Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia bez Honorowego Wyróżnienia. Wniosek przepadł

strona 1/1

11 grudnia 2008, 09:29 / czwartek
Witam

Pozwoliłem sobie założyć taki temat, gdyż jest to dla mnie niezrozumiałe i chciałbym, żeby nie przeszło to bez echa:

odnośnik

Przyznam, że sam głosowałem na PO do wyborów samorządowych właśnie, ostatnio wogóle nie głosowałem, natomiast teraz po tej decyzji, definitywnie odcinam się od tej partii.

Wiem, że poruszanie tematów politycznych na tym forum, to śliska sprawa, lecz tym tematem nie chce sprowokować kolejnej kłótni między zwolenikami jednych, czy drugich, tylko wyspąpić przeciwko jednym i drugim, aby się odjebali we własnych sporach od naszej Lechijki!!!

PS: Może czas, reaktywować "Naprzód Lechio"??

Biało-zielone pozdrowienia z WMG
11 grudnia 2008, 09:42 / czwartek
Ch** z wyróżnieniami! Lechijko jesteśmy z Wami!!!
11 grudnia 2008, 10:22 / czwartek
To ja może ''apolitycznie'' powiem-Pozdrowienia dla wynalazków głosujących na Porażkę Obywatelską Co do dziewczyn z PO to jeszcze zobaczymy kilka sztuczek
do końca ich niechlubnej kadencji.
11 grudnia 2008, 10:25 / czwartek
Znamy swoją wartość bez tego :)
11 grudnia 2008, 10:30 / czwartek
A co z kaczynskim, czy już wrócił z wycieczki z chin? Spotkał cesarza? Załatwił coś? :<

Nie mam zamiaru sie kłócić ale ten wniosek to moim zdaniem było lizanie dupci aby poprawić notowania na pomorzu.

Ile osób z listy rydzyka wystawi do Europarlamentu Kaczyński ?

Pozdrawiam :D!
11 grudnia 2008, 10:50 / czwartek
premier idiota, więc czego się spodziewać po całej reszcie
11 grudnia 2008, 11:04 / czwartek
Może dla rozjaśnienia, niezrozumiałym jest dla mnie fakt, że Lechia stała się marionetka w tym wypadku, a nie fakt, iż nie dostała honorowego wyróżnienia, sam jestem zdania, że Lechia jest jednym z największych bogactw Wolnego Miasta Gdańska i nie potrzebuje tego na piśmie. Poprostu wkurwia mnie fakt, że jedni z drugimi walczą za pomocą Lechii. A dopisałem, że może czas na reaktywację inicjatywy "Naprzód Lechio", gdyż najwyraźniej naszym radnym z obydwu obozów zapomniało się, jaki swego czasu wynik osiągnęła ta inicjatywa i jaki duży elektorat to biało-zieloni. Generalnie reasumując, chodzi mi o to, że w dupie mam kto z jakiego obozu jest i jak się nazywa, ale od Lechii precz, Lechia ma łączyć Gdańsk, a nie dzielić!!!

Biało-zielone pozdrowienia z WMG.
11 grudnia 2008, 11:10 / czwartek
....amen...jak najdalej od polityki w wydaniu obecnym.
11 grudnia 2008, 17:06 / czwartek
Chciałem Ci tylko pogratulować. Faceci z PiSu dobrze wiedząc, że taki wniosek nie przejdzie poddali go pod obrady, po czym jak już stało się to faktem to zaczeli sprawę nagłaśniać (pewnie też sami wysłali informację do zarządców tej strony). Może to co powiem będzie kontrowersyjne, ale w takim razie Arka Gdynia, Trefl Gdańsk itp. itd. też powinny być zgłoszone do tej nagrody. Arka awansowała z nami do ekstraklasy przez ten pryzmat jest tak samo zasłużona. Pan Piotr Zwara nawet nie chodzi na mecze Lechii, więc wniosek jego i jego partii jest picem na wodę. Olimpijczycy powinni być uhonorowani jak najbardziej. PiS ma niskie poparcie na Pomorzu, więc poprzez takie inicjatywy chce się trochę podlizać wyborcom, a Ty się na to łapiesz.
11 grudnia 2008, 17:24 / czwartek
QL nie porównuj Lwa do śledzia!!!! Bo sam z siebie durnia robisz.

