Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

MANDATY!!!!

strona 1/1

1

23 listopada 2008, 18:48 / niedziela
Każdy kto dostał mandat po dzisijeszym meczu z piastem proszę o kontakt meilowy traper25@o2.pl.Proszę o kontakt trzeba z tym raz na zawse skończyć.pozdarwiam
23 listopada 2008, 21:53 / niedziela
Ciekawe jak? Ja tam go nie zapłace. Akurat jestem w tej lepszej sytuacji, że mam auto firmowe ktore zarejestrowane jest pod adresem gdzie firmy juz nie ma tak wiec niech sie frajerzy namecza by mnie znalesc :) Wczesniej mialem autko w leasingu i tez dostalem mandat za szybe i nic do mnie nie doszlo. Raz tez stalem przed urzedem na 3 maja pajace podjechali rowerami i spisywali fakt taki ze czekalem 40 min az wszystkich spisza, niektorzy podchodzili do swoich aut i z automatu podpisywali mandaty ja go nie podpisalem i nic nie przyszlo !!! Niech mi udowodnia ze ja tam bylem !!!!
23 listopada 2008, 21:56 / niedziela
Straż Miejska jest bardzo zaangażowana we wszystkie swoje zadania, wczoraj koło Madisona widziałem jak dwa niezależne wozy, po dwóch przeciwległych stronach galerii wypisywały mandaty za parkowanie.

Co oni właściwie jeszcze robią?
23 listopada 2008, 21:58 / niedziela
ale zeby porzadek byl to chcecie!
23 listopada 2008, 22:02 / niedziela
oczywiście pytałem co oni jeszcz epoza tym robią poza podszczypywaniem w tyłeczki koleżanek w mundurach, w końcu często chodzą parami.
23 listopada 2008, 22:04 / niedziela
tak idioto, porządek.
Porządek to jest wtedy, jak pod obiektem na kilka tysięcy osób jest gdzie zaparkować.
Postawić zakazy i wypisywać mandaty każdy potrafi.
Nie ma sensu inwestować w parkingi na Traugutta? Zorganizować prowizoryczne, obowiązujące w czasie meczu. Od tego właśnie powinna być straż miejska.
23 listopada 2008, 22:06 / niedziela
no fakt! moga tych mandatow wiecej powpierdalac zeby porzadek byl
23 listopada 2008, 22:09 / niedziela
koski po1 tramwaj po 2 adamowicz
23 listopada 2008, 22:24 / niedziela
Podziękujcie mecanasowi Lechii:).
23 listopada 2008, 22:37 / niedziela
straż miejska jest mecenasem Lechii?
23 listopada 2008, 22:38 / niedziela
szatan4, może sam pracujesz w straży miejskiej, jeśli nie to ... nie chce żeby mój post został usunięty za wulgarność więc nie napisze co o Tobie myśle
23 listopada 2008, 22:57 / niedziela
no nie pracuje ale dziekuje tobie doceniam to
23 listopada 2008, 23:10 / niedziela
Nie ma sensu inwestować w parkingi na Traugutta? Zorganizować prowizoryczne, obowiązujące w czasie meczu. Od tego właśnie powinna być straż miejska.

Chyba coś Ci się pokiełbasiło.
23 listopada 2008, 23:40 / niedziela
Mecenasem jest Adamowicz; no chyba, że Straż Miejska nie podlega miastu ...
23 listopada 2008, 23:56 / niedziela
Pinochet, tam jest znak zapytania.
Oznacza on uprzedzenie pytania, które ktoś mógłby zadać.
Ja uważam, że zawsze "opłaca" się inwestowanie w Traugutta i okolice stadionu.

Pomysł ze strażą pomagającą parkować nie jest może nadzwyczaj udany, ale na pewno lepszy, niż jebanie mandatów jak popadnie, bo obiekt na kilka tysięcy osób nie ma ŻADNEGO parkingu.
Stadion jest miejski, to miasto powinno o cokolwiek w tej mierze zadbać. A już na pewno, traktując obecną sytuację jako własne zaniedbanie, nie wysyłać innej służby miejskiej by dodatkowo na tym zarobić.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022