Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Wielka Lechia, czy wielki niewypał?

strona 3/3

19 grudnia 2008, 23:24 / piątek
To, ze w Lechii nie ma wielkich pieniędzy wiadomo już od około...63 lat. Owszem bywały momenty lepsze i gorsze w naszej historii, ale do krezusów finansowych nigdy nie należelismy. Dziś w przeddzień Euro 2012, dostając stadion w Letnicy w prezencie stoimy przed chyba największą szansą w historii. Uważam ze Lechia jest skazana na sukces, ale na ten sukces musimy wszyscy sowicie zapracować ! Tak zarząd jak i kibice !!!
Dziś jak słyszę płacze i lamenty, pewnie w większości młodych kibiców, będacych z Lechia raczej od niedawna, wychowanych na ronaldiniach, kakach i innych ruunejach to powiem szczerze krew sie we mnie gotuje. Lechia to dziś klub na 11 miejscu w polskiej lidze, to klub transparentny, nie uwikłany w żadną afere korupcyjną, to klub nie za bogaty ale wypłacalny, to klub z pieknego miasta z rzezszą oddanych kibiców, wreszcie to klub z bogatą przeszłoscią jak i czekająca nas jeszcze lepszą przyszłością !!!
20 grudnia 2008, 00:59 / sobota
Ku Przestrodze
Myślę, że redaktorzy lechia.pl maja prawo obrazić się na Ciebie. Ale zostawmy dziennikarzy i Twoje podejście do prasy.
Wnoszę, że informacje o klubie czerpiesz u źródła. Czy może też nieoficjalnie reprezentujesz zdanie zarządu?
Tak czy siak, ponawiam pytanie, ale zadam je nieco inaczej.
Czy uważasz, że potencjalnego inwestora w klub należy skreślić dlatego, że chce zabezpieczenia swoich interesów?
I dalej - Zaakceptujesz tylko takich inwestorów, którzy dadzą kasę i zgodzą się na to, żeby o jej wydawaniu decydował obecny zarząd?
20 grudnia 2008, 01:09 / sobota
LECHIA, a jesteś gotów na ryzyka takich numerów jak w Wawie z ITI?
Ja zawsze będę zdania, że za dużo kosztowało wysiłku podniesienie klubu z samego dna, by teraz byle frajer za worek szmalu robił swoje porządki.
Zarząd nie spotyka się zapewne z tymi Solorzami z nudów. Coś mają do zaproponowania takiemu koleżce.
Uważam jednak też, że mają prawo - choćby w moim imieniu - spojrzeć w oczy koledze Solorzowi w celu sprawdzenia jego zamiarów i mają prawo (wręcz obowiązek!) postawić mu warunki. Jeśli on tego nie rozumie, to niech spierdala.
My nie chcemy sprzedać klubu. Ja wiem, że świat się zmienia. Ale wolę mieć już biedny klub, ale swój, niż bogaty, ale obcy.
20 grudnia 2008, 03:30 / sobota
L-E-C-H-I-A - a ktory z redaktorow lechia.pl twoim zdaniem jest dziennikarzem? Blazej S? czy moze te dwa mlodziaki zatrudnione niedawno?

Ale zostawmy to jak sam piszesz... Co nazywasz zabezpieczeniem wlasnych interesow? postawienie warunku o aporcie nieruchomosci?
a ty zaakceptujesz inwestora ktory stwierdzi, ze teraz kuchenka gazowa nazywa sie lech poznan? albo inwestora ktory uzna, ze gniazdko elektryczne nazywa sie Lechia Gdansk? a moze inwestora ubeka, ktory uzna, ze obecny przekroj spoleczny widowni na t29 nie odpowiada jego oczekiwaniom i trzeba cos z tym zrobic?
20 grudnia 2008, 03:39 / sobota
L-E-C-H-I-A - masz pensje co miesiac czy spolecznie dla kurew robisz? Sraczka (gowno dosadnie mowiac) cie obchodzi konfidencie skad czerpie moje informacje. Swierzbi cie morda zeby temat na okladke dostac?

