Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Dlaczego powinni odejsc1.Michalski2.zielinski3.Turnowiecki

strona 1/2

6 grudnia 2008, 19:23 / sobota
widze ze duzo "kibicow" chce zeby zostali to niech napisza tez dlaczego , Admin slucham
6 grudnia 2008, 19:26 / sobota
sory chcialem zapytac animag
7 grudnia 2008, 01:35 / niedziela
Michalski i zielinski wypierda...
7 grudnia 2008, 15:01 / niedziela
Czuję się wywołany do „tablicy”.
Zatem po kolei szatan4:
– nie wiem czemu zaliczasz mnie do grona „kibiców”?
- nie rozumiem czemu utożsamiasz mnie z adminem tego forum, skoro nie mam z funkcjonowaniem tego forum wiele wspólnego.
- dyrektor Lechii nazywa się Jenek, a nie Janiak – ja to napisałeś w komentarzach do tekstu na lechia-gdansk.pl – masz jak widzę zapał aby „dokopać” wielu jeszcze osobom obok wymienionych w tytule tego wątku;
- może napisz cos o sobie – co zrobiłeś dla Lechii – zakładam, że na meczach bywasz i karnet/bilety kupujesz. Czy jako kibic wspierasz klub – działasz w „Lwach północy” – pomagasz organizować specjale itp., itd.

Teraz w temacie, który Cię intryguje:
Radosław Michalski – odejść? To może ja zadam pytanie kogo proponujesz na jego miejsce? W tym temacie już pisałem, ale się powtórzę – masz bogaty wachlarz kandydatów:
A) Andrzej CZYŻNIEWSKI - zgłoszony już na tym forum!!!
B) Kaziemierz KULESZA - honorowy Prezes Lechii - ktoś taki nie może bezczynnie siedzieć z założonymi rękoma, a że emeryt to i czas ma!
C) Henryk KLOCEK - Prezes PomZPN - ktoś taki musi sie znać i wszystko w temacie
D) Romuald SZUKIEŁOWICZ - on juz w Lechii zrobił totalną transferowa ofensywę, tak więc jest już w temacie o co kaman;
E) Piotr BURLIKOWSKI - wprawdzie nie pamięta, że grał w Lechii, ale za to za miedzą pnie sie w górę - po prostu czarny koń;
F) Jacek MILEWSKI - jak go zwolnią - IDEALNY - nikt tak dobrze jak on nie wie co gdzie i kiedy kupić i sprzedać - Warunek - chwilowo niedostepny...

Zawsze możesz podac swojego kandydata spoza tej listy.
C.D.N
7 grudnia 2008, 15:05 / niedziela
Jacek Zieliński – jest takie powiedzenie, że trener jest tak dobry jak jego ostatni mecz… W tym świetle po piątkowym blamażu zespołu w Łodzi – wizerunek coacha wygląda fatalnie.
Jednak spójrzmy na cały 2008 rok.
Zaczynaliśmy go jako 3 zespół zaplecza Ekstraklasy a kończymy jako 11 w Ekstraklasie – postęp jest chyba widoczny (mój typ przed sezonem to miejsce 10-12 – a więc nie mam prawa narzekać).
Styl – słaby????? Pełna zgoda –ale taki styl to nie melodia końcówki roku, a cały rok. Kompromitacje??? Proszę: Piast 0:3 (marzec); Łomża 0:1 (kwiecień) – Pelikan 2;2 – podobnie. Porażka ze Śląskiem 0:2 (maj) to też raczej wątpliwy powód do chluby. Wygrane wiosenne spotkania oprócz Podbeskidzia i Polonii W-wa to też niestety bezbarwne i niezbyt porywające widowiska. Więc czemu się dziwisz, że w ekstraklasie jesienią piłkarze Cię niespecjalnie zachwycają? Grają po prostu podobnie jak wiosna – a mniej punktów to efekt tego, że mamy mocniejszych rywali.
Jeszcze jedna kwestia – ten zespół to nie autorski pomysł Zielińskiego. Dostał za 5 dwunasta taki materiał jaki dostał… To tak jakbyś brał roczne korepetycje w klasie maturalnej a na 2 tygodnie przed maturą zmienili ci korepetytora i jego uczynili odpowiedzialnym za wynik egzaminu dojrzałości.
Reasumując – czy Zieliński (pisz to nazwisko z dużej litery – bo takie zasady obowiązują w języku polskim) powinien odejść? O tym decyduje zarząd i on bierze na siebie związaną z tym odpowiedzialność. Tak się składa, że nie zawsze mam to samo zdanie co włodarze naszego klubu, ale ufam że dla nich priorytetem jest budowa wielkiej Lechii i że każda decyzje podejmują w dobrej wierze.

