Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Paweł Buzała

strona 1/3

22 marca 2009, 20:44 / niedziela
Dzis po meczu z polonia gdzie 85% kibicow opuscilo juz stadion miala miejsce bardzo przykra sytuacja moim zdaniem.Kiedy to pilkarze tradycyjnie po meczu robili "kolko" wokol stadionu i przybijali piatki to tuz kolo mlynu szedl Paweł i zostal zwyzywany przez jednego z kibicow od panienek ze nie umie juz grac i tylko sie snuje po boisku.Paweł nie byl dluzny i powiedzial podkreslam prawie ze lzami w oczach "cyt. robie co moge , myslisz ze jakbym mogl nie gralbym lepiej?".Powiem szczerze zabolalo mnie to mocno i mi tez smutno sie zrobilo jak widzialem oczy Pawla tak sie nie robi.
22 marca 2009, 20:49 / niedziela
Masz racje. Tak jak oni odali dziś punkty, to tak się robi. nie można w ten sposób przegrac meczu. A ślyszałeś jaki był dłużny???? Wyżygał, że w derbach strzelił bramke!!!!!!!!!!!!!!!!! Poczuł się gwiazdą i czas dla niego się zatrzymał równo z końcowym gwizdkiem tamtego meczu.
22 marca 2009, 20:50 / niedziela
Pociesze Cie... PAWEL BUZALA TO NASZA DUMA I CHWALA! ;)

Pawel jest dobrym i solidnym zawonikiem. Szanuje go i lubie. Ale naprawde ta runda jest w jego wykonaniu slaba! Mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej!
22 marca 2009, 20:50 / niedziela
Ja tego gościa rozumiem!!!!!Jak sie widzi tych grajków to ....tragedia!.To czego ten Buzi nie może??????biegac,walczyć,gryżdz trawy ,mobilizować innych,grać z ambicją i do 90 minuty?????Chłopie ogarnij się oni żyją za nasze pieniądze,dzięki nam taki Buzi jest znany ,dzięki Lechii coś znaczy!!!Jest zawodowcem!!o pieniadze to oni potrafią się kłucić i być zdeterminowanym!!!!!Jak mu żle to niech wstaje o 4 rano i do Stoczni!!!!Takie "wyznania" to zaraz mi się krew gotuje!!!!
22 marca 2009, 20:51 / niedziela
To jakis debil nie kibic. Tak samo pojeby gwizdali po meczu... TO NIE SA KIBICE. Zapomnieliscie o derbach??
Jest chujowo ale nie mozna tak sie zachowywac.

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE.
22 marca 2009, 20:52 / niedziela
zal chlopaka no ale miejmy nadzieje ze taki "solidny kopniak" ze strony kibicow postawi ich na nogi przed kolejna runda.
22 marca 2009, 20:53 / niedziela
ja pierdole widziales dzis gre w naszym wykonaniu i dziwisz sie ze komus puscily nerwy?? gramy o zycie,nie po to awansowalismy zeby po roku spadac.Lechia to duma tego miasta i jej piłkarze musza czuc presje,a na buzale taki opierdol dobrze podziala bo gwiazdka sie z niego zrobila
22 marca 2009, 20:54 / niedziela
Suchanino z ciebie chuj nie kibic. Skoro po odpuszczonym meczu piszeszz bzdury> Prawdziwi kibice to byli w A klasie i 5 lidze, gdzie było nas kilkuset. I to od takiej osoby dostał po uszach.
22 marca 2009, 20:59 / niedziela
Ja również widziałem tamtą sytuacje i mam bardzo mieszane uczucia...

Z jeden strony szkoda mi trochę się zrobiło Buzały bo chłopak się pewnie stara a dostał taki srogi opierdziel ze jak ja to słyszałem jak na niego kibice wjechali a z tego co widziałem to byli członkowie LP to aż mi uszy zwiędły ale z drugiej strony Buzale chyba naprawdę jak to oni określili "palma odbiła" bo widać ze nie gryzie trawy tak jak kiedyś...

