Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

podgrzewana murawa która nie działa

strona 2/2

25 listopada 2008, 12:56 / wtorek
albo oswietlenie albo podgrzewana murawa...typowo po polsku, k.... ich mac, najczesciej oswietlenie potrzebne jest wtedy kiedy i ogrzewana murawa, pozna jesień-wczesna wiosna, tłumaczenia róznych fisz z zarządu i z mosir-u, te wszystkie dete gadki i lipne przechwałki to centralna lipa, jak za socjalizmu, ...było by git no ale sie okazało że snieg spadł...śnieg w zimie??? k...., a to ci pech!
ch.... wam w d.... po same pomidory, panowie działacze!!!
25 listopada 2008, 13:10 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2008, 13:58 / wtorek
Ekstraklasa: skandal i śmiech na sali z milionami w tle odnośnik z wp odnośnik
25 listopada 2008, 17:04 / wtorek
...pojechali na kredycie, kredycie od NAS, biało-zielonych kibiców, siara na caly kraj ale kogo to z oficjeli obchodzi....tam nadal twierdza ze pilka jest dla nich a dla nas klatki, młynki, kamery, podsłuchy, zakazy i k.... , drut kolczasty.... K....a ich jeb...a mać!!!
25 listopada 2008, 17:31 / wtorek
murawa podgrzewana z legią, za to wszyscy samochodami wjeżdżają na koronę i włączają długie światła... i gramy :-))
25 listopada 2008, 17:31 / wtorek
Ja póki co nie widzę różnicy miedzy samosiejka która nie była grzana a naszym cudem za 4 mln złotych!

Pozdrawiać Braci.
25 listopada 2008, 19:40 / wtorek
"legła" jest również zmartwiona stanem naszej murawy...ale przecież to nie jest nasza wina tylko "burzy śnieżnej" odnośnik
25 listopada 2008, 21:17 / wtorek
Jeszcze jeden artykuł o Stadionie Lechii, tylko tym razem śmierdzi śledziem i to bardzo ( wyborcza grzegorz kubicki)...niech ten skurw... lepiej o Lechii nic nie pisze.odnośnik
25 listopada 2008, 21:29 / wtorek
Niezrozumiały zostaje jednak fakt, że w momencie, kiedy przed pierwszym gwizdkiem sędziego włączone zostały jupitery, automatycznie wyłączyło się podgrzewanie boiska!

Na stadionie bylem o 14:00 i widziałem jak już polowa płyty była oczyszczona ze śniegu tak ze tylko lód został. Wiec jeśli było grzane przez godzinę w temp 11 stopni to ten lód powinien stopnieć, jestem zdania ze w dniu meczu grzanie murawy nie zostało w ogóle włączone gdyż nic ta murawka nie stopiła a patrzyłem na podobne warunki we Wrocławiu gdzie w 15 minut śnieg zniknął z murawy.
25 listopada 2008, 22:26 / wtorek
ale pewnie to urzadzenie nie dziala tak ze wlaczasz i po 10 sekundach masz juz na calej plycie boiska 11 stopni, pewnie troche czasu trwa zeby ten badziew sie nagrzal
25 listopada 2008, 22:27 / wtorek
To czemu na meczu Slask - Wisla pierwsza połowa snieg na boisku a na drugiej juz dobrze bylo ?
25 listopada 2008, 22:35 / wtorek
pewnie dlatego ze u nich bylo to dalej wlaczone a u nas juz wtedy palily sie jupitery
25 listopada 2008, 22:36 / wtorek
Niech MOSiR powie kto musial zarobic na tym pierdolonym naglosnieniu. Bo tu poszly nie male pieniadze a chuj z tego mamy ... lepiej te pieniadze byo dac na transformator nie te gowna
25 listopada 2008, 22:55 / wtorek
Przecież tą są kpiny jakieś . Widać ewidentnie że zarząd nie dorósł do kierowania zespołem w ekstraklasie . Teraz widać że cała modernizacja stadionu to czysta prowizorka żeby tylko licencje dostać .
25 listopada 2008, 23:16 / wtorek
I jeszcze coś .
Jak my możemy nie mieć swobodnego dostępu do prądu skoro jednym z głównych sponsorów Lechii jest Energa - holding energetyczny oferujący usługi budownictwa energetycznego ?!?!?!?!?!

odnośnik
25 listopada 2008, 23:26 / wtorek
Moze ten sponsor to pic na wode? :/
25 listopada 2008, 23:32 / wtorek
odnośnik

HEHEHEHEHEHEHEH :)
26 listopada 2008, 01:00 / środa
Ahahaha, panie Jurku, szybko wozek....Popielarz - mistrz, po prostu !
26 listopada 2008, 23:18 / środa
"Panie Jurku, szybko wózek!" i typ zapindala na traktorku, co by nadrobić cenne sekundy haha.

