Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk SA

strona 2/2

20 lutego 2009, 09:31 / piątek
Jak widać, niektórym wystarczy kilka zdań w gazecie żeby wytrzepać konika i pomyśleć, jaki to z pawła fajny prezydent.

Wrocław wchodzi w spółkę akcyjną "Śląsk Wrocław". Wchodzi także w spółkę z solorzem, która wybuduje we Wrocławiu centrum handlowe. Zapewne obie spółki będą nastawione na straty, żeby miasto Wrocław nie miało kłopotów z prawem ;-)))

A tak na marginesie, to co za "mędrzec" wymyślił 700 stron opini na temat przystąpienia Miasta do SA???????? Mi to wygląda na mega wałek. No ale kiedy jedna strona kosztuje 300zł, a potem i tak tego nikt nie przeczyta, to można pisać i pisać ;-)
20 lutego 2009, 10:43 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lutego 2009, 15:38 / piątek
Ręce precz od Pawła! Paweł pochodzi z Catani. Jest tam nazywany Papa Paolo. Kochamy go tu ja ojca!
20 lutego 2009, 20:50 / piątek
Czytałem gdzieś o 200 tys. PLN za opracowanie o możliwości wejścia do spółki. Wstydu nie mają, zaufania do prawników z urzędu miasta, czy jedno i drugie ? Ciekawy'm kto polecił firmę, która podołała tak wielkiemu wyzwaniu...

Gdańsk to Lechia, Lechia to Gdańsk. Ktokolwiek miesza w tym temacie jest kutwą i draniem.
22 lutego 2009, 22:15 / niedziela
W tvp info całkiem do rzeczy gadali Adamowicz i Tur ;)!
22 lutego 2009, 23:17 / niedziela
W TVP3 gadali do rzeczy? Że Lechia do tej pory to były "proste zachowania" a T29 to NRD. Sorry, ci goście kompletnie nie rozumieją o co chodzi w Lechii
23 lutego 2009, 15:05 / poniedziałek
odnośnik

Podejrzewam, że wkrótce takie standardy będą obowiązywały w Gdańsku, na Baltic Arenie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020