Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Paweł Buzała

strona 2/3

22 marca 2009, 23:10 / niedziela
tak nie można! przecież Paweł robi co może! 2 lata temu też wrzeszczano na niego, że źle gra, a potem był królem strzelców PP i miał na swoim koncie sporo bramek w II Lidze
22 marca 2009, 23:44 / niedziela
Zeto by lepiej zagral hehe..

Pawel Buzala to Lechii DUMA I CHWALA!
22 marca 2009, 23:44 / niedziela
i co z tego?
dla przypomnienia:
"zawsze jak nie idzie to wszystko jest na mnie i na rogala"
Hihihihihihihhihihihihihihi
22 marca 2009, 23:48 / niedziela
odnośnik

znalezione na wrzucie
22 marca 2009, 23:48 / niedziela
taa Zeto zagrałby lepiej! od razu Zeto na trenera ;)
23 marca 2009, 00:04 / poniedziałek
"Adis8
22 marca 2009, 23:48 / niedziela
odnośnik

znalezione na wrzucie"

zal mi was wszystkich ....chlopak sie stara, widac , ze robi to szczerze, a robicie mu pod gorke

LP i Zeto (najwieksze ziomki w necie, przekumaci obywatele Lechii, jedyni i prawdziwi kibice) ...skoro znacie Buzale to po co jedziecie po nim na forum....pogadajcie z nim na zywo i tyle a nie placzecie na necie, ze odwala maniane (dodatkowo fajnie musi miec reszta waszych znajomych jesli po nich takze skrycie jedziecie za plecami )

a teraz pytanie do wszystkich... nie pamietam , aby Buzala oglosil sie gwiazda Lechii? jesli moge prosic przypomnijcie mi to zdarzenie... o ile sie nie myle caly zespol nie gral zbyt pieknie a czepiacie sie glownie Buzaly, ktory jako jeden z nielicznych chce udowodnic , ze umie cos grac
23 marca 2009, 00:24 / poniedziałek
Kolego wyzej o ile pamietam po meczu nie tylko do Buzaly mieli pretensje widocznie my kibice mamy wiekszy wplyw niz pan Zielinski z ktorego sie smieja nawet w Szybkiej pilce ze cos z ta jego trenerka jednak mu niewychodzi i nie tylko w Gdansku go niechca ale i w kielcach tez niechcieli wiec podobnie jak w pracy dostaniesz opierdziel do szefa i odrazu pozni9ej widac efekty w pracy
23 marca 2009, 00:36 / poniedziałek
owszem...nie twierdze, ze krytyka jest zla...ale krytyka , a obrazanie to dwie rozne sprawy szczegolnie , iz zdaje mi sie , ze glownie obrywa sie nie tej osobie co powinno

nikt inny z pilkarzy po tym meczu nie otrzymal osobnego watku i nie otrzymal tak wielkiej "krytyki"
na szczescie to tylko forum
23 marca 2009, 06:37 / poniedziałek
gosc
23 marca 2009, 00:04 / poniedziałek:

LP i Zeto (najwieksze ziomki w necie, przekumaci obywatele Lechii, jedyni i prawdziwi kibice) ...skoro znacie Buzale to po co jedziecie po nim na forum....pogadajcie z nim na zywo i tyle a nie placzecie na necie, ze odwala maniane (dodatkowo fajnie musi miec reszta waszych znajomych jesli po nich takze skrycie jedziecie za plecami )
==========================

Czytałeś ten wątek, czy ktoś go tobie zreferował?
Gdzie napisałem, że znam Buzałę osobiście?
"pogadajcie z nim na zywo i tyle a nie placzecie na necie, ze odwala maniane"- no właśnie po meczu pogadałem z nim osobiście!!! Więc o co tobie kurwa chodzi????

---------------

"nikt inny z pilkarzy po tym meczu nie otrzymal osobnego watku i nie otrzymal tak wielkiej "krytyki""
==========================

Ja założyłem ten wątek?? Czy jakiś płaczek, któremu zrobiło się żal kopacza??

