Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Nowe zasady panujące pod zegarem

strona 3/3

7 marca 2009, 21:39 / sobota
generalnie w 100% popieram Pilznera, ale skoro ktoś ma ochotę na młyn to selekcja okazała się pomysłem trafionym. Tylko.........czemu tak słabo????:)))Powodzenia!!!
7 marca 2009, 21:44 / sobota
No dobrze że śpiewali WSZYSCY xD i może na Poloni zobaczymy w młynie nowe twarze ; )
8 marca 2009, 00:19 / niedziela
Mucha LG
7 marca 2009, 20:20 / sobota
O Tak I Nie Było Kinder Lasek z Komóreczkami i gołymi tyłkami na wierzchu :)

Chyba na jakimś innym meczu byleś . A te "Ksieżniczki" co stały pod gniazdem to co ? Koszulki Białej Bądź Zielonej nie miały . Nie zostały wyproszone z Mlyna , na bok czy gdzieś . a Komoreczki i inne lustereczkach w rekach byly ;] .

Pozdro
8 marca 2009, 00:23 / niedziela
halo prosze bez takich to pewnie były dziewczyny bębniarzy !! - gdzies przeciez muszą byc ;)
8 marca 2009, 10:29 / niedziela
Nie obrażaj bębniarzy ;)
8 marca 2009, 13:38 / niedziela
Te dziewczyny przez meczem były z młyna wyproszone, tylko kilka razy skutecznie powracały. Był to pierwszy mecz z selekcją więc wiadomo nie wszystko w 100% uda się wykonać ale licze, ze jak do końca rundy to pociągniemy to wszelkie takie przejawy uda się skutecznie wyeliminować :)
8 marca 2009, 13:51 / niedziela
Wrzeszczanin długo kombinowałeś nad tym co by tu napisać? I co tylko to Ci wpadło do głowy... Gratuluje!
8 marca 2009, 15:23 / niedziela
Młyn funkcjonował zajebi....Myślę, że z meczu nam ecz będzie jeszcze lepiej.
Wkurzyło mnie tylko to, że na młynie dalej były dzieci.
Przede mną stało jakieś dziecko(mały grubas), które mogło mieć 13,14 lat i chyba pół godziny śmiało się jak młyniarz ze Słupska krzyczaał WSZYSCY(a tu nie było się z czego śmiać)!!!
Jak dopingował było słychać, że nie przeszedł mutacji...
I to mnie wkur..., że takie dzieci rpzychodzą na młyn, moimz daniem granica wieku-16 lat!!!
Mam nadzieję, że z biegiem czasu tych dzieci wyeliminuje się z młyna.
A i kto mnie kur.. z tyłu szalikiem po głowie napier....???
POZDRO
8 marca 2009, 15:33 / niedziela
ja,za to,ze tak duzo przeklinasz !
8 marca 2009, 15:35 / niedziela
zdecyduj sie...albo młyn albo młyniarz
młynarz jest w młynie a młyniarz w młyniu....chyba ze nie wiesz gdzie stoisz
8 marca 2009, 16:06 / niedziela
Lechista17 napisał:
"Młyn funkcjonował zajebi....Myślę, że z meczu nam ecz będzie jeszcze lepiej.
Wkurzyło mnie tylko to, że na młynie dalej były dzieci."

To trzeba było wyjść! Byłoby jedno mniej!

"Przede mną stało jakieś dziecko(mały grubas), które mogło mieć 13,14 lat i chyba pół godziny śmiało się jak młyniarz ze Słupska krzyczaał WSZYSCY(a tu nie było się z czego śmiać)!!!
Jak dopingował było słychać, że nie przeszedł mutacji...

Dopingował? DOPINGOWAŁ! Więc się od młodego odstosunkuj chłopie! Cały młyn się lał z tego kolesia ze Słupska (Pozdrawiam tego pana ;)), wiec nie wytykaj tylko jemu takie zachowanie!! Patrz na siebie chłopie, bo zamiast skoncentrowac sie na dopingu to widac ze wolales sobie popatrzec co sie dzieje dookoła Ciebie!

"I to mnie wkur..., że takie dzieci rpzychodzą na młyn, moimz daniem granica wieku-16 lat!!!"

Dla was moze to jest minus, ale ja patrze na to z drugiej strony ze jak tacy mlodzi przychodza teraz na mlyn, to za kilka lat znaja tekst piesni na tip top, znaja melodie i maja juz jakies doswiadczenie!! I wytrenowany ciaglym spiewaniem glos i wtedy bedzie klepanie po plecach ze "o jaki super mlyn oznajmiony z piesniami mamy", tylko to wlasnie bedzie zasluga tego ze oni juz jako takie dzieciaki wlasnie przychodzili na ten mlyn i dopingowali ile sil! Pozatym jak wyeliminuje sie te dzieciaki to wyobraz sobie ile osob zostanie na sektorze!!

