Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

Kto za Zielińskiego?

strona 1/2

5 grudnia 2008, 22:42 / piątek
Wpisujcie typy.1.Marek Chojnacki
5 grudnia 2008, 22:44 / piątek
Dariusz Kubicki .
5 grudnia 2008, 22:45 / piątek
czukwe bukwe ambalabamba odnośnik

podobno niezly motywator!
5 grudnia 2008, 22:45 / piątek
Nawet ...kurski, bo atakuje :)
5 grudnia 2008, 22:48 / piątek
Kazdy tylko nie ta fajza zielinski!!! Do leglej niech wyp******la beda skandowac jego nazwisko a jak rozjebie zespól tak jak Korone itp to moze mu wjebia.
TYLKO LECHIA BKS!!!!! Bez zielinskiego i pseudograjkow!!!!
5 grudnia 2008, 22:58 / piątek
Mam nadzieję, że ktoś tu zagląda z działaczy, nazwisko BROSZ radzę zapamietać.
5 grudnia 2008, 22:58 / piątek
Orest Lenczyk bo podobala mi sie jego praca w Belchatowie, do tego zyje meczem tylko jest jedno pytanie. Czy on nie jest na emeryturze?
5 grudnia 2008, 22:59 / piątek
kto by to nie byl zmiana musi nastapic teraz zeby nowy trener mogl przepracowac spokojnie zime
5 grudnia 2008, 23:30 / piątek
Gorzej już być nie może,znając oszczędność naszego zarządu na nic specjalnego nie możemy liczyć.Moim zdaniem Tomasz Kafarski.Lepszej kandydatury nie widzę.
5 grudnia 2008, 23:41 / piątek
Tera przerwa zimowa wiec wiecej pkt nie stracimy do wiosny, czas na wnioski zarzad!
6 grudnia 2008, 00:16 / sobota
Rowniez jestem za Broszem. Panowie stalo sie...dzisiejszym meczem siegnelismy dna i teraz mozna juz sie tylko od tego dna odbic, ale potrzeba do tego jakiegos bodzca....
6 grudnia 2008, 04:58 / sobota
Polecam zobaczyć dokument Canal+ Siedem dni od mistrzostwa taki trener jest nam potrzebny od zaraz.
Ps. Pomarzyć dobra rzecz
6 grudnia 2008, 07:31 / sobota
Brosz może byc trudny do "wyjęcia" z obecnego klubu.
Mój pomysł jest taki, by skojarzyc ten fakt:odnośnik z osobą trenera odnośnik oraz ich składem odnośnik Czy jest tam jakiś gwiazdor, a III ligę rozgrywają jak chcą. Przyjrzyjmy się Januszowi Kudybie. Myślę, ze gośc ma pojęcie o piłce, a najważniejsze, że może już rozgląda się za robotą.
6 grudnia 2008, 09:10 / sobota
U mnie bez zmian: Jacek Grembocki,nie mam nic przeciwko Broszowi , ale Podbeskidzie walczy o awans,dalej Piotr Rzepka ,Kubickiemu niech placi 48 tysiecy Znicz...
6 grudnia 2008, 09:12 / sobota
Dajcie spokoj z tym Lenczykiem .Praca Lenczyka w Belchatowie bedzie sie czkawka odbijac jeszcze tam pare lat , jak swojego czasu Wojcika w Slasku.
6 grudnia 2008, 11:11 / sobota
Guus Hiddink, Marco van Basten, Frank Rijkaard, Fabio Capello, Michał Brosz, Ryszard wieczorek, Jacek Grembocki, Tomasz Kafarski, Jose Mourinho, Franciszek Smuda, Marek Chojnacki, Dariusz Kubicki !!!
6 grudnia 2008, 11:13 / sobota
za Zielińskiego najlepszy byłby ..... Zieliński z discopolo. Już nasz inny super trener Bobo pod nim kopie dołki, póki co jest skautem ale ma zluzować Ziela z Grodziska/W-awy.
6 grudnia 2008, 11:51 / sobota
Ja bym widział u nas Macieja Skorżę. Ostatnio nie ma najlepszych notowań u Cupiała, ale wątpię by było nas na niego stać. Dlatego, w ramach oszczędności, zarząd zatrudni wypróbowany wariant awaryjny, czytaj: niezawodny specjalista od spadków Staszek Stachura...
6 grudnia 2008, 11:51 / sobota
Kasperczak a powaznie DAREK KUBICKI!!!!
6 grudnia 2008, 12:05 / sobota
Jak dla mnie numerem jeden jest Kubicki tylko watpie ze po tym wszystkim bedzie chcial wrocic na T29, kolejna pozycja to Lenczyk warto byloby dac mu szanse bo gorzej juz byc nie moze, trzeci kandydat to Chrobak z Lecznej wydaje mi sie sensownym wyjsciem.
6 grudnia 2008, 12:25 / sobota
yy co Wam to daje, że wpisujecie swoje typy na trenera, skoro od Nas nic nie zależy... Zielu najprawdopodobniej zostanie i nic z tym nie możemy zrobić... szkoda Waszych nerwów
6 grudnia 2008, 12:29 / sobota
Skoro, począwszy od odbudowy klubu kibice zawsze uczestniczyli w życiu Lechii. Mają prawo głosu, a przynajmniej zasugerowania zarządowi, w którym zresztą też jest ich przedstawiciel, podjęcia działań w kierunku zmierzającym do zmiany trenera. Przydałoby się także tzw. referendum dotyczące trenera. Dotyczące zadowolenia z działań zarządu, itp. Niech zarząd wie czy w swoich działaniach ma poparcie, czy nie.
6 grudnia 2008, 12:34 / sobota
Darek Kubicki
6 grudnia 2008, 12:34 / sobota
Ktos kto nie bedzie 3/4 rundy stal oparty o wiate i bedzie rozmawial z zawodnikami...
6 grudnia 2008, 12:44 / sobota
Trawa wszystko sie zgadza,tylko ze ten zarzad jakby zapominał jakie ma korzenie.Ok jest jest ogromny progres na przestrzeni tych kilku lat,ale od pewnego czasu jakby dos sie zacięło.Telefonia komorkowa,bialo-zielone tramwaje itp ale to tak naprawde retusz.Nie ma konkretow,sponsora z prawdziwego zdarzenia tylko ciagle gadki,jak to bedzie w przyszlosci.Kurwa w takim Miescie nie mozna zrobic dobrej piłki?Tu u nas zawsze były wielkomocarstwowe plany i gowno z tego wychodzilo.Pamietam dobrze jak Jastrząb wprowadził nas do ekstraklasy,były wielkie plany i nadzieje.I co? Nic.Przez 4 sezony bujalismy sie w ogonie tabel,zeby w koncu piłkarzyki pokazli nam srodkowy palec,sprzedajac baraże z Olimpią.Bo nie było kasy po prostu czy odpowiednich ludzi.Sam juz nie wiem czemu tak sie dzieje.Oby historia sie nie powtorzyła.Mimo wszystko wierze dalej,ze zarzad nie przespi zimy i podejmie własciwe kroki.
6 grudnia 2008, 12:51 / sobota
Jacek Grębocki ten ma jaja jak on żył meczem podczas Lechia-Znicz opieprzał krzyczał i dawał wskazówki. Jest od nas i podszedł by z pełnym zaangażowaniem i sercem do pracy.
6 grudnia 2008, 13:20 / sobota
A czy przypadkiem niemna spiec na lini Lechia - Grembowski?
6 grudnia 2008, 13:28 / sobota
Fragment wywiadu z Darkiem

