Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Sprawa Szuprytkowskiego

strona 1/4

9 grudnia 2008, 13:07 / wtorek
To są jakies jaja!!!!!!!!!!!! Nasz najzdolniejszy wychowanek moze sobie szukać nowego klubu ,bo pan Michalski woli płacic astronomiczne pieniązki Bałkańcom ,za pierdzenie w stołki!!!!!!!!! To są kpiny!!!!!!!!!!!!.A z pana Michalskiego taki dyretor sportowy ,jak z Kaczyńskiego prezydent!!!!!!!!!!!!!!
9 grudnia 2008, 13:14 / wtorek
A ten Szuprykowski to drugi Cristiano Ronaldo? No bo jak tak, to faktycznie szkoda. Ale jak nie, to z takimi fochami nie zajedzie za daleko i krzyzyk mu na drogę. Jak ktoś chce godnie zarabiać robiąc w piłce, to niech się najpierw pokaże, pozytywnie wyróżni, choćby i na tle słabiusieńkich piłkarzy z I składu Lechii. Bo na razie to słyszałem o Szurkowskim, ale o Szuprykowskim to pierwsze słysze. Ale ci młodzo mają dziś poprzewracane w głowie, tylko kasa, kasa, kasa... Żenada
9 grudnia 2008, 13:16 / wtorek
Castrop ,sory ,ale to są tylko słowa naszego dyrektora sportowego, do kturego ja jako kibic straciłem zaufanie.
9 grudnia 2008, 13:22 / wtorek
Po pierwsze to on nie jest naszym wychowankiem tylko chyba Pomezanii. Po drugie to chyba mu się już lekko we łbie poprzewracało. Pojawił się jakiś menadżerek, nawkładał głupot to głowy i chłopak nie będzie grał za "takie pieniądze". A niedawno był z nim wywiad, jak to kocha Lechie, jak zawsze marzył żeby tu grać itp. Idź piłkarzyku do innego klubu, droga wolna. Takich "talentów" jak on to było i będzie na pęczki. Potem kończą w Odrze Wodzisław (vide Korzym).
Krzyżyk na drogę i dowidzenia.
9 grudnia 2008, 13:32 / wtorek
Szuprytowski coooooo? Wypad leszczu! 170 cm wzrostu waga 60 kilo! skora i kości! Wiatr go przestawia na boisku:) i jeszcze rzada siana ja sie pytam za co? Widzialem go w ME 2 razy i szalu nie ma i nie bedzie! konus do tego watly i najebane w glowie- krzyzt na droge i przyslowiowego polamania nog:) stawiam na PIOTROWSKIEGO ZOBACZYCIE KAWAL CHLOPA SILNY DAJE MU 3 MIECHY I WALI BRAMY! Lepsza wersja czlowieka konia z technika, sila i jajami:)
9 grudnia 2008, 13:35 / wtorek
Zeby sprawe rzetelnie ocenic, chcialbym uslyszec co ma ten mlody do powiedzenia! Czytalem tez tej jego wywiad i mial wrazenie, ze chlopak chce grac w Lechii, a teraz taka lipa. Dlatego nie wiem, czy Michalski prawde mowi...
P.S. kielbasa: Nie mieszaj tej sprawy z polityka, bo sie udlawisz!
9 grudnia 2008, 13:52 / wtorek
Skoro stać nas na zakontraktowanie w ciemno dwóch piłkarzy z Bałkanów, płacimy kolo 80tyś za 25letniego Trafarskiego to nie widzę powodu dlaczego nie można raz zaryzykować i zapłacić trochę więcej piłkarzowi który został wychowany przez Lechie. Trzeba w końcu powiedzieć sobie szczerze, że piłkarze mają sentyment do klubów, ale grają dla pieniędzy, to jest ich zawód. Jestem pewien, że będzie on na pewno lepszym wzmocnieniem niż kolejny bałkański odpad z Górnika....
9 grudnia 2008, 13:54 / wtorek
castorp z laczka mu daj to chlopak bedzie jeszcze chcial doplacac zeby grac w LECHIJCE, michalskiemu tez tak na wszelki wypadek zeby sie zmobilizowal na zime i wzmocnil a nie oslabil zespol transferami!!!
9 grudnia 2008, 13:57 / wtorek
Nie broniąc ale.... co to znaczy ok 5 krotnie wieksze zarobki? to jest 1000 zl czy np 10 000 zl? Może warto jasno powiedzieć ,zaproponowaliśmy kontrakt na okres za ok ...... a piłkarz się nie zgodził. Bo może nie była to jakaś oszałamiająca suma a warunki kontraktu zaporowe na długą przyszłość...... Wtedy nie bedzie dziwił fakt że chłopak myśli o przyszłości...
9 grudnia 2008, 14:00 / wtorek
szkoda ze zadna kompetentna osoba nie poinformowala kibicow ze chlopak obecnie zarabia 300 zl. No cóż tak to juz u nas bedzie cudze ( złomy ) chwala swojego nie znają. A pozniej musimy czekac po dekadzie zeby jeden wychowanek mogl zadebiutowac w ekstraklasie.

