Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Łukasz Trałka Sportowcem Pomorza głosuj!

strona 2/3

20 grudnia 2008, 15:25 / sobota
juz o kafla nas wyprzedzili...
21 grudnia 2008, 09:15 / niedziela
Nie ma spania kurwa, śledź z nami wygra? - NIGDY !
odnośnik
21 grudnia 2008, 11:10 / niedziela
Napierac panowie napierac bo sledzie niespia pozdro TYLKO LECHIA!!!!!
21 grudnia 2008, 11:23 / niedziela
Jedziemy panowie, jest już na forum Śląska i Wisły ! ;)
21 grudnia 2008, 13:49 / niedziela
jeszcze tylko 300 glosow do nich, a byl 1000 cisnac cisnac
21 grudnia 2008, 14:37 / niedziela
Jeszcze tylko 20 glosow.

JAZDA Z KURWAMI !!
21 grudnia 2008, 14:43 / niedziela
Haha prowadzimy. Tak trzymac
21 grudnia 2008, 18:10 / niedziela
Niestety śledziuchy trzymają rękę na pulsie i regularnie klikają na swojego "Uliego"...

Kilka trików, aby oddać więcej niż 10 głosów:
- Ci co mają bezprzewodówkę albo neostradę, mogą resetować połączenia i wtedy mają nowy IP i mogą znowu klikać do wyczerpania limitu + ktoś już wspomniał o usuwaniu ciasteczek w celu oddania 20 głosów (czasem nawet więcej ;)

Także jeeeeedziemy z nimi !!!
21 grudnia 2008, 19:22 / niedziela
A potem bedzie znowu placz gdy Talka bedzie chcial wiecej kasy z racji tego, iz wygral ten konkurs ;)
22 grudnia 2008, 11:42 / poniedziałek
obecnie prowadzimy tylko o 70 glosow

cisnac cisnac
22 grudnia 2008, 12:07 / poniedziałek
jesteśmy o blisko 300 pkt na plus , ale trzeba zrobić większą przewagę !!!
22 grudnia 2008, 15:48 / poniedziałek
tylko nie myśleć sobie, że jeśli jest taka przewaga to przestajemy !!!

Jedziemy z nimi !!!
24 grudnia 2008, 22:21 / środa
nie dajmy sie opanowac swiatecznemu lenistwu !!! Głosujemy!!!
sledziuchy nie rezygnują.

Tylko LECHIA !!!
25 grudnia 2008, 09:18 / czwartek
i tak do końca koledzy BRAWO TYLKO LECHIA
25 grudnia 2008, 09:28 / czwartek
PS dobre śledzie tylko w ŚWIĘTA HA HA HA
25 grudnia 2008, 11:40 / czwartek
Panowie instalować drugą przeglądarke wtedy oddacie 20 głosów dziennie :):):):)
na przykład tą odnośnik
27 grudnia 2008, 16:27 / sobota
nie spac, zwiedzac i glosowac :> nie traccie czujnosci ;)
27 grudnia 2008, 20:36 / sobota
co jest panowie? śledziuchy w kontrofensywie odrobiły juz 400 głosów! Nie dajmy im nadziei i głosujmy!!!!
28 grudnia 2008, 12:32 / niedziela
Dawać Panowie !!! śledzie atakują !!! Jazda z kur....... !!!!!!!!!!!
28 grudnia 2008, 22:46 / niedziela
śledziom w ciagu godziny przybyło 500 głosów....
Głupio byłoby przegrac na finiszu!
Tylko Lechia!!!
29 grudnia 2008, 00:23 / poniedziałek
Lechiści: GŁOSOWAĆ, GŁOSOWAĆ, GŁOSOWAĆ

to forum zapewne wróg również czyta więc instrukcji nie napiszę wprost, ale użyjcie neta i google aby zintensyfikować ilość kliknięć

