Gdańsk: czwartek, 9 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Ruch Chorzów, 07.03.09,(Sobota) g.17.00

strona 4/6

8 marca 2009, 10:51 / niedziela
Pozdrowienia dla pana od słynnego na wczorajszym meczu "WSZYSCYYYYYYY" :)
8 marca 2009, 11:41 / niedziela
Letoslaw: " . . . co do obrony - bez zastrzeżeń, choć mało kto widział chyba, że przez (znowu) złe ustawienie Słowaka na początku spotkania przegrywalibyśmy 0-1.... "
? ? ?
dobrze że po pierwszej części nie przegrywaliśmy różnicą 2-3 bramek i conajmniej za to Mysona powinien dzisiaj zostawić połowę premii za wygraną na tacy w Kościele, (jak nie chodzi niech przekaże tą połowę na cokolwiek)
to do czego dopuszczał (zwłaszcza w pierwszej połowie) za dobrego świadectwa mu nie wystawia,
wiem że on ma w Gdańsku cztery życia za pewną sprawę, ale . . niech w końcu przekona do siebie grą,
wczorajszym meczem, przynajmniej u mnie zrobił krok w odwrotnym kierunku

co do Ryby, zawsze wyróżniał się tym że jego zagrania do partnerów są przemyślane, kreatywne, nie na zasadzie wsadzania pratnera na konia,
z tym że ostatnimi czasy . . . nie był w stanie powąchać piłki, beznadziejnie odbijał się od przeciwnika przy byle trąceniu, był zdecydowanym osłabieniem zespołu,
wczoraj . . . poprawa, nareszcie, udało mu się tą piłką trochę pograć, utrzymać, rozegrać, może jeszcze będzie z niego pożytek, oby, bo już traciłem nadzieję
8 marca 2009, 11:43 / niedziela
Już na meczu z bracmi z Wro widac było dużo walki i zaangażowania całej drużyny,(zwłaszcza gdy obejrzałem mecz drugi raz na orange) . Przy tym nie ma co gadac,że trener wtedy (koniec poprzedniej rundy) bee a teraz ok bo trener jest odpowiedzialny za przygotowanie kondycyjne i motoryczne,ale to nie On gra ...vide Buzi,Ryba... Jedno jest pewne ,treneiro uciął sprawę faworytów przy obsadzaniu pierwszej "11" ,grali wszyscy (mam nadzieję bo przecież to trener widzi ich na treningach a nie my) ktorzy są obecnie w optymalnej formie...przy tym gorąco wierzę ,że forma Rubika przyjdzie jeszcze, a jego forma z II ligi to nie był szczyt jego możliwości.. Generalnie myślę,że nowi piłkarze bez wyjątku po tych 2ch pierwszych meczach udowodnili przydatnośc do zespołu,a Cvirik to poprostu piłkarz jakiego brakowało w ostatnich latach,oczywiście po za jednym błedem Kaczmarka rownież jego gra była nieoceniona,natomiast Kowal grał tak jak zawsze czyli harował a ataku i pomocy tyle ,że w końcu jeto to bardziej efektywne i to "ja chcę" zaczyna się zamieniac w "Ja potrafię" . Pierwszy mecz wyjazdowy i tak zweryfikuje poziom NAszej Lesii ale tu liczę na Surmę,Bąka,Kaczmarka,Kowala,Cvirika,tacy doświadczeni zawodnicy nie mogą byc "uzależnieni" od T29 i wkońcu zaczniemy zbierac pkty poza Gdańskiem........