tyle w temacie.
9 grudnia 2008, 14:05 / wtorek
Przymorze powiedz ze zartujesz z tymi 300zł prwda???? to jest jakis głupi zart????
Czy on naprawde zarabia 300 zł?????
9 grudnia 2008, 14:05 / wtorek
Z tego co pamiętam chłopak chciał nowy kontrakt na 3000zł miesięcznie, a klub zaproponował mu 1200zł. Miało to miejsce około dwóch miesięcy temu.
Skonfrontujcie to z wypowiedzią Michalskiego, żal.pl.
9 grudnia 2008, 14:10 / wtorek
Ja rozumiem że wychowankowie przeważnie mają niższe kontrakty ale te 1200 czy 1500 zł to tragedia. W porównaniu z resztą gdzie pewnie zarabiają ponad 10 000zł to jest śmieszne. Chłopak pewnie sercem jest z Lechia ale trzeba za coś żyć...
9 grudnia 2008, 14:12 / wtorek
Gdzieś czytałem ze chłopak chciał 3000zl za miesiąc chyba to nie sa zbyt wygorowane żadania?Ale pewnie prawda lezy gdzies posrodku.
9 grudnia 2008, 14:39 / wtorek
kiełbasa niestety nie zartuje a uwierz mi ze bardzo bym chcial. Jest to podstawowa wyplata juniora.
Wcale sie chlopakowi nie dziwie ze nie chcial podpisac.
jakbym ogladal takiego cacica co zarabia grube siano a kopie sie po czole to jaka w tym logika.
zreszta tak sie traktuje wychowankow w Naszej ukochanej Lechii...
9 grudnia 2008, 14:44 / wtorek
Nie zdziwcie się Panowie jak za chwilę będziemy słuchać o mamiących menadżerach Kosznika czy Trałki.
Parę chłopaków ma kontrakty do przedłużenia a z naszym zarządem łatwo się rozmów nie prowadzi.
W szczególności tym piłkarzom, którzy grają w Lechii od kilku lat i wiążą swoją przyszłość z klubem.
Zarząd zawsze oszczędzał na graczach związanych z klubem i przy negocjacjach stwarzał spore problemy. Tak było z Bączkiem, też niby menadżer zły a zarząd dobry. Tak było z Pawlakiem czy Biskupem.
Zawsze lepiej jest dać więcej komuś z zaciągu bałkańskiego, wcześniej go nawet nie badając.
Teraz pewnie będą pieniądze potrzebne na kolejnych pseudograjków z wygórowanymi żądaniami, grzejących ławę w innych zespołach.
Trzeba gdzieś przyoszczędzić i jeszcze wizerunkowo zaistnieć. Więc z wielkim oburzeniem gnoi się młodego gracza i zaciemnia obraz informacją o pięciokrotnej podwyżce. A jego menadżer ma 100% racji twierdząc, że jest mu w stanie załatwić większe pieniądze gdzie indziej. Gdziekolwiek gdzie, dyrektor sportowy ma więcej oleju w głowie i nie naraża klubu na opłacanie grajków z chorym kręgosłupem a potrafi inwestować w młodych, perspektywicznych graczy.
9 grudnia 2008, 14:45 / wtorek
ciekawe ile taurus wychodzi miesiecznie za stanie na meczu-ot tak dla porownania
9 grudnia 2008, 14:59 / wtorek
"Nie zdziwcie się Panowie jak za chwilę będziemy słuchać o mamiących menadżerach Kosznika czy Trałki."

