Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Piast Gliwice, 23.11.2008 godz. 14:30

strona 4/5

23 listopada 2008, 22:45 / niedziela
a jak już się raz Zielu wyrwał z tej budki wielce oburzony, zareagował impulsywnie, tak jak trzeba, że aut był dla Piasta, podczas gdy to nie Manu ostatni dotknął piłki, to sędzie od razu do niego podbiegł i go opieprzył
23 listopada 2008, 22:49 / niedziela
Z przebiegu spotkania możemy byc zadowoleni z 1 punktu! Zieliński mówił o 9 pkt w 3 meczach jednak ja będę zadowolony z 7 w tych meczach wiec Legia i ŁKS musimy wygrać, jak to zrobisz Zieliński to możesz zostać, jak nie to wypierdalaj.

Chyba nie wyjebią go przed przerwa zimowa wiec panowie na razie bez chusteczek na pożegnanie.
23 listopada 2008, 22:53 / niedziela
"Mimo, że gdańszczanom nie udało się wygrać Karol Piątek był zadowolony z jednego punktu. Kapitan Lechii zapowiedział również, że w najbliższym meczu z Legią będą walczyć o zwycięstwo."....toć dziś podobno właśnie grali o zwycięstwo...aż strach pomyśleć jakby o nie nie grali , szkoda że nie było dziś słońca, NIEKTÓRZY grajkowie mogliby wynieść z szatni leżaki i się poopalać....
Pomysł z odwiedzeniem na treningu bezcenny!!!!Niektórzy z Naszych grajków może powinni zmienić zawód np poleciłbym bierki....
23 listopada 2008, 22:53 / niedziela
panowie zapominacie ze michalski ma w tym duzy udzial
23 listopada 2008, 22:54 / niedziela
Nie no rozpierdala mnie na drobne zielu "Gdyby Wiśnia strzelił może dowieźli byśmy 3 pkt do końca".Jego taktyka : Jak się uda strzelić to murujemy a nóz widelec się uda AVE Lechia

P.S Dobry poziom hehehehe noż kurwa mać!!!!
23 listopada 2008, 22:54 / niedziela
Huj mu w dupe, nie chcial grac w Lechijce bo wolal Grecje to tera niech wypierdala do tej krainy mlekiem i miodem plynacej.
23 listopada 2008, 22:59 / niedziela
"Motywacja" by się przydała i wytłumaczenie że Lechia to nie popierdółka a słowa "Ambicja wam każe grać na całego i walczyć do upadłego".Niech te słowa kopacze wezmą sobie te słowa do serca!!!
23 listopada 2008, 23:00 / niedziela
rugby1981 z tego co wiem Piątek zszedł na własną prośbę co wyraźnie sygnalizował przy rożnym dla Piasta. Z powodu choroby jak to powiedział po meczu.
23 listopada 2008, 23:03 / niedziela
mimo wszystko o sie nie wpuszcza zawodnika grajacego jeszcze bardziej do tylu czy my wygrywalismy 3-0 zeby se bronic wyniku?
23 listopada 2008, 23:04 / niedziela
Zielu chyba za dużo zielonego się najarał i biedaczek nie wie co mówi... porażka na boisku i na trybunach, oprócz bitwy na śnieżki oczywiście :D
23 listopada 2008, 23:04 / niedziela
z jakiej choroby? serce? juz legii sie boi,troche szybko widac efekty pracy trenera
23 listopada 2008, 23:05 / niedziela
"Gdyby Wiśnia strzelił może dowieźli byśmy 3 pkt do końca".-

