Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zbiórka na gościnę Zgód

strona 1/3

26 listopada 2008, 15:46 / środa
W przyszłej rundzie będziemy gościć kibiców z Wrocławia i Krakowa. To duże wyzwanie, zarówno logistyczne jak i finansowe. Dlatego też, mając szczególnie w pamięci ostatnią naszą wizytę w Krakowie, już od najbliższego piątku rozpoczynamy przygotowania do gościny.

W piątek, czyli 28.11 przed meczem z Legią Warszawa, będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na ugoszczenie naszych Braci. Zbiórka będzie prowadzona od godziny 19:00 przed wejściem na prostą i na zegar.

Dodatkowo 50% z każdego zakupionego biuletynu meczowego zostanie przekazane na cel gościny. To dodatkowa motywacja do jego zakupu dla każdego kibica.

Można również wesprzeć budżet gościn dokonując przelewu na konto Stowarzyszenia 26 1020 1811 0000 0502 0118 0058 z dopiskiem "Na gościnę".

To będzie 3 gościna dla kibiców Śląska i 1 dla kibiców Wisły organizowana przez Stowarzyszenie. Ze swojej strony uczynimy wszystko co w naszej mocy, abyśmy mogli pokazać się z jak najlepszej strony. Pamiętajcie jednak, że ten obowiązek a zarazem zaszczyt spada na każdego kibica Lechii Gdańsk !!!

Bądźcie hojni i sięgnijcie do portfeli.
26 listopada 2008, 16:20 / środa
No to trzeba trochę wrzucić do puszek przed meczem z Legią, bo to oficjalnie ostatni mecz na Traugutta przed spotkaniem z Braćmi z Wrocławia. Mam nadzieje, że nikt nie pożałuje kilku złotych lub choćby złotówki na ten wyjątkowy cel. Pokażmy, że nasze gościny będą najlepsze, a w najgorszym wypadku tak samo udane.
A jak ktoś ma brzydką końcówkę dostępnych środków na koncie np. 98,74 to niech przeleje te 8,74, bo i tak w bankomacie tego nie wypłaci, a gdzie to wyda? W żabce na fajki lub 3 piwa? Na stacji?.
Pokażmy Braciom z Wrocka i Krakowa, że oprócz morza, które jebie, możemy im zagwarantować o wiele większą liczbę atrakcji.
Do tego aby Oni dobrze się bawili i nigdy nie zapomnieli naszej gościny, potrzebna jest WASZA NIEWIELKA WIELKA POMOC. Bo nie ma piękniejszego widoku od szczęśliwego Brata z południa Polski.
26 listopada 2008, 17:00 / środa
Nie ma co trzeba sypnac... Przelewy zrobione...

Wiecej po 1-wszym ;-))

LECHIA GDANSK !!!!
26 listopada 2008, 18:09 / środa
No fakt zbierać trzeba od tego meczu bo sporo kasy jest potrzebne ;)
27 listopada 2008, 22:15 / czwartek
jutro dwie dyszki, po wypłacie więcej! :)

Nie jedno piwo za przyjaźń prawdziwą...
28 listopada 2008, 09:16 / piątek
każdy dziś min.1 zł i juz jest ok 10 000 zł,1-2 zł to nie jest kwota porażająca dla bardzo wielu a ogólnie wyjdzie porządna suma jak na pierwszą zbiórke.....
28 listopada 2008, 09:41 / piątek
Tylko nie popełnijcie tego samego błędu, jak przy zbórce na delfinoterapię.
Nie może być tak, że pięciu rozdaje ulotki informujące, a za nimi jest tylko jedna osoba z puszką, którą większość omija jak trędowatą.
28 listopada 2008, 11:13 / piątek
Co za spostrzegawczość i błysk w logistyce zbiórek.

Kto ma wrzucić ten wrzuci i nie ma znaczenia czy 50 czy 1 pucha będzie.
To jest kwestia woli a nie ilości miejsc do wrzucania.

Zobaczymy ilu z tych, którzy darli ryja o przyjaźni w Krakowie dziś podbije i wrzuci banknot.
28 listopada 2008, 11:59 / piątek
jak dla mnie temat jest prosty....

Kto nie wrzuci ten parowa !!