Taaa... Juz widze te tlumy klubow ustawiajacych sie w kolejce i przsescigajacych w ofertach po nasza superstar Kosznika. Szczegolnie ten samoboj z Legia w CV wyglada imponujaco. Pisalem juz, niech spie***** gwiazda spowrotem do Kaszubii. Tralka zreszta to samo, po paru niezlych meczach i tym powolaniu nie wiadomo skad, chyba zaczal chodzic kilkanascie centymetrow PONAD TYM WSZYSTKIM, bo na boisku jego ostatnich wystepow graniem nazwac nie mozna.

A co do Szupryta to zarabia napewno tyle samo ile inni chlopacy w jego wieku grajacy w ME, ktorych mamy calkiem sporo. Z jakiej racji pan szupryt zyczy sobie X razy wiecej? Od kiedy juniorzy stawiaja warunki klubom? To jest k**** Wayne Rooney, czy jak?
9 grudnia 2008, 15:06 / wtorek
Wariat ja wole żeby nasi wychowankowie dostawali więcej niż nasz " zaciąg bałkański"
9 grudnia 2008, 15:15 / wtorek
Wariat dostajesz jakieś siano z klubu za pisanie tych bredni :) ?
Dostaje tyle co reszta zawodników? no ok,ale po przesunieciu do pierwszego zespołu ma dostawać 1500zł :) ? no to elegancko :) pótora koła dostać,żeby po nieudanym meczu czytać o sobie,że jest się cwele, frajerem, rurą itp :)
Popieram go w pełni, to jego zawód, niech idzie tam gdzie beda mu godnie płacić :) kurwa polityka klubu jest zajebista :) upodlić wychowanka, zapłacić chuj wie ile bałkanskiej gwiezdzie :)
Prawdopodobnie gdyby złozył CV do sklepu "Lechista" to by dostał wiekszą pensje, pracowałby w miłym towarzystwie, bez narażania piszczeli na kontuzje i do tego dalej byłby związany z Lechią.
Heh dziwić się chłopakowi,ze chce godnie zarabiać :) komedia :)

Michalski wypierdalaj pedale
9 grudnia 2008, 15:28 / wtorek
Won... wielka gwiazda, prawdziwym wychowankiem jest Baczek a nie ten zadufany w sobie sledziuch
9 grudnia 2008, 15:31 / wtorek
Zaki kto jest śledziuchem?
9 grudnia 2008, 15:40 / wtorek
Zaki widac ze nawet dobrze swojego klubu nie znasz.... Baczek jest wychowankiem Czarnech vel Mosir Pruszcz Gdansk, co prawda odszedl w mlodym wieku ale pierwsze kroki stawial w rodzinnym Pruszczu a od sledziuchow wyzywaj tych co Ci morde oklepali...

