Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Zarządzie, nie oddawać Trałki!

strona 2/3

6 lutego 2009, 16:46 / piątek
maćko
6 lutego 2009, 13:53 / piątek
bareja: chyba wtedy już nie bronił Fajfer. to był rok 1997, miałby 38 lat, chociaż dla bramkarza to nie jest aż tak zaawansowany wiek. można gdzieś sprawdzić składy z tego meczu?
==========================

Wtedy bronił Fajfer. Mecz nie był czysty, bo sędzia robił wszystko żeby Lechia nie wygrała. Za co pięknie mu podziękowaliśmy ;-)) Liniowego trafił kamień z trybun, a potem wyskoczyliśmy po "pamiątkowe koszulki".
Fajfer przed meczem oznajmił działaczą Lechii, że za urwanie nam punków mają obiecane 100 tys zł. Lechię na taką kasę nie było stać.

A wracając do Trałki. Dziś kontrakt przedłużył Majewski odnośnik tak więc Polonia pewnie straci zainteresowanie Trałką.
6 lutego 2009, 16:55 / piątek
Faktycznie Zeto ma racje... Cała druga połowe jakiś gość prubował trafic liniowego... W koncówce sie udało i to był sygnal do wbiegniecia. A jak sie szybko podnosił...!!! My po koszulki ;) a Lechia, Dyskobolia i trojka sedziowska rwala kalosze az sie kurzylo he he
6 lutego 2009, 19:06 / piątek
do niektorych wyzej: znacie takie nazwisko jak Tomaszewski czy Młynarczyk? otóż Pan Tadeusz Fajfer nie odstepowal od nich umiejetnosciami o czym mozecie nie wiedziec ale jezeli zwiecie sie Lechistami to winniscie wiedziec ze gdyby nie Fajfer to by Lechia nie miala takiej historii jaka ma i ublizanie mu jest tym samym gdybys stanal z szalikiem przy lustrze i spluł na nie
6 lutego 2009, 19:33 / piątek
To co za dawne zasługi mam go pocałować w dupe?
Zachował się jak frajer nie szanuje nas to dlaczego mam go ja szanować?
FRAJER i tyle
6 lutego 2009, 23:18 / piątek
ale macie problem. Trałka prawie całe życie gra z murzynami (Pogń, ŁKS-ptak)to do czarnych koszul go ciongnie i jusz. banana na droge i niech sobie gra
6 lutego 2009, 23:19 / piątek
Paul Fajfer z "Cudownych lat" i tyle.

Zeto: było inaczej niż piszesz. wtedy w diskopolo grało kilku takich co z niejednego pieca chleb jedli (czytaj: znanych handlarzy) jak Soczyński, Najtkowski, Rybak, Kaziów, Araszkiewicz, Rybak, sama śmietanka wielkopolskiej piłki. zresztą u nas grał wtedy Gremboś, który otwarcie mówił komu posmarować i ile, żeby się utrzymać. i uwierz mi że disco robiło wszystko żeby Lechia strzeliła bramkę, szczególnie pod koniec. a ze nasi nie umieli...słabi byli przeraźliwie. Zieniek wtedy grał już, niejaki Zawada z Elbląga, Meyer z Tczewa, same gwiazdy pod dowództwem Józka. płakać się chciało jak się widziało te ich popisy na Stoczniowcu. akurat disco chciało się podłożyć tylko tym co rozpędzili towarzycho drągi dzierżone w dłoniach zasłaniały widoczność i tego nie skumali. po co oni biegli, co chcieli osiągnąć? nie wiem do dziś.

i nie mów mi że nie było kasy...na takie rzeczy zawsze jest, przecież 4 dni wcześniej wygrali na wyjeździe z walczącą o awans Pogonią Szczecin. i proszę Cię nie mów że z paprykarzami wygrali uczciwie.

tu są składy z meczu z disco
odnośnik
6 lutego 2009, 23:31 / piątek
88 minuta :D a my swoje...
7 lutego 2009, 07:45 / sobota
A ja pamiętam, jak w 88 minucie zaczyna się burda, chłopaki wbiegają z brechami na murawę, a do miejsca w którym był młyn podbiega Gręboś i drze się "co wy robicie, wszystko jest ustawione, zaraz będzie bramka". Ja po tym tekście na kilka lat wogóle przestałem się interesować piłką, później mój pierwszy mecz na którym zawitałem, to była 3 liga.