A co do kibiców to po mału ale do celu ,dziś doping zwłaszcza na początku 1szej połowy ..."Miód Malina" jak cały stadion rynkął to aż serce rosło...takie mecze to sięgając pamięcią lata 90te z Zawiszą ,Arką,Pogonią ...ahh .Natomiast co do tych osób ,które chcą "usunąc" 15-16 latków to nie tędy droga,owszem to nie oni powinni stanowic o obliczu mlyna,tylko stac trochę z boku ale jednak uczyc się przy starszych,a z czasem za 2-3 lata przyjdą tego efekty,a jak pokazują ostatnie sezony wielka piłka będzie tam gdzie najlepsi kibice......
Dzięki całej drużynie za piękną sobotę,bez obrastania w piórka bo gracie też dla siebie i na swoje konto :D
8 marca 2009, 11:52 / niedziela
verde - nic dodać nic ująć, widać, że Mysona baardzo chciał się do ofensywy włączać, zresztą mówił o tym po meczu z WKS, musi jednak robić to ciut bardziej asekuracyjnie, dziś może i nie było konsekwencji, z Legią, Wisłą czy z Lechem już tak zagrać nie może...
8 marca 2009, 11:52 / niedziela
Kozacka sobota;DDD
Śląsk - Wisełka - Lechia Gdańsk!!!
Pozdro z Twierdzy!!!
8 marca 2009, 11:53 / niedziela
KAPSIK NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEE EEEPPPPPPPPPPSZYYYYYYYYYYYYYY BRAMKARZ BRAWO ABY TAK DALEJ ,nie umiecie docenic dobrego bramkarza, to jest gra a nie wchodzenie Baczkowi w tylek a Kapsik tez gra dla Lechiii i jesli nie widzicie tego --to robi dla niej wszystko!!!!!!!!!!!!ocknijcie sie wreszcie i traktujcie wszystkich jednakowo,bo liczy sie zeby wygrywac a nie gra pod publike
8 marca 2009, 11:54 / niedziela
Lechia wczoraj na wielki +,każdy z piłkarzy grał dobrze luba jeszcze lepiej.A czy Ryba grał słabo?No nie wiem dla mnie Ziele dobrze zrobił że go wstawił od początku-Buzi musiał w końcu zejśc na ziemię po tych derbach w Gdyni.Przynajmniej jest wieksza rywalizacja w ataku.Do wpisów z góry,dac szansę Trafalskiemu-prada.Zobaczymy na co go stac.Teraz sraxe pociągnac. AVE LECHIA
8 marca 2009, 12:02 / niedziela
co do złego ustawienia Slowaka, była taka sytuacja na samym początku meczu, tylko fatalnie przestrzelił z główki nie pamiętam już kto więc sytuacji nie ma na powtórkach...
8 marca 2009, 12:31 / niedziela
bliski jestem opini Spalonegozywcem; na oceny formy poszczegolnych zawodnikow przyjdzie czas po meczu z Odra albo nawet z GKSem. To wcale niebylo by dobrze ze wszyscy trafili z firma na pierwszy badz drugi mecz rundy wiosennej. Musimy pamietac ze do rozegrania pozostalo jeszcze 11 meczy; i z nikim niebedzie latwo patrzac jak wyglada sytuacja punktowa w tabeli.Gora tabeli - kazdy realne szanse na mistrzostwo - czyli kazdy walczy o KAZDY punkt, srodek i dol tabeli - kazdy ma realne "szanse" na spadek, czyli kazdy walczy o KAZDY punkt. Nikt nie bedzie odpuszczal!!! I w tedy tez trzeba pamietac ze niektorzy nasi grajkowie moga "spochnac" i wtedy liczymy na tych ktorym forma wskoczy w srodku rundy wiosennej. Uwaqzam ze Zielu o tym doskonale wie i "pilkarskie szachy wygra ten kto madrzej przygotowal cala kadre swojego zespolu z mysla o skali trudnosci przez cala runde.
8 marca 2009, 12:34 / niedziela
co widac bylo gołym okiem to walka od1min i ataki ktore na poczatu meczu naprawde zaskoczyly kibicow

KAPSA-dobry mecz spokoj i co widac bardzo dobre wpoeadzenie pilki do gry

OBRONA - naprawde widac postep paa naszych stoperow niezla :) spokoj i dokladne dogrywanie pilki choc troche mam wrazeni ze CVIRIK za malo glow wygrywa BAK naprawde ma papiery radzi se do tego bramka
peki i mysona szczerze to nie mieli wilkich przeciwnikow lecz nie ustrzegli sie bledow ale ogolnie na plus