Wiecej nie pisze.
9 grudnia 2008, 15:42 / wtorek
Zaki szmaciarzu zamknij juz ten ryj !!
Chodzisz od tego sezonu i piszesz pierdoly!! Od kiedy to Baczek jest wychowankiem ??
A do tych co jada po mlodym to niech sie zastanawia, czy jakby w swoim zawodzie mieli propozycje przejscia do innej firmy za 2 razy lepsza kase by sie zastanawiali ??
Ludzie pilkarz to tez zawod, i nie po to chlopaki trenuja cale zycie, zeby grac dla kibicow tylko.
Jak mlody nie zadba o swoje interesy to kto mu je zagwarantuje ??
Przypomnijcie sobie jaki nie tak dawno kontrakt mial Baczek porownajcie tamta sprawe z obecna i przymyslcie wszystko raz jeszcze.
9 grudnia 2008, 16:14 / wtorek
Jeżeli szuprytowski dostanie upragnione $$ to inni też będą chcieli... pewnie dlatego zarząd nie chce zgodzić się na warunki "mega gwiazdy" Gdańskiej Lechii...

Poza tym dlaczego miałby dostać tyle siana? Przecież jest słaby i taka jest prawda. Podczas swoich występów w ME czy w meczu z lechem PE nie pokazał nic szczególnego. Więc o co ta afera?
9 grudnia 2008, 16:20 / wtorek
"Damian był już praktycznie włączony do pierwszego zespołu" - Michalski.
Prawdopodobnie o to,że Damian nie chciał zarabiać 300zł,czy "pięć raz wiecej" grając w pierwszym zespole, co jest chyba natrualną rzeczą prawda? czy nie jest to dla Ciebie oczywiste?
9 grudnia 2008, 16:22 / wtorek
Bioshock jesli oceniasz chlopaka po jednym meczu to znawca z Ciebie nieprzeciętny.
Przeczytaj sobie wywiad z trenerem Borkowskim tam nazwisko SZUPRYTOWSKI ( bo nawet w tytule jest błąd ) pada z 10 razy i to w samych superlatywach. Uwierz mi ze bardziej fachowe zdanie ma Borek niz Ty. Widzi goscia w codziennym treningu podczas meczów wyjazdowych to wydaje mi sie ze wie lepiej. No jak sie myle to wybacz..

Koniec.
9 grudnia 2008, 16:28 / wtorek
PrzymorzeHOOLS - a po czym mam go oceniać? po tym jak biega na treningach ? Nie rozśmieszaj mnie... Daje dupy w ME, nic nie pokazał w PE więc za co ma dostać więcej siana ?! W Lechii jest sporo zawodników, którzy bardziej niż ta wielka gwiazdeczka zasługują na podwyżkę...

Poza tym referencje Pana Borkowskiego jakoś mało mnie obchodzą, bo uważam, że ten "trener" zachwyca się byle gównem...

Fragment wywiadu z Michalskim:

"Powiem tak. Jeśli trener Borkowski, który jest dla Damiana prawie jak drugi ojciec, u którego Szuprytowski jakiś czas mieszkał, nie był w stanie go przekonać, to nikt inny nie jest w stanie tego dokonać."

Więc jak nie miał go chwalić ? oO
9 grudnia 2008, 16:31 / wtorek
Po pierwsze piszmy prawidłowo odnośnik przede wszystkim nazwiska naszych.
Po drugie, kasa i jeszcze raz kasa. Ilu jeszcze grajków opuści Lechię (a obserwuję takie zjawisko od wielu, wielu lat) zanim jakiś @6@^^0\/\/!<2 się połapie, że ... bursztynowa arena jest nam potrzebna jak dziura w moście, kiedy nie ma na pensje dla piłkarzy, kiedy NIE MA GDZIE TRENOWAĆ. Śnieg stopniał, na szczęście, a gdyby tak nie, to co, do pozostałych meczów by trenowali na salce, śniegu?
9 grudnia 2008, 16:35 / wtorek
jeżeli ktoś mówi że on tak daje ciala .No to proszę kto strzelał bramki w pucharze polski ,kto był glównym aktorem że rezerwy doszły do niego na taki sam szczebel jak 1 drużyna (zobacz kto podawał i strzelał bramki,np mecz z Zniczem,jaka opinie wydał po pucharze o nim trener Skorża z Wisły )w Młodej ekstraklasie był jednym z najlepiej grających graczy
9 grudnia 2008, 16:37 / wtorek
BioShock - a byles chociaz na jednym meczu ME, w ktorym gral 'Mały'? Chyba niezbyt, skoro tak go oceniasz. A widziales mecz w PP ze Zniczem? Wydaje mi sie, ze nie. Wiec lepiej zamknij ryj. Ladnie prosze
9 grudnia 2008, 16:42 / wtorek
A ja sie tak spytam.Skoro nie stawiamy na młodzież ,to po chuja nam dwie drużyny rezerwowe ,w tym jedna emerytów??????
9 grudnia 2008, 16:56 / wtorek
Danie Szuprytowskiemu duzych pieniedzy byloby takim samym niewypalem jak zakontraktowanie Cacicia. Michalski widac uczy sie na swoich bledach.

