Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Chcę ogłosić , iż ..

strona 1/1

24 listopada 2008, 16:18 / poniedziałek
Nie bede chodzil juz na mecze Lechii Gdańsk . Po co mi to skoro Zielu mówi , ze bedzie 9 pktow a w pierwszym meczu juz remis ? Jezeli on jest trenerem , my remisujemy 0:0 z Piastem , w drodze pod bramofurty jest jak na lodowisku , murawa jest nie podgrzana to po jaki chuj ?

Kto jest ze mną ?! ! . [bez głupich wpisów proszę]
24 listopada 2008, 16:27 / poniedziałek
nie będe bojkotów urządzać,ale coś jest na rzeczy.Na mecze nadal będe chodzić bo kocham mój klub i jestem z nim związany od małego,ale też mnie to wszystko wnerwia...Przez pare lat podróżowałem po Europie i widziałem różne stadiony i organizacje meczy(m.in. w Szkocji,Niemczech,Anglii,Francji czy Rosji) ale to co dziś odstawili organizatorzy to bije na głowe wszystko...Poprostu jaja sobie robią z ludzi,a najgorsze jest to że zaraz większośc powie"jak Ci się nie podoba to wypier...".Tylko że to jest tak jakbym poszedł na impreze do jakiegoś klubu a tu siekiery powbijane w ściany,parkiet zdarty i ogrzewanie wyłączone(grzali od wtorku i myśleli że w niedziele będzie ciepło).Już o samej grze to powiem tylko jedno-brak gry.
24 listopada 2008, 23:02 / poniedziałek
Nie dawno kurwa jezdzilismy po jakis wiochach w 5 czy tam 6 lidze i nikt nie narzekał,drużyna awansowała do ekstraklasy gramy w elicie jakoś nam idzie nie jest aż tak źle!Czego wy oczekujecie na pierwszy rok gry w ekstraklasie że zdobędziemy mistrza?Niech sie ograją zobaczą realia za rok będzie lepiej i szczerze powiem że takie problemy że murawa nie podgrzana,że ślisko,że zielu cos tam powiedzial i tak nie bylo i juz nie chodze na Lechie bo tak sie dzieje no kurwa panowie co jest z wami?Idziesz na mecz spotykasz znajomych jest zajebisty klimat masz okazje po tylu latach odwiedzic stadiony na ktorych nie byles kupe lat i pokazac ze To My Lechia znowu w elicie,zagrać z Wisłą,Śląskiem!Po co tyle narzekania z takich debilnych powodów?Nie wiem....
24 listopada 2008, 23:15 / poniedziałek
Dokładnie tak jak piszesz TswBksWks. I do tego brak na stadionie podgrzewanych krzesełek i trombek w sprzedaży. Przerzucam się na windsurfing.
25 listopada 2008, 00:40 / wtorek
tswbkswks i wariat teraz to pale przegieliscie kim wy jestescie ja mam taka nadzieje ze juz nie przyjdziecie. lechia ma 4-5 tys prawdziwych kibicow .tyle bylo zawsze od 6 ligi i gdy przegrywali . w zadnym polskim klubie nikt nie ma tylu prawdziwych kibicow wy nimi nie jestescie. lechia to nie trener nie pilkarze to klub z gdanska ze swoimi barwami dla niego przychodzi sie na mecze.
25 listopada 2008, 09:42 / wtorek
szatan gdzie ty widziales w 5 lidze 4 tysiace wiernych kibicow ??
25 listopada 2008, 09:45 / wtorek
Szatan 4 czy tobie sie kurwa shift zaciął???
25 listopada 2008, 10:30 / wtorek
szatan. Za bystrzache w szkole nie uchodziłeś co?
25 listopada 2008, 11:27 / wtorek
kolejnym przegięciem jest fakt, że do zjedzenia na ciepło tylko kiełbaski można kupić a np nie ma szaszłyków czy żeberek z grilla lub kaszanki no i nie ma kawy, ani esspreso, ani latte, ani nawet mrożonej, a przecież lód był... rumu do herbaty też nie chcieli sprzedać, wielka padaka
25 listopada 2008, 13:42 / wtorek
Do tego kibice sikaja pod plotami i rzucaja w siebie sniezkami!!!! A na boisku wieje nuda... ah... gdzie te rajdy, gdzie te bramki?!
25 listopada 2008, 14:05 / wtorek
Wariat , racja . Za bystrzache raczej nie uchodził :) A polononista z niego tez nikły . A kto to widział w 5 lidze widział tyle WIERNYCH kibiców ? I brak innego mięsa niż kiełbasa? Szok !

Szatan jesteś moim idolem :).
25 listopada 2008, 20:47 / wtorek
ciesze sie dziecko . moze ktos z klubu nastolatka napisze ilosc kibicow w tamtych meczach ale co ciekawe kiedys na 3 lige przychodzilo 20 tys kibicow- to byla generacja a moze znowu zle liczylem
25 listopada 2008, 20:49 / wtorek
a jak to pieknie widac kto sezonowcem jest -uderz w stol a nozyczki sie odezwa
25 listopada 2008, 21:00 / wtorek
Ale to bylo w latach 90 kiedy Psy nie ograniczaly widowni do minimum, slyszalem od ojca ze do gdyni 10 tys naszych pojechalo kiedy to padla slynna gorka :P!
25 listopada 2008, 21:42 / wtorek
Pamiętam ile ludzi było na 5/6 lidze ale w latach 90 to raczej nie ;) Szatan te liczby troche za duże . Ale nie , nie utkwił mi jeden mecz w pamięci w bodajże 99' z Wisłą Kraków ! ale jaka frekwencja to juz nie powiem :(
25 listopada 2008, 21:47 / wtorek
gorka nie raz padala. ze sa ograniczenia to ok stadion tez sie pomniejszyl w zwiazku z krzeselkami ale mysle ze tyle by nie przyszlo. najmnie chodzilo 18 tys ale srednia byla 22 tys. jagiellonia tez miala ok 20 tys.
25 listopada 2008, 21:48 / wtorek
Chcialbym to zobaczyć obecnie :) 20 tyś ludzi spiewających Oooo nasz ! .

bezcenne.
25 listopada 2008, 21:55 / wtorek
juz tego chyba nikt nie uslyszy. gdy grali w pucharach bylo 25 tys nie bylo slychac swojego glosu a dziadki po 70 skakali i spiewali lechia w tym czasie z tego co pamietam 3 osoby w czasie rundy na meczu na zawal zmarlo
25 listopada 2008, 22:01 / wtorek
Szatan dobra pamiec ;) bierzesz coś ?
26 listopada 2008, 10:41 / środa
LALALALALOOOOOOOOOLALALALALALAOOOOOOOOOOOOO LALALALALAOOOOOOOOOOOOOOOOOO EJ LALLALALOOOOOOO LALALALAOOOOOOOOOO LALALALOOOOOOOOOOOOOOOOO
26 listopada 2008, 11:28 / środa
do TswBksWks: Grabarz kiedy stwierdzil:"Lechia to MY! Lechia to ludzie, ktorzy przychodza na trybunt. nie kontraktowi pilkarze czy dzialacze..."
Pomysl nad tym co piszesz.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025