Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

energetyki Lechii na karwinach

strona 1/1

1

5 marca 2009, 23:15 / czwartek
sklep haka w (Gdyni) Karwiny przy ul.korzennej
5 marca 2009, 23:26 / czwartek
polecam wspieranie tego pomysłu szczególnie przez kibiców Lechii z gdynii
i raz na jakiś czas kupić taki napuj w tym sklepie.
5 marca 2009, 23:29 / czwartek
jesli to sa te co mysle ze sa, to one wspieraja RC LECHIA, tzn klub Rugby, nie pilke ;)
5 marca 2009, 23:39 / czwartek
jak już coś reklamujesz to rób to porządnie! "napuj", "gdynii" polecam słownik ortograficzny analfabeto...
5 marca 2009, 23:48 / czwartek
Apropo napojów i takich tam... Zeby nie zakladac nowego watku :
Kiedy bedzie mozna kupic browarek na stadionie po legalu ??? W tym sezonie jeszcze ?
6 marca 2009, 00:03 / piątek
Kurak - tutaj masz odpowiedź - odnośnik
6 marca 2009, 06:42 / piątek
Jak zwykle jaśniewielmożny kler się we wszystko w trącił i ich stado wiernych owieczek i nadal piwka nie wypijemy na stadionie jak to się odbywa w innych cywilizowanych krajach.No tak ale alkohol to szatan.
6 marca 2009, 11:52 / piątek
Jebnij się w łeb krowi placku z lewackim zacięciem.
Akurat z nie sprzedawaniem alku na trybunach byli chiciażby kibice z OZSK czyli przedstawiciele kibiców z wszystkich klubów. Jak chcesz się nachlać to zostań w maxie.

Co do energertyków Lechii na Karvinach to dobrze, że tamtejsi Lechiści nie musza po nie jeździć do Sopotu.
6 marca 2009, 12:05 / piątek
no właśnie Hejnał uprzedziłeś mnie...
niektórym się wszystko z jednym kojarzy. na pewno to kler siedzi w parlamencie i ustanawia prawa....
6 marca 2009, 12:11 / piątek
No to adiue !!! Spieprzaj dzadu do tych innych "cywilizowanych" krajów. Będziesz mógł cały mecz pić piwko, siedzieć na dupie, nie będziesz musiał (mógł) wstawać dopingować i śpiewać. Przede wszystkim mam jednak nadzieję, że będziesz mógł słuchać zawodzeń muezzeinów z pobliskich minaretów pięć razy dziennie (pobliskich bo przecież w UE meczety rosną jak grzyby po deszczu) To, że nie będziesz mógł pluć jadem na wyznawców proroka, tak jak to robisz na rzymskich katolików to już szczegół.

bez krzyżyka na drogę (bo nie zasługujesz)

klerofaszysta Gen. Franco
6 marca 2009, 12:21 / piątek
6 marca 2009, 13:41 / piątek
odrazu wiedziałem, czyj wpis tu zobaczę ;))

a co do krowy - w sumie, to nie chce mi się powtarzać tego co napisali poprzednicy

generalnie, to najlepiej w ramach protestu przeciwko 'ciemnogrodowi i uwstecznającym Polskę klechom przez których jak zwykle jesteśmy 100 lat za...' zamknij się w jakiejś lepiance w środku gaju i czcij Peruna, czy innego Światłowoda

w skrócie - won (czy też raczej: wypierdalaj, chociaż to dla kórnika28 zarezerwowane było), parszywy senyszynie

WARCHOŁY (k)LECHISTANU
NKW!!!
6 marca 2009, 13:52 / piątek
Simek86
5 marca 2009, 23:29 / czwartek
jesli to sa te co mysle ze sa, to one wspieraja RC LECHIA, tzn klub Rugby, nie pilke ;)

