Gdańsk: wtorek, 18 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Pozostałe kolejki ile punktow zdobedzie Lechia

strona 1/2

27 marca 2009, 09:17 / piątek
Tak sie zastanawiam i przyznam że ciężko bedzie się utrzymac, mysle ze bedziemy grac w barażach.
Moje prognozy patrząc realnie:

ODRA - LECHIA 0:0

LECHIA - BEŁCHATOW 1:1

POLONIA W. - LECHIA 1:0

LECHIA - ARKA 0:0

GORNIK - LECHIA 3:2

LECHIA - JAGA 2:1

LECH - LECHIA 2:0

LECHIA - WISŁA 1:2

PIAST - LECHIA 2:2

wyszło mi 7 pkt. w 9 meczach obym sie mylił
27 marca 2009, 09:21 / piątek
Wyszło Ci dość realistycznie ale z drugiej strony nie ważne ile zdobędziemy punktów ale ważne jest ile "ogon tabeli"zdobędzie!!!!
27 marca 2009, 09:24 / piątek
Cos mi sie wydaje, ze na ostatni mecz z Piastem pojedzie nas wiecej niz na Wisłę :) I wygramy znowu w meczu o wszystko 2:1

Bramki : Buzala 90' i 93'

Tak zeby nas potrzymac troche w napięciu
27 marca 2009, 09:34 / piątek
Rzeczywiście trudno o optymizm, a 10 punktów trzeba zdobyć! Z chłodnych kalkulacji nie za bardzo jest gdzie szukać tych punktów, jednak futbol to futbol i może w końcu się przełamiemy i zapunktujemy w Poznaniu czy Warszawie, o Wodzisławiu nie wspomnę, tam 3pkty muszą być, bo przecież my wierzymyyy......!!!!

Aejaejao!!!
27 marca 2009, 10:02 / piątek
Kocur- jest jeden problem- Piast nie przyjmuje gości...
27 marca 2009, 10:13 / piątek
Mimo tego, że pozostanie na stanowisku Koala, to - po środowej wizycie naszych kibiców w szatni - jestem optymistą. Gdyby piłkarzyki i trener mieli jaja, to część kasy, jaką dostaną za pozostanie w elicie przekazaliby stowarzyszeniu Kibiców, bo ja nie mam wątpliwości, że wyniki się poprawią, i nie będzie to z pewnością zasługa trenera:).
27 marca 2009, 10:19 / piątek
Maras,
z Górnikiem dostaniemy do zera, Bełchatów jebniemy i Piasta może też.

zima nasza!
27 marca 2009, 10:47 / piątek
Kocur - może powiedz nam jeszcze kto ile żółtych kartek dostanie, co? Ja pierdole....
27 marca 2009, 10:55 / piątek
ja obstawiam 6pkt...przykro mi...z Zielińskim nie powojujemy bo to porażka..
27 marca 2009, 11:00 / piątek
Pęczak w 67 minucie, po faulu na wysokosci naszego pola karnego.
27 marca 2009, 11:05 / piątek
Dzikidingo....uważaj kolego z kim tańczysz ;-) Kocur jest gwiadą tego formu !!
Co prawda długo ostatnio się nie udzialał, ale zasługi ma!!

Kto pamięta słynną "sprawę Mucyga" ? Do tej pory nie mogę jak Mucyg dostał radę odnośnie malucha.

A propos gdzie jest Mucyg?
27 marca 2009, 11:17 / piątek
moze jestem optymista ale na 27 punktow ktore sa do zdobycia zdobedziemy 11
27 marca 2009, 11:22 / piątek
cienio - o jak tak to sorry :D a co do punktów to mi wyszło 10 oczek.
27 marca 2009, 11:44 / piątek
Utrzymanie się będzie graniczyło z cudem. Przy takiej grze jak z Polonią Bytom wyniki, które kolega zaprezentował, są iście hurraoptymistyczne. Już prędzej takie są bardziej realne:

ODRA - LECHIA 2:0

POLONIA W. - LECHIA 2:0

GORNIK - LECHIA 3:1

LECHIA - JAGA 0:1

LECH - LECHIA 5:0

LECHIA - WISŁA 0:2

PIAST - LECHIA 2:0

wyszło mi 2 pkt. w 9 meczach, obym sie mylił
27 marca 2009, 11:47 / piątek
Przeprosiny przyjete.
Mucyg sieje pewnie dalej postrach na Mazowszu.