TYLKO LECHIA !!!!
28 listopada 2008, 12:08 / piątek
Zaprośta zgody, ale na lody
28 listopada 2008, 12:14 / piątek
Drodzy kibice, mimo podziału na kibiców lepszych i gorszych. Lepszych czyli netohoolsów :), wyjazdowiczów, oraz gorszych pikników i małyszy OGŁASZAM, ze Małysze i Pkinki dorzucaja sie do ugoszczenia zgód mimo tego, ze na wyjazdach nas nie ma! Jestem ciekawy czy każdy z tych wiernych kibiców, ktorzy wola Lechie w 3 lidze z 2 tysiącami na meczu wrzuci wiecej niż 20 zł do puchy czy bedzie wolal wychlać piwo! Ja osobiscie stawiam na wychlanie piwa! :D bez urazy:)
Do zobaczenia na ległej, wasy, narty i kielbasiarze łączcie sie! POKAZMY ILU NAS JEST! CZAS WYJSC Z UKRYCIA!:)
28 listopada 2008, 12:24 / piątek
Może nie w temacie, ale bede organizował zbiórke na Flage, Pikników i Małyszy, projekt za kilka dni! zainteresowanych prosze o kontakt na maila:)
28 listopada 2008, 12:44 / piątek
Jesli moge to chcialbym dorzucic swoje trzy grosze na temat zbierania siana do puszek. Z gory przepraszam jesli kogos urazilem ale po raz kolejny zauwarzylem, ze dziewczyny chodzace z puszkami bardziej zainteresowane sa bajera z kolezkami niz zbiorka. Konkretny przyklad. Siedze zawsze na krytej, podchodza dwie panienki trzymajace puszke przechodza miedzy rzedami sporadycznie spogladajac na kibicow, ale ale jest jakis znajomy , wiec podchodza i bajerza sie pare minut. W tym czasie koles siedzacy przede mna macha w ich strone banknotem 20-sto zlotowym. Macha sobie i macha a one z usmiechem na twarzy daja sie bajerzyc jakiemus kolezce. Po krotkiej z takowym konwersacji wychodza z krytej nie spogladajac nawet na kibicow. Koles machajacy banknotem .... chowa go do portfela. To nie bylo po raz pierwszy. Apel, moje drogie kolezanki (moglybyscie byc moimi corkami) po szalu, wiecej inicjatywy i zaciecia podczas zbiorek.

