Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Brutalna prawda

strona 1/2

23 listopada 2008, 19:48 / niedziela
Niech zarząd przestanie nam mydlić oczy,i przyzna sie do błędu. Przed sezonem była gadka o 20 milonowym budżecie,[chyba wirtualnym] ,ustabilizowaniej sytuacji klubu ,......Najpierw sprawa trenera Kubickiego[zwalniac na kilka dni przed startem ligi???????]Potem sprawa tych pechowych transferów bałkańskich,i w czasie sezonu brak reakcji na brak zaangażowania w meczach z Legią i Lechem.Jako kibic mam prawo wiedziec jaka jest sytuacja klubu naszego!!!!.Dlaczego na transfery wydalismy tylko tyle kasy [porównując chociażby Slązk ,Piast,Polonie
Jeśli są jakies problemy z kasą ,to chyba lepiej było powiedziec o tym kibicom ,przed sezonem,niz mamic nas że gamy o coś innego niż o utrzymanie!!!!!!!!
Ale z drugiej strony,skro do nas dochodzą plotki że Cacic i Radowanowic ,maja kosmiczne gaże,a nasi wychowankowie , odchodzą ,bo nie mogą dostać podwyżki ,to coś tu jest nie tak
23 listopada 2008, 22:08 / niedziela
Nikt nie mówił o 20 milionach, nikt nie mówił o niczym więcej niż walce o spokojny byt. Kubicki musiał odejść, bo okazał się być łapówkarzem.
Chorwaci to kompletna pomyłka. Z tą sprawą do Kubickiego i Michalskiego, to ich robota. Zarząd polega(ł) na zdaniu tych ludzi, od tego ich ma.
23 listopada 2008, 22:59 / niedziela
Nie?!?!?!?! A te wywiady Pana Turnowieckiego w wyborczej ,jak to jest słodko i super jest w naszym klubie, jakimi to super piłkarzami bedą Cacic i radowanowic , i jaką super będziemy mieli podgrzewaną murawę!!!!!!!
23 listopada 2008, 23:04 / niedziela
kielbasa ci ludzie wprowadzili nas do ekstraklasy kumasz czacze??? udalo im sie to w przeciwienstwie do ich poprzednikow kretaczy i zlodzeji,ktorzy przez lata tylko kradli pieniadze az doprowadzili do tego ze klub upadl na samo dno
23 listopada 2008, 23:07 / niedziela
konfucjusz niby masz racje ale nie zapominaj ze ci ludzie sezon wczesniej umyslnie nie wprowadzili nas do ekstraklasy
23 listopada 2008, 23:09 / niedziela
WPROWADZILI, ALE TERAZ TRZEBA UTRZYMAĆ A TO JEST DLA NICH CHYBA ZA TRUDNE.DLATEGO TRZEBA ICH JAKOŚ ZMOTYWAOWAĆ .
23 listopada 2008, 23:10 / niedziela
masz jakies białko na to ze umyslnie nas nie wprowadzili do ekstraklasy czy tylko siejesz propagande ?
23 listopada 2008, 23:22 / niedziela
Konfucjusz no i co z tego? Polonii Bytom i Piastowi też to się udało mimo mniejszego budżetu
23 listopada 2008, 23:29 / niedziela
mam
23 listopada 2008, 23:39 / niedziela
to pokaz białko na nich to uwierze
24 listopada 2008, 01:09 / poniedziałek
Z każdym meczem Lechii zastanawiam się czy może być gorzej no i okazuje się że tak. Obawiam się że wyniki z początku sezonu to była zasługa Darka Kubickiego. Drużyna gdzieś zatraciła wiarę, pewność siebie no i przede wszystkim jakość.
Pojawia się proste pytanie: jak można było na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu zwolnić trenera który osiągnął sukces? Człowieka charyzmatycznego zamieniać na NIEMOWĘ przy której piłkarze nie prezentują żadnych postępów a nawet cofają się w piłkarskim rozwoju (Kasper, Ryba, Buzi).
Kubicki został zwolniony bo nie chciał podpisać gównianego oświadczenia, kurwa co to za argument??.Może transparentność??.Turnowieckiemu nie przeszkadza przytulać ponad 15.000zł mimo że prawo na to nie pozwala(prezesi stowarzyszeń nie mają prawa pobierać wynagrodzeń za pracę).To jaka to jest transparentność? Skoro Kubicki zapewniał o swojej niewinności to trzeba było dać mu szansę a w razie wpadki sam by się zeszmacił. Tymczasem wbrew różnym plotkom nieźle sobie radzi w Pruszkowie z bardzo osłabionym Zniczem(odeszli min: Lewandowski, Lewczuk, Zawistowski).
Nie twierdzę że pod jego okiem Lechia rozdawałaby karty w OE ale myślę że nie byłoby gorzej niż teraz.
Druga sprawa to transfery, ale w tej kwestii już kilku z Was napisało parę mądrych słów.
A przecież można było sprowadzić takiego np. Robaka. Jest drogi??Ostatnio gdzieś wyczytałem że bierze około 30.000zł. Pewnie że dużo, ale i u nas by się taki hajs znalazł:
Szałęga, Kalka, Andrut, Cetnar plus Chorwackie katastrofy OUT i już jest na dobrego snajpera.
Sytuacja jest naprawde nieciekawa - bardzo słaba gra i ciężki terminarz na wiosnę...
24 listopada 2008, 01:22 / poniedziałek
Łapówkarze i przekręciarze WON Z TRAUGUTTA.

