Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Ruch Chorzów, 07.03.09,(Sobota) g.17.00

strona 1/6

2 marca 2009, 09:25 / poniedziałek
"Nie ucichły jeszcze echa sobotniego spotkania Lechii ze Śląskiem, a kibice i klub już przygotowują się do meczu z chorzowskim Ruchem. Organizacja meczu związana jest z obostrzeniami związanymi z bezpieczeństwem. W związku z tym sprzedaż wejściówek na to spotkanie rozpocznie się w poniedziałek i zakończy w piątek. W dniu meczu sprzedaż biletów nie będzie prowadzona." Cyt. za www.lechia.pl

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć (grzecznie oczywiście ), jaki wpływ na bezpieczeństwo meczu, ma brak sprzedaży biletów w dniu meczu.

Pozdrawiam
2 marca 2009, 10:56 / poniedziałek
A czy jak kupie bilet na swój dowód to będzie mogł na tym bilecie wejśc kolega na stadion?? Proszę o odpowiedz.
2 marca 2009, 11:10 / poniedziałek
A CZY NA KUMPLA DOWOD DADZA cI KREDYUT W BANKU ?? to chyba normalne ze nie skoro chca pesel sprawdzac ? zadajesz pytania jak ...
2 marca 2009, 11:15 / poniedziałek
Sorka ale "Ci" mialo byc tak a nie tak jak tam jest
2 marca 2009, 11:48 / poniedziałek
Ale myslicie ze beda sprawdzac kazdy dowod przy wejsciu? Bo jakos nie chce mi sie w to wierzyc
2 marca 2009, 11:57 / poniedziałek
Niewierny Tomaszu - błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli :)

żebyś się nie zdziwił ...
2 marca 2009, 12:30 / poniedziałek
A czy w takiej sytuacji jest jakaś możliwośc żebym kupił koledze bilet na mecz bez jego dowodu? Bo kolega wraca dopiero w sobote z Anglii a chciałby pójśc na mecz i dał mi za zadanie, żebym załatwił mu bilet. Bardzo proszę o pomoc.
2 marca 2009, 13:17 / poniedziałek
Zamiast zaśmiecać wątek, weż namiary kumpla, imię, nazwisko, nr pesel, zapisz na kartce i zaiwaniaj do Jako. Miły uśmiech, miękko w kolanach i może coś wskurasz.
I nie wracaj bez biletu !!! - w końcu Brat Emigrant po szalu chce odwiedzić T29.
2 marca 2009, 13:49 / poniedziałek
Myslalem o tym ale watpie zeby sprzedali bez dowodu
2 marca 2009, 14:10 / poniedziałek
nie dowiesz sie dopóki nie sprobujesz...
a jak nie pęknie to niech kolega Ci skana dowodu meilem prześle i z tym poginaj do Jako
2 marca 2009, 15:46 / poniedziałek
2 marca 2009, 17:02 / poniedziałek
To ja może cokolwiek o meczu - Ameryki nie odkrywam, ale... żarty się skończyły, z jednej strony jeśli chcemy się utrzymać to z kim nie wygryać u siebie jak nie z ligowymi średniakami, ale z drugiej WYGRAĆ TRZEBA. Dół tabeli strasznie się spłaszczył i na kolejną stratę punktów nie możemy sobie pozwolić, odbyły się już 3 kolejki "wiosenne" a my zdobyliśmy w nich 1 punkt.
2 marca 2009, 23:12 / poniedziałek
Miś koala niech spierdala
3 marca 2009, 07:35 / wtorek
Po mojemu gładkie 3-1 będzie.
3 marca 2009, 09:39 / wtorek
Jak na moje to wyruchamy Ruch ze 2:0 :)
3 marca 2009, 09:47 / wtorek
Jak na moje Zieliński won albo spadek!
3 marca 2009, 10:50 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 marca 2009, 10:54 / wtorek
Dziki Dingo, czemu chcesz ruchać ruch??? Przecież to jebane brudne hanysy i nie ma co ich ruchać:) Zresztą podobno władze naszego klubu nie chcą wpuścić hanysów, bo ruch nie zapłacił jeszcze za zniszczenia podczas ostatniej wizyty w Gdańsku.

