Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDANSK-GKS Belchatow 11.04.2009

strona 1/8

4 kwietnia 2009, 00:37 / sobota
Jak w temacie,wszystko o meczu.
4 kwietnia 2009, 08:01 / sobota
Szkoda, że mecz nie jest w Wielki Czwartek, ale mówi się trudno i trzeba robić wszystko żeby na nim być. Obstawiam wynik 1:0 dla Lechii :-). Więcej napiszę po dzisiejszym meczu.
4 kwietnia 2009, 09:25 / sobota
Szkoda tylko, że taka posrana godzina, bo o 15:00 tego samego dnia Lechia gra u siebie z Arką :| I chyba będę musiał wynająć helikopter, żeby zdążyć na oba mecze..
4 kwietnia 2009, 11:23 / sobota
Ja bym to ujął tak gramy z obsraną drużyną o 15.00!!!A tak swoją drogą to przy jupiterach derby mają swój specyficzny smaczek!!!!
4 kwietnia 2009, 14:10 / sobota
Mam wlasnie pytanie co do tego meczu. Nie ma mnie obecnie w Pl i akurat bede zjezdzac na mecz naszej Lechii i obowiazkowo chce sie na niego wybrac. Wie ktos jak bedzie z biletami?
4 kwietnia 2009, 14:15 / sobota
Już od poniedziałku będzie można zakupić wejściówki na mecz z GKS Bełchatów, który odbędzie się w sobotę 11 kwietnia o godz. 13.15.

Przedsprzedaż prowadzona będzie w Oficjalnym Sklepie Klubowym Lechii Gdańsk - Salonie Jako Red-Box od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00.

źródło:lechia.pl
4 kwietnia 2009, 14:16 / sobota
Info o biletach na stronie GŁÓWNEJ.
6 kwietnia 2009, 20:23 / poniedziałek
GKS Bełchatów --> 38ptk --> 12 meczy wygranych (w tym na wyjazdach ograł lech Poznań czy górnik Zabrze)

Dodam jeszcze kursy na sts-ach:
LECHIA GDAŃSK - GKS Bełchatów :
1 ---> 2,35
x ---> 2,90
2 ---> 2,90
1x---> 1,30
x2---> 1,45

A co sądzicie o tym że mecz rozpoczyna sie o 13:15? według mnie WIELKA KICH ! no ale wiadomo Święta ^^
6 kwietnia 2009, 21:32 / poniedziałek
Chyba nie trzeba nikomu 2x powtarzac jaki musi byc doping na tym meczu. Jak komus brakuje werwy to niech sobie strzeli pare łyków przed bramą, walnie w nocha, puknie żone obojętnie, ale kurwa musi byc taka, jakiej ten stadion jeszcze nie widział!!! Jeszcze nie spadliśmy, kto jak kto, ale my się poddajemy kurwa ostatni!!!
6 kwietnia 2009, 21:37 / poniedziałek
Właśnie nie kurwa mać! 1/2 przychodzi na stadion właśnie po to a nie na mecz, ani dopingować. Ostry doping tak, ostra najebka przed meczem - NIE !!! Ani żadnych dzieci i dziewczynek w lusterkami w młynie bo żal, naprawde...
6 kwietnia 2009, 23:18 / poniedziałek
vid - zgadzam się... już wiele razy na forum powtarzałem, żeby nie przywiązywać takiej wagi do koszulek, tylko do brokatu&różu, no i tych którzy nic nie robią... sam byłem świadkiem chyba na meczu z Polonią, jak podczas przerwy Limak pouczał tam jakiegoś chłopaka, że ma kupić koszulkę podczas gdy kilka metrów obok jakaś lala w czarnej kurtce darła się "i love you wszystkiich!" -,- i moim zdaniem TO właśnie jest problem

Co do meczu to jesteśmy w stanie wygrać, ale może być ciężko... nie lekceważyłbym tej drużyny...
6 kwietnia 2009, 23:35 / poniedziałek
taa przed meczem z Polonia Bytom tez szly wyniki 3-0 4-0 4-1 i skonczylo sie jak sie skonczylo, takze ja bym w ogole nie obstawial na jakakolwiek wieksza wygrana dla nas niz 1-0, a uwazam nawet ze remis w tym meczu bedzie sporym osiagnieciem. Belchatow jest obecnie na fali wznoszacej sie i to widac po ostatnim meczu ze Śląskiem chociazby. Dopingowo nie wyobrazam sobie abysmy mieli byc gorsi, wkoncu gramy u siebie, a belchatow raczej do sredniakow nawet ligowych pod wzgledem dopingu nienalezy.
6 kwietnia 2009, 23:45 / poniedziałek
Przy obecnej grze naszych piłkarzy i być może nowym szkoleniowcu,narazie nie mamy takowego bo Kafarski to raczej chwilowe zastępstwo,biore remis w ciemno,bo nawet najlepszy trener w 5 dni z gówna(bo tak wygląda teraz nasza gra) bata nie ukręci,chyba że McGyver;)
Ale MY WIERZYMY!!!
7 kwietnia 2009, 10:36 / wtorek
2-0 dla naszych po ciężkiej grze
7 kwietnia 2009, 10:48 / wtorek
odnośnik tutaj cos o naszym przeciwniku zenada..
7 kwietnia 2009, 11:01 / wtorek
"Szkoda tylko, że taka posrana godzina, bo o 15:00 tego samego dnia Lechia gra u siebie z Arką :| I chyba będę musiał wynająć helikopter, żeby zdążyć na oba mecze.."

