Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Sprawa Szuprytkowskiego

strona 2/4

9 grudnia 2008, 19:36 / wtorek
Ale Michalski ,cały czas tak se wypowiada.Wszyscy są winni tylko nie on.
gerowie nie ja
9 grudnia 2008, 19:39 / wtorek
Sory maiło być" to ci wstręci menagerowie sa winni nie ja"
9 grudnia 2008, 19:44 / wtorek
a tak z ciekawosci to ile Michalski bierze za swoją pracę? :)
On musi mieć dopiero Lechie w sercu,że hej :)
No i naturalnie mieszka razem z Zielińskim na dwóch pokojach :)
Damian jak mogłeś się nie zgodzić na nowy kontrakt, przecież takie luksusy jak jedzenie, picie są w młodym wieku zbędne,a piłkarz profesjonalnego zespołu moze się wyspać na karimacie.
9 grudnia 2008, 19:50 / wtorek
Wy jestescie pojebani jacys, albo macie jakas fobie Michalskiego. Gdzie ja cos pisalem kurwa o Michalskim? Jak dla mnie moze wyleciec juz jutro o ile cos to da i nastepca okaze sie dla zbawca. Tylko nie wiem co moze dyr. sportowy zbawic w Lechii. Poza tym Michalski ZADNEJ decyzji nie podejmuje sam, jest tylko glosem zarzadu Turnowieckiego i Jenka. Oto wlasnie chodzi, ze nie oceniacie nic na trzezwo, tylko wszystko co Michalski powie i tak skwitujecie "wypierdalaj z Lechii".

Do zarzadu i jego decyzji mam duze zaufanie, bo mu sie nalezy jak malo komu. Co sezon pierdolenie, a jak to sie mowi karawana jedzie dalej.

Uwazam, ze oplacone mieszkanie i 1500zl na poczatek, to dla juniora, ktory mialby zadebiutowac pierwszy raz w seniorskiej druzynie i ktory ma duzo do udowodnienia moze nie kokosy, ale wystarczajace pieniadze. Niech pogra sezon - dwa i udowodni, ze warto ze warto mu dac wiecej. Jak pokaze ze jest w stanie byc wzmocnieniem dla druzyny to jestem pewien, ze dostanie duzo wiecej niz te zasrane 3 000.

Jak nie, moze obrac inna droge, jak napisal Zeto. Kilku do dzisiaj walczy o miejsce w Trabkach Wielkich itp.

MarkuM oczywiscie mozesz miec inne zdanie, tylko piszac je uwazaj zeby ci zylka nie pekla, czy cos.
9 grudnia 2008, 19:52 / wtorek
PS. Koncze polemike.
9 grudnia 2008, 19:54 / wtorek
taaa akurat
9 grudnia 2008, 19:59 / wtorek
Ja juz przestalem sie przejmowac zdolnymi juniorami.
Ilu ich bylo na przestrzeni powiedzmy 25 lat.... 150-200?
Ilu zostalo solidnymi zawodnikami extraklasy lub zrobilo jako taka kariere za granica....dwudziestu?
Jesli dodac do tego, ze nie wszyscy byli zdolnymi junorami np. Pawlak, to mamy pelen obraz szans niejakiego Szyprytowskiego czyli jakies 1:25 ze bedzie solidnym zawodnikiem w przyszlosci.
I co... dla takiego smyka i jemu podobnych ma sie robic "kominy placowe" w juniorach?
Podobno kierownictwo dba aby nie bylo ich w seniorach ,natomiast mlode gnojki stawiaja jakies zadania?
A paszol won !
Czekasz piec lat az talent exploduje, a tu ni ch... powiedzmy 3 tys i mieszkanie przez piec lat to taniej wyjdzie sprowadzic jakiegos Wolakiewicza obytego z I lub II liga.
I nie trzeba sluchac stekania po kazdym powolaniu do kadry ze za malo,albo pojedzie na testy do jakiegos Ajaxu i pierwsze co robi to szuka menadzera.
Niech idzie gdzie chce i tak statystycznie na 96% najdalej gdzie zajdzie to obecna II liga.
9 grudnia 2008, 20:12 / wtorek
To teraz wychodzi na to,że Damian chuj, bo chce zarabiać na siebie.
Ma grać 5 lat za 1000zł? :) no dobre sobie :)
Oddajcie pensje w swoich firmach , w których pracujecie i powiedzcie,że chcecie przez 5 lat dostawać tysiac zł. na reke, bo miłość do firmy Wam wystarczy :)

