Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Od nowego sezonu nowy trener

strona 1/1

1

26 lutego 2009, 11:04 / czwartek
odnośnik

Ja jestem zdecydowanie na TAK tylko co na to zarząd
26 lutego 2009, 11:17 / czwartek
a ja jestem na NIE. Jakiś czas temu wypowiadał sie bardzo źle na temat Lechii. Konkretnie jesienią 2007.
26 lutego 2009, 11:25 / czwartek
Jestem bezapelacyjnie na TAK!
26 lutego 2009, 11:31 / czwartek
Jak Lechia się utrzyma, to Michalski się już postara żeby Zieliński został, bo stracił by kolegę od kieliszka...:)
26 lutego 2009, 12:01 / czwartek
L P może i masz rację ale tylko krowa nie zmienia poglądów. A w Lechii potrzeba nam takich ludzi z charyzma jakim był Kubicki i jakim jest Tarasiwicz.
26 lutego 2009, 13:17 / czwartek
Zobaczymy co wymodzi Zielu. Jeśli wiosna będzie dobrze rozegrana, to nie widzę sensu zmieniać trenera.
26 lutego 2009, 14:00 / czwartek
Pytanie do Autorów strony oraz do bywających tu informatyków:
Czy jest szansa zainstalowania programu, który będzie kasował wpisy debili?
Pozdrawiam
eljot
26 lutego 2009, 14:57 / czwartek
a ja jestem na NIE!! nie można co sezon zmieniać trenera
26 lutego 2009, 15:04 / czwartek
zaczekajmy na to co pokaże nasza Lechia wiosną, a potem bedziecie zwalniac i zatrudniac trenerów.
TYLKO LECHIA!
26 lutego 2009, 15:28 / czwartek
Niech Zielu zostanie.Jest bez sensu zmieniac trenera na kilka dni przed startem ligi.Zobaczymi jak Lechia zagra.Jesli bedzie zle bedziemy myslec co dalej
26 lutego 2009, 16:31 / czwartek
eljot jest taka szansa z tym ze musisz sie zgodzic ze jak cos glupiego napiszesz to takze bedziesz w tym worku
26 lutego 2009, 16:34 / czwartek
pozdrawiam szatan4
26 lutego 2009, 16:39 / czwartek
Tarasiewicz i Zieliński to zupełnie dwie rożne osobowości. Sa jak ogień i woda. Jak Miasto Gdańsk i wieś Gdynia. Tarasiewicz ofensywny z jajami i Zieliński defensywny i bez jaj. Pamięta ktoś jak Ostrowski podpisał z Legia ? Od razu było powiedziane rezerwy a u nas co było z Tralka? Tralka by został to by grał w pierwszym składzie.

Tarasiewicz czekamy _/
26 lutego 2009, 18:49 / czwartek
a moze najpierw wypadaloby zyczyc naszym Braciom z WKS`u aby ich klub dogadal sie z treneiro ?? a nie odrazu snuc plany jakby go przekabacic na nasza strone...

Chociaz gdyby sie nie dogadali to nie mam nic przeciwko zeby dogadal sie z Lechia...

BRACI SIE NIE TRACI !!

LECHIA GDAŃSK !!
26 lutego 2009, 23:39 / czwartek
Czas walki Ty tą sytuację z Ostrowskim przedstawiasz na plus dla Tarasiewicza? ale pomyślmy.. Ostrowski jesienią jeden z motorów napędowych Śląska, nie gra wiosną, na tamtą chwilę wątpię czy był ktoś kto by go zastąpił w 100% jakościowo, a na pierwszym miejscu stawiamy dobro klubu, dla klubu lepszym wyjściem byłoby gdyby Ostrowski grał w pierwszej drużynie, a nie w rezerwach, to jest profesjonalna piłka a nie podwórkowa

zobaczmy co Zielu zmalował przez zimę, jeżeli Lechia będzie grała lepiej niż jesienią to znaczy, że jest progres i możemy myśleć o przyszłym sezonie z Zielińskim na ławce bo w drużynie najważniejsza jest stabilizacja

chyba nie chcemy karuzeli trenerskiej rok Kuba, rok Zielu, rok X.. w ten spsób nigdy nie doczekamy się walki o coś więcej niż utrzymanie..

a brak reakcji Zielińskiego na sytuacje na boisku.. tak się tylko zapytam kto pamięta świetnego trenera śp. Łobanowskiego? on cały mecz siedział głęboko wciśnięty w swoją ławkę, co najwyżej pobujał się w przód i tył jak mu zimno się robiło.. "Cierpliwość, cierpliwość, praca, praca"

ludzie są różni, czasem trzeba dać im szansę

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031