P.S.
A my swoje!!!!!!
3 marca 2009, 11:16 / wtorek
Wpuścic hanysów. Piłka nożna dla kibiców!
3 marca 2009, 11:32 / wtorek
piłka nożna dla hanysów
3 marca 2009, 12:02 / wtorek
Wpuscic hołote. Hanysy dla piłki noznej...
3 marca 2009, 12:56 / wtorek
Niech najpierw klub wpusci sympatyków wlasnej druzyny, a nie robi wszystko zeby nie mozna było kupic biletów. Co za bzdurne zasady!!!, niedługo bedzie sprzedaż biletów na rok 2014 w czwartek od 16.30-16.45, potem nie bedą juz możliwe do kupienia.
Nie wszyscy mają mozliwosc wpasc na T29 w tygodniu, a przeciez znajomy nie moze kupic.... Bzdura, z taką dystybucją niedługo bedzie frekwencja jak na Dyskopolo W-wa
3 marca 2009, 13:40 / wtorek
Cygnus, czy naprawdę masz problem z kupieniem biletu lub karnetu?
3 marca 2009, 13:49 / wtorek
Jeszcze nie spróbował a już pierdoli że ciężko. To jest ten typ.
3 marca 2009, 14:07 / wtorek
"thomas13
2 marca 2009, 11:48 / poniedziałek
Ale myslicie ze beda sprawdzac kazdy dowod przy wejsciu? Bo jakos nie chce mi sie w to wierzyc"

mysle ze beda sprawdzane kody do fify
3 marca 2009, 14:10 / wtorek
dowody będą sprawdzać na pewno.
Podobno co 36-sta osoba ma być proszona o zdjęcie gaci a zakasłanie.

Info nie potwierdzone ;-)
3 marca 2009, 14:49 / wtorek
znowu bzdura moze mam dac dziecku ksiazeczke zdrowia na mecz bo tam ma pesel moze wystarczy przeswietlenie glowy tylko nie wiem czy pierdolnac z czola czy profilu
3 marca 2009, 15:13 / wtorek
masz pretensje do Lechii czy do ustawy????
3 marca 2009, 16:37 / wtorek
Jeny..... idziesz do jako z książeczką rum i legitką czy dowodem i na bilecie drukują twoje imię i nazwisko i na mecz bierzesz tylko dowód
4 marca 2009, 20:54 / środa
cienio - juz pierdolisz a nic nie wiesz.... karnet to ja miałem przed tobą, chodzi dostepnosc sprzedaży. jak ktos pracuje poza Gdańskiem to cieżko wyrwac sie po bilet (bo nie mozna kupic przed meczem)
5 marca 2009, 11:20 / czwartek
akurat tu co niektórzy maja racje że bilety powinny być też przed meczem w sprzedaży ,bo wtaki sposób klub sam sie pozbawia srodków -bo nie wierze że wszystkie miejsca beda wysprzedane .Ja sam mam karnet i mi to wisi ale np mam kuzyna który pracuje od 11-19 w tygodniu (w sobote zreszta tez robi-ale sobie załatwia zamiane)a chciałby jeszcze wziąśc syna i ma duży problem.
A więc poco były te remonty kas,lepiej je było zlikwidować i tyle w temacie.
Jedyna myśl która mi przychodzi to jest taka że to wymysł Jako -który jako nasz sponsor chcę zarobic troche grosza na swoim sklepie bo ludzi i tak musi zatrudnic w sklepie a pewnie w tygodniu tam za duzo osób nie ma to może czesc osób przy zakupie biletów coś zakupi ze sklepu.
5 marca 2009, 11:22 / czwartek
Jak nie mogą kupić w tygodniu, to niech siedzą w domu i nie płaczą, bo aż się srać chce od tego biadolenia!
5 marca 2009, 12:40 / czwartek
A ja chcę, żeby mecze były w tygodniu, ponieważ w soboty i w niedziele nie mam czasu.
5 marca 2009, 13:08 / czwartek
ja bym chcial, zeby mecze byly dostepne tylko w tv, bo mi sie nie chce chodzic tyle na mecze
5 marca 2009, 13:56 / czwartek
Najdziwniejsze jest to, że najwięcej płaczą Ci co "podobno" mają karnety. Prawda to Cygnus i Zielony? Jak masz sprawę załatwioną to po co zabierasz głos w imieniu wujka, babci cioci? Skoro masz wujka w trudnej sytuacji to dlaczego mu nie pomożesz nie podskoczysz na Lechię? no ale dzieci Interentu zawsze płaczą.
5 marca 2009, 14:24 / czwartek
ja tam w ogole nie chce zeby byly mecze bo to glupota... bylem na ostatnim to tylko scisk, halas i do tego zimno...
5 marca 2009, 14:34 / czwartek
Dla ciekawych