A Ty Zaki jak już wróciłeś do tego tematu, to może byś objaśnił wkońcu kogo uważasz za "sledziucha" bo mam przygotowaną cała mase wyzwisk pod Twoim adresem:)
9 grudnia 2008, 20:21 / wtorek
Przede wszytkim niech sie zajmie nauka ,bo to mu sie raczej bardziej w zyciu przyda.
Nastepnie niech lapie sie do 18 meczowej,nastepnie niech zadebiutuje w extraklasie.
Potem niech wywalczy sobie miejsce w 11.

I DOPIERO POTEM NEGOCJACJE.
9 grudnia 2008, 20:25 / wtorek
Fan - Lechii dla większości 19 latków 1500 zł i opłacone mieszkanie super sprawa. Zauważ że samo wynajęcie miszkania w Gdańsku to najmniej 1200 zł za kawalerkę.
Zauważ że np. Bąk w jego wieku dostawał podobne pieniądze i grał w seniorach w I składzie.
9 grudnia 2008, 20:31 / wtorek
Z tego co wiem, nauką się zajmuję.
I zgadzam się z Tobą,że taka powinna być kolej rzeczy,żeby mógł negocjować. Tyle,że nie można tego traktować jak "negocjacje" tylko prośbę, o normalne wynagrodzenie dla chłopaka w jego wieku, za które chce mieć sos na życie w Gdańsku. On nie negocjował 30tyś, tylko... 3 tyś. Widząc ile dostają zagrniaczne gwiazdy, które nie graja z powdu braku 9 kregow w kregołsupie i biodra, bo nikt nie raczył wcześniej o tym pomysleć to chyba ma chłopak prawo chcieć normalnej pensji?
I jeszcze ten tytuł "Szuprytkowski wybrał pieniądze zamiast Lechii", nożesz kurwa...
I wypowiedz Michalskiego,że zachowanie młodego było żenujące, praca Michalskiego też jest żenująca. m.in przez tą łajzę płaci się w Lechii komuś za to,że sobie tylko jest.
Podsumowując - nie chciał nie wiadomo jakich pieniedzy, chciał normalna pensje, która by dostał w sklepie stojąc i sie patrząc w sufit.
Czy miał prawo prosić? skoro został przesuniety do pierwszej druzyny to jak najbardziej.
Ale nie ma co wiecej rozprawiać nad tym, na pewno kluby rzucą ciekawy ochłap na rynek to michalski wzmocni znowu Lechie odpowiednio :)
9 grudnia 2008, 20:35 / wtorek
...a i jeszcze jedno jest taki kopacz nazywa sie Salihamidzic.
Byl juniorem HSV przebil sie do pierwszego zespolu zarabiajac 2100 DM, czyli mniej anizeli wynosila pensja fizolska.
Przez nastepny rok bedac podstawowym zawodnikiem dalej zarabilal 2100 DM mimo ze klub proponowal mu ok 600 tys za sezon.
Przeczekal dwa lata i dostal karte na lape i podpisal z Bayernem kontrakt na trzy lata za kazdy rok 1,5 milona.