Dziekuje za uwage
Z bialo-zielonymi pozdrowieniami
Antek Oszolom
28 listopada 2008, 13:01 / piątek
Oszolom- zrób rekrutacje pinki girl:) wyszkol i puśc w teren jak harty bengalskie:) z okrzykiem na ustach będa rabować kibicow z zaskórniaków , po przegranym meczu beda kroic motorniczych w tramwajach i sianko bedzie:) ja sluże pomocą! Jestem mistrzem pierwszego kroku w karate! i mam wysokie loty! korzystasz czy bedziesz tylko pisal?:D
28 listopada 2008, 13:07 / piątek
Wiesz przed chwila wiadomosci w radio sluchalem. Nie mowili nic, ze byla zbiorowa ucieczka ze Srebrzyska. Az niemozliwe bo czytajac Twoje wpisy nie wierze, ze nie jestes jednym z pacjentow. No ale w sumie to byly wiadomosci regionalne ... taka ucieczka byc moze gdzie indziej sie zdarzyla , moze w Tworkach ...
28 listopada 2008, 13:16 / piątek
Oszołom z całym szacunkiem dla twojej skromnej osoby, poświęcającej swoj cenny czas infor. dotycząca zakładow dla obłąkanych, nie ukrywam, ze masz dosyc specyficzne hobby, ja proponuje moze zając sie czyms bardziej ambitnym, moze gra w szachy? wyscigi slimaków albo kolekcja filmow z brucem lee:) Proponuje, kup kimono, pokaz klate, wydaj z siebie odglosy aiiiiiiiiiiiiiii, chwytaj puszki w rece i nogi ! atakuj przechodnow i kaz byc bardziej aktywny i skuteczny w zbiorce:) Reasumując:D drogi przyjacielu:) masz wonty, wez inicjatywe we wlasne dlonie! a od siebie zycze wiecej DYSTANSU DO SIEBIE:) bo ciebie pozoramctwo zezre jak rak brazniewa:D
28 listopada 2008, 13:26 / piątek
Bardzo ambitny wpis. Cala rodzinka nad nim myslala? Ciekawe czy tez taki kozak z Ciebie w realu czy moze poprostu smarkacz posiadajacy poza dostepem do kompa nieuleczalny mlodzienczy tradzik na twarzyczce. Dodjesz sobie odwagi za szkielkiem. Nalezysz do ludzi (zauwaz, ze nie napisalem podludzi) ktorym internet zycie uratowal nieprawda? Bo coz bylo by bez neta? Codzienny oklep i zabieranie kanapek przez kolegow(jeli takowych posiadasz) na korytarzu szkolnym? A tak ,... anonimowosc, internet, podziwiam Cie ... jestes naprawde kozakiem. Milego dnia giekonie.
28 listopada 2008, 13:34 / piątek
oszloam- załąmujesz mnie! Jestem Adam, Adam Małysz! najlepszy skoczek narciarski w ostatnim 5 leciu! Wystaw nos za okno, zaczerpnij powietrza:) wypuśc pare ze skrzeli:) ogranicz dozowanie pompek z obciązeniem, odstaw nabial i tic taki:) Inwestuj w rozciaganie umysłu, rozwijanie pasji i hobby:) a na brak argumentów czy riposty z klasa, badz z ironia nie reaguj ARGESJA! wiesz jak to sie nazywa? MAŁOSTKOWOŚĆ! strzeliles sobie w kolano:) kulejesz:) ale wyciagne do ciebie pomocna dłoń:) dzwigne do pionu i zajme sie twoja edukacja:) z BIAŁO-ZIELONYM POZDROWIENIEM:)
28 listopada 2008, 14:37 / piątek
Oszołom od czasu powstania Lechistów a w późniejszym okresie Lwów Północy zbiórki były przeprowadzane rzetelnie i żadne dziewczyny nie chodziły z puszkami, co najwyżej pod opieką opiekuna chodziły po stadionie dzieci z domu dziecka w ramach podziękowania dla wszystkich kibiców za Biało-Zielone wakacje. Przy wejściu na prostą i łuk zawsze stoją członkowie Stow. Każdy kto ma wrzucic ten wrzuci chocby złotówkę. Policzmy 12 000 ludzi na meczu = 12 .000 zł:) bardzo optymistyczna wersja obyśmy się nie rozczarowali chyba że mile.

Pozdrawiamy
28 listopada 2008, 15:06 / piątek
zlotowke to wrzuca malysze,pikniki i sezonowcy...prawdziwi i najwierniejsi rzuca na pewno wiecej wiec liczylbym na zyski kolo 20 tysiecy zlotych :)

Malysz...wpisem o fladze mnie rozbroiles :D
28 listopada 2008, 15:36 / piątek
gosc- to był policzek wymierzony w moją bande:) Pikniki i Małysze wrzucają po 20 zl! zeby bylo jasne!:)
28 listopada 2008, 15:43 / piątek
Witam,
Ktoś wczesniej powiedział ze kto ma wrzucic to i tak wrzuci- duzo w tym prawdy jednak nie cała!

Moim zdaniem wiecej puszek to wiecej kasy (oczywiscie nie proporcjonalnie). I jeszcze jedna rzecz ! Ci co stoja z tymi puchami powinni drzec sie na cały głos non stop (jak sie zmeczy to powinien byc zminiony) i pytania kierowac to konkretnych osób (grupek osób)! Jesli jakas prośba jest rzucona do wszystkich to znaczy ze adresat jest nieznany wiec nikt nie czuje na sobie tej "presji". Personalizacja prośby (potstawy wywierania wpływu socjologicznego :)) Wiem cos o tym bo troche kwestowałem.

Wiec moja rada: Wiecej puszek, wiecej i zycia u zbierajacych.

Inna sprawa ze jak ktos sępi pare złoty (tym bardziej jak nie był nigdy w gościach u zgód) to i to nie pomoze.

Pozdrawiam i życze powodzenia
28 listopada 2008, 15:50 / piątek
A ja Małysza trzymam za słowo.

