3 marca 2009, 22:57 / wtorek
Wszystko pięknie, tylko dlaczego autor artykułu nie wspomniał o rzucaniu przez kibiców bryłami lodu w fotoreporterów i trafieniu jednej z fotoreporterek. Czyżby organizatorzy chcieli jak najszybciej zapomnieć o tym incydencie i nadal ignorować sprawę bezpieczeństwa ludzi dzięki, którym odbywające się imprezy mają większy rozgłos, a oni sponsorów?
4 marca 2009, 16:01 / środa
coś mi tu jakimś redaktorkiem z koszernego cajtunga popierdala...