Trzeba po prostu troche myslec z glowa.... w pewnym wieku lepiej sie wypromowac.... kasa przyjdzie sama...niestety w mentalnosci wielu mlodzianow kariere zaczynaja od liczenia kasy.
Szkoda bo czesto sami sobie szkodza.
9 grudnia 2008, 20:36 / wtorek
Tekst o kominach płacowych w juniorach był naprawdę przezabawny. Biorąc pod uwagę, że klub chciał zawodnika włączyć do pierwszej drużyny, o czym robiąc "medialną sprawę" poinformował dyr sportowy, twierdzenia tego typu kwalifikują się do kategorii surrealistycznych żartów.
A poza tym: Zieliński musi odejść!
9 grudnia 2008, 20:41 / wtorek
Pamiętajmy, że zawsze są dwie strony medalu. Gra Damiana wpadła mi w oko szczególnie jak dostanie piłkę do nogi to mało który obrońca jest wstanie go powstrzymać. Myślę, że z Damiana będą ludzie i za jakiś czas się o tym przekonamy i szkoda, że nie w Lechii ! Z drugiej zaś strony nie dziwię się decyzji Michalskiego... Za chwilę Borek przyprowadzi mu kolejnych chłopaków i gdyby propozycja Damiana została przyjęta to każdy z nich będzie traktował to za normę i z tego pułapu startował a za pewne i negocjował większe stawki. Wiem, wiem, też bym serce oddał wychowankowi ale Lechia mimo wszystko jest "przedsiębiorstwem" które żeby istnieć nie może zbankrutować.
A czy jesteśmy pewni, że ten kontrakt był tak prosto skonstruowany...? A może były tam klauzule mówiące o tym, że gdy drogi Damianie zagrasz (........) to będziesz zarabiał (........) a gdy (.........) to będziesz zarabiał (...........) ????
Mam nadzieję, że Damian mimo wszystko nie zazna niczego dobrego na obczyźnie (czego mu nie życzę), wróci do nas, a przy okazji, nauczony swoim doświadczeniem, przytemperuje innych młodych gniewnych.
9 grudnia 2008, 20:46 / wtorek
Do michalskiego! Dość! Taki wywiad dyrektora sportowego to zwykły skandal! Normalnie funkcjonujący zarząd powinien za takie coś wyrzucić cię na zbity ryj! Własne nieudacznictwo próbujesz ukryć i schować się za plecami kibiców ty lechisto z dziada pradziada! tobie w twojej karierze co przeszkodziło w grze w Lechii? stoczniowiec, legia czy widzew? Aha, być może jeszcze drużyna z kraju gdzie nie umieją grać w piłkę, a kiepscy kopacze wyjeżdżają tam dla kasy (Cypr)? Twoja w tym głowa, żeby piłkarz grał w Lechii,jeżeli jest dobry i jeżeli oczywiście jest dobrze prowadzony przez sztab szkoleniowy działający podobno pod twoim kierownictwem. Prowadzony w rozumieniu również miłości do Lechii i przywiązania do biało - zielonych barw. Ale cóż jak ma przed sobą takiego "lechistę" jak ty, który na wejściu obraża się jak baba i biednych wywiadów udziela, że menadżerowie, że kilka klubów, jak jakaś lafirynda biedna! ty durniu, w ten sposób, po twoim wywiadzie każdy młody grajek, odejdzie z Lechii na tym samym patencie, zwanym od dziś "na michalskiego"! Ty niemoto, rozumiem, że bierzesz duże pieniądze, jak na nasze warunki i nic nie robisz, ale czemu działasz na szkodę klubu, czyżby gen stoczniowca - z wszystkimi przegrać, Lechię rozjebać?! To odnośnie Szuprytkowskiego, odnośnie reszty nawet nie chce się ciebie krytykować, ale ostatni raz podobnie mówił jerzy urban, w tv, w latach 80-tych. Z tym zastrzeżeniem, że ty jesteś gorszy, bo on bronił swoich kolesi, a ty mówiąc o Kubickim, że nalegał na nieudane transfery, w swoje gniazdo srasz, bo gdzie ty wtedy byłeś, stałeś plecami, nie widziałeś czy na L4. Jak ktoś będzie na ciebie mocno nalegał, żebyś wziął do buzi to też weźmiesz? Poza tym pracowaliście razem - twoje transfery są udane jego nie? Jemu pomijając wszystko inne coś zawdzięczam, coś ważnego w moim życiu! Co zawdzięczam tobie? Trenera, który jak na wyjazd do Warszawy jedzie to w gajer wskakuje, tragiczną grę drużyny, aha statek, więć może załóżcie sobie stocznię, ą nie prowadźcie klub piłkarski!
9 grudnia 2008, 20:49 / wtorek
i powiem jakie mieszkanie ,przeciez on miał mieszkac razem z 3 innymi graczami- i to jest to obiecane mieszkanie
9 grudnia 2008, 21:01 / wtorek
Kurwa kto z Was, powiem wiecej kto wogole w wieku 19 lat mial oplacone mieszkanie dla siebie i 3 000 zl pensji, za 2 godz pracy czyt. treningu dziennie???