A co do samego wątku, moje zdanie jest takie, po co inwestować i wystawiać w chłopaka, który ma podpisany z kim innym kontrakt, do rezerw Go!!!

Biało-zielone pozdrowienia.
7 lutego 2009, 19:15 / sobota
zarządzie i psie Sabo, nie idzicie ta droga!
7 lutego 2009, 20:06 / sobota
7 lutego 2009, 23:25 / sobota
Odpowie mi ktoś co takiego widzi Leo w Trałce?
8 lutego 2009, 00:01 / niedziela
Leo to taki ziom z holandi, musi miec swojego pupila. Mial matusiaka, lobodzinskiego i tera tralke.
8 lutego 2009, 00:41 / niedziela
oczy cziornyje, tak prekrasnyje. podobno polonia też ma takom wade wzroku i dlatego go chce
8 lutego 2009, 02:07 / niedziela
co bedzie to bedzie...
nie moja mala glowka.kierownictwo zadecyduje...
ale niech kurwy wiom!
8 lutego 2009, 12:37 / niedziela
Ciekawe rzeczy na temat Polonii dzisiaj mówił Piotr Świerczewski w Cafe Futbol. No to Łukasz powodzenia ;-)
8 lutego 2009, 12:44 / niedziela
A cóż takiego ciekawego powiedział?
8 lutego 2009, 12:58 / niedziela
Że Polonia to ogólnie mało profesjonalny klub. Podał parę przykładów. Brak pensji na czas, trenowanie na jakiś pastwiskach itd.
8 lutego 2009, 13:00 / niedziela
Już doczytałem na forum Czarnych Koszul. To, że w Polonii panuje totalny bałagan organizacyjny to żadna nowina, że interesy Wojciechowskiego w temacie budowania mieszkań to zjazd po równi pochyłej tez od dawna wiadomo, że piłkarzy uważaja tam za balast - też łatwo się domyslić (nie tylko Świerczewski). Szkoda, że Łukasz najpierw podpisał, a potem dopiero dowiaduje się -jakie to "cudo" jego nowy klub. Ale cóż - każdy jest kowalem swego losu...

PS. A w sektprze gości na K6 nadal DRZEWO!!! To jest dopiero kwiatek :D
8 lutego 2009, 13:12 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 lutego 2009, 19:15 / niedziela
niech idzie w pizdu...

na stronie głównej są dwa artykuły:

Kawa "W Lechii do końca życia"
Trałka "Trzeba walczyć o swoje

zostawić Lechię dla polonii ??? trzeba mieć najebane w bani...
8 lutego 2009, 20:03 / niedziela
Jak już jesteśmy w klimacie lat 90 ubiegłego wieku (DiskoPolo) to dwa ciekawe linki:
1. odnośnik
2. odnośnik

W skrócie:
link 1- władze W-wy podnoszą czynsz za stadion, Wojciechowski się obraża i z płaczem szantażuje władze W-wy, że jak nie obniżą czynszu, to przestanie sponsorować zespół siatkarski.
link 2- interesujące sposoby na uniknięcie dostania wpierdol- Pomysł tak świetny, niczym teksty sztandarowych piosenek wyżej wspomnianych lat.
8 lutego 2009, 20:13 / niedziela
animag - Z tym dzrewem to może być niezły wałek. Już coś niecoś czytałem, że jest ono zagrożeniem dla wpuszczenia Legii na K6. Czego to oni nie wymyślą? :) Typowy klubik anty-kibice gości. Nieździwiłbym się gdybyśmy my też mieli niezłe jaja w Warszawie.
13 lutego 2009, 22:12 / piątek
Kur.a, ale ta Lechia uparta.
No to trzeba zakombinować
odnośnik
No to mam już kaskę na Trałkę.
odnośnik

Serdecznie gratuluję Panie Łukaszu awansu piłkarskiego.
3000 u siebie, stówka grzecznych na wyjeździe. Aby tylko PANU J.W. futbol szybko się nie znudził, bo wtedy w WIELKIEJ DYSKOPOLII, zrobi się wielka kicha i trzeba będzie zadowolić się,
odnośnik
mniejszym kontraktem.
POWODZENIA !!!
13 lutego 2009, 23:56 / piątek
Nie chcieli się zgodzić na tą kwotę a teraz nagle jak zaczął grać w kadrze to od razu na dopłatę znaleźli,ale dla nas to lepiej niż by miał przejść po sezonie za darmo bo i tak się utrzymamy w ekstraklasie a discopolo i tak kiedyś spadnie,jak nie w tym sezonie to następnym-drzymała dla zarobku wybrał klub w większym mieście ale z porównywalną ilością kibiców na stadionie..ale to przecież awans sportowy dla trałki,powalczy o utrzymanie w następnym sezonie to zapragnie wrócić