Lechia została odbudowana od 0, a śledzie swój awans zawdzięczają brudnej kasie i machlojom rysia z jacusiem. Nie chcieli dać, to chuj im w dupę, Lechia bez tego przeżyje.
11 grudnia 2008, 17:43 / czwartek
QL., nie pisz czy chodze czy nie jak nie wiesz. Tak sie sklada ze od lat 80-tych (1 mecz z Juve na baranach u ojca). Dzisiaj odpowiadalem juz w tej sprawie na prywatny mail, dlatego pozwole sobie skopiowac z wyslanych w to miejsce. Choć i tak nikogo nie przekonam bo na takich tematach na forum kazdy ma swoj poglad i tyle. - PZ

"Sam byłem przybity i wściekły. M.in. dzięki mnie jako PiS wyjęliśmy Lechię
spod logiki międzypartyjnej walki. Adamowicz po 2001 zmienił swoje
podejscie do Lechii i bardzo dobrze. A co mieliśmy zrobić ze sprawą nagrody
wojewódzkiej. Platforma nam rok temu obiecała, że w tym roku my wytypujemy
lauteata. Jako kibicowi Lechii od 83r. mi naprawdę było obojętne kto wręczy
nagrodę. Przystaliśmy nawet na to żeby oficjalnie robił to Kozłowski jako
marszałek województwa, ale oni nie chcieli znieść nawet faktu, ze PiS był
inicjatorem. A nawet zainicjowanie wcale nie przyszłomi łatwo. Bądźmy
szczerzy wśród naszego klubu lechistą jestem tylko ja a czasem na mecze
chodzi kolega z Pelplna. A jednak zdobyłem 7 podpisów na 8 radnych w
klubie. Proszę mi wierzyć, że jestem strasznie wkurzony, dodatkowo tym że
nie z własnej winy postawiłem klub w troche niezręcznej sytuacji. Stosunek
do PO mam wiadomy, ale w sprawie Lechii zdania nie zmieniam: powinna
łaczyć. I jestem konsekwentny niezależnie od tego czy rządziły tu komuchy,
prawica, szemrani biznesmeni, żydzi, sldowcy czy platformersi (wiemy że był
każdy z wymienionych tu okresów), bo prawdziwa Lechia to nie działacze ani
piłkarze tylko kibice. - Piotr Zwara"
11 grudnia 2008, 18:12 / czwartek
QL - niezaleznie od pogladów poliytycznych, czy sympatii klubowych trzeba być jełopem kompletnym aby równać w wyróznianiu za zasługi dla województwa Lechię, bezdomnych i trefla,
mózg Ci się zlasował widać,

czy Zwara jako wybitny znawca historii Gdańska, jego tajemnic, MUSI chodzić na mecze Lechii by móc ocenić wielkośc wpływu, zasług jakie środowisko kibiców, sportowców i działaczy Lechii oddało w ciągu osttnich kilku juz dziesiatek lat dla gdańskiej a i nie tylko gdańskiej społecznosci ? ?
nie musi

co z tego że Ty chodzisz jak pierdolisz takie kocopoły,
widze jesteś gotów zrównac Lechię z bezdomnymi czy nawet treflem byleby . . obszczekać PiS - jebnij się w łeb, może pomoże, na pewno nie zaszkodzi bardziej niż jest

ps. Tusk to baba : )
11 grudnia 2008, 18:19 / czwartek
ups, ten Zwara to chyba nie ten Zwara o którego mi chodziło, mea culpa,

tymniemniej zrównanie bezdomnych i trefla z Lechią byle obszczekać PiS w zasługach dla województwa na przestrzeni dziesięcioleci
ot "lechista"
11 grudnia 2008, 18:37 / czwartek
Wojtek - tamten Zwara to konkretnie Brunon Zwarra. Co do porównania Lechii ze sledziami 1945% zgody - żenua...
11 grudnia 2008, 21:21 / czwartek
Coś mi się wydaje, że to wyróżnienie dotyczyło nie tylko naszego odrodzenia z A-klasy, ale także, a może w szczególności, lat 80-ych. Czy może się mylę ?

Nie wiem kto jest gorszy, byle przekupny śledź, nazywając nas folksdojczami i przydupasami prałata, czy kibic Ukochanej wypisujący takie brednie. Mam duże wątpliwości.
Nienawiść do PIS-iaków przysłania wam mózgi i zdrowy rozsądek ?!

