Lechia od A do Z
strona 1/1
Rok 2008 zmierza ku końcowi. W tym roku przyszło nam w udziale świętować pierwszy od 20 długich lat awans gdańskiej Lechii do Ekstraklasy. Niewątpliwie było w tym roku wiele powodów do radości, nie raz przyszło nam także przełknąć gorzką pigułkę porażki. Na stadionie we Wrzeszczu trybuny opustoszały, a światła jupiterów zgasły na długie zimowe miesiące.
23 grudnia 2008, 15:05 / wtorek
Literka P najlepsza:)))
24 grudnia 2008, 14:23 / środa
P - Popielarz Mariusz. Jako szary obserwator naszych polskich aren sportowych znalazł się po 11 godzinach lotu w powietrzu w innej galaktyce. Na ponad 60-tysięcznym stadionie Soldier Field w Chicago na meczu z cyklu National Footbol League pomiędzy miejscowymi Bears’ami a Jaguars’ami z Jacksonville, gdzie nie było żadnego młyna, trybunowych sztywniaków, oprawy specjalnie przygotowywanej przez małolatów w przerwach między piciem piwa, jarania i siusiania po kątach klubowej zdewastowanej hali...
26 grudnia 2008, 22:52 / piątek
"z wrogami z północy"...nie dajmy się zwariować w tym zwariowanym świecie a i wypada po prostu trzymać "jakiś" poziom... proponuję słowo "z przeciwnikami"
5 stycznia 2009, 22:55 / poniedziałek
P Rulez! haha
10 stycznia 2009, 17:30 / sobota
najlepsze jest Y :D