i wszystko jasne- tego sie nie da sluchac juz- zielu czy ciebie pojebalo ? co to za gdybanie ? jestes trenerem czy kolega ?
23 listopada 2008, 23:07 / niedziela
ciekawe czy Jacek.Z popłakał sie po meczu
23 listopada 2008, 23:12 / niedziela
To co mnie uderzyło w dzisiejszym meczu (oprócz tego, że ktoś ładnie przymierzył ze śnieżki) to fatalne zmiany!!! Jeżeli już nie mamy innego pomysłu i gramy długą piłką w pole karne to przydałoby się wprowadzić Cetnara wcześniej niż na ostatnie 5 minut. Poza tym jaką nową jakość i poprawę gry wnieśli Kalka, który na PE z Arką truchtał w miejscu i Miklosik (nic nie pokazał na Wiśle)? Jeśli Kaczmarek był do zmiany, to trzeba było na jego pozycję przesunąć Wiśniewskiego i dać Mysonę na lewe skrzydło (który całkiem nieźle sobie radził jako lewy pomocnik z Lechem) zamiast Rogalskiego. Do tego dochodzą wręcz makabryczne stałe fragmenty!!! Dziś każdy rzut rożny Piątka to wrzutka na pole bramkowe gdzie Kasprzik mógłby te piłki wyłapać do kapelusza albo niedolot na pierwszy słupek na wysokości brzucha... Generalnie poziom sportowy porównywalny z kompetencją organizacyjną, trenerską, skautingową... Żal.pl. Dobrze tylko, że nasz treneiro brak zwycięstwa nie wytłumaczył nieobecnością Buzały...
23 listopada 2008, 23:19 / niedziela
Jacek Zieliński najlepszy jest ,Jacek Zieliński najlepszy jest ,Jacek Zieliński najlepszy jest TO NASZ MISZCZU I THE BEST.TO już jest KPINA z meczu ,kibiców.Zaczne od klubu mamy podgrzewaną murawę ale nie można jej podłańczać(to po h.. nam ona)co w lato będą ogrzewanie włańczać.Teraz mecz tragedia i 100 metrów mułu.Niestety od początku byłem przeciwny Zielińskiemu bo uważam go za słabego trenera.Ostatnio kłóciłem się z WARIATEM na temat naszego trenera i napastnika Kowalczyka(chciałem by cały mecz zagrał Cetnar anie Kowalczyk bo 5 minut tak jak dzis to niestety nie jest szansa na pokazanie przydatności dla zespołu)Wariat pisał że nie można porównywać 1 ligi z Ekstraklasą tylko przypomnę piast też grał ligę niżej a my mu poza fatalnym strzałem Wiśnii nic nie potrafiliśmy zdziałać,z Beniaminków zajmujemy tragiczne miejsce a jakoś taki Sląsk potrafi grac wygrywać a tam też sa piłkarze w większośći z 2 ligi.OD czasu gdy trenerem jest Zieliński to nasi piłkarze niestety ale z meczu na mecz zamiast poprawiać swe umiejętnośći oni je pogarszają(MIdzierski ,Piątek,Kalka,Kasper,Andrut,Rogal,Hubert )grają o 2 klasy gorzej niż grali i ztaką grą to w 2 lidze tez by nie zachwycali.
NIESTETY dzięki zarządzaniu trenera mamy w tej chwili do wyrzucenia z klubu takich piłkarzy jak:
KALKA<KASPER<ANDRUT<MIKLOS<MIDZIER<PIĄTEK<KOWALCZYK
a tacy piłkarze JAK HUBERT< BUZI <KACZMAREK <BEN< KOSZNIK <MYSONA ,RYBA grają jakies 50% swoich umiejętnośći
Jedynym popzytywem jest dla mnie MANIEK bo uważam że on gra teraz lepiej niż w 2 lidze(a no nasi bramkarze też nie mam zastrzeżeń)

TRENERZE ODEJĆ SAM LUB GO ZWOLNIJCIE IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ,przynajmniej nowy trener widziałby istotę problemu bo my pewnie te 2 ostatnie mecze z takim podejściem jak dziś wysoko przegramy
23 listopada 2008, 23:34 / niedziela
A OTO TYTUŁ WYWIADU Z DZISIEJSZEGO MECZ Z PIASTEM

