Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Piast Gliwice, 23.11.2008 godz. 14:30

strona 3/5

23 listopada 2008, 19:18 / niedziela
Gra - Żenada. no takiej padaki to juz dawno nie widzialem ;/ ZAL ZAL ZAL !

Moim zdaniem Zieliński nie jest na odpowiednim miejscu ;/

A i gra nie których zawodników przyprawiałą o ból głowy (rogal ;/ kowalczyk ;/)

A Nasi rezerwowali to kolejna tragedia nie mamy dobrej lawki to co gral miklosik koniu i kalkowski to gorzej byc juz nie moze.

Posprzedawać ich wszystkich bo tylko nerwy trace jak patrze na ich gre.
23 listopada 2008, 19:34 / niedziela
Tak grającej lechii nie chce mi sie oglądać...Gra tej druzyny nie jest w ogóle uporządkowana, odnosi sie wrazenie ze wszystko co sie dzieje na boisku jest dziełem przypadku...
23 listopada 2008, 19:34 / niedziela
RudyLechia
Nie pierdol, zmiana na konia ok. Nawet raz piłkę trącił.
Mudlmy się, aby ostra zima przyszła. Inaczej, Legia nam wpierdoli, a ŁKS poprawi.
23 listopada 2008, 19:35 / niedziela
Najwieksza tragedia jest to ze na dziesieciu rudych jedenastu jest falszywych. Pieprzyc kibicow sukcesu
23 listopada 2008, 19:44 / niedziela
Jedno sie nasuwa dzis na usta nasza gra to SKURWYSYNSTWO!!!!!

DALEKI BYLEM OD JECHANIA NA ZIELINSKIEGO ale ludzie po dzisiejszym meczu -wstyd nazwac ta padline meczem nasuwa sie jedno ZIELU DZIEKUJEMY ludzie ten kto sie coc troche zna ie wierzy chyba sam w to co dzis sie dzialo !!!

jak mozna przy 0-0 zmieniac w sumie slabego piatka na jeszcze slabszgo truchtajacego miklosika ktory gra do tylu i do boku tylko ja pierdole chlop z nadwaga biega szybciej niz on!!!

druzyna nie ma jaj i niech tu nikt nie p... ze boisko w sniegu itd kurwa mac panienki ktore se wychodza potruchtac tu sie wymaga walki i zapierdalania przez 90 min nie jestesmy BARCELONA zeby se grac pilka tu trzeba walczyc o kazdy metr boiska a tu huj

75 min a nasi se graja jakby prowadzili o co tu chodzi ? z kim mamywy grywac jak nie z takimi druzynami jak piast u siebie

z taka gra szkoda naprawde nerwow w piatek slaba legia sie przjedzie po nas a w lodzi lks zrobi to samo z nami pokazali wczoraj jak sie powinno walczyc a u nas tego brakuje -ktos z zarzadu musi pierdolnac reka w stol alb rozmowa dyscyplinarna naszym pseudograjkom sie nalezy -

zarzadzie ruszcie z tematem bo to co dzis pokazalismy bylo dnem dna w 4 lidze sie tak gra
23 listopada 2008, 19:50 / niedziela
odnośnik najciekawsze sytuacje z meczu - wojna na sniezki :-)
23 listopada 2008, 19:57 / niedziela
Dzisiejszy mecz to jeden wielki skandal !!! Straciliśmy dwa pkt. głównie dzięki nieudolności działaczy, którzy nie potrafili przygotować boiska do gry. Kurwa mać, że będzie padać wiadomo było od dawna, a komuś się nie chciało odpowiednio wcześniej ogrzewania właczyć ! Jeśli prawdą jest, że ogrzewanie nie może działać razem z oświetleniem przy inwestycji wartej ileś tam trylionów złotych, to jest to sprawa prokuratorska !!!
Panie Turnowiecki, Popielarz i inni wasi koledzy nieudacznicy !!! Dzisiejszą organizacja (własciwie jej brakiem) pokazaliscie jak wielkie są wasze niekompetencje i jak głęboko w dupie macie kibiców. Nawet wasze tłuste dupska posypać piachem dojść na stadion nie potrafią, a wy za profesjonalną piłke się zabieracie !!! Żenua !!!
23 listopada 2008, 20:00 / niedziela
Z tego co pamietam to odrazu mowili, ze jest to normalne, ze nie dziala w tej samej chwili ogrzewanie i oswietlenie.

