Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA - Polonia Bytom, 22.03.2009. g.14:45

strona 1/6

16 marca 2009, 14:00 / poniedziałek
Po nie udanej wyprawie do Sraxy ,kolejny mecz u siebie, gdzie na szczęście jeszcze jako tak gramy i wygrywamy.Mam nadzieję,że to już były ostatnie bramki z stałych fragmentów gry jakie stracilismy do tej pory i więcej już ich przynajmniej przy T29 nie zobaczymy!!! dobrze ,że Polonia jest troche w dołku, porozbijana psychicznie,( porażka z Ruchem) , zmiana trenera,nowym chyba został jakiś Ukrainiec???jest nadzieja,że wygrana z trudem ale bedzie i 3 punkty zostaną u nas.
W dniu meczu uwaga na śledzi!!! wybierają się do nas wspomagac swoja zgodę.dotyczy to szczególnie osób podróżujących na mecz SKM od strony śledziowa.
Tylko BKS Lechia!!!
16 marca 2009, 14:39 / poniedziałek
śledzie dostali 300 biletów(wszystkie poszły) reszta to bedzie polonia.
16 marca 2009, 15:09 / poniedziałek
sledzie spryciulki, sami lubia przyjechac ale nikogo nie wpuszcza bo remont sektora, odslona 2353... hehe. tylko zwyciestwo, niech brudasy popatrza na nasza wygrana
16 marca 2009, 15:16 / poniedziałek
Juz na meczu z Cracovia byly takie przypadki, ze jak ktos jechal od strony wioski pod sopotem to kilka osob musialo oddac szaliki. Wiec uwazac.
16 marca 2009, 15:29 / poniedziałek
Niestety biedaczki z wioski rybackiej wstydzą sie pisnąc słówko swoim działaczom... Dla nich mecz bez gości to wybawienie, bo nikt ich nie wygoni ze stadionu.
16 marca 2009, 17:08 / poniedziałek
Davor
16 marca 2009, 14:39 / poniedziałek
śledzie dostali 300 biletów(wszystkie poszły) reszta to bedzie polonia.

Poszło dopiero 50% ich. A czarne paznokcie chcą im dać jeszcze 50 szt.
16 marca 2009, 18:09 / poniedziałek
oby 3pkt,

Lechista_UK ma racje ostatnio po Slasku towarzystwo ze sledziowa pałętalo sie po Oliwie watacha i wylapywali pojedynczo, bo jak widac na wiecej ich nie stac
16 marca 2009, 18:28 / poniedziałek
Paradoksalnie nieźle nam ostatnio idzie ze śląskimi drużynami. Z Górnikiem, Odrą, Ruchem u siebie wygraliśmy, w zeszłym sezonie dwukrotnie punknięte Katowice, teraz pora dołączyć Polonię Bytom do kolekcji!
16 marca 2009, 18:38 / poniedziałek
Oby, oby. Z Bytomiem raczej nam się dobrze nie gra... Trochę to wszystko kiepsko wygląda, bo poza Pol-bytem reszta punktuje. Tarminarz nie jest najgorszy - jeszcze - potem będą schody.
Lechia gra przeciętnie i ja bardzo liczę na to, że zgłoszą się do spadku inne kluby... Póki co takim jest właśnie Bytom.
Może wreszcie Wodzisław? A na baraż kupa... i oki.
Jest w każdym razie gorąco.
16 marca 2009, 18:50 / poniedziałek
3pkt. musza byc. Mam nadzieje, ze sie zrewanzuja Poloni i walna ich 3:0 lub 4:0.
Ale tez dobrze bedzie jak wygraja przynajmniej 1:0.
Nasi kopacze musza wrescie sie odsknac, i wygrac a potem walczyc w Wodzislawiu do upadlego!
A tak w ogole to mam nadzieje, ze Surma po tej bramce w Krakowie sie otworzy i strzeli jeszcze kilka.
A sledzie przyjada i zobacza jak Polonia dostaje baty. Ich tez to bedzie czekalo.
16 marca 2009, 22:40 / poniedziałek
nie dodawajcie trzech punktow przed meczem.fakt ze polonia przegrala ostatnio nie znaczy ze sie nie zmotywuja na mecz.a od Lechii oczekuje ze beda zapierdzielac przez 90 minut i ze beda gryzli trawe.musimy wygrac ten mecz!!!!
16 marca 2009, 23:33 / poniedziałek
Jude String napisal:
"Poszło dopiero 50% ich. A czarne paznokcie chcą im dać jeszcze 50 szt"