Przychodząc na mecz Lechii, oczekuję że drużyna będzie gryzła trawę. Wynik jest rzeczą wtórną. Za takie podejście do zawodu, jakie mieliśmy nieprzyjemność oglądać wczoraj, powinna być kara chłosty!!!! Grajki przeszły obok meczu. Jesteśmy niebezpiecznie blisko strefy spadkowej.

No ale jak widać, trzeba być "antyzeto" zawsze i wszędzie. Bo jak ja mogę piłkarzyka zjebać???

Ja osobiście myślę, że to co powiedziałem wczoraj kilku pseudokopaczom i tak było łagodniejsze, od słów Płatka tydzień temu w szatni krakowii.
23 marca 2009, 08:09 / poniedziałek
Dla wszystkich mądrali, którzy twierdzą, że nasi gracze walczyli we wczorajszym meczu.
odnośnik

Czy nie uważacie, że tak się klepie z FRAJERAMI na podwórku ??
Temat jest Paweł Buzała, ale opierdol należy się wszystkim WALECZNYM tego meczu.

odnośnik
23 marca 2009, 08:47 / poniedziałek
O kurde to aż tyle było tych podań, rozklepali ich nieżle... a jeszcze obrona jak można pozwolić(Bąk i Cvirik) tak łatwo dać się odwrócić napastnikowi z piłką wszedł jak w masło, jednym słowem TRAGEDIA!!!
23 marca 2009, 08:48 / poniedziałek
Buzała jest dobry na 1 ligę. Wszystko na temat.
23 marca 2009, 08:59 / poniedziałek
Publicznie jebać zawodnika swojej drużyny w takich słowach, to mogą kibice PGR Koluszki Dolne - to nie było fair.
Pawłowi nie szło jak całej drużynie w tym tragicznym meczu, ale jak byś nie zauważył, to on jak dostawał piłkę to cisnoł do przodu i cokolwiek próbował zrobić.
Ja mam szacunek do niego nie za bramkę w derbach, ale za to jak grał wcześniej, za to, że potrafił w 93min meczu walczyś wślizgiem o piłkę pod bramką przeciwnika mimo, że Lechia prowadziła 5:1 (PP Wisła Płock) - raz szło mu lepiej, raz gorzej, ale zawsze był zadziorny i ambitny, a to że gra teraz jak cała drużyna to według mnie wina przeżuwacza liści ekaliptusowych (niech spierdala)
Nie zasłużył na to co wczoraj usłyszał, bo choć często kopał się w głowę, to zawsze zostawiał na boisku całe serducho, dla Lechi i dla nas, a to że raz ubrał buty bardziej jaskrawe niż inni, to jeszcze nie oznaka gwiazdorstwa
23 marca 2009, 09:10 / poniedziałek
... tylko znajomości kanonów mody.

ERGO - Buzzi to nie Paweł Brożek. Poza tym przy trenerze (nie koali) podnosiłby umiejętności, a nie stał w miejscu.
23 marca 2009, 11:03 / poniedziałek
Do _Anathemized_ wyjebane mam jakie buty bedzie mial! Jak chce to niech gra nawet w rozowych! Ale niech kurwa gra a nie chodzi!! Ja powiedzialem mu pare gorzkich slow ale nie wyzywalem. I wiesz co mi odpowiedzial ze nie gwiazdorzy i ze strzelil bramke w derbach!!! I co mam go kurwa za to chwalic nawet w tedy gdy "gra" padake???
23 marca 2009, 11:26 / poniedziałek
Nie chcę usprawiedliwać żadnej ze stron, ale przecież kibice to też ludzie. Zresztą tak samo jak piłakrze. Jeśli im wychodzi słabszy mecz - w porządku, ale jesli meczy takich jest 3, 5, 10 to już inna bajka. Nic dziwnego, że puścilły coniektórym nerwy. Może nasi zawodnicy zobaczyli, że kredyt zufania się skończył i zaczną GRAĆ. Pozatym pomijając awantury od naszych kibiców na długości całego stadiony (na łuku od prostej też leciały bluzgi) usłyszeli jeszcze gromkie "dziękujemy" od rybopodobnych i reszty ferajny.
23 marca 2009, 11:36 / poniedziałek
Ciekaw jestem dlaczeg taki paweł nie ma sił. I chyba odpowiedz jest jedna i nie dwuznaczna. nie jest przygotowany do rundy.a za to odpowiada nie kto inny niz trenejro ciapullo.
23 marca 2009, 11:48 / poniedziałek
do zeto

