Gdańsk: wtorek, 11 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Piłkarski sylwester - Turniej na Hali AWF

strona 1/1

1

22 grudnia 2008, 15:49 / poniedziałek
Już 30 grudnia (18.00-22.00)w Gdańsku na hali AWF odbędzie się impreza pt. "Piłkarski sylwester , Gwiazdy pomagają". W tym turnieju piłkarskim wezmą udział gwiazdy futbolu nie tylko z polskiej ligii, a cały dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne - na Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, którego "Lwy Północy" są patronem, oraz dla Zdzisława Puszkarza.

Jednym z zespołów, które wezmą udział w imprezie będzie Lechia Gdańsk. W jej składzie zobaczymy m. in.: Mateusza Bąka, Karola Piątka, Jacka Manuszewskiego, Rafała Kosznika, Krzysztofa Brede i Artura Andruszczaka.

W turnieju zapowiedzieli występ m.in.: Jacek Paszulewicz, Piotr Lech, Piotr Reiss, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski, Tomasz Kłos, Jerzy Brzęczek, Mirosław Szymkowiak, Jakub Błaszczykowski, Radosław Michalski, Grzegorz Szamotulski, Emmanuel Ekwueme, Jarosław Bieniuk, Tomasz Unton, Sławomir Wojciechowski, Marek Zieńczuk, Tomasz Dawidowski, Krzysztof Pilarz i Rafał Murawski.

Zmagania zawodników będzie można zobaczyć na żywo (koszt biletu 10 zł) oraz w bezpośredniej transmisji, którą przeprowadzi Polsat Sport (część turnieju również na głównym kanale Polsatu).

dodam tylko ze planowana jest oprawa oraz zorganizowany doping.

Zapraszamy!
22 grudnia 2008, 20:57 / poniedziałek
no my z Dawidem idziemy,ale krzyczeć nie będę,bo mam zapalenie krtani(cisza w eterze)
:(
22 grudnia 2008, 21:10 / poniedziałek
Tak ........ja bym szedł z 3 kumplami pokibicować ale to nie będzie miało sensu kiedy będzie nas 30 tak jak było na spotkaniu ......
22 grudnia 2008, 21:24 / poniedziałek
Na pewno będzie więcej ludzi. Narzekaliśmy,że nie mamy organizowanych turniejów w zime ,w końcu się pojawił,więc musimy to wykorzystać.
22 grudnia 2008, 21:34 / poniedziałek
nie narzekajcie ,sprzedali już 200 biletów
zawsze to więcej niż 30:D
22 grudnia 2008, 21:43 / poniedziałek
Narzekacie,że sezon ogórkowy,a tu proszę turniej na zawołanie i brak chętnych.Ciekawe dlaczego?
22 grudnia 2008, 22:00 / poniedziałek
Nikt nie narzeka tylko tak mi sie wydaje ze jak na spotkanie przyszło 30 osób to na turniej może taka sam liczba a te 200 biletów .......to chyba nie osoby dopingujące raczej jakieś pikniki
22 grudnia 2008, 22:09 / poniedziałek
gdzie mozna nabyc bilety na ten turniej?
22 grudnia 2008, 22:13 / poniedziałek
Nie pierd.olcie farmazonów tylko wszyscy stawić na turnieju !
Bilety można nabyć w Jako Red Box na Traugutta 29 :)
Z tego co mi wiadomo ;)

Pozdrawiam :)
22 grudnia 2008, 22:17 / poniedziałek
ja jestem w tych 200 osobach które kupiły dzisiaj bilet na turniej i nie uważam się za piknika więc nie obrażaj normalnych kibiców pozdro dla normlnych
22 grudnia 2008, 22:19 / poniedziałek
Tak myslalem ze tam :) tylko wolalem sie upewnic zeby na wariata (bez obrazy ;) ) tam nie leciec. Dzieki za odpowiedz :) fajnie by bylo jakby Ci co byli na spotkaniach stawili sie na turnieju w komplecie, oczywiscie w miare mozliwosci. Pozdrawiam.
22 grudnia 2008, 22:27 / poniedziałek
"Tak ........ja bym szedł z 3 kumplami pokibicować ale to nie będzie miało sensu kiedy będzie nas 30 tak jak było na spotkaniu ......"
chłopie gdyby każdy tak myślał, to na turniej przyszłyby 3 osoby! koniecznie jeśli masz możliwość bierz kumpli i jazda :) PS może jakiś zorganizowany wyjazd z Gdańska głównego ?
Pozdro
22 grudnia 2008, 22:48 / poniedziałek
PS może jakiś zorganizowany wyjazd z Gdańska głównego ? Specjal będzie.
22 grudnia 2008, 22:51 / poniedziałek
A czemu dopuścili drużynę Black Power?
Przecież to jest czarny rasizm
23 grudnia 2008, 01:52 / wtorek
Simek: Niema za co :)

Dokładnie tak jak kolega po szalu wcześniej powiedział gdyby każdy tak myślał że bedzie nas mało, że coś tam, że za daleko, to było by napewno nas z 3 :)
Tak więc ponawiam mój wcześniejszy post !
WSZYSCY NA TURNIEJ POKAŻMY POLSATOWI CO TO JEST JEBNIĘCIE !!! :D

Pozdrawiam :)
23 grudnia 2008, 02:56 / wtorek
Wczoraj kilkadziesiąt plakatów dotyczących turnieju zostało rozklejonych w Wolnym Mieście.

Szykuje się "większe" spotkanie dopingowe, więc nakręcajcie znajomych ! NA AWF są dobre warunki, żeby rozkręcić dobry doping !

