Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

na jakiej stronce moge obejrzec macz z łks-em

strona 2/3

5 grudnia 2008, 19:34 / piątek
KURWA MAĆ, OBRONA DO WYPEIRDOLENIA, Co to kuraw mialo byc..
5 grudnia 2008, 19:35 / piątek
2 : 1
5 grudnia 2008, 19:35 / piątek
ja pierdole!!!!!!!!!!! 2:1

co oni do diabla graja -.-

masarka!!! ;///
5 grudnia 2008, 19:35 / piątek
2-1 i dam komentarz...Panie Zieliński...9 pkt!! 9 pkt!!!
5 grudnia 2008, 19:35 / piątek
Chuj.
5 grudnia 2008, 19:35 / piątek
no coment
5 grudnia 2008, 19:37 / piątek
Ja pierdziele :/

Zielinski wypad !!!!!!!

Miało byc 9 pkt a ile bedzie 1 :/

Nic juz nie mowie bo gra Lechii to katastrofa!
5 grudnia 2008, 19:38 / piątek
wow Kawa
5 grudnia 2008, 19:38 / piątek
Bamboleo!!!! za rok 1 liga...bo z kim wygramy jak nie z łks-em...papapa Zieliński...
5 grudnia 2008, 19:39 / piątek
9 punktów
KUBA WRÓĆ
5 grudnia 2008, 19:39 / piątek
mecz do dupy!!!!!!!! Kowalczyk ładna brameczka!!!!!!!!!zielinski?? a kto to?? 9 pkt.......??
5 grudnia 2008, 19:40 / piątek
Czyżby znowu stały fragment gry?? :) Komentator mówił na początku meczu ze dzierżymy rekord straconych bramek właśnie z wolnych lub rożnych bodajże było ich 6 a teraz już 8. No cóż czeka nas bardzo ciężka zima.Wypierdolić starych,Zielka i Michalskiego i trenować ,trenować i jeszcze raz trenować.
AVE Lechia
5 grudnia 2008, 19:40 / piątek
dzizas kurwa przestańcie tak płakać cieszcie się z tego co mamy : z ekstraklasy
5 grudnia 2008, 19:40 / piątek
Już widzę wywiad z Zielem po meczu:

"Jestem zadowolony z gry, mielismy swoje sytuacje. Muszę pochwalić chłopaków za to, że wkońcu zdobylismy bramkę na wyjeździe."
5 grudnia 2008, 19:40 / piątek
DLACZEGO ZDJĄŁ KACZMARKA? PAJAC JEDEN
5 grudnia 2008, 19:40 / piątek
SA JESZCZE TACY KTORZY BEDA BRONIC ZIELINSKIEGO!!???

POWIECIE ZE TO WINA MIDZIERSKIEGO! ALE KTOS GO WPUSCIL NA BOISKO!
5 grudnia 2008, 19:40 / piątek
zenada zenada zenada!!!!!!!!!!!!
5 grudnia 2008, 19:42 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 grudnia 2008, 19:43 / piątek
Z czego sie cieszyc?? jak w przyszlej rundzie bedzie to samo to mozemy sie pozegnac z Esktraklasa!!!!
5 grudnia 2008, 19:44 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 grudnia 2008, 19:44 / piątek
I koniec 2:1 dla LKS :/