Wez pod rozwage jedna kwestie malo rozgarniety kolego po szalu. Moze uwazam, ze za duzo wlasnych zlotowek wlozylem w to, co teraz ty probujesz przypisac sobie.
20 grudnia 2008, 09:08 / sobota
Ku Przestrodze.
Nic sobie nie przypisuję. W ogóle Twój ostatni post pozostawię bez komentarza. Dla dobra "kolegi po szalu". Każdy miewa słabsze chwile, czasem w środku nocy z piątku na sobotę ;)
Nie znam składu redakcji lechia.pl, ale prawda jest taka, że tworzą oni prasę, dla wielu kibiców podstawowe źródło wiedzy o klubie. Na pewno bardziej rzetelne niż wypisy anonimowego buca na forum. Ale jak wspomniałem, zostawmy tu prasę, są osobne wątki
o tej tematyce.
Uciekasz od odpowiedzi na moje pytania. Nie chodzi mi konkretnie o Solorza, ale o podejście do potencjalnego inwestora.
Pierwsze moje pytanie dotyczyło Twojej wypowiedzi akurat o Solorzu, ale dotyczy każdego potencjalnego inwestora.
Czy chęć postawienia biurowca przekreśla kogoś jako inwestora?
Moim zdaniem bardziej buduje jego wiarygodność i związuje z klubem, daje też realne profity dla miasta, tworzy nowe miejsca pracy w regionie, itd..
Kolejne pytanie o zabezpieczenie swoich interesów też nie dotyczyło konkretnie Solorza.
Zmierzam do tego, że są dwie strony medalu. Lechia i miasto stawiając warunki muszą być skłonne do pewnych ustępstw, inaczej bardzo długo będziemy musieli czekać na poważne pieniądze w Lechii, a takie wątki jak ten zdominują to forum.
To tylko moja uwaga do tak głośno reprezentowanych tu przez Ciebie poglądów. Tylko tyle.
20 grudnia 2008, 09:18 / sobota
Gówno wiesz, a mądrujesz się jakbyć wszystkie rozumy pozjadał.

Skoro tzw "inwestor" chce mieć wszystko, a w zamian nie daje żadnych gwarancji, uważasz że trzeba się sprzedać, bo "inwestor" chce?

Gdzie był ten "inwestor" kiedy Lechia dźwigała się z dna?

Teraz, kiedy Lechia znów wróciła na salony, opluwa się ludzi, dzięki którym jesteśmy w Extraklasie. Nazwywa się ich złodziejami, nieudacznikami itp.
Trzeba być mega kretynem, żeby nie docenić tego, co ci ludzie zrobili dla naszej Lechii. Trzeba być mega kretynem, żeby teraz ich obrażać i upatrywać w ich działaniu prywaty.

To, że nie chcą się sprzedać jak byle kurwa, moim zdaniem wystawia tym ludziom świadectwo lojalności. W dupie mam kasę jakiegoś solorza, czy innego ubeka, który na Lechii chce robić swoje interesy. Niech sobie wykupi Dozamet Nowa Sól albo Izolator Boguchwała i tam niech zaczyna od zera. Niech buduje swoje biurowce w Dębicy albo innych Koluszkach. A od Lechii niech się odpierdoli.

A jeśli ma zamiar pomóc w budowie Wielkiej Lechii Naszych Marzeń, niech wykupi sobie miejsce reklamowe na koszulkach i zaufa ludziom, którzy Lechię dźwigali od A-klasy.
20 grudnia 2008, 10:17 / sobota
Nie wiesz ile wiem, bo i skąd.
Spytałem tylko o Twój tok rozumowania, o postawe wobec inwestorów.
A Ty najwyraźniej nie łapiesz tego o czym piszę.
Kto się mądruje na tym forum pozostawie każdemu indywidualnej ocenie.
Dziwne, że nie przypominam sobie tych mądrości w gronie członków BPK.
Wtedy wiedzieliśmy, że bez silnego wsparcia z zewąntrz Lechia Europy nie zawojuje, a ja takie właśnie mam ambicje i nie przytsłania mi ich mały prywatny interes na Lechii, ani ciepła posada.
Pozdrawiam i zyczę Wesołych Świąt.
20 grudnia 2008, 10:59 / sobota
odnośnik
Phiii, ja tam myślałem, że na Święta co najmniej Gargułę ściągniemy, bo dobrze mi w Fifie pyka, a tu taka kicha. Teraz to już na pewno spadniemy !!! Także Michalski, Jenek i spółka WYP....Ć.!!!
20 grudnia 2008, 11:23 / sobota
cos mi sie wydaje L-E-C-H-I-A, ze to Ciebie zmeczyl piatkowo-sobotni wieczor skoro nawet nie rozrozniasz czy do mnie czy do Jozka piszesz.
Nie bede sie tu z Toba licytowal ktory z nas wiecej skladek do BPK odprowadzil, bo jak juz pisalem w innym temacie nie mam zamiaru sobie w internecie szacunku budowac. Poza tym nie bede obrazal kibicow, ktorzy wiecej ode mnie dla klubu zrobili, mimo ze los ich inaczej potraktowal i zasobnosc ich porfeli nie pozwalala do BPK przystapic.
Jak widzisz Jozek tez o wiezowcu wspomina, myslisz (choc pewnie go znasz tak jak ja ponad 15 lat, a moze dluzej, wiec wiesz, nie tylko myslisz) ze pisze to sobie, bo ma ochote wzbudzic tania sensacje, czy jednak moze wie cos wiecej na temat negocjacji ubeckiej swini z naszym zarzadem.
Konczac jakos nie przypominam sobie w BPK tezy, ze jestesmy jak prostytutki i sprzedajemy sie na widok pierwszego lepszego dolara?
20 grudnia 2008, 11:34 / sobota
Czy chęć postawienia biurowca przekreśla kogoś jako inwestora?
Moim zdaniem bardziej buduje jego wiarygodność i związuje z klubem, daje też realne profity dla miasta, tworzy nowe miejsca pracy w regionie, itd.."