POMOC -bdb mecz surmy walka i odbior pilki z madrym rozegraniem widac ze ma wpływ na niektorych umie zmobilizowac hubert mecz lepszy niz ostatnio ale to nie jest to do konca kaczmarek tez lepszy mecz i wkoncu wiecej celnych podan i wrzutek rogal - jego akura nie widzialem zbytnio na boisku :)

ATAK- kaczmarek dla mnie zawodnik meczu jego gaz jest naprawde dobry i te podanie do kawy bajka jak narazie napastnik nr 1 w LECHI ryba -spokoj przyjecie i gra z glowa pogra pare meczy z rzedu i bedzie dobrze

KAWA- CO TU DUZO PISAC BRAMKA MARZENIE PRZY KONTUZJI PEKIEGO MA PLAC TERAZ NA GRANIE BO CO WAZNE UMIE SIE WLACZYC DO PRZODU CHOC ZOBACZYMY JAK BEDZIE BRONIL PRZY LEPSZYM PRZECIWNIKU

ogolnie ciesza 3 ptk liga sie robi nadzwyczaj ciekawa i walka bedzie do ostatniej kolejki teraz CRAXA trzeba jakies punkty przwiezsc po walce
8 marca 2009, 13:07 / niedziela
Co do Mysony,to zgadzam sie,ze gra zbyt nonszalancko,ale gdyby mial lepsze wsparcie od Rogala,to inaczej by to wszystko wygladalo.
Ja jednak wierze w tego chlopaka,ze bedzie z niego duzy pozytek.
Martwi mnie Wisnia,co by nie powiedziec,wczoraj sprawial wrazenie,jakby nie wiedzial gdzie sie znajduje i o co w tym wszystkim chodzi.
Ma kolo talent,ale nie potrafi tego wykorzystac-jakby zatrzymal sie w czasie.
Na koniec Ryba-jestem przekonany,ze jeszcze nie raz bedziemy mieli powody do zadowolenia z poczynan tego pilkarza,bo widac,ze juz nie jest taki zagubiony,jak ostatnio,mysle,ze to tylko kwestia zgrania.
Zobaczymy po 6 kolejce na co stac wszystkich zawodnikow,dlatego powstrzymal bym sie z ogolna ocena druzyny.
8 marca 2009, 13:12 / niedziela
rugby1981 w ataku Kowalczyk nie Kaczmarek czy jak Letoslaw napisal pare postow wczesniej kaczmarczyk :0

oby tak dalej, Lechijko oby tak dalej !
8 marca 2009, 14:15 / niedziela
migos
8 marca 2009, 11:53 / niedziela
KAPSIK NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEE EEEPPPPPPPPPPSZYYYYYYYYYYYYYY BRAMKARZ BRAWO ABY TAK DALEJ ,nie umiecie docenic dobrego bramkarza, to jest gra a nie wchodzenie Baczkowi w tylek a Kapsik tez gra dla Lechiii i jesli nie widzicie tego --to robi dla niej wszystko!!!!!!!!!!!!ocknijcie sie wreszcie i traktujcie wszystkich jednakowo,bo liczy sie zeby wygrywac a nie gra pod publike.

