Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ja wam kurwa pokaże...

strona 1/1

24 marca 2009, 15:48 / wtorek
Do Wodzislawia jedziemy po pewne 3 punkty, mam wszystko obmyslone, zagramy systemem : 6-3-1

W najblizszych 8 meczach planuje zdobyc 24 punkty.
Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni farmazoniarze.

P.S : Prosze psychologow o nie przychodzenie jutro na trening.
24 marca 2009, 15:53 / wtorek
hehe dobre dobre...
24 marca 2009, 16:09 / wtorek
mało kreatywne
24 marca 2009, 16:13 / wtorek
hahahahah a coz to ?!

A nie Lepiej sie pogodzić ze my nie chcemy dawac kolejnych szans... bo na tym Tracimy! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 marca 2009, 17:00 / wtorek
Dzień dobry Panie trenerze, pozwolę sobie dać Panu radę! Wiem, że jest Pan wyśmienitym profesjonalistą, ale mam nadzieję, że mój pomysł trochę Panu pomoże!

Mamy dwóch świetnych golkiperów - Kapsę i Bąka, a i trzeci - Kubiński jeszcze w II-ligowych derbach pokazał nam, że ma szczęście w bramce. Nie widział Pan tego, więc przypomnę, że bramka kilkakrotnie mu pomagała i 'wypluwała' piłkę w pole.

Defensywa szwankuje, zróbmy więc zmiany! Tracimy za dużo bramek, może więc czas ją trochę poprzestawiać?

W pomocy również nie najlepiej, brakuje nam rozgrywającego, Rogal nie biega za dużo, również trzeba coś zmienić!

A jeśli z przodu cały czas gramy na zero, może i w ataku czas na przetasowania?

Jeśli przy którymkolwiek z pytań się Pan zawahał, o to moja propozycja składu na mecz w Wodzisławiu:

Bramka: Kubiński - Kapsa; tracimy zdecydowanie za dużo, dwóch bramkarzy powinno być idealnym rozwiązaniem,
Obrona: Kosznik - Cetnarowicz - Rogal - Cacic - Kawa; jakby Kosznik nie mógł akurat w tym meczu zagrać, bo byłby np. na wakacjach na Cyprze, to zagrajmy bez lewego obrońcy, po co w ogóle nam ktoś z lewej strony? W środku ustawiłem trzech wirtuozów futbolu, z takimi stoperami na pewno nie stracimy więcej bramek niż dotychczas..., no a doświadczenie Kawy jest wręcz idealne do tego, aby walczyć o utrzymanie w ekstraklasie...,
Pomoc: Piątek - Buzała; taką dwójką w pomocy zdominujemy środek pola, Piątek oczywiście musi pełnić rolę pomocnika defensywnego, a Buzi... grać za nim, żeby go ubezpieczał,
Atak: Bąk; chodzi oczywiście o Mateusza, który ma wielu wielbicieli, jeśli strzeli więc nawet honorową bramkę przy stanie 0:18, to zdobędzie Pan spore poparcie wśród kibiców!

Tak więc do dzieła Panie Misiu! Ekhm, przepraszam, Panie Jacku treneŻe Zieliński.
24 marca 2009, 17:05 / wtorek
JA PROPONUJE SYSTEM 2-5-3-1
BĄKI I KAPSA W BRAMCE
KAWA CVIRIC BĄK MANIEK MYSONA OBRONA
WIŚNIEWSKI SURMA KACZMAREK POMOC
ZABŁOCKI ATAK

ZMIANY: 1;TRZECI BRAMKARZ ZA ZABŁOCKIEGO PRZY STANIE 0-1 BY NIE STRACIC 2- BRAMKI (BEDZIEMY MIELI LEPSZY BILANS Z ODRĄ).
2: SZÓSTY OBROŃCA BY BRONIC KORZYSTNEGO WYNIKU
A 90-MINUCIE ZMIANA TAKTYCZNA BY NIE STRACIC WIĘCEJ BRAMEK I WYJECHAC Z WYNIKIEM 0-0 LUB 0-1.

TO JEST K....A MÓJ PLAN NA ODRĘ.

NU-PAGADII ZAJEC NU PAGADII KIBICE (PATOLOGIA)
24 marca 2009, 17:18 / wtorek
Dobra! Teraz poważnie! Jest wielu sprawdzonych zawodników , dlaczego nikt nie zainteresuje się , np. Pele , Garrincha , Eusebio , Keagan , Gascoigne , Lato ( a nie , on nie , bo za dużo ma na głowie teraz ) Domarski , Szarmach , Zico , Platini ( a nie , ten też nie ) , Blochin , Kunde , Abega , Tokoto itd. Kopalnia sprawdzonych talentów i chętnie za parę zł pokopali by jeszcze pierwszoligową ( czyt. ekstraklasa) piłkę :)) Albo ci no.......Czterej Pancerni! Zawsze wygrywali !!!
24 marca 2009, 17:28 / wtorek
Garrincha nie bo juz nie zyje ;(
24 marca 2009, 17:34 / wtorek
W Wodzisławiu gramy taktyką 3-5-8 - info pewne.

3- Bąk, Gładyś, Kubiński
5- Radovanovic, Midzierski, Wojtkiewicz, Rosiński, Mysona
8- Rogalski, Hirsz, Cetnarowicz, Kazubowski, G. Król, Cacic, R.Dominiak, Buzała

Na ławce - J.Zieliński (sam zajmuje za dużo miejsca, żeby wziąć jakichś kopaczy jeszcze).
24 marca 2009, 17:36 / wtorek
Odmawiasz mu prawa do gry? Słyszałeś o czymś takim jak zombi? To będzie nasz "czarny koń".
24 marca 2009, 17:48 / wtorek
Ja proponuje standardowe ustawienie 1-3-5-7 takie jakie miała USA na MŚ 2002
odnośnik a oto dowód!
24 marca 2009, 22:51 / wtorek
zaryzykujmy! co powiecie na system 0-0-11 ??:D
24 marca 2009, 23:04 / wtorek
proponowalbym moderatorowi przeniesc temat do innego odpowiedniego dzialu.
24 marca 2009, 23:21 / wtorek
No tak! Garrincha nie żyje przecież. To nic nie wyjdzie z tego ! To może by zaatakowac od pierwszego gwizdka ( razem z kibicami ) na zadymę! Wcisnąc bramę. Potem się wycofac ( kibice wracają na trybunę ) i blokowac dostępu do bramki. Kapsa siedzi na poprzeczce, ewentualnie jak coś wyłapie to rzuca do przodu i idzie kontra ( ruszają znów kibice i tylko kibice ) jak się uda wbic bramkę to powtarzamy historię. A temat faktycznie na LUŹNE GADKI ( G=T )
25 marca 2009, 19:47 / środa
25 marca 2009, 21:13 / środa
Farmazoniarze!!! Oby Tobie trenerze o ile można tak Cię nazwac udało się to o czym

powyżej pisałeś w 100%.Bo nie chciałbym byc w Twojej skórze jak przepierdolisz

następny mecz.Myślę też że to twoja ostatnia nadzieja i puzniej nie będzie zmiłuj się.

Co do tekstu FARMAZONIARZE to narazie jesteś największym z nich.

I przeświadczony jestem o tym że KIBICE najbardziej martwią się o swój ukochany

klub.To na tyle i życzę powodzenia z całego serca dla dobra klubu LECHII.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445