Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

MOSIR przygotowany ?

strona 1/1

19 lutego 2009, 07:38 / czwartek
jak oni sie przygotowuja ?lapaty? plugi? czy my przypadkiem za gruba kase nie kupilismy podgrzewanej murawy ? czy nie slyszalem na koniec rundy tlumaczen ze system trzeba odpalic 2-3 dni wczesniej aby lody roztopil? to czemu nie mozna dwa dni wczesniej odpalic podgrzewania ? ...chyba ze cos mi sie popier... z ta murawa i nie mamy podgrzewanej ... niech mnie ktos w tej materii wyprostuje...
pozdr
19 lutego 2009, 08:00 / czwartek
Prostuję:

"Jak zapewnia Paszkowski, od tygodnia pracuje system podgrzewania murawy na stadionie. - Na głębokości 20 cm temperatura wynosi 17 st. Celsjusza, na powierzchni ma 4-5 st., dlatego boisko jest miękkie i zielone. - Sam jestem zdziwiony, że po ostatnich opadach system tak szybko uporał się ze śniegiem. Regularnie trenujący piłkarze zniszczą jednak murawę - przekonuje Paszkowski."

A łopaty i pług, to na wypadek, jakby miała się powtórzyć sytuacja z meczu z Piastem, kiedy na chwilę przez rozpoczęciem meczu miałby zacząć mocno sypać śnieg. Wtedy to jest tak jak z gradem w lecie. Niby jest ciepło, temperatura sporo powyżej 0, a jednak po intensywnych opadach robi się biało. Z śniegiem jest podobnie.
19 lutego 2009, 08:21 / czwartek
Szkoda, że panom z MOSIR-u nie chce się ruszyć dupy, żeby sztuczną odśnieżyć przez co juniorzy nie mają gdzie trenować...
19 lutego 2009, 09:34 / czwartek
A JUNIORZY TO KTO KRÓLEWICZE.ŁOPATY SĄ WIĘC ZAMIAST ROZGRZEWKI 30 MIN I JUZ ODŚNIERZONE.
19 lutego 2009, 09:37 / czwartek
Właśnie o tym samym pomyślałem. Co prawda MOSiR to zupełnie inna bajka i im też się należy, ale nie przesadzajmy.
Za łopaty i do roboty. Korona z głowy nie spadnie.
19 lutego 2009, 11:26 / czwartek
Jak panowie tacy mądrzy to może znacie powód odwołania wczorajszego sparingu MESY z Kaszubią??? Juniorzy nie przygotowali boiska na mecz???
19 lutego 2009, 11:37 / czwartek
Zajkowski odwołali bo MOSIR "stanął na wysokości zadania":)
19 lutego 2009, 12:25 / czwartek
KOLEGO WCZORAJ DO 13 PRAWIE NON STOP PADAŁO WIĘC ODWOŁALI BY NAWET MECZ PIERWSZEJ DRUŻYNY.NIESTETY ZIMA TO ZIMA.JA TEZ WCZORAJ ODSNIEŻAŁEM 4 RAZY PRZED POSESJĄ BY KLIJENCI MOGLI DOJECHAĆ I NIE PŁAKAŁEM.
19 lutego 2009, 12:46 / czwartek
nie placzesz - dobrze. ale nie musisz ciagle krzyczec ;] choroba caps locka?
19 lutego 2009, 15:10 / czwartek
Juniorzy maja boisko odsniezac ? Dobre sobie, w b klasie gdzies na wsi niech to robia ale nie w takim klubie jak Lechia. Pilkarze sa od grania i trenowania a nie zawracania sobie glowy czy boisko jest odsniezone czy nie.

Co do glowne plyty jest grzasko bardzo i snieg niech lezy nie naruszony. Seniorzy maja sztuczna do trenowania przez ten czas
19 lutego 2009, 15:29 / czwartek
ULG piłkarze? czy piłkarzyki? juniorzy to na razie piłkarzy to mają na plakatach i to tych zagranicznych.

Po wypowiedzi wnioskuję, że być może jesteś jednym z tych wielkich pokrzywdzonych piłkarzy z grupy juniorskiej, którzy nie mieli boiska odśnieżonego. Jeśli tak to chłopie już niezłą masz sodówę!! A jak Ronaldihno pęsji nie chcesz?

A propos czy piłkarze są od grania to proponuję Ci zerknąć - poszperać w w doniesieniach z przygotowań naszych klubów np. Legia. Odśnieżali aż miło. W tym jeden piłkarz (Jasiu Urban).
19 lutego 2009, 17:53 / czwartek
dzieki za info, jestem usatysfakcjonowany ...wydawalo mi sie ze to kolejna inwestycja na kt ktos przycina a efektu nie ma zadnego ...
pozdr
19 lutego 2009, 18:30 / czwartek
Boisko amici dzisiaj haha -ciekawe co cafe piłka na to ? Ale po co pytac wiadomo
że obędzie się bez głupich komentarzy borka i innych z PL
19 lutego 2009, 22:00 / czwartek
Nie nie jestem jednym z pilkarzy :) Jestem juz w wieku pilkarza seniora ale tez nie gram w Lechii, kopie sobie dla przyjemnosci na tyle ile potrafie. Skoro Awf sobie radzi z odsniezeniem boiska to i Mosir powinien. Tak czy nie ? Pilkarzon ostawmy granie
20 lutego 2009, 12:57 / piątek
TELMET nie wiem gdzie Ty pracujesz, ale w środe przy Traugutta padało zaledwie jakies 15 minut i to mało intensywnie.
24 lutego 2009, 08:29 / wtorek
no w niedzielę nie wyglądało za ciekawie :)

odnośnik

z drugiej strony dość sporo napadało tego dnia, poza tym temperatura od niedzieli trochę się zmieniła.

pozdro
25 lutego 2009, 20:35 / środa
Kilka dzisiejszych zdjęć znajdziecie na mojej stronie pod adresem
odnośnik
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.448