Ale nie chciałbym zobaczyć co by sie stało z Zielińskim jakby podszedł do płotu xD
22 marca 2009, 21:02 / niedziela
Ja zjebałem Buzałę, zresztą nie tylko jego. Rogala i innych piłkarzyków też. Nie chce im się grać w piłkę, są inne zawody. Na T29 nie ma litości dla takich piłkarzyków!!!

Suchanino, będziesz w Wodzisławiu? Bo ja tak. A ty będziesz w tym czasie napierdalał w klawiaturę!

Miś Koala niech spierdala!
22 marca 2009, 21:03 / niedziela
Szkoda, że w tych lakierkach z meczu z Ruchem Buzi dziś nie grał. Czy naprawdę tak ciężko jest zrozumieć, że wszyscy by wybaczyli porażkę, ale PO WALCE!!!

ŁKS, Piast i Bytom mają słabiuśkie kadry, ale mają graczy z CHARAKTEREM. Nasi obrośli w piórka po derbach w Gdyni.

Ja po meczu zostałem, ale w życiu nie zszedłbym przybić im piątki po takim spotkaniu.
22 marca 2009, 21:03 / niedziela
dobry opierdol zawsze działa mobilizująco, przecież nikt go od cweli niezwyzywał...
22 marca 2009, 21:10 / niedziela
Osoby które cisnęły tym hmm Piłkarzom (?) miały w 100% rację , jak się Buzi popłakał to dla tego że usłyszał przykrą prawdę i żyje cały czas derbami! Czas się kurwa budzić a obudzimy ich MY bo kto inny Kołala? , Radzio ? Błażej? wątpię bo jak by mieli ich budzić to by obudzili ;) , Bardzo dobrze że usłyszeli kilka gorzkich słów , teraz w miarę czasu będę sprawdzał obecność Pana Zielińskiego na treningach i zobaczymy czy to on prowadzi drużynę na treningach czy Kafar bo jakoś pechowo co widzę trening naszych to prowadzi go Kafar .
22 marca 2009, 21:18 / niedziela
Na meczu też widziałem, że Kafar parę razy gestykulował, a zieliński robił to co potrafi robić najlepiej- pilnował czy się słupek nie przewraca...
22 marca 2009, 21:18 / niedziela
Szczerze mówiąc zrobiło mi się trochę szkoda Pawła gdy ze łzami w oczach mówił że robi co może i się stara,ale taka jest piłkarska rzeczywistość , jak nie walczysz , nie gryziesz trawy to się przekłada na wyniki , płakać mi się dziś chciało jak oglądałem naszą Lechie , drużyna bez charyzmy , pociągu do gry , trener Zieliński powinien motywować zawodników,jak grają słabo trzeba ich srogo opierdolić to od razu biorą się w garść,ile razy tak było za czasów Darka Kubickiego , Zieliński nie żyje meczem , podpiera budkę i rozmawia z rezerwowymi , powinien drzeć mordę na zawodników żeby ich zmobilizować stać przez 90 minut przy linii boiska.Po takich meczach jak z polonią czy sraxą Zieliński udziela wywiadu i mówi : dzisiaj chłopaki zagrali ambitnie ale zabrakło szczęścia , no co to kurwa ma być ??Potrzebujemy na stanowisku trenerskim człowieka który ma `jaja` , Zielek powinien chociaż raz pokazać że ma jaja i sam podać się do dymisji zanim zrobi to zarząd,chociaż szczerze w to wątpię , naszym celem na ten sezon jest utrzymanie się w OE , a jak na rzazie mamy 1 punkt przewagi nad strefą spadkową . Z całym szacunkiem dla pana Zielińskiego WYPIERDALAJ !!!!
22 marca 2009, 21:21 / niedziela
a ja się pytam - kiedy kurwa były te derby?!?!