Połamania nóg jednak trzeba życzyć ;>
No i Witamy Bąka,oby sie sprawdził
14 lutego 2009, 00:03 / sobota
Polonia bedzie 4. i za 2,3 sezony pewnie spadnie. Nie zycze mu dobrze. Mam nadzieje ze zlamie noge jak Henrik Larsson i zakonczy kariere a pozniej bedzie pakowal zakupy w Tesco
14 lutego 2009, 13:00 / sobota
to wiele wyjasnia, m.in. twoje uposledzenie, takie jak mial corky tylko z wiekszym pierdolnieciem
14 lutego 2009, 13:25 / sobota
Dajcie na luz z tymi pilkarzami. Ile trzeba ludziom powtarzac ze to dla nich praca ? Zyja z tego Pracujesz w media markecie szef cie lubi ludzie tez i nagle wieczorem dostajesz telefon od rysia krazuze ze super sie nadajeszdo pracy i na drugi dzien juz sie zwalniasz bho rysiu ci zamiast 2000 daje 20000 tysiecy ? i co wtedy ? Maja ci zyczyc polamania rak ?
14 lutego 2009, 16:39 / sobota
20000 tys? 20000000? Toż to z jednej pensji całe życie można przeżyć i jeszcze wnuków ustawić!
14 lutego 2009, 18:46 / sobota
- A do Lechii jeszcze kiedyś wrócę. Gdy już będzie grać na Baltic Arenie - mówi Łukasz Trałka na łamach "Przeglądu Sportowego".

Wtedy to już niewątpliwie nie będzie twoja liga, nawet nie to że cię nie chcemy ale to że będziesz po prostu za słaby na naszą Lechijkę!
14 lutego 2009, 19:17 / sobota
Dokładnie Czas Walki-wtedy to on sportowo nie będzie pasować,choć z drugiej strony nie wiadomo gdzie będą wtedy grać nasze rezerwy-więc :)
14 lutego 2009, 19:40 / sobota
ee..szkoda mi chłopa..."to dobry chłopak był i mało pił'
do dyskopolo..w taki syf..sorry ,to jest spadkobierczyni jakby nie patrzeć Groclinu..a Drzymała już dawno przyznał się do "uczestniczenia w układzie"..a jak dobiorą im się do dupska to wtedy Łukasz się zdziwi.. naprawdę szkoda
28 lutego 2009, 00:40 / sobota
no to Łukasz łokciami się rozpycha, kariere robi na prowincji..
zagrał w derbach Warszawy.. a na trybunach magiczna liczba widzów 4,5 tys.