Pzypał na całego, a klub dalej rżnie głupa w zaparte: odnośnik

"- Nie ma na świecie systemu podgrzewania murawy, który stopiłby w godzinę 10-centymetrową warstwę śniegu – mówił na łamach Gazety Wyborczej Marek Wypychowski z Zielonej Architektury. - Nawet latem przy temperaturze 30 st., gdy w czasie burzy spadnie grad, to mija sporo czasu, zanim grudki się roztopią. A w Gdańsku mieliśmy do czynienia z dużą masą śniegu i temperaturą poniżej zera. Śnieg musiał być mechanicznie ściągnięty, gdyby miał to zrobić system podgrzewania murawy, boisko byłoby gotowe następnego dnia.
Śnieg zaczął w Gdańsku padać już w piątek. "

Bla bla bla, głupoty. Ciesze się bardzo, że podgrzewanie było, jak zapewnia zarząd, włączone od poniedziałku (jakoś nie chce mi się w to wierzyć szczerze mówiąc), ale wolałbym, żeby było włączone też przez całą niedzielę do momentu rozpoczęcia meczu WŁĄCZNIE. I napewno warstwa byłaby dużo mniejsza i nawet gdyby trzeba było ją ściągnąc łopatami, zawodnicy przez DOBRE 3/4 MECZU graliby na zieloniutkiej trawie, tak jak to miało miejsce we Wrocławiu. Tylko, że no tak - trzeba by było zgasić światła - i to jest właśnie cała ta żenada. 13, czy tam ile milionów na modernizacje stadionu i takie gówno w zamian.

A z tym gradem to pan Wypychowski pojechał. Niech się wypcha takimi tekstami. ;)
27 listopada 2008, 08:15 / czwartek
Zarząd Lechii robi sobie kpiny!!!

odnośnik

Wziąść tych szmaciarzy za mordę i do roboty!!!
27 listopada 2008, 08:51 / czwartek
Powiedz mi, w którym miejscu w tym artykule jest coś o zarządzie Lechii?

O tym, że podgrzewanie nie będzie funkcjonowało wraz z oświetleniem było wiadomo już od dawana. Widzę, że niezorientowani w temacie się obudzili i bluzgają na wszystkich, wielkie oburzenie. Straszne... nie wiem jak wytrzymaliście tę godzinę dłużej na stadionie. Gratuluje też szybkiej zrywki po gwizdku.
27 listopada 2008, 08:52 / czwartek
Cała sytuacja jest kompromitujaca, ale nie rozumie jeden cymbał z drugim, że za włączenie ogrzewania nie odpowiada zarząd Lechii, tylko zarządca stadionu ?!
Wyraźnie jak byk stoi, tylko albo dobrych chęci brakuje, albo coś z główkami szwankuje.
27 listopada 2008, 09:19 / czwartek
Wprawdzie nie jestem ekspertem od pogrzewania muraw, ale wtrącę swoje 3 grosze.

godz. 12.15 - jestem na stadionie - murawa ZIELONA -nie ma nawet na niej śladu śniegu. Przyjemna niespodzianka!!!
ok. godz. 13.15 - zaczyna padac śnieg.
Pytam sie jednego z pracowników MOSiR, czy podgrzewanie włączone. Odpowiedź: oczywiscie, od kilku dni.
I wszytstko w temacie. Oglądając sobotnia Ligę + moge stwierdzić, że podobnie wyglądało boisko Cracovii, a o niebo gorzej Polonii Bytom. Jakoś wokół tych klubów nie słychac tak gorących rozpraw, mimo, że u nas padał tuż przez zaplanowaną pora rozpoczęcia meczu śnieg, a w Krakowie nie. W Bytomiu zaczęło padac w trakcie gry i piłkarze biegali po boisku koloru białego.