CZYŚ EMERYT CZY MAŁOLAT, KRZYKNIJ ZNAMI LECHIA GOLA!! :)

Wniosek z nowych zasad jest przejrzysty. Nie dopingujesz, wypierdalasz z młyna. Proste? Proste.
8 marca 2009, 16:29 / niedziela
Simek, ja np. się całkowicie zgodze z prawie całą twoją wypowiedzią tylko że :

"Pozatym jak wyeliminuje sie te dzieciaki to wyobraz sobie ile osob zostanie na sektorze!!" - jakby się wyelminowało, to nie było by pustek, prawie wszyscy tego chcą i by się stał młyn kumatych łysolków a nie "małych grubasów śmiejących się z młyniarza" ;]

Ale jak jednak zasada "ten kto śpiewa ten zostaje" jest dobra. ;]
8 marca 2009, 17:01 / niedziela
Tez tak mozna pomyslec, jednak moze jak te dzieciaki wyrosna bedzie "moc" w młynie to i te "łysolki" wtedy przyjdą i bedzie tzw power :) ale to tylko takie gdybanie w zasadzie. Narazie jest widoczny postep po wczorajszym meczu. A wszystkim tym co mysleli ze odrazu bedzie ok zajebioza i w ogole ideał, pragne przypomniec ze nieodrazu Kraków zbudowano! Wszytkie zmiany czegokolwiek potrzebują czasu i wyrozumiałości.

Za wczorajszy doping brawo L, D i brawo "nowy" młyn :) i oby te zmiany nie skonczyly sie na wczorajszym meczu

Powodzenia!
8 marca 2009, 17:03 / niedziela
Simek - Czyś emeryt, CZYŚ małolat, ŚPIEWAJ z nami Lechia gola.

A propos śpiewu i krzyczenia.

Prośba do nastolatek stojących tuż przed gniazdem.
Miłe panie, skoro udało się wam być na tyle zdeterminowanymi, aby przy selekcji pozostać w tym miejscu, proszę, skoncentrujcie się na ŚPIEWANIU, a nie KRZYCZENIU. KRZYK w Waszym wykonaniu jest przrażająco piskliwy !!! Aż dziw, że jeszcze cokolwiek słyszę po całomeczowej dawce bardzo wysokich tonów. Zapewne ŚPIEW w Waszym wykonaniu wniesie urozmaicenie w męskie tony młyna.

Choć - prawdę powiedziawszy - powyższe dotyczy się również młodszej "męskiej" częsci młyna. To, że młynarz prosi o głośniejszy doping, nie oznacza, że macie krzyczeć. Pomimo tych próśb koncentrujcie się nadal na śpiewie. Siła głosu przyjdzie z czasem, a nawyk śpiewania - a nie krzyczenia - pozostanie na zawsze.

I prośba do wszystkich "nowych" członków młyna. Słuchajcie jak przyśpiewki wykonują "starsi". Nie przyśpieszajcie !!! Utrzymujcie rytm i tonację, bo wychodzi troszkę kiszkowato.

Mamy dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach na T29. Może warto zorganizować spotkanie dopingowe? Ale to temat do wątku - "Uczmy się dopingować !"
8 marca 2009, 17:18 / niedziela
Simek86
8 marca 2009, 16:06 / niedziela
Cały młyn się lał z tego kolesia ze Słupska (Pozdrawiam tego pana ;))

A co było takiego śmiesznego w koledze ze Słupska?
8 marca 2009, 17:21 / niedziela
Sam koles jak najbardziej wporzadku :) jedynie zabawnie brzmialo jak probowal caly stadion samodzielnie uruchomic do dopingu. To "WSZYYYYYSCYYYYYY" mam dzisiaj na 3/4 listy gg :) Zreszta daje to tylko obraz ze w Słupsku musi byc fajna atmosfera na meczach :)

Coprawda nigdy nie bylem, wiec tylko moge sie domyslac, ale moze kiedys przy okazji sie przekonam :)

Pozdrawiam
8 marca 2009, 17:37 / niedziela
ja akurat nie widzę w tym nic śmiesznego, bywam na różnych sektorach i wiele jest osób, które podkręcają innych do śpiewu na maxa, żeby np. jeden łuk śpiewał przy wymianach lepiej od drugiego
9 marca 2009, 08:19 / poniedziałek
"MarekM
8 marca 2009, 17:03 / niedziela

To, że młynarz prosi o głośniejszy doping, nie oznacza, że macie krzyczeć. Pomimo tych próśb koncentrujcie się nadal na śpiewie. Siła głosu przyjdzie z czasem, a nawyk śpiewania - a nie krzyczenia - pozostanie na zawsze."

Wiem, że to mało realne, ale gdyby na trening wokalny jakiego speca od wydawania dźwięków z przepony (a nie z gardła) zaprosić, to efekt mógłby przejść najśmielsze oczekiwania...
19 marca 2009, 00:06 / czwartek
Witam !
Na meczu z Polonią Bytom także będą do kupienia koszulki w cenie 5 zł. Zasady oczywiście pozostają niezmienione. I po raz kolejny każda osobę chętną do pomocy i do śpiewania zapraszamy pod zegar !
Pozdrawiam
19 marca 2009, 07:42 / czwartek
no wlasnie... i nie probojcie forsowac swoich tez ze szara bluza jest prawie jak biała i ze kibic kibicowi nie rowny bo to nic nie da. Najlepiej zebyscie zaczeli powoli pilnowac sie sami nawzajem, zwrocic uwage itp.