PS. Gdzieś przeczytałem (lechia-gdansk.pl), że piłkarz „chlapnął” o tym, ze trenera nazywaja Miś-Koala. Dla mnie mogą go nazywać jak sobie tylko chcą, ale skoro to on jest ich szefem to powinni wykonywać jego zalecenia – a na odprawach na pewno nie kazał nikomu nie trafiac z 2-5 metrów do bramki rywala, biernie obserwowac wszystkie dośrodkowania w nasze pole karne czy wystawiać piłkę rywalom na tzw. „patelnię”. Jeśli druzyna jest solidarna to takie sprawy nie mają prawa wychodzić poza szatnię. Natomiast jeśli ktos nie jest lojalny wobec zespołu –a najwyraźniej nie jest bo opowiada takie głupoty na zewnątrz – to niech wprost powie, że dziękuje. Ciekawe jak długa będzie kolejka klubów chcących go zatrudnić? Mogłaby to być dość bolesna weryfikacja talentu takiej osoby.

Maciej Turnowiecki

Pod rządami ‘Turnosia” klub czyni systematyczne postępy. Nie zawsze zgadzam się z niektórymi posunięciami, ale mam ten przywilej, że mogę to w klubie powiedzieć. Czasem mam rację, czasem się mylę. Jednak obwinianie Macka za grę zespołu to już paranoja. Prezes i dyrektor kierują klubem, a za grę piłkarzy odpowiedzialny jest sztab trenerski i sami gracze. Wracając do pytania –skoro klub się rozwija to nie widzę podstaw do zmiany przyjętej i wdrażanej strategii.

Podsumowując całość; równo rok temu kupiłbys w ciemno 11 miejsce w Ekstraklasie. Więc zamiast wszystkich wyrzucac z klubu – przyjdź do klubu i wnieś cos konstruktywnego. Jeśli ktoś chce aby uczyniono jakikolwiek krok – to niech go sensownie uzasadni, a nie stwierdza – wyrzucić kogoś bo… go nie lubię.

Do dalszej polemiki proszę ARGUMENTY!!! Bez uzasadnienia Twoje opinie są warte dokładnie ZERO a ewentualna dyskusja staje sie jałowa!!!
7 grudnia 2008, 15:46 / niedziela
Animag 200% racji, niemal zdjales mi tego posta z klawiatury. Zgadzam sie z kazdym twoim zdaniem, a glupki, ktore robia ze mnie fana Zielinskiego niech zrobia sobie screena i wrzuca tego posta na tepete. I czytac za kazdym razem jak najdzie ochote na pisanie bzdur.

Niech glos kibicow nie bedzie tylko tepym glosem ludu w imie zasady madrzejszy ten kto bardziej najebany i glosniej krzyczy. Krytyka jest potrzebna, ale niech ma rece i nogi.