Zwiazane bylo to z ograniczeniem mocy przesylowej. Nie pamietam tylko, czy chodzilo o te na stadionie, czy te ktore do niego prowadza nie sa w stanie przeslac tak duzej ilosci mocy.

Tak czy inaczej jeden z drugim mogli pomyslec wlaczyc ogrzewanie wczesniej i nie byloby problemu. Smieje sie jak jechalismy na mecz czekajac na zielona ogrzewana murawe i nam kopary opadly na widok sniegu na boisku :)
23 listopada 2008, 20:12 / niedziela
zenada x 10

nasi grajkoowie niech sami se oczyszcza boisko a kibicom niech termosy podaja z herbata jak tak maja grac- z takim podejsciem najwyzej w a-klasie mozna grac a nie wkurwiac kibica
23 listopada 2008, 20:14 / niedziela
Cos jest nie tak chyba,skoro nasz najlepszy strzelec do tej pory ma 3 bramki i do tego jest pomocnikiem(Rogal)Znowu mielismy fajna sytuacje z rzutu wolnego i znowu strzal ponad bramka.Rzuty rozne dalej padaka.Od dawna to widac ze nic nie gramy po stalych fragmentach gry i dalej zadnej poprawy.Czy my wogole strzelilismy jakas bramke w tej rundzie po stalym fragmencie gry?? przeciez w dzisiejszej pilce tak sie wygrywa mecze.
Gdzie jest ten charakter ktory pokazywalismy w 2 lidze,kiedy zawsze gralismy do konca i czesto wygrywalismy mecze nawet gdy pierwsi tracilismy bramke.Ta gra to jakas kpina jest.Wiadomo ,ze w Gdansku sa wymagajacy kibice i byle padaka nikt sie nie zadowoli.Zielinski obiecal 9 punktow w 3 meczach a tymczasem potkanl sie juz na najlatwiejszym rywalu z tej trojki.
Jestem ciekaw czy te 9 punktow w 3 meczach to bylo oswiadczenie samego zielinskiego czy moze warunek od zarzadu
DAREK KUBICKI !!!!!
23 listopada 2008, 20:15 / niedziela
Krótko mówiąc i nie odkrywając Ameryki : gramy chujowo.

Ale gdyby ta gra wynikała z braku umiejętności mógłbym to zrozumieć. Ale nie jestem w stanie ogarnąć tak chujowej gry w meczu u siebie z beniaminkiem w meczu o 6 punktów! Gramy cholernie niedojrzale taktycznie! Od 70 minuty atakuje 3 zawodników : Rogal,Kowalczyk i Kaczmarek, który został zmieniony na Kalkę! Fajnie, że wpuścił Konia (może on grać beznadziejnie, ale zawsze 2 zawodników musi przy nim stać), tylko zcemu tak późno. Całą 2 połowę "graliśmy" długimi piłkami i aż prosiło się o wcześniejsze wpuszczenie Cetnara. Nie wiem, co w składzie robi Piątek- koleś absolutnie nie ma pomysłu na grę, przy przyjęciu piłka zawsze odskakuje mu na kilometr, wciąż gra albo niedokładnie, albo do tyłu, wygrywa mało pojedynków. Jego rożne i wolne- szkoda gadać.