"Skoro Kubicki zapewniał o swojej niewinności to trzeba było dać mu szansę a w razie wpadki sam by się zeszmacił."

Kilka dni po wyprowadzce z Lechii Kubicki był zakuty w kajdanki. Naprawdę o tym nie słyszałeś?
24 listopada 2008, 01:40 / poniedziałek
robak 30000??? nie wywalaj aż tylu. Cacic i radowanowic po 16000 mają. reszty nie trzeba.
24 listopada 2008, 01:50 / poniedziałek
Wariat masz racje był, ale z tego co jest wiadome to przebywa na wolności po dzień dzisiejszy.
24 listopada 2008, 07:53 / poniedziałek
Nie wiem,czy smiac sie czy plakac?Wy naprawde mysleliscie,ze Lechia bedzie walczyc o Lige Mistrzow w tym sezonie?Ode mnie WIELKI SZACUNEK dla pilkarzy,trenerow obecnych i bylych,dzialaczy i wszystkich ktorzy przyczynili sie do tego,ze Lechia konczy runde jesienna na pozycji,ktora bralbym przed sezonem w ciemno.Bylo kilka bledow,kilka nieporozumien,nieudane transfery itd.,ale to nie uprawnia do tego zeby wylewac wiadro pomyj.Przemyslcie to na spokojnie.
24 listopada 2008, 09:53 / poniedziałek
Saruman co ty za bzdury piszesz nikt nie marzył o lidze mistrzów chodzi oto że gdyby lechijka zagrała z takim zaangażowaniem jak wychodziły im mecze w 2 lidze spokojnie zakończła by sezon na 7 miejscu w ekstraklasie.Ta pozycja to myśle najbardziej optymalnie oddaje siłe lechijki.Niestety zielu nie jest trenerem za jego kadencji ww kielcach korona grała katastrofe na wyjazdach i lechijka gra to samo ciagle gramy jednym napastnikiem i zero pomysłu na jakas taktyke. Następna rzecz to notoryczne pomijanie rybskiego w składzie ryba gra w pucharze ekstraklasy a w meczu z piastem nasz coach wstawia konia cetnarowicza i emeryta miklosika zero składu i ładu.Ciekawe jeszcze jak długo wiekszosc naiwnych kibiców lechii bedzie bronic ziela i piłkarzy bo widze ze po za kończeniu meczu jescze wielu wznosi hasła typu dziekujemy ja juz dawno przestałem to robic .Wiekszość piłkarzy lechii i tak nie utożsamia sie z klubem co przykładem był mecz w krakowie gdzie nasi kibice prosili nasze gwiazdy aby pozegnali sie z kibicami a ci juz byli jedna noga w szatni .
24 listopada 2008, 11:40 / poniedziałek
Każdy ma prawo do oceny,ale zauważ,że wystarczyłaby jedna bramka z Piastem i miałbyś te swoje 7 miejsce.Co wtedy byś pisał,że gdyby grali jak w 2 lidze to bylibyśmy na 4 miejscu?Ja rozumiem,że każdy chce,żeby Lechia wygrywała wszystko,ale zauważcie,że na boisku nie gra tylko Lechia.Są też przeciwnicy,oni też chcą zdobywać punkty,też mają kibiców itd i jakoś się tak dziwnie składa,że 7 zespołów ma tyle samo lub mniej punktów od nas,a 2 raptem 1pkt. więcej.Bo gdybym nie znał tabeli,to czytając część Waszych wypowiedzi byłbym święcie przekonany,że jesteśmy czerwoną latarnią ligi.Na koniec dodam tylko,że jeśli chodzi o skład i wzmocnienia,to przed sezonem wielu ekspertów widziało w nas faworyta do spadku...
24 listopada 2008, 11:52 / poniedziałek