Moje typy :

ODRA - LECHIA 1:3 (Prosze sie glosno nie smiac)
LECHIA - BEŁCHATOW 1:0
LECHIA - ARKA 1:0
GORNIK - LECHIA 2:1
LECHIA - JAGA 2:1
LECHIA - WISŁA 0:1
PIAST - LECHIA 1:2

Czyli zostajemy....teoretycznie...
27 marca 2009, 11:51 / piątek
Jak zdobędziemy 10-12 pkt to powinnismy się utrzymać.
w/g mnie walczyc poza nami do końca będą wszyscy poza jagą.

piast
łks
polonia b
odra
cracovia
górnik
arka
ruch

jaga utrzyma się ale poleci za korupcje.
27 marca 2009, 12:04 / piątek
Zazwyczaj to wygląda tak, że pierwszy mecz jest najważniejszy, po nim nastawienie jest albo super albo dramat. Piłkarze Lechii nie zagrają w Wodzisławiu o życie bo go po porażce nie stracą...tak samo jak nie stracą pracy bo pójdą grać gdzie indziej, trener to samo..i dlatego radzę się przygotować na najgorsze, bo pewnych rzeczy się nie zmieni a ludzi się nie oszuka..nie liczcie na to że będzie miłe zaskoczenie, za stary jestem na takie bajki, w najlepszym razie upije się z radości jeśli się mylę..powiem jednak tak..chyba się zagalopowałem mówiąc o 6pkt.. muszę sie poprawić i przyznac rację castropowi..
27 marca 2009, 12:12 / piątek
Panowie nie szerzmy czarnowidztwa...2 pkt w 9 meczach? To nawet z Zielińskim da rade ugrać sporo więcej (sporo - rzecz względna). Mamy 5 meczów na wyjeździe co daje nam 1 punkt (oby). Ale mamy też mecze u siebie co daje nam punktów 9, więc nie jest źle.

"Dopóki piłka w grze..."
27 marca 2009, 12:31 / piątek
Jaga poleci za korupcje Poloni Bytom cofną licencje za brak Spółki i zostajemy, ktoś wie ile punktów zakłada zdobyc w 7 meczach Koala?
27 marca 2009, 12:56 / piątek
Do wyliczenia prawdopodobnej liczby punktów zdobytych przez Lechię na podstawie deklaracji Koali należy zastosować następujący wskaźnik:
pierwiastek kwadratowy z liczby punktów zadeklarowanych przez Koalę podzielony przez dwukrotność liczby Pi.
27 marca 2009, 13:07 / piątek
A ja jestem optymista. Nie interesuje mnie ilosc zdobytych punktow. Ile bedzie, tyle bedzie. Czy wystarczy do utrzymania? Oby ale zwroccie uwage na jedna rzecz. Nasi pilkarze sa po prostu slabi. W druzynie nie ma praktycznie zadnej konkurencji. Po sezonie, spadkowym czy nie, ja bym wiekszosc tych naszych kopaczy rozgonil na cztery wiatry. Nie mowiac o trenerze. Na palcach jednej reki wymienic mozna tych, ktorzy autentycznie sie staraja i im zalezy. Nie bede wymienial, tym bardziej, ze w sumie kazdy ma swoje wlasne typy. Jak spadna no to chuj, najwazniejsze, ze powstala spolka, wsparta powaznym inwestorem, ktory ma byc udzialowcem klubu przez 10 lat. Lechie i tak czeka przyszlosc - bedzie stadion, beda sponsorzy - osobiscie jestem dobrej mysli. Jesli spadniemy to bedzie dramat, ale zwroccie uwage, ze ostatnimi czasy na zapleczu naszej extraklasy prym wiedli spadkowicze. Bedzie dobrze.
27 marca 2009, 13:08 / piątek
Castorp!
Po tobie spodziewałbym sie więcej optymizmu i polotu w wyliczaniu możliwych zdobyczy punktowych BKS-u.