WOOW, ale koleś się zgotowałeś :)
Dla mnie poprawny mecz, chyba, że weźmiemy pod uwagę, dwie szarże z lini bramkowej na 5-6 metr i piąstkowanie piłki pod nogi pomocników Ruchu na 16 metr. Majstersztyk.
Reasumując, czyste konto. CHWAŁA !!!
8 marca 2009, 14:19 / niedziela
Peczak jest znowu kontuzjowany?
8 marca 2009, 14:21 / niedziela
rugby napisales praktycznie tak jak bylo na meczu bo wiele osob co innego ogladali ale do jadnego mam zastrzezenie ;Kowalczyk owszem zagral niezly mecz,byz moze najlepszy/mial jeszcze dobry ze slaskiem w zeszlym sezonie/ale nie jest to napastnik na ekstraklase no i nie jest rozwojowy
8 marca 2009, 14:48 / niedziela
a=ale ma najwiekszy ciag na bramke i niesamowity gaz wraz z uderzeniem a to jest wazne dla systemu naszej gry
8 marca 2009, 15:02 / niedziela
Chciałem tylko dodać kilka słów - straty Kaczmarka - fatalne - mogły to być kontry po których mielibyśmy nielada problem. to co arek odstawiał w obronie - masakra.
8 marca 2009, 15:26 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 marca 2009, 15:31 / niedziela
sam jestes dziecko...naucz sie pisowni...Ty i inni Tobie podobni...cos takiego jak mlynIarz nie istnieje...jest MLYNARZ ...zapamietajcie to analfabeci
8 marca 2009, 15:36 / niedziela
Szatan :) A czy kazdy zawodnik musi byc rozwojowy ? Nie mozna patrzec przez przymat tego czy cala 11 bedzie sie nadawala do gry za 5 lat. Kowalczyk nr 1 w Lechii. On byl zawsze niezly. Jest u nas teraz i robi gre z przodu i o nie jest napastnik na ekstraklase ? to kto nim jest ? w takim razie
8 marca 2009, 15:47 / niedziela
relacja bRudnych paznokci z wyjazdu do Gdańska
odnośnik
8 marca 2009, 15:48 / niedziela
Fotoreportaż z meczu --> <lgp_link url="http://dariob.net/index.php?option=com_conten t&view=article&id=121:wielka-orkiestra-nie-pomoga" >
8 marca 2009, 15:53 / niedziela
Coś link nie chce się wyświetlać, zatem raz jeszcze:
odnośnik

a jak nie pójdzie to przez stronę główną www.dariob.net
8 marca 2009, 19:26 / niedziela
Lapalem sie za glowe jak Zielu zmianial Peczaka na Kawe. A tu prosze - mial nosa. Chociaz raz. Oby tak dalej.
8 marca 2009, 19:47 / niedziela
Mam pytanko czy zdąrzą pokazać wszystkie bramki w magazynie "Szybka Piłka" ?? Pamiętajcie, ze czas nas goni a bramek padło sporo.
8 marca 2009, 19:53 / niedziela
Xell napisal ,,Chciałem tylko dodać kilka słów - straty Kaczmarka - fatalne - mogły to być kontry po których mielibyśmy nielada problem. to co arek odstawiał w obronie - masakra.,,
.. krytyka konstruktywna jest potrzebna ...ale jak sie nie podoba to moze bilet na tanie latanie i karnecik na Chelsea lub Barcelone.. ja tez bym chcial najwyzszego poziomu ale troche zdrowego rozsadku.. Chlopaki za.ierd.lali po calym boisku Arek i Kaczmarek nogi nie odstawiali.. pozdr
8 marca 2009, 20:58 / niedziela
A oto moje oceny zawodników
Kapsa -Bardzo dobry mecz

Obrona

Mysona -mógł zagrać lepiej
Bąk-dobry wystep
Cvirik- dobry wystep
Pęki -Srednio dobry -ciekawe czy nic mu się nie stało powazniejszego

Pomoc-lepiej niż ostatnio,zwłaszcza Surma

Rogal - przecietnie jak to on raz lepiej raz kopie się w czoło
Surma-dobry wystep
Hubert -słabo (niestety chyba nie dla niego ta pozycja, 2 raz taka sama ocena)nie wie jak i gdzie się znależć
Kaczmarek-Wyróżniający się gracz,chociaż 1 strata taka że mogłobybyć bardzo ciężko

Napastnicy poprawa ale nie strzelaja

Kowalczyk -paradoks -najlepszy występ ale nic nie strzelił ale ładna asysta i powodzenia oby utrzymał formę.
Ryba-też lepszy występ od dłuższego czasu w końcu było parę ładnych podań,dużo faulów na Rybie i sporo z tego wolnych (szkoda że brak nam wykonawcy do wolnych)

