Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Śląsk Wrocław, 28.02.09.r, g.17.00

strona 3/4

28 lutego 2009, 17:29 / sobota
28 lutego 2009, 17:53 / sobota
a jakis inny najlepiej na justin.tv
28 lutego 2009, 18:26 / sobota
jaki wynik?
28 lutego 2009, 18:59 / sobota
Skończyło się 1:1.
Dobrze, że nie przegraliśmy chociaż.
Śląsk i tak jest wysoko w tabeli a nam brakuje trochę pkt aby mieć pewność utrzymania się w lidze.
28 lutego 2009, 19:13 / sobota
Od straty bramki uważam ,ze bardzo dobra gra i Lechia mogła wygrać!!!!!!Jestem dobrej myśli na następne mecze!!
28 lutego 2009, 19:56 / sobota
To był bardzo dobry mecz jeśli chodzi o poziom sportowy (jak na polskie realia). Szczególnie od momentu gdy Lechia straciła bramke, zaczęły się świetne zawody. B.ładny gol, może nawet gol kolejki udziałem Kowalczyka. Nagana nalezy sie dla obrony za pozostawienie sobie samemu Fojuta, który nie miał innego wyjścia jak wpakowac futbolówke do bramki Kapsy.

Myśle, że po dzisiejszym meczu mozna byc dobrej myśli. Widać, że zawodnicy mieli siły przez pełne 90-minut i sadze ze nie da sie tego samego powiedziec o gościach.

Powinno byc dobrze.
28 lutego 2009, 19:59 / sobota
Kto mi powie co było napisane na drugiej sektorówce ? bo niestety stałem pod nia i niewidziałem ;<
28 lutego 2009, 20:07 / sobota
No mecz się mógł podobać szczególnie po stracie bramki :) Ogólnie jestem zadowolony z postawy naszej drużyny, jedynie Buzi mnie rozczarował :( Podobała mi się w końcu gra defensywna naszego zespołu. No i Rogal i Kowalczyk jestem pełen uznania :) Jestem pozytywnie nastawiony :) Pozdrawiam
28 lutego 2009, 20:15 / sobota
Widać postępy w grze naszego zespołu, cieszy gra. Wymiana połowy zawodników o dziwo na plus, zmiany to samo... jednak znowu tracimy bramkę po stałym fragmencie gry... przypomina sobie ktoś gole Legii ? Kapsa chya nie jest winien utraty bramki, raczej wina obrońców. Wróbel świetny mecz, Kowalczyk bramka która pewnie uciszy tych co go z bramek rozliczają, Kaczmarek świetnie, Kasperkiewicz się spisał, walecznie Pęczak.

Czuję niedosyt, bo trzy pkt mogły być nasze z zespołem który składa aspiracje o Mistrzostwo i puchary. Ale remis nie jest zły!!!! :) AEEEEEAOOOOOOOOOO
28 lutego 2009, 20:21 / sobota
Zapomniałem o Rogalu!!!!!!! Czy on miał jakiś specjalny trening? Motorek w dupie? To już nie jest to samo drewno co w poprzedniej rundzie!! Walczył za dwóch.

Cały zespół zagrał po prostu pięknie!!!!!!!
28 lutego 2009, 20:40 / sobota
Ja również uważam, ze po dzisiejszym meczu należy być dobrej myśli bo na tle silnego Śląska wyglądaliśmy całkiem przyzwoicie. Forma przyjdzie z czasem i będzie dobrze:].
28 lutego 2009, 20:57 / sobota
nowy Slowak - chyba zawinil przy bramie swoim ustawieniem ale oprocz tego bardzo dobry wystep :) szczegolnie podobaly mi sie jego podania :)
28 lutego 2009, 20:58 / sobota
Dobre zawody rozegral Arek Mysona, Kasperkiewicz udowodnil ze to on powinnien wychodzic w pierwszej 11. Rybski totalne nieporozumienie
28 lutego 2009, 20:58 / sobota
A ja odniosłem inne wrażenie, owszem - defensywa nie wypadła źle, jednak gdyby Łudziński nie spieprzył setki - byłoby po meczu. Wciąż widać brak pomysłu na grę Lechii, i do tego fatalny błąd przy stałym fragmencie. Z całym szacunkiem dla Śląska, któremu życzę jak najlepiej, ale z taką grą to najwyżej Bełchatów przeskoczą.

