Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

apel do zarzadu!

strona 3/5

23 marca 2009, 13:15 / poniedziałek
MKNS

Darek Kubicki!!!
23 marca 2009, 13:17 / poniedziałek
Zieliński sam się nie poda do dymisji, a widzę, że i zarząd chyba nie ma zamiary nic zrobić, więc widzę dwie opcje :
1. Grupa motywatorów uda się na najbliższy trening i grzecznie, aczkolwiek stanowczo pomorze się panu trenerowi spakować i wsiąść do najbliższego pociągu i przez najbliższe dwa tygodnie przypilnuje, żeby przypadkiem nie wrócił, w ostateczności drużynę może poprowadzić Kafarski (jeszcze nigdy nie przegrali pod jego wodzą) - gorzej napewno nie będzie, a my zadbamy o odpowiednią motywację piłkarzy.
2. Skoro Pan Kuchar, ma obecnie decydujący głos, to trzeba go zasypać faxami i e-mailami z prośbami i żądaniami, aby zainterweniował - w końcu też musi mu zależeć aby ratować swoje pieniądze
23 marca 2009, 13:18 / poniedziałek
Może by tak ktoś z zarządu sie wypowiedział bo nas to niepokoi.Chcemy wiedzieć co zarząd i P Kuchar myślą o wizji spadku i co zamierzają z tym zrobic.P jenek wypowiadał sie wczoraj do telewizji orange wiele minut to może cos powie kibicom chociaż jedno zdanie.
Może pan zieliński również zajmie głos chociaż on nie juz wystarczy jemu dziękujemy.
Panie Turnowiecki gdzie Pan jesteś.
Co tak cicho.?
23 marca 2009, 13:25 / poniedziałek
Dokładnie!
to jest apel do zarządu, więc niech zarząd obierze jakieś stanowisko w tej sprawie
23 marca 2009, 14:52 / poniedziałek
Trochę dla rozluźnienia nastroju.
Różnica między trenerem Kubickim a trenerem Zielińskim. Nawiasem mówiąc zajebista bajeczka. ;)

Trener Kubicki pracuje a raczej pracował tak:

odnośnik

A trener Zieliński mniej więcej tak:

odnośnik
23 marca 2009, 14:56 / poniedziałek
sułtan
jeteś moim bogiem
dobre odnośniki
23 marca 2009, 17:11 / poniedziałek
Apelować to my sobie możemy, trzeba działać- a może moglibyśmy przygotować taczkę i ich wywieźć (Michalski, Zieliński) tak jak było to kilka ładnych lat temu już u nas praktykowane?
23 marca 2009, 17:46 / poniedziałek
Panie i Panowie nie odpuszczamy bo oni myślą że sprawa przycichnie, ale nie tym razem.Ja po meczu z łks-em pisałem by im nie odpuścić i że po trzezh czterech meczach na wiosnę bedzie dramat i nikt mnie niesłuchał.

Po prostu trzeba sie zjawić w odpowiedniej porze na treningu i zajśc po drodze do biura zarządu i wyjaśnić sobie pare spraw.
szczerze Panie Kuchar to pana nie rozumiem.
23 marca 2009, 17:51 / poniedziałek
popieram
23 marca 2009, 17:53 / poniedziałek
Oczywiście , że Popieram ale tylko pytanie kto w Miejsce Koali
23 marca 2009, 17:59 / poniedziałek
Kto w miejsce koali? KTOKOLWIEK! Gorszego trenejro mieć nie możemy!

J. Zieliński I wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem...
23 marca 2009, 17:59 / poniedziałek
Pines_LG - dla mnie Pan Józio od malowania lini na boisku wystarczy. Gościu ma większe pojęcie o piłce niż koala.
23 marca 2009, 18:03 / poniedziałek
Abstrahując od poziomu jaki prezentują wiosną nasi grajkowie, doskwiera mi ciekawość czym kierują się ludzie chroniący Zielińskiego.
Na jednej szali walka o ligowy byt, przyszłość klubu, jego perspektywy z drugiej .... No właśnie co? Nie mogę znaleźć ani jednego argumentu na rzecz tego gościa i jego pracy pożal się Boże trenera.
Panowie, jak mówiąc oględnie nie pożegnacie się z naszym treneiro, na bank wylądujemy w drugiej lidze. I to z hukiem! 99,9 % kibiców Lechii tak twierdzi i bez wątpienia ma rację. A uwierzcie mi tego spadku nikt Wam nie wybaczy!
23 marca 2009, 18:43 / poniedziałek
wywalić typa...