Mialem dzisiaj ciagnac dalej dyskusje w innym temacie, ale nie bede powtarzal po Animagu wkolko tego samego.
7 grudnia 2008, 15:46 / niedziela
Animaq, gdyby nasi przodkowie myśleli tak jak ty, to wątpię, czy jeszcze byśmy istnieli. Bez względu na wszystko zawsze walczy się o zwycięstwo, a nie o to by być średniakiem. Może ty byś kupił w ciemno 11-12 miejsce, ale większość normalnych po to chodzi na Lechię, aby zobaczyć ją walczącą o zwycięstwo, a nie honorową i planowaną porażkę.Pozdrawiam
7 grudnia 2008, 15:51 / niedziela
Marek, gdyby nasi przodkowie mysleli tak jak Ty, to nic by nie bylo, bo kazdy by tylko lezal i fantazjowal.
7 grudnia 2008, 15:59 / niedziela
NWJM94.
7 grudnia 2008, 16:21 / niedziela
Aha i szatan jak Ty oceniasz kibicow (piszac w cudzyslowiu) na podstawie tego, czy sa za Zielinskim, czy nazywaja go kurwa i cwelem z Legii to konkretna zenade odstawiasz w tym momencie.
7 grudnia 2008, 16:41 / niedziela
Marek94 - docenam Twoje złote mysli, ale mój typ (10-12) pochodzi z końca lipca i odzwierciedla moim zdaniem realną siłe naszej drużyny. Jesli chodzi o grę o zwycięstwo w każdym meczu to jak najbardziej się pod tym podpisuję, ale wiem, że ten sezon to walka o spokojne utrzymanie - co zycie pokazało. Więc nie wkładaj mi w usta to czego nie mówię - tj. że jak przegramy to nic sie nie stanie. Poza tym jesli chcesz dyskutowac w tym temacie -podaj choć 1 TWÓJ argument dotyczacy tematu, a nie pisz, że ktoś cos zakłada itd.
Czas na walke o ligowe zaszczyty przyjdzie, ale jeszcze nie w tym sezonie.
7 grudnia 2008, 16:52 / niedziela
A ja pozwole sie nie do konca zgodzic sie z wypowiedziami Animaga i wtorojacego mu Wariata. Pozwolicie chyba mi na to Panowie czy zostane zrugany bo mam odmienne zdanie od was??? A wiec jak chcecie sie podniecac, zachwycac praca zarzadu i trenera to prosze bardzo. To dobrze ze klub sie rozwija - o to chodzi!!! Ale dlaczego nie ma rozwijac sie lepiej. Przyklad : Slask!!! Tez beniaminek!!! Chcesz argumentow Animag? Prosze: WKS odnosi lepsze wyniki poniewaz pracuja tam bardziej doswiadczeni. To wszystko. Takze Animag jak chcesz sie zachwycac uzyskanym PLANEM MINIMUM to sie podniecaj. Jesli chodzi o utrzumanie to jestem spokojny z ta obsada ktora mamy na chwile obecna, ale chodzi o cos wiecej!!!Bierzmy i uczmy sie od najleprzych, a nie zachwycajmy sie najubozszym wydaniem sredniactwa!!! Tylko nie pierdol w przypadku najgorszego(CZEGO LECHIJCE I NIKOMU Z NAS NIE ZYCZE!!!) ze kazdy moze sie mylic bo tej formy pokory raczej nie okazales w swoich postach.Aha, no i nie mydl oczu ze poczekamy do konca rundy wiosennej porownujac na pozje w tabeli Lechijki i Slaska!!!
7 grudnia 2008, 16:58 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 grudnia 2008, 17:02 / niedziela
Musze Cię szatan bardzo rozczarować ale Animag ma na pewno duzą wiedze na ten temat i nie wątpie w to , ze wieksza niz ty ;).
7 grudnia 2008, 17:05 / niedziela
Grzechu, piszac o WKS-ie nie zastanowiles sie nad przyczynami takiego, a nie innego stanu rzeczy co? Ze w Slasku byly pieniadze na transfery i z tego powodu rewelacyjny Mila gra w Slasku, nie w Lechii, jak kilku innych pilkarzy. Sotirovic, Mila, Sobocinski, Szewczuk to sa pilkarze, ktorzy przyszli do Wroclawia przed tym sezonem i ciagna caly "nowy" Slask. Miasto Wroclaw przed sezonem dalo z budzetu 6 mln zl tylko na transfery(!). Czujesz roznice?
7 grudnia 2008, 17:09 / niedziela
Wobec tego jak wygląda sytuacja - ja kończe swoją działalnośc w tym temacie. Zamiast pisać swoje argumenty - niektórzy wmawiaja mi coś czego nie napisałem (np. porównanie pozycji Śląska i Lechii - nie ma takiej mojej wypoiedzi). Nie popieram też przeciętniactwa (zawsze liczę na zwycięstwo Lechii), ale jesli ktoś z was liczył w tym sezonie z tym składem na Puchar UEFA - to jestem pod wrażeniem.
Kończąc szatan4 - pisz nadal swoje poglady (Jenek czy Janiak - wszak to wszystko jedno wg ciebie) - ja zwracający uwage na detale porobie coś rzeczywiście dla dobra Lechii, a Ty nadal żyj w swoim świecie i słuchaj tych mędrców, którzy plota bzdury w stylu że to ja decyduje o tym forum.
PS. Chyba wybiore sie do klubu, bo wychodzi na to, że mało wiem o naszej Lechii. Twoje słowa w tym temacie przyjmuje z pełna pokorą.
7 grudnia 2008, 17:11 / niedziela
Mam tylko nadzieję że piłkarzyki nie grają tak kiepsko przeciwko trenerowi żeby go zwolnić ( co nie raz się zdarzało ) bo jak tak o to jest a Zielu zostanie na wiosnę to czarno to widzę.
AVE Lechia