Postawy tych próżniaków z sejmiku nawet nie chcę komentować. Nie są tego godni.
11 grudnia 2008, 21:58 / czwartek
Jak widze na forum Lechii skróty PIS czy PO itp. to robi mi sie niedobrze.
Dajcie spokój z tym politykierstwem.
Niech mod zamknie ten temat.

TYLKO LECHIA !
11 grudnia 2008, 22:09 / czwartek
Cygnus x-1 dlaczego? Bo peło pokazało gdzie ma Lechię?

Jebać to całe liberalne ścierwo.
11 grudnia 2008, 22:23 / czwartek
stary! czy nie widzisz ze to zagrywki miedzy partyjne! Za chwile ktoś wyjedzie z propozycja zeby rada miasta uwzględniła w budzecie dofinansowanie klubu suma np. 30 milionów zl.
Jak myslisz przejdzie?
ale bedzie mozna powiedziec : ja chciałem dać tylko ten łachudry z ...ITD w kółko
11 grudnia 2008, 23:16 / czwartek
Ja widzę rozgrywkę partyjną. Jest umowa. Temat umowy jest ponadpodziałami. Jest totalna wyjebka ze strony peło.

Widzisz to cyganusie? Czy jesteś ślepy?

Mam też nadzieję, że widzisz różnicę między honorowym tytułem, a dotacją finansową?
11 grudnia 2008, 23:43 / czwartek
Kurwa Glowa po chuj ten temat zalozyles? Proponuje wzbogadzic swoja wiedze kazdemu kto zamierza sie tu wypowiadac o jakies nowe wymyslne wiazanki i slownik bluzg i przeklenstw, bo bez tego sie nie obejdzie.

Na poscie pana Piotra Zwary powinnismy zakonczyc temat, bo nikt tu nikogo nie przekona i doskonale o tym wszyscy wiecie. Temat PO-PiS jest tak oklepany, ze naprawde nie potrzeba dyskutowac o nim na forum Lechii, bo po co? Zeby sklocac Lechistow?

Pan Piotr wydaje sie byc ok czlowiek i Lechista, ale co to zmienia? Pozostaje mi ubolewac, ze ma takie poglady, a nie inne. Jedna dobra inicjatywa wiosny nie czyni i tak naprawde politycznie nic nie zmienia. Bo nawet jakby PiS obiecywal Lechii zlote gory, to ich polityka rzadzenia panstwem nie zmienilaby sie ani troche, a to chyba powienien byc glowny wyznacznik. Tak samo podoba mi sie kilka akcji SLD, ale predzej reke sobie utne niz zaglosuje na ta partie.

No i ciezko mi jakos uwierzyc, ze nagle przypomnienie sobie o Lechii przez Prawo i Sprawiedliwosc nie ma podloza czysto politycznego, w momencie, gdy ich poparcie spada na leb na szyje, a i perspektywy zmiany takiego stanu rzeczy nie ma zadnej.

No i podstawowe pytanie: Co tak naprawde daje Lechii jakies honorowe wyroznienie? O ktorym zreszta pierwsze slysze.

PS. Verde, Zeto prowokujcie dalej.
12 grudnia 2008, 00:04 / piątek
O co Ci chodzi wariacie ? O to, że skurwisyny pożałowali wyróżnienia dla Lechii (robię wielką kupę na ich tytuły i wyróżnienia, na szczęście mam swiadomośc tego, czym była/jest Lechia dla Gdańska i Trójmiasta), czy żeby po raz kolejny dojebać PIS-iakom ?
Jesteście żałośni, ty wariacie i tobie podobni.
12 grudnia 2008, 00:42 / piątek
emeryt, chcialem normalnie, ale odpisze ci twoim jezykiem, zebys zrozumial.

O to, ze pedaly z pisu robia akcje w bastionie Platformy Obywatelskiej i naglasniaja ja wszedzie gdzie sie da, ktora jest z gory skazana na porazke, bo powszchnie wiadomo, ze PO z Pisem jest w stanie najwyzszej wojny, wiec trudno oczekiwac kurwa pojednania. Dokladnie tak samo jak Pis ze swoim prezydentem jebie kazda mozliwa inicjatywe PO w sejmie i nie tylko, tak PO teraz ma w dupie glos pisu. Tyle tylko, ze na pomorzu Platfroma i Adamowicz cos robia m.in. dla Lechii, a Pis robi tylko polityczne akcje pod publiczke z jakimis wirtualnymi wyroznieniami.

