Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Legia Warszawa, 28.11.2008, g.20

strona 3/5

28 listopada 2008, 20:44 / piątek
I jeszcze jedno jak bysmy Baczka nie mieli to spadamy z ekstraklasy na bank! Jak Zielinski nie odejdzie i nie zakupimy z trzach dobrych graczy to i tak widze to marnie.
28 listopada 2008, 20:55 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 listopada 2008, 21:10 / piątek
Czy nasi kibice dzisiaj strajkują, czy jaki chuj, bo słychać tylko Legię??!! Co do meczu to stałe fragmenty TRAGEDIA i to zarówno w ataku jak i w obronie, powiem więcej nie sądze, aby była druga drużyna w europie, któraby nie zdobyła żadnego gola ze stałego fragmenu w rundzie, nie licząc karnych, my tego dokonaliśmy :/ !!!!!!!!! Nie ma co w zimie połowa składu do wypierodolenia, Zielu wg mojej subiektywnej oceny też na to pracuje, ten zespół to nie zespół, tylko jedenastu grających sami sobie piłkarzy, jednym słowem Zielu z piłki nożnej uczynił sport indywidualny, zero konsolidacji, zgrania, współpracy, to daje do myślenia ...

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
28 listopada 2008, 22:36 / piątek
zielinski prosze cie jak masz jeszcze troche ambicji to wypierdalaj razem z tymi kibicami legły do w-wy zabierz jeszcze michalskiego
28 listopada 2008, 22:37 / piątek
do chlopaczka o xywie Werder--niezle, ryjesz po braciach po szalu ze nie daja/nie chca dac rade a sam siedzisz w kapciach i rzysz do tv...sadzisz sie Legii ze pojechala na wyjazd to co ma robic---co spiewala Lechia na Lazienkowskiej??? ja do Lechii mam zajebisty sacunek i nie cieszy mnie to co sie tam dzialo ale takie mamy czasy, kiedys byly inne i za jakies pokolenie moze znow beda inne
pozdr
28 listopada 2008, 22:40 / piątek
PO DZISIEJSZYM MECZU JESTEM DALEKO OD WYPIERDALANIA ZIELINSKIEGO! NASI GRALI AMBITNIE I WALCZYLI !! ALE NA HUJ MIKLOSIK ?! CHINYAMA ZA TO ZE UDAWAL MALPE POWINIEN DOSTAC KARE A TAK MY DOSTANIEMY ZNOWU ZA RASIZM!

Pozdro dla zioma co na łuku zachaftal kilka osob hehe!
28 listopada 2008, 22:41 / piątek
rogal do bani ale wiśnia super zmiana no i kosznik -cień piłkarza. Bączek oczywiście numeo uno!
28 listopada 2008, 22:43 / piątek
Znowu murzyni nas pogrążyli chyba grając w Gdańsku mają szczególną motywacje
28 listopada 2008, 22:50 / piątek
Dajcie jakies linki do skrotow bramek bo dopiero na chate wrocilem z wyjazdu
28 listopada 2008, 22:51 / piątek
do Werdera; Nie pisz juz nic wiecej chlopie bo osmieszasz sie strasznie., a po drugie sadzac po wpisie nie byles na meczu i nie ogladales nawet w canal plus bo piszesz takie glupoty ze srac mi sie chce.Swietnie nas Urban rozpracowal , nie dawal nic pilka pograc w pierwszej polowie, mielismy problem zeby wymienic dwa, trzy podania,razace bledy w wyprowadzniu pilki.Babol Baka, jak sie okazalo nie ostatni tego wieczora.w drugiej polowie zaczelismy cos grac w koncu.i znowu wielblad Baka. Pora na lawke Mateusz, teraz Kapsa wchodzi w Lodzi.Fatalna gra na przedpolu.Efektowne parady i szkolne bledy gry na przedpolu.zawalasz kolejny mecz chlopie , usiadz na lawie , moze za mocno poczules sie juz number one!.Nie wiem czy tam byl karny bodajze na Buzale, z prostej wygladalo ze byl.
28 listopada 2008, 22:55 / piątek
E chyba az tak zle Bąk dzis nie bronil...
28 listopada 2008, 23:00 / piątek
co miał urban do rozpracowania chyba nie byłes w warszawie bo tam wogole nie istnielismy od ostatnich kilku meczy jest katastrofa a gdyby nie mateusz baczek to nawet piast by nam wpierdolił
28 listopada 2008, 23:01 / piątek
oprocz tych dwoch akcji to Baczek bronił naprawdę rewelacyjnie.. tylko wlasnie, te dwie akcje, najwazniejsze...:/
28 listopada 2008, 23:01 / piątek
tera ty pierdolisz z tym Piastem...
28 listopada 2008, 23:01 / piątek
no zle nie bronil , prawie hat-trika wybronil dzis sobie.na trzy , dwie jego to faktycznie niezle, o ile za mocno wzial na siebie bramke Lewandowskioego z Lechem , to zobaczymy co powie teraz...
28 listopada 2008, 23:04 / piątek
Bąk zle nie bronil tylko tragicznie.
po tylu bledach Kapsa zostalby dawno ukamienowany.
28 listopada 2008, 23:06 / piątek
Moze dobrze nie widzialem jak zawalil, jesli faktycznie znowu tracimy kluczowe bramki przez niego to niech w meczu z Łks usiadzie na ławce, odpocznie sobie a Kapsa niech pyknie meczyk, napewno jest godnym zmiennikiem dla Bąka.

