Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDANSK-GKS Belchatow 11.04.2009

strona 6/8

12 kwietnia 2009, 09:49 / niedziela
My chcielismy zmiany trenera i mamy nowego a ty/wy przegraliscie z ŁKS sledziuchu
12 kwietnia 2009, 10:32 / niedziela
Zeto, Konri, nie wiem gdzie siedzicie na meczach.My siedzimy na prostej na samej gorze, jest tam nasza mala grupka ale glosna.Sa tam ludzie ktorzy pamietaja mecze z Polanka Rokocin, w Starym Polu, Czersku.Niestety obok sa ludzie (o dziwo nie malolaci!) ktorzy mysla ze jak kupia czapeczke Lechii i dmuchna w trabke i krzykna "Jebac PZPN!" sa wielkimi kibicam, a chodza na mecze drugi, moze trzeci sezon.To jest zenada.Doszlo wczoraj po meczu do ostrej wymiany zdan miedzy kibicami ktorzy po meczu klaskali i "Nic sie nie stalo". a NAMI.My krzyczelismy WYPIERDALAC!!.DRUGA LIGA, DRUGA LIGA LECHIA GDANSK!!To bylo do zarzadu , do naszych grajkow.Pilkarze posluchali chyba nas i po meczu szybko uciekli do szatni , tylko Kaczmarek siedzial przy lini bocznej , udawal skruche,patrzyl blagalnym wzrokiem w nasza strone , i nie wiem , chyba czekal na oklaski .Uslyszal to samo...Wypierdalaj!! Na huj czekasz!!! Prawda jest taka ze znowu wjebalismy mecz, i tak jak pisalem kilka dni wczesniej Bobo z Grembosiem wbija nam pierwszy gwozdz do trumny z napisem "druga liga" (dla mnie nie ma pierwszej , jest druga i tyle.) ludzie zrozumcie ze to sa najemnicy , ktorzy biora dzis kase w Gdansku w lipcu beda brac gdzie indziej.Oni sie tylko martwia godzine po meczu, pozniej mysla gdzie beda grac jak Lechia spadnie.O meczu nie ma co pisac. Nie mamy trenera, to jest kolega pilkarzy nie trener ( co robil Bajic????, przeciez to len do biegania)Wszystkim PRAWDZIWYM kibicOM WESOLYCH SWIAT.martwimy sie od wtorku..
12 kwietnia 2009, 11:06 / niedziela
Jak zamiast wspierac Lechijke Ty krzyczysz do nich zeby wypierdalali to naprawde masz Lechie w sercu... brak słów... i naprawde nie masz sie czym chwalic
12 kwietnia 2009, 11:20 / niedziela
@mialkus

W każdym klubie są najemnicy, tylko że u nas są to najemnicy bez ambicji.

Co do słabej gry duetu K&K to trzeba wziąć pod, że weszli w momencie kiedy już cała drużyna stała, niektórzy to myślą, że Kaczmarek czy Kowalczyk weźmie piłkę od Kapsy, pobiegnie i strzeli gola.

A co do sodówki Buzały, to nie ma się co dziwić jak pół stadionu latała z plakatami Buzi na prezydenta.
12 kwietnia 2009, 11:25 / niedziela
Jak dla mnei to Kowalczyk i Kaczmarek w ostatnich meczach grali najambitniej ze wszystkich dlatego troche nie rozumiem wystawienia Rgoalskiego zamiast Kaczmarka i raczej grajac u siebie powinnismy grac 2 napastnikami i powinien grac Kowalczyk zamiast polamanca Bajica.