Nie uwazacie ze przesadza? To bylby luksus dla takiego mlodego chlopaka. A tu niektorzy juz mu chca dawac tyle co cacic zarabia. I chuj, ze ma mieszkac z kolega, co za problem? Ma swoj pokoj i lazienke. Po chuj mu tyle pieniedzy, skoro rachunki ma oplacone? Zeby miec na imprezowanie 4x w tygodniu i zeby mogl dupy sprowadzac do SWOJEGO mieszkania? Moze niech on jeszcze samochodu zazada. Najlepiej kabriolet.
9 grudnia 2008, 21:07 / wtorek
Cieszcie sie, ze Trzeciak nie dogadal sie z Lechia :) wtedy byscie dopiero plakali :P
9 grudnia 2008, 21:17 / wtorek
2 strony lamentów o juniora Szuprytowskiego ? KANDYDATA na kopacza ?!
W żadnym razie Michalski mnie nie przekonuje, ale takie żądania płacowe 19-latka, który NIC w piłce nie dokonał, są co najmniej irytujące.
Może się mylę, niech ktoś mądrzejszy mnie naprostuje, ale czy przypadkiem ZAWODNIK Brożek (napastnik) do niedawna nie zarabiał w Wiśle jakichś zupełnie śmiesznych (2-5 tys. PLN/m-c) pieniędzy ? To daje trochę do myślenia.
9 grudnia 2008, 21:23 / wtorek
Wariat - nawet w kwestii przeliczania średniodziennego czasu pracy zawodnika jesteś ignorantem !!!!

Dolicz do tego mecze, wyjazdy, zgrupowania przedmeczowe, obozy, odprawy, badania lekarskie, itp. - to jest czas, w którym zawodnik - jako pracownik - pozostaje w dyspozycji zakładu pracy, czyli Lechii.

Pozdrawiam Twoje dobre samopoczucie.
9 grudnia 2008, 21:34 / wtorek
1500 na reke to chyba troche bez rewelacji, do tego stancja? ;] jak widac gdzie indziej daja mu zdecydowanie wiecej skoro tak zagrywa. za 19-letniego kopacza jak to niektorzy pisza. tylko nie wiecie, ze kopania mu zostalo jakies 16 lat przy dobrych wiatrach? nie dziwie sie, ze za taka kase olal skoro ktos docenil jego talent i wyklada wiecej... takie zycie
9 grudnia 2008, 21:42 / wtorek
a tu macie dalszy ciąg troski naszych włodarzy o młodych graczach

Piłkarz Lechii, grający na co dzień w Młodej Ekstraklasie, odchodzi z gdańskiego klubu. Nowym pracodawcą zawodnika będzie Kotwica Kołobrzeg.
Łukasz Pietroń w najbliższym okienku transferowym zamierza zostać zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg.Moja decyzja jest ryzykowna, ale kto nie ryzykuje ten nie ma wyników. Mam dwadzieścia lat i myślę, iż to najwyższy czas, aby spróbować gry na szczeblu seniorskim. Na pewno kiedyś wrócę do Lechii. Będę chciał pokazać niektórym ludziom, że potrafię grać w piłkę i będzie mi dane zaprezentować swoje umiejętności w pierwszym zespole Biało-Zielonych. - dodaje piłkarz Lechii.