No i zapomnialem dodac, ze jestes zalosny.
12 grudnia 2008, 00:59 / piątek
No i dalem sie sprowokowac emerytowi, a idea zachowania powsciagliwosci i politycznej poprawnosci byla piekna.

Moze by tak wyjebac ten temat?
12 grudnia 2008, 01:26 / piątek
:-)

Widzisz wariaciku, jaki ty głupiutki jesteś, ja o jednym, a ty o drugim. Wszędzie widzisz tylko wojnę między parchami z PełO, a Kaczorami, a mi tylko chodziło o Lechię. Nosisz w sobie niezrozumiałe pokłady nienawiści :-)))))).
Tworzysz niespotykany nigdzie indziej klimat tego forum, razem z szatanem, czasem walki, werderem, telmetem i innymi tego gatunku. Teraz kontynuuj zabawę w forumowego myśliciela. Jak znajdę czas, zajrzę co tam ci w główce siedzi. Tylko nie pij, bo strasznie po alkoholu wyrywny'ś.
12 grudnia 2008, 02:07 / piątek
"Nosisz w sobie niezrozumiałe pokłady nienawiści :-))))))."

To zupelnie tak jak kilka innych osob na tym forum i niekoniecznie tych za platforma. :) Ale co ja tam wiem. Jak Adamowicz zalatwil sponsoring to i tak byl chujem, ale jak podejrzewam ty tamte czasy przezimowales pod lodem.

"Tworzysz niespotykany nigdzie indziej klimat tego forum, razem z szatanem, czasem walki, werderem, telmetem i innymi ktorzy nie pisza tak jak ja sobie wywrozylem."

I tu sie z toba zgodze. :)

"Teraz kontynuuj zabawę w forumowego myśliciela. Jak znajdę czas, zajrzę co tam ci w główce siedzi."

Uwierz mi emerytku, ze szerze mam wyjebane w to na co znajdujesz czas, a na co nie. Jezeli nie umiesz dyskutowac jak bialy czlowiek to juz naprawde nie moj problem.

"Tylko nie pij, bo strasznie po alkoholu wyrywny'ś."

Emerycie nie pierdol... Ciesz sie zyciem, ktore jest cale przed toba. :))))
12 grudnia 2008, 11:03 / piątek
wariat- "O to, ze pedaly z pisu robia akcje w bastionie Platformy Obywatelskiej i naglasniaja ja wszedzie gdzie sie da, ktora jest z gory skazana na porazke"

A teraz krótko. Jesteś za czy przeciw, bo z powyższego wynika, że przeciw wyróżnieniu.

Cuchniesz śledziem!!! Dla każdego Lechisty sprawa przyznania honorów Klubowi jest rzeczą nie podlegającą dyskusji.
12 grudnia 2008, 16:23 / piątek
Dla mnie w dalszym ciągu otwarte pozostają pytania:
1. Czy chodziło o wyróżnienie dla Lechii, z czystych intencji PiS?
2. Czy chodziło o zdobycie poklasku dla PiS?
3. Czy chodziło o dojebanie PO w przypadku odrzucenia wniosku?

Trzeba przyznać, że argumentacja "na papierze" PiS była górnolotna i odwoływała się do historii.
12 grudnia 2008, 18:31 / piątek
wariat, jak adamowicz "załatwił" SNG to sobie od razu flagę uszył, "Lechia tobie dziękuję" (i dzięki Bogu wjebały ją myszy)

Największy sponsor Lechii- Energa podpisała z Lechią umowę sponsorską, kiedy prezesem był Jaworski. Pewnie domyślasz się z jakiej partii? Podpowiem, że był kontrkandydatem adamowicza w ostatnich wyborach.
Czy widziałeś gdzieś flagę z nazwiskiem Jaworskiego? A może każdy portal internetowy się o nim rozwodził? A może 100 artykułów napisała o nim wybiórcza i bandycki?

Dalej walczysz na argumenty wariacie?
12 grudnia 2008, 18:44 / piątek
Marek, każdy ma własną odpowiedz na Twe pytania. Ty zapewne też:)) Rozumiem, że są (pytania) prowokacją do wielowatkowej dyskusji. Dla mnie sprawa jest znacznie prostsza. Co do intencji politykow to chyba jesteśmy za starzy by cokolwiek "łyknąc" ze strony jednych jak i drugich. Są jednak w polityce rzeczy, które powinny byc ponad podziałami i taką sprawą jest właśnie ta dotycząca naszego rejonu. Ktoś kto uważa, że owo wyróżnienie nie należy się Lechii to....no właśnie kim jest zwłaszcza gdy nazywa siebie Lechistą?????