wtedy jakoś nie prostestował gdy go wynoszono na fotele prezydenckie, czyli znaczy się za tę jedną bramkę ma wciąż być uwielbiany, bo 'strzelił w Gdyni'?
no kurwa, bez jaj, życie to nie je bajka
a to, że usłyszał parę słów - to tymbardziej powinien się nad sobą i swoją grą zastanowić, zresztą - po takim...czymś powinien się tego conajmniej spodziewać
(pozatym - to właściwie odnosi się do wszystkich 'pracowników' (bo ciężko mi ich nazwać wogóle 'piłkarzami') - to jest LECHIA do kurwy nędzy, to zobowiązuje (to dla niego powinien być zaszczyt, że tu gra - nie dla mnie, że mogę go akurat oglądać) - a nawet jeśli ma się mentalność najemnika, to jemu PŁACĄ (a po części '-MY') za coś do chuja pana!!!
więc może i bluzganie na zawodników jest nie na miejscu, to tak czy inaczej powinni tymbardziej skłonić pokornie głowę, no chyba że ma się mentalność typowej 'pizdeczki w poprzek'
a, zresztą - zgadzam się z L P
LECHIA TO MY!!!
22 marca 2009, 21:23 / niedziela
I jeszcze jedno płaczki. Ja też płakałem, za każdym razem jak widziałem "ambicję" naszych kopaczy! Szkoda że kopacze nie przyszli pod zegar w przerwie, gwarantuję że wtedy druga połowa wyglądałaby inaczej.
22 marca 2009, 21:25 / niedziela
Zeto propozycja dla Ciebie bo wiem ze odważny jesteś. Porozmawiaj z chłopakiem a przekonasz się że ona naprawdę chce.
22 marca 2009, 21:27 / niedziela
Słowo podsumowania odemnie, tekst z flagi Wisły : "Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw czasem i przegrać przychodzi, ale każdy ma prawo żądać ambitnej i nieustępliwej walki nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki".
22 marca 2009, 21:28 / niedziela
Wszystko przez wariata.
odnośnik

To dla walecznego ziela.
odnośnik
22 marca 2009, 21:32 / niedziela
Z jednej strony może taki opierdol podziała na niego mobilizująco ... Ale z drugiej strony bez kitu żal chłopaka
22 marca 2009, 21:35 / niedziela
żal chłopaka ale ze wzgledu na to co on gra, zreszta nie tylko on. Mam nadzieje ze chociaz ktorys z nich czyta to forum.
22 marca 2009, 21:35 / niedziela
jeszcze ad Madian - a ja widziałem tą sytuację, w której to nasz Morales popisał się jakże fantastycznym strzałem, i mogę powiedzieć - czegokolwiek by nie usłyszał, najprawdopodobniej: należało mu się

zgadzam się z konrim odnośnie walki i ambicji
/zresztą, drzewiej bywało tak, że piłkarzami zostawali prawdziwi mężczyźni co mieli przysłowiowe cojones, za to obecnie obserwuje się wysyp nażelowanych (wspomnianych wcześniej) pizdeczek w poprzek - a jak już się zostaje piłkarzem zawodowym, to powinno się być świadomym wszystkich aspektów z tem związanych - także tego, że jak się odpuszcza, to się z reguły (zresztą nie tylko w piłce przecież) dostaje zasłużony opierdol i tyle!!!/
a, zresztą...
LECHIA TO MY!!!
22 marca 2009, 21:37 / niedziela
Mas a konkretniej słowa Henryka Reymana :) Trzeba im to w szatni rozkleić, całą szatnie !! Może przyjść na trening i rozebrac jak Dinamo Zagrzeb !! Nie wiem ale do chuja opamiętajcie się !!
Kibic79 on chce ale co nie może bo ?? Ułomny jest czy co ?? Przemyśli słowa i zacznie grać w końcu !! Mamy nadzieję chyba....
22 marca 2009, 21:37 / niedziela
Kibic 79 skąd masz info, że Buzi to ONA?
22 marca 2009, 21:40 / niedziela
Ale to nie powod zeby krzyczec, pawel co ty kurwa grasz,palma uderzyla Ci do lba,zacznij kurwa biegac, rob cos ja pierdole! chlopak ze lzami w oczach odp ze na boisku zostawia cale serce! ja wiem ze formy niema ale braku ambicju zazucic mu nie moge, bo biega! jak bramy strzelal to na recach go nosiili a teraz facet w skorze go z blotem beszta... cala sytuacje obserwowalem z odleglosci 2 m.
22 marca 2009, 21:44 / niedziela
To ciasteczko coś Ci powiem. Z pawłem znam się osobiście i z tego względu podjął ze mną rozmowę. Dalej twierdze, że żaden z tych grajków nie jest godzien nosic naszego herbu na piersi. to go najbarddziej zabolało.
22 marca 2009, 21:47 / niedziela
Co by nie mówić to Buzi identyfikuje się z klubem i kibicami, pamięta ktoś wywiad po meczu ze szparką? Może nie jest zbyt bystry ale ma wielkie serducho, kazanie mu się należało to fakt... ale mam mieszane uczucia co do tego w jaki sposób zostały te słowa wypowiedziane... ośmieszony przed gawiedzią... a może to wina Misia Coali który zniszczył Rybę... ?

