zatrudnienie trenera odpowiada zarząd.Zieliński obiecał że będzie 9 punktów w trzech ostatnich meczach( na zebraniu Rady Sponsorów).jestem ciekawy co do powiedzenia ma Prezes Turnowiecki Pan Jenek oraz Michalski bo z tego co słyszałem to się chwalili że najlepszym transferem w lecie to było sprowadzenie Pana Zielińskiego do Gdańska.
A dlaczego bo siedzi cicho a Kubicki nie bał się powiedzieć że jest coś nie tak i że są zaległości płacowe.
Jestem ciekawy co powie Zieliński i Zarząd jak w trzech ostatnich meczach nie daj Panie Boże zdobędziemy 1 punkt.

A kończąc paradoksalnie nasi grali do połowy rundy jesiennej jeszcze na fali wznoszącej po Kubickim.A teraz to już pan Zieliński zaczął im swoją taktykę wpajać i mamy.Brak stylu boją się piłki i do tyłu bo tak najłatwiej.
23 listopada 2008, 22:06 / niedziela
A Ty wiesz co to taktyka, czy słabo z kumacją?
23 listopada 2008, 22:26 / niedziela
traper tak jak mowisz te punkty to jeszcze sa kubickiego a jezeli on zostanie to mamy na wiosne tragedie.wariat caly czas ci mowilem ze o to chodzi iz nie potrafi wmowic im ze sa silni no i mamy....
23 listopada 2008, 22:30 / niedziela
"J. Zieliński: Spotkanie stało na dobrym poziomie."

Kurwa, to nawet Borkowski pod koniec takich głupot nie opowiadał.

JACEK ZIELIŃSKI PAKUJ WALIZKI!
23 listopada 2008, 22:44 / niedziela
A co, takie z nich matołki że sami nie wiedzą że trzeba biegać, dokładnie przyjąć i podać ?
24 listopada 2008, 16:11 / poniedziałek
Zieliński to powinien zostać wywieziony na taczce wraz z większością grajków,którzy chyba nie wiedzą że grać w Lechii to zaszczyt i z panem Radkiem M.
Po wywiezieniu za bramy stadionu Zieliński i tak pewnie by powiedział:
"To była całkiem dobra jazda" ;]
24 listopada 2008, 21:36 / poniedziałek
Trzeba postawić Zarządowi warunek, albo Skorża, albo wy!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023