Kapitan Młodej Lechii odejdzie do Kotwicy Kołobrzeg, grającej w drugiej lidze

I tak wszyscy którzy maja troszkę wieksze ambicje bedą uciekać,a pozostaną albo gracze kaleki lub wypaleni psychicznie gracze.Tylko pytam po co mamy tyle rezerw skoro i tak odrzucamy potem najlepszych z nich .

Pozdrawiam Wariata i innych zwolenników pracy Michalskiego i trenera Zielińskiego
9 grudnia 2008, 21:50 / wtorek
MarekM, tak sie sklada ze 10 lat gralem w pilke i wiem ile sie jej czasu poswieca.

Mecze, wyjazdy oczywiscie, ale to chyba sama przyjemnosc czyz nie? Weekend zajety, ale tak to jest poltora godzinny treningu dziennie, mozna robic w tym czasie mase innych rzeczy np. uczyc sie. Obozy - 2x w roku, zgrupowania przedmeczowe - nie ma czegos takiego, to nie kadra, odprawy - :). 3 000 za obecnosc na odprawie przedmeczowej no no... :) Trudno zeby zawodnik przyjezdzal 5 min przed meczem, nie uwazasz?:)))
9 grudnia 2008, 22:00 / wtorek
Tak, tak Zielony. Daleko zajedziemy grajac juniorami, przeciez to takie oczywiste. Legia i Wisla ma w skladzie samych 19 letnich wychowankow, wszedzie to jest norma, tylko my jestesmy pojebani. Zejdz na ziemie.

Wam sie wydaje ze kazdy junior jak dobrze gra w jakichs ligach z rowiesnikami, przyjdzie do seniorow i bedzie wymiatal z 10 lat starszymi i doswiadczonymi wyjadaczami. Miejsce do ktorego odchodzi Pietron najlepiej pokazuje na jakim jest poziomie i jakie to wielkie kluby sie o niego bija i walizki z pieniedzmi daja . My gramy w ekstraklasie i walczymy o utrzymanie. Nie ma miejsca na experymenty.
9 grudnia 2008, 22:01 / wtorek
cały czas czekam aż któryś ze znawców wyrazili ubolewanie że tak łatwą ręką pozbyliśmy się Leszka Kaniszewskiego.
9 grudnia 2008, 22:34 / wtorek
maćko ! Świetny zabieg socjotechniczny... ;)) Odpowiadam jako "nieznawca" - Lechu, chyba jakieś 3 lata temu zakończył karierę i za bardzo nie wiem do czego zmierzasz...? Więc...?
9 grudnia 2008, 23:04 / wtorek
Wariat
Ja Cie zatrudnie za 1500 nawet na ręke, bedziesz codziennie czyścił i pastował moje buty do pracy, jak się sprawdzisz to po dwóch może trzech latach dam Ci 3000 idziesz na to ??
ps.
Co miesiąc dodatkowy bonus za zuzycie pasty, jak się zastanowisz daj znać.
pozdrawiam
9 grudnia 2008, 23:16 / wtorek
no, no no.... zaczyna nam się robić pracuj.pl
W myśl zasady żadna praca nie hańbi, jeśli nie wymagasz udokumentowanej praktyki i dojazdów do Gdyni lub dalej - to ja się piszę na to :) Mimo, iż oferta nie była adresowana do mnie...!

P.S. Chyba trochę nie trafiłeś z porównaniem
9 grudnia 2008, 23:20 / wtorek
Gdybym marzyl o karierze pucybuta i to byloby moim celem w zyciu, zapewne cieszylbym sie ze w wieku 19 lat bez studiow wogole dostalem prace. :) Gdybym do tego mial w perspektywie 2x wieksze zarobki po dwoch latach pracy to wogole zapierdalalbym za trzech!