bez komentarza
28 lutego 2009, 02:23 / sobota
Warto (?), o ile w ogóle warto się w tym gównie grzebać, wspomnieć, że część biletów na ten mecz zostało rozdanych za free.
Warto (patrz wyżej) spojrzeć na tą sprawę z ekonomicznego punktu widzenia, czasem nawet na gównoprawdowej opinii się opierając odnośnik
Warto interesować się co się na świecie dzieje (panie Trałka - ku rozwadze).
Chyba (?) nie warto pana Trałki obrażać, od chujów wyzywać, wyklinać etc, bo może się za kilka miesięcy okazać, że będziemy mieli i Trałkę i Bąka i parę zetów "w suchym".
A pan Józef "se kupie klub piłkarski" Wojciechowski z chujem w zębach zostanie. Chujem na kredyt i obłożonym wysokimi odsetkami
28 lutego 2009, 10:37 / sobota
fafankulo - nic dodać nic ująć. A jeśli dodać, to jedynie to, że - mimo że nie pałałem nigdy do chłopaka sympatią - jestem skłonny przyznać, że jego szybki transfer i skok na pierwszą ofertę jaką miał, to bardziej wynik braku orientacji w czasoprzestrzeni niż zła wola. Generalnie jednak ode mnie: krzyż na drogę.
28 lutego 2009, 12:37 / sobota
Ja mam swoja teorie. Lukasz marzyl by grac na skrzydle, by byc taki jak Rogal :). I jego marzenie sie spelnia Lukasz Tralka prawoskrzydlowy :D.
A tak serio to troche patrzylem na ten mecz i szczerze to szkoda chlopaka. Nawet Benhuer widzi go na pozycji defensywnego pomocnika. A wczoraj gral zagubionego skrzydlowego. A co do frekfencji to toche obciach, wejscie za free i 4,5k ludzi. I to stolyca :P
28 lutego 2009, 12:43 / sobota
Wczoraj w meczu z legia trałka prawie bramke strzelil.uderzal głowa po rzucie roznym i z lini bramkowej pilke wybil giza
2 marca 2009, 11:03 / poniedziałek
A nie mówiłem, żeby nie oddawać Trałki, bo środek w sobote praktycznie nie istniał. Za 300 tys. zł, czyli za nic, w cenie półtorej kawalerki z blokowiska, pozbyliśmy się najlepszego piłkarza poprzedniej rundy. A walka o utrzymanie będzie arcytrudna - wygrywa Górnik, ŁKS, Jagiellonia. Dramat.
Trałka nieźle zagrał dla Polonii, jeden z lepszych piłkarzy na boisku.
A tymczasem w Lechii jedyny myślący piłkarz na boisku, jaki pozostał obecnie w składzie (Ryba) niestety w takiej formie nie pomoże Lechii. Reszta zbijaków bez formy, powtórka z konca ubiegłej rundy. Nabytki: Surma - słaby, K. Bąk - to niestety nie Trałka, Słowak - niezły grajek, mimo że bramka dla Śląska padła po jego błędzie. Oby Zabłocki prędko dołączył do składu, bo będzie nieciekawie. Z Ruchem muszą obligatoryjnie wygrać.
2 marca 2009, 11:30 / poniedziałek
Zżędzisz jak stara baba.
Wolę Bąka z wróblem Ćwirkiem w obronie, niż Trałkę, który w pojedynkę meczu by nie wygrał. Jest dobrze, a będzie lepiej. Nie płaczmy nad rozlanym mlekiem.
2 marca 2009, 11:50 / poniedziałek
To nie tak, jak piszesz, że albo miał być Ćwirek z Bąkiem albo Trałka (tylko Bąk leżał na szali). Pewnie, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Ale kto tego gołębia rasowego wypuścił z klatki. A mogło być tak pięknie, oba ptaszki w jednej klatce, i gołąbek, i wróbelek. A płakać to możemy, ale po zakończeniu rundy... i to krokodylimi łzami. A jak działaczy naszych będą dymać jak dotąd i podkupywać co lepszych zawodników (czyli powtórka z historii, tylko że kiedyś Legia, Lech, kluby śląskie, a teraz takie patałachy jak Polonia), to nigdy do potęgi nie dojdziemy. NIE TRZEBA BYŁO PUSZCZAĆ TRAŁKI!
2 marca 2009, 11:58 / poniedziałek
Przyjmujesz jedno błędne założenie, że Trałka grałby tak jak jesienią, albo i lepiej.
Jesteś dorosły chłop i chyba zdajesz sobie sprawę, że tenże Trałka myślami (i nogami) byłby już w Polonii, a tu miałby rodzaj obozu przygotowawczego przed transferem.
Surma z Wołąkiewiczem to największy minus naszego występu w sobotę - tu się zgadzam. SAm boję się, czy przez te manewry miejsca nie straci Wołąkiewicz (bo na to też nie zasługuje), a Piątek nie będzie czekał do czerwca, aż się Surma rozegra, bo przecież ten z kolei musi dostać szansę.
Wierzę jednak, że środek pomocy nam się jakiś na nowo urodzi już z Ruchem, a potem będzie z górki.
A Trałce wypada życzyć przede wszystkim zmian obecnego trendu na rynku nieruchomości...
2 marca 2009, 12:03 / poniedziałek
Castrop na miłość boską przestań pić!!!!!!

Co ty za brednie piszesz??

Kto nas wydymał? Groclin?

To raczej my ich wydymaliśmy!!!!

Chcieliśmy 300 tys i Bąka. I co?? Komu jaj zabrakło???

