Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 14.03.2009 godz. 17.00

strona 5/6

15 marca 2009, 00:37 / niedziela
Tego mi właśnie brakuje, że chłopaki nie gryzą trawy nie walczą nie wjeżdżają na przeciwnika tylko powolutku grają swoje a może się uda a może nie, gdzieś umarł duch tej drużyny która walczyła w drugiej lidze.
15 marca 2009, 00:46 / niedziela
taa...jak wylookalem ze kolesie wpadaja na boisko z flagami tych smierdzieli to zaraz przeszla mnie mysl ze chca zadzialac na psychike naszym grajkom...chyba im sie udalo bo mecz przeszedl im na spacerniaku....choc pierwsza polowa napawala optymizmem..no ale coz...napisze to poraz kolejny....ZIELINSKI !!! ZAPISZ SIE NA KURS GDZIE NAUCZYSZ SIE MOTYWOWAC ZAWODNIKOW NA 2 POLOWE MeCZU...DO CHUJA!!! to tyle... ryba na lawke...trafarski dno...hirsz beznadzieja...roalski wiecej wiary czlowieku bo swoim lekiem to ty dobrej akcji nie zbudujesz...kaczmarek,kowalczyk,cvirk,kawa,surma,b ak na malym plusie, ale na malym....mam nadzieje ze kiedys zaczna wierzyc w siebie jako druzyne grajac na wyjezdzie....ale to chyba nie w tym sezonie...generalnie Slask-Wiselka-Lechia Gdansk...

Tylko Lechia Gdańsk!!!
15 marca 2009, 04:46 / niedziela
K…wa! Były punkty do wywiezienia ze sraxy! Trzeba było tylko bardziej w to uwierzyć, więcej konsekwencji w 2giej połowie, „granie swojego futbolu” i przynajmniej 1 pkt by był. Na teraz jesteśmy mądrzejsi o wypowiedź trenera Płatka: „- Dziękuję moim zawodnikom i przepraszam ich za to, co usłyszeli w szatni, bo to było naprawdę niecenzuralne”.
Może i nasi ulubieńcy powinni dostać „motywacyjnego kopa” ? A może dostali? Ale jak to w wyszło w praniu-widzieliśmy…To My oddaliśmy w II połowie pole pejsom, a nie sraxa błysnęła…
I jeszcze 3 sprawy:

Pkt 1 )
Rybski jest „pod formą. Miało być przebudzenie, a jest stagnacja. Wyglądał na lekko zagubionego. Kilka niecelnych podań. W odbiorze – stateczny- pracuje bez przekonania, nie ma w sobie nic z wojownika, a tylko pod tym warunkiem jestem w stanie jako kibic go zaakceptować ( słabszy występ, ale WALKA!!!). Andrzejku! Pamiętamy dobrą formę z II ligi! Ale My tu walczymy o utrzymanie w Ekstraklasie na miłość boską!!! Stwórzmy nową jakość!!! Ktoś powie: „on grał przecież na pozycji napastnika! .Powinien być obsłużony jako napadzior…” Otóż nie tak do końca; wystarczy spojrzeć na Kowalczyka, jak typ haruje na całej szerokości. Nasz zespół nie ma (póki co) niestety typowego egzekutora…

Pkt2)
Panie Kapsa: uderz się w pierś!!! Moim subiektywnym zdaniem zawaliłeś 2 bramki w tym meczu! Twoje szczęście, że Bączek ma kontuzję, ale na nieszczęście brak Ci tymczasowo rywalizacji...

Pkt)
Arek Mysona…
Widać, że zostawia sporo zdrowia w ofensywie i mnie osobiście to się podoba. Ale zbyt wiele „dziur w defensywie” przy indywidualnym kryciu. A i błędy w utrzymaniu „linii” się przytrafiają…

W tej sytuacji pozostaje Panu Panie Jacku sprawdzić Zabłockiego i Bajica w następnym spotkaniu. Ryba pod formą, Wąłąkiewicz zbyt mało kreatywnie…

Teraz tylko „poturlać” Czarne Pazury z Bytomia!!!
Jesteśmy w końcu drużyną swojego boiska!!!!
A my swoje!!!
15 marca 2009, 08:36 / niedziela
Jeszcze będe bronić Mysony bo sam na lewej stronie nic nie zdziała to Rogalski jest cienki nie ma odbioru i w ataku dno. Może trzeba Wołąkiewicza dać na środek obrony Cwirk na lewo a Mysona na lewą pomoc ?
15 marca 2009, 09:20 / niedziela
Dwoma defensywnymi zawodnikami w srodku pola gradu bramek niestety nie strzelimy. Brakuje Trałki. Duet Trałka - ofensywny, Surma - defensywny byłby teraz jak lekarstwo. Dwie następne dziury to lewa pomoc, która niestety nie istnieje i ktoś w ataku do pary z Kowalczykiem, bo ten jest zawsze sam z przodu jak ma piłkę przeciwko 3 obrońcom.