Wy to macie porownania. :)
9 grudnia 2008, 23:20 / wtorek
oiram zaczynales w cork a tu takie propozycje moze jak ja wroce to tez tak bede mogl;] pozdro z emigracji moze w koncu jakies piwo!!!!????
9 grudnia 2008, 23:30 / wtorek
A nauczyciele po tylu latach nauki i 5 latach studiow, dostaja na stazu 1000zl, po dwoch latach moga przejsc na kontrakt ze skromna podwyzka do 1100, potem nastepne pare lat i mianowany 1500 i jak dobrze pojdzie po 10 -15 latach pracy i ciaglego uczenia sie (o codziennym uzeraniu sie z bahorami nie wspomne:)) dojda do dyplomowanego z powalajaca pensja 2000 zl miesiecznie i tyle z kariery. :)
9 grudnia 2008, 23:37 / wtorek
wariat nie wypowiadalem sie na ten temat bo ty masz troche racji i inni takze duzo by pisac ale z porownaniem do nauczycieli to przesadziles oni akurat dobrze maja
9 grudnia 2008, 23:37 / wtorek
I nikt im mieszkania nie oplaca. :)
9 grudnia 2008, 23:43 / wtorek
niestety Raginis już nie spełniasz wymagań :):)
pozdro
9 grudnia 2008, 23:43 / wtorek
szatan4, Twoja wiedza na 99% procent opiera sie na domyslach. W kazdym innym temacie moge sie mylic, ale nie w tym.

Raz, ze kilku ich znam, dwa ze bardzo bliska mi osoba stara sie wlasnie o mianowanego, wiec wiem co mowie.
9 grudnia 2008, 23:51 / wtorek
Wariat załóż temat "Ultimatum dla juniorów"
- wybieracje,albo Lechia, albo 3 tyś-

;)
9 grudnia 2008, 23:56 / wtorek
Ups, czyzby brak argumentow? Do Pilsnera, czy Zeto tak nie napisales, a maja podobne zdanie. ;)
9 grudnia 2008, 23:56 / wtorek
u mnie w rodzinie tez mam paru nauczycieli . ile godzin oni pracuja miesiecznie?!! kto ma platne wolne 2 miesiace w lato. mozna duzo pisac . odpowiadaja w tv ze to stresujacy zawod a ja sie zapytam co jest wazniejsze zdrowie czy zycie ?!! a ile zarabiaja inni ktorzy pracuja po 200g i moga do domu nie wrocic to tyle bo to nie te forum
10 grudnia 2008, 00:02 / środa
hehehe :)))
Bo ani Pilsner,ani Zeto nie przypominam sobie,żeby tutaj stawiali ultimatum dla zgód :) No,ale ok... zobacz z Pilsnerem wymienilem 4 posty, z "Zeto" nie muszę komunikować się przez forum.
No,ale rozumiem chciałeś mnie skubnać :)
Twój argument jest taki,że jak Twoja ciocia nauczycielka dostaje tysiac zł (nad czym bardzo ubolewam,ze mozna zarabiac tyle użerajac sie z bachorami) to piłkarz też powinnien tyle zarabiać , troche to słaby argument :)
10 grudnia 2008, 00:05 / środa
Wariat widze, że kreci Cię ten temat, odpowiedz sobie teraz na moje pytanie.
Będąc pracodawcą zatrudniasz pracownika, który ma Ci przynosic zyski, czuc sie potrzebnym, z przyjemnościa codziennie przychodzić do pracy byc lojalnym wobec firmy, szefa i swoich kolegów- dajesz mu minimum i za dwa trzy lata moze podniesiesz wynagrodzenie? a moze mu tłumaczysz, że zawód nauczyciela w polsce jest słabo opłacany i ty nie dasz grosza wiecej a moze jednak dasz temu czlowiekowi kase za prace.

