Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Piast Gliwice, 23.11.2008 godz. 14:30

strona 1/5

20 listopada 2008, 20:12 / czwartek
Jak w temacie. Wszystko o meczu :)
20 listopada 2008, 20:15 / czwartek
Tylko zwyciestwo, wszystko w temacie.
20 listopada 2008, 20:17 / czwartek
zielek wlasnie im mowi ze piast to nie wielka legia z ktora nie mozemy sie rownac
20 listopada 2008, 20:27 / czwartek
chyba przesadzasz szatanie, nie slyszales deklaracji zielinskiego ze w najblizszych 3 meczach gramy o 9 pkt ? :))))
20 listopada 2008, 20:30 / czwartek
On tylko stwierdził fakt - gramy o 9 punktów.
Zapomniał tylko powiedzieć ile z tych 9-ciu zostanie dopisanych do bilansu Lechii.
20 listopada 2008, 20:31 / czwartek
To nie bedziemy mieli 9 pkt w tych meczach :/?
20 listopada 2008, 20:40 / czwartek
czas walki mam nadzieje i mniejmy nadzieje ze po meczu z piastem forum bedzie grzeczne ale.............
20 listopada 2008, 20:44 / czwartek
Slyszalem ze tera dobrze sprzedaja sie widły oraz pochodnie hmm...
20 listopada 2008, 20:50 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 listopada 2008, 00:24 / piątek
Zero do zera i Lechia żegna ...
21 listopada 2008, 00:44 / piątek
a kto nie popełni błędu, aby było zero????
21 listopada 2008, 00:48 / piątek
widzę zajebista w Was wiara panowie.
21 listopada 2008, 08:31 / piątek
Nie zagra Buzała a to oslabia nasz atak o okolo 50%.
21 listopada 2008, 09:44 / piątek
Nie zagra Buzała a to wzmacnia nasz atak o mniej więcej 50%. Wiśnia + Kowalczyk - jedyny sensowny atak w tym momencie.
21 listopada 2008, 10:16 / piątek
Nie zagra Buzała, a to znaczy że w końcu zagra w skaładzie napastnik. Piszę tutaj o Cetnarowiczu.

Mam nadzieję, że podtrzyma swoją szczęśliwą passę w meczach z Piastem ;-)
21 listopada 2008, 12:10 / piątek
Ja to widze tak:
Bak - Mysona Wołokiewicz Manuszewski Ben - Rogalski Tralka Piatek Kaczmarek(jeżeli nie moze on to Andrut) - Kowalczyk Wiśnia
21 listopada 2008, 13:06 / piątek
Zbiórka odzieży przed meczem z Piastem

Do tej pory nasze akcje charytatywne opierały się na zbiórkach pieniędzy. Tym razem chcemy zorganizować zbiórkę odzieży, środków czystości oraz jedzenia długoterminowego.

W tym celu przed niedzielnym meczem z Piastem Gliwice od godz. 13:00 przy kasach, po prawej stronie (miejsce dawnego stoiska Stowarzyszenia) będą dyżurować członkowie Lwów Północy, którzy będą przyjmować rzeczy, które chcecie przekazać osobom potrzebującym. Tak jak wspomniano zbierać chcemy używaną, niezniszczoną odzież dla dzieci, środki czystości (pasty do zębów, proszki, płyny do mycia itp.) oraz jedzenie długoterminowe (dżemy, makaron, ryż itp.).

Można również zgłosić chęć przekazania odzieży na nasz adres email:info@lwypolnocy.pl. Po tygodniu zorganizujemy zbiórkę objazdową po domach lub miejscach wskazanych przez ofiarodawców, po uprzednim ustaleniu terminu w kontakcie indywidualnym.

Liczymy na to, że nie pozostaniecie obojętni i pomożecie rodzinom i ośrodkom wychowawczym, które potrzebują każdej pomocy. Nie robimy tego, po to żeby się pokazać, ale dlatego że mamy kontakt z osobami bardzo biednymi, wręcz zaniedbanymi i wiemy, że w ten sposób wszyscy możemy im pomóc.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by ofiarowane rzeczy trafiły do najbardziej potrzebujących.