Wczoraj na wyroznienie zasluzyl Arek Mysona i Zabłocki. Arek zaiwanial rajdy i gdyby mial wsparcie z lewego skrzydla z przodu to byloby jakies zagrozenie, a tak byl Rogal... Kuba natomiast pokazal sie walecznoscia i ambitna walka, widac bylo wpewnym momencie wkurwienie z jego strony ze nie chce mu wpasc nic, ale to tylko swiadczy wedlug mnie o tym ze ma ambicje aby grac o cos a nie tylko wyjsc na boisko, odklepac 90 minut i isc do szatni.
12 kwietnia 2009, 11:35 / niedziela
Sluchaj Simek86 ( to twoj rok urodzenia?? , to nie dziwie sie ze takie glupoty piszesz!) Byle co jesz, byle co piszesz...Nie bede sie z toba wdawal w dyskusje , zapraszam na prosta do " Lozy szydercow"ja niedawno niejakiego No Stress..KogOja mam wspierac?? Michalskiego?Jenka?Surme? Powatarzam ! WYPIERDALAC! spuszczacie Lechie po sezonie ,zapamietamy was.Akurat Kaczmarowi sie oberwalo najbardziej bo czekal na litosc, on wie ze we wtorek moze byc znowu wjazd do szatni..Mane, tu nie chodzi o mecz z Belchatowem ze Kaczmarek z Kowalem weszli w trakcie meczu, tu chodzi o CALOKSZTALT!! czy winny jest tylko Zielinski??? A grajki to co?? Mysla ze jak Zielinski pogoniony( musieli mu zaplacic podobno 500 tysiecy za zerwanie kontraktu!) brawa Jenek! brawo Michalski! )to oni sa niewinni?
12 kwietnia 2009, 11:36 / niedziela
Następny mecz musimy rozpocząć atakując bramkę od strony Smoluchowskiego - to jest moja recepta na wygraną z Arką. Tego zabrakło we wszystkich meczach wiosennych. W 2 lidze gdy atakowaliśmy w 2 połowie na bramkę od strony Zegara i bramkarz gości czuł Nas za swoimi plecami to popełniał więcej błędów (zwłaszcza że Lechia zawsze strzela więcej goli w 2 połowie)!!!
12 kwietnia 2009, 11:42 / niedziela
@mialkus