Ile Ty masz lat, ze taki naiwny jestes?
Przesledz sobie sobie historie naszych sasiadow zza miedzy i znanego gdynskiego cinkciarza rysia k.
20 grudnia 2008, 12:40 / sobota
Jeśli chodzi o inwestora. Powiedzmy sobie biało-zielona rodzino, że będzie kurewsko ciężko, by doszło do takiego wzmocnienia (finansowego). W dobie pogłębiającego się kryzysu finansowego, w czasie pogłębiającej się recesji powoli ewentualni chętni tną wszystkie koszta zresztą powoli i w naszym kraju to widać. Wczoraj dało się zauważyć spadek produkcji przemysłowej kraju o 8,9% w porównaniu do poprzedniego okresu. Tak więc wielce prawdopodobna jest SSA z miastem, jako głównym akcjonariuszem i tyle. A czym to pachnie? Wole nie odpowiadać.
20 grudnia 2008, 13:07 / sobota
"L-E-C-H-I-A - masz pensje co miesiac czy spolecznie dla kurew robisz? Sraczka (gowno dosadnie mowiac) cie obchodzi konfidencie skad czerpie moje informacje. Swierzbi cie morda zeby temat na okladke dostac? "

Ten wpis nie powinien miec miejsca bez wzgledu na to jakie mam zdanie w tym temacie za co Cie przepraszam.
20 grudnia 2008, 15:41 / sobota
Co niektórym w głowach sie poprzewaracało. Co to jest za temat wogóle? Jaka " Lechia - niewypał"? Jakie ustępstwa w strone sponsora? Co z wami ludzie? Bo wyszło że Lechia nie jest taka mocna w ekstraklasie i nie ma kasy na transfery? Przed sezonem wszyscy zakładali że tak będzie a teraz lament i wołanie o sponsora za wszelką cenę. Było tu już 100 razy pisane że nikt nie będzie się płaszczył i sprzedawał sponsorom. To nie jest śledziownia, kasa to nie wszystko. Na szczęście są ludzie, którzy wrazie czego do tego niedopuszczą.
Spokojnych i udanych świąt życze tym, którzy Lechię mają w sercu.
20 grudnia 2008, 16:43 / sobota
L-E-C-H-I-A- napisz mi proszę, dlaczego tak "chorujesz" na solorza, czy innego inwestora??