Ale wszystko i wszystkich przebija ten jeden pajac stojący pod wiatą dla składu Lechii. Nie wiem, dlaczego zarząd jescze go nie wypierdolił na zbity pysk, ale powinien to zrobić bardzo szybko, jeśli nie chcemy się obudzić pod koniec sezonu z ręką w nocniku. Lechia zatraciła cały charakter prezentowany za Kuby, nieustanne dążenie do zdobycia gola i ambicję. Gramy IV-ligową padakę. Już niech do końca rundy prowadzi nas Kafarski, ale Broń Boże nie Zielu.
23 listopada 2008, 20:18 / niedziela
Krótko mówiąc i nie odkrywając Ameryki : gramy chujowo.

Ale gdyby ta gra wynikała z braku umiejętności mógłbym to zrozumieć. Ale nie jestem w stanie ogarnąć tak chujowej gry w meczu u siebie z beniaminkiem w meczu o 6 punktów! Gramy cholernie niedojrzale taktycznie! Od 70 minuty atakuje 3 zawodników : Rogal,Kowalczyk i Kaczmarek, który został zmieniony na Kalkę! Fajnie, że wpuścił Konia (może on grać beznadziejnie, ale zawsze 2 zawodników musi przy nim stać), tylko zcemu tak późno. Całą 2 połowę "graliśmy" długimi piłkami i aż prosiło się o wcześniejsze wpuszczenie Cetnara. Nie wiem, co w składzie robi Piątek- koleś absolutnie nie ma pomysłu na grę, przy przyjęciu piłka zawsze odskakuje mu na kilometr, wciąż gra albo niedokładnie, albo do tyłu, wygrywa mało pojedynków. Jego rożne i wolne- szkoda gadać.

Ale wszystko i wszystkich przebija ten jeden pajac stojący pod wiatą dla składu Lechii. Nie wiem, dlaczego zarząd jescze go nie wypierdolił na zbity pysk, ale powinien to zrobić bardzo szybko, jeśli nie chcemy się obudzić pod koniec sezonu z ręką w nocniku. Lechia zatraciła cały charakter prezentowany za Kuby, nieustanne dążenie do zdobycia gola i ambicję. Gramy IV-ligową padakę. Już niech do końca rundy prowadzi nas Kafarski, ale Broń Boże nie Zielu.
23 listopada 2008, 20:23 / niedziela
trałka 3 zagrania z rzedu dzis zjebane biegnie i sie smieje ja pierdole tragedia 90 % do wymiany
23 listopada 2008, 20:23 / niedziela
kurwa juz przestancie z tym Kubickim gosciu jest umoczony i go juz dlugo nie bedzie!
przypomina mi to kibicow zza miedzy - ze zlodziejami na lawce aby po zwyciestwo
23 listopada 2008, 20:33 / niedziela
Nie myślałem, że to powiem ale przy tej żenadzie, Rogalski był najlepszym naszym zawodnikiem! Zresztę zmienionym w końcówce przez warszawskiego Mourinio.Żałosne to mało powiedzieć o naszej grze. Nic. Zero. Liczenie na jakiś przypadek - oto taktyka J.Z. Tymczasem Śląsku wygrywa z Wisłą? Czym różni się ta drużyna od naszej z II ligi oprócz Mili i Sotirovica? Odpowiedź - Tarasiewieczem!!! Nawet Kuba wydusiłby z naszych grajków więcej.
Ech żal było patrzeć.
23 listopada 2008, 20:36 / niedziela
najlepszy byl Bak mimo slabych i niedokladnych wykopow
23 listopada 2008, 20:46 / niedziela
Napiszę tak:
czas na zmiany:
-trenera
- 6-9 zawodników
zarząd do roboty.
Jak tego nie będzie to spadek murowny.
Wiosna tym razem nie będzie nasza.
23 listopada 2008, 20:50 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 listopada 2008, 20:51 / niedziela
gruby oddaj za krzesełko !!!
23 listopada 2008, 20:54 / niedziela
moze szkodzi naszym gwiazdorom jedzenie w KOSIE popijane piwkiem i tance w sopocie
23 listopada 2008, 20:57 / niedziela
wariat co ci sie stalo gdzie jestes
23 listopada 2008, 21:04 / niedziela
to co dziś grali nie można nazwać słabym meczem tylko chujnią z grzybnią , zagrali fatalnie , nie ma kogo oceniać , może jedynie Bączka że wyciągnął dwa strzały , bo więcej do roboty miał bramkarz Piasta lecz nasz napad nadal w formie i jest wielki CHUJ , Gol ze stałego fragmentu Gry ( nie licząc karnych ) to ten Szpei z meczu , z Odrą Opole ? , WSTYD że te osoby które dziś były na boisku noszą na sercach nasz Herb , ich pracą jest granie , dziś można powiedzieć że nie pracowali , proponuję jakiś mały brak pensji na chlanie i imprezki dla nie których bo się chyba w głowach po przestawiało .