Każdemu trenerowi zwalnianemu przed końcem kontraktu trzeba zapłacić odszkodowanie, skończył się dziki zachód prezesów, ktoś ten kontrakt podpisał więc trzeba go respektować, a pseudo piłkarzyki po prostu zwolnili trenera, żeby to było w jakiejś ekipie grającej od kilku lat w ekstraklasie, ale u naszych pseudo piłkarzyków, którzy ledwo powąchali smaku ekstraklasy to szok, przecież oni w co drugim meczu myśleli ze wygrają na stojąco jak w 2 lidze za Kubickiego, ale on wchodził do szatni i jebał ich jak ostatnie szmaty, u niego nie było udawania gry.
12 kwietnia 2009, 11:49 / niedziela
Robia posmiewisko na calą Polske,najpierw Grembockiego chca posadzic na mine,potem dzwonia do Kubickiego.Bez honoru,!!! Najpierw go wyrzucaja teraz ida w łaske.Potem dzwonia do Engela! to jest kabaret! teraz Michniewicz jest wolny.Dzwoncie! I
12 kwietnia 2009, 12:55 / niedziela
po przegranej z belchatowem pilkarza nalezaly sie brawa za ambicje i walke do konca chodz widac bylo ze brakuje im w koncowce sil. nie tylko pilkarze sa za slabi na ekstraklase z kibicami tez tak jest niestety.
12 kwietnia 2009, 13:17 / niedziela
Zagadzam sie ze wreszcie był to w miare przyzowity mecz LEchii. Bełchatópokazał klase grajac dojrzałą piłke. W persolnalnych decyzji to Zabłocki nie nadawał by sie do IV ligi. Słabiutki jak barszcz (zamiast tego dac Cetnara). Było widac troche ambicji wreszcie ale szkoda ze pierwsza połowa sie skonczyła w tym momencie bo zaczynalismy grac na fantazji wreszcie a po przerwie znowu zabawy taktyczne i prosty błąd zadecydował. Szkod dzisiaj lewego skrzydła bo Rogal grał naprawde mizernie (powodując szydere całej prostej) ale na szczescie dobrze dublował go Mysona no ale ile razy moze on przebiec długośc boiska.
12 kwietnia 2009, 13:19 / niedziela
co to ma do rzeczy że 86 to mój rocznik? Jeśli kategoryzujesz ludzi według ich wieku to gratuluję pomysłu. Od wyzywania ich grać lepiej nie zaczną. Dla mnie nie ważne w której lidze będą grać, a ja i tak będę wspierać ich dopingiem. Piłkarze będą się zmieniać a kibice zostaną Ci sami. I nie mam zamiaru biegać na prostą. Jak chcesz pogadać to jestem pod zegarem.
12 kwietnia 2009, 13:31 / niedziela
do mialkus
znajdź piłkarzy, którzy według Ciebie nie będą najemnikami i będą w stanie utrzymać ekstraklasę w Gdańsku.
12 kwietnia 2009, 13:45 / niedziela
Najemnicy sa w kazdym klubie , tylko o to chodzi zeby przestac ich klepac po dupie ze "Nic sie nie stalo" .Bo to miedzy innymi ONI spuszczaja Lechie i to my znowu bedziemy jezdzic do Stalowej Woli a nie oni.Taki Kaczmarek ,Kolwalczyk i spolka znajda napewno kluby pierwszoligowe, Zielinski znowu dostanie robote w jakiejs Koronie czy innym klubie i znowu sciagnie swoich ludzi . I tak to sie kreci.Przypomnijcie sobie co zrobil swego czasu Szukielowicz ze swoimi ludzmi. Bylo wszystko: pieniadze, kibice.Zrobil to samo co teraz Ziele.Przykro sie patrzy i slucha niektorych kibicow bo prawda jest taka ze z tych np 5 tysiecy ze 2 tysiace powinno wysiasc dwa przystanki dalej..Na placu zebran ludowych na koncert Dody...
12 kwietnia 2009, 14:12 / niedziela
Niektorzy maja takie cisnienie na ta ekstraklase, ze az zal czytac.
Jak piszesz, ze pamietasz Siwialke to co Ci Stalowa przeszkadza? Dla mnie mecze w takiej Stalowej to byl zaszczyt (moze poza ostatnim sezonem - ta syrena strazacka to bylo przegiecie :-P) po tych wioskach wczesniejszych. Ja chce widziec i pamietac ambitna walke taka jak w sobote, taka jak w Opolu, czy taka jak w meczu w Gdansku ze Stilonem chyba (tu prosze o pomoc tych ktorzy pamietaja dokladnie). 0:4 w plecy do przerwy, pol stadionu wyszlo a skonczylo sie 4:4. W jakiej lidze ta ambicje pokaza to ma drugoplanowe znaczenie.
12 kwietnia 2009, 15:11 / niedziela
Co do stron boiska -faktycznie jak zaczynamy pierwszą połowę atakami na bramkę pod zegarem to przegrywamy. ( z wyjątkiem Ruchu). A jak to faktycznie teraz jest -ten co wygrywa losowanie wygrywa też prawo wyboru stron boiska czy pilkę? Czy obie rzeczy naraz ?
12 kwietnia 2009, 15:57 / niedziela
Black Jack
Nie pamietam czy to było ze stilonem.Pamiętam tylko taki mecz chyba ze Śląskiem kiedy z 0-4 albo 0-3 było 3-3 albo 4-4. wtedy tez pół stadionu wyszło
12 kwietnia 2009, 16:46 / niedziela
Chłopaki to był 1992 rok i mecz ze Stilonem. Też byłem na tym meczu i przez pare lat jak nastolatek byłem nim podjarany na maxa, że walka i w ogóle mecz nie do zapomnienia. Później sie dowiedziałem, że w przerwie poszła kasa dla Stilonu. Przjerzyjcie na oczy i wrzucicie troche na luz dla Was to całe życie, dla nich (sędziowie, piłkarze, trenerzy, działacze) to w najlepszym wypadku praca, która trzeba uczciwie i profesjonalnie traktowąc albo okazja na wałek. Wrzućcie trochę na luz bo szkoda zdrowia.
12 kwietnia 2009, 16:48 / niedziela
mecz był na pewno ze Stilonem
12 kwietnia 2009, 17:11 / niedziela
mialkus!!! Jeśli to Ty wdałeś sie w utarczkę ( mało powiedziane ) słowną po końcowym gwizdku z tymi klaszczącymi , wykrzykując im w twarz czy jeździli na 6 ligę , czy wiedzą ile siana zgarniają piłkarze itd,itp. to jesteś niezły furiat. Odniosłem wrazenie ,że dla Ciebie się Świat zawalił ( tak chyba było ), a ten chłopak i tak odważny był ,że Ci swoje racje wyłuszczył. Chociaż przy Twojej determinacji graniczyło to z dużym ryzykiem przejścia od słów do czynów. Ja uważam ,że gra była szybsza niż dotychczas. To chyba było zauwazalne. Nie będę bronił Kafarskiego ( chociaż ziomal ) ale wiem ,że on Lechię kocha . Pamietam ,że Kafarscy grając jeszcze w niejakiej Kaszubii po strzelonej przez siebie bramce podnosili w górę prawą pięśc z okrzykiem :Lechia!!! Tak było zawsze . Nie wiem czy godzinę po meczu , oni (piłkarze ) myślą gdzie będą grac po spadku . Oni sami wiedzą to najlepiej. Uważam jednak ,że powinni byc odpowiednio zmotywowani. Za porażkę powinno się obcinac uposażenie , za zwycięstwo , za bramki premiowac. Nie od razu ( Wisłę ) Kraków zbudowano :)) Cudów nie ma . A Ty opanuj emocje , bo do derbów nie pociągniesz chłopie:)) Pozdrawiam
12 kwietnia 2009, 17:18 / niedziela
mialkus