Dużym problemem jest to, że Lechie strasznie łatwo jest rozpracowac. Rację ma Płatek mówiąc, że Lechia to tylko Kaczmarek ciągnący lewą stroną i wiatrak Kowalczyk. I to cała nasza artyleria jeśli chodzi o ofensywę - stanowczo za mało!!!

I to są tylko braki w pierwszej 11, a gdzie jeszcze ławka, która wnosiłaby coś do gry...
15 marca 2009, 09:23 / niedziela
*"Kaczmarek ciągnący prawą stroną" oczywiście.
15 marca 2009, 10:56 / niedziela
Pisałem już wcześniej, jak najbardziej można grać z dwoma defensywnymi pomocnikami w środku, ale do tego trzeba by mieć dwóch takich skrzydłowych jak Kaczmarek i dwóch napastników (a my nie mamy żadnego, Kowalczyk robi wiele szumu, zalicza czasem niezłe mecze, jednak to nie jest egzekutor, bardzo często wraca do środka pola).

Faktycznie najbardziej boli brak podjęcia walki po stracie bramki. No, ale tak to jest, jak na ławce ma się takiego kogoś jak Zieliński.

PS. Ciekawe kiedy Koala wreszcie da szansę Zabłockiemu, co z tego, że nie przepracował całego okresu przygotowawczego?Idąc tym tokiem rozumowania - to chłopak zadebiutuje w Poznaniu z Amiką. Spokojnie mógł zagrać z 15-20 minut w Krakowie zamiast Roberta "wieczny talent" Hirsza.
15 marca 2009, 10:56 / niedziela
Dobrze że gol wpadł na3-1 dla nas bo w dwumeczy jestesmy lepsi od cracovi i przy tylu samych punktach bedziemy nad nimi w tabeli
15 marca 2009, 11:39 / niedziela
To co zauważało w II lidze niewielu, teraz widzi każdy. Rogalski to śmierdzący leń i gwiazdorek!!! Często po swoich idiotycznych kiwkach traci piłkę i spacerkiem wraca z połowy rywala, zostawiając lewego obrońcę samego!!!!! Kiedy znajdzie się trener, który wyjebie go ze składu??

Może sobie gwiazdorzyć w KSZO Ostrowiec lub MKS-sie Mława (z całym szacunkiem dla Mławskich Lechistów), ale nie w drużynie Ekstraklasy!!!!!!!!

No ale co tu dużo pisać, jaki trener, takie lewe skrzydło!
15 marca 2009, 11:43 / niedziela
"No ale co tu dużo pisać, jaki trener, takie lewe skrzydło!"

No tak, wkońcu tyyyyyyle mamy dobrych lewoskrzydłowych. ;) Co do reszty się zgadzam.
15 marca 2009, 12:08 / niedziela
Nasz jedyny pomysł na granie to rajdy albo Kowalczyka albo KAczmarka. Bramke strzelilismy z przypadku odbiła sie komus od ucha trafil do Surmy i on strzelil. Nasza druzyna nie ma charakteru...Jaki trener taka druzyna Trener Fajfus mieka faja to i druzyna nie potrafi sie zebrac i grac na pelnej kur..
15 marca 2009, 12:17 / niedziela
Ludzie,gra Rogalskiego byla walkowana juz dawno temu !
Ten chlopak po prostu przechodzi kolo meczu,markuje,ze gra w pilke,pozbywa sie pilki jak najszybciej tylko moze.
Dziwicie sie,ze Mysona tak gra,jak gra,ale w kim ma upatrywac pomocy,jak rogal udaje,ze gra w pilke ?!
Na tego grajka juz patrzec nie moge.
15 marca 2009, 12:29 / niedziela
Wariat, skoro nie mamylewoskrzydłowego, to dajmy grać juniorowi. Może nie będzie grał olśniewająco, ale przynajmniej będzie gryzł trawę. A za dwa- trzy sezony na 1945% będzie przynajmniej ligowym kopaczem.
15 marca 2009, 12:46 / niedziela
Pomoc od lewej - Kaczmarek - Surma (defensywny) - Kowalczyk (Rybski, Bajic) - Wołąkiewicz (defensywny) - Wiśniewski.
Z przodu Trafarski (Zabłocki. Buzała)
To jest system na wyjazdy i łapanie przynajmniej jednego punktu.