Z niecierpliwością czekam na projekt. Powodzenia w realizacji.
28 listopada 2008, 16:38 / piątek
Małysz - wysoko stawiasz poprzeczke...rzuciles rekawice i czekam teraz czy najwierniejsi ja podejma... nie moze byc tak ze malysze wrzuca wiecej!!!poza tym jestem za tym aby byly dwie puchy...najwierniejsi wrzucaja do jednej a malysze do drugiej (bo i tak nie sa godni wrzucac do tej samej co elita ;) ) zobaczymy kto zbierze wiecej :D
28 listopada 2008, 17:01 / piątek
na 12 tys ludzi to gdzies z 5 tys zl bedzie! :)
29 listopada 2008, 12:53 / sobota
dzieki wszystkim ktorzy wczoraj wrzucili cokolwiek do puchy! w sumie jestesmy dopiero na poczatku dlugiej drogi, ale dzieki WAM jestesmy o krok blizej celu.
29 listopada 2008, 14:04 / sobota
gosc- 20 tys. zł ?hehe licz tylko sie nie przelicz !
29 listopada 2008, 14:37 / sobota
naucz sie wychwytywac ironie ;)
29 listopada 2008, 16:00 / sobota
pytanie do LP, ile kasy zebraliśmy do tej pory?
29 listopada 2008, 16:21 / sobota
i ile z tych pieniedzy dali najprawdziwsi ? :D

pytanie z przymrozeniem oka...nie oczekuje na nie odpowiedzi :)
29 listopada 2008, 16:28 / sobota
Dalem 5 zl do puszki, wiem ze nie wiele ale wkoncu kazdy grosz sie liczy :(!
29 listopada 2008, 16:42 / sobota
anty ZETO - jeżeli wszystkie puchy ważyły tyle ile ta spod zegara, to uzbierano około 50kg. Mając powyższe dane możesz sobie przeliczyć to na złotówki.

K...a, niektórych już jebie z takimi pytaniami.

To nie wybory parlamentarne, że unry (puchy) mają być opróżnione i głosy policzone w ciągu 24-godzin.

Info ze strony LP będzie, tak jak zawsze do tej pory.
29 listopada 2008, 18:33 / sobota
nie wiem po co te nerwy panie Marku, szkoda żeby serducho nie wytrzymało :)

kulturalnie zapytać chyba nie zaszkodzi, ale niektórym brakuje ogłady żeby kulturalnie odpowiedzieć
29 listopada 2008, 18:50 / sobota
anty ZETO - Twoje pytanie przyjąłbym za kulturale, gdyby zadane było np. w poniedziałkowy wieczór.
A tak tylko ciśnienie mi skoczyło, hihi.
29 listopada 2008, 19:09 / sobota
ok ponowię pytanie w poniedziałek, tylko o której godzinie, żeby nie było za szybko?

przy okazji ciekawe jak zbiórka odzieżowa?
30 listopada 2008, 17:27 / niedziela
Anty Zeto - pisze zeby Ci przypomiec ze masz jutro zadac pytanie :) bo jeszcxz temat by zniknał i bys zapomniał :) Swoja drogą tez mnie ciekawi ile zebrano kasy chociaż powwiem ze w momencie kiedy aj wrzucałem do puchy w pizde ludzi omijało zbirajacychh jakby byli oni zarazeni jakas choroba zakążną ! No do cholery jasnej czy danie 5; 10 złotych raz na miesiac jest strasznym wydadkiem ?? Ci co byli np w Krakou obowazkowo po 20 ziko conajmniej powinni wrzucic !
P.S. widziałm pewien postep u zbierajacych (co prawda pucha była jedna ale wiecej krzyczących ! Brawo ).

Wisła z Krakowa.... to Lechii druga połowa !!! Lechia - biało zielony kwiat !!! Lechia Śląska największy brat !!!!
30 listopada 2008, 21:15 / niedziela
W piątkowy wieczór zebrano do 3 puch kwotę: 6195,10 zł.

Zbiórka ciągle trwa. Możecie zasilić konto gościny poprzez wpłaty na konto Stowarzyszenia z dopiskiem "Na gościnę".

odnośnik
1 grudnia 2008, 16:04 / poniedziałek
Wszyscy muszą pamietać,że teraz koniec spotkań na T29,przerwa zimowa,dlatego kazdy kibic,a juz w szczególności taki,który był w Krakowie to przez ten okres powinnien po wypłacie drobną sumkę na konto Stowarzyszenia koniecznie przelać,żebyśmy na wiosnę godnie braci w Gdańsku przyjęli!!!

