Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Łukasz Trałka w Poloni Warszawa

strona 1/1

7 stycznia 2009, 11:43 / środa
Jak niestety dowiadujemy się z portali internetowych i innych źródeł nasz pomocnik Łukasz Trałka odchodzi do stolicy.Ja chciałbym się zapytać co zrobił zarząd aby wedłóg mnie jednego z trzech najlepszych zawodników naszego zespołu w gdańsku satrzymac, jest to młody perspektywiczny zawodnik.Dziś przeczytałem że wrazie odejscie Łukasza moze zastąpić go Jurek Brzęczek, po co nam ten dinozaur ??????? Krok w tył.Szanowny zarządzie co wy do holery jasnej wyrabiacie? Zawsze macie wytłumaczenie.Praktycznie pewne jest to że Śląsk zabrał nam Polsat... ale nie po raz pierwszy Wrocławianie wygrali z nami poza boiskiem, przed rozpoczeciem rundy jesiennej staralismy sie o Sebastiana Mile z Łks Łódz, dostalismy taka odpowiedz iż Mila nie jest na sprzedaz w zadnym wypadku, Jakims dziwnym trafeł juz 6 dni później Sebastian pakował się i wyjeżdzał do Wrocławia :) Naprawde jestem bardzo zaniepokojony tym co sie dzieje w Klubie... Pozdrawiam kibiców Wisły , Śląska i naszej Kochanej Lechii.
7 stycznia 2009, 11:48 / środa
Młody jestes i Trałka za pieniądze z gry monopol grac nie bedzie! Ja mu zycze wszystkiego dobrego, rozwoju kariery. Nie ma sianka nie ma granka:)
7 stycznia 2009, 11:52 / środa
Ja za kasę to krzyż na drogę i niech idzie w siną dal.
Jeżeli za darmo to do rezerw i żebym go nie zobaczył w I drużynie.
7 stycznia 2009, 11:59 / środa
Zrozumcie ze on ma zawod pilkarz! nikt charytatywnie grac nie bedzie, nie zostawi zdrowia dla Lechii nawet wychowankowie. Kariera trwa krotko i trzeba sie napracoac zeby zarobic, zadaj sobie pytanie zarabimam teraz 25 tys , a daja mi 75 i co zostaniesz w Lechii czy pojdziesz grac tam gdzie kasa?Mysle ze tam gdzie siano...
7 stycznia 2009, 12:08 / środa
1.odnośnik w tym temacie jest dyskusja o Trałce. Jeden wystarczy, chyba że ciasteczko chce mieć swój temat. Wtedy ok.

2. Z tego co wiem, zarząd podesłał Trałce 4 dziwki, żeby go gwałtem przekonały do podpisania kontraktu z Lechią. Niestety wstrętna Polonia przejąła dziwki po drodze, podsyłając swoje.
Z tego co wiem, Łukasz był w Wa-wie ciężko torturowany. Był zakuty w łańcuchy i bity pejczem. Dziwki potraktowały go francuzem i hiszpanem, a wszystko zakończył "złoty deszcz". Po czymś takim, musiał podpisać kontrakt.

;-)
7 stycznia 2009, 12:18 / środa
sie rozmarzylem :D hehehehehehe
8 stycznia 2009, 02:13 / czwartek
Wy wszystkie dziwki tylko kasy chcecie,by wytrzec podloge sie nadajecie
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026