J. Zieliński: Spotkanie stało na dobrym poziomie
23 listopada 2008, 23:35 / niedziela
Zielony, z tego co mowil Zielinski to gramy o zwyciestwo z Legla i Lksem wiec jak widac takie podejscie wystarczy. :)!
23 listopada 2008, 23:37 / niedziela
może piłkarze się wypalili,
może im nie płacą
może ......
23 listopada 2008, 23:48 / niedziela
Mówić to ja też mogę że bedziemy mistrzem ale do tego trzeba mieć jakiś pomysł na grę .I ZADAM CI PYTANIE na które nasz trener już dał odpowiedz pokazaną w wpisie wyżęj CZY MY DZIŚ GRALIŚMY DOBRZE - ODOWIEDZ MI SZCZERZE
23 listopada 2008, 23:52 / niedziela
Stary mielismy jasno postawiony cel 9 pkt w 3 meczach, skoro juz na pierwszym meczu sie potknelismy to znaczy ze nie zagralismy na tyle dobrze aby ow cel zrealizowac.

Podobala mi sie gra PSV wczoraj, ofensywnie i z polotem, dokladne przeciwienstwo dzisiejszego meczu :)!
23 listopada 2008, 23:59 / niedziela
Btw, szacun dla ziomkow z Piasta ktorzy z gołymi klatami dopingowali swoich HEHEHE :}!

Ciesze sie ze jebac pzpn wrocilo do repertuaru, wbrew pozorom stęskniłem się za tym.
24 listopada 2008, 00:01 / poniedziałek
ziomkow ?
24 listopada 2008, 00:05 / poniedziałek
Mówiąc ziomek można stosować rożne określenia, nie koniecznie te mile.

Ziomek, masz fajkę?
Jesteśmy ziomkami?

Ziomek – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie ostrołęckim, w gminie Baranowo.
24 listopada 2008, 00:09 / poniedziałek
Krótko! Wyjeżdżam ze swojej wioski na zwycięski mecz z Piastem. Wpierw trzeba odśnieżyć samochód , odsnieżyć podjazd i w koncu wyjechać. Ok! Wyjeżdżam o godz.11:30 z uwagi na panujące na Kaszubach warunki atmosferyczne. Acha! Wcześniej pakuję do bagaznika 3 torby z ciuchami ( akcja Lwów Północy ).No dobra, wyjechalem. Wszystko zajebane śniegiem. Godz.11:45 znajduję drogę w śniegu. Przypominam sobie ,ze mam zabrać ziomali z Naszego FC. Mam spóźnienie 15 min. Dojeżdżam na miejsce gdzie cofając urywam fragment zderzaka i jakieś osłony pod silnik w samochodzie żony. Pakują się ziomale. Ruszamy ! Nic nie widać , ale jedziemy.Przed nami jakiś pług ( 25 km/h ) my za nim. Po ok 3 km odbija w bok. Rozwijamy prędkość 60 km/h max. Zaczyna się przejaśniać , już wiemy zatem gdzie jesteśmy. Po godz.13 jesteśmy w Gdańsku. Parkujemy , ale ten pan w radiowozie mowi , że niestety nie! Szukamy miejsca na chybił-trafil. Jest!!! Torby z ciuchami na plecy i idziemy na T29. Płyta boiska biała ( ej! co jest?) myslalem , ze mamy podgrzewaną. Godz. rozpoczecia przesunięta. No i wreszcie mecz! Jedziemy z nimi! Jazdę wszyscy widzieli. I co ja mam powiedzieć. Tylko zderzaka żal , no i tych osłon pod silnik. Kibiców tez mi żal,ale po co przychodzili? A no po to ,bo WIERNOŚĆ JEST ISTOTĄ HONORU !!! Pozdrawiam
24 listopada 2008, 00:19 / poniedziałek
Acha! Odpalilem sobie Eurosport. A tam kobiełki grają w piłkę. Niemki z Japonkami. Ludzieeee! Jak one grają! A mogą grać baby w męskiej drużynie? Bo jeśli mogą ,to może by takie dwie skośnookie i by tą naszą ligę same wygrały.
24 listopada 2008, 00:24 / poniedziałek
PANOWIE PODGRZEWANIE WOGÓLE NIE WŁĄCZONE DZISIAJ.OGLĄDAŁEM MECZ (SKRÓT) ŚLĄSK -WISŁA.I W PIERWSZEJ POŁOWIE GRALI TAK JAK U NAS NA ŚNIEGU A W DRUGIEJ ŚNIEGU JUŻ NIE BYŁO BO WŁACZYLI PODGRZEWANIE I BYLO OK.ZARZĄD LECI W KULKI GDYBY RANO WLACZYLI TO DO 14;30 ani płatka by nie było.TAK WIĘC DZIĘKUJENY ZARZĄDZIE ZA ZEPSUCIE WIDOWISKA ORAZ NARAŻENIE ZAWODNIKÓW NA KONTUZJE NIEMOWIĄC O ŚLIZGAJĄCYCH SIE KIBICACH SCHODZĄCYCH Z TRYBUN.BYŁO B ŚLISKO.