Nie jestem tam jakims placzkiem jak Ty mnie nazwales , forum jest wlasnie od tego zeby wyrazic swoja opinie i toz to uczynilem.Moje zdanie jest takie ze mi osobiscie to sie nie podobalo chcialem wiedziec co inny o tym mysla i tyle w temacie.
23 marca 2009, 11:51 / poniedziałek
Do DEADMAN - nie, nie musisz go chwalić, ale ja uważam, że chłopak, który przez dwa lata zaskarbiał sobie naszą (a przynajmniej moją) sympatię nie wirtuozerią, a sercem do walki, nie zasłużył na to co wczoraj usłyszał - Ty nie musisz, ale ja wierzę w to co wczoraj wielokrotnie powtarzał ze łzami - "ja chcę jak najlepiej" - ktoś jest odpowiedzialny, za to zeby był w formie, by gra była poukładana i każdy znał swoją rolę na boisku i według mnie złość powinna być skierowana na tego kogoś.
23 marca 2009, 12:08 / poniedziałek
Powtorzę po raz kolejny. Buzała się zatrzymał bo się znamy. Wdał się w dyskusje. Pseudo kopacze usłyszeli, że nie są godni nosic naszego herbu na piersi. Poleciało pare przekleństw ale nikt nikogo nie wyzywał od chuji. Chłopak popełnił błąd jak przypomniał, żę bramke w derbach strzelił i wtedy ludziom nerwy puściły.

Rogalski inny temat.

Jak dwa lata temu poszli motywatorzy na trening to każdy z was bli prawo. A wy myślicie, że gadali grzecznie i spokojnie????
23 marca 2009, 13:42 / poniedziałek
Szkoda mi Pawła bo to ambitny chłopak.Ja mam tylko pretęsje do tego obsrańca trenera.Paweł nie łam się!!!!
23 marca 2009, 13:58 / poniedziałek
do Zeto
zle zinterpretowalem jeden ze wpisow, takze jesli nie znasz Pawla osobiscie jestem sklonny przyznac sie do bledu

antyzeto tez nie jestem, gdyz nie wpisuje sie w kazdym watku tego forum ,tylko wtedy jesli uznam to za stosowne badz konieczne lub po prostu mam na to ochote

teraz do reszty...jesli macie cos do przekazania komus z Lechii (pilkarzom,trenerowi,zarzadowi) to zorganizujcie spotkanie i tam smialo mozecie powiedziec co myslicie o calej sytuacji...o ile mnie pamiec nie myli bylo takie spotkanie za czasow Kaczmarka i wiekszosc tych, ktorzy tak kwiecisciee oceniali prace trenera na forum nie pojawila sie na nim....najlatwiej wyzywac na forum lub zza plotu , ale spojrzec komus w oczu i powiedziec mu to prosto w twarz to nagle wszyscy sa zajeci