Po co dawać jakiemuś ubekowi działki w Gdańsku, żeby się dorabiał wycierając sobie gębę Lechią?
Nie lepiej, żeby te grunty miasto przekazało Lechii? Przecież nawet biorąc kredyt na biurowiec czy centrum handlowe, zyski jakie będzie generować taki budynek utrzymają na wysokim poziomie klub. Po co nam w tym wszystkim jakiś ubek? Po co pośrednik, który będzie sobie nami wycierał gębę?
Skoro miasto jest takie "proLechia", niech grunty odda Lechii, a nie pseudosponsorom.
20 grudnia 2008, 18:37 / sobota
Zeto.
Ja po prostu szanuję to, że ktoś rozważa inwestowanie w Lechię.
Nie przekreślam nikogo dlatego, że podchodzi do sprawy w sposób biznesowy,
bo dla mnie taki sposób jest właściwy.
Nie przekreślam ludzi z powodu innych poglądów,
bo w ten sposób nikt nie mógłby zainwestować w Lechię.
Masz dowody, że Solorz kogoś umyślnie skrzywdził, że donosił?
Skąd w ogóle wiesz, że współpracował? Zapewne z szeroko rozumianej prasy.
Ile w tym jest prawdy?
Zresztą mam gdzieś Solorza. Swoje lata przy Traugutta spędziłem i chciałbym,
żeby w końcu ziściły się marzenia moje i wielu takich jak ja.
Do tego potrzebne są pieniądze. Z tym chyba się zgodzisz.
Myślisz, że sami jesteśmy w stanie się zebrać i zbudować drużynę na miąrę mistrza Polski?
Zapewne wiesz, że każdy członek OSP będzie miał prawo współtworzyć SSA.
Myślisz, że po tej informacji przed klubem ustawiły się tłumy gotowe wypełnić deklaracje członkowskie?
Z ciekawości. Czy Ty sam należysz do OSP?
Co do Twojego ostatniego zdania, zgadzam się w 100%.
Niech miasto wniesie aportem coś do SSA i niech Lechia z tego na maxa korzysta.
Tylko problem w tym, że musiałby chcieć tego zarząd.
Obawiam się, że przy obecnym stanie rzeczy (brak kasy i pomysłu) działki od miasta byłyby dla klubu jedynie utrapieniem.
Mylę się? Jesteś blisko, więc pewnie wiesz.
20 grudnia 2008, 19:11 / sobota
Spróbujmy jak Bednarski, w wielkim skrócie…..

Dlaczego jesteśmy mistrzami wszechczasów II ligi ? Bo, zawsze staliśmy ością w gardle czerwonej zarazie.
Dlaczego nie ma możnego sponsora chcącego zainwestować w Lechię?
Bo, 90% kasy, jest w rękach dawnych sekretarzy i ich kolesiów, spod różnych gwiazd. My, tej kasy nie chcemy !!!
Czy jest na to rada? Jest.

Mogę podać pierwszą radę. Jedz jutro kupić choinkę (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).
Choć będzie trochę krzywa, lub z jednej strony lekko łysa. To bedzie perwszy kroczek. Bo to będzie nasza choinka, Lechii choinka. WIELKIEJ LECHII inicjatywa.

.... zabili Go i uciekł.
20 grudnia 2008, 19:47 / sobota
"Moze uwazam, ze za duzo wlasnych zlotowek wlozylem w to, co teraz ty probujesz przypisac sobie."

Chciałem Ci tylko powiedzieć, że tym postem, pomijając całą otoczkę, lekko się ośmieszyłeś.

To, że pomogłeś Lechii wkładając kilka swoich groszy, to chwała ci za to i szacuneczek, ale w żadnym, ale to w żadnym wypadku nie daje ci prawa do mianowania się szefem, właścicielem, czy tam twórcą, posiadającym prawa autorskie, czy jakbyś jeszcze nie chciał żeby to było nazywane Lechii Gdańsk. Lechia jest mój kochany dużo więcej warta niż Twoich marnych kilka srebrników. Co ja piszę - Lechia jest bezcenna.

Jeżeli uważasz inaczej, idź to powiedz na trybunach ludziom, którzy pamiętają Lechię w latach 50, a uwierz mi są tacy.
20 grudnia 2008, 19:58 / sobota
L-E-C-H-I-A- nie wiem, czy tego nie rozumiesz, czy nie chcesz zrozumieć. solorz nie chce inwestować w Lechię. On chce inwestować w mieście. Wszystko mu jedno, czy będzie to Gdańsk, Wrocław czy Warszawa. Dla niego najważniejsze są korzyści, jakie może osiągnąć. Lechią, tylko wyciera sobie gębę.

A co do Zarządu. Moim zdaniem, Zarząd realizuje plan krok po kroku. W miarę możliowści. Co pół roku Lechia poprawia swoją pozycję w lidze. Co pół roku, skład jest uzupełniany kolejnymi zawodnikami. Szczerze, to nie pamiętam czasów, kiedy wszystko tak dobrze w Lechii działało.
A mocarstwowe plany? Wierzyłeś w to, że zaraz po awansie będziemy walczyć o Mistrza Polski? Każdy kto miał choć trochę oleju w głowie, wiedział że będzie ciężka walka o utrzymanie.