Ile czasu by minelo, zanim by zaczal byc przydatnym, pierwszoplanowym zawodnikiem? 2, 3, 4 lata? Ktos wogole zagwarantuje, ze bedzie dobrym pilkarzem? 3x lepszym talentem od niego byl Hirsz, tez strzelal w rezerwach i co?
9 grudnia 2008, 16:56 / wtorek
Nie oceniajmy sprawy jedynie na podstawie wypowiedzi Michalskiego, który jest niewiarygodny. To dyr sportowy jest współodpowiedzialny za ściągnięcie Chorwatów ( w tym za badania lekarskie Czaczicia ). To Michalski zamiast na konferencji prasowej powiedzieć, że jak na polskie realia wydatek 2 mln zł za Starostę to za dużo i podziękować mu za grę, obraził chłopaka, bredząc, że mamy lepszych obrońców w ME.
Nie zdziwiłbym się, gdyby jego wypoiedź okazała się typową manipulacją - niby prawda, ale nie cała. Może i rzeczywiście zaproponował pięciokrotną podwyżkę, ciekawe tylko jakie obecnie pobory ma Szuprytowki.
9 grudnia 2008, 17:15 / wtorek
Chłopakowi zaproponowano 1300 zł BRUTTO plus mieszkanie = jesteś szczyl, zależy ci na graniu w Lechii a my to wykorzystamy zgodnie z zasadą troski o wychowanków.

W tej chwili chłopak dostaje 500 i mieszka razem z 4 innymi kolesiami.
Chciał 2,5 na rękę plus mieszkanie bo nie jest z Gdańska.
O zgrozo, normalnie palma mu odjebała. W pierwszym zespole TAKIE pieniądze. JAK ŚMIAŁ!!!