Rezerwa

Kawa- bardzo udany wystep 2 razy zatakował bramkę i piękna brameczka(widać było że był kiedyś napastnikiem i go ciągnie do przodu)
Wiśnia -jakoś tak dla mnie bezbarwnie ,niby nie można mieć zastrzeżeń ale też nic ponadto- troche też się zagubił nie wykorzystuje swoich talentów ,dla mnie był 2 po Hubercie piłkarzem który był najmniej widocznym graczem
Buzi -minus za podziekowanie(rozumiem rozgoryczenie ławką ale po gwizdku jako jedyny gracz Lechii udaje się do szatni i nie dziękuje kibicom)

Bardzo dobry wynik dla nas nie dośc że wygraliśmy to i bezpośredni bilans dla nas
Dobry znak że Kawa może grać w razie czegos(kontuzje kartki graczy 1 składu)a nawt jako pełnowartościowy gracz 1 składu.Szkoda że Hubert nie łapie gry w srodku pola a jego alternatywa Kasperkiewicz ogromny pech 1 mecz dobra gra a tu złamanie śródstopia gips ...i przysłowiowe bombki strzeliły,nie wiem może spróbować w następnych meczach Szałegi(na początek jako rezerwowy aby mięc alternatywę na offensywnego srodkowego pomocnika).No i ciekawy jestem formy naszych 2 pozostałych napastników Zabłockiego i Trafalskiego i myslę że powinni w końcu też zacząć grać czy to za Rybę/Buziego czy Kowalczyka chocby na ostanie 15 minut gdy któryś bedzie już zmęczony.
8 marca 2009, 21:23 / niedziela
DarioB.
Pełen szacunek za swietne zdjecia, ale proszę popraw opisy zdjec !!! bo na wiekszosci z nich Kaczmarek jest Kowalczykiem, a Kowalczyk Kaczmarkiem....
8 marca 2009, 21:37 / niedziela
Mozna gdzies obejrzec caly wczorajszy mecz Lechijki? Fajnie by bylo jeszcze raz to przezyc ;]
8 marca 2009, 22:22 / niedziela
Tylko Orange Sport i chyba C+.
8 marca 2009, 22:22 / niedziela
Ś-W-L mozna jutro na canal + sport jakos po 9tej rano bedzie powtorka. Wiec mozna jeszcze raz to przezyc.

A MY SWOJE!!!!!
8 marca 2009, 22:24 / niedziela
9 marca, godzina 15:00, Canal+Sport2, to najbliższa okazja...
8 marca 2009, 22:24 / niedziela
pomylka wtorek godz 16.00 lub sroda 4.40 rano
8 marca 2009, 22:29 / niedziela
Kolejny termin wtorek jak wyżej.
8 marca 2009, 22:52 / niedziela
A teraz ja :P skala od 1 do 10

Kapsa - 9 bardzo pewny punkt naszej drużyny. Bączek ma nie lada problem :)

Mysona - 5 żyda to i pokona, ale z Grzybem to już miał poważny problem.
Cvirik - 7 jeszcze pare meczów i będziemy mieli z niego dużo pociechy...
Bąk - 8 jak Hubert w 2 lidze. Profesor...no i brameczka :)
Pęczak - 7 jak na swoje możliwości - przeciętnie.

Kaczmarek - 8 luks asysta. Gdyby nie te straty dostałby 9 :D
Wołąkiewicz - Krótko: Wracaj do obrony.
Surma - 8 Czyści wszystko. Jak poprawi grę w ofensywie to szybko zapomnimy o Trałce.
Rogalski - Tu oceny wystawić nie mogę, bo szczerze mówiąc to go nie widziałem.

Rybski - 7 Poprawnie, choć stać go na więcej.
Kowalczyk - 9 Obok Kapsela najlepszy na boisku. Ależ on dobrze ciągnie! :D

Kawa - 9 w obronie bezbłędny, a bramka - stadiony świata.
Wiśniewski - 7 mało przebojowo jak na niego.
Buzała - 5 nie miał za wiele czasu, ale to co zrobił podczas kontry...ŻAL!