Saruman (i inni optymiści), przeanalizujcie nasz wiosenny rozkład jazdy, zestawcie to ze "skutecznością" na wyjazdach [nie licząc bezdomnych, bo przecież Trójmiasto jest nasze :) ]. Do tego dochodzi brak pomysłu na konstrukcję gry przy Traugutta. Czarno to widzę. Cała nadzieja w tym, że inni też są (i będą na wiosnę) strasznie ciency.
24 listopada 2008, 12:00 / poniedziałek
Niektórzy w klubie nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Spójrzcie na terminarz! Powtórzę to, co pisałem w wątku na temat meczu z Piastem. W rundzie rewanżowej wszystkie te mecze, które będą decydować o utrzymaniu, gramy na wyjeździe: Odra, Cracovia, Górnik, ŁKS i Piast. A na wyjazdach gramy nieskutecznie. Nie licząc derbów, zdobyliśmy na jesieni tylko 1 punkt. Aż strach myśleć, co będzie, jeśli będziemy te mecze przegrywać. U siebie też nie będziemy grać z kelnerami, jeśli się nam poszczęści, to zdobędziemy jakieś 7 - 10 punktów. Ze wspomnianych wyjazdów musimy przywieźć minimum 6 punktów. Wiadomo, że w każdej formacji potrzebujemy wzmocnienia co najmniej jednym solidnym grajkiem. Wiadomo, że musimy solidnie przepracować zimę. Wiadomo, że drużynę stać na więcej, Zieliński chyba jeszcze się nie nadaje na trenera ekstraklasy. Niech zarząd weźmie się do roboty, bez tego ciężko będzie zająć bezpieczne 13 miejsce.
24 listopada 2008, 12:22 / poniedziałek
Właśnie dlatego że m in. z ŁKS, Odrą , Piastem, Cracovią i Górnikiem gramy na wyjeździe to będzie łatwiej przywieźć punkty z wyjazdu. U siebie gramy ze Śląskiem, Ruchem, Jagiellonią, Polonią B., Arką i Bełchatową - oprócz Bełchatowa i Śląska cała reszta beznadziejnie gra na wyjazdach.
24 listopada 2008, 12:45 / poniedziałek
W tej rundzie tez kilku "mocarzy" mielismy na wyjezdzie i co? Z Jagiellonia 2:0, z Polonia Bytom 4:1, z Ruchem 2:1... Chodzi o to, ze Lechii nigdy nie szlo dobrze na wyjazdach, nawet z leszczami, a jak dojdzie do tego jeszcze czolowka podejmowana u siebie (Legia, Wisla, Slask) to i na Traugutta moze byc ciezko o punkty.
24 listopada 2008, 14:09 / poniedziałek
Prawda jest taka że jak nie klupimy z 2 dobrych pomocników,i przynajmniej jednego napastnika(Trafarski to co najwyżej może być dobry zmiennik) i nie wywalimy na pysk Jacka Z. i Radosława M. to będzie na wiosne dramat i branie w łeb ciągłe...
24 listopada 2008, 14:17 / poniedziałek
do wszystkich płaczków, histeryków, czarnowidzów itd: nie przychodźcie na mecze jeśli Wam tak źle. naprawdę szkoda Waszych i naszych nerwów.
jeśli uważacie że teraz się źle dzieje w Lechii to macie chyba krótką pamięć.
lepiej będzie dla Was i dla nas jak dacie sobie spokoj. po co Wam to? jesteście masochistami? będzie więcej miejsca na stadionie i mniej żalow na necie. tyle.
24 listopada 2008, 14:22 / poniedziałek
maćko czyli co wczoraj był "dobry mecz" a my mamy siedzieć cicho bo w przeszłości bywało gorzej?:)
24 listopada 2008, 14:26 / poniedziałek
macko a co uwarzasz ze jest wszystko w porzadku ? wiadomo wszystko cieszy 1 liga atrakcyjniejsze wyjazdy itd

