Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA - Legia Warszawa, 28.11.2008, g.20

strona 4/5

29 listopada 2008, 12:29 / sobota
Słaba gra to raczej wynik ruchów zarządu a troszkę mniej trenera. Kto inny przygotowywał ten zespół do ligi a kto inny go potem zaczął prowadzić. Taka zmiana trenera jaka nastąpiła u nas nie wróżyła nieczgo dobrego. Nawet tak chwalony Kasperczak nie potrafi z meczu na mecz zmienić postawę swojej drużyny a na wiosnę Górnik zapewne będzie nie do poznania.

Brawa Panowie za mecz!
29 listopada 2008, 12:40 / sobota
debile co gadacie na Baka zapomnieliscie chyba ze gdyby nie on to w kazdym meczu dostawalibysmy po 5 bramek moze i popelnil blad ale nie taki jak kosznik wiec moze na niego cos napiszcie bo to on robi najwiecej zagrozenia pod nasza bramka a nie Baczek
29 listopada 2008, 12:56 / sobota
No i co?!
Nic!
odnośnik
Tylko Lesia!!!
29 listopada 2008, 12:59 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 listopada 2008, 13:02 / sobota
ostatnie przegrane mecze mogły spowodować że druzyna przechodzi pewne załamanie, ich gra ich zachowanie po meczach (z Wisłą) podczas meczu (nie podanie reki trenerowi) itd itd
w drużynie nie dzieje sie dobrze, nie jest to już taka jednolita drużyna do której przywyczailiśmy się w II lidze
Po tej rundzie potrzeba jest konkretnych zmian a nie tylko kosmetycznych, trzeba ściągnąć kilku dobrych zawodników aby znowu była wewnętrzna zdrowa konkurencja. Co to trenera, faktycznie nie jest taki medialny jak Kubicki (ktrego, o zgrozo! niektórzy widza z powrotem w Lechii) ale z tymi zawodnikami to i tak nieźle to wyglada. Szybciej zmienilbym Zarząd, który usiadł na laurach po wejsciu do extraklasy! Gdzie są wzmocnienia? Gdzie są ci sponsorzy? czemu tak długo trwa założenie SA?

Ale pierwsze co trzeba zrobić to rozwiązać konflikt który jest wewnątrz drużyny!
naszym grajkom przydałaby się wizyta kilku psychologów która sprawi że znowu zechce im się grać z ambicją do końca meczu.
29 listopada 2008, 13:03 / sobota
przede wszystkim
odnośnik
rozumiem że jest kasa z canal+ ale do europy nam jeszcze daleko. Mecze o godz. 20 w zimie przy obecnej infrastrukturze. Paranoja