Z góry zastrzegam, że za podpowiedź od Ziela nie wezmę ani grosza.

Aha, won z Rogalem na ławę, albo do ME.
15 marca 2009, 13:05 / niedziela
Co do Rogala to macie sporo racji, ja jednak bym go zostawił w Lechii, bo z pewnością przyjemnie jest mławskim Lechistom, że piłkarz z ich miasta gra u nas :P.

Co do powyższego składu, to ja na prawej pomocy wolałbym Kawę, a Pęki w defensywie.

A, i Hirsza bym do rezerw odesłał, a zamiast niego dał jakąś szansę Szałędze - byłem za tym, by odszedł zimą; jednak w rezerwach imponuje formą, więc może faktycznie można byłoby dać mu ostatnią szansę.

PS. Szkoda, że Piotrowskiego nie zakontraktowali, bo przydałby się ktoś o takich warunkach fizycznych na szpicę, mógłby spełnić podobną rolę jak Ślusarski w Craxie.
15 marca 2009, 13:13 / niedziela
kapsa musi zdecydowanie poprawic gre na przedpolu jak chce sie stac kompletnym bramkarzem.Na lini jest naprawde dobry ale przy dosrodkowaniach jest bezradny
15 marca 2009, 13:24 / niedziela
A ja uważam że tej drużynie potrzebny jest psycholog . Bo o ile w meczach u siebie gra wygląda jako tako to na wyjazach drużyna dostaje jakiejś blokady i gra totalną padakę ! Chociaż tak naprawdę to najlepszym psychologiem drużyny powinien być trener . Ale że my mamy takiego "spontanicznego" trenera , "mistrza motywacji" , który jak przeżywa mecze to każdy wie , więc jedynym wyjściem jest zatrudnienie psychologa .
15 marca 2009, 13:26 / niedziela
jest jeszcze rozwiazanie takie,ze skoro mamy trenera ktory nie potrafi krzyknac i zmobilizowac zawodnikow w szatni to moze zatrudnic asystenta trenera ktory posiada takie cechy
15 marca 2009, 13:42 / niedziela
holy fan, gra na przedpolu jest bolączką obu naszych bramkarzy, czy to Kapsa czy to Bąk i tu akurat wypominanie jednemu czy drugiemu tego nie ma sensu, bo oboje dają ciała w tej kwesti.

Jednak co do bramkarzy to chcialbym zauwazyc ze sa kluby ktore zazdroszcza nam posiadania 2 rownorzednych bramkarzy. Patrzcie chocby Wisla czy Śląsk, ktorzy tak naprawde nie posiadaja nawet sredniej klasy bramkarzy.
15 marca 2009, 13:44 / niedziela
Z tym raczej nie powinno być problemu. Znalazło by się paru "motywatorów" na trybunach. Miejsce znane, hihi.
15 marca 2009, 14:07 / niedziela
No to tradycyjnie moje opinie o naszych graczach
Kapsa-po 2 dobrych meczach dziś bardzo słaby mecz(uważam że 2 bramki są jego)

Obrona -słabo ale jak może być inaczej jak wpadają 3 bramki
Cvirik-może nie najgorzszy wystep ale wynik tworzy historie
Bąk- podobnie jak wyżej
Kawa poprawny wystep
Mysona -niestety bardzo dużo strat i błędów. Słaby występ

Pomoc

Surma -sredni występ ale nie zawiódł tak bardzo
Kaczmarek- pomimo wysokiej porażki dobra gra
Hubert- BEZNADZIEJNY występ nic nie pomaga w ofensywie a jeżeli przegrywa się 3-1 to znaczy że w obronie też niewiele dał.Na jego obrone mówię to nie jest jego pozycja on tu jest jak bezradne małe dziecko
Rogal-słaby występ