Na miejscu trenejro, na Sraxe dałbym Cvirika na lewą obrone, a Huberta na środek. Mysona out. W środku pola Surma i Ryba, na lewej flance Wiśnia. Rogalski out. Atak to Kowalczyk i Zabłocki (jeśli jest już zdrowy), a jak nie to Trafarski.

Mecz - 7
Doping - 7
8 marca 2009, 22:55 / niedziela
aaa i jeszcze jedno...dobry ruch z Buzim na ławie. Może coś do niego dotrze, bo ostatnio odniosłem wrażenie, że mu się muchy w nosie zalęgły :P
8 marca 2009, 23:12 / niedziela
a ja powiem tak :
Ryba zagrał przyzwoicie i powinnien dostac wiecej szans
Rogala malo bylo widac ale cofal sie tez do obrony wiec +-
Kapsa dobry bramkarz kilka interwencji pozostalo w pamieci
Kowalczyk troche egoistycznie ale cisnal do przodu
Kaczmarek bardzo widoczny i dobra gra
Kawa brameczka stadiony swiata tylko pozazdroscic
Bak wzmocnienie obrony przyzwoite spotkanie i brameczka
Surma moim zdaniem mózg druzyny, kandydat na kapitana
Buzi beznadziejnie niech na lawce posiedzi to moze sie do roboty wezmie

ogolnie meczyk dobry, widac walke
doping moglby byc lepszy ;( niech caly stadion sie wlacza ;)
8 marca 2009, 23:34 / niedziela
Co do meczu z Ruchem jeśli ktoś nie ma możliwości obejrzenia w canal+ to warto odwiedzić tą stronę: odnośnik - do ściągnięcia wszystkie możliwe mecze i magazyny(liga+, liga+extra, szybka piłka;] itp.)
8 marca 2009, 23:58 / niedziela
a co z filmem naszego dopingu co nagrywał koleś na płycie ?
9 marca 2009, 00:11 / poniedziałek
I bramka Kawy najładniejsza bramka kolejki:)
9 marca 2009, 00:12 / poniedziałek
Kapsa i K.Bąk w 11 kolejki, a bramką kolejki przepiękny gol Kawy!!!!!!!! Oby tak dalej.
9 marca 2009, 07:27 / poniedziałek
ale znowu w "szybkiej dziwce" woleli skupić się na drużynie przegranej i nie za wiele o nas mówili...
9 marca 2009, 07:39 / poniedziałek
To jest towarzystwo wzajemnej adoracji a o piłce to nie mają pojecia!Podobno mecz górnik-śledzie stał na wysokim poziomie?????Parodia!!!Szkoda nerwów i oczu.Smutne jest tylko to ,ze dla wielu jest to opiniotwórcze !!!
9 marca 2009, 07:51 / poniedziałek
Doping : odnośnik na tym koncie będą skróty z dopingu i opraw
9 marca 2009, 08:58 / poniedziałek
Zieliński pokazał, że ma trenerskiego nosa.
9 marca 2009, 16:21 / poniedziałek
Mysona naprawdę dobry mecz gdyby miał wsparcie od Rogalskiego było by jeszcze lepiej widziałem jak Arek kilka krotnie krzyczał na rogala że nie walczy i się nie cofa by mu pomóc Rogal ogólnie najsłabszy i to już staje się normalne .Za to Ryba jak jeszcze pogra trochę to i wejdzie w rytm meczowy to mamy dobrego napadziora przede wszystkim wiele widzącego . Ogólnie widać dużą poprawę a nowi są wzmocnieniem.
9 marca 2009, 17:53 / poniedziałek
9 marca 2009, 18:48 / poniedziałek
tak Kapsik znowu najlepszy z 18 kolejki i teraz 19 napewno tez bedzie,tak trzymac
9 marca 2009, 18:58 / poniedziałek
Nie wiem Bracia czy widzieliscie aktualne wyniki wciaz nie zakonczonego glosowania na najladniejsza bramke rundy.
Tylko Lechia!!!
9 marca 2009, 20:25 / poniedziałek
Kapsel znalazł się również w 11 Faktu :P
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.314