Dośc już mam tych meczów z Legia. Zaczynam tęsknic za niższymi ligami. Pełno na meczu jakiś zakompleksionych pikników. Rozumiem, że mozna raz zaśpiewac "Legia to ..." ale nie chce mi się przez cały mecz słuchac pijackich wyziewów zniekształcajacych każdą piosenke Legii. Przychodzą na mecz czy nawrzucac Legii?
29 listopada 2008, 13:04 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 listopada 2008, 13:16 / sobota
Pitek jesli nie podal reki powinnien byc ukarany x2 za to co wczoraj zrobil opaske kapitana nie moze juz wisiec na jego reku
29 listopada 2008, 13:33 / sobota
Co do meczu to przy dwóch bramkach Kosznik miał swój udział. 3 bramka nie wiem dlaczego padła, oczywiście wine ponióśł Mati+Wołąkiewicz ale do chuja cały zespół ustawił się na polu karnym i nie przeszkadzał Legii zupełnie w rozgrywaniu akcji. Były fajne momenty ale też były takie gdzie drużyna stoi i nic nie biega. Jeden niezły mecz nie oznacza, że już gramy dobrze.!!! Zieliński powinien odejść. Po mimo tego, że ma myśl taktyczną i jest kumaty facet to trzeba mu podziękować. Drużyna nie ma stylu a Zielu nie potrafi go wykreować. Samą walką i zaangażowaniem meczu nie wygramy. Drużynie trzeba zmiany, nowego trenera który będzie miał duży wpływ na drużyne mentalnie. Nie mamy słabych graczy po prostu trzeba z nich wyciągnąć maksimum możliwości, jak do tego dojdzie 3 klasowych graczy to może być dobrze. Nie wiem kiedy kończą się kontrakty, niektórym zawodnikom ale Szałęga, Kalka, Cetnar, Miklos, Brede czy Andrut na pewno nie zasługują aby je z nimi przedłużać. Co do Bączka...dobrze bronił ale przy 2 bramkach mógł się lepiej zachować. Rozumiem też, że stadion podziwia te piękne parady ale bramkarz musi być efektywny a nie efektowny. Wkońcu przytrafi się mały błąd i przez takie coś stracimy nie potrzebna bramkę (ten kto się zna choć trochę na piłce wie o co chodzi). Może Bączek nam pecha przynosi i w prawie każdym meczu tracimy po kilka bramek? :). Mówiąc pół żartem pół serio już wole żebyśmy przegrali mecz w Łodzi i żeby dało to sygnał zatządowi do działania. Pozdrawiam
29 listopada 2008, 14:03 / sobota
Jeszcze co do meczu. Drużyna mało biega, zawodnicy mało wychodzą na pozycje. Kowal jak dostanie piłkę to za każdym razem wiedziałem, że będzie wbijał się w trzech obrońców bez zwodu. Według mnie powinien usiąść na ławce w Łodzi. Buzi przy sytuacji z drugiej polowy więcej skupienia, chciał dobrze no ale przekombinował. Starosta strasznie mi się nie podobał w poprzednich spotkaniach, wczoraj wyglądał przyzwoicie, jeszcze żeby popracował nad zagraniami po linii to będzie dobrze :). Nie podoba mi się coś takiego że Kaczmarek z Buzałą się cały mecz kłócą, nie wygląda to najlepiej. Nie wiem jaką formę ma Kasperkiewicz ale w Łodzi też powinien zagrać za Piątka. antyzeto-"Szybciej zmienilbym Zarząd, który usiadł na laurach po wejsciu do extraklasy! Gdzie są wzmocnienia? Gdzie są ci sponsorzy? czemu tak długo trwa założenie SA?"- nie wiesz to nie komentuj. Pozdrawiam
29 listopada 2008, 14:03 / sobota
Fakt, Bączek mógł się lepiej zachowac przy 3 bramce. Nie potrzebnie ruszył do przodu by za chwilę się cofnąć. Szkoda tylko, że dwóch obrońców nie jest w stanie przypilnować jednego napastnika. Hubert źlę ocenił lot a Ben postanowił się temu przyjrzeć z boku.
Mamy poważne problemy z kryciem indywidualnym.
Jak to jest, że prawie każde dośrodkowanie kończyło się strzałem.
Niby mamy zdolnych, młodych defensorów i reprezentacyjnego obrońcę za trenera a krycie przy stałych fragmentach tragiczne.
Zanim straciliśmy drugą bramkę Bączek dwa razy naprawiał błędy w kryciu. Do tego wyciągnął dwa strzały Iwańskiego, które Szymek widział już w bramce.
Urban dobrze wiedział jak lubimy tracić bramki. Kazał wrzucać co popadnie i zaskutkowało.
Ja się nie dziwię bramkarzowi, który wychodzi piąstkować skoro przez 20 minut każde dośrodkowanie kończyło się strzałem. Dziwię się obrońcy, który odpuszcza zawodnika, który zgarnia bramkarzowi piłkę przed nosem.
Zobaczcie co robi Rogal przy pierwszej bramce. Mógł chociaż krzyknąć, że będzie się schylał nad piłką to może Kosznik nie byłby taki zaskoczony.
Legia oddała na nasza bramkę kilkanaście celnych strzałów. Bączek wyciągnął z trzy setki. To może ktoś w końcu rozliczy formację defensywną. Walily w nas jak z pepeszy. Przy tak dziurawej defensywie, czy to Bączek czy Kapsa musieliby grać co tydzień mecz życia, żeby to wszystko wyciągnąć.
Ofensywa w końcu się spisała i potrafiła strzelić 2 gole.
Szkoda, że defensywa nie dorównała jej poziomem.
A przed sezonem byłem święcie przekonany, że to nasza najsilniejsza formacja.
29 listopada 2008, 14:14 / sobota
"najlepszy mecz u siebie, grali pieknie, ambitnie, walczyli, ale Zielinski i tak spierdalaj". hehe.

Okreslcie sie o co wam chodzi, bo ciezko sie to czyta. Co, jak sie cala runde nie robilo na meczu nic innego tylko darlo morde Zielinski cwelu spierdalaj, to ciezko spojrzec prawdzie w oczy i przyznac ze síe pierdolilo bzdury?

Zielinski nauczyl naszych pilkarzy grac w pilke, kto tego nie widzi, albo pisze, ze Lechia w 2 lidze grala lepiej, jest po prostu idiota, bo inaczej tego nazwac nie mozna.

Pisalem, ze nasza gra wkoncu zaprocentuje, ze wyniki po 3:0 z czolowka wogole nie odzwierciedlaly tego co sie dzialo na boisku, a glupie bramki po ktorych sie kladlismy na murawie ustawialy mecz. Dzisiaj mozna napisac, ze bylo to samo, czyli idiotyczna bramka, ktorej byc nie powinno, ale chwala za to, ze pilkarze wkoncu sie NIE PODDALI i potrafili sie podniesc.