P.S.Za Ziela .... nie mam pomysłu
Za Michalskiego Wieszczycki lub Mielcarski (Zwolnić : Cacica, Kalkę, Cetnara, Szałęgę, Andruta i będzie na pensje dla w/w Pana :) )
7 grudnia 2008, 17:15 / niedziela
Wariat masz racje. Ale zadaj sobie pytanie dlaczego Slask dysponowal taka suma na transfery a my nie? Moja odpowiedz jest: Poniewaz Ludzie z WKS wiedza jak zdobyc kase. A patrzac na naszych wlodarzy wydaje sie ze pytaja:"potrzebujemy troche kaski na dzialanie Klubu, ale nie wiemy czy wypada pytac"Pozdro.
7 grudnia 2008, 17:16 / niedziela
Animag,
jestem zażenowany jak czytam Twoje wypowiedzi. Jesteś tak samo kibicem, człowiekiem jak każdy z tu obecnych. To, że prowadzisz spikerke na stadionie (często z marnym skutkiem) nie upoważnia Cię do uważania się za kogoś lepszego. I texty to ja"pójdę do klubu i się czegoś dowiem" są beznadziejne i dużo mówią... Jesteś TYLKO gościem który mówi przez mikrofon a i teraz po zmianie nagłośnienia, którego mało słuchać. Ogarnij się troche
7 grudnia 2008, 17:17 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 grudnia 2008, 17:21 / niedziela
Animag , nie zachowuj sie jak dziecko; Stary ja nie zarzucilem ze Ty porownujesz pozycje Lechii i Slaska. To ja podalem ten przyklad zeby wizualnie uzmyslowic co mozna osiagnac startujac z tego samego miejsca. Bo zauwazam ze niektorzy jakos dziwnie boja sie podjac temat porownan i wola udawac ze wszystko jest OK
7 grudnia 2008, 17:22 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 grudnia 2008, 17:27 / niedziela
No wiesz szatan, to juz bylo zajebiscie zlosliwe.Ale tez potrzebne zeby wsrzasnac co nie ktorych mozgi!!!
7 grudnia 2008, 17:27 / niedziela
Rombis - przyznam że sam w temacie spikerki często analizuję swoje błędy, a jest ich trochę. Chetne się z Toba spotkam i posłucham czemu tak słabe mam u Ciebie notowania. Zawsze to może mi pomóc w wyeliminowaniu kolejnych uchybień itp. Kojarze, Twój nick z tego forum więc wiem, że jesteś już lechistą z niemałym stażem i pewnie kilka logicznych uwag zgłosisz. Namiary do mnie nie trudno ustalić - jestem otwart na rzeczową dyskusję w poruszonym przez Ciebie temacie.

Pozdrawiam
7 grudnia 2008, 17:28 / niedziela
animag
Doceniam Twoje zaangażowanie w dobro naszego klubu jednak te wpisy nie do końca mnie przekonują.
Michalski.
Ten facet moim zdaniem "wozi" się na Lechii na całego.
Podałeś nazwiska "następców" Michalskiego.
Czy na pewno wszystkich? Nie ma nikogo innego na rynku? Kogoś związanego z Lechią? Nie chce mi się wierzyć.
Jacek Zieliński- sorry mówisz, że otrzymał drużynę za 5 dwunasta?
Niestety takie są realia polskiej piłki.
Jeżeli ktoś się bierze za prezesowanie w jakiejś firmie to musi mieć jako takie pojęcie jacy pracownicy w niej pracują!!!
Niestety Lechia straciła charakter!!!
Ja wiem, że te porażki które wypisałeś były KOMPROMITUJĄCE, jednak drużyna potrafiła się po nich podnieść i walczyć!!!!!!
A dziś mamy co??
Po rozmowie z moim (naszym) kolegą on doszedł do wniosku, że to jest szczyt marzeń dla Lechii. Awans do Ekstraklasy i nic więcej!!!!
Oby się mylił ale fakt jest taki, że w tej chwili znajdujemy się na równi pochyłej.
Staczamy się w dół z prędkością światła!!!!
I taki trener, na którego piłkarze mówią "miś-koala" tego nie zmieni!!!!
On po prostu nie ma charyzmy i tyle!!!!!!
Podobno na wiosnę Skorża ma być wolny!!!

A poza tym pozdrawiam Ciebie i do zobaczenia następnym razem, mam nadzieję, że już w normalnych butach.