Koszulki maja byc jednolite białe lub zielone. Mysle ze kazdy rozumie co to znaczy... Nie w paski , prazki, z Tweetim czy Kangurem tylko jednolite!

Zasady to Zasady.

Ps. I Spiewac Kurwa!!
20 marca 2009, 01:09 / piątek
Pojedynek z Polonią będzie ostatnim, na którym koszulki będą do kupienia. Na każdym następnym prosimy o wcześniejszą pamięć. Z każdym następnym meczem liczymy na dalszy progres w jakości selekcji (która moim zdaniem i tak była bardzo dobra jak na pierwszy raz) i jakości śpiewania.
Pozdrawiamy
23 marca 2009, 11:35 / poniedziałek
I co z tą selekcją... Znowu widziałem na młynie dziewczyny bez koszulek, malujace się... Do tego osoby, które chyba miały chodzić i selekcjonować to święte miejsce generalnie średnio się do tego przykładały, najcześciej słyszałem z ich ust tekst typu "na dole są koszulki można kupić" i nic więcej, raczej nikt się nie przejmował takim gadaniem.

I następne co mnie denerwuje to Ci ultrasi, którzy według mnie powinni być podporą młyna,a stoją na dole i prawda jest taka, że nie za bardzo chce im się uczestniczyć w dopingu. Już zaraz pewnie ktoś napisze, że oni się i tak przyczyniają do tego, że to wszystko istnieje wogole i chwała im za to, ale kurde po to są, żeby to wszystko podtrzymywać i pomoc tym 12 latkom, bez mutacji w śpiewaniu... Także wydaje mi się, że gdyby to ok 20 osób się przyłączyło na meczu spiewając to byłą by znaczna poprawa. Jeżeli się w czymś pomyliłem to sorry i prosze mnie poprawic.

Do zobaczenia na następnym meczu !
AVE LECHIA !
16 kwietnia 2009, 22:11 / czwartek
Witam ;)
Nie wiedziałem gdzie napisać więc pisze tutaj . Ktos moze mi odpowiedziec jak to jest z bluzami typu ninja "CHWM" na stadione , kumpel cos mowil że niektórym nie to nie odpowiada i są zabierane nie wiem ile w tym prawdy ile w tym sciemy ale licze na jakąś normalna odpowiedź;P
z Góry dzieki
17 kwietnia 2009, 17:21 / piątek
Te bluzy są zabierane nawet na mieście przez łysych osobników z Gedanii. Ale jezeli nalezysz do grupy CHWM napewno sobie dasz rade! Tylko nie wiem czy wejdziesz teraz na stadion bo te duze chlopaki z CHWM maja ostatnio z tym problem bo nie mieszcza sie w bramofurtach.

P.S. Coraz wiecej tych "wielkich chłopów" w kurtkach ninja. :)
17 kwietnia 2009, 23:10 / piątek
A co z kurtkami "samuraj"?
17 kwietnia 2009, 23:24 / piątek
Do kurtek samuraj podobno nikt się nie przyczepia ale spodnie karateka są zabierane.
17 kwietnia 2009, 23:27 / piątek
No to kamień z serca. Obawiałem się trochę, że mogę ją stracić, bo tak naprawdę nie jestem prawdziwym samurajem... Naprawdę dobra wiadomość.

A "Karateki" chciałem sobie kupić, ale jak mówisz że zabierają to chyba jednak zrezygnuję z zakupu.
Myślałem o tych:

odnośnik
18 kwietnia 2009, 10:51 / sobota
Właśnie takie karateki miałem, jak te podane w odnośniku. Niestety prawdziwi karatecy mi je zabrali. Pewnie dlatego że mam bluze typu ninja i należe do tej grupy. Wiadomo karatecy nie lubią ninjy.
18 kwietnia 2009, 12:52 / sobota
Czy nie chodzi tutaj o grupę kredytobiorców amerykańskich nazywanych ninja? (no income, no job, no assets)
20 kwietnia 2009, 13:29 / poniedziałek
Czy to prawda, że na derbach mają zawisnąć 2 nowe flagi?

"Samuraje Wolnego Miasta" i "Młodzi Karatecy"?

Proszę o normalne wypowiedzi, bez napinki.

Pozdro
20 kwietnia 2009, 13:32 / poniedziałek
SWM 100% poparcia!!

Potwierdzam . Info telefoniczne zawsze zawsze pewne.
20 kwietnia 2009, 14:05 / poniedziałek
prawdziwie honorowi aryjczycy!
20 kwietnia 2009, 14:06 / poniedziałek
łotewer tylko U U U !!! :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.434