Szkoda tylko ze nic nie wyszlo z planu Zielinskieg 3 mecze 9 pkt :/! Beda 4 ale to absolutne minimum!
28 listopada 2008, 23:07 / piątek
Mnie martwi ze nie mamy lawki rezerwowej. Miklosik- bez komentarza, typowo 2 ligowy pilkarz, Rybski to samo i pamietam nawet w 2 lidze na tle lepszych rywali tak samo cieniowal wiec nie mowcie ze on formy nie ma, Wisniewski- obserwuje go od kilku spotkan i tak : pare ladnych wejsc ale tak naprawde malo kiedy cos z tego wynika a strat i glupich zagran robi 2 razy tyle. Piatek to naprawde rezerwa powinna byc. Strasznie bolalo mnie to ze tracimy bramki po glupich bledach. A i jeszcze jedno - Kowalczyk. Lechia miala pozyskac bramkostrzelnego napastnika. Przeciez ten gosc strzelil w 80 meczach extraklasy 10 bramek, a w najlepszym sezonie 8 przy 30 meczach. A wiec w nastepnych 50 strzelil dwie. Wiec czego wy od niego wymagacie. Utrzymac sie utrzymamy i z tego narazie trzeba sie cieszyc.

P.S i brawa dla Piatka jak schodzil.... mogl jeszcze runde honorowa zrobic dookola stadionu
28 listopada 2008, 23:08 / piątek
miało byc 9 punktów w 3 meczach obawiam sie ze nie bedzie zadnego przykro jest na to wszystko patrzec ale i tak bede wierzył
28 listopada 2008, 23:12 / piątek
O dopingu - Pierdzielicie od rzeczy. Doping dobry z naszej strony. Wlasnie wysylaja sie filmy z dzisiejszego meczu i mozecie sobie uslyszec jak cudownie slychac Legie na luku. Kwestia, gdzie postawia mikrofony i jak wyglada akustyka, a to nie raz bylo walkowane

o meczu - Brawo chlopaki! Dla takich meczy warto przychodzic na boiska. Byla walka, gole i dobra gra. Moze nie cudowna, ale patrzac na ostatnie mecze to 2 poziomy wyzej. Chyba niektorzy sie wystraszyli czystki zima i wzieli sie do roboty albo faktycznie trener jakos ich nakrecil.

Trzeba tylko zlinczowac w szatni Piatka, bo chyba cos mu sie pomylilo. Powinno pojsc gromkie Wyp* jak sobie spaceruje do linii bocznej zamiast ostatniem sil zapierdzielac ile sil w plucach.
28 listopada 2008, 23:17 / piątek
Pitaek za to skurwysynstwo co zrobil powinien DOSTAC w PIERDOL!!! CO TO MA BYC OBRAZONA PANIENKA ? TO JEST KAPITAN ? odebrac mu jak najszybciej opaske chłopakowi sie w głowie pojebalo pokazal jak mu na wyniku zalezy a 2 sprawa taka ze przez swoje straty powinien dostac czerwien za probe wyciecia radovica rowno z trawa!!!