Cioty z Wioski rybackiej na dzien dzisiejszy oglosily ze zostalo im tylko 32 bilety na ten mecz wiec info o polowie juz nieaktualne :)

A tak odbiegajac od tematu...
Ciekawe czy pojada normalnie czy przez Szczecin :)

TYLKO LECHIA !!!!
16 marca 2009, 23:41 / poniedziałek
Ja mysle, ze przez Bytom:).
Cracovia jak jechala do Gdanska to jechala przez Gdynie :)
16 marca 2009, 23:46 / poniedziałek
kur... ze im sie tak chce na okolo :)
mogliby sie w swoim stylu jebnac na glebe polapac jeden drugiego i moze jakos by sie udalo :)

Oczywiscie bez napinki :)
...ot takie luzne rozmyslenia :)

TYLKO LECHIA !!
17 marca 2009, 05:58 / wtorek
"Ja sie Was pytom, co to je Polonia Bytom ?? "

niech bedzie chociaz 0,5 : 0 :) Wazne trzy punkty
17 marca 2009, 11:16 / wtorek
Jeżeli z Polonią nie wygrają i to u siebie to naprawde Lechia będzie walczyć o utrzymanie...Bo potem jeszcze w miare łatwa Odra, a potem sami trudni przeciwnicy i 30 kolejka z Piastem ;) Ciekawe czy mecz z Piastem będzie decydujący ;)
17 marca 2009, 12:14 / wtorek
Oby nie był decydujący. Najwazniejsze wygrac ze wszystkimi którzy są w naszym zasiegu tak jak, Polonia B., Jagiellonia, Odra, Arka, Górnik, Piast...
17 marca 2009, 12:50 / wtorek
"łatwi przeciwnicy"...możecie pomarzyć..naszych panów trzeba na męską rommowę zaprosić, bo miotają się bez celu jak napite mróweczki, nic sobie nie robią z ich sytuacji..tu nie ma co myśleć ale brać ich na dywan..Takie knucie ile nam jeszcze brakuje do utrzymanie zemści się szybko..
17 marca 2009, 16:06 / wtorek
No z tymi śledziami będzie problem ja mieszkam w Sopocie i myślę jak wrócić chyba taksówką trzeba będzie uważać.
17 marca 2009, 16:18 / wtorek
obiektywny
nie siej paniki,jak masz jakieś obawy to zostań lepiej w domu,oczywiście,że trzeba byc czujnym,ale bez przesady!!!
Tylko BKS Lechia!!!
17 marca 2009, 16:46 / wtorek
Przypominamy o tym, że na meczu z Polonią będzie obowiązywał program naprawczy młyna :) wszystkich chętnych zapraszamy pod zegar !
17 marca 2009, 18:11 / wtorek
Obiektywnyy:
Jak masz taki problem, to jedz jak mowisz taxi lub... Masz tutaj
odnośnik
17 marca 2009, 21:29 / wtorek
oprocz 122 ma 143 i 117 z Sopotu do Oliwy a tam mozna przesiasc sie na tramwaj lub 127 do Wrzeszcza!!!