18 spotkań. 3 wygrane, 3 remisy, 12 porażek
23 marca 2009, 18:58 / poniedziałek
Kochany Zarządzie
Możliwe, że jest już za późno, ale jednak spróbujcie ... ratować swoje tyłki. Scenariusz jest prosty:
1) zmiana trenera - szansa na utrzymanie;
2) pozostawienie spolegliwego trenera - pewny spadek do II ligi.
Realizacja pkt. 2 to utrata posad.
Licząc na zdrowy rozsądek Szanownych Panów
Z poważaniem
BMS
23 marca 2009, 19:09 / poniedziałek
Dzisiaj krzyczy Lechia cała,
miś koala niech spirdala
23 marca 2009, 19:22 / poniedziałek
Kwestia motwacji piłkarzy, to jest chyba wielki problem... Trener mówi, że nie zabrakło ambicji i nerwowości (!).
Pełno sprzeczności w zestawieniu z wypowiedziami piłkarzy, że Polonii się nie lękali.
Skąd więc ta nrwowość?
Polonia zagrała syfiasty ligowy mecz, wykorzystała jedną okazję i wygrała. Lechia to samo tyle, że Buzi za słabo strzelił :)
Poziom meczu poniżej podgrzewanej murawy!!!
To jest KURWA ekstraklasa? Żart.
Naprawdę współczuję Zarządowi Lechii, bo wcale nie jestem przekonany, że to wina Ziela, choć w wielu klubach byłby już na zieleninie...
Po wczorajszym meczu naprawdę DEPRECHA.
No, ale 2 tyg. przerwy, to naprawdę jest ciut czasu...
23 marca 2009, 19:29 / poniedziałek
...ciut czasu na co ? Na to, żeby trener zebrał druzyne do kupy, przypomniał i co gramy i odpowiednio zmotywowal?
Przeciez własnie problem jest w tym, ze nie mamy trenera :|
23 marca 2009, 19:33 / poniedziałek
My tu gadu gadu a żaden śmierdziel z zarządu nic nie sprostowuje.Opamiętajcie się śmierdziele bez nas nie było by was!Czekamy na reakcje a wy gówno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie dac im odpocząc!!!!
23 marca 2009, 19:55 / poniedziałek
POPIERAM --- ZIELINSKI OUT!!!
TA DRUZYNA MA POTENCJAL TYLKO BRAKUJE KOGOS KTO GO W NICH OBUDZI...
NP. TAKI KUBICKI....Z TYMI ZAWODNIKAMI 5-6 MIEJSCE W TABELI GDYBY ICH PROWADZIL ...A TAK WIELKI CHUJ BO TRENER WIELKI ZIELU-KOALA CALY MECZ BUDE PODTRZYMUJE...TEZ BYM CHCIAL ZBIJAC TAKA PENGE STOJAC W POZYCJI ,,W KOLEJCE PO WYPLATE''...

PANIE KUCHAR..ZROB PAN COS Z TA BANDA PARTACZY WZAJEMNEJ ADORACJI BO JAK TAK DALEJ POJDZIE TO BEDZIESZ PAN PLUL SOBIE W BRODE ZE TYLE KASY UMOCZYLES...

...,,Całą Lechię słychać z dala...Miś koala niech spierdala !!!''
23 marca 2009, 20:03 / poniedziałek
Ja juz zacząłem wpis 21wrzesnia2008r i dalej jestem za.
Miś kolala niech s.......
23 marca 2009, 20:11 / poniedziałek
Co za idioci!!!
odnośnik
23 marca 2009, 20:17 / poniedziałek
"ale nie w kontekście możliwości jego zwolnienia, ale jego wizji budowania drużyny i jego filozofii futbolu -tłumaczy Kuchar"

ja pierdole...
23 marca 2009, 20:19 / poniedziałek
a zwolnia go dopiero jak spadniemy z hukiem!kurwa mac!!!!!!!!!!!!!!
23 marca 2009, 20:19 / poniedziałek
Komentarz gazeciarza wookasha p rozjebała mnie. No kurwa, porównać Niemrawego do Fergusona...