ale kolego uwarzasz ze ta fuszerka co wczoraj pokazli jest w porzadku dla nas ? to nie jest do przyjecia zeby nie walczyc i z usmiechem na twarzy schodzic doo szatni troche szacunku dla samego siebie
24 listopada 2008, 14:26 / poniedziałek
Jesli wczoraj nasi zagrali dobrze to ja nie chce widziec ich zlej gry :)!
24 listopada 2008, 14:28 / poniedziałek
slabiej to mozna chyba wyjsc i pierdolnac sobie z 2 swojaki
24 listopada 2008, 15:02 / poniedziałek
niech każdy robi co chce, wolny kraj podobno. chodzi mi o to żeby mierzyć sily na zamiary czy jak to się mówi. ten kto jest w miarę blisko tego bałaganu to wie, że to cud że to wygląda jak wygląda, że mamy 18 punktów, bo jeśli pewne rzeczy organizacyjne przekładałyby się na boisko w skali 1:1 mogłoby być o wiele gorzej.
24 listopada 2008, 15:12 / poniedziałek
Przede wszystkim organizacja jest zerowa -> ZEROWA -> ponad 3 h i nie posypac piasku na stadionie przywyjsciach, kiedy 50 zuli pod stadionem sie bije o 2 butelki. Wystarczylo dac im po 20 zl i by sie zabrali do pracy z wielkim zapalem ale chyba szkoda pieniedzy... Poza tym kto robi murawe tak ze nie dziala kiedy jest zapalone swiatlo ? To tylko w Polsce chyba mozliwe, i niech nikt nie gada ze jak sypie to murawa nie nadaza, tylko lepiej powie ze cos jest zjebane. W bundeslidze opady byly takie ze sedzia na 5 min przerwal mecz bo nie widac nic bylo, ale trawa zieloniutka. Mozna ? Mozna ... Nie jest rozowo
24 listopada 2008, 15:14 / poniedziałek
"maćko
24 listopada 2008, 15:02 / poniedziałek
(...)bo jeśli pewne rzeczy organizacyjne przekładałyby się na boisko w skali 1:1 mogłoby być o wiele gorzej."

W takim razie po co ta gadka o 9 punktach? Piszesz tez o przekladaniu sil na zamiary... Wiec o czym swiadczy to, ze sil starczy nam tylko na wyjscie na boisko, pokopanie sie po czolach i oddanie jednego strzalu, z ktorego moglo cos byc? Jak dla mnie jedynie o tym, ze cos trzeba zmienic, a nie cieszyc sie, ze "kiedys bylo gorzej".
24 listopada 2008, 15:33 / poniedziałek
Kilku osobą proponuję zimny prysznic na łeb.

Określcie się kurwa, albo chcecie Ligi Mistrzów w tym sezonie i wtedy zaczynamy narzekać. Albo walczymy o utrzymanie i każdy punkt nas cieszy.
Nie można pisać, że walczymy o utrzymanie, a potem jebać bez sensu że tracimy punkty. Jak na razie, mamy 5pkt przewagi nad miejscem barażowym. Na wiosnę po ostatniej kolejce, mi wystarczy przewaga 1 pkt.

Co do Zielińskiego. Nie wiem, moim zdaniem chłop nie ma jaj, ale Lechia wbrew pozorom gra ładniejszą piłkę niż za Kubickiego. Kubicki wygrał ligę, ale jak sobie przypomnę męczarnie w Łowiczu, czy z Kmitą Zabierzów to zdecydowanie bardziej wolę oglądać mecze w ekstraklasie. Nawet takie jak ten wczorajszy z Piastem.

Lechia nie ma napastnika. I to jest bardziej zasługa Kubickiego, niż Ziela. To Kubicki nie wziął do Lechii Krzywickiego (50 tys zł), bo uważał że Cetnar z Buzałą sobie poradzą. Krzywicki latem zamiast do Lechii, poszedł do krakowii, z której trafił do Reprezentacji Polski.