Jeżeli wariat uważa, że 2,5 tyś zł to takie same duże pieniądze jak 5 tyś euro to ok. Szkoda tylko, że Szuprytowski za te 2,5 tyś złotych to byłby chociaż w stanie wyjść na boisko w odróżnieniu od Cacica.
Chłopak się nie zgodził i SIĘ NIE DZIWIĘ. Tyle to on rozdając gazety zarobi. Wygórowanych żądań też nie miał ale się POSTAWIŁ i tu popełnił GRUBY BŁĄD. Michalski mu pogroził, przesunięto go do zespołu 4 ligi, zabroniono leczyć kontuzji u Roberta D. a teraz publicznie się go gnoi.
Brawo Panowie z Lechii, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 grudnia 2008, 17:15 / wtorek
1.sprawa kwota jaką zarabiał to 300 zl jak każdy junior starszy-podwyzka 5krotna strasznie oszołamiająca NO TO CHŁOP ZASZALEJE 1500zł brutto(1100 na rekę).podaje po raz wtóry on chciał 3000zł
Pytanie do Wariata czy 3000zł to sa kolosalne pieniążki ,
Wiadomo że z tych pieniążków chcesz utrzymac siebie ,dziewczynę ,własne mieszkanie a nie spanie u trenera Borkowkiego ato troche podnosi koszta bo jak pewnie sporo nie wie to nie jest nasz wychowanek ale przyszedł jak był bardzo młody (w sumie nadal jest 19 lat) i tułał się a to u trenera at o w internacie.A dla osób mówiących o tym że licza sie tylko 100% wychowankowie jak np Bąk -to powiem że on też nie jest naszym wychowankiem
9 grudnia 2008, 17:20 / wtorek
A i jeszcze sprawa Kibica te 500 zł a moje 300 to jest tak dostają 300zł a od czasu do czasu sypna lekkim bonusem jak jest lepszy wynik(awans w pucharze polski itp)a potem znowu do szarej rzeczywistośći
9 grudnia 2008, 17:37 / wtorek
Gdyby tak kazdy 19 latek zarabial 3 000 zl. :) Zdecydujcie sie tez wkoncu 2,5 tys, czy 3 tys. Ja zreszta nie znam sprawy dokladnie, pytanie, czy wy znacie i tymi liczbami operujecie na podstawie WIEDZY, a nie gumowych uszu. Nie twierdze, ze 3 000 to jakies strasznie wygorowane zadania, ale spokojnie 1 500 - 2 000 zl, dla mlodego chlopaka, juniora, ktory ma najpierw tylko trenowac z pierwsza druzyna (bo chyba nikt nie marzy, ze taki mlody gosc wyjdzie bedzie strzelal bramki, a i tak nikt nie zagwarantuje, ze wogole kiedys bedzie gral pierwsze skrzypce), to wystarczajaco. Przeciez w parze z dobra gra, przyjdzie i podwyzka. Jestem ciekawy, co za 5 innych klubow jest mu w stanie dac tyle co on chce. Bardziej mi sie wydaje ze to taka stara spiewka Wojciecha "nie dacie mi tyle co chce, to odchodze gdzie mi daja 2x wiecej", a tak naprawde gowno mial, a nie oferty.

Cacic to inna bajka, niewypal, ktory mial byc krolem srodka i gwiazda ekstraklasy. Skonczylo sie jak sie skonczylo, ale najpierw wszyscy krzycza, zeby nie kupowac wiecej kotow w workach, a za chwile w tonie "sprobujmy, co nam szkodzi".
9 grudnia 2008, 17:58 / wtorek
Wariat to w taki razie ja ponawiam pytanie ,skoro nie stawiamy na wychowanków ,pto po cholere nam ten cały sztucznie rozbudowany system szkolenia juniorskiego???????????
9 grudnia 2008, 18:01 / wtorek
Wariat on
Chciał 3000zł ale być może zgodził by sie na 2500zł ale to trzeba było tu mu proponowac 2 miesiące temu a nienajpierw zgnoimy a potem chlopak skundlony przyjdzie donas i powie ze jeszcze dopłaci by grać i pamietaj to sa caly czas pieniadze brutto a wiec na reke dostaniesz z sumy 3000 jakies 800 zł mniej czyli to jest kwota 2200zł ,opłać mieszkanie to jest za kawalerkę jakies 750złbo gdzies przecież musi mieszkac (bo nie sadze że TY ciagle chciałbyś mieszkać z 3 innymi kolesiami tak jak proponuje klub[zapewnienie mieszkania]czyli wyjdzie mu że ma 1450 zł na miesiąc na wyżywienie i resztę spraw i nie przekonasz mnie że taka suma jest zbyt kosztowna dla członka nawet ostatniego ogniwa w 1 zespole ekstraklasy.A że teraz znalezły sie osoby słonne zaproponowac mu 6000 i wiecej to znaczy że ktoś widzi jego talent.DLA MNIE JEST OCZYWISTE ŻE OSOBA MAJĄCA BYC W 1 SKŁADZIE MUSI OTRZYYWAC TAKIE PIENIĄŻKI (przeciez on i tak otrzymywał by najmniesze gaże ze wszystkich graczy mieszczacych sie w 1 składzie)
9 grudnia 2008, 18:02 / wtorek
Wariat - ogarnij się, albo nie zabieraj więcej głosu, bo już słuchać Twoich wypocin nie można.
19-latek wstępuje w dorosłe życie, zatrudnia się w klubie jako piłkarz, prosi o pensję w wysokości 3000zł miesięcznie za trzyletni kontrakt.