To chyba koszerne zioło daje takie filmy
23 marca 2009, 20:20 / poniedziałek
Ludzie...czyli w środę trzeba się pojawić przy T29 i pokazać co mamy do powiedzenia w tej sprawie...Krótko, głośno i kuurrrwwaa konkretnie..
23 marca 2009, 20:22 / poniedziałek
Popieram

Wiem ze to teoretycznie nie mozliwe ale niech Kubicki wróci
23 marca 2009, 20:28 / poniedziałek
No nie moge jak to przeczytałem, gramy kompletne dno a oni go jeszcze usprawiedliwiają!! Walczymy o życie a oni mówią, że są gorsi ! jacy gorsi ?? Górnik który rozgrywa świetne mecze, Odra po 1 zwycięstwie i z nią mamy WYJAZD, czy Cracovia co nam wjebała 3 bramy!!!!!!!!!!!!!!!!
23 marca 2009, 20:35 / poniedziałek
I CO??? I CHUJ!!!!!!!!!!!!! żaden pajac z zarządu nawet tu nie zajżał a wyjechali na te posady na NASZYCH PLECACH!!!
komenataże PAŁY-Zelinskiego, PAŁY-Jenka itd. to do kogo???? do, kurwa niewidomych głuchoniemych???!!! bylismy i widzielismy tą "ambitną gre" etc....KURWA, NÓZ SIE OTWIERA....
TYLKO LECHIA I PIŁKA DLA KIBICÓW!!!
23 marca 2009, 20:35 / poniedziałek
odnośnik

Każdy widzi brak zaangażowania i walki...on Koala pierd...graliśmy ambitnie...No kurwa, nie ma bata trzeba to "wyjaśnić" w środę ! ! !
23 marca 2009, 20:54 / poniedziałek
odnośnik ...no to jestesmy w dupie...
23 marca 2009, 20:59 / poniedziałek
Zarząd i Zieliński to przecież kolesie,po koleżeńsku dostał tą robotę.Tylko nasuwa się pytanie kiedy przejrzą na oczy.Bo nawet najmłodsi kibice dostrzegli głupotę trenera.Ciekawe czy nasz zarząd też to dostrzeże.Niech skończy się kolesiostwo i ostro się weścię panowie do roboty.JESTEŚCIE NAM KIBICOM TO WINNI.
23 marca 2009, 21:03 / poniedziałek
Nie mogę tego zrozumieć naprawde nie mogę.Jeśli to prawda to mamy tu pasztet nie do rozwiązania.
Nie wiem co powiedzieć brak mi słów.Może my nie wiemy czegoś co oni wiedzą .Albo chca znowu od a-klasy sam już nie wiem.
NAPEWNO TRZEBA ICH ZMOTYWAOWAC I NA 100% POMÓC W TAKIM RAZIE.
23 marca 2009, 21:04 / poniedziałek
...NO TO DO CHUJA WACŁAWA, JESTESMY W C Z A R N E J DUPIE!!! TU FRYZJER NIEPOTRZEBNY, MAMY MIEJSCOWY TEAM KOLESI, CO ROZMONTUJA WSZYSTKO ELEGANCKO.....
EFEKTY PRACY TRENERA NIE SĄ WAŻNE DLA UTRZYMANIA PRZEZ NIEGO POSADY....KURWA JEGO ZAPIERDOLONA MAĆ!!!!!!!
23 marca 2009, 21:06 / poniedziałek
Przeczytalem wylinkowany artykul i komentarz i troche mnie zatkalo.
Prawdopodobnie jak wiekszosc tutaj, od poczatku sezonu staram sie dostrzec w pracy Zielinskiego (sorki, ale slowo trener nie chce mi przejsc przez klawiature) jakas mysl taktyczna, wizje futbolu czy jakikolwiek wplyw (pozytywny) na druzyne - i do tej pory w zasadzie nic takiego nie zauwazylem. Powiem wiecej - mysle, ze gdyby sama druzyna sie kilka razy sama nie zmobilizowala (np pamietne derby w Gdyni) i pomoc kibicow (praktycznie w kazdym meczy u nas) - zajmowalibysmy ostatnie miejsce w tabeli juz jakis czas temu. Nie zauwazam doslownie NIC pozytywnego, co wniosl lub moglby wniesc Zielinski do gry i wynikow Lechii.
Kiedy trenerem byl Kubicki potrafilismy strzelic 2 bramy w ostatniej minucie na wyjezdzie i wygrac mecz. Teraz stracona bramka nawet u nas oznacza przegrana.
To mi wyglada na dosc duzy regres ;) O meczach wyjazdowych nawet nie pisze - kazdy to wtopa.
Autor artykulu pisze o MU i ich trenerze. Mogl oczywiscie jeszcze dodac Auxerre bodajze i ich trenera ktory pelnil funkcje z 30 lat chyba. Ale co z tego wynika ? Ze mamy trzymac Zielinskiego 20 lat...zeby ponownie awansowac do ekstraklasy ?
Moze lepiej poszukac przykladow nieco blizej - np. w druzynie Polonii Bytom z nowym trenerem.
Mozna podac tysiac przykladow kiedy zmiana trenera przyniosla pozytywne rezultaty (szybciej lub wolniej) - albo kurwa w nieskonczonosc podawac przyklad dlugowiecznosci w MU Sir Alexa.
Wiem, ze zatrudnienie zielinskiego bylo niejako w "pakiecie" z przejsciem Kaczmarka i Kowalczyka i dlatego trzeba bylo jakos sprytnie pozbyc sie Kubickiego, ktory nie wszystkim w zarzadzie lezal. Ale tak po prawdzie wolalbym jednego Kubickiego niz dwoch panow K. z Zielinskim na dokladke.