No i co w związku z tym, że rugby a nie piłka nożna?
6 marca 2009, 14:03 / piątek
Nie no panowie nie róbmy jaj. Każdy czasem lubi sobie wypić energetyka. Jest ich sporo na rynku różnej maści po tym jak ponoć Red Bull oddał wyłączność na te produkty. Więc ja jesli mam wybierać wole energetyk z napisem Lechia i nie ważne czy to piłka nożna czy rugby czy balet. Lechia to Lechia tak czy nie ??:)
6 marca 2009, 14:20 / piątek
I bardzo dobrze,że nie wypijemy. Prosty lud szybko łyknął ustawe widząc, że piwo może wypic. Patrz na całą ustawę a nie na piwo. Jeżeli chodzi o energetyki to nie wspiera tylko rugby. Gdyby tak było nie byłoby tych energetyków na gościnie Śląska oraz na turnieju w Tczewie. Nie wiesz jak jest to chociaż spytaj tego kto to wie.
6 marca 2009, 16:28 / piątek
Dziękuje za odpowiedź na mój post na forum.Wspaniałe i górnolotne opinie niektórych tu osób są żenujące.Ktoś tu pisze,że jesli było by piwko w sprzedaży to bym siedział cały mecz na czterech literach i spożywał ten szlachetny trunek,więc powiem tak-nie wiem jak Ty szanowny panie ale ja mam umiar i chyba każdy się zgodzi że całkiem do rzeczy byłoby sobie wypić piwko na stadionie w przerwie meczu.Gdybym chciał się nachlać to nie jechał bym na mecz.Kolejna sprawa,nie jestem lewakiem i nic mnie z czerwonym kolorem nie łączy,no jedynie podejście do pasożytniczego wpływu kościoła katolickiego w Polsce,ale to nie jest forum aby ten temat poruszać.Co do siedzenia i nie dopingowania Lechii to z tym tekstem też nie do mnie.Ktoś tu też wspomniał o minaretach i muezinach w krajach Europy Zachodniej,no cóż jest to też troszke inna bajka i fakt nie chciał bym wyznawców Mahometa czy Hindusów,w takiej liczbie w naszym kraju.W Wielkiej Brytanii opanowali oni niemalże całkowicie drobny handel i wszelkie usługi.
BEZ NAPINKI! Pozdrawiam wszystkich,którzy w sercu mają Lechie,a nie marnują czas na jakieś bezsensowne ideologie.
PS. Co do energetyków,bo to w sumie jest tematem tutaj,a odbiegliśmy od tego nieco to cieszę się,że pojawiły się wreszcie na Karwinach i sam też kupuje czasami,gdy potrzebuje troszke "powera"
7 marca 2009, 01:17 / sobota
Czcigodny Łotewerze, ja też na Twoją reakcję liczyłem, pokłony Waszmości

Do krówska
W cztery litery wsadź sobie to "BEZ NAPINKI" gnido. Jeżeli to nie jest stosowne forum do dyskusji na jakiś temat, to po co durniu wywołujesz taki temat? jesteś mentalnym lewakiem, sodomitą i śledziem. Paszoł Won!!!
7 marca 2009, 05:53 / sobota
Skoro tak to posłuchaj mnie śledziu faszystowski,nie wiem co ogarnia Twój mózg ale raczej nic,bo masz szambo w głowie.Teraz jedź do Torunia i zamów jakieś egzorcyzmy czy coś żeby mnie z tego forum usunąć i nie pij alkoholu przed,na i po meczu bo to szatan;)
7 marca 2009, 10:43 / sobota
Krowo mam prośbę...Przeczytaj całą ustawę........I powiedz jakie punkty się Tobie w niej podobają po za piciem piwa na stadionie... Uprzejmie proszę o odpowiedź bez napinki
7 marca 2009, 21:51 / sobota
ad krowa - nie wiem, być może ten 'faszystowski' to miał być komplement, ale odnośnie 'śledzia', to racz się od Gen. Franco, mówiąc kurwa delikatnie, odpierdolić!

a pozatym, zgaduję, że w trakcie tego odpierdalania się też zachaczysz juto o to?: odnośnik
być może będziesz mógł sobie pokrzyczeć "Polska socjalna nie klerykalna", czy coś, i pewnie twoi równie wywrotowi koledzy z KPH też będą...

a zanim stąd wypierdolisz, to najlepiej się jeszcze ustosunkuj do prośby L P, chętnie przeczytam
7 marca 2009, 23:52 / sobota
Wcześniej na posiedzeniu senackich komisji przedstawiciele Zespołu Apostolstwa Trzeźwości przy Konferencji Episkopatu Polski, przekonywali do wychowania w trzeźwości. Wyrażali oni zaniepokojenie regulacjami umożliwiającymi sprzedaż alkoholu m.in. na piłkarskich stadionach. W lutym Zespół wystosował w tej sprawie apel; poparli go diecezjalni i zakonni duszpasterze trzeźwości.