CZY KTOŚ WIDZIAŁ MISIA? GDZIE KOALA?
JAK TO GDZIE? DO PIERWSZEJ LIGI NAM SPIERDALA!

Aejaejao!!!
27 marca 2009, 13:10 / piątek
jesli chcemy sie utrzymac musimy zdobyc 11-12 pkt, a wiec obowiazkowe wygrane z Jagą, śledziuchami i Bełchatowem i liczyc na cud wygranej na wyjezdzie... co przy tej formie graniczy z cudem, a jak nie to............. Pelikan Łowicz czeka.
Tylko Lechia!
27 marca 2009, 14:01 / piątek
Co wy zakladacie ???? PEWNE PUNKTY W GDAŃSKU ? JUZ NA BYTOMIU SIE PRZEJECHALISMY!!!!

Ale pozostaje wiara ze pilkarze chca jeszcze wrocic do Gdanska ;)!
27 marca 2009, 14:29 / piątek
sporo kolejek do konca a wy juz wieszczycie spadek? MY WIERZYMY! a nie pierdolenie o szopenie i 2 pktach. pelikan gra w 2. lidze...
27 marca 2009, 18:24 / piątek
ODRA - LECHIA przegrana

LECHIA - BEŁCHATOW przegrana

POLONIA W. - LECHIA przegrana

LECHIA - ARKA zwyciestwo lub remis

GORNIK - LECHIA przegrana

LECHIA - JAGA remis lub przegrana

LECH - LECHIA przegrana

LECHIA - WISŁA przegrana

PIAST - LECHIA remis lub wygrana
takie wyniki typuje jesli zostanie styl gry z meczu z polonia i mis koala na fotelu trenerskim
27 marca 2009, 18:40 / piątek
A ciekawe ile punktów koala zakłada...
27 marca 2009, 18:51 / piątek
9 pkt w najbliższych trzech meczach zapewne!!
27 marca 2009, 20:14 / piątek
ODRA - LECHIA 2:0

LECHIA - ARKA 2:0

GORNIK - LECHIA 1:1

LECHIA - JAGA 1:0

LECHIA - WISŁA 0:1

PIAST - LECHIA 0:1
mysle ze tak to bedzie wygladac i utrzymanie mamy pewnwne Tylko lechia gdansk i nie plakac!!!
27 marca 2009, 20:32 / piątek
Mysle ze dwa razy wiecej SHIFT i sie nie spocił ''Lechia Gdańsk""
28 marca 2009, 09:19 / sobota
Gdyby tych punktów było mniej to może ...baraże.Bardzo sie bałem tej konfrontacji z zespołemi "scyzoryków"czy "wsi pod Wrocławiem"nawet Znicza ale potrząc na ich pierwsze mecze to oprócz żydów to strasznie marnie!!wiem ze to początek ligi ale myśle ze byśmy ich "pykneli" choć z drugiej strony baraze to loteria i walka, a nasi są coś ostatnio na bakier z tą walką.
Jednak oby nie i licze na .........13 miejsce !!!!!!!
28 marca 2009, 11:54 / sobota
ODRA - LECHIA 0-2

LECHIA - BEŁCHATOW 1-1

POLONIA W. - LECHIA 1-1

GORNIK - LECHIA 2-0

LECHIA - JAGA 1-1

LECH - LECHIA 3-0

LECHIA - WISŁA 0-1

PIAST - LECHIA 2-0

7pkt to maks jaki osiągną do końca sezonu,cudem będzie w takim wypadku utrzymanie,ale wierze że się uda.Koala nam Lechijke rozpierdala....
28 marca 2009, 14:01 / sobota
ODRA - LECHIA 1:1