"Walczaca Lechia z ta panienka Zielinskim? Kumple z roboty mowili, ze to niemozliwe, jak ja sie teraz im pokaze..." :((((((
29 listopada 2008, 14:17 / sobota
NAjgorszym zawodnikiem meczu zdecydowanie Bak. Zawalil wszystkie 3 bramki i wszystkie tak samo... to o czyms swiadczy. Po raz kolejny okazuje sie, ze Bak sie nie nadaje bo sytuacja kiedy wychodzi do dosrodkowania i po chwili sie cofa to sa szkolne bledy juniorow...o wybiciach nie wspomne bo to parodia..wszystko szlo w strone Buzaly...Nie wiem czy Bak jest na tyle slepy ze Buzala za wysoki nie jest... Najlepszy w Lechii bez watpienia Kaczmarek. Chlop zapieprzal niesamowicie mimo swojego wieku. Zdecydowanie czuje sie lepiej na lewej stronie pomocy i tam powinien grac. Wisnia na prawej a dla Rogala niestety miejsca brak. Slabo zagrala pomoc ale do Piatka pretensji bym nie mial. Legia grala 5 pomocnikow...Miklosik nieporozumienie. DZiwi mnie czemu wolnych nie wykonuje Kaczmarek bo w Koronie robil to dobrze...Piatek prawie kazdy rozny czy wolny bije z nisko. Dobry mecz Buzaly chociaz czasami przegina ale to jeden z niewielu graczy w Lechii ktory nie boi sie grac 1 na 1. MAnuszewski odziwo daje rade. Podoba mi sie jego gra bo koles walczy o kazda pilke. Tralka troche slabiej ale do srodkowych pomocnikow ciezko miec pretensje bo pomoc LEgii nas zabiegala... Co do Zielinskiego dziwia jego zmiany...Rybski i Miklosik sa totalnie bez formy. KAspierkiewicz tez wiec potrzebna jakas zmiana. O utrzymanie nie ma co sie martwic ludzie. Nie patrzmy na naszych grajkow tak pesymistycznie. To sa ludzie 2 ligi a poki co daja rade. Tyle punktow bralbym w ciemno po pierwszej rundzie. Jedziemy na naszych a popatrzcie na Gornik...na Cracovie...bedziemy ciulac te punkty i sie utrzymamy. Wazny mecz z LKSem. Jezeli tego meczu nie przegramy bedziemy na dobrej drodze by sie utrzymac. Remis bedzie elegancki i wierze w naszych grajkow ze nie przegramy.
29 listopada 2008, 14:33 / sobota
Meczyk fajny, ważne ze Zielu zadowolony z gry.

PS: Błagam o jakis patrol CHWM-u na wiosne na Osowie, drugi raz juz w tej rundzie wpierdol za barwy dostalem i znow musze starte jabluszko zrec bo ryja nawet nie moge otworzyc... dramat ze te hooje sobie bezkarnie napierdalaja Lechistow w GD
29 listopada 2008, 14:39 / sobota
O ile mnie pamięć nie myli to zarząd mowił po meczach z Cracovią i Górnikiem, że tak naprawdę sprawdzianem będą spotkania z drużynami z pierwszych miejsc, i że wtedy ocenią prace Zielińskiego. No to czekamy
Wariat-"wyniki po 3:0 z czolowka wogole nie odzwierciedlaly tego co sie dzialo na boisku," a właśnie, że od odzwierciedlaly. w meczach z Legią, Lechem czy Wisłą fakt graliśmy dobrze ale do straty pierwszej bramki, później był totalny piach. Zgodzę się, że gramy momentami dobrze, ale widzisz Watiat...oprócz tego, że tak jak wspomniałeś "Zieliński nauczył ich grania w piłkę" tak on również odpowiada za przygotowanie mentalne zawodników do meczu. Tracimy bramkę i później dupa, koniec, załamka...Trener jest od tego, że ma tych chłopaków uczyć grania ale i mobilizować, nakręcać. Tak jak wcześniej napisałem drużyna nie ma stylu i za to właśnie według mnie Zielu powinien odejść.
29 listopada 2008, 14:42 / sobota
nawet jeżeli byśmy zmienili trenera to na kogo ? Rynek wtórny raczej pusty ;)

Moim zdaniem trener w Łodzi powinine dać grać Rybskiemu chłopak im mniej gra tym gorzej gra a trzeba przyznać, że w 2 lidze miał naprawdę dobre podania może wtedy nasi napastnicy zaczęli by więcej strzelać.
29 listopada 2008, 14:47 / sobota
widzisz Zaki O, to jest wojna - my ich a czasem oni nas
29 listopada 2008, 15:02 / sobota
Nie o to chodzi... zawsze wybiega 3-4 z samochodu na 1..., to kurwy bez honoru i godnosci
Nalezy sie im ostry wpierdol, czuja sie bezkarni
29 listopada 2008, 15:07 / sobota
"Dośc już mam tych meczów z Legia. Zaczynam tęsknic za niższymi ligami. Pełno na meczu jakiś zakompleksionych pikników. Rozumiem, że mozna raz zaśpiewac "Legia to ..." ale nie chce mi się przez cały mecz słuchac pijackich wyziewów zniekształcajacych każdą piosenke Legii. Przychodzą na mecz czy nawrzucac Legii?"

