Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

co piszą o nas czerwone świnie

strona 1/1

16 marca 2009, 21:50 / poniedziałek
16 marca 2009, 22:08 / poniedziałek
pisać sobie mogą, a historii i tak nie zmienią! WOLNE MIASTO GDAŃSK!
jeb.. komuchów.
16 marca 2009, 22:11 / poniedziałek
jak ich to boli nadal mimo uplywu czasu haha

A na drzewach zamiast liści będą wisieć KOMUNIŚCI!
16 marca 2009, 22:44 / poniedziałek
Lechia Gdansk!!! precz z komuna!!!! LECHIA GDANSK-POLSKI BASTION PRAWICY!!!!
16 marca 2009, 22:57 / poniedziałek
nie warto się denerwować, ani nawet tego czytać.
17 marca 2009, 06:04 / wtorek
Jacek Korczak-Mleczko - JKM- Jaki Kurwa Matoł
17 marca 2009, 07:06 / wtorek
Jacku Korczak-Mleczko.
Choć nie jestem już, "zakapturzonym małolatem", chętnie Ci to wszystko wytłumaczę.
PRECZ z komuną !!!
17 marca 2009, 08:06 / wtorek
Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!!

P.S. komunizm sowiecki nie był równy nazizmowi niemieckiemu - był dużo gorszy.
Dlatego trzeba walczyć z historycznymi matołami latającymi z sierpem i młotem na koszulkach.
17 marca 2009, 08:26 / wtorek
Żadko się udzielam na tym forum ale ten artykuł spowodował że otwiera mi się nóż w kieszeni!!! Jakim prawem ta szmata ma prawo jakiejkolwiek wypowiedzi?!?
Gnój powinien zawisnąć na pierwszym lepszym drzewie!!!!

Proponuje że by ten pajac obejrzał film na czasie "Popiełuszko".Wtedy zrozumie co znaczą dla Nas słowa na fladze!

A pozatym jacy zakapturzoni gówniarze?!?Większość z nas ma więcej lat wyjazdów niż ten imbecyl żyje!!!

TYLKO LECHIA!!!
17 marca 2009, 09:17 / wtorek
NIe dziwicie sie ze "pismak" tak sie oburzył, w koncu boi sie ze zawiśnie....:)
Tylko Lechia!!!
17 marca 2009, 10:14 / wtorek
odnośnik

a tu jeszcze jakis Bielik kur*ami rzuca..

A na drzewach zamiast lisci ... !
17 marca 2009, 10:50 / wtorek
Jak to dosadnie powiedział pewien pan...

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA - PRECZ Z KOMUNĄ!!!
17 marca 2009, 11:03 / wtorek
Niestety mamy teraz efekty "grubej kreski" i "rewolucji bez rewolucji".

Zamiast "okrągłego stołu". czy układów w Magdalence należało powywieszać te wszystkie czerwone ścierwa. Lasów u nas sporo, więc drzew by starczyło. Teraz te czerwone pomioty wychodzą ze swych nor, jeszcze bardziej zmutowane. Jedynym skutecznym lekiem jest szubienica, albo kula w łeb.
17 marca 2009, 11:06 / wtorek
Nie ma jak poczytac kawały z rana :D odrazu lepsze samopoczucie!! :D

Jebac pismakow!! Mozecie sobie tylko popiasc bo na wiecej nie macie jaj! :)
17 marca 2009, 11:41 / wtorek
Komunizm (tak jak i faszyzm) jest jako ideologia w Posce prawnie zabroniony. Komuchy z trybuny raczą o tym stale zapominać. Ma rację ZETO, że ponosimy skutki grubej kreski. Słowa "a na drzewach zamiast liści....." to słowa, które przeszły do historii i w takim konteście trzeba je rozpatrywać. Tego jednak niedouczeni lewacy po moskiweskich szkołach nie zauważają. Opinie trybuny i wyborczej jak najmniej mnie obchodzą. Tam przecież o prawdę i rzetelność niezwykle trudno.
17 marca 2009, 12:32 / wtorek
i czym tu sie przejmować...niech piszą..gdyby wziąć gazetke ku-klux -klanu też mozna by się dowiedzieć "ciekawych" historii, ale to przeciez im "gul" chodzi..a nam..O TO CHODZI!
17 marca 2009, 13:02 / wtorek
Ja jestem zdania ze w koncu trzeba na meczu im pierdolnac jakas oprawe anty ... Porzadna
17 marca 2009, 15:17 / wtorek
Zeto szkoda kuli kolbą w łeb.
17 marca 2009, 15:18 / wtorek
Nic nie mogło tak pomóc naszej fladze niż artykuł w trybunie:)
Teraz nikt nie ruszy, bo stanie w jednym szeregu z poglądem redakcji.