Powiem jedno Zielinski wypieprzaj !!!!
5 grudnia 2008, 19:45 / piątek
Midzierski ożywił gre ze ja pierdole !!! Ile razy można tracic bramke po dośrodkowaniach no ile !!! Nie wiem ,ale tak cięzko jest się nauczyć krycia ??? Zieliński to podobno obronca i reprezentacji grał.
No nic aby do wiosny :)
5 grudnia 2008, 19:45 / piątek
Ciekawe kto pierwszy założy wątek pt. "Zieliński wypierdalaj"
5 grudnia 2008, 19:45 / piątek
Osobiscie jestem zalamany. Znowu utrata goli po stalych fragmentach gry. Jest to dla mnie niezrozumiale jak mozna w ten sposob tracic bramki, w co drugim meczu. Po prostu noz sie w kieszeni otwiera. Przerwa zimowa naszym grajkom sie przyda. Mialo byc 9 punktow. Jest 1. Bardzo licze na Trafarskiego na wiosne. Licze tez ze zarzad ulotni kilku pilkarzy z tego zespolu i nie mowie wcale o tych, ktorzy dzisiaj nie grali, tylko o tych na boisku. Kolejny juz raz Lechia nie stanela na wysokosci zadania. A moze to naprawde trenera trzeba wymienic. Kurwa nie wiem. Rece opadaja.
5 grudnia 2008, 19:46 / piątek
Staralem sie kurwa zrozumiec, ze trener z lapanki, ze kurwa utrzymanie, wiec moze przegrywac z Legia, Lechem, Wisła ale nie KURWA Z ŁKSEM CZY INNYM PIASTEM.
5 grudnia 2008, 19:46 / piątek
hahaha jak nasz zarzad powie ze zielinski zostaje niekupie karnetu bez sensu bede chozi lna trubune lesna co oni grali ja tam zadnej akcji niewidizlem oprocztej bramki tez fartownej nieda sie ukryc...
5 grudnia 2008, 19:46 / piątek
wątpię, abyśmy spadli... jednak nawet gdyby tak się stało : to nie koniec świata... ja jestem bardzo zadowolony chociażby z faktu, że Lechia gra na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce, że mimo Waszych gróźb wcale nie jesteśmy na ostatnim miejscu... prawdą jest, że można by wycisną nieco lepsze miejsce, ale powtórzę raz jeszcze : cieszmy się z tego co mamy...
5 grudnia 2008, 19:47 / piątek
Czas rozliczyć trenera sumiennie....skoro zaplanował 9 pkt a wykonał 10 % to ja nie widze innego rozwiazania jak podać ręke na pożegnanie.... legie można było wkalkulować ale 1 pkt w 3 meczach?? ten człowiek na dzień dzisiejszy nic nie potrafi zrobić...... Zarząd musi działać.....
5 grudnia 2008, 19:49 / piątek
Adis8 : nikt Cię nie zmusza i łaski nie robisz... powinieneś chodzi na Lechię bez względu na trenera czy bez względu na wyniki... znasz pojęcie "Dumni po zwycięstwie, wierni po przegranej"?
5 grudnia 2008, 19:49 / piątek
Jak mozna tak grac jesli sie prowadzi!! Caly czas faulujemy, a lks wiedzial, ze Bak jest bardzo slaby, jesli beda grac gorne pilki. Pierwsza bramka zawalili Bak i Midzierski a druga cala dryzunam ta glupia postawa.
A nasz trener, zmienia 88min zmienia Staroste na Kawe! Czy ktos mi moze to wytlumaczyc.
Wiem, ze jestesmy beniaminkiem, ale takiej gry to sie nie da patrzyc!
Jestesmy kandydatem na spadek, niestety!
5 grudnia 2008, 19:50 / piątek
Śląsk potrafil i potrafi a nasza Lechia?? jak bedzie tak dalej to bedzie bardzo zle!!
5 grudnia 2008, 19:50 / piątek
Ja tam tesknie za druga (pierwszą) liga. Przynajmniej nasi mieli ambicje i walczyli a teraz jak maja farta to komus zejdzie pilka z nogi i strzeli bramke (Buzala z szpArka).

Pzdr z Bialo-Zielonej wyspy....
5 grudnia 2008, 19:50 / piątek
Dramat. Żenująca gra, żenujący wynik. Jeden z najsłabszych meczy Lechii jakie widziałem. Czy naprawdę tak trudno zawodowemu piłkarzowi nauczyć się zachowania na boisku przy stałych fragmentach gry? Przecież nikt nie robi cudów - po prostu piłka wpada w nasze pole karne, a wszyscy piłkarze w białozielonych strojach zamykają oczy. Ręce opadają...
5 grudnia 2008, 19:50 / piątek
No strees ja mam ksywe Trawa, a Ty gadasz jak najarany:)
Piłka na najwyższym krajowym szczeblu pokazała, że nie trzeba czekać, aż obudzisz się z ręką w nocniku. Zarządowi potrzeba odważnych decyzji. Wierzę mocno w Lechię, ale nie w jej trenera.
5 grudnia 2008, 19:51 / piątek
trenera i przynajmniej 6 zawodników bym pożegnał
gra to totalna padaka, zero walki, zero wszystkiego
to nie pilkarze tylko szmaciarze, najgorszy zespol ekstraklasy !!!!!!!!!!
tylko patrzec jak na wiosne przywitamy I lige
z tym trenerem nic nie zdziałamy

