Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stadion narodowy

strona 1/1

1 kwietnia 2009, 09:22 / środa
Moze ktos mi wytłumaczyc po co mamy stadion narodowy w chorzowie ??? Skoro i tak gramy w kielcach , Bydgoszczy...itp.Czy Angole graja np. w huul albo w oxfordzie ?? nie graja na wembley a czy nasi italiano graja na chiievo verona ??? tez nie.Wiec pytam sie po co nam stadion narodowy.Proponuje mecz Polskiej Reprezentacjii rozegrac na MRKesie albo na awfie przynajmniej płyta równa i nikt sie nie wytłumaczy ze w pilke nie trafił.
1 kwietnia 2009, 10:06 / środa
wyobrażasz sobie aby na mecz z San Marino było 45 tysięcy do obejrzenia meczu repry po blamażu w Irlandii? Gra reprezentacji na Śląskim to nie to samo co by miał tam Ruch grać, koszta organizacji są znacznie większe, więc napewno bardziej opłacalny pod tym względem jest stadion w Kielcach. Poza tym Stadion Śląski, jest tylko umownym Stadionem Narodowym, rzeczywisty jak wiadomo ma być dopiero wybudowany.
1 kwietnia 2009, 10:18 / środa
Nie pierdol że angole grają tylko na Wembley.

Ja sam pamiętam mecz Anglia- Polska rozgrywany w Southampton. Kilka spotkań Angole rozegrali na Old Trafford.
1 kwietnia 2009, 11:21 / środa
Zgłosiłem ten problem i otrzymałem informacje że od następnego meczu reprezentacja będzie grać przy Traugutta! Ale na bocznym boisku, na sztucznej trawie bo gwarancja nie pozwala grac na głównej...

Czy jak wybudują w Warszawie stadion narodowy to wg ciebie reprezentacja ma grać tylko w stolicy? Nie każdemu pasuje popierdalać przez cały kraj by obejrzeć drużynę narodową. Dlaczego tylko hanysy mają być uprzywilejowani? Reprezentacja ma grac na całym obszarze, a że nie wiele miat ma odpowiednie stadiony to musimy jeszcze kilka lat poczekać i zobaczymy kadrę u nas...
1 kwietnia 2009, 11:37 / środa
A ja uwazam, ze reprezentacja powinna grac na Wembley ... ale na Suchaninie. Po pierwsze Carrefour blisko, po piwko mozna skoczyc, po drugie dla ducha tez cos sie znajdzie, w poblizu sala krolewska swiadkow Jehowy. Oooo, a po meczu pod blache mozna skoczyc do Wlazlego albo do "pubu" do Zoski. To sa argumenty nie?
1 kwietnia 2009, 12:29 / środa
Bo to jest stadion narodowy !!! Tam ma grac reprezentacja narodowa !!!

a nie jakaś grupa nieudaczników. I walsnie dla niech jest stadion w Kielcach.
1 kwietnia 2009, 19:49 / środa
Oszolom tez grałeś na tym Wembley ??:D Tam to dopiero jest wyjebane miejsce gdzie religia spotyka sie z futbolem w prawie jednym miejscu :D
1 kwietnia 2009, 21:16 / środa
niema to tamto ale w kielcach wlasnie spiewali ze wisla je........................
pedaly
1 kwietnia 2009, 21:18 / środa
Żenada, ale czego się spodziewać po kibicach korony?
1 kwietnia 2009, 21:22 / środa
lechia-osowa won spac !
1 kwietnia 2009, 21:27 / środa
Co za patałachy ... korona kielce bosheeee, szkoda gadać !! ;/
1 kwietnia 2009, 21:29 / środa
Pierw spiewali hej Eintracht Frankfurt a potem....
1 kwietnia 2009, 22:42 / środa
Co za idioci... najpierw wrzucali na Wisle ( Czesc stadionu gwizdy)
A to ''korona kielce'' mnie rozwalilo! ( czesc stadionu gwizdy)
Po co w ogole Ci debile mieszaja jakas korone w meczu reprezentacji?

Gratuluje!
1 kwietnia 2009, 22:46 / środa
oburzające! i co teraz? czy to koniec dopingu na reprezentacji?
1 kwietnia 2009, 22:53 / środa
Spalic ta wioske, kobiety zgwalcic, a mezczyzn zabic.

Potem stadion rozebrac i przewiezc do nas. Za zaoszczedzona kase zbudowac drogi, baseny itd :)
2 kwietnia 2009, 00:08 / czwartek
Limak drogi przyjacielu mialem ta przyjemnosc przez kilkanascie lat stawiac moje zlote stopy na swietej ziemi suchaninskiego Wembley : ) (jako mieszkaniec tej pieknej dzielnicy mialem do tego pelne prawo :PPPP)Dzis tradycje ta podtrzymuja siostrzeniec oraz syn , a ja im czesto kibicuje. Jako ciekawostka dodam, ze to nasze pokolenie nazwalo nasze pieskowe boisko Wembley. I tak juz zostalo, do dzis :) Pozdrawiam serdecznie. Co do meczu w Kielcach .... nie bijcie piany koledzy... wies zostanie wsia a wiesniak wiesniakiem. Kraina latajacych scyzorykow nigdy poprzeczki gminy nie przeskoczy. Amen.
2 kwietnia 2009, 08:46 / czwartek
Wembley jest za moim blokiem :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.406