nie loża szyderców tylko frustratów, którzy przychodzą powyżywać się na meczu bo w domu muszą kapcie w pyskach trzymać.... 80 minut meczu wydzieracie się na pilkarzy choć się starają a jak padnie bramka nagle jest zajebiście, cudownie i wtedy na 5 minut potraficie krzyknąć kilka razy Lechia Gdańsk i fajrant.... Kibice są od wspierania i kibicowania, co wy kurwa myślicie, że jak pokrzyczycie "Manu Spierdalaj" "Grać kurwy" "biegać do chuja" to nagle zarząd poda się do dymisji, znajdą się pieniądze na transfery, piłkarze zaczną wygrywać z zespołami z czołówki....? Pierdolnijcie się w głowę, dać wam palec to byście całą rękę chcieli, jedyne co potraficie to szydzić, obrażać WŁASNYCH piłkarzy, tak jest najłatwiej....
Ciekawe jakbyście reagowali gdyby wam coś w pracy nie wychodziło a szef "motywował" was slowami "spierdalaj do konkurencji, jebany najemniku" ... pewnie byście się zesrali z wysiłku, żeby udowodnić że jesteście coś warci....

Druga strona medalu jest taka - po meczach takich jak z Polonią słowa krytyki się należą, ale zastanówcie się kiedy ją stosujecie i w jaki sposób....
12 kwietnia 2009, 17:21 / niedziela
Może ktoś wie czym kierował się obserwator żądajac ściagniecia napisu dotyczacego Cypryjczyka?To jakiś jego kolega czy co?Jak tak to fajnych kolegów
ma Radzio...:)
ps.Żeby było jasne:Michalski won!
12 kwietnia 2009, 18:18 / niedziela
mialkus

Co Ty mi tu piszesz o jakims zespole z Rokocina a gdzie byles w latach 90-tych? Na ksiedza Zorro wolales?
12 kwietnia 2009, 18:29 / niedziela
Po pierwsze.Mam swoja firme wiec jestem sam sobie szefem wiec nikt mnie nie wyjebie.Jesli masz taki problem ,ze szef chce cie wyjebac ,to przemysl czy dobrze pracujesz.Po drugie.Pretensji do Kafara to mam najmniej, bo to nie on nasral takie wielkie gowno.I jest ono tak wielkie i smierdzace ze nie jest w stanie tego posprzatac.On dostal szanse zycia i nie ma nic do stracenia.Poleci , trudno.Mam tylko pretensje ze wystawil jednego napastnika i Bajica.Belchatow zrobil dwie i pol akcji i strzelil dwie bramki.Oczywiscie znowu zajebal Bąk..Ja po prostu najezdzilem sie na Rydultowy, Tychy, Pszowy czy Myszkowy.Jesli WY nie macie cisnienia na ekstraklase to wasza sprawa,jesli dla was zaszczytem jest tak jak ktos napisal grac w Stalowej Woli, czy Turku to wasz problem.Najlepsi sa tacy co mowia "mozemy spasc tylko zeby z Arka wygrac"Dla mnie mozemy przegrac 0-5 u siebie z Arka, tylko zebysmy w przyszlym sezonie mieli ekstraklase.Niektorzy chyba sobie nie zdaja sprawy co moze oznaczac spadek.Tak sie sklada ze ja jestem dosyc czesto na Lechii w tygodniu, rozmawiam z roznymi ludzmi, czesto rowniez rozmawiam z dwoma pilkarzami , ktorzy akurat w tej rundzie nie graja , nazwiska nie istotne i orientuje sie dosyc dobrze co tam sie dzieje.Jesli byles jeden z drugim blisko wczorajszej sytuacji na prostej to napisz prawde chociaz , zaczelo sie od oklaskow paru kibicow, ja tylko zwrocilem uwage im czemu klaszcza? czy tak im sie podobalo?czy podoba im sie druga liga? wtedy ktos powiedzial ze ja chyba pijany jestem, ze przeciez walczyli tylko szczescia nie maja,.My grajkom "podziekowalismy" za ostatnie cztery kolejki, "podziekowalismy" Michalskiemu, Jenkowi , Turnowieckiemu.
12 kwietnia 2009, 18:35 / niedziela
Jak dla Ciebie mozemy przegrac z arka 0:5 to ja nie mam slow.
12 kwietnia 2009, 18:36 / niedziela
marcel74 napisal ;mialkus