Niektórzy śpiewali urozmaiconą wersję:

<<Legię trzeba pier****, Legię MZKS>>

;)
29 listopada 2008, 15:57 / sobota
wybierają sobie taką Osowę bo w razie czego mają blisko żeby na chatę spierdolić

dlaczego na Ujeścisku ich nie widziałem
29 listopada 2008, 16:05 / sobota
Mistrzostwem świata było jak grupa podchmielonych zaczęła śpiewać w stronę przyjezdnych :
"Stacja Oliwa hej kurw.... " :)
29 listopada 2008, 16:14 / sobota
lolas nie pal tyle tego swinstwa
Baczek slaby? to chyba nie widziales co on wyjmowal wczoraj
29 listopada 2008, 16:20 / sobota
To tak jak trzy lata temu, gdy Lechia wchodziła do ówczesnej drugiej ligi. Na początku było super 5. miejsce, a potem na koniec jesieni bodaj 13. Na wiosnę było lepiej miejsce 10.
Myślę, że po ostatniej kolejce w tym roku nie będziemy dalej na 11 miejscu. Zimę nasi zawodnicy dobrze przepracują. Zielu będzie miał więcej czasu na zintegrowanie się z zespołem i przygotowanie piłkarzy do nowej rundy. Odejdą: Cacic, Radovanovic, Kalka, Cetnar, Miklosik, Ryba?. Wróci Pęki. Przyjdą Zieńczuk, Bieniuk?, Trafarski i pewnie Zielu sprowadzi kogoś ze swojego byłego klubu Korony.

Po za tym runda wiosenna jest dla nas łatwiejsza:
Gramy u siebie z:
Śląsk, Ruch, Polonia, Bełchatów, Jaga, Arka. (Wiem, że każdy mecz jest trudny)
Na wyjazdach gramy z outsiderami Górnik, Craxa i Piast. (remisy bądź wymęczone zwycięstwa). Damy radę mój typ to miejsca 8-10 na koniec sezonu. Spokojnie utrzymamy się. Wszyscy to wiedzą i wszyscy tak twierdzą. Nasz zespół ma ogromny potencjał. Jeszcze się rozkręcimy.
29 listopada 2008, 16:22 / sobota
Jak to jest, że spora część kibiców Lechii znów po meczu krytykuje Bąka, a kibice rywali i komentatorzy go chwalą? W tym drugim przypadku nie można powiedzieć, by patrzyli na Bąka jak na ikonę, która awansowała z klubem od Serie A do Ekstraklasy, bo przecież są kibicami Wisły, Legii czy po prostu ludźmi żyjącymi piłką. Dlaczego nikt nie pisze o fatalnej grze w destrukcji Lechii (nie tylko obrońców)?
29 listopada 2008, 17:45 / sobota
pamietajmy ze duzy wplyw na gre obrony ma bramkarz.
29 listopada 2008, 19:23 / sobota
"Oo Naasz.." z fajerwerkami
odnośnik
moim zdaniem zimne ognie powinny byc po Hymnie, bo nie bylo jak szala trzymac. a moze kiedystak by caly stadion przy wejsciu race dostal? ;)
29 listopada 2008, 19:28 / sobota
dla mnie sprawa jest jasna,Zielinski mial byc rozliczany po meczach z czolowka, wiec musi WYPIERDALAC! I TO Szybciutko, najlepiej juz wczoraj mogl wsiadac w autokar i ze "swoja " Legia wracac do stolicy.A zaraz za nim jego kolezka od kieliszka Michalski.Okrzyki na prostej "Dariusz Kubicki "to delikatnie mowiac przesada.Podobno Jagiellonia daje za Buzale MILION ZLOTYCH!!.szczerze mowiac na miejscu zarzadu nie zastanawial bym sie dlugo i gratis jescze dolozyl Midziera,Miklosa, i Rybe....Za taka kase mozna sprowadzic dwoch , a nawet trzech takich Buzalow.
29 listopada 2008, 19:31 / sobota
Prawda jest taka, że z Bąkiem Lechia się w lidze nie utrzyma. Znowu miał udział przy wszystkich straconych bramkach. Na pięciu metrach piłka lata obok niego, a ten nic. Jak żyd po pustym sklepie lata, ale do piłki nie wyjdzie. Już tyle bramek zawalił w tej rundzie i nadal wychodzi w pierwszym. Dno kompletne. Zieliński chyba jest ślepy, że go ciągle wystawia. I część kiboli Lechii też, bo go ciągle pod niebiosa wychwalają. Tak dalej, a na wiosnę spadek. Z Bąkiem na pewno.
29 listopada 2008, 19:49 / sobota
Mateusz Bąk ma być ponoć jutro gościem Liga Plus Ekstra w Canal +. Sam fakt, że piłkarz Lechii wystąpi w tym programie, to moim zdaniem pewna nobilitacja dla klubu.