Pozdro dla M., L., i P.
23 grudnia 2008, 08:20 / wtorek
Ja napewno przyjdę z kumplami.........A ten organizowany wyjazd nie jest złym pomysłem
23 grudnia 2008, 09:10 / wtorek
Zorganizowany wyjazd na AWFiS, tego jeszcze nie było. Nasza młodzież zadziwia mnie z każdym kolejnym dniem. To jest wina nauczycieli czy rodziców, że rośnie takie pokolenie ?
23 grudnia 2008, 09:13 / wtorek
jak najbardziej wina nauczycieli :> dobra sorry głupi pomysł
23 grudnia 2008, 11:30 / wtorek
na młodzież (wszech)polską wpływ ma wiele czynników i chyba to rodzice ponoszą za to odpowiedzialność, ale mniejsza o to, ja na turniej idę, z resztą każdy powinien
23 grudnia 2008, 11:34 / wtorek
a ja mysle ze szeroki dostep do internetu, telefony komorkowe, pranie bani przez stacje typu mtv oraz reklamy nowyh zajefajnych wypasionych megapromocyjnych telefonow prowadza,ze "mlodziez" jest jaka jest. robi nam sie to samo gowno co na zachodzie. niedlugo pokolenie emo i dzieci neostrady dojdzie do wladzy....

przepraszam za zmiane tematu
23 grudnia 2008, 13:48 / wtorek
Koniec jakichś zbędnych rozmówek. Prosiłbym o powazne potraktowanie tematu.
Cel jest szczytny więc nie zawiedźmy.

Osoby, które chcą aktywniej uczestniczyć w dopingu proszone sa o przybycie o 17.30.Będziecie widzieli napewno gdzie sie udać! Wszyscy w barwach pokażmy się z dobrej strony i zakończym dobrze ten rok.

Ale tak najzwyczajniej zapraszamy wszystkich i tych co chcą pośpiewac i tych co nie chcą. Także do zobaczenia 30 grudnia w hali AWF !!
23 grudnia 2008, 14:36 / wtorek
Gdzie można nabyć bilety na ten turniej?

Pozdrawiam.
23 grudnia 2008, 14:44 / wtorek
W Jako Redbox mozna kupić
28 grudnia 2008, 11:27 / niedziela
Limak- bedziesz mial dla mnie 2 bilety ?
29 grudnia 2008, 18:38 / poniedziałek
A więc kazali przypominać to przypominam :P

Jutro od 17 jeszcze sprzedaż biletów. Ponoć chętnych jest sporo więc spieszcie sie.
"Młyn" będzie umiejscowiony najprawdopdobniej na sektorze A3 lub A3+A2 ale najlepiej sami zobaczycie gdzie. Wszyscy co chca pośpiewac 17.30 na hali !!!

Jeszcze komunikat przy pełnej sali temperatura ponoć dochodzi do 30 stopni oczywiscie + więc nie ubierac 5 kożuchów na siebie. Do jutra AVE !!

MIAZGA Z DOPINGIEM :d:d
29 grudnia 2008, 20:11 / poniedziałek
Witam :)
mozecie mi dokladnie powiedziec gdzie jest ta hala ?
29 grudnia 2008, 22:13 / poniedziałek
Koło AWF-u w Oliwie. Wysiądź z kolejki na Żabiance i idź w stronę Oliwy, hala jest o rzut beretem.
29 grudnia 2008, 22:20 / poniedziałek
Jest tam jakis parking ? Od ktorej strony sie wjezdza?

Sprawdzilem na mapie to jest pokazane wejscie od Czyzewskiego. Cos mi tu smierdzi sledziem. Z gory dzieki
29 grudnia 2008, 23:14 / poniedziałek
parking jest.dosc obszerny ale nie na 3000. wjezdza sie od ul grunwaldzkiej. od ul.czyzewskiego mozna tylko przyjsc piechotka gdyz nie przejedziesz autem przez obiekty awfu.
30 grudnia 2008, 15:57 / wtorek
od ulicy Czyżewskiego koło AWF jest parking strzeżony też....
30 grudnia 2008, 18:23 / wtorek
nie wie ktos moze czy na necie jest gdzies transmisja (polsat sport) z turnieju?? pozdro z UK
31 grudnia 2008, 01:42 / środa
Zapraszam na mały fotoreportaż z turnieju --> www.DarioB.net
31 grudnia 2008, 08:39 / środa
Loza VIPów byla pełna VIPów szczególnie na samej gorze :) POZRO LG !
31 grudnia 2008, 09:03 / środa
Ej oglodalem zdjecia kto to jest w koszulce Lechii w czarnych wlosach bardzo mlody ??
31 grudnia 2008, 09:10 / środa
Maciek Osłowski, z rocznika 88.

Duży plus turnieju, to pojawienie się "Księcia Traugutta", hehe. Fajnie było zobaczyć go znów w akcji, parę wspomnień odrazu się przewinęło przez głowę. :)
8 grudnia 2010, 11:32 / środa
odnośnik

Fajna inicjatywa. Ciekawa obsada.
8 grudnia 2010, 15:36 / środa
Na tej nowej hali granicznej mogliby zrobić taki turniej w Gdańsku/Sopocie
28 grudnia 2010, 14:16 / wtorek
mam pytanie są jeszcze bilety na turniej w RED BOXE ?
28 grudnia 2010, 15:09 / wtorek
do KIBIC88

a na co ty chcesz kupować bilet? na piłkarskiego sylwestra? :D
bo na AMBER CUP nie przypominam sobie żeby były jakieś bilety,
a tym bardzej w Red Boxie?
28 grudnia 2010, 16:50 / wtorek
a jaki jest temat ? bo Cie nie rozumiem
28 grudnia 2010, 20:51 / wtorek
Jezeli chcesz isc na turniej to sie spozniles o niespelna rok :) Watek dotyczy zeszlorocznego turnieju, spojrz na date

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244