Dla mnie optymalne rozwiązanie, to przełożyć te dwie wiosenne kolejki na wiosnę. Wzmocnić skład napastnikami (chociażby Trafalskim) i poczekać jak zimą Zielu przygotuje zespół do rozgrywek.
24 listopada 2008, 15:47 / poniedziałek
Szkoda, ze są małe szanse na pozbycie się Kowalczyka, wcale nie gra aż tak dobrze, ale jednak gra w każdym meczu, choć może tylko dlatego, że i on i Marcin Kaczmarek to znajomi naszego trenera z Korony. Kaczmarek jest dobry, ale Kowalczyk? Lechia da se radę bez niego. To samo z Cacic'em i Radovanovicem, mieli wzmocnić zespół, a jak powiedział Jacek Zieliński "oni nie przychodzą na treningi". Taki trener moze zostać niech tylko trochę bardziej się przyłoży do swoich celów. Zapewniał, że na zimę będzie 9 pkt w 3 kolejnych meczach, a maxymalnie to będzie ich 7.
24 listopada 2008, 16:09 / poniedziałek
jeżeli uważasz że Kowalczyk gra źle to jesteś mocno pierdolnięty.. (wybacz to tylko moje zdanie)

Kowalczyk zapierdala jak głupi po boisku walczy za conajmniej dwoch, co prawda mało strzela ale on właśnie jest takim napastnikiem, że mimo 100% sytuacji woli podac piłke partnerowi, brakuje mu poprostu NAPASTNIKA Z CIĄGIEM NA BRAMKE..

co do Zielińskiego, nie ma co pierdolic bo i tak go niezwolnia po tej rundzie, jak już to po sezonie, zresta zobaczymy jak przygotuje Lechie do rundy Wiosennej..
ZAMIAST MARTWIC SIE ZIELINSKIM NIECH COS KURWA ZROBIA Z TYM MICHALSKIM, zarabia 22tys. za dosłowne KURWA NIC~!
24 listopada 2008, 16:28 / poniedziałek
Oli, w jednym masz rację. Kowalczyk biega jak głupi. A potem jak ostatni kretyn próbuje strzelić, tyle tylko że trafia w przeciwnika. Słowo podanie, w jego słowniku raczej nie występuje. Moim zdaniem jeden z pierwszych do odpalenia.
24 listopada 2008, 16:29 / poniedziałek
Zeto - brawo, jeden na tyle myślący, żeby to dostrzec. Ambitne i mega ofensywne ustawienie Kubickiego 4-5-1 z wysuniętym Cetnarem i taktyką "długie piłki do przodu" na drugą ligę jakimś cudem wystarczyło, ale teraz to już są inne realia mili panowie. Cały świat gra 4-4-2 i Lechia też ma tak grać.