konri: "spora część kibiców Lechii znów po meczu krytykuje Bąka, a kibice rywali i komentatorzy go chwalą" - moim zdaniem to o niczym nie świadczy, z całą pewnością Bąk miał kilka świetnych interwencji, ale miał też dwie fatalne w skutkach, chociaż fakt, że wcale nie jest pewne, czy gdyby zachował się lepiej (nie wychodził z bramki) to żadna z tych bramek by nie padla.
Zdania można więc mieć różne, niektórzy obwiniają, niektórzy chwalą, bo jest za co obwiniać i za co chwalić... ale prawda jest też taka, że towarzyszy nam w tym wiele emocji wynikających z tego, że Bączek jest w składzie dzisiejszej drużyny symbolem odrodzonej w 2001 r. Lechii i wielu z Was potrafi przymknąć oko na jego grę. Po tym jak czytałem tu o błędach Kapsy w sytuacjach, w którym sam subiektywnie nie potrafiłem się błędów Kapsy dopatrzyć, jestem przekonany, że na Kapsie, po takim meczu jak z Legią, nie zostałaby sucha nitka nawet gdyby kilka innych interwencji było bardzo udanych.

Tekst, ze gdyby nie Bączek to byłoby 5-6 goli dla Legii też do mnie nie przemawia, przecież w bramce nie wisi ręcznik na poprzeczce, tylko stoi pierwszoligowy bramkarz, więc zawsze jest tak, że kilka trudnych piłek obroni.

Mateusz ma natomiast an pewno potencjał aby być czołowym bramkarzem w polskiej lidze.

To że tracimy mnóstwo goli ostatnio, to oczywiście poważny powód do zmartwie i wynika zarówo z gry obrońców i pomocników, jak i - w niektórych przypadkach- bramkarza.
29 listopada 2008, 19:58 / sobota
Niektorzy obroncy Baka po prostu widza tylko jego super loty i parady.Ludzie badzmy obiektywni! Mnie to srednio interesuje ze on tu gra od szostej ligi .A poza tym ja sie pytam ; a kto mial grac w szostej , piatej czy czwartej lidze??? Kapsa??Przeciez on mial wtedy 18 lat, i cieszyl sie jak gwizdek ze moze stanac miedzy slupkami w pierwszej druzynie Lechii! W tamtej duzynie tylko Borek, Widzicki, Gasiorowski i Szuto mieli jakies pieniadze , reszta biegala z usmiechem , ze moga zalozyc koszulke Lechii w tym Bak.I nie jest wychowankiem Lechii tylko CZARNYCH PRUSZCZ!.PRZYPOMINAM NIEKTORYM ZE ZA KUBICKIEGO BYL JUZ W PEWNYM MOMENCIE TRZECIM BRAMKARZEM...
29 listopada 2008, 20:02 / sobota
Dobrze napisane - Bąk jest w Lechii od 6 ligi, to i Borka też wstawcie do składu. On chyba też wtedy grał. Chwalcie tego ręcznika dalej, a na wiosnę będzie spadek. Ile on już bramek zawalił w tej rundzie. Pajacyki robi zamiast wyjść do dośrodkowania. Zieliński posadź go na ławę w końcu.
29 listopada 2008, 20:03 / sobota
zarowno na forum Wisły i Legii po meczach z Lechia pojawiaja sie wpisy ze warto by sie zainteresować bramkarzem Lechii,to chyba o czyms swiadczy
29 listopada 2008, 20:05 / sobota
A dlaczego był 3. bramkarzem, to już nie raczysz powiedzieć?

To ja Ci powiem. Bo miał jedną z poważniejszych kontuzji jaka może przytrafić się piłkarzowi.

Zobaczcie jak szybko się po niej podniósł.

