Gdańsk: wtorek, 25 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDANSK-GKS Belchatow 11.04.2009

strona 7/8

12 kwietnia 2009, 22:33 / niedziela
Zasada jest prosta.NIE WAŻNE W KTÓREJ LIDZE-LECHII SIE NIE WSTYDZĘ.Oczywiscie super sprawa mieć ekstraklasę,ale do chuja wafla czy chodzimy(jeżdzimy) na mecze tylko dla wyników?Ja kocham ten klub i bede obecny czy to w ekstraklasie,A -klasie,czy wtedy gdy pojawi się typ pokroju Bolo Kryzostaniaka.
12 kwietnia 2009, 22:34 / niedziela
Nie zrozumie tego nikt,kto Jej nie kocha !
12 kwietnia 2009, 22:37 / niedziela
Czarny gdzie jest Hugo?
12 kwietnia 2009, 22:38 / niedziela
i wszystko w temacie Czarny:)
12 kwietnia 2009, 22:53 / niedziela
Czarny, zaraz pewnie odezwie sie grono osob z odpowiedzia typu "ale ja przeciez kocham Lechie, ale mam inne zdanie" :)

Takim osobom co tak mowia sie nie wytlumaczy bo oni stawiaja swoja przezajebistosc ponad zdanie innych i oni wiedza najlepiej co jest dla Lechijki lepszym.

Najwazniejsze ze sie ma Lechie w sercu, a bez znaczenia jest przynajmniej dla mnie w ktorej bedzie grac lidze, liczy sie TYLKO LECHIA!!

W ekstraklasie czy nie! Ja i tak Kocham Cie! W moim sercu LECHIA! Najwspanialszym klubem jest!
12 kwietnia 2009, 22:55 / niedziela
lelo33 - odpowiedzieli Tobie Zeto, Narodowiec i Czarny... byli szybsi ode mnie...

Pozostaje pytanie: Czy Ty to zrozumiałeś?
12 kwietnia 2009, 22:56 / niedziela
Trza się szykować na 1 ligie.
Kompletnie nie rozumiem tych co mówią, że kopacze grający w strojach Ukochanej kopali lepiej, niż wcześniej.
Nic nie kopali, znaczy kopali, ale równie bez składu i ładu...

Niestety nie widzę nadziei. Bajić z Bąkiem w pomocy, to jak ja z kolegą w pierwszej linii na zadymie z Wałujewem i Tysonem.

Niestety, znowu rozczarowanie.

Święta marne.

Jak prawie zawsze z kopaczami grającymi w strojach gdańskiej Ukochanej.

Będzie lepiej. Bo musi być !!!
12 kwietnia 2009, 22:59 / niedziela
Sory , że kompletnie nie w temacie ale niewiem gdzie to napisac czy sklep Lechista w Pasażu jest jutro otwarty ?
12 kwietnia 2009, 23:01 / niedziela
emeryt nie gadaj bo rok temu z Jastrzębiem Cetnar zapewnił wszystkim dobre humory :)
12 kwietnia 2009, 23:03 / niedziela
Pines__LG
12 kwietnia 2009, 22:59 / niedziela
Sory , że kompletnie nie w temacie ale niewiem gdzie to napisac czy sklep Lechista w Pasażu jest jutro otwarty ?

Nie. Jutro sklep jest zamknięty.
12 kwietnia 2009, 23:12 / niedziela
Echhh... !!!! wróciłem od rodzinki , przeczytałem wiele wpisów . piję pije .Ot takie w tym roku Święta ! Kurwa czy piłkarzyki maja takie jak ja ? spierdolone ? ..????
Ale miałem takich Świąt wiele od lat 70- tych choć grali wtedy Lechiści . Czas umierać nic się na T29 nie zmienia !!! Są kibice a jak , są piłkarzyki , jest nadzieja , i ja idota ( dla rodziny ) zakochany w Lechii . Ale się dopasowaliśmy !!!!
Lechijka i ja -bez Mistrza i Małgorzaty .
12 kwietnia 2009, 23:44 / niedziela
Otórz nie-grajki zjebanych świąt mieć nie będą.przyczyna prosta-niezależnie od wyników kasa na konto wpłynie.ot taka praca,takie czasy.
12 kwietnia 2009, 23:46 / niedziela
Ambicji naszym grajkom odmowic nie mozna. oczywiscie mam na myśli ostatni mecz. Prawda jest taka, że oni po prostu lepiej nie potrafią... To są bardzo przeciętni piłkarze, za słabi na ekstraklasę w większości. I to sobie trzeba uczciwie powiedzieć. To nie wina grajków, że jest jak jest. To wina Ziela i dyrektora sportowego... Może trochę Zarządu... Powiem tylko tyle - jeśli będzie spadek to będzie tragedia dla piłki w Gdańsku w szerszym wymiarze. Oczywiście jeden ortodox z drugim zaraz powie, że " Lechia to My" ale prawda jest taka, że na Baltic Arene musi przychodzić 40 000 ludzi żeby budowa nowego stadionu miała sens. Dlatego wszyscy kibice są ważni. "Niedzielni" także. A tych w niższych ligach zabraknie, nie mówiąc już o przyciąganiu NOWYCH.
13 kwietnia 2009, 00:15 / poniedziałek
Grzeskalv jebie mnie, czy ktoś będzie chodził na bełt arene. To będzie pomnik adamowicza, a nie stadion Lechii. A adamowicz już dwukrotnie zaprosił śledzi, aby oni też korzystali z obiektu. Modlę się, aby nie zdążyli z nim do euro
grzeslav :