SZANOWNY ZARZĄDZIE PRZEMYŚLCIE TROCHĘ I WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI.PO CO TA MURAWA PSEUDOPODGRZEWANA
Oto mądre słowa jednego znaszych kolegów i odp Zarządu i mój koncowy skromny dopisek

A to odp zarządu murawa była już wczoraj o 17 włączona -fajny kit

i 2 sprawa podgrzewanie działa jak nie swieca jupitery.
na ogół pdgrzewaną murawę włacza się w zimę -jak jest też na ogół dosyć ciemno ,CZYLI Z LEGIĄ TO PIŁKARZE POWINNI PRZYNIEŚĆ ŁYZWY BO NA PEWNO BEDZIE ZIMNO I BEDZIE LÓD BO BEDZIE BRAK PODGRZEWANIA MURAWY BO BEDZIE POTRZEBNE WŁACZENIE SWIATŁA
24 listopada 2008, 00:27 / poniedziałek
Hej w szybkiej pilce pokazali bitwe na sniezki yeyeye!! I ocenili ja na remis :)!
24 listopada 2008, 08:49 / poniedziałek
Co do meczu... tragedia,brak pomysłu, zero koncepcji!!!

Ja mam pytanie do zarządu... od kiedy Lechia jest królikiem doświadczalnym?!?

Jeśli pan Zieliński chce sobie potrenować fach trenerski musi zacząć od A-klasy.
Druga osoba do wyjazdu do Michalski, jest współodpowiedzialny za to co się dzieje, a szczególnie za zatrudnienie przydupasa Zielińskiego!

I niech tylko kur... usłyszę jeszcze raz że "Zieliński musi zostać" !!!
24 listopada 2008, 08:53 / poniedziałek
Po co te placze,po co te lamenty.Czytajac forum dochodze do wniosku,ze wiekszosc z Was nie potrafi patrzec na wydarzenia w szerszym kontekscie, tylko od euforii do totalnej krytyki. Jak wygrywalismy z Arka, to wszyscy byli w siodmym niebie, na meczu z EŁKSą humory jak na weselu,a tutaj remis z Piastem i morze łez i gorzkie żale.Warunki były ekstremalne (zimno,śnieg) więc i gra nie mogła być porywająca, a stare porzekadło mówi, jak nie możesz meczu wygrać, to go zremisuj.Cieszy gra na 0 w tyłu, martwi gra ofensywna, ale nie mamy napastnika w składzie (oprócz Cetnara) więc na dużo liczyć nie można.Góra 1 czy 2 bramki w meczu.Reasumując nic się nie stało,zabawa trwa dalej,a celem jest utrzymanie,a nie Puchary.Każdy będzie gubił punkty.
24 listopada 2008, 09:40 / poniedziałek
J. Zieliński: Spotkanie stało na dobrym poziomie

Kuba potrafil chociaz opieprzyc zespół jak zle grał, przynac sie do zlej gry.
Ja jak latał po stadionie zaraz po awansie do ekstraligi bezcenne .. :)
24 listopada 2008, 09:58 / poniedziałek
saruman -MY MAMY SIE UTRZYMAC W TYM SEZONIE WIEC JESLI SIE ZNASZ TROSZKE NA PILCE CZLOWIEKU to sam wiesz ze trzeba przez 90 min zapierdalac po boisku!!!