nie może być aby śledź nas dogonił
29 grudnia 2008, 00:30 / poniedziałek
kuźwa u śledzia co 1 sek głos przybywa
29 grudnia 2008, 01:19 / poniedziałek
Oj podejrzanie to wygląda ze strony śledzików... Nie chcę nic sugerowac, ale...
29 grudnia 2008, 01:38 / poniedziałek
I Śledzie nas przegoniły,rano mobilizacja i jedziem z nimi ; p
29 grudnia 2008, 10:55 / poniedziałek
pełna mobilizacja
odnośnik
29 grudnia 2008, 11:57 / poniedziałek
glosowac glosowac, smrod prowadzi
29 grudnia 2008, 14:06 / poniedziałek
Trzeba wielkiej mobilizacji, bo rywalowi też co kilka sekund przybywa, do dzieła więc Panie i Panowie...
29 grudnia 2008, 16:31 / poniedziałek
Usuwać ciasteczka i głosować dalej ile wejdzie
Te osoby co mają zmienne ip restartować modem usuwać ciasteczka i głosować do upadłego
29 grudnia 2008, 20:12 / poniedziałek
PANOWIE GŁOSUJEMY BO ŚLEDZIE MAJĄ PRZEWAGE !
30 grudnia 2008, 00:13 / wtorek
No to nas pocisneli oni mają sposób na oddawanie głosów bez limitu a wiec ja juz oficjalnie przedstawie mój sposób
1 korzystamy z bramk proxy odnośnik
2 w miejsce adresu na stronie proxy wklejamy adres plebiscytu(karzda strona proxy ma do tego przeznaczone miejsce) odnośnik
3 oddajemy tyle głosów na Łukasza ile wejdzie jak juz nie wchodzi wywalamy ciasteczka z przegladarki
4 jak wyskoczy komunikat że z tego ip juz oddano maźymalną ilosc głosów to przechodzimy na inna stronke proxy itd.itd.
30 grudnia 2008, 09:11 / wtorek
Hasło obowiązujące ze szczególną mocą do końca roku:
"Zawsze nad wami, pierdolonymi sledziami"
Jedziemy z nimi!!!!!!!!!!
30 grudnia 2008, 09:15 / wtorek
Zostało niecałe 39 godzin... Jak wszyscy zastosują się do wskazówek to Łukasz zwycięży.
30 grudnia 2008, 14:26 / wtorek
Dodałem swoją cegiełkę i też wklikałem parę głosów na Leszka Blanika.

Czuwaj!
30 grudnia 2008, 16:18 / wtorek
Panowie sytuacja jest ciężka, ale nie beznadziejna!!! Musimy się tylko zorganizować !!! śledzie odrobiły stratę ponad 3tysięcy i teraz mają przewagę ponad 4tys dzięki dwóm nocnym akcją. Zebrali grupę osób,które mogą głosować (przy użyciu trików) bez limitów i w dwie noce nas przegłosowali. Musimy zrobic podobnie, zebrać jak najwięcej osób które mogą głosować bez ograniczeń i cisnąć najdłużej jak się da, nawet do rana!!! Ja mam neostradę i dwie przeglądarki, czyli za jednym razem oddaję 20 głosów, potem resetuję połączenie i jadę dalej. Wszystko jest możliwe, grupa 20-30 osób przez noc może zdziałać cuda, a czym więcej tym lepiej. Nie dajmy się i pokażmy, że mamy jaja!!! Najgorsze to sie poddać !!! Jazda z kurw.... !!! Lechia Gdańsk !!!
30 grudnia 2008, 16:26 / wtorek
łysy bez przesady :) trochę za bardzo się angażujesz ;)
30 grudnia 2008, 16:58 / wtorek
Łysy, po prostu niech każdy robi swoje, chcesz głosować głosuj, ja też sobie klikam i może to co niżej napiszę niżej zabrzmi jak hipokryzja, ale.... Czy coś się stanie jak Łukasz przegra ten plebiscyt...?! Nic !
Dajmy się im pocieszyć, że w ilości kliknięć byli nie do wyjebania. Ale i tak ilekroć by nie przejeżdżali przez pewną stację SKM, to będą się czuć co najmniej nieswojo.... A tam "szybkie paluszki" im do niczego się nie zdadzą.
Mam też info o szykowanej nowej żółto-niebieskiej szmacie, ma mieć napis "WŁADCY KLAWIATUR".
Więc nie dajmy się zwariować.... ;)
30 grudnia 2008, 17:07 / wtorek
Dokładnie tak, nie dajmy się zwariować
30 grudnia 2008, 20:51 / wtorek
Nie ma co liczyc ze te kurwy bez domu bedą grac uczciwie.
Jak za czasów Milewskiego nie umieją walczyc honorowo.