PS. Muszę się przyznać, że ja bym zamiast Kaczmarka zdjął Kowalczyka, i wówczas nie byłoby gola :P. Natomiast niespecjalnie rozumiem zmiany Kasperkiewicza za Wołąkiewicza.
28 lutego 2009, 21:02 / sobota
Gralismy duzo lepiej niz na jesieni ale bramke stracilismy jak zwykle . Blad obroncow i Kapsy pozwolil na strzal glowa z pola bramkowego . Przeciez przy uderzeniu z wolnego Mili wiadomo bylo ze bedzie pilka odchodzaca od bramki i bramkarz nie moze zostac na lini bramkowej . Ale mecz obiecujacy powinno byc dobrze . Pozdro dla wspanialych Kibicow - doping stadiony swiata .
28 lutego 2009, 21:22 / sobota
odniosłem wrażenie że Buzi znowu kopie się w czoło....chyba najsłabszy zawodnik drużyny...
dobra walka przez 90 minut!!!
28 lutego 2009, 21:22 / sobota
Mógłby ktoś napisać czy będzie retransmisja meczu i kiedy?
28 lutego 2009, 21:31 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 lutego 2009, 21:36 / sobota
lunakk pierdolnij się w banie, tylko prosze cie, tak porządnie
28 lutego 2009, 21:37 / sobota
mecz typowej walki...caly jako taki przecietny,ale podobalo mi sie zaangarzowanie,upor,dazenie do celu i walka na calym boisku...cos czego brakowalo jeszcze niedawno...
obrona naprawde ok.nowa para stoperow spokoj,opanowanie i dokladne podania szczegolnie slowak...BRAWO
hubert zagubiony...surma zreszta tez-ktory by z nich nie zszedl na to samo by wyszlo...bardzo dobre wejscie kasperkiewicza...biegal i walczyl az milo...swietnie sie wlaczal do akcji ofensywnych...och...hubert chyba lawa cie czeka
ale na koniec mala dygresja:
dziekuje trenerze za wykorzystanie przerwy zimowej na udoskonalenie zachowania przy stalych fragmentach gry...zarowno w ataku jak i w obronie...wrrr
28 lutego 2009, 22:05 / sobota
Lechia zaczela grac dopiero po zminie w 64 minucie ! bravo WISNIA i KACPER!!!
28 lutego 2009, 22:12 / sobota
mecz ladny obserator sledzi byl nawet no ale dostal wpi zde hej slask!!!
28 lutego 2009, 22:12 / sobota
taaa.....a nasz trenejro mowi co innego:
"Na początku nie mogliśmy złapać środka pola. Pomocnicy byli zbyt cofnięci przez co nie mogliśmy rozgrywać piłki. Fatalnie zagraliśmy po stracie bramki. Zamiast dążyć do wyrównania to zagraliśmy najgorszy okres w meczu. Taka sytuacja nie ma prawa powtórzyć się w przyszłości" - powiedział po meczu trener Lechii Jacek Zieliński.

i co wy na to???
ktos tu ma bielmo na oczach...tylko kurw.a kto?
28 lutego 2009, 22:14 / sobota
lunakk: odnośnik
masz i się podelektuj, reszty chyba jeszcze nie ma, ale pewno na dniach będzie
wszystko przez to, że wyruszyliście o 14 minut za wcześnie, czyż nie? i co na to Kapitan Knur?
28 lutego 2009, 22:29 / sobota
28 lutego 2009, 22:47 / sobota
28 lutego 2009, 23:02 / sobota
z policji jestes?hehe
28 lutego 2009, 23:05 / sobota
Do "Naplet" czy jakos tak:
Twoja stara pierze w rzece!
Zaskoczony?
28 lutego 2009, 23:07 / sobota
Mecz był słaby. Widać, że niektórzy zawodnicy jeszcze śpią zimowym snem, szkoda kolejnego gola straconego po stałym fragmencie gry. Kowalczyk ładnie strzelił, co nie zmienia faktu, że wqrwia mnie jego ciągłe przewracanie się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem, niezależnie od tego czy jest faul. Chłop ma zajebiste warunki fizyczne i możliwości, tylko ich nie wykorzystuje. Mam nadzieję, że się to w końcu zmieni. Rogalski grał słabo i był do zmiany, nie rozumiem też, dlaczego Wiśniewski nie grał od początku. Może z Ruchem będzie lepiej bo z taką grą jak dzisiaj, trzy punkty pojadą do Chorzowa...
28 lutego 2009, 23:08 / sobota
Yntelygentny na dopalaczach.
28 lutego 2009, 23:09 / sobota
przed rokiem 60. (znaczy się, gdzieś za Nerona?) nie było internetu, więc nie byłbyś taki wygadany...
28 lutego 2009, 23:20 / sobota
w przerwie meczu dochodzi do pierwszej zmiany w LECHI BUZI zmienia swe lakierki zielone na biale i kopie sie w czoło jeszcze bardziej :)