Trałka- chłopak ktory gra dobrze w tej rundzie wczoraj 3 straty pod rzad biegnie ( znaczy truchta) i sie usmiecha noz kurwa mac troche pokory

gdzie my mamy wygrywac jak nie u siebie z paistem itd? jak z wyjazdow nic nie przywozimy druzyna ambicje zostawia w szatni przedmeczem zachowuja sie jakby jaj nie mieli !!!!
gdzie ta ambicja walka i pomysl na gre z meczu z ODRA CZY CRACOVIA co nagle zapomnieli jak sie walczy i gra ?

wczorajsze zmiany _ moze i Piatek zlapal kontuzje ale nie wpuszcza sie Miklosika ktory gra do tylu i boku!!! a na lawie siedzi Mysona ktory ma wiecej ochoty do gry ofensywnej czy my mamy bronic wyniku u siebie z piastem ?

wysmiewany Centar wpUszczany na ostatnie 5 min to bylo boisko stworzone dla niego wczoraj zeby powalczyc wiec gdzie tu logika ?

70 min meczu a my oddychamy rekawami i se atakujemy 3 zawodnikami w czym 1 potyka sie o wlasne nogi - super :( zdobyty 1 ptk u siebie z pastem bezcenny

dno dno i jeszcze raz dnoo z takim podejsciem nie ma co liczyc na ptk nawet w Lodzi z lks bo wybiegaja nam te zwyciestwo

czas aby grajki zaczely zapierdalac ida ciezkie 2 mecze i jeszcze trudniejsza wiosna
24 listopada 2008, 10:03 / poniedziałek
Cześć,
Rzadko wpisuję się na forum ale jest sprawa. Otóż wczoraj po meczu wracając do domu zgubiłem szalik Naszej kochanej Lechijki (pasiak) w możliwych dwóch miejscach:
1. Okolice skrzyżowania Narutowicza i traktu konnego przy parku
2. Skrzyżowanie ul. Mickiewicza i Zbyszka z Bogdańca (koło dużego Kościoła)

Jeżeli znalazł by się to proszę o kontakt na gg: 5267829 lub na maila: kielas15@wp.pl

Pozdrawiam

P.S. Szalik zgubiłem w wyniku załamania grą naszych piłkarzy w meczu z Piastem...
24 listopada 2008, 10:05 / poniedziałek
rozmowa motywacyjna z naszymi kopaczmi w szatni jest jak najbardziej potrzebna

KURWA MAC czy oni nie wiedza jaki klub reprezentuja ? cos kosztem czegos ....

kibIcem nie jest sie dla frajdy i nikt sie nie bedzie odwracal nagLe od LECHI ale wyglada na to ze nasza milosc i pprzywiazanie do klubu grajki maja gleboko w dupie od samej gry do zakonczenia meczu ( krakow- zejscie do szatni)