Objął Pan Znicz we wrześniu i od tego czasu pruszkowianie ponieśli tylko jedną porażkę w dziewięciu spotkaniach. Jest Pan zadowolony?
Jasne, że tak. Jesteśmy na piątym miejscu w tabeli, z małą stratą do innych zespołów. Oczywiście, pozostał pewien niedosyt, bo w kilku spotkaniach na pewno mogliśmy zagrać lepiej i mieć tych punktów na koncie o kilka więcej.

Zawodnicy mówią, że zmienił Pan ich podejście do piłki. Teraz mają robić wszystko z radością.
Cieszę się, że moi podopieczni są zadowoleni z pracy ze mną. Nie miałem najmniejszych problemów z dotarciem do nich. Mam już pewne doświadczenie w tej materii. Ważne było to, że piłkarze zawsze z dużą konsekwencją wykonywali polecenia. Naturalnie, nigdy nie da się uniknąć błędów, ale popełnialiśmy ich coraz mniej.

I jak się Panu podoba?
Zależy mi, by pracować tu jak najdłużej. I mówię to jak najbardziej szczerze. Nawet nie rozważam innych ofert, bo widzę, że w Zniczu dzieje się cały czas coś dobrego. Klub rozwija się praktycznie nie z dnia na dzień, ale z godziny na godzinę.

Naprawdę nie myśli Pan o pracy w ekstraklasie?
Nie i mam nadzieję, że szefowie klubu są zadowoleni z moich usług.

Żałuje Pan jeszcze, że po tym jak wywalczył w poprzednim sezonie awans do ekstraklasy z gdańską Lechią, został Pan zwolniony z tego klubu?
Nie jestem człowiekiem, który długo ma do kogoś żal. Nie rozpamiętuję tego. Dla mnie to historia i teraz żyję tym, co robię w Zniczu Pruszków. To jest dla mnie najważniejsze.