Atak

Kowalczyk -niestety wraca do starej formy słaby występ
Ryba-uważam że to słaby występ chociaż bardziej mi się podobał niż Kowalczyk

Zmiany
Trafalski -słaby występ ale uważam że my nie możemy grać na 2 wysokich napastników bo wtedy gra w ataku wogóle nie istnieje
Hirsz dla mnie jego występ to zupełne nieporozumienie a co do jego występu powiem Beznadzieja
3 zmiana ja pytam dlaczego nie wykorzystana

Trener -bardzo słaby sposób prowadzenia przez niego tego spotkania ,błędne zmiany uważam że jak wchodził Trafalski to powinien wejśc w miejsce Kowala.Owszem Ryba też powinien zejsc ale wjego miejsce trzeba było dac Wiśnię albo Buziego i takie 3 zmiany bym wprowadził ,a nasz treneiro wpuszcza Hirsza no i cały czas Hubert jako pomocnik normalnie łamię chłopakowi karierę bo on sobie na tej pozycji zwyczajnie nie radzi.
Niestety jeszcze raz powtarzam że trener jest do zmiany
15 marca 2009, 14:45 / niedziela
Zielony Zielony jak już oceniasz gre drużyny to chociaż pisz poprawnie nazwiska bo zawodnika takiego jak TrafaLski nie ma w LG :D. Pozdro.

!!!!!Czy wygrywasz , czy nie , Ja i tak kocham Cię w sercu moim LECHIA , najwspanialszym klubem jest !!!!!!!!!!!!!!!
15 marca 2009, 15:10 / niedziela
Gra Naszej drużyny była katastrofalna. O ile w pierwszej połowie ta gra się jako tako kleiła to już w drugiej połowie to totalna porażka. Nie wiem czy przypadkiem Zieliński nie rozluźnił chłopaków w przerwie... Nie rozliczam zawodników z talentu , bo on nie jest wszystkim dany ale o zaangażowanie w grę - gra na całego i walka do upadłego. Inaczej to można równie dobrze oddać walkowera , bo po co się przemęczać... Jeżeli to czyta Pan Treneiro to niech sobie weźmie do serca ,że mamy zdobywać pkt na wyjazdach, a jeżeli ktoś już zawali mecz to albo trybuny albo ME tak ,aby każdy wiedział , że nie można przejść obok meczu. Osobiście nie winię Kapsy za bramki , ale zawsze można się uderzyć w pierś i powiedzieć , że się coś zawaliło oraz obiecać poprawę. Tyle w temacie. Czekamy teraz na 3 pkt z Polonią Bytom.

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!!
Tylko Lechia
15 marca 2009, 15:14 / niedziela
Kolejny beznadziejny mecz pana ROGALSKIEGO, kazde dojście do piłki to strata!!!!
dlamnie tobył najsłabszym zawodnikiem w całym meczu!!
Niemamy nikogo kto mógłby go zastąpić???
15 marca 2009, 15:25 / niedziela
no rzeczywiscie popełniłem błąd i przepraszam naszego gracza.Piotra Trafarskiego za błędną pisownię jego nazwiska .Oby jego dalsze występy powodowały że bedzie bardziej zapamietywany nie tylko z powodu pomyłki w nazwisku ale jego dobrej gry
15 marca 2009, 15:31 / niedziela
prawda jest bolesna jak wynik tego meczu!!!!!!! szkoda pisać jacy to kopacze a nie piłkarze ale fakt jest jeden ,zielek nie ma jaj i nie potrafi zjebać piłkarzy żeby lepiej grali a jeżeli to robi to nie jest autorytetem dla piłkarzy i dla tego mają go w d... a pan Płatek wygarną tym łbom pasiastym i wynik był taki jak każdy widział. Za tydzień 3pkt muszą być czy im się będzie chciało czy też nie...
15 marca 2009, 17:09 / niedziela
ciagle placze :] pierwsze 10 min moglo ustawic mecz ale niestety tragiczna skutecznosc. do konca pierwszej polowy bylo niezle... potem jak zwykle na wyjazdach. 4 pkty w 10 meczach chwaly nie przynosza ale znowu jebanie pilkarzy od kopaczy itp. robi sie dosc nudne. za tydzien wygrana i znowu sranie z radosci, glosowanie na parade i gola kolejki na ekstraklasa.tv itp. czas na podsumowania jest po wykonanym lub nie zadaniu. taka sinusoida zjeby-pochwaly swiadczy o rozumiowaniu na poziomie przedszkola. jak nie wygramy za tydzien to bedzie mozna sie zaczac martwic... na razie 4 punkty w 3 meczach... moze byc ostatecznie ;] do tego w ten weekend kolejka cudow, szkoda, ze my nie sprawilismy niespodzianki...
15 marca 2009, 17:23 / niedziela
przy takiej grzze zespolow z dolu jak dzis i wczoraj zwyciestwa u nas nie dadza nam spokoju tu trzeba lapac punkty na wyjazdach i walczyc i jeszcze raz WALLLLCZYC !!!!! gornik dzis lecha zabiegał piast sledzi to samo a my???? kurwa bronimy sie przy 0-3 to jest do h...a nie podobne