Jesteśmy na dnie... jedyną nadzieją jest zmiana szkoleniowca...
22 marca 2009, 21:48 / niedziela
ad Limak - Dinamo Dinamem, ale - tak a'propos (na dowód, że 'zawsze mogło (a raczej: może) być gorzej' niż zwykły opierdol), z tamtych rejonów:

"14 sierpnia 2003 11:38 - Kibice wykopali groby piłkarzom
Fani Hajduka Split w oryginalny sposób zamanifestowali niezadowolenie z aktualnej formy swoich piłkarzy - pisze jedna z agencji.
Kibice weszli na murawę stadionu Hajduka i wykopali symboliczne groby dla wszystkich piłkarzy tego klubu.
W ubiegłym sezonie Hajduk został wicemistrzem Chorwacji, zdobył też puchar tego kraju.
W tegorocznych rozgrywkach w inauguracyjnym spotkaniu uległ jednak 1:4 beniaminkowi Inkerowi Zapresic. Poniósł także porażkę w rundzie wstępnej Pucharu UEFA z fińskim klubem Haka Valkeakoski 1:2."
/bodajże jeszcze swego w Dreźnie (Dynamo) była podobna akcja/

ot, taka ciekawostka... /nie żebym zachęcał do powtórki, murawy (i tak chujowej) szkoda/
22 marca 2009, 21:49 / niedziela
Jedyną nadzieją są modlitwy. Pomóż Najświętsza Panno, bo Rzeczpospolita potrzebuje Cię bardzo. Tylko Kmicica nam brak.
22 marca 2009, 21:50 / niedziela
A mnie zastanawia takie jedno zdanie wypowiedziane przez Buzałę do "Zeto" a mianowicie jak trwała ta "dyskusja" w najlepsze Buzała wykrzyczał przez zęby ze "jak strzeliłem bramke w derbach to mnie olałes..." ;D