Brak wyjazdu do Gdańska
''Wszystko wskazuje na to że nie odbędzie się planowany wyjazd do Gdańska. Podziękujmy Lechii za brak biletów...''

odnośnik
5 marca 2009, 15:48 / czwartek
debilizm, mogli zapłacić za szkody po ostatnim meczu z nami, gdzie była awantura. Sami są sobie winni, więc niech nie płaczą. Tyle w temacie.
5 marca 2009, 16:32 / czwartek
nie ma co za nimi plakac ;) chociaz zawsze fajnie zobaczyc zwierzeta w klatce
odnośnik
5 marca 2009, 16:34 / czwartek
Może nie kary co za późno zamówienie złożyli.
5 marca 2009, 19:17 / czwartek
Tylko zwyciestwo Lechijko tylko zwyciestwo ;)
6 marca 2009, 11:03 / piątek
Mam nadzieję, że Lechia od początku zaatakuje, bo brak wygranej ze słabym Ruchem na własnym terenie będzie kompromitacją. Ciekawy jestem kto zagra w środku pomocy, w tym miejscu dziwię się, że oddano na wypożyczenie Pietronia - na pewno od Bajicia, Kasperkiewicza czy Miklosika gorszy nie jest. W ataku dałbym szansę Trafarskiemu od początku, a Buzałę posadził na ławie.

Mam nadzieję, że zrewanżujemy się za remis sprzed dwóch lat w II lidze, każdy chyba pamięta jak padł gola dla chorzowian w tamtym meczu.

PS. Szkoda, że hanysów ma nie być w sobotę.
6 marca 2009, 11:05 / piątek
mam nadzieję ze w brudnych paznokciach zagra Jezierski, będzie można mu odświeżyć pamięć. wtedy tuż po meczu nie pamiętał jak strzelił bramkę.
6 marca 2009, 12:33 / piątek
Przepis na bilet:
-bierzesz dokumenty od znajomych i rodziny,
-ustawiasz sie w kolejce i grzecznie czekasz na swoja kolejkę
-dajesz dokumenty i płacisz kasiorkę
-odbierasz bilety i mówisz : dziękuję uprzejmie, wróce tu za tydzień
-idziesz do domciu i pijesz ciepłą herbatke bo troszke przemarzłeś
-dobrze sie wysypiasz i przy goleniu rozpoczynasz repertuar piosenek stadionowych
-wcinasz golone z piwem i bierzesz barwy z szafy a do kurki wkładasz bilet
-jedziesz na stadion i jesteś w niebie
6 marca 2009, 14:35 / piątek
mecz bez śmieRdzieli, to nie to samo. ot zwykłe oglądanie meczu bez tego czegoś.
nie wiem który z tych jenków czy turnosiów wymyslił aby ich nie wpuszczać, ale za to wielki ch.im w.d. tak tak wiem wiem, za późno zamówili bilety.....
6 marca 2009, 14:41 / piątek
....no i Szeryf by chętnie zagrał w tym meczu ale jak powiedział "noga boli"

za weszło.pl
"Górnik - Arka: gospodarze mogą uciec spod topora. Jest całkiem możliwe, że już w tej kolejce opuszczą strefę spadkową. Arka ma trochę problemów personalnych. Na łamach "PS" Maciej Scherfchen mówi: - Ciężko powiedzieć, czy zagram w Gdańsku. na boisku noga boli... Chłopie, mecz jest w Zabrzu! Już nie grasz w Ruchu, nie jedziesz w tej kolejce na Lechię, zapomniałeś?"

Swoją drogą, to się chłop nieźle identyfikuje ze swoim nowym pracodawcą hehehe.
6 marca 2009, 16:06 / piątek
Nie ma się teraz co dziwić jak nas nie wpuszcza na inne stadiony... Mecz stracił na randze.
Rozumiem, że bilety można w ten sposób kupowac też jutro...
6 marca 2009, 16:17 / piątek
Przykre, że upodabniamy się w sposobach działania do takich klubów jaga czy dziwczyny z wioski rybackiej... Oni nam takie numery robili... Piłka nożna dla kibiców!
6 marca 2009, 16:33 / piątek
Mecz bez kibiców gości.Troszke smutne bo piłka nożna powinna być dla kibiców.
6 marca 2009, 16:39 / piątek
chuj z nimi.Te pajace gwiżdzą na Polski hymn !!
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.437