A na koniec włamie sie na stronkę fan Leszka Blanika i dopisze 100 tys. głosów i bedzie spokój. :)

TYLKO LECHIA
30 grudnia 2008, 22:25 / wtorek
Ja widzialem podczas jednej nocy ze parówy z gdyni przegrywaly prawie 3 tysiacami glosow a za pare godzin wygrywali juz tysiacem glosow,Omineli limity glosowania w jakis sposob nethoolsy z gdyni.Co za frajerski klub to jest flagi z magazynu kradna,w plebiscycie na sportowca roku kurewki z gdyni tez nie umieli honorowo przegrac,a zawsze jak dostana wpierdol na miescie to placza ze to byly ich pikniki albo ze lechia ze sprzetem ich najebala.Jak tu nie lac takich farmazoniarzy ?? frajerzy po calosci to sa jak dla mnie
30 grudnia 2008, 22:40 / wtorek
Niestety, na rok 2009 nie będziemy królami internetu :) Wieeeeelka szkoda :)

Poza tym przecież i tak wszyscy wiedzą, że to ulanowski powinien grać w kadrze, a nie ten beznadziejny Trałka. W ogóle jak to mogło się stać?
30 grudnia 2008, 23:52 / wtorek
Robię wpis ku pokrzepieniu .. Jako młody Lechista dawno dawno temu .. przegfrałem z " czerwonymi kosynierami " walkę plebiscytową w GW -lata 70 ( nasz dzidek kontra " kupiec" . Zle się czułem , ale nagrodziła mi LECHIA ten dół. Dzidek w końcu wygrał ., LG - juve a po drodze " górka" . !!!! Wiele męki od 6 ligi
, ale teraz widać SWIATŁO . Prawda zwycięża !!! I może zbyt górnolotnie sorry
ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ . Na nowy rok .
Wasz stary kibic
31 grudnia 2008, 00:05 / środa
gdynskie dziewczyny z dwoma sercami jedno na miejscu a drugie miedzy nogami O WY KURWYYYYYY !!!!!!!!! :)
31 grudnia 2008, 11:44 / środa
dobra wiadomo ze ta wioska rybacka tylko na necie moze z nami rywalizowac :P
4 stycznia 2009, 19:00 / niedziela
Padam na cyce wybrali Roberta Kubice - w Przeglądzie Sportowym. Pewnie śledzie głosowali i fani Małysza.
Szkoda że nie mógł startowac kierowca wózka do odsnierzania boiska z Trałgutta pan Józek , ten co Popielarz go pilotuje - sam wysłalbym kilka esek - a znajoc ludzi terz by poparli - bo tak jak Kubica reprezentuje sporty motorowe
4 stycznia 2009, 19:24 / niedziela
Padam na cyce wybrali Roberta Kubice - w Przeglądzie Sportowym.

A kto mial wygrac??!!
Nie wiem czy zdajesz sobie sparwe ale F1 to zdecydowanie najpopularniejszy i najbardziej prestizowy sport motorowy na swiecie......
Gdybysmy mieli dobrego pilkarza to on zostal by na bank sportowcem roku.....
Moim zdaniem Kubica zasluzyl.....ale fakt ze glosy oddawali nie fani F1 tylko Malysze....
Zreszta smiem twierdzic ze to obecnie najbardziej popularny polski sportowiec na swiecie---bo kto tam slyszal o Majewskim czy innym Blaniku
4 stycznia 2009, 19:53 / niedziela
Radwańska - osiagnela najwiecej w Polskim sporcie przez ostatni rok. Dawno nie mielismy tak swietnej tenisitki jak ona. Znakomita postawa i ambicja na kazdym turnieju.
Blanik - zloty medal ukoronowaniem jego znakomitej kariery.

A ja sie pytam co tam robil ten pedal Gollob w takim razie! Tak samo jak zwyciestwo Kubicy to zenada. Wygral jedno GP, bo Heidfeldowi kazali go puscic pierwszego i odrazu najlepszy polski sportowiec???
4 stycznia 2009, 20:12 / niedziela
dla mnie powinien wygrac Citko
4 stycznia 2009, 20:28 / niedziela
A gdzie jest Tusk i Kaczynski?
5 stycznia 2009, 12:28 / poniedziałek
Tusk-99 a Kaczyński... jeden przed nim drugi za nim :)
5 stycznia 2009, 15:22 / poniedziałek
Powinien wygrać fryzjer, bo tylko on był na topie przez cały rok.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415