Co Wy jakies układy macie?:D
22 marca 2009, 21:51 / niedziela
LP jak znasz sie z Pawłem osobiście to napewno dłuższe pogawedki urządzałeś sobie z nim. I ciekawy jestem co Tobie powiedział ze tak gra a nie inaczej. Zresztą cała druzyna gra h...
22 marca 2009, 21:52 / niedziela
od tych kurwa znajomości, brakuje wam obiektywnej i logicznej kurwa oceny. Jak się chujowo gra przez kolejne mecze tzn że coś jest nie tak. I kurwa trzeba coś z tym zrobić! a nie pierdolić że tak wyszło. Teraz płaczki kurwa do kościoła na mszę wypierdalać, nam was nie potrzeba. Nam potrzebni są ZAWODNICY którzy GRAJĄ a nie odpierdalają ciuciubabkę! I nie ma że następnym razem będzie lepiej, bo kurwa za dużo razy to było mówione i nic się nie zmienia! Czas zapierdalać do góry, bo w dół już chyba bardziej się nie da!!! Czas zbierać punkty a nie je oddawać!
22 marca 2009, 21:57 / niedziela
łotewer to widzisz !! Jeśli coś takiego znalazłeś to chyba nie jesteśmy tacy najgorsi :) Zresztą mój kuzyn mieszka w Belgradzie to mi opowiadał co oni tam wyrabiają czasem mają sadystyczne podejście do piłkarzy :) Co do Buziego Zeto go zna i go olał na derbach :D:D A kiedy były derby ?? 1 bramką świat zbawił ?? Nie mam nic przeciwko Pawłowi ale żeby przestał gwiazdorzyć i jutro założył korki nie jakieś "lakierki" tylko porządne kory i rył tą murawe !!
22 marca 2009, 21:59 / niedziela
Zeto na derbach było nas zero ( słownie zero). Czemu olałeś Buziego i wyskocczyłes z telewizora w jego objęcia???
22 marca 2009, 22:01 / niedziela
Prawda jest taka, że Buzała kiedy jest na boisku to walczy, biega. Jedynie czego można mu odmówić to zimnej krwi przy sytuacjach sam na sam z bramkarzem. Opierdol należy się takiemu Rogalskiemu, a nie Buzale u którego widać, że stara się grać na maxa. Walczy, a to jest chyba najważniejsze. Chłopak jest pod formą, a Wy go besztacie z błotem. Piszecie, że robi z siebie gwiazdę, a to my zrobiliśmy z niego gwiazdę po meczu derbowym.
22 marca 2009, 22:06 / niedziela
Panie Pawle:)...W meczu z Ruchem wszedłeś Pan na ostatnie minuty, otrzymałeś Pan piłkę w środku boiska i podłałeś na zapalenie płuc gdzieś, w kierunku bramkarza zamiast na świeżynce do przodu przed siebie ile fabryka dała. Dziś Pan przygwiazdorzyłeś stojąc przodem do bramki i musnąłeś:) piłkę zamiast uderzyć w światło. Może łatwiej się ogląda z trybun i krytykuje niż gra ale włącz Pan agressive bo śmiem twierdzić żeś Pan na laurach spoczął...k.mać. Może tak chwila koncentracji przed meczem, samomotywacji...?
22 marca 2009, 22:09 / niedziela
Bioshock popieram Cie w 100%
MAR_K motywacja pilkaza to jedno a trenera tzn w przypadku J.Z pseudotrenera to drugie.
22 marca 2009, 22:09 / niedziela
Jakas wina pilkarzy napewno w tym jest ale kurwa jak cudak cuduje ze skladem i robi vodoo to potem sa takie efekty... ryba= padlina, kasperkiewicz = padaka, buzi = padaka..., szałęga w rezerwach bo za słaby... a grają tacy jak rogalinio.. NO KURWA ...
22 marca 2009, 22:13 / niedziela
Bioshock dobrze prawi! Polać mu!

MIS KOALA NIECH SPiERDALA!!!!!!
22 marca 2009, 22:16 / niedziela
BioShock - mądre słowa. Buzi nie jest bez winy, zachowuje się często-gęsto jak głupol, ale walczy(choć ostatnio mniej niż dawniej kiedy nawet do piłek wydawałoby się straconych np granych do bramkarzy przeciwnika przez ichnich obrońców latał jak naćpany czym często prowokował błędy rywali), ale trochę niepokoi mnie dziwne przeczucie, iż jako, że on ,,wyłapał'' to i jego funfle piłkarzyki , którzy i tak z Niego beczą, będą beczeć jeszcze bardziej, a sami schowają łby w piasek bo i tak Buzi oberwie niejako za wszystkich. Obym się jednak mylił.
22 marca 2009, 22:18 / niedziela
ja powiem tylko tyle. Pisalem dzisiaj po meczu do Pawla odpisal mi i o toczesc tego co mi napisal:

"Ale napewno nie jest tak ze ja nie chce jak najlepiej dla tego klubu i was kibicow!Bo wkladam serce w gre!I jeszcze jedno napewno nie POpierdolila mi sie w glowie tak jak myslicie!Bo ja chce byc najlepszy zawsze i nie zadawala mnie przecietnosc ale to ze nie mam teraz formy to druga sprawa!TERaz trener da szanse innym i bede sercem dla tych co graja!pozdr. "

Jak dla mnie ambicji mu nie brakuje bo zapierdala tylko tak jak sam napisal brak formy... i tu wracamy do punktu wyjscia !!

odnośnik
ZIELISNKI WYPIERDALAJ !!