LECHIA TO MY KIBICE !!!!!
24 listopada 2008, 10:08 / poniedziałek
wczoraj śliskie boisko było wymarzone dla małych, zwrotnych napastników jak Buzi lub Ryba (ale w formie) na wysokich obrońców. reszty nie skomentuję. wymóg licencyjny to murawa podgrzewana, ale gdzie jest napisane, że musi działać... jedyne wojny śnieżkami super. reszta padlina.
24 listopada 2008, 10:25 / poniedziałek
Myślę, że już wszystkie drużyny w lidze się połapały, że z Lechią wystarczy zagrać choćby lekkim presingiem i drużyna przestaje istnieć - wybija piłkę na pałę do przodu, gdzie nikt nie potrafi jej przyjąć, lub wogóle o nią nie walczy.
Obraz wczorajszej padliny pogrążył mi widok z samej końcówki, kiedy mieliśmy wrzut z autu i naie było do kogo podać - wszyscy się schowali - totalny brak chęci do gry, ambicji i woli walki - dawno nie widziałem tak zrezygnowanej drużyny, ale mimo wszystko uważam, że chłopaki potrafią grać w piłkę (patrz mech z Ruchem, z pierwszy z Arką w PE, czy początek meczu z Wisłą, ale skoro trener po takim meczu chwali zawodników i uważa, że mecz był na wysokim pozimie, to jest zdecydowanie do wyjebania, bo znaczy, że ich nie motywuje i wpaja im złe nawyki.
24 listopada 2008, 10:34 / poniedziałek
Nic dodac nic ujac, Zielinski chyba mysli ze wczoraj to byl szczyt mozliwosci naszych graczy, jednak z drugiej strony on mowi o zwyciestwie z Legia...
24 listopada 2008, 10:48 / poniedziałek
O 9 pktach w trzech meczach tez mowil;) Musi spiewac, ze wygramy. Jak cos wkopia Legii, to zamuruja swoja bramke i beda walic po autach, a jak beda baty, to... J. Zielinski po meczu: "Zagralismy naprawde dobrze w tym spotkaniu, moze najlepiej w tej rundzie, ale Legia byla lepsza...":D
24 listopada 2008, 13:51 / poniedziałek
o 9 puntkach wiadomo, tylko czy Zielu może się zagalopował ze swą taktyką (9 pkt w 3 meczach...)
9 puntków z pewnością będzie ale w kolejnych 12stu spotkaniach...o zgrozo :(

Co do Naszych grajków...ostatnie spotkanie zapadnie w pamięć jako latające śnieżki, bo one chociaż latały z polotem i finezją nad Naszymi głowami w ferworze walki, czego nie było widać na boisku

Nasi pokazali już charakter schodząc do szatni po meczy w Krakowie...myślę,że większośc z nich nie rozumie co znaczy Biało-Zielony Herb na piersi - boję się tylko jednego....by nie spędzili okresu zimowego z Zielińskim, bo na wiosne będziemy oglądać na boisku ''taniec z gwiazdami'' jakże bladymi....
24 listopada 2008, 14:02 / poniedziałek
- Mecz był rozgrywany w ciężkich warunkach. Uważam, że było to wyrównane spotkanie, które, mogło rozstrzygnąć się wcześniej bo i jedni i drudzy mieli swoje szanse. Trudno nie udało się, jest to jednak ekstraklasa i trzeba się cieszyć z tego punktu, który dzisiaj zdobyliśmy - powiedział po meczu obrońca Lechii Hubert Wołąkiewicz.

- Myślę, że trenerzy bardzo dużo powiedzieli o tym spotkaniu. Na pewno zabrakło bramki, która by nas ucieszyła i dała by nam trzy punkty z czego byśmy się wszyscy w Gdańsku cieszyli. Trudno mamy jeden punkt, z tego trzeba się cieszyć- powiedział po meczu Karol Piątek