Wrzucajcie że jestem sezonowcem ale dla Mnie tak to wygląda ;)
23 listopada 2008, 21:10 / niedziela
to czemu ich nie wypierdalacie z knajp jak ich widzicie albo zdjecia robcie. nie ma grania nie ma picia ,zycie!
23 listopada 2008, 21:10 / niedziela
uuuu Sezonowiec ;)
23 listopada 2008, 21:14 / niedziela
to jest wolny człowiek , zabronisz mu ? , tak a zarząd potraktuje fotki jak sytuacje z Grześkiem Królem że to pierwszy raz i cofnął mu jedną wypłatę i git ;)
23 listopada 2008, 21:17 / niedziela
No nic, następny mecz bez składu, ładu, pomyślunku i ambicji.
W przerwie zimowej zwolnił (wyjebał) w pakiecie koleżków Pana Jacka i Pana Radka.
Z zawodników:Andruszczak, Cetnarowicz, Kalkowski, Miklosik...
Kalkowski kiedyś powiedział że jego marzeniem jest zagranie w barwach naszej ukochanej w Ekstraklasie. Jego marzenie się spełniło.Kalka miej trochę honoru i sam odejdź a nie nabijasz sobie kaskę a nas w butelkę.
Nie ten poziom, nie te umiejętności. W ich miejsce młodych , ambitnych zawodników.
Poziom meczu 3 ligowy a może i gorzej. Zero ambicji, walenie w chuja.

A co do organizacji meczu dno, dno i 5 metrów mułu.

AVE Lechia
23 listopada 2008, 21:27 / niedziela
np. Do Andruszczaka nie można mieć pretensji. To jest typowy skrzydłowy a kiedy ostatnio wystąpił na tej pozycji? To pan Jacek z Warszawy zrobil z niego bocznego obrońce. Zresztą on uwielbia robil z pomocnikow obrońców choćby w legii kielbowicz, sokolowski II, itp. A to sie nie sprawdza w wiekszosci bo obrońca to obrońca moze i dobrze gra w ofensywie ale gubi krycie zle sie ustala itp.
Dziś Hubert i Manu bez zarzótow zagrali. Kosznik próbowal cos porwac ale malo skutecznie. Trałka coś probowal porwac, Kowalczyk tez cos walczyl ale bez skutku.
Najbardziej rozcarował mnie Piątek ...
No ale przeciez Ci chlopcy potrafia kopać piłke tylko trzeba im powiedziec co, jak i gdzie!! I tego zabraklo. Nie ma tego co była za Kuby a szkoda...
23 listopada 2008, 21:28 / niedziela
we wloszech pilkarza by wyniesli. zgadza sie ze wolny czlowiek ale wie co robi nikt mu nie kaze byc pilkarzem wiec powinien sie z tym liczyc my kibice tez placimy na jego pensje i musi zdawac sobie sprawe ze gdansk jest glodny sukcesu i ma najwiecej kibicow w polsce
23 listopada 2008, 21:33 / niedziela
wlasnie tak jak mowisz luba mi tez sie wydaje ze oni potrafia grac tylko trzeba to poustawiac ,wdrozyc taktyke nie mowiac juz o motywacji bo to juz od dawna wiadomo ze tego nie potrafi
23 listopada 2008, 21:34 / niedziela
Foty z meczu...odnośnik
23 listopada 2008, 21:41 / niedziela
szatan piszesz o motywacji, tu brak jakiejkolwiek ambicji czego w ogóle nie kumam.
Przydała by się rozmowa (męska) z piłkarzykami przed meczem z Legią bo inaczej pojada nas ze czwóreczkę i do widzenia.