Ja go osobiście za wczorajsze braki nie winie...czy by wyszedł, czy by został to murzyn i tak by strzelił.
29 listopada 2008, 20:07 / sobota
Tak, żeby w ich przypadku bronić się przed spadkiem z nim w składzie. Czlowieku, czy ty jesteś ślepy i nie widzisz jak on broni? Ile on juz bramek zawalił? Jeszcze ci mało? Ambicji nie masz ty i tobie podobni.
29 listopada 2008, 20:14 / sobota
Bak refleks ma najlepszy w lidze wg mnie potrafi wyjac pilke w w nieprawdopodony sposob musi popracowac napewno nad kilkoma elementami i bedzie czolowym bramkarzem w Polsce.Wine za bramki wczoraj w wiekszym stopniu ponosza obroncy a nie bramkarz ale tak juz ejst ze najbardziej sie widzi bledy bramkarza.,zobaczycie ze jak sie ogra troche w ekstraklasie to za dlugo u nas nie pogra bo wykupi go jakis z bogatszych klubow.Specjalisci w kraju sa zgodni ze to material na wielkiego bramkarza a przypominam ze chlopak ma dopiero 25 lat jak na bramkarza jest bardzo mlody jeszcze
29 listopada 2008, 20:15 / sobota
lunakk,co ma brak ambicji do uwielbienia i wiare w Baka ?!
Kontroluj misiu bajere,bo to cala Polska czyta,a twoje wpisy wolaja o pomste do nieba.
29 listopada 2008, 20:17 / sobota
do Great: po pierwsze to Kubicki stawial na Kapse,a po drugie to czytajac to co piszesz to wniosek jest jeden."Poki w Legii bedzie gral Takesure Chinyama, zarzad klubu decyduje ze klub Lechia Gdansk oddaje mecze walkowerami, bo juz nas pokaral w tym sezonie cztery razy "...Ja nie twierdze ze Bak nie ma potencjalu .Bo ma!JEST STOSUNKOWO MLODY (ale nie az tak mlody zeby popelniac notorycznie te same bledy!)jak na bramkarza,ale nie stawiajcie mu pomnikow!
29 listopada 2008, 20:20 / sobota
"czy by wyszedł, czy by został to murzyn i tak by strzelił" - gdybanie nie ma wprawdzie żadnego sensu, ale napastnik wie, że gdy bramkarz wychodzi do piłki i jej nie dostaje to zazwyczaj wystarczy ją strzelić w kierunku bramki, natomiast gry bramkarz zostaje na linii to trzeba jeszcze celować żeby nie trafić mu w ręce...
29 listopada 2008, 20:30 / sobota
Panowie... fakt faktem, że obecnie Bączek jest bez formy i trzeba posadzić jego na ławkę, ale dlaczego tak mało osób pisze o 'grze' pana Kowalczyka ?! Przecież ten 'piłkarz' jest najsłabszym napastnikiem w historii Lechii... Nie wiem dlaczego wciąż występuje w pierwszej '11' ... Kowalczyk strzelił mniej goli w całej karierze niż Cetnarowicz w II lidze w poprzednim sezonie... A to chyba mówi samo za siebie... Nie lepiej byłoby wystawić atak Buzała - Rogalski ? Wczorajszy mecz potwierdził to, że Kowalczyk nie nadaje się do gry na pozycji napastnika... Wszyscy podniecają się jego szybkością, a wczoraj przegrał pojedynek biegowy z Szalą, który startował 2 metry za nim... On nie ma w ogóle pomysłu na grę, a przy akcjach ofensywnych Lechii ucieka jak najdalej od piłki...

Razem z Bąkiem na ławkę powinni powędrować Kosznik ( w jego miejsce Mysona ), piątek ( trybuny do końca sezonu za wczorajszy wybryk... w jego miejsce Miklosik [ jedyny zawodnik w barwach Lechii, który ma jakieś pojęcie o biciu czy to rzutów rożnych czy rzutów wolnych] ), Starosta ( w jego miejsce Kawa )

Miejsce Kowalczyka podobnie jak piątka jest na trybunach...
29 listopada 2008, 20:33 / sobota
Krytykuje od czasu do czasu Baka ale trzeba przyznac, ze wsparcia z powietrza przy to on wiele nie ma.
Cos mi sie zdaje ze mamy najbardziej kurduplowata obrone i caly zespol liczac srednia w lidze.
No jedynie Starosta ma wzrost,Midzierski i Cetnar sie nie lapia, wiec nie licze.
29 listopada 2008, 20:33 / sobota
Po prostu badzmy obiektywni.Borek to tez w pewnym sensie "ikona" klubu ale ale kiedy gralismy piach to nikt nie myslal ze Borek byl kapitanem odrodzonej Lechii, tylko powiesilismy wszyscy wspolnie tak naprawde flage"Borek ,Dziekujemy CI JUZ ", i malo to kogos obchodzilo ze Borek odchodzil ze łzami w oczach ze tyle zostawil zdrowia i tak mu sie kibice odwdzieczyli..WIEC CHWALMY BAKA PO DOBRYCH MECZACH I ROZLICZAJMY PO BABOLACH.szkoda ze nie mozna polaczyc walorow Kapsy , ktory zdecydowanie lepiej gra na przedpolu i refleksu Baka i jego gry na lini, bo wtedy bysmy mieli najlepszego goalkepera w lidze, a tak moim zdaniem jest nim Jan Mucha, ktory tez zawalil bramke wczoraj.
29 listopada 2008, 20:46 / sobota
ps.
Dopiero teraz doceniam Cetnara przy stalych fragmentach pod nasza bramka.
Zawsze rozliczano go z ofensywy i zapomnielismy, ze pomagal pod nasza bramka....a teraz kto ma wspomagac, Buzala,Tralka,Kaczmarek,Rybski ?:)))
29 listopada 2008, 20:58 / sobota
Na czwartym metrze mialby ktokolwiek pomagac Bakowi ?!