mecz ogolnie slaby do wyniku 0-0
para snaszych srodkowych obroncow na duzy plus spokoj BAKA i dlugie podania cvirika naprawde godne ale zobaczymy jak wypadna z druzyna ktora nas przycisnie bardziej

gra pomocy slaba !!!! nie mozemy grac u siebie 2 srodkowymi defensywnymi pomocnikami!!! surma sie rozkrecil w 2 polowie ale to i ta za malo jesli chodzi o gre do przodu zmiana KASPERKiewicza DALA OZYWIENIE

rogala za wykonanie rzutu wolnego z 90 min w...jebal bym do c -klasy jak tak mozna zagrac cale szczescie ze kontra nie poszla z tego czy nie moze byc meczu zeby szanowny rogal nie je... jakiegos babola?!!!!

kaczmarek slabo

z przodu wole walczacego kowalczyka niz błokajacego sie buziego mimo wszystko z takim ciagiem i szybkoscia pomyslalbym nad gra kowalczyka na boku pomocy bo warto gosc biega cofa sie walczy

ogolnie mecz nijaki teraz ruch i trzeba mecz wygrac
28 lutego 2009, 23:20 / sobota
28 lutego 2009, 23:23 / sobota
Nie no ludzie kurde odpowiadajac tak jak to robicie chyba na sile chcecie przyznac racje Dropletowi,zachowajcie jakis poziom. Ja mam pytanie to tego jakze oburzonego tym co widzial kibica, jesli tak bardzo cie to denerwuje i przeszkadza to czemu to ogladasz? Zaraz mi napiszesz ze jestem jednym z wielu tepakow ktory nazywa siebie kibicem i bla bla, wiec mowie ci na zaś, mylisz sie..
28 lutego 2009, 23:24 / sobota
marioWMG napisał:
"odniosłem wrażenie że Buzi znowu kopie się w czoło....chyba najsłabszy zawodnik drużyny..."

kopie nie kopie ale to po jego podaniu padła dzisiaj bramka dla nas.

Co do całości meczu to jestem bardzo zadowolony z postawy naszych kopaczy, widac ze kondycyjnie sa bardzo dobrze przygotowani, niech jeszcze sie nasza obrona zacznie lepiej komunikowac to beda super efekty, a uwazam ze spokojnie srodek tabeli jestesmy wstanie osiagnac.
28 lutego 2009, 23:25 / sobota
Łatower Ty Kocie! ;)
28 lutego 2009, 23:28 / sobota
wielki plus za ten mecz!

oby tak dalej- dzis pachnialo ekstraklasa jak nigdy !

Piekne podania z 1 pilki- odegrania- jeeezuu jestem dzis dumny ze sie tego doczekalem!
28 lutego 2009, 23:29 / sobota
Szanowna Koleżanko Droplet-uważasz większość kibiców obecnych na meczu za bandę prymitywów bez perspektyw życiowych.Ok.masz prawo do własnego zdania na nasz temat.Ale prosze Cię zanim cokolwiek znów napiszesz REPREZENTANTKO WYŻSZYCH SFER dobrze sie zastanów bo lekko sie ośmieszyłaś strzelając wykład,a sama błędy ortograficzne robisz.Aha.Nie zamierzam Cię zaskakiwać ani podejmować z Tobą dalszej dyskusji,chociaż uważam się za osobę w miarę ambitną
28 lutego 2009, 23:32 / sobota
droplet byla kobieta!!!
cosik moderator ma chyba dzisiaj dyzur...?
28 lutego 2009, 23:36 / sobota
Dzięki wielkie "eljot" za wyczerpującą odpowiedź. Humor mi się poprawił. Człowiek z charakterem, nie emocjonujący się nadto, a pozytywnie do rzeczy podchodzący.
Dziękuję moderatorowi, za to , że w Polsce mamy demokrację i nie wolno swego zdania na forum wypowiedzieć.
Dla pozostałych post mój czytających - Droplet jest kobietą. Logiczne.