Dla tych, ktorym nie chcialo sie wszystkiego czytac wersja skrocona :
Pizdowaty trener to i pizdowate wyniki.
23 marca 2009, 21:07 / poniedziałek
A tak na marginesie to niech KUBICKI wróci .Zieliński musi odejśc .
23 marca 2009, 21:14 / poniedziałek
Brak slow na ta warszawska miernote trenerska. Jego powinni zwolnic chwile po tym jak go zatrudnili! Ja nie wiem co niektorzy sobie mysleli w tym klubie? ze co, ze z nim wejdziemy do ligi mistrzow? Ludzie obudzcie sie wreszcie, to wszystko bylo do przewidzenia a teraz wielki placz jest i zgrzytanie zebami, ktore bedzie trwalo do ostatniej kolejki.

Ja wiedzialem, ze tak to sie wszystko skonczy, jednego czego nie przewidzialem to tego, ze inne druzyny z dolu tabeli beda zdobywac punkty.

A ci ktorzy mysla, ze wygramy w Wodzislawiu to zejdzcie na ziemie. Obawiam sie, ze nawet o jeden punkt bedzie tam trudno. No chyba, ze ktos w koncu pojdzie po rozum do glowy i powie zielinskiemu, ze na trenowaniu zespolow z pierwszej ligi zna sie tak jak prostytutka na szydelkowaniu. Ja nie neguje tego, ze koles naprawde kiedys prosto pilke kopal, ale to nie znaczy, ze cholera bedzie dobrym trenerem! On nigdy nie bedzie trenerem. Jak dla mnie to szkoleniowiec na poziomie mlodego Kaczmarka i Borkowskiego (Nic do tych panow nie mam) ktorzy bardziej byli kumplami dla niektorych pilkarzy niz ich trenerami. Tutaj potrzebny jest ktos z jajami, ktos kto wytlumaczy kaczmarkowi, ze gra w pilke nie plega tylko na bezproduktywnej kiwce, ktos kto wytlumaczy Mysonie zeby niebiegal przez 69 minut jak szalony po calym boisku bo w 70 miucie niebedzie mial sily aby dobiec do pilki, ktora zmierza do bramki.

Druga sprawa to forma pilkarzy, ktora jest po prostu traaagiczna. Ani jednego pilkarza nie mozna tutaj wyroznic. Gramy bez rozgrywajacego, srodek pola kompletnie nie istnieje. Surma + Wolakiewicz, Surma + Manuszewski - jeszcze jakies eksperymenty panie trenerze?

