Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

"wzorem klubów europejskich... "

strona 1/1

20 lutego 2009, 22:32 / piątek
-Docelowo wogóle nie chcemy sprzedawać wejściówek w dniu meczu. Mam nadzieję, że wprowadzimy to wzorem klubów europejskich już w trakcie tej rundy.
----------------------------------
Co to za pierdy?
Jest jedynie pare klubow w kazdej lidze europejskiej gdzie wszystko sie sprzedaje np Niemcy: Schalke,Dortmund, Anglia:Mnt Unt,Chelsea itd itp
Kolejny raz slysze te same pierdzenie.
Oczadzieli?
Z synem mam zamiar przyjechac i kupic bilet w dniu meczu...oczywiscie o wczesnym poranku,naturalnie moge go sobie wczesniej zaklepac po znajomosci, ale chyba nie o to chodzi bo nie wszyscy maja ta mozliwosc?
Te zgrywanie jakoby bilet na Lechie byl towarem deficytowym moze odbic sie kiedys czkawka ,bo znajc zycie po 2-3 meczach z kiepskim wynnikiem punktowym kierownictwo zrobi z siebie kretynow.
Na cholere zniechecanie emigrantow, osob zapraszajacych swoich znajomych czy tez wykonujacych inne prace (delegacje ,zmianowy system pracy) ?
Co innego uprzedzanie o mozliwosci pocalowania klamki,a co innego zniechecanie tych co to karnetru normalnie nie moga kupic.

Slowik moze byles przymroczony, ale kiedy wchodziles na HSV to bilety byly w kasach.
Motyka-jak grales Ty lub twoj brat (sory ze was nie rozrozniam ale obydwu was nie lubie za pyszlkowatosc i pazernosc ) w Hutniku to w Monaco tez chyba byly bilety dostepne co?
20 lutego 2009, 22:49 / piątek
Sorry Tomek po glebszym zastanowieniu stwierdzam ze dotyczylo to jedynie Twojego brackiego.
Wyjatkowo falszywa gnida.
Obym go w soim zyciu juz nie spotkal, bo roznie moze byc......
21 lutego 2009, 00:03 / sobota
pilsner nie porywaj sie z motyka na slonce
21 lutego 2009, 07:36 / sobota
He he Pilsner ty zaliczasz jeden mecz w sezonie wiec zawsze koledzy załatwia wejscie jak coś, nie martw sie:)Dla mnie Lechia jest ponad Reale Barcelony i ich pedałkowate nażelowane gwiazdy nie widze problemu aby wszystkie wejściówki były karnetami.Tak powinno byc do otwarcia BA a i pózniej mam nadzieje bedziemy zapełniac cały stadion:)
22 lutego 2009, 21:42 / niedziela
Racja! Mam kilku kumpli mieszkających daleko, którzy mogą się pojawić u nas na Lechii maksymalnie 3-4 razy na rundę i nie są wstanie dokładnie zaplanować z większym wyprzedzeniem "tych" swoich wyjazdów. Niby fakt - zawsze można im kupić bilet w przedsprzedazy ale tak jak Pislner napisał - to nie o to chodzi! Kierownictwo - nie wzorujcie się na klubach z "yngeland" itp. I tak nasza liczba sprzedawanych abonamentów jest fenomenalna jak na nasze polskie realia. Cieszmy sie z tego ale nie przesadzajmy. Wasz marketingowy tok myślenia doprowadzi kiedyś do tego, że prawdziwi kibice będą oglądać mecze tylko w TV a na stadionie będą siedzieć jebane yappiszony w krawatach i robić confetti z popcornu. BILETY DLA WSZYSTKICH W DNIU MECZU I NIE OBSRAJCIE SIĘ Z TYM POPYTEM NA BILETY!
22 lutego 2009, 22:03 / niedziela
popieram! ja ewentualnie w tygodniu bilet zakupie bo pewnie wtorek/czwartek ruszy przedsprzedaż i witamy braci na Traugutta w sobote! Bedzie się działo!!!
22 lutego 2009, 22:09 / niedziela
Pilsner nie do konca sie z Toba zgodze na Schalke mozna dostac bilet rowniez w dniu meczu.... :)
23 lutego 2009, 10:34 / poniedziałek
tak to jest ze nie czytacie ze zrozumieniem i do konca..... reszta cytatu:
"W dniu spotkania dostępne będzie tylko 500 wejściówek dla osób, które są w Gdańsku na przykład przejazdem, bądź dla osób, które będą chciały kupić wejściówkę dla znajomych lub swojej rodziny "
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.397