PIatek powinienes beknac za to durniu
28 listopada 2008, 23:20 / piątek
Racja. Dzisiaj Lechia zagrała dobre spotkanie, zabrakło szcześcia.
Kaczmarek dzisiaj był niesamowity ! Jak i całą drużyna ! No i BAK po raz kolejny to już norma u niego !

Trzeba Wygrać w Łodzi i tyle ;] Nie będzie 9 pkt będa 4 dobrę i to tylko trzeba wygrac z ŁKS-em.

Wzmocnienia potrzebne Napastnik to podstawa ! (dobry jakiś Trafarski nie wiadomo czy takim będzie ! )

i Stopera Maniek gra dobrze ze słabyszymi zespołami a już z czołówka jest wolny, Hubert też popełnia ale przed nim jeszcze wszystko ;]
28 listopada 2008, 23:20 / piątek
darecki1974 zaklad ze bedzie conajmniej jeden? widac jak sledzisz wyniki ;)
swoja droga zdobedziemy 8 punktow w Lodzi i plan 9 punktow w 3 meczach wykonany
28 listopada 2008, 23:20 / piątek
a co piatek odjebal ??????
Panowie nie bylem na meczu ale mialo byc 9 punktow w 3 meczach a narazie mamy 1 punkt po 2 meczach i wyjazd do lodzi w perspektywie,chyba czas podziekowac płaczkowi zielkowi
ps.wrzuc ktos bramki z meczu albo film z atmosfery z trybun chociaz bo nie moge sie doczekac.Z gory dzieki
28 listopada 2008, 23:21 / piątek
Zielinski chyba powiedział chłopakom ze jak tak dalej będą grac to Lechia sprowadzi Petrescu z Rumuni i wczasy się skończą :D!

Te intensywne treningi stałych fragmentów gry nie przynoszą efektów i do tego powodują ze nasz piłkarz niema siły na boisku.

Motywatorzy do boju, wpadnijcie na trening i zmotywujcie naszych do lepszej gry!
28 listopada 2008, 23:25 / piątek
ja pamietam ze piatek jak gralismy w piatek z discopolo 2 razy wybijal pilke z bramki,pozniej w derbach ze sledziami tez w piatek udalo mu sie wybic pilke z bramki.Dzis znow gralismy w paietk wiec myslalem ze piatek dobra passe utrzyma w piatki
28 listopada 2008, 23:34 / piątek
CO WY Z TYM BĄKIEM.DOBRZE BRONIŁ DZISIAJ.CHŁOPAKI NAPRAWDĘ DZISIAJ WALCZYLI I CHWAŁA IM ZA TO.MAJĄ MNIEJSZE UMIEJĘTNOŚCI OD LEGI WISŁY CZY LECHA .
W/G MNIE KARNY POWINIEN BYĆ NA WIŚNII .BYŁBY REMIS.WIDAĆ POTENCJAŁ LEGII .LECHIA CHWILAMI IM DORÓWNYWAŁA I DZIŚ MNIEJ SIĘ BAŁA.MECZ MÓGŁ SIE PODOBAĆ.
MIMO PRZEGRANEJ POCHWALĘ DZISIAJ NASZYCH GRAJÓW ZA AMBICJĘ.
ZA TYDZIEŃ WAŻNY MECZ Z ŁKS O 6 PKT.TO TRZEBA WYGRAĆ.