,,Oczywiscie jeden ortodox z drugim zaraz powie,ze ''Lechia to My ''ale prawda jest taka,ze na Baltic Arene musi przychodzic 40.000 ludzi zeby budowa nowego stadionu miala sens.''

Jakie ''musi'' ?
Jaka prawda ?
Jaki sens ?
Mam to gdzies ,ze wyznacznikiem dobrej gry,bedzie nagroda w postaci nowej zabawki piknikow !
13 kwietnia 2009, 00:21 / poniedziałek
Czarny68 - czytaj ze zrozumieniem: "żeby budowa nowego stadionu miała sens"

Ty mozesz mieć w dupie piknikow EKONOMIA - NIE.
13 kwietnia 2009, 00:27 / poniedziałek
Widac,ze Ty nic kolo z tego nie kumasz.
Zeto naprowadzil Ci potrzebe budowy itd.
Co Ty mi pierdolisz o ekonomii,jesli mowimy o grze,milosci do Lechii ?!
Nie rozmawiaj ze mna na temat,co za ile sie oplaca,bo jestem antysemita i tylko takie rachunki mnie wkurwiaja.

Nie odpisuj mi,bo sobie tego nie zycze.
13 kwietnia 2009, 00:28 / poniedziałek
Do Zeto - nie powinno Cię to jebać bo to nasze miasto i z naszych podatków stadion będzie utrzymywany. Dobrze byłoby gdyby sam zarobił na siebie. A to nie jest wcale proste. Pomijam fakt, że te (dajmy na to) 5 000 pierwszoligowych kibiców może nie być najlepiej słyszalne...
Dlaczego nie może to być (tak jak na zachodzie) właśnie 40 000?
13 kwietnia 2009, 00:30 / poniedziałek
Zeto
Grzeskalv jebie mnie, czy ktoś będzie chodził na bełt arene. To będzie pomnik adamowicza, a nie stadion Lechii. A adamowicz już dwukrotnie zaprosił śledzi, aby oni też korzystali z obiektu. Modlę się, aby nie zdążyli z nim do euro.

Może i w oczach niektórych osób wyjdę na idiotę, ale ja mam nadzieję, że Lechia jednak nie będzie grała na Baltic Arenie. Zresztą już się kiedyś na ten temat wypowiadałem, że będziemy mieli jedynie igrzyska (stadiony powstaną na czas, ale już teraz wiadomo jak wiele inwestycji choćby infrastrukturalnych nie zostanie wcielonych w życie, z ilu spraw trzeba zrezygnować, by wybudować BA) .Wolałbym, by kasa przeznaczona na stadiony została zainwestowana w utworzenie Parku Technologicznego i rozwój infrastruktury. Jednak bardziej medialne jest wybudowanie stadionu niż inwestycja w naukę, etc.

Generalnie to te nasze polskie stadiony będą bardzo drogie (kiedyś weszlo podało koszty wybudowania stadionów w Niemczech, m.in. Hoffenheim). Jeszcze lepsze jajca są w stolicy, gdzie Waltz wybudowała stadion dla kolegów z iti.

PS. CO do dyskusji na temat potencjału naszych grajków, to nie są oni jakimiś wirtuozami, ale na skład na 11-12 miejsce mamy.
13 kwietnia 2009, 00:49 / poniedziałek
konri - potencjał mamy to fakt (patrz młoda ekstraklasa). I pewnie dlatego tak trudno to przeboleć, te wszystkie porażki. Ale czy tego chcesz czy nie to za wiele milionów PLN buduje się stadion, który i Ty i ja bedziemy przez lata spłacać (choćby kosztem dróg na nasze osiedla itp). I mnie tylko chodzi o to, żeby on sam zarobił na siebie... A to może zagwaranntować tylko Wielka Lechia w Xtraklasie. Taki life.
13 kwietnia 2009, 00:55 / poniedziałek
Nie jarał bym się tak tą umową Kuchara na 10 lat, Filipiak też podpisął kontrakt ze Stawowym na 10 lat, a zwinął się szybciej niż sie kazdy spodziewał, tak samo sie zwinie Kuchar ze swoja kasa jak spadniemy.
13 kwietnia 2009, 00:58 / poniedziałek
Skoro nie wazne w ktorej lidze i z kim ma grac Lechia to po co oplacac zawodnikow, proponuje losowac 18 meczowa przed kazdym meczem wsrod kibicow :D
13 kwietnia 2009, 01:14 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2009, 01:17 / poniedziałek
Tyle razy było pisane, weźcie pobanujcie te nicki, w których Lechia jest z małej litery!
13 kwietnia 2009, 07:39 / poniedziałek
Mane i za zerwanie umowy zapłacił odszkodowanie. Umowa to umowa i niesie za sobą określone skutki. A co do Kuchara, żeby nie było tak, że za pół roku sami będziemy chcieli aby jak najszybciej od nas poszedł.