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Połnocy
21 listopada 2008, 13:26 / piątek
Bardzo dobrze, że nie będzie Buzały. Może trener zobaczy, że bez tej pseudo gwiazdy też można wygrywać. A jemu na ostudzenie rozpalonej głowy przyda się taka lekcja. Jak zacznie grać jak na wiosnę, to nasz najlepszy napastnik, ale teraz niech sobie odpocznie.
21 listopada 2008, 14:00 / piątek
Kowalczyk ??!! Panowie, przeciez on NIC NIE GRA
21 listopada 2008, 14:03 / piątek
E, nie pierdol, Kowal to jeden z wyrozniajacych sie pilkarzy, nie mowie ze jest zajebisty tylko ze na tle naszego zespolu porpsotu niema sobie rownych :P!
21 listopada 2008, 15:15 / piątek
Zarty zartami, ale w meczu z Piastem mozna podreperowac sobie konto bramkowe i zapewnic spokojna zime! Stawiam na 3:0 dla Lechii :) !!!
21 listopada 2008, 15:28 / piątek
chcialbym miec z 5 takich kowalczykow i bylo by si moze nie strzela ale za...i to za 2 a to sie liczy
21 listopada 2008, 15:44 / piątek
- Jakby tego było mało w tamtym spotkaniu wygranym 3:0 dostałem czerwoną kartkę. Gdy schodziłem w osiemdziesiątej minucie z boiska, kibice zgotowali mi owacje na stojąco i w taki sposób stałem się lechistą. Z tamtego meczu pamiętam jeszcze ciarki, jakie przeszły mi po plecach, gdy kibice tradycyjnie przed pierwszym gwizdkiem sędziego odśpiewali hymn "My wierzymy tylko w BKS". Zrobiło to na mnie kolosalne wrażenie. Mam nadzieję, że podobnych doświadczę w niedzielę - wspomina "Andrut".

ANDRUT JEDZIESZ W NIEDZIELE!!! NIECH KIBICE SOBIE O TOBIE PRZYPOMNA :)!!
21 listopada 2008, 16:03 / piątek
nieważne kto wyjdzie w pierwszej 11! ważne, żeby wszyscy wyszli na Piasta na maksymalnej "kurwie"!! trawa po meczu żeby była zjedzona!! w przerwie niech Piast lata do kibla w szatni i sam prosi o zmiany!! walka w środku, skuteczność i szczelna obrona - to warunki zwycięstwa oprócz tego, co napisałem wyżej. Buzi, Kowalczyk i Wiśnia niech nawet po 3 razy spieprzą, ale niech po razie trafią!! 3-0 i dziękujemy!!
TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!
P. S. pamiętacie, że na meczu z zabrzem byli policjanci z Liverpoolu? i to jeszcze z posterunku Meyserside. Okazało się, że byli pod wrażeniem dopingu, a najlepsza beka to to, że byli rozczarowani brakiem... awantury!!
21 listopada 2008, 16:11 / piątek
Buzi niestety nie zagra. Andrut, Kowalczyk, Trałka 3:0!
21 listopada 2008, 16:41 / piątek
Trzeba uważać na zawodnika legitymującego się nazwiskiem Daniel Chylaszek! Jest to bardzo dobry piłkarz, którego wychowała Janina Libiąż, a jak wiemy wszystkie Janinki to świetne trenerki!

Przysięgam, że umieram :D
22 listopada 2008, 10:01 / sobota
od ktorej mozna dzis kupowac bilety na piasta ?
22 listopada 2008, 10:17 / sobota
www.lechia.pl - tam się dowiesz
22 listopada 2008, 11:17 / sobota
w sobote bilety mozna kupowac od zadnej do zadnej ;]
22 listopada 2008, 11:44 / sobota
nie widze na lechia.pl info o sprzedazy ale pogrzebei jescze
22 listopada 2008, 11:56 / sobota
Ze względu na nieplanowane opady śniegu, bilety na mecz z Piastem nie będą sprzedawane. Można za to kupić, ciepłą herbatkę w Roko.
22 listopada 2008, 11:58 / sobota
na pewno nie ma na lechia.pl informacji?

odnośnik
22 listopada 2008, 12:03 / sobota
faktycznie Jordan.. jest info. moj blad...nieiwem jak moglem tego nie zauwazyc. tak czy siak...dzis juz nie moge kupic..dopiero jutro ;/
22 listopada 2008, 12:10 / sobota
Szkoleniowiec Jacek Zieliński po meczu derbowym Arką Gdynia, w Pucharze Ekstraklasy, zapowiedział, że w najbliższych trzech meczach jego celem jest komplet zwycięstw.
- Naszym celem w trzech kolejnych spotkaniach jest dziewięć punktów. Gramy u siebie z Piastem i z Legią, jedziemy do Łodzi i naszym celem są trzy zwycięstwa, co jest dla nas jak najbardziej do zrealizowania. Chcę, żeby piłkarze w to uwierzyli i zrobię wszystko, aby tak się stało - mówi optymistyczny trener Zieliński.