J. Zieliński: Spotkanie stało na dobrym poziomie

My chyba oglądaliśmy inny mecz niż ten o którym mówią Ci panowie...żenada...jedynie bitwa na śnieżki była czymś ciekawym w tym meczu,a tak to:
-9 punktów w 3 meczach-już nierealne(z Legią to chyba idziemy pooglądać jak Chinyama nam brameczki będzie sypał)
-podgrzewana murawa-pic na wode fotomontaż...
-posypane piaskiem dojścia do trybun-chyba jak sami posypiemy...
-zaangazowanie zawodników-co ja wygaduje?!
żal-to napewno tak...
24 listopada 2008, 14:08 / poniedziałek
Szkoda mi Chinyamy, polamie sobie nogi w Gdańsku z drugiej strony na trybunach bedzie kupa smiechu d;!
24 listopada 2008, 14:11 / poniedziałek
może powinniśmy przyznawać punkty naszym "piłkarzom" za piruety na lodzie... bo reszta im słabo wychodzi
24 listopada 2008, 14:18 / poniedziałek
Zielu jesli sadzisz ze ten mecz stal na dobrym pozimie to my chyba bylismy na dwoch roznych spotkaniach. Mecz byl tak dobry jak murawa na T29.
24 listopada 2008, 14:31 / poniedziałek
Pozdro z Gliwic. Tradycyjnie Piast zagrał padakę. Ciekawe jest to, że każda drużyna, z którą grał Piast twierdziła, że to jej najsłabszy mecz. Myślę że to Piast nie pozwala przeciwnikowi grać. Lech z trudem wygrał 1-0 a Polonia W-wa też 1-0 po karnym, którego nie było. Piast broni dobrze, ale też nie potrafi strzelić.
Do zobaczenia na wiosnę. Może już na nowym stadionie w Gliwicach.
24 listopada 2008, 15:12 / poniedziałek
Panowiem zacznijmy od tego że trener powinien po szczeblach piąć się w góre po szczeblach kariery i nabierać doświadczenia najpierw 3 liga potem 2 liga i w końcu ekstraklasa.A ZIELIŃSKI był asystentem w Legii potem krótki czas trenerem i wiemy jak to się skończyło od razu wskoczył na trenera Korony ale tam cale szczęście zanim zdążył cokolwiek zepsuć to go wywalili .A nasz Zarząd dokonał najlepszego transferu sprowadzając go do Lechii.Jestem ciekawy jak albo co przekonało Zarząd LECHII o tym aby zatrudnić tego Pseudo szkoleniowca bez doświadczenia i wiedzy szkoleniowej pamietajmy że jakieś trzy lata temu skończył karierę piłkarza.
Wydaje mi sie że Zarząd zatrudnił go jako "TRENERA" taniego który nie będzie się stawiał i kręcił afer a wykonywał wszystko jak mu zagraja.
24 listopada 2008, 15:35 / poniedziałek
Ciekawe w jakim świetle stanęliby kibice Piasta, gdyby w szybkiej piłce pokazali ich śląski striptiz dla ubogich, który zademonstrowali ok. 20 min. A poza tym to też bym wolał poprzedniego trenera, ale wg mnie to wina sedziego Żyro, który wczoraj pokazał swoje podejście do pracy. Jego to najchętniej bym powiesił na jednym z jupiterów.
24 listopada 2008, 15:58 / poniedziałek
Słaby trener, słabi piłkarze, słabe widowisko, kompletna padlina.
Przegrani ludzie, bez przyszłości, bez krzty talentu i ambicji.
A ich wczorajsza „gra” ... totalne profanowanie piłki nożnej i irytowanie kibiców, którym zimno w dupy.
Generalnie szkoda czasu na taką żenadę.
Nikła nadzieja, ale może wiosną będzie lepiej, lecz pod warunkiem jak będą wzmocnienia - znajdzie się sponsor i zakontraktowanych zostanie 15 nowych, co najmniej o 5 poziomów lepiej grających piłkarzy, takich z prawdziwego zdarzenia. Bo z tej mąki, co teraz jest, chleba nie będzie, oj nie będzie.
24 listopada 2008, 16:04 / poniedziałek
traper28, powiedz mi ijedno.

Jakie doświadczenie miał Kubicki, jak przychodził do Lechii i jak się skończyła jego przygoda z Legią, skoro tym się kierujesz w tych swoich głupkowatych wpisach?
24 listopada 2008, 16:05 / poniedziałek
Jak Castorp rzekł to tak musi być :)
24 listopada 2008, 16:05 / poniedziałek
ścierwo i padlina...DOBRANOC!
24 listopada 2008, 17:54 / poniedziałek
Wzielem rano Przeglad Sportowy i kurwa oczom nie wierze.Kalkowski mowi,ze ten remis to nasz sukces,bo oni tez mieli sytuacje do strzelenia gola.Ludzie czy Oni juz do huja ambicji nie maja.Gdzie My mamy zdobyc te 9 punktow?A juz wiem pierdolna legie za 6 punktow,i dorzuca 2 z Łksem i bedzie spoko.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.505