Prawda jest taka,ze Jemu brakuje zdecydowania.
Jestem zwolennikiem Baka,ale uczciwie trzeba przyznac,ze chocby napastnikiem przeciwnika byl sam Lampe,to piaty metr jest to krolestwo bramkarza,a Mateusz niestety nie bardzo bierze sobie do serca te stare bramkarskie porzekadlo.
Mozna tez winic za porazke caly wystep Kosznika,ale czy warto?
Smiem twierdzic,ze zamiast deklarowanych 9 punktow,Lechia zdobedzie 4,a te wlasnie punkty beda kluczowe w ostatnim rozrachunku ligowym.
29 listopada 2008, 21:03 / sobota
Komentarz eksperta... odnośnik
29 listopada 2008, 22:27 / sobota
mialkus
29 listopada 2008, 20:33 / sobota
Po prostu badzmy obiektywni.Borek to tez w pewnym sensie "ikona" klubu ale ale kiedy gralismy piach to nikt nie myslal ze Borek byl kapitanem odrodzonej Lechii, tylko powiesilismy wszyscy wspolnie tak naprawde flage"Borek ,Dziekujemy CI JUZ ",
================================================== ==

Z tego co pamiętam, transparent był inicjatywą tylko jednej osoby. Większość "forumowiczów" była za zatrzymaniem Borka jako trenera ówczesnej Lechii. A prawda jest taka, że zespół wchodził mu na głowę.

Co do naszej wczorajszej gry. Nie przeczę, Bączek mógł się lepiej zachować przy golach. Jednak mając w pamięci grę Kapsy (chociażby gol w Chorzowie) dalej uważam że to Bączkowi należy się miejsce na bramce Lechii. I nie dlatego, że idzie z nami od A-klasy, ale dlatego, że jest naszym najlepszym bramkarzem.

Lechia wczorajszy mecz przegrała nie przez Bączka, czy Kosznika. Lechia przegrała go dlatego, że na pierwszą połowę wyszła w pampersach, przez które ciężko się chłopakom biegało. Mało tego, patrząc na niektórych naszych grajków, to pampersy były pełne. Legia w pierwszej połowie była szybsza o conajmniej 2 tempa, dzięki czemu z dziecinną łatwością strzeliła 2 gole.

Druga połowa była lepsza, ale tylko dlatego, że Legia prowadząc 3-1 zwolniła grę i przestała grać tak agresywnie.