Stary moze ich byc nawet i 7, a jak zrobisz 9 to wszyscy twoi anty fani lacznie ze mna zamkna ryj.!!!!!!
22 listopada 2008, 12:12 / sobota
Szulc faktycznie , twój błąd . Ale co z tego , ze dzisiaj nie kupisz ? Jutro spokojnie go bedzie mozna nabyć pewnie bez jakiś wiekszych tłoków pod kasami . Bo wkoncu gramy z Piastem , a wiekszosc sezonowcow i piknikow sobie pomysli , ze nie warto , bo to nie Wisła ani Legia .

Co do kibicow ? 100 + ?
22 listopada 2008, 12:16 / sobota
Apel do Małyszy! Jutro na T29 Adam nie skacze
22 listopada 2008, 12:26 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 listopada 2008, 12:30 / sobota
... i gramy "tylko" z Piastem - nie będzie żadnych bluzg na przeciwnika ani innych "igrzysk i krwi" dla gawiedzi. więc nie znajdziecie taniej sensacji i nie będą się bić... ale i tak ruszcie dupy z foteli na Lechię. będzie cieplej...
22 listopada 2008, 12:31 / sobota
Może ulepimy bałwany!
22 listopada 2008, 12:35 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 listopada 2008, 12:35 / sobota
Tylko z Piastem miałem na mysli to , ze małysze nie przyjdą ;) Piast - Szacunek : P .

Ja slyszalem , ze Adam będzie .. ? info telefoniczne .
22 listopada 2008, 12:37 / sobota
może z Piastem będzie jak z ŁKS-em? stare czasy się przypomną
22 listopada 2008, 12:39 / sobota
Ponoc Michalczewski bedzie chodzil po stadionie i zachecal d kupowania rekawiczek klubowych.

btw! PONOC FRANE CACIC DOCHODZI DO ZDROWIA I NA WIOSNE POKAZE NA CO GO STAC!!! YEYEYE! Wkoncu nasza duma kataloni pobryka w Gdansku :)!
22 listopada 2008, 12:46 / sobota
I będzie grał tak wspaniałe piłki jak w meczu z Bałtykiem Gdynia ?

Cetnar GO !
22 listopada 2008, 13:31 / sobota
Kontatak- Ja bede, sniegu nawalilo to i narty moge sobie ostrzyc na betonie:) Sveni bedzie sprzedawal bulki z bananem na koronie zamiast smierdzacej kielbasy! Kibice przechodza na zdrowy tryb przyjmowania pokarmow:) W przerwie meczu zebu was zagrzać pokaze kilka cwiczen rozgrzewajacych:) polaczonych z tancem klasycznym:) cala LECHIA bedzie sie bawic:)
Co do meczu...proszę nie dmuchać balonika bo nam moze puknac w gębe! Pressing, szybka gra, wysoko obrona i bedzie si!
Ja czekam na czlowieka KONIA na przedzie! to bedzie jego dzień! ZOBACZYCIE!
22 listopada 2008, 13:48 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 listopada 2008, 16:59 / sobota
zero konsekwencji ze strony moderatora...
22 listopada 2008, 17:05 / sobota
odnośnik
To jedno z nielicznych spotkań w Ekstraklasie, gdzie nie jest potrzebny wydzielony sektor dla gości, a to dlatego, że dla kibiców Lechii i Piasta będzie to mecz przyjaźni. Fani obydwu zespołów nie raz już wspólnie zasiadali na jednej trybunie i razem dopingowali swoje zespoły. W bardzo dalekiej przeszłości obydwa kluby połączyła sława braci Gronowskich. Młodszym kibicom przypominamy, że Robert Gruner (Gronowski) to pierwszy w historii Piasta zawodnik, który przebił się do reprezentacji Polski, ale było to już po jego przejściu do Lechii (1953 r.) W Gdańsku szybko stał się bożyszczem tamtejszych kibiców. Na głównej alei stadionu przy ul Traugutta doczekał się nawet swojej gwiazdy. Piast i Lechia w 1983 r. spotkały się też w finale Pucharu Polski. O jedną bramkę lepsi byli wtedy gdańszczanie. Na drugim froncie zespoły spotkały się aż 20-krotnie.itd,,,
22 listopada 2008, 17:11 / sobota
1.Co to za bzdury w ogóle?
2.Jutro 3 pkt i mamy 7 miejsce w tabeli!
3.TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!
22 listopada 2008, 18:51 / sobota
Może i nie jest potrzebny wydzielony sektor dla gości, bo w razie czego prawdopodobnie wpuścilibyśmy ich na nasze miejscówki, tak jak ŁKS, ale z tym meczem przyjaźni to się troszkę zapędzili! Co najwyżej koleżeński ;]
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022