AVE Lechia
23 listopada 2008, 21:47 / niedziela
To kurwa dramat zero gry a i do tego zero zmian. Świetny pomył Zielińskiego na 2. połowę. Miklosik jest tak super ofensywnym graczem, że całe Gliwice mało się nie posikłay ze strachu jak wchodził na boisko. Zielu zima w Lechii nie dla Ciebie!!!
23 listopada 2008, 21:48 / niedziela
prosba do kibicow ktorzy wygrali w przerwie meczu wejscie do u7 na kregle

DAJCIE JE NASZYM OSLOM Z BOISKA MOZE TAM SIE NIE SPOCA I ZMECZA
23 listopada 2008, 21:53 / niedziela
Wiśnia, czemu Ty tego nie strzeliłeś.... i właściwie tyle odnośnie komentarza, więcej o meczu i grze nie chce mi się pisać.

Najbardziej szkoda tych dwóch punktów, patrząc na tabelę były bardzo ważne, zwłasza w kontekście przewagi nad 13 drużyną ligi.

Ile kosztowała ta podgrzewana murawa? Czy mi się zdaje, czy my na tym oszczędzamy?? (klub? miasto? energa?)

Nauczka do Ekstraklasy S.A.: wymogów licencyjnych nie wystarczy spełniać, trzeba jeszcze wymóc korzystanie z infrastruktury. Może kluby powinny dostawać punkty za organizację meczów i tracić punkty za beznadziejną organizację? Za mała ilość punktów = nie otrzymanie licencji w następnym sezonie. W końcu dbają o jakość produktu. Za tę murawę i lód przy kołowrotkach - dużo punktów ujemnych...
23 listopada 2008, 21:55 / niedziela
wlasnie tak ta ambicja zanikla jak zielek przyszedl zauwaz jak wczesniej pisalem ze lechia zawsze grala do konca nawet gdy przegrywala przy nim nie maja zadnego charakteru. dziwicie sie dlaczego jak od trenera ze srodka nie bije ze ma jaja to jest wlasnie tak jak jest
23 listopada 2008, 21:58 / niedziela
wagonfajek, zajebiste fotki nacykałeś. konkretne.
23 listopada 2008, 22:01 / niedziela
Zawodnicy pytam się Was...GDZIE MACIE AMBICJE????Jakbym miał ochotę popatrzeć na spacerujących tak jak wy "sportowców" udałbym się np na zawody w chodzie....
"totalne dno, padaka daj Pan haka...." Haka na Zielińskiego, chyba czas na niego z Naszego Gdańska...A murawa grzała że ho ho ...Największy plus dzisiejszego spotkania to wojna na kulki:))) Jakby grajkowie z takim zaangażowaniem grali jak niektórzy rzucali to bylibyśmy liderem....a tak to dno....

TYLKO BKS
23 listopada 2008, 22:02 / niedziela
ooooooooooo wariat w koncu jestes, brakowalo ciebie
23 listopada 2008, 22:04 / niedziela
Pierwsza sprawa: zima zaskakuje nie tylko drogowców. Druga: Zieliński pakuj walizki i spadaj do Warszawy, od dłuższego czas gramy prawdziwą padakę, nie ma żadnej koncepcji gry. Piłkarzyki (poza Bąkiem) po meczu powinni biegać za karę kilka kółek naokoło murawy, albo następnym razem odśnieżać plac gry. Rozjebały mnie zmiany naszego Mourinho, ja pierdolę wpuścił na plac trzech emerytów ...