A pożytek z Trałki byłby taki, jak z Garguły w Bełchatowie!
2 marca 2009, 12:54 / poniedziałek
Zeto, przypominasz mi gościa, który uwierzył w słuszność dość kontrowersyjnej rady, którą pewien domorosły psycholog dawał pewnej panience. A rada ta była mniej więcej taka: jak ciebie gwałcą i nie możesz nic na to poradzić, to się przynajmniej rozluźnij i czerp z tego przyjemność. Tak więc, Zeto, albo robisz dobrą minę do złej gry, albo uwierzyłeś w takie bujdy na resorach, że jakoby wydymaliśmy Polonię i postawiliśmy na swoim. A jak w coś takiego uwierzyłeś, to źle z Tobą, chłopie.
300 tys zł dla największego dewelopera Warszawy - JW. Construction to tyle co cena kawalerki na dalekich przedmieściach stolicy. To dla nich tyle co nic. A Bąkowi przynajmniej pensji nie muszą płacić za siedzenie na trybunach lub grzanie ławy. Śmieją się z nas dyskretnie, bo zrobili interes, jakich mało. Sprzątnęli nam sprzed nosa reprezentanta kraju, jedynego wyróżniającego się piłkarza, który wie mniej więcej po co biega po boisku, a mamy jeszcze mamy popadać w samouwielbienie i uważać, że przechytrzyliśmy Polonię, że wydymaliśmy ich działaczy na niwie transferowej. Trałka pogra jeden, dwa sezony w Polonii, pogra też u BenaHakera, wyrobi nazwisko, a potem Polonia (za rok, góra półtorej) sprzeda go za 500-800 tys. EUR gdzieś do ligi francuskiej czy niemieckiej.
Jak Michalski taki cwaniak, to proszę bardzo, to niech postawi walizkę (a raczej położy niezbyt gruba kopertę) z 300 tys. zł na boisku w trakcie meczu i niech mu ta walizka (lub koperta) prowadzi gre Lechii w środku pola.
2 marca 2009, 13:29 / poniedziałek
Poczekajmy spokojnie Castorp, aż Trałek dostanie powołanie na mecz o punkty, bo o pietruszkę to na razie grała Polaka 2B
2 marca 2009, 13:35 / poniedziałek
castrop Ty chyba lubisz prowokować.
Zapominasz o jednej rzeczy. Łukasz u nas nie chciał grać i przebierał nogami żeby tylko sie wyrwać. A jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
Druga sprawa, to nie uważam żeby Łukasz był jakimś wielkim liderem naszej drużyny. Był w paru meczach wyróżniającym się zawodnikiem, ale miał tez mecze denne że aż miło. Ty oceniasz już po jednym meczu Surmę. Nota bene uważam że mecz przyzwoity w jego wykonaniu.
Jaki widok na prostej? Stoją same grubasy i zasłaniają? Oj laczki by się przydały paru ochlaptusom.
2 marca 2009, 13:38 / poniedziałek
Castrop, jak widać musisz być ofiarą gwałtu. Nie przepraszam, rozluźniłeś nogi i czerpałeś z tego przyjemność. Nieważne, zwał jak zwał. Dałeś dupy i teraz szukasz kolegów. Jednak tacy są bardziej na północy.

Trałka w Lechii grać nie chciał. Chciał do stolycy i chuj można było na to poradzić. Kwota 300 tys + grajek tej samej klasy to dobry interes. Ale widać, że grubas z prostej zasłaniał tobie Krzysztofa Bąka.
2 marca 2009, 14:29 / poniedziałek
Zeto, jak już chcesz usilnie podtrzymać swój, topniejący jak śnieg w oczach, autorytet znawcy i komentatora, to przynajmniej wysil się na oryginalność myśli, a nie tylko kompilujesz teksty innych. Nie wnosisz do dysputy nic nowego, a tylko gonisz w piętkę (czyli jak ulał nadajesz się na ławkę rezerwowych Lechii). Z kolegami z północy możesz wspólnie połapać zajączka, lecz mniej baczenie na tyły. A co do mnie, to wiedz, że ja teraz mam rewelacyjnie dobry prospekt na murawę, nikt mi ordynarnie nie wrzeszczy nad uchem, ani też tanie piwno nie zamula mojej percepcji. Tak też i było w ostatnią sobotę. Dlatego też wiem, co widziałem na murawie i o czym piszę.
Ty zaś, gdy se nieco podchmielisz, masz widocznie taką rozkoszną przypadłość, iż różowe okulary wyrastają ci na nosie i nie widzisz różnicy między grą K. Bąkiem a Trałką, między przemyślaną koncepcją a rozsypką i przypadkowym chaosem, między muzyką Dody a Chopina. W takich stanach oglądasz po prostu inne mecze. Zresztą trzymaj tak do końca, a nie będziesz się musiał martwić ani o grę, ani o wyniki bialozielonych. A najlepiej to zgłoś się do Michalskiego na pomocnika jego osobistego rzecznika prasowego, bo prezentujesz iście urzędowy optymizm w sprawie ostatnich ruchów w polityce transferowej.
A póki co przyjrzyjmy w najbliższych meczach grze Surmy i Bąka oraz ilość punków, które Lechia zdobędzie, a także grze Trałki dla Polonii, a wtedy zobaczymy, jaki to Lechia zrobiła bajoński interes.
I tyle na razie w tym temacie z mojej strony.
2 marca 2009, 15:00 / poniedziałek
castrop- gadaj z dupą to cię osra. Tak można krótko opisać wymianę argumentów.