ps.osobiscie uwazam, ze mala "reprymenda" jest potrzebna, ale...
powinien jej udzielic trener i nie przy kilkutysiecznym tlumie
jesli juz ma jej udzielic ktos inny poza trenerem to tak zeby nie osmieszac zawodnikow przy tlumie kibicow...twarde meskie slowo czasem jest potrzebne i nie ma sie co obrazac, z tym , ze trzeba to zrobic umiejetnie
23 marca 2009, 14:06 / poniedziałek
osobiście to panie kolego "gościu" kibice podziekowali trenerowi i piłkarzom w czasie meczu, 10tys ludzi się nie okłamie dlatego, że tego co pokazują nie da sie oglądać. A teraz nie ma czasu na spotkania bajdurzenie i pytania, teraz panie kolego trzeba działać! Jeśli nie Zarząd jesli nie Własciciel to Kibice. Pisałem po meczu z Ruchem, że powinni ten mecz przegrać! było by więcej czasu na refleksje. A teraz panie kolego to wszyscy jesteśmy pod ścianą i jak pan chcesz pogadać i pobawić sie w omnibusa to idź sam do piłkarzy. Mój dialog z nimi jest na meczu. Ja płacę i oglądam a oni grają i to jest odpowiedź na moje pytanie. Dodam że nie satysfakcjonująca.
23 marca 2009, 14:16 / poniedziałek
DOKŁADNIE TRZEBA ICH W JAKIS SPOSÓB ZMOTYWOWAĆ I TRENERA I PIŁKARZY A PRZEDEWSZYSTKIM ZARZĄD BO ZARAZILI SIE TROCHE OD KOALI SZYBKĄ REAKCJĄ NA DANĄ SYTUACJE.ZANIM PODEJMA DECYZJE TO BEDZIE PO PTAKACH.
PANIE KUCHAR PODEJMIJ PAN SWOJA PIERWSZĄ ODWAŻNA DECYZJĘ W NASZYM KLUBIE.
23 marca 2009, 14:17 / poniedziałek
dord
23 marca 2009, 14:06 / poniedziałek
osobiście to panie kolego "gościu" kibice podziekowali trenerowi i piłkarzom w czasie meczu, 10tys ludzi się nie okłamie dlatego, że tego co pokazują nie da sie oglądać. A teraz nie ma czasu na spotkania bajdurzenie i pytania, teraz panie kolego trzeba działać! Jeśli nie Zarząd jesli nie Własciciel to Kibice. Pisałem po meczu z Ruchem, że powinni ten mecz przegrać! było by więcej czasu na refleksje. A teraz panie kolego to wszyscy jesteśmy pod ścianą i jak pan chcesz pogadać i pobawić sie w omnibusa to idź sam do piłkarzy. Mój dialog z nimi jest na meczu. Ja płacę i oglądam a oni grają i to jest odpowiedź na moje pytanie. Dodam że nie satysfakcjonująca.

nie chodzi mi o bajdurzenie i pytania...chcesz zmotywowac pilkarzy,powiedziec im co o nich myslisz , powiedz im to prosto w oczy...tlum tlumem,rzadzi sie swoimi prawami, ale spora czesc ludzi ma wlansie mentalnosc dresa...w tlumie razniej...samemu juz nie ma takiej odwagi....
swoja droga rozumiem, ze skoro kiedys nie bede zadowolony z uslug osoby, ktora mi te usluge swiadczy to mam prawo pojsc do Niej w godzinach pracy i zrugac ja przy wszystkich jak psa?czy moze jakas minimalna kultura jednak obowiazuje?
23 marca 2009, 14:24 / poniedziałek
dzięki "gość". zaraz zadzwonię i umówię się z każdym na rozmowę....
23 marca 2009, 14:28 / poniedziałek
prosze bardzo :) ciesze sie, ze moglem pomoc ....
moze kiedys zrozumiesz sens mojego wpisu
23 marca 2009, 14:52 / poniedziałek
Uwazam ,ze personalne "jechanie" na Pawla jest kompletnie nieuzasadnione i bezsensowne. Jasne zmarnowal sytuacje ktora niejeden kibic by wykorzystal, a;e i niejeden pilkarz lepszy od niego takie sytuacje pieprzy...Komu jak komu ale akurat Buzale braku ambicji bym tez nie zarzucil...
A to, ze jest bez formy...to co mial powiedziec: "panie Jacku ja nie zagram dzis bo bez formy jestem"? To trener ma druzyne do dyspozycji caly tydzien i to on wybiera pilkarzy do gry!! i kurw.. to on odpowiada za to zeby grali Ci w formie!!!
A, ze formy nie ma nikt..., czyja to wina?, kto bierze kase za przygotowanie pilkarzy?!
Wystarczy spojrzec na wczorajsza gre Kaczmarka(generalnie dla mnie najlepszy nasz pilkarz), ktory caly mecz kopal sie w czolo nie potrafiac nawet roznego wykonac prawidlowo...