Kilka miesięcy temu został Pan oskarżony w wielowątkowej aferze w sprawie korupcji w Centralnym Ośrodku Sportu. Co się dzieje w tej sprawie?
Cały czas jest w toku i mam nadzieję, że zakończy się jak najszybciej. Jestem niewinny i liczę, że sędzia będzie uważał podobnie. Do niczego się nie przyznaję.
7 grudnia 2008, 07:58 / niedziela
Marek Chojnacki
7 grudnia 2008, 11:39 / niedziela
Za trenerem nie przemawiają wynkiki i nie zgodzę sięz opiną ,,, żę słaby skład i tak duzo zrobił'' zobaczcie jak sobie radzi Śląsk Wrocław poczynił co prawda kilka wzocnień tak samo zresztą jak i MY a róźnica punktowa między nami ogromna. Śląsk ma w tej chwili 6 punktów straty do lidera a to My wygraliśmy II ligę. I pomijając nawet dorobek punktowy sama gra kopaczy woła o pomstę do nieba. Obecnie gramy najgorzej w lidze. Szkoda bybyło stracić ekstraklasę po jednym sezonie. Jest jeszcze czas aby wszystko przemyśleć i poukładać. Trenerów dobrych jest sporo ale powinny pójść za tym rozsądne wzmocnienia.Trafarski nic nie zmieni ale a pewno po IV ligach też biegają uzdolnieni piłkarze.
7 grudnia 2008, 11:49 / niedziela
I jeszcze jedno na stronie głównej jest wypowiedź Zielińskiego, w której mówi, że 18 punktów na 36 możliwychdo zdobycia to nie jest źle , ale ciekawi mnie tok rozumiwania trenera skoro zagraliśmy 17 spotkań to zdobycia było 51 punktów!!!! Pozdro
7 grudnia 2008, 14:37 / niedziela
Ja bym widzial Borkowskiego za Zielinskiego. Tak naprawde to glownie dzieki Borkowskiemu Lechijka wygrala 2 lige i weszla do ekstraklasy bo on przygotowal druzyne przed sezonem. Po za tym niezle prowadzi nasza druzyne w Mlodej Ekstraklasie.
7 grudnia 2008, 17:13 / niedziela
TY chyba kolego nie odespales jeszcze sobotniej imprezy, i musiales niezle zabalowac , bo piszesz takie glupoty ze czytac sie nie chce.O Borku napisano juz chyba wszystko wiec bez sensu wracac do tematu.Wiec krotko: Borek jest tam gdzie jego miejsce.
9 grudnia 2008, 21:53 / wtorek
Uważam, że nie tylko Zieliński powinien załapać out!!!!! W jego ślady wysłałbym Michalskiego (beznadzieja - nie można uczyć się tego fachu na poziomie ekstraklasy ten fach po prostu trzeba tutaj znać) i naszego kochanego prezesa (był od ale ekstraklasa to za wysokie progi na jego nóżki)!!!!!!!!!!!

Typuję na trenera Kubickiego, Kaczmarka lub Lenczyka!

Na miejcu Michalskiego widziałbym Czarka Kucharskiego!!!!!!!!

A prezesem powinien zostac nasz kochany kieronik klubu bo i tak on włada tym całym bałaganem!!!!!!!
9 grudnia 2008, 22:03 / wtorek
chodzi Ci o Bobo czy Marcina Kaczmarka? zresztą nieważne, na jedno wychodzi.
9 grudnia 2008, 22:48 / wtorek
Dariusz Kubicki niech wraca Tyle zrobił i go wyzócili nie rozumiem ale ok
9 grudnia 2008, 22:51 / wtorek
krystianLG jest idealnym kandydatem, nierozumiem co on jeszcze na forum robi.
9 grudnia 2008, 23:32 / wtorek
a ja jestem za ewa sonet
22 marca 2009, 19:12 / niedziela
kazdy byle nie on
22 marca 2009, 19:12 / niedziela
Zielinski z discopolo!
22 marca 2009, 19:39 / niedziela
a moze jakis z zagranicy trener? bo ci nasi to chodza od klubu do klubu i nic nie działaja.
22 marca 2009, 19:43 / niedziela
No,,Scolarii jest wolny jak go Abramowicz wyjebał,ale co z tego:))))
22 marca 2009, 19:55 / niedziela
Prawda jest taka,ze ktokolwiek by nie byl,to gorzej juz byc nie moze,takze kazdy inny trener bylby lepszy.
Moge to byc nawet ja,zapewniam Was,ze grali by ambitniej,bo mieli by zapowiedziane,ze jak nie bedzie walki-ambicji,to bedzie wpierdol !
22 marca 2009, 19:57 / niedziela
Czarny na trenera!
22 marca 2009, 20:01 / niedziela
pamiętacie jak była FC Lechia i trenerem był Adam Musiał ten ich jebał... ciekawe co z nim... a na dzień dzisiejszy to chyba faktycznie Zieliński dicopolo był by najlepszy ,albo Stawowy?
22 marca 2009, 20:01 / niedziela
CZARNY jak za dobrych czasow.
22 marca 2009, 20:04 / niedziela
Stawowy hahahahahahahaha dojebałeś tera xDDDDDDDDDDDD
22 marca 2009, 20:06 / niedziela
To jest epuls że występuje "xD" ????

Zieliński PAPA
22 marca 2009, 20:07 / niedziela
Sorki za epulsową mimikę ale żebyś widział mojego banana na twarzy !
22 marca 2009, 20:10 / niedziela
bez przesady ale na pewno nie Stawowy.
Ja bym proponowal trenera z charyzma. Ktory potrafi umotywować drużyne. Przeciez jeszcze rok temu za czasów Kubickiego ta druzyna wymiatala, walka, walka i jeszcze raz walka.
Moze Leńczyk? nie wiem czy on prowadzi jakis zespół.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.186