A może chciałbyś czytać o Lechii w takim kontekście:

odnośnik
odnośnik
20 grudnia 2008, 21:47 / sobota
no wreszcie normalne wpisy. Sezonowicze i inne śledziuchy won od Lechii!!!!!

MODERATOR ZNOWU ŚPI- proszę o zmianę tytułu watku.
20 grudnia 2008, 22:15 / sobota
Koniec pieprzenia! Robić swoje i nie przejmować się!

MY WIERZYMY TYLKO W BKS!!!
21 grudnia 2008, 13:50 / niedziela
Odnośnie wywiadu z Panem Jenkiem, trochę przesadził z tym potencjałem 20000 - 25000 ludzi na meczach, szczerze mu tego życzę, ale jeśli dzisiaj miałby być mecz na 44000 stadionie, to na pewno nie zapełniłby się w takiej wielkiej liczbie, ciągle niestety jest jeszcze wielu kibiców przychodzących "na Legię czy Wisłę" oczywiście nie odbieram im tego prawa, bo klub również na nich zarabia.
Żywię nadzieje, że za kilka lat pozycja Lechii będzie stabilna i stabilny będzie trzon kibiców w sile np. 20000, którzy będą na każdym meczu /oczywiście w miarę możliwości/ a Ci sezonowi będą podbijać na meczach atrakcyjniejszych ;-)

Wesołych Świąt Wszystkim!
22 grudnia 2008, 15:02 / poniedziałek
Nie zgodzę się!!! Potencjał jest i to bardzo duży.
Na moim przykładzie? Proszę bardzo!
Chętnie zabrałbym na mecz swoje dzieci i żonę - na każdy !! A tak są od czasu do czasu. W zależności od pogody liczby miejsc itd.
Druga rzecz chętnie zabrał bym na mecz swojego ojca (kiedyś to on mnie zabierał!!). Niestety ma już swoje lata, ale gdy będą komfortowe warunki to czemu nie? jak najbardziej. Przykładów można mnożyć.
Uważam, że gdyby był stadion z odpowiednią infrastrukturą chodziłoby właśnie tyle osób - lekko licząc!.
24 grudnia 2008, 16:31 / środa
odnośnik
szlak mnie kurwa trafia , zarząd won !!!!!!!!!
24 grudnia 2008, 20:09 / środa
ok kielbasa piszesz zarzad won,to daj jakies kandydatury ktore moglyby ich zastapic.Konkretnie po nazwiskach napisz kogo bys widzial na ich miejsce
24 grudnia 2008, 21:00 / środa
ja pierdole daj luz chociaż w święta
24 grudnia 2008, 21:39 / środa
a co to za swieta dzis tyrka caly dzien jutro tyrka caly dzien i po swietach :)
25 grudnia 2008, 10:56 / czwartek
Cienio jedna jaskółka wiosny nie czyni a tak poważnie, to ludzi będzie chodziło ponad 20000 jeśli gra będzie miła dla oka, niestety przy obecnej formie stadion 44000 nie zapełniłby się tak jak piszesz, ja chodzę na każdy mecz, ale tysiące innych niestety tylko wtedy jak są wyniki, doskonały przykład: Lechia - Olimpia.
Wesołych Świąt życzę Wszystkim i dużo dużo zdrowia!
25 grudnia 2008, 22:02 / czwartek
No dobra przemyślałem sprawę .I ja już naprawdę nie wiem co mysleć.Bo wszyscy znamy naturę naszych polskich kopaczy.Czy naprawdę chłopaki myslicie ,że nasze
orły by grały całą minoną rundę ,bęz zająknięcia że im nie zapłącono za awans ????
Bo ja w to nie wierze.Przeciesz by był szum!!! jak nie oni ,to dziennikarze !!!!!!!!
A przez całą rundę była cisza.Ba przeciesz są pieniązki ,od canal+ i energii
Więc co jest grane????? skąd nagle gazety przypuściły taki atak na zarząd?????
25 grudnia 2008, 23:01 / czwartek
kiełbasko, idź spać.
"Krakowska sucha" jest dobra, reszta tyko do smażenia....

Boga miłość jest z nami...

Lechia Gdańsk !!!
26 grudnia 2008, 19:40 / piątek
Powspominajmy--- filmik z okresu gry Lechii w 3 i 4 lidze
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028