Dąbrówka z LECHIĄ!!!!!!!!!
7 grudnia 2008, 17:31 / niedziela
wariat napisal:Grzechu, piszac o WKS-ie nie zastanowiles sie nad przyczynami takiego, a nie innego stanu rzeczy co? Ze w Slasku byly pieniadze na transfery i z tego powodu rewelacyjny Mila gra w Slasku, nie w Lechii, jak kilku innych pilkarzy. Sotirovic, Mila, Sobocinski, Szewczuk to sa pilkarze, ktorzy przyszli do Wroclawia przed tym sezonem i ciagna caly "nowy" Slask. Miasto Wroclaw przed sezonem dalo z budzetu 6 mln zl tylko na transfery(!). Czujesz roznice?
animag
Szewczuk nie przyszedl przed tym sezonem, gra w Slasku trzeci sezon,Sobocinski nie ma duzego wplywu na wyniki , bo wchodzi w koncowkach albo w ogole nie wstaje z lawki .zawodnikiem ktory walnie przyczynil sie do wansu byl Przemyslaw Ludzinski ktory jest skonfliktowany z Tarasiewiczem.Sotirovic zlapal kontuzje i tez nie gral pare meczow, ale wtedy z roli snajpera zastepowal go wspomniany Szewczuk.Mila zarabia w Slasku 35 tysiecy zlotych.Tego mu w Gdansku nie byli w stanie zaplacic .Woleli wziasc balkancow i placic im 10 tys euro,zamiast dac pilkarzowi sprawdzonemu ktory by stworzyl ciekawu duet z Tralka .
7 grudnia 2008, 17:32 / niedziela
grzechu wlasnie o to chodzi. zeby myslec przyszlosciowo trzeba znac historie a widze ze tu w glowach u niektorych zastyglo
7 grudnia 2008, 17:36 / niedziela
"Wariat masz racje. Ale zadaj sobie pytanie dlaczego Slask dysponowal taka suma na transfery a my nie? Moja odpowiedz jest: Poniewaz Ludzie z WKS wiedza jak zdobyc kase. A patrzac na naszych wlodarzy wydaje sie ze pytaja:"potrzebujemy troche kaski na dzialanie Klubu, ale nie wiemy czy wypada pytac"Pozdro."

Grzechu, bzdury. Slask ma tylko i wylacznie szczescie, ze ma takiego dobrego wujka jak Rafal Dutkiewicz, ktory publiczne pieniadze pakuje w klub. Niewiele klubow(a raczej zaden inny) moze sie niestety takim szczesciem poszczycic. Jezeli juz miec do kogos pretensje, to tylko do Adamowicza, ze dla nas takiej bonusowej kaski nie wysuplal. Ale to tez z umiarem, bo Lechia i tak sporo mu zawdziecza.

Pozdro.
7 grudnia 2008, 17:37 / niedziela
Panowie-dyskutujecie tu jakiś czas ale nadal żaden z was (przepraszam jeden to zrobił) nie podał metody na sukces, poza wyrzuceniem wszystkich wymienionych w tytule wątku. Bo opluć kogos - to proste, ale stworzyć cos konstruktywnego... nikt z was się o to jeszcze nie pokusił.
PS. Rombis - poważnie liczę na uwagi -choć może akurat nie na forum - wolę bezpośrenio zgłaszaną krytykę niz pisanie tutaj. Zawsze możesz się dowiedzieć czemu tak a nie inaczej...
7 grudnia 2008, 17:40 / niedziela
animag kazdy ma prawo miec swoje zdanie ty masz takie ok. ale powiedz czy bedziemy cie slyszec w sezonie bo po za trybuna nikt ciebie nie slyszy
7 grudnia 2008, 17:44 / niedziela
Takie uwagi do zarządcy obiektu. Ja odpowiadam jedynie za treść - warunki techniczne to już wykonawca nagłośnienia i gospodarz obiektu. Niemniej "wątek" zbadam w lutym, ażeby nie powtarzały się takie rzeczy, ze gdzies nagłosnienie jest zbyt słabe.
7 grudnia 2008, 17:48 / niedziela
Animag-mam wrażenie że podając nazwiska w odpowiedzi na zaczepkę ze strony jednego z kolegów popadasz w gebelsowską propagandę.Wymieniłeś nazwiska które stawiają cię na lepszej pozycji w tej dyskusji.Ale powiedz szczerze czy polski świat piłkarski tylko się składa z kanalii typu milewski,szukiełowicz i inne wójciki?
Czy np:bardziej zaryzykujemy gdyby drużynę od wiosny poprowadził Tomek Kafarski?Kafarski który zna Lechię tak jak Borkowski ,Kubicki i Zieliński razem wzięci?Niby Zieliński chciał zdobyć 20 pkt w rundzie jesiennej.Zdobył 18 na dodatek jeszcze po 2 meczach rundy wiosennej.Coś tu chyba nie gra.
Oczywiście Kafar nie jest lekiem na całe zło ale chcę tym przykładem uświadomić że mamy alternatywę szkoleniowca młodego,zaprawionego w bojach na ławce trenerskiej i mającego napewno nie mniejsze umiejętności trenerskie niż Zieliński.