Jeszcze jeden wątek! Wczoraj w "GW" ze zdumieniem przeczytałem "komentarz" znawcy przyrody i tematów okolicznych Grzegorza Kubickiego. Autor - oczywiście na meczu nie będąc - opisał Gdański stadion jako "podobno rozwijający się", rozwój obiektu generalnie jako jedna tragifarsę. Zdumiewająca uwaga jak na osobę, która regularnie bredzi na łamach swojej gazety, a na stadionie przy Traugutta trudno go uświadczyć. WIELKIE GRATULACJE PANIE GRZEGORZU - w mojej prywatnej kolekcji najdebilniejszych artykułów, te pańskiego autorstwa zajmują zdecydowanie miejsce 1!!! Pisanie o rzeczach których pan na własne oczy nie widział to od dawna specjalność Grzegorza Kubickiego. Cóż, trzeba życ dalej i czekac na kolejne sensacje rodem z jego wyobraźni!
27 listopada 2008, 09:40 / czwartek
KUDI po meczu z piastem wychodziłem jako jeden z ostatnich więc te wywody to nie do mnie!
Gówn mnie obchodzi kto jest właścicielem obiektu bo Lechia jak podnajemca stadionu ma obowiązek o profesjonalne zadbanie o obiekt w czasie zawodów jak i o bezpieczeństwo kibiców podczas wychodzenia z meczu (oblodzenie - mozna było nogi połamać!!!)
Durne tłumaczenie że śnieg nagle spadł nikogo nie usprawiedliwia!!
Jeden z kibiców chce pomóc za free aby zmienić stan faktyczny (zależność podgrzewania od oświwetlenia) a władze jak zwykle mają to w dupie!
Wniosek jest tylko jeden... inicjatywa kibiców jest zbędna...
27 listopada 2008, 10:24 / czwartek
MARTINEZ - coś wiesz, ale nie do końca w którym kościele itd.
Kibic chce zrobić projekt za free i chwała mu za to ale to dopiero jakieś 5% inwestycji.
A gdzie pozostałe 950 tys. na samą stację? Nie siej fermentu.
Warunki były ekstremalne i chyba nikt nie zaprzeczy.
Jeśli rzeczywiście było tak, że grzali od poniedziałku a tylko w czasie meczu wyłączyli, to nie mam nic do zarzucenia.
Stało się po prostu i tyle. Splot nieszczęśliwych wydarzeń.
27 listopada 2008, 11:01 / czwartek
TAK TYLKO POWINNI GRZAĆ DO MOMENTU WŁACZENIA OŚWIETLENIA A WYŁACZYLI DZIEŃ WCZEŚNIEJ.
27 listopada 2008, 11:55 / czwartek
Juz nie moge czytac tych lamentow. Wezcie juz w koncu wrzuccie na luz z tym ogrzewaniem,bo tego sie czytac nie da. Wtorujecie asom dziennikarstwa i rywalom z wioski rybackiej. Nie jestem w tej kwestii specjalista,wiec sie nie wypowiadam. Wiem tylko,ze na 2h przed meczem bylo dobrze, potem bylo pandemonium, a na koniec mecz sie i tak odbyl. Jesli Lechia lub MOSiR ma wydać 1 mln PLN tylko po to żeby raz lub 2 razy do roku jacyś rozhisteryzowani malkontenci nie srali żarem, to ja jestem przeciw.
27 listopada 2008, 12:21 / czwartek
Daj sobie spokój z tymi żałosnymi radami. Lechia dzięki niedzielnej wpadce stała się pośmiewiskiem całej piłkarskiej Polski. Albo mamy podgrzewane boisko, albo nie. W niedzielę wyglądało na to, że nie. Taka jest prawda. Latem duże pieniądze poszły na to, żeby takie podgrzewanie było. Pierwszy śnieg zweryfikował to "podgrzewanie". A tłumaczenie, że albo jupitery, albo podgrzewanie jest naprawdę żenujące. Nie każdy musi udawać, że się nic nie stało. Tak jak ty.
27 listopada 2008, 12:37 / czwartek
To jest normalne w Polsce, nikt sie do bledu nie przyzna, lepiej zapomniec o tym.
Panie z zielonej architektury - musi miec zjebana firme w takim razie skoro w bundeslidze boiska sa zielone nawet jak s iezyca tak nawala ze mecz trzeba przerwac.

Ale jaja bo dzis chcialem ugotowac sobie obiad, to kurwa swiatlo nie dzialalo ...
27 listopada 2008, 12:59 / czwartek
TO WYŁACZ OGRZEWANIE W DOMU TO CI WLACZĄ PRĄD.
27 listopada 2008, 13:05 / czwartek
dokładnie-jazda z kurwami odpowiedzialnymi za ten bajzel!!!
27 listopada 2008, 14:00 / czwartek
"Mądre głowy z internetu" piszą o zjawisku zwanym bezwzględnością cieplną. To znaczy, że "Przed meczem należy podgrzać płytę boiska, żeby "złapała" temperaturę" i dalej "bezwładność płyty boiska jest bardzo duża i jeśli wcześniej odpowiednio długo będzie się ogrzewało murawę to zgromadzone w niej ciepło bez problemu wystarczy na cały mecz. Zamienność ogrzewania z oświetleniem jest dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o czynniki ekonomiczne (mniejsza moc zainstalowana, mniej stacji trafo) i przy odpowiednim użytkowaniu warunki na boisku będą takie same jak przy cały czas włączonym ogrzewaniu." Problemem w naszym przypadku jest chyba odpowiednie użytkowanie. Koniec tematu
27 listopada 2008, 15:56 / czwartek
cienio tekst w stylu: "MARTINEZ - coś wiesz, ale nie do końca w którym kościele itd." kompletnie jest nie na miejscu. Jeśli masz zamiar coś napisać to niech to będzie w jakiś sposób odnosiło się do mojego postu.
Dokładnie wiem co chciał zrobić kibic przedstawiony w artykule dodanym jako odnośnik.Chyba kur...! każdy umie czytać!
Myślę że kwota o jaką może być pomniejszony koszt tej inwestycji nie jest tylko "kroplą w morzu potrzeb".Liczy się każdy grosz i chwała za to kolesiowi.