Szkoda, że na tak krótko mogłam podzielić się swoimi wrażeniami (do szanownego Pana moderatora). Wrócę na pewno, bo generalnie ja nie chcę tu złych sądów wyrażać. Fatygowałabym się na to forum, gdyby cała ta sprawa piłki nożnej mnie interesowała?
28 lutego 2009, 23:36 / sobota
a jeszcze jedno - tego waszego ulubienca z kazdej strony internetowej- RUBIKA to chyba nalezy juz do REZERW WYSLAC!!! co WY na to???
28 lutego 2009, 23:39 / sobota
za duzo to on nie pograł wiec nie ma oczym gadac.
28 lutego 2009, 23:51 / sobota
Witam i pozdrawiam z biało zielonych Kartuz dla mnie meczyk na średnim poziomie , zmiana Kacpro i druga linia coś zaczeła grać no a bramka Kowalczyka pierwszej klasy a kibicowsko jak zawsze super .
28 lutego 2009, 23:55 / sobota
może i w "Polsce" mamy "demokrację" (zresztą - śmiechu kurwa warte) - tu jest faszyzm i aparthajd, nie ma zmiłuj że boli! (NKW!!!!!!!)
/a pozatym, ciekaw jestem, dzie takiej logiki uczyli/

(a i moderator postąpił w zupełności prawidłowo poraz pierwszy od dłuższego czasu chyba, wyrazy uznania ząłączam niniejszym sposobem aczkolwiek)
1 marca 2009, 00:03 / niedziela
Pani się nie przejmywa!
Chiba Pani nie uraziłem? Cokolwiek nachlany jestem i podpięty pod sukcesa, ale i ambitnym bo wyniełsem właśnie śmiecie.
To może mało, ale jak na mnie to aż za wiele.
Kciaubym pani zadedetektować pewną fryzę:
"Pani mi mowi,
cóż, to bukiet zwykłych róż!
Ach rzeczywiście...

Więc cóż ci dam...?"
1 marca 2009, 00:04 / niedziela
Apartheid, jak mówisz, funkcjonowała do połowy lat 90. XX w. w RPA. Nieaktualne jak i faszyzm kolego. Co do moderatora, nie znam regulaminu, zapisów, na podstawie, których usunął mój post - wypowiedź moja nie była wulgarną, jak niektóre wpisy innych użytkowników. Może się mylę, nie zaprzeczam, jednak rozumiem działanie to jako brak aprobaty dla negatywnie wobec Lechii, czy też jej kibiców, wypowiedzi.
1 marca 2009, 00:06 / niedziela
Moderator lechia.gda.pl zrobił demókracje?
No ciekaff estem co Bolek pofie...
1 marca 2009, 00:16 / niedziela
Apartheid, jak mówisz, funkcjonowała do połowy lat 90. XX w. w RPA. Nieaktualne jak i faszyzm kolego.

BRAWO DROPSIAK! PIĄTKA Z FIZYKI, A PYTANIE BRZMI:
Czy znudzenie onanizmem musi zawsze owocować puszczeniem pędów (wąsów, odnóżek, korzonków), wśród zgromadzonych, AMBITNIE - na zimem - kartoflluff w okolicy ul. Sztormowej na gdańskiej Żabiance?
Proszę tylko o szczerą odpowiedź.
1 marca 2009, 00:20 / niedziela
Acha, Dropsu,
ApartHEAD, nie była Qbieto.
Za bardzo wchodzisz w role :(
1 marca 2009, 00:44 / niedziela
Nie chce mi się pisac o meczu, bo nie to było dzisiaj najważniejsze, chociaz i ten był słaby.

Chciałem zabrac głos w sprawie meczu pod względem czysto kibicowskim. Wiem, że sama gościna była ok i było wszystko jak należy, ale sam mecz? KURWA ŻENADA NA MAXA!!! I NIECH TO SOBIE KAŻDY KURWA PRZEMYŚLI, PO CHUJ NA TE MECZE PRZYCHODZICIE???!!!!! POPATRZEC KURWA NA PIŁKARZY???!!!! Mogliście na prezentacji, ja pierdole wstyd jak chuj. Piszę to z perspektywy kibica obecnego w Krakowie i mającego porównanie. Do takiego kibicowania jak tam, brakuje nam lat świetlnych i przyjmijcie to do wiadomości, bo chuj mnie boli co tu spocone i obrażone chuj wie na co mośki napiszą. Nie chce się dopingowac??? Spierdalac na kosza, czy inną ręczną!!! Kurwa... W KRK cały stadion 1/2 meczu ryczał LECHIA i śpiewał nasze piosenki, a u nas nie dało się chocby pół stadionu do dopingu dla własnej drużyny zmobilizowac, a co dopiero dla braci. Stałem na prostej i sam śpiewałem jak jakiś debil, nie pierwszy raz zresztą.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.248