Olisadebe, nie tylko Twoje zdanie - moje też. ;) Kowalczyk jest jednym z najlepszych zawodników Lechii. Nie chcę przesadzć, ale chyba z 80% sytuacji bramkowych Lechii w ostatnich meczach to jego zasługa. Biega, szarpie, jest niesamowicie szybki i wytrzymały kondycyjnie. A bramki by strzelał, gdyby miał za sobą dobrych pomocników i nie musiałby za nich biegać na skrzydłach. Kontry to powinni wyprowadzać pomocnicy, a napastnicy czekać na podanie. Nietety u nas napad zajmuje sie odbiorami w środku pola i akcjami na skrzydłach. Zobaczcie sobie po jakich podaniach strzela Brożek, albo jak strzelają w Lechu.
24 listopada 2008, 16:34 / poniedziałek
Popieram! Dla mnie też Maciej Kowalczyk to obok Bąka i może jeszcze Trałki i Manuszewskiego,piłkarz który potrafi grać i coś robi na boisku.
24 listopada 2008, 16:35 / poniedziałek
Zeto - a ja stanowczo wolę oglądać Lechię w meczach z gatunku Odra Opole czy Warta Poznań w zeszłym sezonie.
Ambicja, determinacja, gryzienie trawy.
Tego mi brakuje za czasów Zielińskiego.
24 listopada 2008, 16:51 / poniedziałek
Kowalczyk jest jednym z lepszych zawodników w Lechii a to, że nie strzela dużo bramek to przecież nigdy nie strzelał i nie przychodził do nas jako super napadzior, łowca bramek. Szarpie, biega praktycznie w każdym meczu z zaangażowaniem, absorbuje obronę, podaje... Przykłady gry Kowalczyka - podanie do Buzały z Legią (tylko dobrze nogę należało dostawić), czerwona kartka dla obrońcy Lecha, blisko karnego z Lechem itp. Widzę paru innych zawodników, którym należałoby podziękować bo niestety na poziomie ekstraklasy się nie sprawdzają. Może kluby z obecnej pierwszej ligi kogoś z nich by kupiły w przerwie lub wypożyczyły od nas, tak aby nie robili nam sztucznego tłoku w kadrze. A więc po kolei: Midzierski, Brede, Kalkowski, Szałęga, Andruszczak, Miklosik, Cetnarowicz, Cacic. Co do Radovanovica to nie mam zdania, bo widziałem go chyba tylko w meczach PE a więc może należałoby się mu jeszcze przyjrzeć zimą, no chyba że faktycznie nie przychodzi na treningi to mówimy pa pa W ich miejsce należy poszukać gości w niższych ligach z ambicjami, młodszych, utalentowanych, do tego napewno poszukać 2-3 gości doświadczonych, no i włączyć jakiegoś 1-2 wychowanków do szerokiej kadry.
24 listopada 2008, 17:03 / poniedziałek
Dokladnie, co jak co ale Kowalczyk walczy i sie stara jednak kazdy ma swoje zdanie, jedni mowia ze to wystarczy inni ze niestety nie.

za Lechia.net

Maciej Kowalczyk: 5 - znowu najsłabszy w drużynie; sama ambicja i wola walki nie wystarczą do tego, żeby być napastnikiem; nie wiedział co zrobić z piłką w polu karnym, zachowywał się tak, jakby pierwszy raz grał w ataku; jest w Lechii jednym z pierwszych "do odstrzału"

Dlatego czytam tylko Lechia.gda.pl :)
24 listopada 2008, 17:08 / poniedziałek
Maciejn Kowalczyk, stara się, biega, walczy, ale napastnik z niego żaden. Dlaczego? Wczoraj widziałem to poraz enty - on gdy jest w dobrej sytuacji strzeleckiej, robi wszystko żeby... podać. Po prostu boi sie strzelać, dlatego ma sporo podań, ale napastnikiem nigdy nie będzie.
24 listopada 2008, 17:18 / poniedziałek
Gdyby Kowalczyk tylko stał w pod bramką i czekał na piłkę, to byśmy za połowę nie wyszli, bo nibyłoby komu pociągnąć akcje.
24 listopada 2008, 17:57 / poniedziałek
Spójrzcie lepiej na terminarz jesieni, przecież terminarz był naprawdę sprzyjający, mecze U SIEBIE ze słabiutkimi: Cracovią, Górnikiem, ŁKS'em, Piastem; do tego z fatalną na wyjazdach Odrą. Jedny pozytywny bonus - w mojej ocenie - to remis we Wrocławiu i wygrana z Arką, jednak śledzie byli wówczas w tak słabej formie, że wstydem byłoby przegrać derby. Jednak ze Śląskiem to chłopaki byli po porstu na fali, w związku z awansem. Czy zwolennicy Zielińskiego nie widzą jak słabo Lechia gra od jakiegoś czasu? Kiedy odnieśliśmy ostatnio przekonujące zwycięstwo? Kiedy ostatnio podnieśliśmy się po stracie gola? I te żenujące wypowiedzi coacha o dobrym poziomie meczu z Piastem ...
24 listopada 2008, 18:34 / poniedziałek
Moim zdaniem z Kowalczyka pożytek jest żaden. Co z tego że biega, szarpie, walczy i wszystkie inne rzeczy. Gra tak samo jak Wiśniewski i Buzała. Biegać, kiwać, biegać, kiwać i tak w kółko.

Co robi napastnik w pomocy?? Po ki grzyb przeszkadza kolegom z pomocy??