POŻNIEJ PRZERWA I TRZEBA ŚCIĄGNĄĆ PRAWEGO POMOCNIKA (KACZMAREK LEPIEJ SIĘ CZUJE NA LEWEJ) , ŚRODKOWY POMOCNIK LEPSZY OD TRAŁKI ,1- NAPASTNIK OPRÓCZ TRAFARA ORAZ 2-3 OBROŃCÓW.
I WIOSNA NASZA.
28 listopada 2008, 23:38 / piątek
Piątek obrażona panienka,mógł jeszcze zatańczyć przy tym zejściu Kowalczyk, ile jeszcze sytuacji żeby coś wbił, na plus to chyba zmiana Wiśni za Rogalskiego oj słaby ten chłopak najgorzej że nie mamy zmienników Miklosik to mnie załamuje ybski, co z tym chłopakiem się stało ale to chyba powinien być osobny temat.
28 listopada 2008, 23:41 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 listopada 2008, 23:41 / piątek
Rybski oczywiście,sorry za błąd Rybka.
28 listopada 2008, 23:41 / piątek
Bez urazy ale wedlug mnie sciagniecie 5-6 zawodnikow jest NIEREALNE. Ja licze na transfer chociaz 1, ale prawdziwego napastnika, bo takiego nie mamy!!
Co do dopingu to nie oceniajcie go na podstawie TV. Z drugiej strony: czy zarzad nie ma wplywu na miejsce ustawienia mikrofonow?? Moim zdaniem kilka razy "zabrzmielismy" zajebiscie, ale skoro w TV nie bylo nas slychac to fama, ze legia nas przekrzyczala pojdzie w swiat...
28 listopada 2008, 23:55 / piątek
29 listopada 2008, 00:15 / sobota
Jeśli mam być szczery to powiem krótko
Pomimo porażki podobała mi sie gra naszych grajkow, mysle ze jako beniaminek to te spotkanie z Legia bylo bardzo dobre... Widac bylo ze nasi walczyli do samego konca..brava dla nich...
Nie podobała mi sie tylko sytuacja Piątka... jest wynik 2:3 dla Legii a on sobie spacerkiem schodzi z boiska :/
Bączek jak zwykle piękne interwencje brava...
Ogolnie to super meczyk tylko szkoda bo mozna bylo zremisowac a nawet pokusic sie o zwyciestwo..Ale pamietajmy my w tym sezonie walczymy tylko o utrzymanie...
Z ŁKS wygramy to bedzie bardzo dobrze jak na beniaminka a Wiosna nasza :)
Pozdr...
29 listopada 2008, 00:48 / sobota
Kolejne babole Bączka do kolekcji. Mateusz niestety znowu nie wie kiedy wyjść do piłki, a kiedy zostać w bramce. Waha się, wybiega, cofa... kabaret. Zero kumacji w tym elemencie, natomiast strzały (groźny był chyba jeden tylko) z dystansu jak zwykle broni dobrze. Mamy chyba najwięcej straconych bramek w lidze, ale Mati i tak zawsze będzie miał swoich fanatycznych wyznawców. I chuj... nie poradzisz :/

Brawa dla Kosznika, gdyby nie samobój - Świnjama miałby hattricka (widać na powtórce) + piękna, soczysta kosa Rafała w drugiej połowie. Trałka słaby, Piątek dno, Rogal - piach, Kowalczyk swoje, a Hubertowi brakuje 5cm. Wzrostu oczywiście :]

Rozjebać ŁKS koniecznie, bo będzie smutna zima. Zieliński z Michalskim - OUT!
29 listopada 2008, 02:39 / sobota
Lechia 3 - 0 Legia