Równie dobrze peło może wyjechac z wnioskiem o pomnik bądz nazwę ulicy dla p. Puszkarza. Rzucam taki przykład. Jeśli Pis go uchyli nie bedzie dla mnie żadnego usprawiedliwienia.
12 grudnia 2008, 20:26 / piątek
Zawsze nad wami ....odnośnik
12 grudnia 2008, 20:48 / piątek
Faktycznie, PiS zrobił to "pod publiczkę", ale nie można wszystkiego w ten sposób krytykować, doszłoby do tego, że żadnej ciekawej ustawy nie możnaby wprowadzić, bo wszystko jest robione, by nabić sobie poparcia. Może zaraz skrytykujecie rząd za to, że obciął emerytury esbeckim świniom, bo przecież tego praktycznie cała Polska (poza komuchami) chciała - więc zrobiono to pod publiczkę? Ten drugi przykład po to, by pokazać, że nie jestem ani wyborcą PO, ani PiS (głosowałem na UPR, choć nie jestem ich wielkim zwolennikiem).
12 grudnia 2008, 21:41 / piątek
Moim zdaniem, "przeproście odejdźcie" uznali, że Lechii taki tytuł się nie należy.

Nie od dziś wiadomo, że działacze "przeproście odejdźcie", są niezawistni, nieprzekupni, nieomylni i zawsze kierują się interesem publicznym, a nigdy swoim. Więc jeśli głosowali przeciwko, to głosowali zgodnie z własnym sumieniem. Zapewne nie głosowali na nie, tylko dlatego że była to inicjatywa PiS.

"przeproście- odejdźcie" i zawiść? Niemożliwe!!!
13 grudnia 2008, 15:05 / sobota
czlonek Przeproscie i Spierdalajcie - Piotr Z., najwiekszy kolega rajdowca Jacka K. chodzi na Lechie. Nikt go nie widzial (od 83 r.) tylko dlatego, ze szanowny PZ wybiera sie na sektor lesny, realizujac zalozenia 'PiS' - tanie panstwo
13 grudnia 2008, 15:56 / sobota
@#^%&#$@^^%#^% pełowskie popierdówki. By odwrócic uwagę od korygodnej decyzji zaczną opluwac wokół każdego. Nie wspomne już o merytorycznej wartosci wypowiedzi.

A temat dotyczy honorowego wyróżnienia i kto się z tym nie zgadza rozmywa temat bądz "odwraca kota ogonem" ten śledz!!!
14 grudnia 2008, 05:41 / niedziela
Jestem za, a nawet przeciw.

A tak na serio, to faktycznie karygodna akcja pisu, "zzz". Przyznam Ci racje.

Ale fakt, ze strasznie sie wzruszylem jak sie dowiedzialem o intencjach ugrupowanie spod znaku orla w koronie. Az zal sciska, ze robili to tylko pod publiczke, a nie w dobrych intencjach.
14 grudnia 2008, 05:54 / niedziela
*a nie w dobrej wierze.

Maly blad. Naprawiony.
14 grudnia 2008, 19:11 / niedziela
powyższe podsumowanie o śledziach mieniacych się Lechistami dotyczy głównie ciebie wariat.
14 grudnia 2008, 19:26 / niedziela
Chyba sie troche za bardzo poczuwasz kolego zzz, do decydowania o tym kto jest Lechista, a kto nie, nie sadzisz?
14 grudnia 2008, 19:32 / niedziela
Nie chce mi się powtarzac com wcześniej wysmarował. Umiesz czytac ze zrozumieniem więc sięgnij wyżej. Nie chce mi się z tobą gadac
14 grudnia 2008, 19:56 / niedziela
Najpierw sie odzywasz i piszesz cos do mnie, a potem pierdylisz ze nie chcesz gadac. Po twoich wpisach widac, ze akcja pisu udana. Napisalem ci juz ze akcja pisu super extra, a po jak zwykle zle i nic nie robi, a ty dalej swoje. Ekscytuj sie dalej.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022