To jest najwyzszy czas powiedziec sobie dowidzenia, po meczu z Odra bedzie niestety juz na to za pozno. Prawda jest taka, ze krakowia oraz Gornik nas wyprzedza. Jak dla mnie do spadku jest tylko 4 kandydatow: Lechia, Bytom, Gliwice i Odra. Czy uda nam sie zajac 13 miejsce na koniec sezonu, zdecydowanie w to watpie, tym bardziej, ze pozostale 3 ekipy graka od nas duzo lepiej. A w spadek jagieloni nie wierze...
23 marca 2009, 21:18 / poniedziałek
Ehh, przeczytalem news na glownej. Jednym slowem chujnia, ciekawe jakie beda komentarze po meczu z Odra...

Juz sie nie moge doczekac. :/
23 marca 2009, 21:21 / poniedziałek
12 miejsce musialo by byc bo 13 to baraz,a kto by chcial grac z zaglebiem,widzewem czy nawet zniczem?ja nie.
23 marca 2009, 21:24 / poniedziałek
sorry pomylka z mojej strony,dobrze napisales Beson
23 marca 2009, 21:25 / poniedziałek
W takim razie trzeba zarzad michalskiego i koale wyjebac!!! Jak sie tak trzymaja to niech tez razem spierdalaja!!! won i wara od Lechii (zawsze mowilem ze to nie zarzad tylko cenkie bolki co nie maja pojecia o tym co robia)
23 marca 2009, 21:27 / poniedziałek
pomysl dobry tylko kto ich wyrzuci?
23 marca 2009, 21:27 / poniedziałek
miedziak z wszystkimi tylko nie ze zniczem z wiadomych obecnych wzgledow D.K
23 marca 2009, 21:29 / poniedziałek
no tak ale widzisz baraz z widzewem?przeciez to bylaby parodia westernu.
23 marca 2009, 21:31 / poniedziałek
No to chuj...
Witaj pierwsza ligo! MOBILIZACJA!!! NA WYJAZD DO ŚWINOUJŚCIA!!!

P.S.
po sezonie 3-5 x WYPIERDALAJ (jak się nie da wcześniej...)
1. zieliński- WYPIERDALAJ! (może w 4 lidze cię gdzieś przyjmą- jeśli będziesz im płacić)
2. michalski- WYPIERDALAJ (ZE SWOIMI BAŁKANAMI!)
3. kaczmarczyk (scout)- WYPIERDALAJ (sam- bo gówno żeś wyszukał)
4. jenek- WYPIERDALAJ! (ze swoimi kumplami- patrz wyżej. w dupie się poprzewracało! a może jeszcze droższe karnety na tą pseudo piłkę nożną jebnij! w końcu już taki stary samochód masz...!)
5. turnowiecki- WYPIERDALAJ! (skoro nie potrafisz nic zadziałać).

Kurwa ich mać...
Jak przepierdolą mecz z Odra (co mnie specjalnie nie zdziwi) to przez cały mecz z bełchatowem powinno iść co chwile WYPIERDALAJ- do każdego z osobna- może w końcu zrozumieją, co się do nich mówi... Żadnych piosenek, po prostu wypierdalaj...
ja pierdole.
23 marca 2009, 21:32 / poniedziałek
To zle sie skończy,trener mial cała zime zeby poprawiac bledy to co on teraz chce zmieniac w 14 dni?????
23 marca 2009, 21:33 / poniedziałek
On nie chce nic zmieniać... On czeka do pierwszego...
23 marca 2009, 21:34 / poniedziałek
panie michalski jak nasza Lechia spadnie to bedzie pan spierdalał po Gdańsku jak niedawno na Arce !!!!!!!!!!
23 marca 2009, 21:34 / poniedziałek
zeby mial jaja to moze by cos zmienil,ale co moze zrobic facet z cipa?
23 marca 2009, 21:36 / poniedziałek
Z kim kolwiek byśmy nie zagrali w barażach to przy naszym pechu zmoczymy.Dopóki największy pech Lechii nie opuści posady trenera.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256