Co Ty mi tu piszesz o jakims zespole z Rokocina a gdzie byles w latach 90-tych? Na ksiedza Zorro wolales?
Gdzie bylem w latach 90 tych??? masz odpowiedz wyzej, i szczerze mowiac nie pamietam meczu ze Slaskiem zebysmy przegrywali 0-4 do przerwy, moze mi przypomnisz???Ze Stilonem owszem,za Musiala .74 to twoj rocznik ? Wiec nie udalo ci sie mnie ustrzelic, bo jestesmy w podobnym wieku
12 kwietnia 2009, 18:39 / niedziela
Chlopie,przestan sie tak bujac ze swoim wiekiem.
Kibice Lechii nie dziela sie na STARYCH i MLODYCH !
12 kwietnia 2009, 19:17 / niedziela
dokladnie kibice Lechii dziela sie jedynie na KUMATYCH I NIEKUMATYCH :)
12 kwietnia 2009, 19:18 / niedziela
ot to :)
12 kwietnia 2009, 19:45 / niedziela
Mam wrażenie, że przez kilka wpisów u góry niektórzy próbują się wywyższać i dzielić na tych lepszych ze względu na to, to i to..... Jeśli Lechia przegrała by 5-0 z Arką to to był by wstyd na całą Polskę więc takich rzeczy Mialkus nie pisz !! Zastanawia mnie sprucie obserwatora za ten transparent ?? To przecież nasza sprawa co mamy do zarządu lub poszczególnych personalnie ludzi. Walkower??? Niech nie rozśmieszają, bo na jakiej podstawie??
Nasi walczyć to powinni w każdym meczu, teraz zagrali trochę lepiej ale znów przegrali. Wierzę jednak że karta się odwróci !!
12 kwietnia 2009, 19:56 / niedziela
To sa tylko teorie, bo wiadomo ze jakby przegrala z Arka to musialaby wygrac w Warszawie, Poznaniu , Zabrzu a to raczej delikatnie mowiac malo prawdopodobne zebysmy zrobili 9 punktow na wyjazdach..Kupilbym napewno te 9 punktow za porazke z Arka.
12 kwietnia 2009, 19:58 / niedziela
"--->Kupilbym<--- napewno te 9 punktow za porazke z Arka."