19-latek wstępuje w dorosłe życie, zatrudnia się w Leroy-Marlin na Grunwaldziej jako sprzedawca. Dostaje na wejście 2200zł brutto + premię.

Porównaj to sobie i przestań pierdolić !!!!!!!
9 grudnia 2008, 18:14 / wtorek
Jak puszczą Szuprytowskiego bokiem to dupa zbita. Szuprytowski wyróżniający się gracz ME co potwierdził dobitnie w meczu z seniorami Znicza w PP.Jak dla mnie materiał na naprawdę dobrego grajka. A co do warunków fizycznych to Messi też nie jest dryblasem a nadrabia to techniką szybkością i myśleniem choć tu całkiem inny kaliber zawodnika.A ty wariat rozpędź się i pierdolnij głową w ścianę debilu.3000 tys brutto to wielkie pieniądze?? Mi się wydaję że ty to normalnie Michalski :D:D:D Co ktoś złego napiszę na trenera zarząd lub samego dyrektorka to wstawiasz się za nimi jak byś miał stracić prace, życie bo co najmniej zdrowie.Daj se siana bo twoich bredni nie da się czytać.

100 X TAK dla Szupryta!!!

AVE Lechia
9 grudnia 2008, 18:16 / wtorek
wariat weż urlop,wyjedż gdzies, odpocznij od internetu.Przyda Ci się chłopie;-)
9 grudnia 2008, 18:25 / wtorek
Wariat, proszę Cię ogarnij się chłopie. Nie wiem czy już sam mieszkasz i pracujesz czy łożą na Ciebie rodzice, ale jeśli pracujesz i dostajesz pensje 1000 zł brutto i rozmawiasz z szefem o podwyżce i on ci mówi, że możesz dostać 1200 zł bo nie grasz pierwszych skrzypiec w firmie i nie jesteś jeszcze prezesem to co robisz skoro znasz swoją wartość ??? Pracujesz dalej za 1000 zł, zgadzasz się na podwyżkę o 200 zł czy szukasz innego pracodawcy ??? Piłkarze mają tylko kilka lat na zarabianie, na pokazanie się, potem już odcinają kupony. Gdyby żądał 30 000 zł to fakt, że przesadziłby ale on chciał 3000 zł!!! Lechia to jest firma, zakład pracy gdzie ludzie graniem, masowaniem, spikerką :) zarabiają na życie. On nie pracuje w Stoczni a z Lechii ma tylko bonusy.

Wariat,coraz częściej mam wrażenie, że Michalski to ktoś Ci bliski... może to ty Radosławie ....:)
9 grudnia 2008, 18:41 / wtorek
Panowie, wszystkich zatrudnić się nie da. Kadra zespołu ma tylko 25 grajków i są to zazwyczaj ci, na których postawi trener- jakikolwiek by nie był.

Jeśli trener nie widzi w kadrze miejsca dla Szuprytowskiego, a ten w zamian chce mega podwyżki to moim zdaniem niech idzie w siną dal. Kilku jego kolegów tak zrobiło i dziś robią kariery w IV-ych ligach.