LECHIA - BEŁCHATOW 1:0

POLONIA W. - LECHIA 1:0

LECHIA - ARKA 2:1

GORNIK - LECHIA 2-0

LECHIA - JAGA 2:0

LECHIA - WISŁA 1:0

PIAST - LECHIA 1:2
28 marca 2009, 14:15 / sobota
ODRA - LECHIA 1:1

LECHIA - BEŁCHATOW 0:1

POLONIA W. - LECHIA 3:0

LECHIA - ARKA 2:0

GORNIK - LECHIA 2-0

LECHIA - JAGA 1:0

LECH - LECHIA 3:0

LECHIA - WISŁA 0:2

PIAST - LECHIA 1:0
28 marca 2009, 15:18 / sobota
Może trochę optymistyczny wariant :

Lechia - Odra

Tutaj innego wyniku nie widze, jak tylko zwycięstwo piłkarzy z Gdańska. Mają gryźć trawę, pokazać na boisku ambitną postawę i władować jedną bramkę więcej od Odry.A my pomożemy piłkarzom głośnym dopingiem. Inny wynik niż zwycięstwo tylko pogłebi kryzys, w jakim znalazła się Lechia, przez działania osobnika gustującego w pożeraniu liści eukaliptusa. A taki rezultat mógłby stać się początkiem końca ekstraklasy w Gdańsku.

Mój typ : 2

Lechia - Bełchatów

Kolejny mecz przed własną publicznością i tutaj nie ma możliwości powtórzenia blamażu z Polonią Bytom. Bełchatów to mocna drużyna i tutaj obstawiałbym remis

Mój typ: x

Polonia - Lechia

Jak ŁKS potrafił strzelić na Konwiktorskiej 3 bramki, to kto wie jak potoczy się ten mecz. Jednak nie potrafiająca zwyciężać na wyjazdach Lechia z Warszawy wyjedzie bez punktów.

Mój typ: 1

Lechia - Arka

Derby rządzą się własnymi prawami, niekiedy drużyna, która prezentuje lepszą formę przegrywa takie pojedynki. Najważniejszy mecz w całej rundzie. Sąsiadzi zza miedzy obejrzą (lub też nie) porażkę swojej drużyny. Innej opcji nie ma. Po porażce w derbach wątpię, czy Lechia zdołałaby się podnieść ( wyobrażam sobie reakcję kibiców na porażkę w tym meczu). Zwycięstwo nad Arką pozwoli uwierzyć piłkarzom w to, że walką i ambitną postawą na boisku mogą postawić czoła każdemu.

Górnik - Lechia

Górny Śląsk to trudny teren dla naszej Lechii - Górnik mając wsparcie kilkunastotysięcznej publiczności zwycięży Lechię.

Lechia - Jaga

Mecze u siebie, w końcówce sezonu muszą być wygrywane. Mam nadzieję, że ostatnia wizyta kibiców w szatni będzie procentowała właśnie w spotkaniach na Traugutta. Dwie bramki więcej od Białostoczan i zwycięstwo Lechii.

Lech - Lechia

Tutaj należy liczyć się ze stratą punktów. Za wysokie progi niestety. Może w następnym sezonie uda się zabrać amice jakieś punkty :-)

Mój typ: 2

Lechia - Wisła

Święto na trybunach i niespodzianka w postaci punktu wywalczonego z drużyną aspirujacą do mistrzostwa :-)

Mój typ: x

Piast - Lechia

W zależności od tego jak będzie wyglądała tabela to może być mecz o wszystko albo o nic. Tak czy owak, piłkarze z Gliwic pewnie do ostatniej kolejki walczyć będą o utrzymanie, Lechia możliwe, że też ale to Piast będzie posiadał atut w postaci swojego :-) stadionu i Lechia kolejny raz wyjedzie z Górnego Śląska bez punktów.