Dodatkowo kompletna bezradnosc ,brak jakiegokolwiek pomyslu na prowadzenie gry...mamy przecietna druzyne i.... do tego grajaca bez trenera...to nie przejdzie nawet w slabej OE

Reasumujac: Mis kolala niech sp...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 marca 2009, 18:17 / poniedziałek
odnośnik

To jest profi naszego Pawełka!!
Odczepcie się od PAwła!!
On nie jest winnien cienkiej gry nazej drużyny.
23 marca 2009, 18:25 / poniedziałek
Co wy gadacie, że personalne gadanie jest bez sensu! Bez sensu to jest powiedzieć, że Lechia gra słabo jako ogół, bo to spłynie po nich jak po dupie kaczki. Tylko indywidualne rozmowy moga pomoc.
23 marca 2009, 18:50 / poniedziałek
buzi jest ok... trener jest do dupy...
23 marca 2009, 19:34 / poniedziałek
Dajcie prosze juz spokoj Buzale. On po prostu tak gra - jak jest w formie to potrafi niczym wariat wpasc w pole karne, minac kilku obroncow i strzelic cudowna bramke (np.Arka czy caly zeszly sezon) a jak nie jest to robi wiecej szumu na boisku niz gra.
A w formie najwidoczniej nie jest. Ale ambicji odmowic mu nie mozna na pewno.
23 marca 2009, 19:39 / poniedziałek
Kris z całym szacunkiem, ale na Olimpijskiej to bramkę wypracował Żuraw, a Buzała uderzył z czuba. Bramka z tego wyszła bardzo ładna, ale nie da się ukryć że była wynikiem błędu obrońcy bezdomnych, niż umiejętności Buzały.
23 marca 2009, 19:47 / poniedziałek
Zeto, jednak umiejetnoscia jest tez wykorzystac cudze bledy :) a to akurat Buzale wyszlo w tamtej chwili :) jednak tamtego meczu nie wygral tylko Buzala ale nasi kopacze.
23 marca 2009, 19:50 / poniedziałek
Masz rację Simek. Właśnie za to, że umiał wykorzystać takiego wielbłada, dostał nawet ode mnie szalik, kiedy świętowaliśmy zwycięstwo w nocy na T29.

Jednak czas najwyższy, aby Buzała się obudził ze snu i przestał żyć tamtym meczem. Jeśli chce być piłkarzem, to takich bramek powinien mieć tyle, żeby nie mieć czasu o tym myśleć.
23 marca 2009, 20:21 / poniedziałek
..wypierdolic trenera, zatrudnic motywatora z klasa a zobaczycie jak sie obraz gry zmieni...i nikt na nikogo nie bedzie narzekal ani po meczu wyzywal...
23 marca 2009, 20:31 / poniedziałek
w derbach Buzała właśnie poszedł do końca dał z siebie 101% i wyszło !
23 marca 2009, 20:33 / poniedziałek
no dobra,ale kiedy byly derby?!niech sie odmuli juz.
23 marca 2009, 20:55 / poniedziałek
Tak dla odmulenia, dla naszych EKSTRAKLASOWCÓW i wszystkich skautów.
Tak się strzela bramki w A- klasie, ten koleś strzela ich co sezon 20-30
odnośnik

PS. Biały sory, ale jak ją zobaczyłem...
23 marca 2009, 22:08 / poniedziałek
Gościu, czy na nudnym kabarecie też się śmiejesz bo tak wypada?

Gra w piłkę, to ich zawód. Gdzieś mam przyczyny braku formy. Jest mecz, mają zapierdalać. Jeśli im się nie chce, niech idą pracować do cyrku.
23 marca 2009, 22:15 / poniedziałek
Pomijajac juz aktualna forme pilkarzy - wydaje mi sie, ze wystawianie w ataku dwoch podobnych pilkarzy (Buzala i Kowalczyk) ma sredni sens. Bo konczy sie to tak, ze zamiast jeden drugiemu podawac, obaj biegna do tej samej pilki. Lepszym partnerem dla jednego lub drugiego bylby Rybski, ktory jakos te pilki staral sie jednak zawsze rozgrywac.
Oczywiscie powyzszy wywod nie ma najmniejszego sensu - bo oprocz Kowalczyka, pozostali sa kompletnie bez formy :D
23 marca 2009, 22:19 / poniedziałek
A chuj nam po napastnikach, jak mają maks 170cm wzrostu, a trenerska kaleka, nauczył ich tylko dośrodkowywać górą... (oczywiście, o celności tychże dośrodkowań nic nie wspominał).