Z Lechia juz 16 lat.
5 grudnia 2008, 19:51 / piątek
Kurwa mać!
I przepraszam, ale co tu napisać?
Co my jesteśmy klubem żużlowym, co na spreparowanym torze u siebie tylko dobrze jeżdzi?
Nic to. Musi być lepiej.
Tylko Lesia.
ps. Nie gorączkujmy się, bo to jest ekstraklasa i jej musi się nasza LECHIA także nauczyć.
Lechioooooooooooooooooooooo
Lechiooooooooooooooooooooooooooo
5 grudnia 2008, 19:51 / piątek
Kolego No Stres oczywiscie trzeba sie cieszyc z 1 ligi, ale pamietaj ze kto sie nie rozwija ten sie cofa. Ja np nie rozumiem czemu za Kaczmarka ktory gral 2 najlepszy mecz w sezonie wszedl wisniewski, a zostal rogal. A na dobicie przeciwnika wszedl Kawa.... Ten Starosta to tez niezly Bajabongo.... ile on kosztuje 450 tys funtow?...
5 grudnia 2008, 19:51 / piątek
Kto nie oglądał miał zajebiste szczęście! Aż żal dupe ściska
5 grudnia 2008, 19:52 / piątek
Tak szczerze to nie ma sie z czego cieszyć. Raz na 3 mecze zdarzy sie zagrać w miare dobrą piłke a pozostałe spotkania to szopka a nie gra. Zieliński nie potrafi wskrzesić ducha walki w naszej ekipie a tylko to nam pozostało z takim składem więc wniosek nasuwa sie jeden...
5 grudnia 2008, 19:53 / piątek
tak samo boli mnie ta porażka jak i Ciebie, jednak nie jestem w tym typie co strzela focha na całą Lechię, bo przegraliśmy np 5 mecz z rzędu... a teksty typu "nie kupię karnetu po nie podobają mi się zmiany trenera" są dla mnie jakimś paradoksem... najpierw my zacznijmy robi to co do Nas należy, a później oczekujmy tego od piłkarzy, trenera hm?
5 grudnia 2008, 19:54 / piątek
trenera i przynajmniej 6 zawodników bym pożegnał
gra to totalna padaka, zero walki, zero wszystkiego
to nie pilkarze tylko szmaciarze, najgorszy zespol ekstraklasy !!!!!!!!!!
tylko patrzec jak na wiosne przywitamy I lige
z tym trenerem nic nie zdzialamy

Z Lechia juz 16 lat.
5 grudnia 2008, 19:57 / piątek
dziewczyny!
Czemu macie męskie nicki? Nie lepiej pisać po nickiem Wioletta lub Dagmara, i że karnetu nie kupisz, bo LECHIA przegrała?
Trochę ogłady tumany.
5 grudnia 2008, 19:58 / piątek
Kubicki teraz patrzy na to spokojnie prowadząc sobie Znicz wyprzedany do cna (5 miejsce w I lidze!!!!). Odszedł motywator przyszedł destruktor. Ja nie mam do Kubickiego żalu za jego przeszłość, jestem mu wdzięczny za to co zrobił z Lechią.
5 grudnia 2008, 19:58 / piątek
On to powiedzial na kurwie, tera wszyscy maja takie cisnienie.

Co powie Zielinski po meczu?

"Gra nam sie od poczatku nie ukladala, jednak nalezy pochwalic chlopakow za determinacje i strzelenie bramki, do momentu straty bramki gra mi sie podobala.. nie wiem co wstapilo w chlopakow po stracie bramki"
5 grudnia 2008, 19:58 / piątek
dokładnie jak napisał kolega wyżej "Lechia przegrywa = pierdolę"... ogarnijcie się i zacznijcie patrzeć na sprawę trzeźwo
5 grudnia 2008, 19:59 / piątek
To wcale nie jest najgorszy zespół extraklasy. Gdyby nim był to mielibyśmy czerwoną latarnię. Ale trener nowy to by sie przydał. I trochę świerzej krwi przede wszystkim w defensywie, bo tam nie grają tylko drzemią..
5 grudnia 2008, 20:01 / piątek
Dokładnie Biało-Zieloni bracia i siostry. trochę ogłady. Murem za Lechią, każdy ma prawo mówić co myśli, ale kurwa nie przekraczajcie pewnej granicy, bo stajecie się kibicami sukcesu.
P.S. Zieliński wypierdalaj. Lechia to nie zabawka.
5 grudnia 2008, 20:05 / piątek
hyyyyyyyyyy... Słuchajcie co mówi wasz starszy kolega... tumany :-)))))))))).
5 grudnia 2008, 20:09 / piątek
Pod względem gry ciężko się dopatrzyć gorszego klubu. Ile to już bramek straconych, 26 ? Gdyby nie Bąk byłoby 40. Wiosna nie będzie nasza niestety ...

"Czy wygrywasz, czy nie ..."
5 grudnia 2008, 20:09 / piątek
No żeś kurwa piłkarze totalny piach oprócz paru, Macieju jeżeli zależy Ci na klubie nie pozwól kaleczyc Lechi. ZIELU WON!!!!!!!!!!!!!!!!

A po za tym

LECHIA GRAC KURWA MAC
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023