Jeśli Szuprytowski kocha Lechię i ma jaja, nie zapierdala na treningach i wywalczy sobie miejsce w składzie. A jak już będzie się o niego zabijać conajmniej Odra Wodzisław z Bytomską Polonią niech poprosi o podwyżkę. Na razie jest rokującym juniorem. Takim samym, jakim jeszcze niedawano był Hirsz czy Pietrowski.
9 grudnia 2008, 18:56 / wtorek
Zeto, zgoda ale on (podobno) nie chce mega kasy. Kadra ma 25 grajków, ale są też drugie zespoły, juniorzy itd. Obiecujących gości nie da rady zatrzymać w klubie za 1500 zł brutto, zostaną ci najsłabsi którzy nie będą mieli alternatywy i z których Lechia i tak nie będzie miała pożytku.
Jeśli mamy trzymać/płacić tylko tym z "dream teamu 25" to nie płaćmy w takim razie innym nic tylko wystawiajmy w ME zespół "papy i porcelany", który możemy poskładać szukając perełek np w Lidze Salezjańskiej ( paru takich znam :) )
9 grudnia 2008, 18:58 / wtorek
Nie znam sprawy na tyle dobrze, ale chyba stanął bym po stronie zawodnika. Jeśli zawodnik może okazac się perełką. Postawił takie warunki a nie inne on wkracza w dorosłe życie i wariat nie wiem jeśli to prawda o tych 3000 zł to nie wiem o co sie srasz. Tak lepiej dać Cacicowi i innym chuja grającym Midzierskiemu itp. niż zdolnemu chłopakowi. Kazdy walczy o swoje a chcemy byc tacy europejscy w Polsce to przeciez na zachodzie taka sprawa to byłby śmiech na sali. Tam juniorzy inaczej sa traktowani nie po to aby ich wyzyskiwac i eksploatować na naszych warunkach bo my daliśmy ci szanse to masz skakać jak małpa i robić to co my karzemy. Teraz pytanie jeśli keidyś za 2-3 lata bedzie już dorbze zapowiadającym sie zawodnikiem ale........nie w Lechii to możemy sobie pluc w brode. Hirszowi dali to co chciał ponoć to Szuprytowskiemu nie mogą?? Mówisz wariat, ze jak on chce podwyżki to reszta tez z ME tak postapi. Sorry on walczy o swoje i jeśli przesuneli go do 1 składu to może coś oczekiwać w zamian jeśli chcą kontraktu z nim. Nie jest to dla mnie zrozumiałe.... Postawcie sie w takiej sytuacji pracujecie w firmie i przychodzi z innej firmy pracujacej w podobnej branży propozycja co robicie?? Jesli ta firma obecna nie moze Ci zagwarantować takich warunków. Piłkarz nie gra 50 lat !!! Fakt Lechi to coś wiecej niż firma, ale jednak spójrzmy sprawe po ludzku My byśmy chcieli żeby wogóle oni za darmo biegali (chodz niektórzy powinni chyba :) ) po boisku, bo grają w Lechii gdzie pół świata marzy grac. Zejdźmy na ziemie....
9 grudnia 2008, 19:03 / wtorek
Zeto napisał : "Jeśli trener nie widzi w kadrze miejsca dla Szuprytowskiego, "

Michalski mówił
- Rzeczywiście, Damian był już praktycznie włączony do pierwszego zespołu.
- Szkoda, bo to naprawdę dobry piłkarz. Trener Zieliński był mocno zawiedziony, że Damian nie chce grać w Lechii.

Więc Zieliński go chce.

ZielonyZielony pisał o wydatkach na mieszkanie. Szuprutowski oprócz pensji by dostał mieszkanie więc wydatki na mieszkanie odpadają. No ale 1200 to chyba jakby mu napluli w twarz.
9 grudnia 2008, 19:06 / wtorek
Sam Michalski stwierdził, że Szuprytowski był już praktycznie w kadrze pierwszego zespołu. Więc po co teraz opowiadać, że kadra nie jest z gumy.
9 grudnia 2008, 19:21 / wtorek
Ja radze przeczytać cały wywiad z Michalskim i zastanowić się zwłaszcza nad kwestia Damiana, a mianowicie nad stylem wypowiedzi Michalskiego. To jest czyste pieprzenie i postawienie w chłopaka w złym świetle, Michalski takim gadaniem chce pokazać jaki to on dobry i święty jest, a wszyscy inni co nie chcą i nie myślą tak samo jak on to niepoważni i głupi ludzie...taka czysto polityczna gadka "każdy jest winny tylko nie ja".
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029