I tutaj chyba sie róznimy, ty masz daleko pracownika i widzisz tylko swoje zyski jak najmniejszym kosztem ich wyprodukowania.
I można by tak pisac i pisać, ale jedno jest pewne chłopak powinien dostać te minimum 2500-3000 na dzieńdobry.
10 grudnia 2008, 00:12 / środa
z forum Wisly odnośnik

Oczekiwania zawodnika:
- wynagrodzenie: kontrakt profesjonalny w wysokosci 500-1000 zł netto
miesiecznie w zale3nosci od długosci podpisanego kontraktu, systemu
premiowania, swiadczen dodatkowych(m.in. wy3ywienie, mieszkanie),
- kontraktowe: w zale3nosci od długosci podpisanego kontraktu,
sposobu rozliczenia z klubem odstepujacym, kwoty odstepnego itp.
- kontrakt: zawodnik jest zdecydowany podpisac kontrakt na okres
1-3 lat z rozsadna kwota odstepnego.
- prowizja dla agencji mened3erskiej(FBG): zawodnik opłaca agencje
FBG ze swojego kontraktu.

heh
10 grudnia 2008, 00:21 / środa
Coz ja moge napisac? Chyba tylko, ze podejrzewam ze i Pilsnerowi i Zeto tez zdarzy sie czasem glupote strzelic po pijaku. :) Moze nikoniecznie na forum, wiec tu akurat moja pokuta. ;)

Bylbym chyba niepelnosprytny, gdybym pisal, ze pilkarz Lechii ma zarabiac tyle co nauczyciel(chociaz niektorym by sie nalezalo). Moj post o nauczycielach byl w kontekscie pucybutow koszacych 3 tys. Co nie zmienia faktu, ze dla mlodego Szupryta troche pokory by nie zaszkodzilo. Mieszkanie dla siebie i 3 000 to luksus. Dwa, trzy lata - pokazuje ze jest dobry i dostaje spora podwyzke - naturalna kolej rzeczy. Ktos tu napisal, ze w slad za nim pojda nastepni tez wybijajacy sie, a co roku bedzie ich przybywac. I co, dla kazdego mieszkania i pensje po kilka tysi?

Wcale niedawno jeszcze temu mlodzi, ktorzy nie byli z Gdanska, a chcieli grac w Lechii szli pracowac do stoczni i w torbie mieli korki. O 16 konczyli prace i na trening na 17. Teraz maja oplacone mieszkania i pensje na zycie, a jeszcze im malo. :)
10 grudnia 2008, 00:26 / środa
Panowie!!!
W takim razie po co nam juniorzy?! Rozjebać to w pizdu i będzie więcej kasy na niepełnosprawnych Chorwatów!!
Poza tym nie przesadzajmy... 3tyś zł dla obiecującego juniora włączonego do składu pierwszego zespołu EKSTRAKLASY to nie są duże pieniądze. Osobiście wolałbym, żeby zwolnili Zielińskiego na jego miejsce wszedł Kafaski i już mamy zaoszczędzoną kase na juniora.....
10 grudnia 2008, 00:29 / środa
No i wszystko sie zgadza wariat, bo Damioan własnie prosił , może pozniej w ostry sposob, chociaz kto to może wiedzieć poza nim i Michalskim o te 3 tyś złotych o których piszesz, tyle tylko,ze nie dostał.
3 lata temu Lechia też pewnie była w innej sytauacji niż jest dzisiaj : )

Ps. jak po pijaku to sie nie czepiam;)
10 grudnia 2008, 00:31 / środa
Straaasznie mnie kreci ten temat. Siedze sobie przy piwku na dosc dalekim wyjezdzie i wymieniam poglady. Nie widze w tym nic niestosownego. ;)

A tymczasem Grucha604 chyba wyczerpal temat. :)))
10 grudnia 2008, 00:43 / środa
"chociaz kto to może wiedzieć poza nim i Michalskim o te 3 tyś złotych o których piszesz"

I to jest bardzo dobre zdanie, bo tak naprawde nikt z nas nie zna sprawy dokladnie, jak bylo, co i jak. Ani nawet liczb o jakie sie rozchodzilo. Jak zreszta przy 90% omawianych tu na forum spraw.