W jakiejś gazecie, czy gdzieś na necie był wywiad niedawno z Zabłockim. Pytała się go dziennikarzyna, jak wygląda trening i zadania dla niego w meczu u niedojdy zielińskiego, w porównaniu z tym co grał w Polonii Bytom.
Oczywiście, w Polonii miał tylko atakować, użądlić przeciwnika. A pseudotrener zieliński każe mu brać udział w akcjach defensywnych (na pewno mamy szanse na kontrę...).
23 marca 2009, 22:27 / poniedziałek
Zeto juz nie pierdol tyle na tego buzale, a tekst ze strzalem z czuba w derbach przekonuje mnie, ze w pilke chyba nigdy nie grales a jedynie masz z nia cos wspolnego przez ogladanie jej w tv lub na zywo na meczu...
23 marca 2009, 23:07 / poniedziałek
"Zeto
23 marca 2009, 22:08 / poniedziałek
Gościu, czy na nudnym kabarecie też się śmiejesz bo tak wypada?

Gra w piłkę, to ich zawód. Gdzieś mam przyczyny braku formy. Jest mecz, mają zapierdalać. Jeśli im się nie chce, niech idą pracować do cyrku."

odpowiadam:nie...ale tez nie rzucam w nich pomidorami na oczach calej widowni

teraz juz do wszystkich
jesli chodzi o forme pewnych rzeczy sie nie przeskoczy,zawodnicy sa jacy sa...nie mozna miec za zle leworecznemu , ze nie jest praworeczny
jesli chodzi o Buziego to uwazam iz robi co moze, stara sie i mam wrazenie , ze robi to szczerze...
dlatego nie podoba mi sie zwalanie na Niego calej winy
ot, takie moje subiektywne zdanie
23 marca 2009, 23:32 / poniedziałek
A czy to zawodnika wina, że nie ma formy? Trener go przygotowywał, na luksusowym obozie w Turcji! Niektórzy zapierdalali w Polsce i grają w pizdu lepiej.

Pamiętam, że w zeszłej rundzie ktoś (michalski?) pierdolił, że Kubicki ich źle przygotował do sezonu. To co ta kaleka zielińska odpierdoliła teraz? Opalał się przez 2 tyg?!
23 marca 2009, 23:53 / poniedziałek
Buzala zamiast uderzyć chciał podciąć baran jeden tania gwiazda obrażona dobrze mu tak
23 marca 2009, 23:56 / poniedziałek
w ktorym momencie sie obrazil?
24 marca 2009, 00:31 / wtorek
To_Ja
23 marca 2009, 22:19 / poniedziałek
(...)
Oczywiście, w Polonii miał tylko atakować, użądlić przeciwnika. A pseudotrener zieliński każe mu brać udział w akcjach defensywnych (na pewno mamy szanse na kontrę...).

No na tym polega współczesny futbol że cała drużyna atakuje i cała drużyna sie broni., co za tym idzie napastnicy są teraz pierwszymi obrońcami. Czasy Stoiczkova i innych stacjonarnych napadziorów sie skończyły ( oczywiście mowimy o profesjonalnej piłce z najwyzszej pulki)

A Paweł Buzała próbuje coś szarpać i ja osobiście nic nie mam do niego ! Za bramke na olimpijskiej ma u mnie ogromny szacunek i szybko tego nie zapomne co dzięki niemu przeżyłem :)

Paweł 3maj sie !

Przydałby mu się do napadu jakiś silny napadzior, szkoda że Piotrowski nie może grac może ten system by wypalił.
24 marca 2009, 22:50 / wtorek
Dobra panowie przestańmy płakać,mi tez przykro się zrobiło po tej sytuacji z Pawłem,Moim zdaniem ZETO dobrze że pojechałes Buziego ,może chłopak w garść się wezmie i zacznie grać.

Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce !!!!
20 kwietnia 2011, 20:17 / środa
Może ktoś Cię w końcu doceni :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022