zaczynasz mnie przerazac chlopie ;)
12 kwietnia 2009, 20:08 / niedziela
Mialkus, uwielbiam takich frustratów jak Ty, przechwalających się ile to dla Lechii zrobili, jakimi to są prawdziwymi kibicami i z myśleniem zero-jedynkowym żyjących w przeświadczeniu, że mają monopol na Lechię w każdym temacie. Dla mnie również ekstraklasa jest bardzo ważna i wiem jaką czkawką może odbić się nam ewentualny spadek, ale na Boga nie bądź debilem i nie szukaj teorii spiskowych tam gdzie ich nie ma !!! Nie przyszło Ci do głowy, że mamy po prostu słabych piłkarzy, którzy przy jeszcze słabszym trenerze (Zieliński) nie zrobili żadnego postępu i po prostu słabo grają w piłkę ??? Wczoraj widziałem walkę, zaangażowanie, chęć zwycięstwa i za to biłem im brawo po meczu, a że przegrali w sportowej walce, cóż...taki jest urok sportu!
12 kwietnia 2009, 20:35 / niedziela
Panowie dajcie na luz. Czy w kazdym temacie musza znalezc sie osoby wrzucajace na brata po szalu za odmienne poglady? Wszyscy mamy ten sam cel - Dobro Lechii, wszyscy pewnie tak samo przezywamy porazki i chwile zwyciestwa, skonczmy z tym najezdzaniem, bo sie tylko osmieszamy. Wiadomo, ze znajda sie wszedzie pokemony i ludzi na poziomie forum onet.pl, lub o bardzo niepoprawnych forumowo pogladach( :-) ), ale to nie powod, zeby wyzywac od chuji i wrzucac po matkach. Niepisze konkretnie o tym watku, ale o ogole forum. Szanujmy sie i nie spierajmy czy ktos zaczal swa przygode z Lechia w 1945 roku, albo podczas ostatniego meczu przy Traugutta, czy ktos jezdzi wszedzie, badz rzadko( z roznych przyczyn). To do niczego nie prowadzi, a tylko niszczy atmosfere na forum. Nie ma idealnych, a na forum zawsze znajda sie dziwni uzytkownicy. Dlatego powtarzam - szanujmy siebie nawzajem i wstrzymujmy czasem chec wrzucenia jakiegos niepotrzebnego tekstu na innego kibica:).

A co do meczu z GKSem, to wielka szkoda, ale tak jak zeto licze na wygrana w Warszawie(kazda passa sie kiedys konczy). A w derbach tez wygramy, glowa do gory i nie panikujmy, poki co pod nami sa Gornik i Cracovia i niech tak juz do konca zostanie. A sasiedzi zza miedzy wyladuja w barazach - zobaczycie;).
12 kwietnia 2009, 20:38 / niedziela
Marys, a ty nie badz debilem i pomysl:Naprawde uwazasz ze mamy slabych pilkarzy? Kto zrobil punkty w pierwszych kolejkach sezonu? Kaczmarek z Kowalczykiem.To oni byli wyroznioajacymi sie zawodnikami w pierwszych kolejkach,.A jesli tak sadzisz, to kto wskazal tych "slabych pilkarzy?"Slaby trener Zielinski.A kto wskazal zeby zatrudnic tego slabego trenera? Michalski.A kto zatrudnil Michalskiego? Jenek.Kto zwolnil Kubickiego?Kto nie dal podwyzki Tralce "bo nie bedzie kominow placowych"?Jenek, ktory sam pobiera 18 tysiecy.Chociaz ja akurat twierdze ze z Tralka nie gralibysmy duzo lepiej , choc napewno jest lepszy niz Surma.Zacznij szukac problemow w biurach , potem na boisku.a nie uwazam ze mamy slabych pilkarzy, bo na papierze wygladamy lepiej od Ruchu,Odry, Poloni Bytom,czy Cracovii
12 kwietnia 2009, 20:56 / niedziela
a ja powiem inaczej i mowcie co chcecie na temat mojej filozofii ale dla mnie moga wszystkie mecze przegrac byleby z rybimi lbami wygrali i tyle i nie wazne dla mnie czy to ekstraklasa czy 1 liga czy 2 liga, kibice zawsze beda przy swojej druzynie na dobre i na zle i to mnie jebie szczerze mowiac czy ktos ma 12 18 30 60 czy 120 lat, jesli nie jest piknikiem tylko osoba majaca Lechie w sercu to jest takim samym kibicem jak kazdy inny, a podzialy to nie dla nas, bo dla nas wszystkich jako kibicow gdańskich to Lechia powinna byc priorytetem.
12 kwietnia 2009, 21:07 / niedziela
mialkus