A później jest ładna akcja Trałki, podanie na 11 metr i zamiast Kowalczyka czy Wiśniewskiego jest dziura. Co by nie mówić o Cetnarze, on byłby dokładnie w miejscu, w które Trałka posłał piłkę. Dlaczego?? Bo wie, że napastnik nie musi być efektywny, ale skuteczny.
24 listopada 2008, 18:36 / poniedziałek
efektowny, nie efektywny :-)
24 listopada 2008, 18:46 / poniedziałek
Tak, trzeba egzekutora a nie cofniętych napastników. Taki jest Cetnar, na 2 lige znakomity ale nie wiem czy teraz. Nie ma błyszczeć tylko jak ma podanie to strzelić.
24 listopada 2008, 19:33 / poniedziałek
po co od razu taki lament?Lechia mniala grac o utrzymanie i gra co maja powiedziec w Gorniku?sklad mamy nawet niezly 3 4 nowych zawodnikow i jeszcze nasi grajkowie dadza nam powody do dumy.Na wiosne wroci Peki do tego 2 napadziorow(niestety Kowalczyk nie podolal a Buzala sie zablokowal chodz w jego przypadku wierze ze jak solidnie przepracuje zime bedzie dobrze)kogos do pomocy dla Huberta no i na lewa pomoc konkurent dla Rogala i bedzie dobrze.Mamy Baka Tralke Kaczmarczyka Staroste Mysone Kosznika naprawde oni potrafia grac w pilke.Mamy kadre 20 pilkarzy i to jest nasza sila niestety jest kilka mankamentow np rzuty wolne,slaba psychika ale jesli w przerwie zimowej Zielu sie za nich porzadnie weznie bedzie dobrze.
24 listopada 2008, 19:55 / poniedziałek
Chodzi o to, że drużyna powinna mieć styl...my tego stylu nie mamy. Tracimy bramkę i drużyna już nic nie gra, nie mówiąc o tym, że bramek to my wogóle nie strzelamy...W zespół musi napłynąć nowa siła. Nowy trener plus 2-3 nowych zawodników. Nie mamy słabych graczy po prostu trzeba z nich wyciągnąć maksimum możliwości, a jak czytam po meczu z Piastem jak Zielu pierdoli, że graliśmy dobrze to aż się boję myśleć co będzie na wiosnę po przygotowaniu drużyny przez niego...Wolę żebyśmy przegrali 2 następne ale żeby Zielek odszedł. Drużyną trzeba wstrząsnąć niestety Jacek tego nie potrafi. Pozdrawiam
24 listopada 2008, 20:19 / poniedziałek
Nie wierzylem ze to kiedys powiem ale chcialbym zeby Cetnar w nastepnych 2 meczach dostal szanse od 1 minuty... Tylko wtedy jest sens go wstawiac. Po co Centar na ostatnie 5 minut gry skoro to zawodnik ktory czeka przez 60 minut na 1 p odanie ale jak juz je dostanie to wykorzysta
24 listopada 2008, 20:25 / poniedziałek
masz racje.zielek nie potrafi ich zmotywowac do walki.kubicki umial ich nakrecic a ten to taka miekka klucha,pizdeczka.obawiam sie ze z legla bedzie katastrofa ale obym sie mylil.i to pierdolenie niektorych ze gramy o utrzymanie!ludzie sami widzicie ze 6-7 miejsce jest na wyciagniecie reki.gdyby grali jak na poczatku rozgrywek to by spoko bylo a tak sa nerwy.jest zajebista szansa tylko ja wykorzystac.pzdr:)
24 listopada 2008, 20:26 / poniedziałek
Jordan napisał:''Chodzi o to, że drużyna powinna mieć styl...my tego stylu nie mamy. Tracimy bramkę i drużyna już nic nie gra, nie mówiąc o tym, że bramek to my wogóle nie strzelamy.''
niewiem czy ktos ogladam mecz legia-Śląsk gdzie Śląsk przegrał 4-0 ale nie podłamał się cały czas atakował grał ofensywnie,bramki ie nie udało strzelic ale sytuacje były a u Nas niestety jedna sytuacja na mecz.i napisze tak jak przedmowca brak nam stylu,niestety smutna prawda.Ale wierze ze po przerwie zimowej bedzie lepiej.A My Swoje...!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.580