i nie mamy prawa grac u siebie 2 defensywnymi pomocnikami z takimi druzynami jak ruch czy bytom bo to nie tedy droga - bo mamy pizde oddychajaca rekawami po 20 min na lewym skrzydle !!!!! KACZMAREK JEST LEWOSKRZYDLOWYM !!!!!
15 marca 2009, 17:31 / niedziela
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie wystawić na lewe skrzydło Kaczmarka a na prawe Wiśniewskiego? Panie Zieliński myślenie nie boli naprawdę !!!!

Ps. A może pytanie powinno brzmieć nieco inaczej czy ma pan jaja?
15 marca 2009, 18:32 / niedziela
Wiślacy dzięki za wspaniałą gościnę i czekamy na Was by móc się odwdzięczyc , pozdrowienia z Biało-Zielonych Kartuz
15 marca 2009, 18:34 / niedziela
jedynym pocieszeniem może być to, że doping żydów to się nadaje na 3 lige...
15 marca 2009, 20:09 / niedziela
a ja wlasnie dopingiem bylem bardzo zaskoczony(nie licze oczywiscie o anty dopingu), myslalem ze na cracovii w tej kwestji jest o wiele gorzej
15 marca 2009, 21:01 / niedziela
a opinie na temat ich dpoingu wywnioskowałeś z tv czy z live?

Bo jak dla mnie obiekt i doping jak na wiejskim festynie. no i karateka trzęsipłot. te zgody ksp - ksc chyba tak mają. no i klatka 50 metrów od murawy. niech burzą w chuj ten stadion i nie budują przypadkiem nowego.
15 marca 2009, 21:43 / niedziela
stwierdzam tak, bo bylem. chcialem podkreslic ze nie mowie ze jakos mega zajebisty doping tylko ze spodziwalem sie duzo gorszej "atmosfery"

p.s:njalepszy ten chlop w przerwie co kopal plot, pozniej padl na kolana i zaczol go gryźć :P
15 marca 2009, 22:52 / niedziela
Zielony Zielony- ty byles na meczu..Kowalczyk jedyny mial ambicje zapierdalał to ze moze malo efektywnie ale skim mial grac...Bardzo sllaba obrana i pomoc!Trzeba byc jebniety zeby tak pozno przeprowadzac zmiany chyba nasz trener o nich zapomnial!Nigdy nie bylem za zielinskim wiec po tej kolejce z praca powinno sie pożegnać 3 trenerów !
15 marca 2009, 23:06 / niedziela
Mysza -mój wpis o naszych grajkach piszę ze swojego punktu widzenia ,mecz cały widziałem,wiem że Kowalczyk biegał i coś próbował ale uważam że jeżeli wprowadza się zmianę na 2 wysokiego napastnika to powinien on zmienić Kowalczyka bo na 2 takich napastników to my gramy z przodu już zupełną padakę, u nas najlepiej sprawdza się wariant jeden mały ale zwrotny i mający jako tako technikę i drugi silniejszy i dlatego uważam że jak już się ściaga Rybę to powinien wejsc albo Wiśnia albo Buzi a jak wprowadzamy Trafę to logiczna jest dla mnie zmiana Kowala.A co do zmian to się z tobą zgodzę nie wykorzystujemy w pełni swoich możliwości.
15 marca 2009, 23:25 / niedziela
Cracovia oddała trzy celne strzały - wszystko wpadło. Przyczyna - oczywiście stałe fragmenty gry i indywidualne błędy (pierwszy gol - Cvirika, drugi - Kapsy). Ruch też stwarzał u nas niezłe sytuacje do strzelenia goli, ale miał mniej szczęścia