Widzisz w moim wpisie jakies 0:4 ze Slaskiem? Mysle ze gra byla lepsza od porzednich meczow i za to zawodnikom naleza sie brawa. Bez urazy! A 0:4 do przerwy to Stilon w deszczu!
12 kwietnia 2009, 21:23 / niedziela
Kurwa ludzie czy was pojebało???Jeżeli naprawdę wolicie zwyciestwa z Arka od gry w extraklasie ,to wy realiów nie znacie!!!!!!!!!! Jak spadniemy ,to max w naszym zasiegu
będzie 10-9 miejsce wpierwszej lidze!!!!!!!!! Dzisiaj wiekszsosc naszego budzetu to sa własnie wpływy z extraklasy!!!!!!!!! O Kucharze w 1 lidze zapominjcie Chłop spierdoli
szybciej niz Francuzi na polu walki . A pierwsza liga w nastepnym sezonie zapowiada sie wyjątkowo silna.Nas może poratować tylko sprawa degradacji Jagi i licencji Poloni Bytom
12 kwietnia 2009, 21:28 / niedziela
Czy wy naprawdę nie wierzycie, że utrzymamy się na boisku?
7pkt. jest w w naszym zasięgu na pewno - ze szaprką, Górnikiem i jak się postaramy na 105% to jeszcze 3 pkt. w Wa-wie. Już jest 9.
To wystraczy do utrzymania, spokojnie.
Nam pozostaje liczyć, że zespoły z końca tabeli a w szczególności Cracxa, Górnik, i Odra będą regularnie przegrywać.

Za tydzień 3 punkty i jedziemy.
12 kwietnia 2009, 21:36 / niedziela
Sorki za te 0-4 ze Śląskiem coś mi sie pomieszało przez te święta
12 kwietnia 2009, 21:51 / niedziela
kielbasa, szkoda pisania, oni nie maja pojecia kto to jest Kuchar, ale wiedza kto to Wachowicz, tylko to sie liczy. CO tam ze spadniemy i Kuchar w lipcu oznajmi ze na pierwsza lige to on kasy nie da bo to bedzie zenada zeby na Baltic Arena przyjezdzaly Zabki lub Tur.Tylko trzeba Arke pokonac i pokrzyczec "Arka to stara k....." to jest najwazniejsze!!! A kazdy z nich tylko mądry spod zegara jest..I dokladnie jak piszesz,kto zostanie jak spadniemy???Hirsch? Wisniewski?Ludzie stad, reszta sie spakuje i wyjedzie bo nie bedzie srodkow zeby ich zatrzxymac. srodek tabeli max!
12 kwietnia 2009, 21:56 / niedziela
Witam!

Tak sobie napiszę o swoich odczuciach po odczekaniu. Wg mnie Lechia wreszcie pokazała walkę i ambicję. Co by nie mówić, to nasi często gryźki trawę i momentami chcieli wjechać z piłką do bramki. Nie wyszło, ale ja jestem wdzięczny za podjętą walkę. Niestety, to kolejna z rzedu porażka, ale, co może daje nadzieję, po prawdziwej walce.

Dziwi mnie, że niekórzy kazali lechistom po meczu wypierdalać. Ja, razem z kumplem i kilkoma innymi kibicami, przybijałem piątki po meczu i mówiłem piłkarzom aby walczyli do końca. Widać było, że są wynikiem załamani, więc proszę nie wieszać na nich akurat w tym przypadku psów, bo nie sądze aby takie miny jakie mieli można było udawać.

Przy okazji, co było na tym transparencie, o którym wspominał spiker? Zawsze siedzę na prostej przy łuku od młyna więc nie miałem okazji widzieć o co biegało.

Pozdrawiam.
12 kwietnia 2009, 22:09 / niedziela
Nadzieja umiera ostatnia. A my swoje.... gramy do końca!!!!
12 kwietnia 2009, 22:10 / niedziela
Kiełbasa i Tobie podobnie myślący - wytłumaczcie mi:

Czym różni się LECHIA w ekstraklasie, od LECHII w lidze niższej?

Waszym lepszym samopoczuciem, dowartościowaniem się, czy przerośniętym ego?
12 kwietnia 2009, 22:12 / niedziela
spokojnie,jeszcze nie spadlismy ;]
12 kwietnia 2009, 22:15 / niedziela
Są kibice młodsi są i starsi. Czy to jakas roznica czy masz 15 czy 70 lat.? Ci co zaczynają od nastu lat mogą sie wiele nauczyć i za pare lat beda bezcenni. Jesli ma nawet te 12 lat, a kocha LECHIE, bo od dziecka mu/jej o niej mówią to jak bedzie mial te 50 lat bedzie nadal ja kochał i nie wazne czy bedzie grala w ekstraklasie czy w V lidze , no chyba, że przychodzą dla szpanu. I jeszcze kwestia dziewczyn w wieku 14-15 lat na stadionie. Jesli przychodza dla Lechii i dopinguja, sa z Lechia na dobre i na zle to nie moozna sie ich czepiac za to, ze sa nastolatkami, ktore od tego sezonu chodza na mecze. Każdy z Was kiedys zaczynał/a, a lepiej wczesniej. I jak sami mówicie "piłka nożna dla kibiców", a kibicem moze byc kazdy.! byle tylko nie był piknikiem .!
12 kwietnia 2009, 22:20 / niedziela
kiełbasa, a ciebie jeszcze ze świąconką nie zjedli?? a może spierdoliłeś z koszyka i na pełnym biegu takie głupoty pierdolisz????