Ten właśnie element z ustawy mnie denerwuje,bo jak pedofile,homoseksualiści i inne wynalazki(każden ksiądz to jakiś wynalazek jak śpiewał Nagły Atak Spawacza) mogą mieć jaki kolwiek głos w tej sprawie.Pozatym są to urzędnicy Watykanu(czyli bądź co bądź obcego państwa),a przez konkordat podpisany za czasów pani premier Suchockiej jesteśmy cały czas na ich smyczy!Pozdrawiam i bez napinki jak wspomniałem a co do Gen.Franco to przepraszam za tego śledzia bo faktycznie to był cios poniżej pasa.Z całym szacunkiem poprostu wkurza mnie to że kler non stop się w coś miesza!
8 marca 2009, 10:50 / niedziela
Krowa zacytowany przez Ciebie fragment nie jest wzięty z ustawy!!! tylko z artykułu jakiegoś pismaka.. Jak ktoś już wcześniej wspomniał OZSK (dla Ciebie jako wybitnego debila rozwinę ten skrót - Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców) na spotkaniu z m.in. posłami opracowującymi tę ustawę, wyraził zdecydowany sprzeciw przeciwko zamieszczeniu zapisu o możliwości sprzedaży alkoholu na stadionach! Na co ponowie ci, co godne podkreślenia pochodzący z opcji PO, zareagowali dużym zdziwieniem. Zrozum, że oni sądzili, iż dla kibiców ważniejsze od stworzenia ładnej oprawy na stadionie przy użyciu m.in. rac, jest usiąść z piwem o dopuszczalnej zawartości alk. do 4,5%.

Jeżeli twoje ograniczenia umysłowe pozwolą ci na zgłębienie przepisów ustawy i odniesienie się do prośby L P wklejam linka do projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych odnośnik

Jeżeli jesteś jednak skrajnym debilem, czym dałeś już popis w swoich poprzednich postach przeczytaj wersję uproszczoną dot. proponowanych zmian odnośnik

Aha i mogę cię uspokoić, piwo będzie sprzedawane na stadionach przed 2012, bo jest to jeden z wymogów przeprowadzenia Mistrzostw Euro, ponadto od jakiegoś już czasu zapowiadanym sponorem ekstraklasy ma być Grupa Żywiec i stąd w/w propozycje, które ty "łyknąłeś", sądząc, iż są to zmiany prokibicowskie.
9 marca 2009, 02:51 / poniedziałek
maty ty j.. pajacu nie mów mi co mam robić. kim ty wogóle jesteś .
niewypowiadaj się jeśli nie jesteś sekcji gdynia
te napoje to wystarczy ze mają napis Lechia i są na dzielni.
to jest najważniejsze. bo wspierają nas Lechistów z karwin tym ze są w tym sklepie.
i robią gula wszystkim śledziom . bo to przecierz jak by patrzeć na mape to gdynia i to ze te napoje tu są o czymś świadczy.
tylko !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lechia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 marca 2009, 02:57 / poniedziałek
niedługo na tych napojach już nie będzie napisu rugby i będą wspierać nasze wyjazdy oprawy itp
9 marca 2009, 03:03 / poniedziałek
byliśmy i jesteśmy nadal
Lechia Karwiny
9 marca 2009, 22:34 / poniedziałek
kit czy Ty naprawde jesteś tak popierdolony czy tylko udajesz???
Napisałem element ustawy(nie miałem na myśli że ten fragment to sama ustawa)w którym macza palce kler,bo oni nie powinni wogóle się w tym wypowiadać. Rozumiesz malowany pajacu??? jak nie to nie pal tyle marihuany bo Ci się we łbie zaczyna bełtać,a żeby było jak w temacie to lepiej wypij energetyk i wspieraj klub,a nie rób z siebie mędrca!
10 marca 2009, 01:47 / wtorek
Sam bym sobie z chęcią bronisława na meczu strzelił.

Jutro idę po koszulkę CCCP hehehehe...
10 marca 2009, 15:25 / wtorek
Krowa, ty komuchu wstrętny, nadal ze zmianami w ustawie się nie zapoznałeś, ale wszechobecny spisek "kleru" węszysz. Zresztą po przeczytaniu jeszcze raz twoich wypowiedzi powyżej, widzę, że to choroba... NIE ODPOWIADAJ!

A w temacie Lechia Power mam już zakupione i w honorowym miejscu w lodówce się chłodzi, a i smakuje nadspodziewanie dobrze!
10 marca 2009, 17:03 / wtorek
jakoś nie wierzę że z energetyka zniknie zapis wskazujacy na powiązania z sekcją rugby naszego klubu - a jeśli by zniknął to jestem pewien że przestanie być sprzedawany w Gdyni! Czemu? Proste nawet jeśli Karwiny byłyby tak biało-zielone jak sugerują niektórzy( a nie są) to śledziom byłoby za blisko do demolowania sklepu i żaden sklepikarz by aż tak nie ryzykował. Teraz napój zapewne sprzedaje powołując się na zgodę "rugbowych" kibiców Lechii i Arki - ciekawe ilu z was o niej wie?
12 marca 2009, 15:18 / czwartek
no to uwierz napis zniknie zamiast niego bedzie stowarzyszenie lwy północy
12 marca 2009, 16:03 / czwartek
karwiny są biało zielone tylko jast więcej śledzi niż było kiedyś ja osobiście chodze w barwach bo jestem u siebie ., takie są fakty.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.279