Zadania dla Zielińskiego na ten tydzień :
- praca, praca, praca nad żarciem murawy przy wykonywanych przeciw nam stałych fragmentach gry (żeby przypadkiem jakaś szarańcza bytomiowi nie wyszła...)
- prze meblowanie składu - trzeba tym teamem trochę wstrząsnąć.
moja propozycja na Polonię Bytom:

Kapsa
Pęczak - Bąk - Cvirik - Mysona
Kawa - Bajić - Surma - Kaczmarek
Kowalczyk
Zabłocki
i duże pole manewru w zależności od sytuacji na boisku i upywającegoc czasu (Wiśniewski, Buzała, Rogalski, Piątek, Hubert)
16 marca 2009, 07:16 / poniedziałek
Kawa TOTALNA padaka. Wygladalo to tak jakby zjadla go trema bo kompletnie nie wiedzial co sie dzieje na boisku
Mysona zagubiony w obronie ale im dalej od wlasnej bramki tym moim zdaniem lepiej. Brak wsparcia Rogalskiego
Rybski dochodze powioli do wniosku ze ekstraklasa to za wysokie progi dla niego. Praktycznie nic nie gral.
Trafalski niby sie staral niby biegal ale tez jakos tak bez przekonania.

Ogolnie nasi grali naprawde niezle w pierwszej polowie Kaczmarek zasowal na prawej stronie. Kowalczyk to samo widac ze bardzo mu zalezalo!!! Druga polowa to zupelnie inna bajka nasi zalamali sie jak stracili bramke w 51 i 56 minucie!!! I zaczela sie nerwowka!

PS. Z pewnych kozackich :) zrodel wiem ze Zielinski umie przeklinac!!!
PS2. Podobalo mi sie to ze nasi przyszli podziekowac nam za to ze bylismy!!! Kowalczyk wielki plus za swoje zachowanie.