Tak więc wedle moich typowań Lechia zdobędzie w pozostałych meczach 11 punktów.Oczywiście zakładając, że dwa tygodnie przerwy, wizyta kibiców w szatni piłkarzy, poszukanie nowych rozwiązań taktycznych przez eukaliptusożerce, pomoże wskoczyć Lechii na "właściwy tor". Bo jeśli nic się nie zmieni, to niestety ale następny sezon to pierwszoligowe boiska i walka o powrót do elity.

Czy starczy to na utrzymanie? Okaże się w praniu.

Lechijka nigdy nie spadnie !!
28 marca 2009, 21:19 / sobota
ODRA - LECHIA 0:3

LECHIA - BEŁCHATOW 3:0

POLONIA W. - LECHIA 0:3

LECHIA - ARKA 3:0

GORNIK - LECHIA 0:3

LECHIA - JAGA 3:0

LECH - LECHIA 0:3

LECHIA - WISŁA 3:0

PIAST - LECHIA 3:0

OBSTAWIAM TAK,ILE TO PKT?
28 marca 2009, 21:27 / sobota
27
28 marca 2009, 21:52 / sobota
Franek taki wynik to myśle nie tylko ekstraklasa w Gdańsku ale i Puchar UEFA, fajnie jest miec marzenia! Oczywiscie jak to sie wszystko sprawdzi to bedzie zajebiscie
28 marca 2009, 21:58 / sobota
@franek, skąd u Ciebie tyle pesymizmu? Dlaczego ni z gruszki ni z pietruszki LECHIA ma przegrać z Piastem?
28 marca 2009, 22:11 / sobota
Odpowiem za Franka. Piast jest dobry;)
28 marca 2009, 23:06 / sobota
siwy12314 - "Odpowiem za Franka. Piast jest dobry;)"

huja tam dobry... pomylił się chłopak
28 marca 2009, 23:09 / sobota
ale Lechia lepsza!
29 marca 2009, 20:37 / niedziela
10 pkt. i nie ma bata !!
29 marca 2009, 20:39 / niedziela
Miało być 27 pkt. sorry :)
29 marca 2009, 20:44 / niedziela
nie ważne,czemu już tak wyszło...z tym piastem! ogłaszam konkurs pt."Jak wygrać z Piastem?" osoba,która opracuje taktykę zwycięska,wygra szalik "gedani"
29 marca 2009, 20:46 / niedziela
GOOOOd luck ;)
29 marca 2009, 23:12 / niedziela
odwalcie się od naszej przyszłej zgody :)
30 marca 2009, 10:24 / poniedziałek
Niestety ja widzę to czarno, ale mam nadzieje, że się myle! Jak dotej pory często się myliłem :)

ODRA - LECHIA porażka

LECHIA - BEŁCHATOW remis

POLONIA W. - LECHIA porażka

LECHIA - ARKA remis

GORNIK - LECHIA porażka

LECHIA - JAGA wygrana

LECH - LECHIA porażka

LECHIA - WISŁA porażka

PIAST - LECHIA remis

Razem 6 pkt! Za mało
5 kwietnia 2009, 08:11 / niedziela
LECHIA - BEŁCHATOW 3 p.

POLONIA W. - LECHIA 0

LECHIA - ARKA 3

GORNIK - LECHIA 0

LECHIA - JAGA 3

LECH - LECHIA 0

LECHIA - WISŁA 0

PIAST - LECHIA 3

12 punktów i nie chcę słyszeć o żadnym remisie :-). To do utrzymania powinno starczyć...
5 kwietnia 2009, 09:35 / niedziela
hehe o remis z Bełchatowem bedzie trudno nawet u siebie ... Jaga też będzie walczyć do końca - przy ewentualnej degradacji piłkarze będą chcieli się wypromować, by odejść - więc łatwo na pewno nie będzie. Odra to taki Piast - na własnym stadionie to kozaki - murują bramkę i liczą na kontry. Myślę że na 100% 3pkt można liczyć ze szparką - wiosna im nie służy bardziej niż nam. Będzie ciężko, ale jakoś te, przynajmniej 10pkt, trzeba zdobyć.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011