wiec juz nie plakac ze sie boicie jechac!
17 marca 2009, 21:49 / wtorek
do Obiektywnyy:
jeśli samemu masz stracha jechać, to zadziałas cos i jedź z jakąs grupką z sopotu, przeciez Sopot jest BIAŁO - ZIELONY! to napewn oz kims spokojnie podjedziesz
17 marca 2009, 22:23 / wtorek
obiektywny:)nie boj sie:)i tak masz blizej niz ja na Lechie:)jedziesz z sopotu a ja jezdze z gdyni,wiec nie pekaj:)no chyba,ze masz 14-15 lat:)ale wtedy jedz moze z tata?:)pod opieka rodzicow nic Ci nie zrobia pewnie:)
17 marca 2009, 22:42 / wtorek
Ja pierdole o co wy płaczecie ? Przecież to forum czytają też śledzie i muszą mieć nie zły ubaw z typów co się boją wracać z meczu do domu w Sopocie.
17 marca 2009, 23:08 / wtorek
ja mam z ciebie niezły ubaw
17 marca 2009, 23:21 / wtorek
ja też
18 marca 2009, 01:03 / środa
panowie wiecie bilety od kiedy beda w sprzedazy
18 marca 2009, 07:03 / środa
Już są.
18 marca 2009, 16:51 / środa
Czy moze ktos z poinformowanych wie czy Mateusz Bak jest zdrowy i jest szansa ze bedzie do dyspozycji trenera Zielinskiego ? Po ostatnim meczu Kapsla jest bowiem problem i to powazny . Ja w niego nie wierze i mu nie ufam .
18 marca 2009, 17:11 / środa
rozmawiałem z Mateuszem w poniedziałek,przewidywany czas leczenia 4 tyg.ale moze uda się szybciej,jest w Krakowie i codziennie przechodzi rehabilitację.Także narazie Kapsel w bramce bez konkurencji.Biało Zielone pozdrowienia!!!
Do niedzieli;)
18 marca 2009, 17:17 / środa
Kapsa jest dobry, chociaż Bąk wg mnie lepszy. Ale tu nie jest problem w bramkarzem tylko a) z treneren, b) dziamdziakami, którzy po 15 min meczu nie mają już siły biegać c) brak drugiego (dla kowalczyka) dobrego egzekutora w ataku który by wykańczał akcje. Bo jak widze jak Kowalczyk biega od bramki do bramki jak szalony a reszta stoi i się gapi no to mnie krew zalewa. Dobrze, że go jeszcze nie sprzedali bo to naprawde najlpeszy zawodnik w Lechii! Atakować, nie cofać się i nie robić głupich błędów i będzie dobrze w niedziele z Polonią.
18 marca 2009, 17:26 / środa
Moze nie zaczynajmy znowu porownan ktory Bramkarz jest lepszy bo znowu bedzie klotnia na 10 stron.

Pozatym kopacze sile biegac maja co pokazali w meczu ze Slaskiem gdzie Slask wyraznie odstawal kondycyjnie od nich.

Problemem jest za to brak ambicji, agresji i woli walki...w meczach wyjazdowych, a u Rogala takze w meczach u siebie...
18 marca 2009, 17:58 / środa
Wyczułem przed meczem w Krakowie ze Surma ukłuje teraz mam dziwne przeczucie że Kaczmarek znajdzie sie w "ulubuinym" programie Szybka Piłka w 11 kolejki, Lechia nie wazne jak w jakim stylu 3 ptk niezbędne!!
18 marca 2009, 18:01 / środa
Porownania moze dla Ciebie . W Lechii jest jeden bramkarz Matti Bak . Ten co broni niech broni moze nam pomoze . Ale to nikt z krainy ktorej nie ma . ChciALBYM POZNAC PRAWDE POWROTU kAPSLA DO BRAMKI . . Moze P. Darek wyjasni . Po z\ero w sparingach to idiotyzm .
18 marca 2009, 18:36 / środa
To idz pogadaj z naszym Misiem Koala moze Cie wyslucha.
18 marca 2009, 18:36 / środa
Mozna jeszcze bilety kupic na mecz jak tak to kiedy??
18 marca 2009, 18:37 / środa
Kro - a nie pomyślałeś o bardzo prozaicznym fakcie, że w oczach Gładysia Kapsa lepiej się prezentował przed sezonem niż Bączek?