PS3. Jebac Metala ta stara kurwe kanara!!!
16 marca 2009, 08:01 / poniedziałek
myslalem ze sie przeslyszalem,ale po strzeleniu bramki na 3-1 J.Zielinski krzyknal w strone grajkow.."brawo.brawo,wezcie sie qr..wa do roboty""czy jakos tak..wiec moze masz dobre te kozackie zrodla:-))
16 marca 2009, 08:53 / poniedziałek
Naszym piłkarzom pojebało się we łbach. Myślą że są w Indiach i udają święte krowy. Trzeba ich szybko sprowadzić na ziemię i zabrać do pgr-u na tydzień. Tam zobaczą jak się gryzie trawę.
16 marca 2009, 09:09 / poniedziałek
Oni chyba tak nie myślą ale jedno jest pewne że są słabi ale z drugiej strony można być słabszym ale wole walki i ambicje trzeba zawsze mieć!!i tego trzeba ich nauczyć!
16 marca 2009, 09:16 / poniedziałek
Rogal za ten występ na ławę lub do IV ligi (tylko nie do MESY) a dać szansę młodemu np. "Pele" z MESY napewno bedzie gryzł trawę!
16 marca 2009, 09:24 / poniedziałek
Wczoraj oglądałem macz Celtic-Rangers.Naprawde mecz był marny a grały dwie najlepsze drużyny w Szkocji.Brak pomysłu na gre z obu stron,chaos i marny poziom taktyczno-techniczny ale jedno co było widać z obu stron WALKA!!ZADZIORNOŚĆ ,BIEGANIE i CHĘĆ WYGRANEJ!!i mimo wszystko chciało sie to oglądać !!!
16 marca 2009, 10:00 / poniedziałek
Lechia w tym sezonie na wyjazdach gra jak nasza Repra przez cale zycie z niemcami. Wychodza na boisko i sa przekonani, ze musza przegrac.
Cala druzyna nadaje sie do psychologa, nawet masażysta.
16 marca 2009, 10:08 / poniedziałek
Taaa, kupmy glebogryzarkę, zatrudnijmy ze trzech jamajskich sprinterów resztę składu uzupełnijmy juniorami, a drużynę niech poprowadzi jakiś "światowiec" pokroju Benchałera. Sukces murowany !!!
A poważnie rzecz biorąc ,to moim zdaniem problem leży bardziej w psychice niż w piłkarskich umiejętnościach zawodników. To już któryś mecz z kolei (Jaga, Bełchatów, Ruch, Łks), gdzie do straty bramki prezentujemy się naprawdę dobrze, będąc zespołem lepszym, a jednak nie potrafimy przywieźć z wyjazdu choćby jednego punktu. Nie inaczej było w sobotę w Krakowie. Nie wiem dlaczego większość tutejszych "fachowców" nie raczyła zauważyć, że Lechia przegrywając 2:0 stworzyła sobie ze dwie sytuacje bramkowe, a gdyby jeszcze sędzia pokazał ewidentną czerwoną kartkę Baranowi ( druga żółta za faul na Rogalu), to rożnie ten mecz mógł się jeszcze potoczyć.
Podsumowując Nie jest generalnie tak źle jak niektórzy tu beczą. Mamy dobry terminarz niezłych piłkarzy i jeśli za tydzień wygramy z Polonią, a w Wodzisławiu nie przegramy to będzie naprawdę dobrze !!!
16 marca 2009, 11:52 / poniedziałek
jaki psycholog...po kiego kolejna geba do karmienia...mamy PRZECIETNYCH KOPACZY, BARDZO PRZECIETNYCH do tego trenejro PIZDA! Pierwsza polowa ze sraksa w miare, okazje, presing, ale co sie stalo z kopaczmi po przerwie ano kazdy widzial, ustawili sie na 20 metrze i wypierdalanka typu A klasa! Panie Zielinski do pilki trzeba miec jaja a nie wydmuszki! granie na remis jak byla okazja uszczypnac przeciwnika to kazales sie im cofnac i wypieralac piki po plecach wlasnych zawodnikow! MY NIE POTRAFIMY SIE BRONIC ZROZUMCIE TO WRESZCIE! za duzo bledow indywidualnych, my musimy atakowac a nie czaekac ze moze cos sie uda!albo wybiegamy zwiyciestwo albo bede nas karac za GLUPOTE!
a MY swoje Zielinski & Michalski Co. WYPIERDALAĆ!!!!!!
16 marca 2009, 13:01 / poniedziałek
Nie miałem okazji oglądać meczu, widziałem tylko bramki, więc trudno się odnieść co do gry. Natomiast na wiosnę zdobyliśmy 4 punkty co nie jest wcale złym wynikiem. Takie zespoły jak choćby 2 Polonie, Bełchatów, Odra mają w dorobku po 1 pkt gdzie np. Polonia W. ma dużo lepszych piłkarzy. Z za miedzy też tylko punkcik na wiosnę nie wspomnę że Legia ma taki sam dorobek wiosenny jak my.
Wyjazdy to rzeczywiście tragedia, ale Jaga ma zero zwycięst na wyjeździe ( 4 remisy) , kiepsko jak my na wyjazdach gra jeszcze Górnik, nie wiele lepiej 5 pkt. Odra, Cracovia.
16 marca 2009, 13:19 / poniedziałek
Napisze kilka slow o Trenerze.
Trener Jacek Zielinski nie jest najlepszym trenerem, i kazdy o tym wie. Jest w Lechii wiec go szanuje. Ja sie nie wypowiadam nad tym czy maja go zwolnic czy tez zostawic.
Ale... jak by go zwolnili to jest wolnych 2 szkoleniowcow Jacek Zielinski z Poloni W i Marek Motyka zwolniony z Poloni B. Ten pierwszy jest bliski Ruchu, ale jeszcze jest nie zly trener Motyka. Wiec jak chca zwalniac to z glowa.
16 marca 2009, 13:24 / poniedziałek
co ty pleciesz...co z tego że polonia jest w dołku i ma jeden punkt(ale zobacz z kim grała pierwsze mecze wisła i legia)oni spokojnie zostana w lidze,nie patrz na druzyny z gory tabeli... jagiellonia fakt nie wygrala na wyjezdzie ale grala z lechem i przegrala tylko 1:0 a nie 3;0. wygrała z legia i arka..
Zabrze na wyjezdzie wygralo i o maly wlos nie wygrali by z lechem
jedynie odra...
wiec co nam po tych 4 punktach jak czekaja nas bardzo trudne mecze...z druzynami z dołu tabeli które są w "gazie"
16 marca 2009, 14:09 / poniedziałek
Nagrał ktoś może tego ziomka co z płotem walczył i kamieniami rzucał? :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.258