Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Soldier Field inna galaktyka

strona 1/1

Jako szary obserwator naszych polskich aren sportowych znalazłem się po 11 godzinach lotu w powietrzu w innej galaktyce. Na ponad 60-tysięcznym stadionie Soldier Field w Chicago na meczu z cyklu National Footbol League pomiędzy miejscowymi Bears’ami a Jaguars’ami z Jacksonville…

23 grudnia 2008, 11:35 / wtorek
Więc panie Mariuszu nic tu po panu ,zabieramy manatki i wyrusza pan w podroz w świat białych zębów ,usmiechajacych się "stiułardów" ,pięknie pakowanych Hot-dogów".
My wolimy nasze Kiełbaski , stare ryje ,nasz nadmorski KLIMAT Całe szczęście został pan w odpowiednim momencie odstrzelony.Kiedyś zastanawiałem się dlaczego ma pan taka zeszpecona opinie na Lechii ,teraz już wszytko pan wyjaśnił.

ps. niech pan nie zapomina ze tam pewnie Bilety na derby nie będą do kupienia na Allegro :)
23 grudnia 2008, 14:08 / wtorek
Mariusz-brak słów. Dramat,dramat i jeszcze raz dramat
23 grudnia 2008, 16:31 / wtorek
hahahahahahaha - panie juzku, weś pan podjedć wózkiem i posyp - kto to powiedział?
23 grudnia 2008, 16:54 / wtorek
Chłopie takich bzdur i banialuków dawno nie czytałem weż ty się zabierz razem z tymi dziadami leśnymi których wysyłasz na zielona trawke.Temu panu już dziekujemy!
23 grudnia 2008, 17:22 / wtorek
Zimne piwo przy minus 19? Nie wiedziałem, że w stanach tak garują.
No i kiełbaski lepsze. Dolar słabo stoi, trzeba było kupić na zapas.

Generalnie super tekst, zwłaszcza próby posługiwania się językami obcymi (że o krajowym nie wspomnę).
26 grudnia 2008, 20:36 / piątek
Panie Mariooshku, a zostań że chłopie na tej inszej galaktyce. Kibicuj beersom. Zajadaj się tymi amerykanskymy kiełbasami i żłop se to zimne piwo. Kłaniaj się w pas tamtejszym stróżom prawa. Ruchaj tylko żydówki i murzynki.
Widać turbulencje w samolocie spowodowały zwarcie w przewodach mózgowych. Nie ryzykuj powrotu. Zostań na gościnnej ziemi, gdzie dolary z nieba spadają. Pisz sobie stamtąd te swoje żenujące felietony.

Błagam, nie wracaj!!!!!
29 grudnia 2008, 23:56 / poniedziałek
PROSZĘ TAM ZOSTAĆ! DLA DOBRA LECHII!
4 stycznia 2009, 18:33 / niedziela
śmiech na sali... po prostu śmiech
5 stycznia 2009, 21:06 / poniedziałek
Myslałem, że ten skończony spasiony nerwus po wpadce ze sprzedawaniem biletów derbowych na allegro za bajońskie sumy już więcej nie będzie szkodził Lechii (powinien skończyc na swojej miłości do Lechii-Polonii) a tu taki rarytas hyhy

Panie Popi, nic dodać do moich przedmówców - zostań na Greenpoincie i wpierdalaj te hotdogi z myszka miki i amerykańskimi milicjantami. A nam daj robić oprawy, dopingować i robic wszystkie inne "straszne rzeczy"...

Obyś na Traugutta dostał kiełbasą od Romy hyhy
15 stycznia 2009, 14:24 / czwartek
z dedykacja dla pana M.Popielarza :

odnośnik
11 lutego 2009, 17:23 / środa
27 lutego 2009, 14:30 / piątek
Można jeszcze pozwiedzac świątynie futbolu uniwersyteckiego : Michigan Stadium , Beaver Stadium , Neyland Stadium i Ohio , gdzie występują tzw. orkiestry marszowe i cheerliderki , propaguje się tradycje homecoming i wiele, wiele innych gówien made in USA :)))
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.372