-Panie, jak nam nie oddacie tego grajka teraz, to dwa, trzy mecze i ma pewną kontuzję do końca rundy.

Tak usłyszał Bednarz od Bełchatowa. No i co?? Mają Gargułę za darmoszkę. Jeszcze taniej, niż my dostaliśmy za Trałkę.
2 marca 2009, 15:13 / poniedziałek
A co to ma wspólnego z sytuacją Trałki. Za dużą wagę przywiązujesz do teorii spiskowych. Garguła zerwał wiązadła w kolanie, ma pól roku grania z głowy, a potem nie wiadomo, jak długo będzie dochodził do formy. To normalny pech i wypadek losowy i każdemu piłkarzowi może się zdarzyć bez względu na zawirowywania transferowe dotyczące jego osoby. Nie popadajmy w paranoję.
A swoją drogą szkoda, bo to świetny piłkarz, jeden z najlepszych w lidze i co więcej – sprawdzający się w reprezentacji. Szkoda, że Lechia go nie ściągnęła w przerwie zimowej (u nas z pewnością kontuzji raczej by nie załapał) - z Trałką w środku stanowiliby świetny duet.
2 marca 2009, 15:55 / poniedziałek
castrop, to może, choć sprawa już pozamiatana, udziel jakieś złotej rady na przyszłośc, jak zarząd powinien się zachować w takiej sytuacji?
Dać Trałce podwyżkę budując komin płacowy i rozpierdalając tym drużynę? Błagać go na kolanach żeby został? Zagrozić wyjebaniem do Młodej, tak jak dyskopolowcy Bąkowi?
Na przestrzeni ostatnich lat było już kilku takich trałkopodobnych "internaszional lewel pazdanów". To że im odpierdala sodówa pod żelem, bo Benek ich dobrym słowem obdarzył, zresztą mocno czasem na kredyt, nie znaczy że trzeba się godzić na ich warunki.
Może go Polonia sprzeda za miliony eurasi, może za parę miesięcy wyjebie do rezerw, może chłopa Barcelona wypatrzy a może nogę złamie (nie żebym życzył, wręcz przeciwnie). Ale w tym przypadku pasuje mi jak ulał przysłowie "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu". Szczególnie, że nie wiadomo, czy temu gołębiowi chciałoby się latać, czy raczej starałby się odpierdzieć te pół roku bacząc, żeby się kontuzja nie przyplątała.
Powiadasz że 300k to ledwie cena kawalerki na obrzeżach Ww. Niby tak, ale parę postów wyżej wkleiłem linka ze statystyką sprzedaży mieszkań przez JW. Dodaj do tego obsługę kredytów na inwestycje, które w związku z zastojem jakoś nie chcą się zwracać. Drogie grunty kupione w okresie górki, na których nie ma sensu rozpoczynac budów, bo poprzednie jeszcze ledwo ruszone, rozgrzebane, niesprzedane. I z różowa wizja nagle zaczyna szarzeć.

Tacy jedni zza Sopotu, nazwy nie pomnę ;), już mieli zajebistego sponsora z branży deweloperskiej. Może przypomnisz nam, lub raczej sobie, gdzie ów sponsor jest teraz?

Powtórzę jeszcze raz, żeby nie było wątpliwości. Moim zdaniem wyszliśmy na zamieszaniach wokółtrałkowych co najmniej nieźle. Teraz tylko czekam, aż Dyskopolowcom zabraknie szmalu na wypłatę kontraktów dla grajków. Jak to szło...? 2 miesiące zaległości i rozwiązanie kontraktu z winy klubu? :)
23 marca 2009, 10:39 / poniedziałek
teraz widać jak na dłoni, że bez Trałki nie ma gry..obrona w Lechii była solidna, a Trałke można było oddać po sezonie..takie postępowanie to dramat za ktory ktoś musi ponieść konsekwencje, bo spowodowało osłabienie drużyny i prawie pewny spadek z ligi..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.227