Strzec bramki ma w danej chwili lepszy z tej dwójki. Dla mnie nie ważne, czy będzie to "zasłużony", czy "środkowy palec", oby należycie wywiązywał się ze swoich zadań.
Bączek i tak przez najbliższe 5-6 meczy nie ma szans na wykazanie się swoimi umiejętnościami.
18 marca 2009, 19:40 / środa
a ile polonia dostala biletow? ? ?
18 marca 2009, 20:01 / środa
oj... musze powiedziec ze nie zgadzam sie z Toba MarkuM

Jezeli ktos Ci pluje w twarz i jest Ci to obojetne... to pomylilem sie co do Ciebie.
18 marca 2009, 20:20 / środa
Polonia wysłała do naszych sąsiadów na północ od Sopotu bilety i poszło ich już ponad 300 ;-) A z tego co wiem to w Bytomiu jakoś nie sprzedają się w oszałamiającym tempie. Na dzień dzisiejszy będzie ich u nas gdzieś koło 400 :)
18 marca 2009, 20:44 / środa
jakis tekst na plocie by sie przydal :) np.

do siebie nie wpuszczacie, a sami na krzywy ryj sie pchacie

;)
18 marca 2009, 20:45 / środa
Morwa - to znaczy, że 24 maja 2008 nie skandowałeś nazwiska Kapsy z resztą stadionu w podzięce za awans?

A jego nazwisko było skandowane jako pierwsze tego dnia, po nim był Bączek. Dlaczego? Ano dlatego, że on bronił naszej bramki w ostatnich, decydujących o awansie do ekstraklasy meczach. (Co wcale nie oznacza, że awans to tylko jego zasługa).

Rozgranicz własne uprzedzenia od dobra Lechijki. Ja to robię. (Co nie oznacza, że zapomniałem o "palcu").

Pozdrawiam.
18 marca 2009, 20:51 / środa
Panowie skonczcie juz z Kapsa. Chlopak broni naszej bramki i niech robi to jak najlepiej potrafi i juz. Co do palca to kto z nas w jego sytuacji zachowal by sie inaczej?? Kazdy z nas zrobil by to samo. Trudno stalo sie i juz. Co do tego kto ma bronic to decyduje trener... Pozdrawiam
18 marca 2009, 21:24 / środa
Powinien bronic najlepszy a nie Kapsa . P. GlaDYS sprob owal rozdac karty przed zakonczeniem przygotowan skladajac skarge do Szamy ktory grajac nie fair upublicznil skarge p. Darka . Czy to jest w porzadku ? Co naprawde broni Kapsel obejrzyj jeszcze raz mecz z craxa . Dobro Klubu nigdy mi nie bedzie obojetne i Lechia to nie jest klub Gladysia czy nie daj Boze Szamotulskiego . Kapsa za mecz ostatni tylko na lawe a Gladys do spowiedzi . Juz raz probowal rozdawac karty ale Borek wskazal mu jego miejsce .
18 marca 2009, 21:38 / środa
Nie czaje typa. tez jestem z Sopotu. I jak sie boisz to schowaj barwy i tyle. My jak idziemy na skm to zawsze barwy na sobie. kazdy wie co ma robic w razie klopotow :)
18 marca 2009, 21:54 / środa
Czy palec Kapsy był wynikiem bluzgania go, jechania mu po matce itp.?
18 marca 2009, 22:12 / środa
Jeszcze raz niech broni najlepszy . Kapsa to prowincjonalny podrzedny kieszonkowy bramkarz ze wsi . Ale jezeli jest lepszy niech broni bramki Lechii . Tylko dlaczego karty rozdal p. Gladys przed zaqkonczeniem okresu przygotowawczego , po co bramkarzae pracowali kiedy decyzje wydal wczesniej ? Czy to jest fair play ? Argument bez straty bramki w sparingach jest tak trafny jak slepy znalazl skarb . To idiotyzm . P. Darku stracil Pan moj wieloletni szacunek . Pan jest od roboty a nie od polityki . Mimo wszystko pozdro za przeszlosc .
18 marca 2009, 22:49 / środa
wiem z nieoficjalnych ale pewnych zrodel ze sledzie i brudasy zbieraja po 5 zl na oprawe na mecz z wielka Lechia, a czy my cos organizujemy?
pozdro
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030