W piątek wrzuciłem drobniaki,dzisiaj po wypłacie poszedł przelew...apeluję o podobne postępowanie miesiąc w miesiąc bez żadnego lamentowania...
1 grudnia 2008, 16:15 / poniedziałek
Calkiem sporo w puchach na goscine i bardzo dobrze, ale jak sobie pomysle, ze co mecz moznaby tak zbierac na oprawe tylko nie ma komu ech...
1 grudnia 2008, 16:25 / poniedziałek
Wariat - całkiem sporo... ?

W Krakowie był nas tysiak z hakiem, nie wiele mniej na Śląsku, więc chociażby po tych osobach spodziewałem się czegoś więcej.
Zbiórek do puch przed Śląskiem już nie będzie, bo kiedy?
Pozostaje przelew... tylko trzeba chcieć...
1 grudnia 2008, 16:26 / poniedziałek
Wariat, sam zbieraj. Wstąp do Lwów i działaj. Jaki problem?
1 grudnia 2008, 17:41 / poniedziałek
OK, mając na uwadze komunikat Lwów o dotychczasowej wielkości zbiórki: jaka kwota jest potrzebna aby ugościć w pierwszej kolejsce wiosny Śląsk na odpowiednim poziomie? Bo zbiórki do puszek już nie będzie... Wiem, że to niedyskretne pytanie, ale może nie trzeba odpowiadać wprost :)
1 grudnia 2008, 18:26 / poniedziałek
MarekM - 100% racji...

Nie wywyzszajac sie Ja dalem 50 zl do puszki i 2 przelewy po bodajrze 22 zl
co razem daje 94 pln z mojej strony...

z zalozonego 1000 gdyby kazdy dal chociaz 1/4 tego ( 23,5)
mielibysmy z bomby 23500 pln i jak to sie ma do tego co jest ??
Odpowiedz nasuwa sie sama....

ludzi na stadionie bylo troche wiecej niz zalozony 1000
wiec srednia wychodzi zajeb... mizerna !!!!

BRACIA LECHISCI !!!! NIE ZALOWAC !!!!

TYLKO LECHIA !!!
2 grudnia 2008, 22:59 / wtorek
wiadomo, jakby kazdy z obecnych na meczu z Legia wrzucil po 1 pln byloby ponad 10 tys na plus.
nie ma co narzekac, jeden wrzucil do puchy 50 pln, inny 20 czy 10, a jeszcze inny wszystkie drobniaki jakie mu sie ostaly. kazda wplata sie liczy (choc niektorzy mysla ze to wstyd wrzucic drobniaki biale, zolte), bo jak sie drobne pomnozy przez ilosc osob na stadionie suma robi sie calkim niezla.
teraz przerwa od zbiorek przedmeczowych wiec generalnie pozostaje wplata na konto podane na www stowarzyszenia odnośnik
damy rady.
18 stycznia 2009, 12:13 / niedziela
WĄTEK PODBIJAMY...
PIENIĄDZE NA KONTO WPŁACAMY...
WŁAŚNIE POSZEDŁ KOLEJNY PRZELEW NA TEN CEL...
18 stycznia 2009, 12:21 / niedziela
Z TEGO CO WIDZĘ NIKT NIE ROBI PRZELEWÓW...A CZASU CORAZ MNIEJ,NIE SPAĆ ZWIEDZAĆ,KASĘ WYSYŁAĆ!!!

odnośnik
21 stycznia 2009, 18:54 / środa
odnośnik

Pytanie do Lwów Pólnocy-czy nie można by połączyć akcji i ktoś ze Stowarzyszenia nie mógłby tam się pojawiać z puchą,albo dogadać się jakoś z klubem i ze sklepikiem Jako by puszka tam była???
22 stycznia 2009, 11:16 / czwartek
Od każdego karnetu powinien klub przekazać na goszczenie 2-3 zł. W ten sposób budżet imprezy by się dopiął - 7000 x 2 zł = 14000 zł
22 stycznia 2009, 11:27 / czwartek
raczej z wiadomych przyczyn nie będzie to za bardzo możliwe żeby powtórzyć taką samą liczbę sprzedanych karnetów na rundę wiosenną co było na jesień. Chociaż no sam w sobie pomysł nie najgorszy
22 stycznia 2009, 18:12 / czwartek
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037