Murzyn 2,

swoją szosą przy takim liczeniu . . . ; )
29 listopada 2008, 04:35 / sobota
Lechiści (kibice) dla mnie to był jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) z meczów jakie Lechia zagrała w tej rundzie u siebie. Faktycznie nie był to najlepszy mecz Piątka i Bąka ale dawno nie czułem takich emocji. Do ostatniej minuty wierzyłem że się nam uda, nerwowo zerkałem na zegarek gdy w doliczonym czasie gry legioniści robili zmiany i stopowali grę. I nie czekałem na końcowy gwizdek, marzyłem by mecz trwał bez końca. Dzisiaj ja widziałem w naszych piłkarzach to czego już dawno nie było: grali do końca, wierzyli w wygraną a ja z nimi. Kocham Lechijke nad życie jak większość z was. Kurwa... powstrzymajcie krytykę, proszę - to był zajebisty mecz, brakuje nam skuteczności, konsekwencji w grze, precyzyjności w podaniach - I Siedzę na trybunie tej krytej (zawsze w sektorze bliżej gości), fakt wkoło mnie ,mnie zwykle gromada dziadków dla których spiew dla Lechi to chyba extremum życiowe, ale dzisiaj średnia wieku w sektorze spadła chyba o 15-20 lat !!!, wkoło mnie masa gotowych do kibicowania Lechistów i co ? pizda... Słysze bez końca te gówniane przyśpiewki że Legia to śmieć (śmierć) i czekam na reakcje naszych, kiedy wreszcie zawołają "cała kryta odpowiada" i pizda, czemu nasz doping umiera przy innych "dość profesjonalnych" klubach nie istniejemy. Naprawdę powitanie piłkarzy zajebiste - kilka tysięcy sztucznych ogni - łzy wzruszenia w oczach, a potem co kurwa blokada gardeł? Przepraszam tych co śpiewali, ale dzisiaj siedział duży potencjał naszych gardeł na krytej, a tu duuuuuuuupa!!!!! brak reakcji, lub niesłyszalna reakcja naszych - bo nie potrafiliście z tych zatwardziałych dupków wydobyć emocji których dzisiaj nie brakowało!
Podsumowanie - najlepszy mecz w sezonie u siebie, Michalski musi odejść, a my swoje
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
29 listopada 2008, 07:34 / sobota
Nie umniejszając Bączkowi wspaniałych interwencji, to przy dwóch bramkach popełnił błąd. Bramkarz, albo zostaje na linii, albo przy wyjściu piąstkuje czy też łapie piłkę. Minięcie się z piłką/niedojście do niej równe jest pomyłce.
Koniec kropka.
I nijak się tu ma moja sympatia do niego.
29 listopada 2008, 08:12 / sobota
Ja powiem tylko tyle. Jak nie wygramy z ŁKS 3-0, to będzie oznaczało, że piłkarze olali mecz.
No piłkarzyki, pokazaliście, że wiecie co to walka, teraz nie macie już żadnych wymówek.
WALCZYĆ LECHIA WALCZYC !!!

PS. Dziękuję, za emocjonujące widowisko.
29 listopada 2008, 09:10 / sobota
Jestem na emigracji i ostatnio mało jestem na Traugutta.Idąc na mecz zdawałem sobie sprawe że z krawatami raczej będzie ciężko.Kibicowsko było SUPER!!!!To jest Gdańsk i będąc na łuku między młynem a krytą wyglądało to rewelacyjnie.Stadion ŻYŁ!!!i doping był EXTRA!!!
Co do piłkarzy to niepotrzebnie przestraszyli sie rywala.Swoją drogą to Nasi biegają jakby mieli ołów w dupach!!!!Dopiero II połowa pokazała że można powalczyć bo w I krawaty "wchodziły" jak w masło!!Faktycznie Bączek raz broni rewelacyjnie raz popełnia proste błędy.Obrona to niezbyt zgrany monolit i niepotrzebne są kiwki na własnym przedpolu.(Kosznik słabiutki).Środka nie ma!!!!Atak ..????to szarpane akcje ale chyba najlepsza formacja.Myśle,ze Lechia powinna się utrzymać choć takie straty punktowe jak z Bytomiem czy Piastem są niepotrzebne.Trener faktycznie zatracił w zespole tą wolę walki choć wczoraj dali temu kłam!!Mam nadzieje ze będzie dobrze i w Żydowie niech zdobędą choć punkt!!Reasumując są Polonia,Legia,Wisła,Lech poza zasięgiem reszty ligi z resztą mozna powalczyć .Tak więc po remis do Żydów!!!
29 listopada 2008, 09:16 / sobota
Mialem nie isc na mecz ale chyba bym sobie tego nie wybaczyl. I nie zaluje bo naprawde nasi grali dzisiaj dobrze. Legia byla po prostu lepsza. Szczerze to wasza wiara w umiejetnosci Baka jest chyba lekko przesadzone - zawalil dwa gole. Inna sprawa ze czarnuszek z Legii jest kurde super szybki, naszych obroncow wymijal elegancko. Szkoda bo mial jakas kontuzje i podobno mogl nie zagrac. Ja sam do Kowalczyka pretensji nie mam za dzisiejszy mecz. Kowal po prostu nie mial dzisiaj z kim grac z przodu. W pierwszej polowie mial dobra okazje to dostal za mocne podanie chociaz stal w sporej odleglosci od obroncow Legii, no kurde to jest chore. Nie pamietam kto ta pilke mu podawal ale po ziemi to nawet ja bym lepiej podal. Najbardziej szkoda okazji Buzaly w drugiej polowie, ja juz widzialem pilke w siatce kurwa mac! Nie potrafie ocenic sytuacji Wisni - byl faul czy nie? Mogl kurde sedzia gwizdnac. Szkoda ale gramy dalej. W Lodzi musza byc 3 punkty.
29 listopada 2008, 10:02 / sobota
Jeśli chodzi o Bączka, to nie obwiniałbym go aż tak bardzo, bo jak napastnik, w asyście dwóch, trzech obrońców, spokojnie sobie strzela głową, to bramkarz, nie ma za wiele do powiedzenia, chyba, że dopisuje mu spore szczęście.
A jeśli chodzi o doping, to mam bardzo mieszane uczucia (byłem pod zegarem) fakt widać, że stadion żyje tym co się dzieje na boisku, ale ... - jeśli w czasie śpiewania hymnu (i innych przyśpiewek też), w obrębie tylko jednego sektora, hymn "rozleżdża" się o parę słów, a na całym stadionie o "pół zwrotki" !!! - ludzie, jasne, że nie każdy jest muzykiem, ale próbujcie zgrać się z resztą, a nie każdy śpiewa sobie - nie wiem w czym problem, ale trzeba coś z tym zrobić - doping w meczach z ŁKS, Górnikiem - SUPER, ale dzisiaj to był tylko niudolny tumult.
29 listopada 2008, 10:21 / sobota
Najbardziej przyjebanym człowiekiem(?) jest za to Łoś, co to pierdoli aż człowiekowi ręce dopingującemu opadają.... Ludzie kurwa, na co Lechijce przegrywającej 1:3 okrzyki do Zielińskiego "wypierdalaj" i "obiecałeś 9 punktów" nie mówiąc o "Dariusz Kubicki" CZY TY ŁOSIU i grupa jego przydupasów jesteście tak przyjebani że nie kumacie, że kibic podczas meczu jest od KIBICOWANIA????