Swoją drogą - jakim cudem ktoś to jeszcze wydaje?
17 marca 2009, 17:29 / wtorek
lichnowiak - ponoć zabronione jest tylko głoszenie "TOTALITARNYCH METOD" działania tychże ustrojów, co może świadczyć o tak dużej ilości lewactwa w tym kraju czy istnienia czegoś takiego jak KOMUNISTYCZNA PARTIA POLSKI
co nie zmienia faktu, że samo istnienie czegoś takiego jest skandalem (zresztą - wystarczy wyobrazić sobie reakcję gdyby merdia znalazły info że gdzieś działa np. Polska Parta Faszystowska, raban byłby taki że o ja pierdole)
wniosek?
żyjemy w kurwa BANANOWEJ (sic) REPUBLICE

a co do J. Korczaka-Mleczko
jeszcze trafisz pod ścianę, czerwony skurwysynu
WALKA TRWA!
17 marca 2009, 18:03 / wtorek
ej ja to rozryzlem ! jak rozkminiacz

odnośnik to jest korczak mleczko (typowy ryj starego komucha) czyta wrog Lechii

a ten drugi artykul to tez on o sobie samym (wybitny dziennikarz sportowy)
tylko wiecie mniej oficjalnie swoim prostackim typowym jezykiem napisal to na co go stac
odnajdziemy cie Jacek :)
17 marca 2009, 20:38 / wtorek
18 marca 2009, 10:57 / środa
A na drzewach zamiast lisci ...........

BOG HONOR OJCZYZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
19 marca 2009, 10:29 / czwartek
JKM rzecz jasna bredzi.

Co gorsza używa retoryki Jerzego Urbana i całej bandy propagandowej minionego okresu.

Prośba jednak do Was... Czy Wy czytacie swoje posty? Czy nie dajecie właśnie pożywki takim kanaliom jak JKM?

Obserwuję lekkie rozdwojenie jaźni u niektórych.
"Bóg honor..." a za chwilę: powiesić, kulka w łeb czy coś tam coś tam...
19 marca 2009, 12:09 / czwartek
taaa, trubuna.com, chyba Trybuna Ludu

precz z komunizmem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 marca 2009, 12:28 / czwartek
co ma wisieć nie utonie...
21 marca 2009, 11:44 / sobota
,,J"estem ,, K"omunistą .,, M"leczko !!! A ja mam inicjały R.P. Tak jak Rzeczpospolita Polska :) Precz z komuną!!!
21 marca 2009, 20:08 / sobota
Jacek Korczak Mleczko jesteś ideologicznie upośledzony przez komunizm,więc się nie wypowiadaj bo flaga"Bastion Prawicy" jest ważna dla każdego Lechisty i powinna być ważna dla każdego Polaka,który walczył przeciwko zawszawionej,zeszmaconej i zakłamanej władzy PRL(która de facto wykonywała wszystko co kazał wujek stalin i inne jego pokroju skurwysyny).Więc nie pisz frajerze,że flaga powinna zniknąć i zająć się tym powinien PZPN,UEFA czy co innego bo jesteś reliktem komuny a widać szamba we łbie nic nie zlikwiduje!
Tylko LECHIA GDAŃSK!!!
Precz z komuną !!!
21 marca 2009, 21:00 / sobota
tak nawiązując do flag. Za www.polscykibice.com. Wizja przyszłości?????

"Kibice Blackburn Rovers sa w szoku. Wywieśili niewielką flage podczas wyjazdu do Londynu a stewardzi ją skonfiskowali. Stwierdzili że flaga może zostać uznana za rasistowską. Kiedy chcieli ja wywiesić na trybunie, steward poprosił ich aby ją schowali, myśleli ze wybrali złe miejsce więc zeszli na dół trybuny i zawiesili płótno na barierkach przed trybuną.

Kiedy sie oddalili obsluga obiektu skonfiskowała flagę. Na pytanie o przyczyny, steward orzekł "że flaga może zostac uznana za rasistowską". W szoku sa nie tylko fani Rovers, Radny Blackburn uznał postępowaniemArsenalu za "niedorzeczne".

Z jednej strony w kraju planuje sie akcję promujące narodową dumę i rozdaje sie tysiące flag przechodniom, a z drugiej czołowyklub uznaje ją za rasistowską.Dan Tolhurst odpowiedzialny za komunikację w Arsenalu, że klub nie dopuszcza na stadionie żadnej flagi narodowej od 2006r. Wtedy Turek z Cypru wywiesił flage nieformalnej Republiki Cypru Północnego, czym rozwścieczył innych posiadaczy karnetu, którzy przybyli z Greckiej częsci Wyspy . Arsenal słynie z otwartości na emigrantów, największy odsetek wlaśnie ma Arsenal emigrantów. Inne największe kluby Chelsea, MU , nie zabraniają eksponowac na swoich stadionach flagi nardodowej"
23 marca 2009, 09:53 / poniedziałek
komuniści pijcie mleko - bo wasz koniec niedaleko.

Moja rodzina siedziała przez komuchów na zamku lubelskim, mordowało Ich NKWD. komuchy do pieca.
18 kwietnia 2009, 09:08 / sobota
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.413