TYLKO LECHIA !!
LECHIA TO MY !!
22 marca 2009, 22:20 / niedziela
opierdol im sie nalezal ale rozsadnie popatrzmy dlaczego tak grali kto ustawia druzyne i taktyke jezeli ktos przywiaze skrzydla to sie nie poleci owszem jak trener spierdoli to chociaz moga grac ambitnie ale z drugiej strony jak ma sie takiego trenera to na psychike tez to siada no i mieli odwage podejsc do kibicow a pan jacek szybkim krokiem spierdolil do szatni
22 marca 2009, 22:20 / niedziela
Kurwa przestancie bronic grajkow i zalowac buzale ze sie poplakal.Gdyby taka maniane odwalil w a klasie to jeszcze by liscia dostal.zacznijcie sie co niektorzy szanowac.a taka gra obrazili nas wszystkich.ich gra kaleczyla oczy.
NIE CHCE WAM SIE GRAC TO WYPIERDALAC
22 marca 2009, 22:23 / niedziela
Co racja to racja ... przegralismy z gownem z ktorym nie mielismy prawa przegrac, tym samym Koala ustanowil nowy rekord w rzeczach ktorych niedalo sie spierdolic... on ma ochrone ja wchodzi na stadion? Az dziw ze jeszcze wpierdolu nie dostal...
22 marca 2009, 22:26 / niedziela
jak człowieku masz słabą formę to po chuj na murawę wychodzisz? pobiegać chcesz?- to na maraton się zapisz. Teraz nam potrzeba ludzi którzy potrafią zachować zimną krew i ogarnąć piłkę! A co do zielińskiego , to niech dilera zmieni, bo amatorką jebie!
22 marca 2009, 22:29 / niedziela
Jakoś do Buzały miłością nigdy nie pałałem ale miałem naprawdę ogromny szacunek, widać, że dawał z siebie wszystko biegł do końca a jak nie mógł to walił wślizgiem co zmuszało obrońce do wybicia na afere. Prawda jest taka, że w tej drużynie dużo się nie zmieniło a zmienił się tylko trener ile to się słyszy, że puszczają w szatni jakieś filmy na zmotywowanie jakąś muze dostają na mp3 a nasi wychodzą z przeświadczeniem że przegrają i potem ta gra tak wygląda.
Jak nie trener, nie kibice to chyba tylko polecieć po premiach a wtedy będą na pewno dawać z siebie 101%!
22 marca 2009, 22:30 / niedziela
Znowu błąd, różnica w pracy Zielińskiego i amatora jest taka że Koala dostaje za to dobrą kasę a amator grosze, poziom sportowy ten sam więc po co przepłacać ;/?
22 marca 2009, 22:56 / niedziela
A jest inne pytanie. Jak buzala ma slaba forme to jaka maja rezerwowi ? Szacunek trzeba miec do chlopaka a nie jebac. Trener moze zle ich przygotowal
22 marca 2009, 23:07 / niedziela
Nie wiem, może ja inne mecze oglądam, ale według mnie Buzała to jeden z bardziej ambitnych zawodników w naszym zespole. Biega, stara się, walczy. No fakt, nie wykorzystał tej świetnej sytuacji, ale pokażcie mi napastnika, który wszystko trafia. Za porażkę winiłbym raczej pomocników, bo to oni powinni stwarzać napastnikom okazje do strzelania bramek - a tych okazji było bardzo mało.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022