Co do Kowalczyka, to cały czas się zastanawiam, po jakie licho wchodzi na boisko. Było kilka takich sytuacji, kiedy obrońca Legii podawał do swojego bramkarza. Tylko nie wiedzieć czemu, Kowalczyk zamiast biec na piłkę, kierował się na obrońcę. Może jest szybki, może ma dobry drybling, ale za cholerę nie wie o co chodzi w grze w piłkę.
29 listopada 2008, 23:27 / sobota
o to to to mądrze prawisz kolego! brawa za mecz bo był niezły :) Lechia za darmo się nie dała. Pozdrawiam z Warszawy!!! :D (L)
Ten mecz nie musiał się tak skończyć... odetchnąłem z ulgą po końcowym gwizdku. Szacunek za gre panowie... i do następnego sezonu. (nie wierze zeby Lechii zabraakło)
:)
29 listopada 2008, 23:27 / sobota
Witaj Zeto; co do pierwszego to nie byla to inicjatywa jednej osoby, i z tym sie napewno nie zgodze.Fak faktem ze Borkowi sie w glowie poprzewracalo, jak wczesniej mlodemu Bobowi i obaj popadli w konflikty ze starszyzna i potem Kubickiemu (przed podpisaniem nowego kontraktu)ale to juz jest calkiem inny temat.Co do Baczka; Ja wiem Zeto ze ty jestes wielkim wielbicielem talentu Mateusza, i czy przyjdzie Mucha, Turina,czy np.Kasprzik z Piasta ktory moim zdaniem jest lepszym bramkarzem niz Bak, to i tak Baczek bedzie dla ciebie number one..Ok..Ja szczerze mowiac NIE...Chlopak ma juz (dopiero?) 25 lat , jesli przez 2 , 3 lata nie poprawi tego co jest jego najwiekwsza wada, a smiem twierdzic ze nie poprawi,to potem moze miec ciezko.Naprzyklad (czarny scenariusz}wroci z Lechia do drugiej ligi i bedzie takim drugim Darkiem Gladysiem czy Mackiem Kozakiem.Chociaz z drugiej strony jego menadzerem jest bodajze Kolakowski {czy Madziara?}, dokladnie teraz nie pamietam moze gdzies go wcisnie..Jesli chodzi o Kowalczyka. Powiem ci ze mi sie on podoba tylko potrzebuje obok siebie typowego egzekutora, wiem ze malo strzela, i 8 goli w 80 meczach czy cos takiego.Chlop lubi kombinacyjna gre, jest szybki dobry technicznie, kto wie czy z Trafarskim nie stworza tej pary napastnikow ktora bedzie zdobywala bramki.Wiec narazie bym go nie skreslal
29 listopada 2008, 23:50 / sobota
dodano moj wpis a nie widac go ...ciekawe.Moga byc dwa o podobnej tresci Zeto: Borek mial o wiele wiecej przeiwnikow i nie byla ti inicjatywa jednej osoby z tego co pamietam,A ze zespol chcial mu wejsc na glowe ..Hm , nie dziwie sie ze Wojciech sie z nim non stop klocil bo Borkowi troche sie poprzewracalo w glowie taj jak wczesniej mlodemu Bobowi czy potem Kubickiemu , ale to temat na inne forum . Co do Baczka.Ja wiem Zeto ze jestes z tych co zawsze beda go bronic i chociaz przyjdzie do nas Mucha, Turina czy Pawelek , Mateusz i tak bedzie dla ciebie number one.Chlopak ma 25 lat (juz?dopiero?) jesli w dwa, trzy lata nie wyeliminuje swoich bledow gry na przedpolu moze np byc tak ze wroci (obym sie mylil!) z Lechia do drugiej Ligi i bedzie takim drugim Gladysiem albo Kozakiem , czyli solidnym bramkarzem zaplecza ekstraklasy, chocoaz z drugiej strony jego menadzerem jest bodajze Kolakowskil albo Madziara , nie pamietam teraz ,to pewnie gdzies go wcisnie.Piszesz ze Lechia wyszla w pampersach.w pierwszej polowce tak to wygladalo.Ale przeciez z Wisla gralismy bez pampersow i jakos to wygladalo do 70 minuty.Nie rozumiem czemu Legia tak na nich dziala. Balem sie powtorki z Lechii/Olimpii 1;4,tylko ze wtedy przyjechala Legia ktora by dzisiejszej wrzucila z czworke! co do Kowalczyka .Pocvzekajmy , ja cos widze w tym pilkarzu,lubi kombinacyjna gre, ma szybkosc , technike , moze byc dobrym partnerem dla Trafarskiego.Nie skreslalbym go na razie.
30 listopada 2008, 00:11 / niedziela
mialkus
29 listopada 2008, 23:50 / sobota

Co do Baczka; Ja wiem Zeto ze ty jestes wielkim wielbicielem talentu Mateusza, i czy przyjdzie Mucha, Turina,czy np.Kasprzik z Piasta ktory moim zdaniem jest lepszym bramkarzem niz Bak, to i tak Baczek bedzie dla ciebie number one..Ok..
================================================== ==

Nie popadaj kolego w paranoję. To że uważam Bączka za najlepszego bramkarza w Lechii, nie znaczy że nie widzę w lidze lepszych od niego. Kapsa popełnił wiele błędów, które kosztowały nas punkty w lidze. Można przypomnieć mecz w Chorzowie, czy mecz na Olimpijskiej. Bączek aż tak rażących błędów nie popełnia.
30 listopada 2008, 00:40 / niedziela
O Bąku słów kilka....

Tak sobie czytam tą cała dyskusję i nasuwa mi się kilka refleksji... Dla zwolenników Kapsy chciałbym przypomnieć 2 czerwone kartki w 2 lidze oraz ilość karnych prowokowanych przez niego a także nieumiejętność gry na przedpolu. Bąk przeplata super interwencje ze słabszymi ale fatalnych błędów nie popełnia. Z Legią za pierwszego gola na pewno nie można go winić bo wrzutka na krótki słupek więc nie mógł nic zrobić wina jest fatalnie grającej obrony... Ne wiem czy wy też to widzicie ale nie tylko zielowi ale całej drużynie brakuje jaj. Kosznik wygląda jakby był w innym świecie, ma chłop potencjał umiejętności ale jest cholernie nie pewny i elektryczny dla mnie na dzień dzisiejszy do zmiany. Manuszewski to jest tragedia i jemu już powinniśmy podziękować... Wołąkiewicz jak na gre o utrzymanie jest okej na prawej stronie brak pęczaka... Ale GŁÓWNYM bólem naszej drużyny jest środek pomocy kompletny brak rozegrania wychodzenia po piłkę agresji ataku na przeciwnika itd... Moim zdaniem Polonia Bytom na pewno nie ma lepszej drużyny niż my tylko oni mają chęci i pomysł na grę czego nam kompletnie brakuje... A co do tekstów fachowców że Lechia nie spadnie to o każdym z dołu tabeli tak mówią...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.484