Zdążymy :)

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia sobota, godz. 16.00
7 kwietnia 2009, 11:19 / wtorek
Możę zdarzy sie cud to bedzie 1:0, może grajki dodatkowo sie zmotywują przed nowym trenerem (ktokolwiek nim bedzie), a może Kafar przedłuży swoją szczęśliwą serię zwyciestw jako I trener.
Może....
a i tak liczy sie TYLKO LECHIA !
7 kwietnia 2009, 11:32 / wtorek
Albo mam coś ze wzrokiem albo zmienili na z 15:00 na 16:00, nie ważne. Ale dobra informacja!!
7 kwietnia 2009, 18:16 / wtorek
nie wazne jak, byle 3pkt
7 kwietnia 2009, 19:12 / wtorek
Po ostatnich trzech meczach nie wróże żadnych rewelacji odnośnie wyniku...Cud by się musiał wydarzyć, że Lechia przytuliła 3 pkt. Skoro nie potrafiliśmy wygrać z trzema najgorszymi zespołami OE, to czemu mielibyśmy wygrać z drużyną z czołówki tabeli...
7 kwietnia 2009, 22:44 / wtorek
Skoro nie potrafiliśmy wygrać z trzema najgorszymi zespołami OE, to czemu mielibyśmy wygrać z drużyną z czołówki tabeli...

No właśnie dlatego,może a WIERZE że tak się stanie los się odwróci i jak na słabych nie mamy lekarstwa to coś się stanie że na mocniejszych je znajdziemy...
Rano święcić jajeczka, zmówić paciorek za Lechie i na stadion....
My wierzymy....
7 kwietnia 2009, 23:24 / wtorek
Dlaczego mamy wygrać a drużyną z czołówki?

Dlatego że, bot wygrał trzy ostatnie mecze, Lechia trzy ostatnie przegrała. Każda seria kiedyś się kończy!

Po drugie, pierwszy raz w ekstraklasie poprowadzi nas trener.

Trzy- będziemy 12 zawodnikiem.
8 kwietnia 2009, 00:53 / środa
Amen.
8 kwietnia 2009, 08:14 / środa
Emocje opadają tak po wyjeżdzie ,rany po porażce -przyschnięte,kurz po zawirowaniach trenerskich opada i czeka Nas teraz niezwykle ważny i pokazujący w jakim kierunku idziemy mecz.Cudownie by było gdyby 3 pkt zostały w Gdansku nawet po karnym w 92 min z niezasłużonego faulu lub spalonego!!remis ???(jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma)!!!jak będzie 0 pkt.to będziemy wiedzieli ,ze w przyszłym sezonie ekscytować się będziemy meczami z Flotą czy Płockiem.Nie wiem czy dożyje kolejnego awansu??!!Jednak ogromnie wierze ,ze (tak jak ktos tu już powiedział) ,że wszystko ma swój początek i koniec.Myśle,ze jak na tak krótki czas doświadczyliśmy już wiele i teraz zobaczymy w prasie tytuły SENSACYJNA PORAŻKA GKS-U w GDANSKU!!!czy ROZJECHANY BEŁCHATÓW!!!BEŁCHATÓW ZEGNA SIE Z PUCHARAMI!!a może być też krótka notatka LECHIA-GKS=1:0!!!to nie ma znaczenia !!
8 kwietnia 2009, 11:18 / środa
Dariusz Pietrasiak złamał palec u stopy
Podstawowy obrońca oraz kapitan GKS-u Bełchatów Dariusz Pietrasiak nie wystąpi już w rundzie wiosennej. Przyczyną wcześniejszego zakończenia sezonu przez zawodnika jest złamanie palca prawej stopy z przemieszczeniem.

Z powodu urazu Pietrasiak nie wystąpił w spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Ekstraklasy w Warszawie. Po dwutygodniowej pauzie zagrał już w arcyważnym meczu przeciwko Śląskowi i wydawało się, że wszystko potoczy się po myśli zawodnika. Niestety, podczas poniedziałkowego treningu jeden z kolegów przypadkowo nadepnął na feralną stopę Pietrasiaka, co skutkowało złamaniem małego palca.

Piłkarza czeka teraz skomplikowana operacja i w zależności od wyboru jej metody okres absencji w treningach będzie trwał od 6 do 12 tygodni.

W obecnym sezonie Pietrasiak wystąpił w 21 meczach Ekstraklasy, trzech Pucharu Ekstraklasy oraz jednym Pucharu Polski, spędzając na boisku aż 2180 minut.