Lechia jak na razie gra w ekstraklasie!!!! Na chwilę obecną zajmujemy miejsce, które gwarantuje grę w barażu.

Co do Kuchara, to chłop podpisał umowę na 10 lat, a nie na sezon. W tak długim czasie, nie wiadomo co się może stać z drużyną. Może być tak, że w tym czasie 10 razy zdobędziemy Mistrza, a może być tak (ptfu, ptfu, ptfu) że spadniemy do III ligi. Nie tylko Lechia gra w ekstraklasie i nikt specjalnie osłabiać się nie będzie, bo w Lechii ma być Kuchar. Ogarnij się chłopie i sam zacznij myśleć!!!!!!!!

Kuchar nie przyszedł do Lechii z sentymentu. Chce tu zrobić interes. I nasza w tym rola, aby interes opłacił się obu stronom- zarówno Kucharowi, jak i Lechii.
12 kwietnia 2009, 22:23 / niedziela
MarekM, aha.. czyli wolisz oglądać jak grają z Dolcanem? (tak wgl. sobie nie poglądasz bo TVP transmituje tylko jeden mecz w tygodniu) Pewnie, bo po co mamy grać w Poznaniu, Wa-wie.
Po co mamy odnosić sukcesy jak PUEFA?
Po co mieć dobry skład i duży budżet?

Brak słów.
12 kwietnia 2009, 22:28 / niedziela
lelo33, a po co mieć???

Wbijam z kim gra Lechia, bo to dla niej przychodzę na T29 i to za nią jeżdżę tam gdzie się da. Wbijam też, kto transmituje mecz Lechii, o ile wogóle taka transmisja jest. Bo zawsze w tym czasie, jestem tam gdzie gra Lechia.

Jak chcesz jeździć do Warszawy, czy Poznania to kup sobie wycieczkę w Orbisie. Jadąc na mecz Lechii i tak nie zwiedzisz tych miast :-)
12 kwietnia 2009, 22:31 / niedziela
MarYo !!!! Ale ich jebanym obowiązkiem jest zapierdzielanie po tym boisku i gryzienie trawy w każdym meczu, nie na darmo dostają za to pieniądze. Chyba, ze woleliby czasem pobyć w sytuacji piłkarzy ŁKS-u, żeby nie dostali przez jakiś czas pieniędzy. Jestem ciekaw czy wtedy tez grali by z takim "poświęceniem". Rozumiem, ze można ich wspierać oklaskami, ba !!!! nawet trzeba, ale niech w każdym meczu wykazują taką wole walki! A nie tylko odziwo "od Święta"! I jak największą racje ma Mialkus, bo jest jednym z naprawdę nie wielu którzy dostrzegają to co się tutaj dzieję z ta piłką! Była 5 liga, 4 to wszyscy kurwa błagali tylko niebiosa, aby Lechia w końcu zagrała w najwyższym stopniu rozgrywek, a teraz piszecie, że to już nie ważne, że nie ważne, która liga. Ogarnijcie się! Owszem, kibicem Lechii powinno się być niezależnie od szczebla rozgrywek, ale myślę, że każdy jednak woli ją oglądać walczącą o jak najwyższe laury! i naprawdę jeżeli nic się tutaj nie zmieni, a mam na myśli najbardziej politykę naszego zarządu to będzie naprawdę krucho. bo widać, że działacze spoczęli na lurach po awansie do ekstraklasy i teraz realizują swój własny plan, tylko zastanawiające jest co jest celem tego planu!

Jednak wiara jest najsilniejsza i 6 pkt musi teraz być tak jak mówi Zeto!
Do boju biało-zieloni!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.498