PS. Jedyny plus, to zabawa śnieżkami :D.
23 listopada 2008, 22:05 / niedziela
Dziekuje Wariat chociaz ty deceniles moją tworczosc
23 listopada 2008, 22:06 / niedziela
Cetnar GOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOL!! Cetnar GOOOOOOOL!!
23 listopada 2008, 22:09 / niedziela
Zielek po meczu stwierdził,ze Piast zaskoczył ich atakiem od samego początku , a to przecież Lechia miała atakować.Powiedział również,ze plan 9 pkt trzeba skorygować bo zaszła nieprzewidziana przeszkoda w postaci oporu Piasta,ktory ośmielił sie zaatakować.Aha i jeszcze na koniec stwierdzil,ze gra piłkarzy mu sie podobała.Więć panowie kibice nie narzekać, nasz trener wie co mówi;-)
Tak na marginesie jak długo chodze na Lechię,owszem bywaly słabe- nawet bardzo
mecze,ale tego gówna dzis nie dało sie ogladać.I nawet jak trener jest do dupy,to pilkarze jak maja charakter i jakieś umiejetności powinni sie zaprezentować znacznie lepiej.Totalna zlewka i niektorym przydałby sie psycholog.Wiem że u nas w Gdańsku sa najlepsi.Moze juz na najbliższym treningu?
23 listopada 2008, 22:14 / niedziela
OTÓŻ TO! Oddział motywacyjny powinien wziąć sprawy w swoje ręce. Oczywiście niezapominająć upomnieć się o wynagrodzenie w klubie, w przypadku uzyskania oczekiwanych efektów. ;)
23 listopada 2008, 22:30 / niedziela
hmmmm......to nie jest takie głupie. 2,3 lata temu w HSV terapia grupowa zadziałała. U Nas też były tego typu przypadki.

Pilkarzyki muszą zdac sobie sprawę, że gra w Lechii to wyzwanie. Tylko zaangarzowani na maxa mają tu miesce. Obiboki, minimaliści i miernoty wypierdalac.

Trener ponoc zadowolony z gry???? też niech wypierdala. Ludzie specjalnie przyjeźdzają tuż przed meczem by nie marznąc czekają godzinę na rozpoczęcie. Ale walic mróz. Człek chce chociaż walkę zobacyc a tu co???? Nic, kurwa niccc. Zero walki, zero gry, był jakiś celny strzał na bramkę w ogóle???
23 listopada 2008, 22:33 / niedziela
wszyscy niezadowoleni prócz trenera;]!! coś w tym k@#$% musi być!!
SIC!
23 listopada 2008, 22:35 / niedziela
grajki napierdalają syf przez 90minut bo tego grą niemożna było nazwać, my marzniemy, a on zadwolony...!
23 listopada 2008, 22:37 / niedziela
a i zapomniałem dodać ze; "spotkanie stało na dobrym poziomie "! tak? ciekawe które?
23 listopada 2008, 22:40 / niedziela
J.Zieliński był na meczu Śląsk - Wisła , i ten mecz opisywał , podobno kapitalne spotkanie choć sędzia chujowy ;) , sobowtór był w Gdańsku ;) a jeśli to nie prawda to Zieliński robi sobie z nas "jaja" i śmieje się nam w twarz lub też nadużywa alkoholu ;)
23 listopada 2008, 22:42 / niedziela
Ale Piątek przekonuje,że 1 pkt to tez sukces!No żesz kurwa mać ręce opadają.
I co tu sie dziwić,jak kapitan ba wychowanek Lechii pieprzy takie bzdury.
Karol, blagam nie osmieszaj sie,nie dośc że sam padake grasz to jeszcze ten minimalizm...gdzie jest ten Lechijny charakter pytam się no gdzie???
23 listopada 2008, 22:43 / niedziela
zgadnij.....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.273