Tak naprawdę nie wiemy kiedy zostało włączone i wyłączone ogrzewanie więc TY nie siej fermentu. Fakt jest taki że organizator "imprezy masowej" powinien zadbać o wszystko! Tym bardziej że dobrze wiedział jaki jest stan faktyczny obu "urządzeń".
Tłumaczyć może go jedynie nieprzewidziany wypadek - zdarzenie losowe.
A jeśli ten ŚREDNI opad śniegu aż tak mocno przeszkodził to czemu za łopaty się wzięli dopiero po dłuższej przerwie.Byłem na stadionie przed 14 i nikt dupy nie ruszył nie licząc gościa na traktorku który co jakiś czas miał przerwy!
27 listopada 2008, 17:57 / czwartek
Witam. Nie mogę czytać Waszego(większości)pierdolenia, media (Kubicki, wp.pl, itd.) napisały skandal, wstyd, kompromitacja, a Wy ślepo za nimi chlapiecie bzdury.

Z tego co pamiętam to gdy była instalowane podgrzewanie murawy, to w większości lokalnych gazet na pomorzu, ukazywały się artykuły, wywiady na ten temat, między innymi o tym co jest obecnie "skandalem", czyli, iż podgrzewanie nie będzie działało razem z oświetleniem, i wtedy jakoś nikt piany nie bił(także pan Kubicki). Teraz nagle ów pan dopatrzył się skandalu!!?? Ciekawym jest też to, że mr.K. pisze o naszym klubie bardzo rzadko, i raczej omija aspekty sportowe, o to jego artykuły:
odnośnik
odnośnik
pisał też oczywiście po meczu z Wartą w Poznaniu, chyba po naszym z Ruchem u siebie, o derbach gdzie jarały się zółto-niebieskie szmaty wspominając oczywiście o infantylnym zachowaniu miejscowych kibiców, było tego więcej ale na portalu tego gówna wszystko pokasowane. To tyle pana K.

Co sie tyczy innych portali, to jeszcze nie dawno wszyscy sie rozpływali na temat supernowoczesnych obiektów Amicy Wronki, nawet sam PZPN(ten sam co teraz chce powoływać spec komisje w sprawie skandalu w Gdańsku)po tym jak Amica przenosiła się do Poznania wchłaniając miejscowego Lecha, chciał wykupić(nawet nie wiem czy tego nie zrobił) te obiekty na rzecz repry nic złego nie widział w tym, ze jak sie odpala jupitery to nie można grzać, a teraz u nas skandal widzą pajace!!!???

Zastanówcie się trochę, a nie ślepo wierzycie pismakom.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
27 listopada 2008, 18:41 / czwartek
Dobrze Głowa prawi wręcz mądra powiedziałbym ze względu na ocieplenie nikt nie podejrzewał że ogrzewanie się przyda. Na sracovii gorzej murawa wyglądała linie boczne całkowicie były zasypane i nikt się nie srał tym bardziej piepszony mop.
30 listopada 2008, 13:44 / niedziela
tu jeszcze jeden szmaciarski artykulik...
odnośnik
5 grudnia 2008, 22:28 / piątek
Komisja Ligi ukarała finansowo Lechię Gdańsk, Polonię Bytom i Cracovię w związku z zaniedbaniami organizacyjnymi podczas meczów 15. kolejki Ekstraklasy. Na każdy klub została nałożona kara w wysokości piętnastu tysięcy złotych.

W klubie pewnie nie będzie winnego .
5 grudnia 2008, 22:32 / piątek
Tydzień temu w liga + extra podali info jak to powiedzieli "z ostatniej chwili" ze jest możliwość odpalenia jupiterów i podgrzewania płyty jednocześnie tylko że panowie organizatorzy tego podobno nie umieli lub nie wiedzieli jak zrobić. Jest dodatkowy agregat który to wszystko może pociągnąć :) Trochę techniki i człowiek się gubi.
AVE Lechia
6 grudnia 2008, 08:07 / sobota
A ja bym ukarał komisję ligi za nakaz rozgrywania meczów zimą zamiast w maju lub czerwcu, kiedy to panują skrajnie "niekorzystne" warunki. Jest za ciepło, za jasno i trawa się kiepsko regeneruje. Zapomniałem dodac że, i kibice (ci którzy budują frekwencję) też wolą wymarznąc w listopadzie, zaś latem słońce strasznie świeci w oczy i na prostej nie da się oglądac meczu.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441