A co do dyr sportowego jak jest Michalski to co nie mógłby być np:Sławek Wojciechowski?No chyba że zarząd woli takiego Michalskiego,zupełnie bez osobowości który się nie naprzyksza,boji się własnego cienia .

To są tylko przykłady i wcale nie musi to być piłkarska patologia jaką ty wymieniłeś
7 grudnia 2008, 17:49 / niedziela
"slask ma szczescie ze ma sponsora" wariat to nie wymaga komentarza
7 grudnia 2008, 17:53 / niedziela
Nie jestem w stanie pojac, jak - pamietajac o drodze z samego dna, patrzac na miejsca w tabeli po kazdej jednej rozegranej rundzie od samej A-klasy - mozna napisac ze Lechia jest zle zarzadzana? Jak mozna pisac, ze Lechia moglaby sie szybciej rozwijac? Stomil Olsztyn tyle lat sie nie moze odbic z dna i chce sie uczyc od Lechii jak to zrobic.

W dodatku brak argumentow, tylko czepiactwo slowek i przekrecanie wypowiedzi ze strony przeciwnikow zamiast mnie przekonywac, to tylko utwierdza w moim przekonaniu.

szatan4, pojawiasz sie niewiadomo skad i chcesz wszystkich wyrzucac. W dodatku piszesz to w taki sposob, ze ciezko z Toba powaznie dyskutowac.
7 grudnia 2008, 17:54 / niedziela
grzechulg - wymieniając te nazwiska zaznaczyłem, że mozna wybrac z innych osób kogoś. Ty się o to pokusiłes i o to chodzi w tej dyskusji. Czy cokolwiek się zdarzy -o tym decyduje zarząd. Natomiast opluwanie kogos dla opluwania to bezsensowna strata czasu - tym bardziej twoja wypowiedź jest wartościowa.
Jeszcze jedno -ja przedstwiłem swoje zdanie - nie każdy musi się z nim zgadzać, ale w zamian przedstawiajcie swoje zdanie a nie piszcie, że nie mam pojecia itp. bo taka rozmowa niestety, ale to poziom piaskownicy. Dyskusja to wymiana opinii, zdania, argumentów, a nie hasło typu "Balcerowicz musi odejść"
7 grudnia 2008, 17:58 / niedziela
Animag. Zauwazylem ze ktos na forum wspomnial o spotkaniu Kibicow z zarzadem. Uwazam ze to na chwile obecna bardzo dobry pomysl. Nalezy nawiazac z Nimi dialog i monitorowac ich poczynania, byc moze zarzad potrzebuje bodzcow do dzialan pod postacia naszej obserwacji i stosownej ingerencji w jakosc pracy zarzadu. Teraz Twoja kolej na pomysly,Animag!!!
7 grudnia 2008, 18:03 / niedziela
Wariat, nie wazne tu jest z kad przychodzi, tylko co ma dopowiedzenia. Przestan sie czepiac banalnych spraw bo to swiadczy ze nie maz za wiele do powiedzenia.
7 grudnia 2008, 18:04 / niedziela
szatan, czy ty udajesz?
7 grudnia 2008, 18:06 / niedziela
Jako prosty spiker - obsługuje, z gorszym bądź lepszym skutkiem (nie mnie oceniac, ale ja widze swoje błędy) spikerke na meczach, pisze felietony na tej stronie, wspomagam poszczególne akcje kibiców, staram się popularyzowac Lechie we wszystkie mozliwe sposoby -np. piszac onie bądx namawiając ludzi do chodzenia na mecze. Nie mam ambicji zarządzac klubem, ani kontrolowac osoby to czyniące. Czasem służę im radą. Chyba nie jest źle...
Temat spotkania - a masz konkretne rozwiązania które przedstwisz zarządowi czy przyjdziesz i ogłosisz : róbcie coś bo spadniemy...? Bo tylko to pierwsze rozwiązanie jest wskazane
7 grudnia 2008, 18:09 / niedziela
Panowie!!!
U nas nie ma miejsca na minimalilzm! Tacy jesteśmy!!
Ja nie oczekuję, że Lechia będzie grała o puchary, ale jeśli mówi się, że w trzech meczach gramy o 9 pkt to róbmy to!!!!!!!
Utrzymanie się jest naszym głównym celem.
Jednak Pan trener próbuje mnie doprowadzić do zawału serca a to wcale mi się nie podoba!!!!!