Pytanie do osoby wzywajacej do dopingu, co się co chwila wydzierała "klaskać kurwa klaskać!", takiś hardy a stojąc obok tego przepitego zaściankowego ryja nie mogłeś mu uwagi zwrócić??? Takiś hardy kiedy anonimowo w grupie krzyczysz do anonimów a uwagi temu kutasowi zwrócić nie mogłeś?

Pewnym ludziom cierpliwość się skończy i pewnego razu wyniesiemy cię łosiu, zakomplesiony prostaku przyhodzący na mecz wyżyć się choć trochę bo wiedziesz chujowe życie na codzień w pysku kapcie starej nosząc, zwalając wszystko na wszystko inne niż siebie...

zrób coś dla kibiców i zacznij dopingować , a jeszcze lepiej to weź kup cieplejsze kapcie i oszczędź większości przykrego zjawiska jakim niewątpliwie jesteś....
29 listopada 2008, 10:52 / sobota
uważam że rozliczać trzeba za wyniki....Pan trener obiecał 9 pkt? a ile bedzie....1pkt? Jak coś się mówi to trzeba to realizować a nie mówić dla "jaj"... nawet z tych obiecanek 5 pkt nie zobaczymy i uważam że tak to Pan Zieliński nie może podchodzić do założonego planu... jak czytam kolejny raz jak to pięknie gramy to mnie roznosi!! Panie trzenerze , możemy grać gorzej ale ja chce widzieć pkt w tabeli a nie kolejny raz słuchać o pięknej grze.....
29 listopada 2008, 10:56 / sobota
Ludzie, ja rozumiem, że podobają Wam się efektowne parady Bączka, kilka sekund w powieetrzu itd., kilka błyskotliwych i szybkich reakcji, ale kurna - bramkarz jest współwinny utraty DWÓCH goli w tym meczu, wyszedł do dwóch dośrodkowań i ani razu nie dostał piłki, lądowała ona w siatce. Przecież Kapsie byście za to kazali wracać do Ostrowca!