Jest to dla nas dobra informacja lecz nie powinnismy szukac zwyciestwa tylko zagrac swoje
8 kwietnia 2009, 13:37 / środa
Lechia-Osowa napisz mi swoj numer na e-mail - mistrz211@o2.pl
8 kwietnia 2009, 16:26 / środa
z FORUM GKS BELCHATOW
Jako ze zostalo kilka miejsc w autokarach do Gdanska (zainteresowanie jest duze i nie robimy zapisow) jesli ktos chce pojechac niech wysle Imie Nazwisko Pesel na priv.

Jako ze jest to bardzo dluga podroz nie ma mozliwosci zeby ktos w autobusie stał i zeby byl nadkomplet o chocby 2-3 osoby.

Tak wiec kto pierwszy ten lepszy. Reszta niech koluje auta.

Bardzo mozliwe ze jest to ostatni wyjazd w tym sezonie na jaki mozemy pojechac...
8 kwietnia 2009, 20:09 / środa
A może by na tym meczu pieprznąć wielki baner "Wierzymy w Was!", albo coś w tym stylu...
8 kwietnia 2009, 20:19 / środa
Ja mysle,ze zamiast flagi lepiej zeby caly stadion spiewal :) No i na poczatek trzeba by powitac nowego trenera ;)
8 kwietnia 2009, 20:41 / środa
Śpiewający stadion to jest potrzebne w sobotę więdz JAZDA! ludziska
8 kwietnia 2009, 20:48 / środa
Jak to jest z biletami dla obcokrajowców. Przyjeżdżają do mnie koledzy, obywatele niepolscy i chcieliby pójść na mecz. Czy ja mogę im kupić bilety czy muszą sami ? Jakie trzeba mieć dokumenty ?
8 kwietnia 2009, 20:59 / środa
Ostatnio było można kupić 2 osobie jak się miało jej dokumenty. I pewnie teraz też można
8 kwietnia 2009, 21:48 / środa
Nie ma co duzo wymagac od kopaczy wystarczy ze zagraja jak Barca z niemcami :)
8 kwietnia 2009, 21:59 / środa
Kupowałem dzisiaj bilet w JAKO i nie było trzeba tym razem żadnych dokumentów wiec możesz zakupić normalnie.
8 kwietnia 2009, 23:33 / środa
tylk dokument trzeba jak ktoś na Derby odrazu kupuje .
9 kwietnia 2009, 02:01 / czwartek
Jak to jest z tymi bramofurtami?Czy można sie dostać na stadion na karnet kumpla?
9 kwietnia 2009, 02:06 / czwartek
Jak sam napisałeś jest to karnet kumpla wiec idź do Jako i nie żałuj 20zl na bilet
9 kwietnia 2009, 07:15 / czwartek
@radbul79 - można, ale pamiętaj! My pikników nie potrzebujemy.
9 kwietnia 2009, 08:36 / czwartek
radbul79 w ten sposób okradasz NASZ klub NASZĄ LECHIĘ !

Nie pij przed meczem 5 browarow to bilet Ci sie zwróci...

Bez napinki.

Pozdro ;)
9 kwietnia 2009, 08:44 / czwartek
Na GKS nie trzeba dokumentów ale na derby trzeba (kupowałem 2 od razu ;] )
9 kwietnia 2009, 12:04 / czwartek
Czy będzie prowadzona sprzedaż biletów w dniu meczu ? Bo na oficjalnej stronie klubu nie jest to napisane. Prosiłbym o szybką odpowiedź :)

A co do meczu to będzie 1:1 po ciężkiej walce.
9 kwietnia 2009, 12:29 / czwartek
nie ma i w tej rundzie przynajmniej nie będzie sprzedaży biletów w dzień meczu... A na oficjalnej jest napisane. Wystarczy poszukać.
9 kwietnia 2009, 13:52 / czwartek
Na meczu nie ma spiewac tylko młyn ma sie udzielać cały stadion ludzie JAZDA w sobote
9 kwietnia 2009, 14:37 / czwartek
Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił obsadę sędziowską 23 kolejki ekstraklasy. Sobotni mecz w Gdańsku pomiędzy Lechią a GKS -em Bełchatów poprowadzi Hubert Siejewicz.

odnośnik
9 kwietnia 2009, 15:13 / czwartek
a moze na najblizszym meczu pokazac zarzodowi, jak "bardzo lubimy" michalskiego ?

Ponizej podaje linka, aby kazdy nauczyl sie slow, tylko nalezy zmienic nazwisko z listkiewicz na michalski i bedzie dobrze

odnośnik
9 kwietnia 2009, 15:23 / czwartek
Hehe dobry pomysl :)
9 kwietnia 2009, 22:16 / czwartek
Beda kibice z bełchatowa tylko niewiem ile .
9 kwietnia 2009, 22:22 / czwartek
to super, dzieki, ze powiedziales...
9 kwietnia 2009, 22:32 / czwartek
Wydaje mi sie ze duzo ich nie przyjedzie.Nie da sie ukryc że Bełchatów ma słabych kibiców
9 kwietnia 2009, 22:41 / czwartek
noo koszty oni maja 40 zl i jada autokarami .
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.416