Dąbrówka z Lechią!!!!!!
7 grudnia 2008, 18:11 / niedziela
Osobom twierdzącym, że w Lechii nic nie trzeba zmieniać, wprawdzie mistrzostwa teraz nie zdobędziemy, ale spokojnie się utrzymamy, gratuluję urzędowego optymizmu. Na początku rozgrywek drużyna szła jeszcze siłą rozpędu, lecz z czasem widać było coraz wyraźniej "robotę" Zielińskiego - mizerne wyniki i coraz gorszy styl. Zespół i poszczególni zawodnicy "zwijają się" zamiast rozwijać. O autorskim planie pana Jacka pod nazwą "3 mecze - 9 punktów" szkoda mówić. Zostało jeszcze 13 kolejek, nawet jeśli dzięki trenerowi zespół będzie 2x skuteczniejszy, to patrząc na realizację słynnego planu, zdobędzie 4 może 5 punktów. Jesli nic sie nie zmieni to pod koniec lipca mag przy mikrofonie przemówi: witam Państwa na meczu Lechia - Warta,lub coś w tym stylu.
A poza tym: Zieliński musi odejść! ( najlepiej do drukarki).
7 grudnia 2008, 18:13 / niedziela
jak najbardziej mozna ale nie mozna pisac co ma trener robic na treningu. gdzie sa mecze zeby skaut szukal zakupow. z kim prezes ma i jak rozmawiac zeby byly pieniadze bo po 1 trzeba by bylo pisac caly dzien a po 2 wlasnie oni od tego sa ,kazdy ma swoje zajecie za ktore dostaje kase . pracuja i sa rozliczani za swoja prace. myslisz ze w poprzednim sezonie pare porazek pod rzad to przez zla gre?! juz wczesniej napisalem do animag. transfery ? kto jest odpowiedzialny!? nie mozesz powiedziec ze nie bylo kasy bo wiadomo ile dostaje cacic. trener ? ja nie zadam zeby byli w czolowce tabeli ale chce widziec ze walcza chce widziec taktyke na kazdego innego przeciwnika
7 grudnia 2008, 18:19 / niedziela
Panowie -w klubie funkcjonuje Komisja Rewizyjna - to przecież ciało które w try miga spełni Wasze zyczenia - po to są. Idźcie do nich - powinni wiedziec czemu zarząd podejmuje takie a nie inne decyzje.
BMS-2 - a kogo zatrudniłbys w miejsce Zielka - nazwisko i czy aktualnie jest wolny?
7 grudnia 2008, 18:21 / niedziela
panowie jestem jak najbardziej za zmiana trenere ba jestem przekonany ze bedzie to samo na wiosne ale badzmy uczciwi on nie powiedzial konkretnie ze bedzie 9 punktow mowil ze powalcza o 9
7 grudnia 2008, 18:29 / niedziela
Nie bardzo sie orientuje w tych wszystkich sprawach ale na zdrowy rozum widać, że nie wykorzystujemy w pełni swoich możliwości. Jeśli chodzi o Zielińskiego to nic nie usprawiedliwia jego fatalnych zmian. Tu nie chodzi o to, że nie ma z czego wybierać bo ściągać Kaczmarka, który jest jedyną wyróżniającą się postacią to kpina. Zmiany spóźnione, na ogół nie tafione i nie adekwatne do sytuacji na boisku. Nie trzeba być wielkim trenerem żeby wyćwiczyć stałe fragmenty zarówno w ofensywie jak i defensywie tym bardziej. Znamy biografię naszego trenera i powinien zadbać o takie rzeczy. Nie jeden trener może tylko pozazdrościć takiego doświadczenia jakie ma Zieliński. Do tego nie widać w nim charyzmy, nie motywuje należycie piłkarzy.
Co do Michalskiego to nie ja jestem specjalistą ale jeśli Mila zarabia w Śląsku mniej więcej tyle co Cacić u nas to chyba nie trzeba dalej komentować co byłoby lepszym ruchem. Zając też był za friko i jakby zwolnić z klubu choćby tych piłkarzy, których mamy się pozbyć zimą to na pewno znalazły by się pieniądze na niego i np środkowego obrońcę typu Hernani o którym swojego czasu dużo się mówiło. I tak zamiast trzymać przy korycie nie potrzebnych grajków, zatrudniać Cacicia i Radovanovicia mielibyśmy faktyczne wzmocnienia wszystkich formacji. Niby łatwo mówić po fakcie ale jak nie tak to jak oceniać? Jakąś logikę chyba w tym widać. Co do prezesa to powiem tyle. Jestem mu bardzo wdzięczny za to co zrobił i mam nadzieje, że wkrótce uda sie mu znaleźć sponsora z prawdziwego zdarzenia na zdrowych zasadach.
7 grudnia 2008, 18:31 / niedziela
"panowie jestem jak najbardziej za zmiana trenere ba jestem przekonany ze bedzie to samo na wiosne"