Lechia zagrała o niebo lepiej niż z ŁKSem i Piastem, ambitnie, walecznie i na tyle na ile mogła - do przodu, a to, że Legia wracała dziś rano pociągiem do Warszawy z trzema punktami, to zawdzięcza naszym fatalnym błędom w obronie, Legia miała w całym meczu dwie naprawdę dobre sytuacje bramkowe i strzeliła z tego... 3 gole. Dwa gole ze stałych fragmentów, wszystkie z dośrodkowań, NIE MOŻE TAK BYĆ.
Ten mecz był do wygrania, pomimo tego, że bezsprzecznie Legia była piłkarsko lepsza, opanowała środek pola, ma bardzo mocną pomoc z Rogerem na czele (dlatego rozśmieszył mnie piątkowy Dziennik Bałtycki, w którym dziennikarz napisał, że linia pomocy, to plus dla Lechii, bo to wyrównana linia, no i z świeżo powołanym reprezentantem - Trałką...)

My dobrych sytuacji podbramkowych mieliśmy 4 i wykorzystaliśmy 2 co jest świetną skutecznością! A Legia z 2 sytuacji zdobyła 3 gole...

W kontekście utrzymania trzeba wygrywać mecze z Piastami i ŁKSami, z Legią porażka musi być wkalkulowana i od punktów w tym meczu nie możemy się uzależniać.
29 listopada 2008, 11:13 / sobota
Co się dzieje z Mackiem Turnowieckim że nie wyrobie Zieliskiego przecież ten mecz z piastem to powinnien być spacerek a z legią to remis przynajmiej już po meczu z piastem powinien zostać Zwolniony.?? ja niewiem co z tą lechią sie dzieje ale obrona gówno gra a Kowalczyk ciągle na napadzie hahahahhahaaha. 1 liga się kłania z takim zarządem . Bram mi słów wiedziałem ze zieliński doprowadzi nasz klub do kleski .
NADZSZED JUŻ CZAS ZIELIŃSKIEGO POZEGNAĆ!!
29 listopada 2008, 11:19 / sobota
odnośnik poczatek

odnośnik doping
29 listopada 2008, 11:28 / sobota
Najbliższy mecz jest kluczowy: ŁKS jest na miejscu barażowym, trzeba zagrać zdecyowanie i ofensywnie o zwycięstwo a jesli z przebiegu meczu się nie uda, to uszanować remis.
29 listopada 2008, 11:34 / sobota
Panowie!!! czy mi się wydawało czy Piatek nie podał ręki Naszemu trenejro przy zmianie???????????
29 listopada 2008, 11:53 / sobota
Tak bylo kielbasko...
29 listopada 2008, 11:59 / sobota
Mecz pokazał że można walczyć i ZA TO PIŁKARZOM NALEŻĄ SIĘ BRAWA.
A teraz minusy
NIe wykorzystujemy swoich dobrych sytuacji 2 dobre sytuacje Kowalczyka i 1 Buzały(mowa o prawie 100 do strzelenia)
Kowalczyk -niestety ale musi pożegnać się z rolą napastnika bo nam nie jest potrzebny biegajacy jak szalony we wszystkie kierunki gracz tylko strzelec bramek .
Piatek - niestety bardzo ale to bardzo słaby jako srodkowy pomocnik,taki gracz ma rozgrywać piłkę a ON tylko jak dostawał to do tyłu do obrony (we wszystkich klubach z ekstraklasy w których grał nie przebijał się do 1 składu ,a był rezerwowym)
No i ostatnia uwaga dotycząca Bramki i gry Bączka
niestety w każdym meczu z silniejszym przeciwnikiem popełnia fatalne błedy,dziś z Legią popełnił 2 i padły poprzez niego bramki (pierwsza gdy wychodzi z ostrym piąstkowaniem i mija się z piłką a 3 bramka dla Ległej bardzo dobrze widziałem jak i dzie dośrodkowanie Bączek wychodzi 4 kroki do piłki a by potem się cofnać z powrotem do bramki i tym momencie pada bramka ,sadzę gdyby się nie zawachał a poszedł nastepne 2 kroki do przodu to by tą piłkę wypiastkował albo złapał .Paradoksem jest to że pewnie 3 bramka była konsekwencją wczesniejszego nieudanego wejcia i nie chciał popenic podobnego błedu .Bardzo mi też szkoda żę broni wspaniale w trudnych sytuacjach a potem ida głupie bramki.

i sprawa TRENERA ,MUSI ODEJŚĆ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.497