Ps. Po pijaku, po pijaku. Co ja moge miec na usprawiedliwienie, jak nie kaca moralniaka na drugi dzien hehe.
10 grudnia 2008, 01:03 / środa
Wariat - czy Ty jestes komuchem? bo czytajac Twoje posty nasuwa mi sie taka mysl. Druga to taka, ze poprostu kurwica Cie bierze, ze nie zarabiales tyle ile teraz chce junior kiedy sam grales w pilke.

Nalezy sie czy nie nalezy, co to za dyskusja. Pilkarz to produkt, pracownik. Jest tyle warty ile ktos mu zaplaci. Jezeli jego menago znajdzie mu klub, ktory mu zaplaci 6 tys miesiecznie, to dla tego klubu jest tyle warty. Dla naszego mega dyrektora nie jest warty 3 tys. zl.

Moim osobisty zdaniem to blad, ze sie go pozbywamy. I tu moje slowa do Michalskiego. Jezeli przy okazji Damiana sie okaze, ze po raz kolejny naraziles Lechie na straty to bardzo niedlugo wyprostuje ci ta wade zgryzu. Bo zaden z ciebie Lechista i nie bede mial oporow.
10 grudnia 2008, 02:30 / środa
Pierdolenie o Szopenie...

Borkowski mowil: "Liczyłem, że będzie bardziej cierpliwy, etapami zdobędzie szeroką kadrę, osiemnastkę meczową, potem zadebiutuje w wyjściowej jedenastce. Z tego, co wiem w kontrakcie przygotowano odpowiednie gratyfikacje za taki progres..."

Dodam jeszcze, ze jakis czas temu bylo jebanie Biskupa, ze woli kase niz Lechie :) Jakos pretensji do zarzadu chyba nie bylo :)

I skonczcie z tym Caciciem... gdyby go nie bylo decyzja bylaby taka sama...
10 grudnia 2008, 02:37 / środa
To co czytam na stronie co pisza o Damiania to sa poprostu szmiszna slowa. Co ten Michalski gada dramat zal poprostu zal. Po pierwsze wszyscy w mlodej zarabiaja okolo 500zl mniej wiecej Damian chyba 300zl z tego co slyszlalem. Po drugi dostal oferte 1200zl plus mieszkanie i kontrakt na!!! TRZY LATA !!! przepraszam bardzo jezeli to jest duzo to jestesmy bardzo biedni wtedy. Jak chlopak u ktorego nie przelewa sie w domu ma zyc za 1200zl jezeli chodzi na studia zaoczne i placi 700zl miesiecznie do tego musi zapewnic sobie wyzywienie to ile mu zostatnie dotego dojazdy codziennie na trening. Przeciez to jest smieszne Lechia to dramat pod tym wzgledem nie dbamy o nic co jest naprwde nasze. Wszystko jak najtanszym kosztem. Tylko prezesi jedza sobie Q7 i innymi wozkami. A pan Michalski chodzi sobie w plaszczach hugo bossa i pier cardin. Mam pytnie czy to jest normalne ?????? My kibice powinismy takich ludzi wypie.... albo porozmawiac wejsc do kabinetu i pogadac ostrzej bo to jest maskara. Jak mozna tak postepowac z talentami ?? Zastanowmy sie dobrze !!!!!!!!!
10 grudnia 2008, 02:56 / środa
Kurde!!! Pompujcie dalej temat, niech małolat patrzy jaki jest zajebisty...ile ma wpisów. KURWA czym my sobie dupe zawracamy?? Kogo kupimy i co z tego będzie??? CZY SIE UTRZYMAMY oto jest pytanie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.449