A ja jestem przekonany, ze bedzie lepiej. Raz, ze beda wzmocnienia, a dwa, ze Lechia zawsze wiosne ma lepsza od jesieni.

Inna sprawa, ze piszac "bedzie to samo" zakladasz 36 pkt na koniec sezonu. Od 10 sezonow ekstraklasy (dalej nie chcialo mi sie sprawdzac) tyle pkt wystarczylo, by miec spokojne utrzymanie w okolicach 9 miejsca, wiec nie wiem o co jest ten placz . Nie jest to minimalizm, tylko realizm. Na dalsze postepy i wyzsze miejsca w lidze przyjdzie czas. Kibice Lechii sa w goracej wodzie kapani. :)
7 grudnia 2008, 18:31 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 grudnia 2008, 18:38 / niedziela
wariat powiedz tak uczciwie czy znasz prywatnie zielinskiego jezeli tak to powiedz co on o tym wszystkim mysli, jakie ma koncepcje naa lepsza gre
7 grudnia 2008, 18:42 / niedziela
Realizm jest taki że taki Górnik się w końcu obudzi, że Piast, Odre, Cracovie, Górnik, mamy na wyjeździe. Że Polonia Bytom strzela sporo bramek po stałych fragmentach a my tylko tracimy i że w ostatnich 13 meczach 10 razy schodziliśmy pokonani. Że zwycięstwa są wymęczone a porażki wyraźne. I oby było lepiej ale realizm każe przypuszczać, że nie będzie łatwiej niż w tej rundzie.
7 grudnia 2008, 18:49 / niedziela
Oki-kilka rzeczy wyprostuję, bo nie napisałem tego wprost.
"Urzędowy optymizm" - W każdym meczu licze na 3 pkt dla Lechii, wiedząc, że każdego meczu po prostu nie wygramy. Jednak z porazka moge się pogodzić gdy widzę, że drużyna gryzła trawę, a w tym CAŁYM roku nie zawsze tak było niestety...
Zieliński jest trenerem Lechii - w takiej a nie innej sytuacji. Wcale nie twierdze, że to trener jak marzenie, ale po prostu w swoich wypowiedziach przedstawiłem jak moim zdaniem wyglada sytuacja. Podobnie rzecz ma się z Michalskim.
szatan4 - nawet jak podasz kogo bys widział za Zielińskiego, to i tak nie będzie to jakieś ścisle tajne info -więc smiało możesz ujawnić swoje zdanie.

Tak naprawde wszystkim nam chodzi o jak najlepsza sytuację w Lechii. Zawsze jestem zwolennikiem postepu, ale najpierw patrzę czy on jest. A moim zdaniem w 2008 roku Lechia-jako klub odnotowała istotny postęp.
Jesli macie jakiekolwiek gotowe rozwiązania - idźcie tam (do klubu), piszcie maile z prośba o spotkanie-że macie pomysł. A wiekszośc wypowiedzi jest w tonie - "ten ma odejść, tamten też". A gotowe rozwiązanie? Jesli błysniecie- może zostaniecie współpracownikiem klubu (za kasę oczywiście). Dlatego panowie -gotowe pomysły - co i jak i walcie do klubu a nie na forum żale wylewać.

PS. Gdyby mnie ktos latem zapytał czy zatrudnic Mile - odpowiedziałbym - NIE. Dziś wiem że to bład i potrafię się do niego przyznać, ale podobnie jak wy jestem tylko kibicem.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027