Grzesiu- Lechia to nie kurwa, która musi zarabiać na pojebane pomysły polityków!!!! Skoro adamowicz chce mieć na Letnicy pomnik, to niech go sam utrzymuje!!!! Lechii w to nie mieszaj!!!!
13 kwietnia 2009, 08:04 / poniedziałek
Powiedz mi Zeto co ci się nie podoba w tym, że Lechia będzie grała na zajebistym stadionie, a T29 będzie kuźnia talentów całego Pomorza. Będziesz mniej rozpoznawalny i stracisz na znaczeniu ??? Będziesz tęsknił za patologią ??? Wytłumacz mi bo nie rozumiem. Świat się zmienia pewne rzeczy nigdy już nie wrócą, a pewnych jesteśmy świadkami końca. Im szybciej zrozumiesz, to tym mniej się rozczarujesz.
13 kwietnia 2009, 08:23 / poniedziałek
marys, takim jak ty nie da sie tego wytlumaczyc bo jestescie sezonowcami, chuj we wszystkich ekstraklasowych kibicow takich jak kielbasa czy mialkus, nigdy nawet robiac "porownanie" nie przystoi wam napisac ze "wole przegrac z arka a zostac w lidze" wy poprostu nie kumacie czym dla nas jest Lechia czym dla nas sa derby czym dla nas jest T29. nigdy nie bylem za szufladkowaniem kibicow ale powoli zaczyna mnie to wkurwiac ze jeden jest dla ekstraklasy inny dla Lechii, wszyscy macie przychodzic dla LECHII kurwa nie wazne w ktorej lidze !!!

czy wygrywasz czy nie ja i tak KOCHAM Cie ! (rozumiesz?)
13 kwietnia 2009, 08:34 / poniedziałek
A więc Marysie, nic mi to nie przeszkadza. Przeczytaj to co napisałem conajmniej 7 razy, może wtedy zrozumiesz.

Nie napisałem, że Lechia nie ma grać na Letnicy. Napisałem tylko, że mam nadzieję że prezydencia nie zdąży z budową do euro. Napisałem również, że Lechia nie musi utrzymywać tego, co wybuduje adamowicz.
Dla normalnego człowieka, są to rzeczy oczywiste.
13 kwietnia 2009, 09:23 / poniedziałek
No to wytłumacz mi czym są dla Ciebie te derby, z jakimś śmiesznym klubikiem z prowincji, do którego większość z nas od jakiegoś czasu nie ma krzty szacunku, Wytłumacz mi dlaczego na derbach W Pucharze Ekstraklasy było nas w porywach 800 osób, a w Gdyni nie byliśmy wcale. Wytłumacz mi czym jest dla Ciebie zwycięstwo na boisku z Prokomem Aseecoo Gastronomią Janbudem Arką ( 3 pkt. jak każde inne) o, którym za tydzień nikt nie będzie pamiętał. Ja od prawie 30 lat mam zaszczyt nosić biało zielone barwy w sercu i na prawdę mam już coraz miej czasu aby dziecięcy sen o Wielkiej Lechii Naszych Marzeń w końcu ziścić.
Zeto, korzyści miasta i Lechii są zbieżne. Gdańsk to Lechia, a Lechia to Gdańsk i Adamowicz nic nie ma do tego. Swoją drogą jest jaki jest, ale stając przed ponownym wyborem Jaworski - Adamowicz obiema rękami głosuje na Pawła :}
13 kwietnia 2009, 09:46 / poniedziałek
Nie wiem, jak ty, ale ja byłem na Pucharze Ekstraklasy na stadionie Bałtyku w sektorze gości. Porażka bolała, jak każda zresztą.

A czym jest dla mnie zwycięstwo???

Na mecz idę, bo kocham Lechię. Nigdy nie patrzę na rywala. Zawsze idąc na mecz, wierzę w zwycięstwo. Niezależnie czy rywalem jest ktoś z czołówki, czy z dołu tabeli. Wyjebane mam w to, czy sektor gości jest pusty, czy pełny.
Jadąc na wyjazd, też nie kalkuluję. Tak samo ważny jest dla mnie mecz w Dębnie Lubuskim, czy w Warszawie. Czasami po porażce jest we mnie więcej dumy, niż po marnym zwycięstwie. Są mecze, które pozostały w mojej pamięci, mimo remisu. Wynik dla mnie, ma drugorzędne znaczenie. Co nie znaczy, że zdecydowanie bardziej lubię, kiedy Lechia zwycięża. A najbardziej kocham zwycięstwa, takie jak w Opolu.

A czy masz rację pisząc że Gdańsk to Lechia??? Nawet nie bluźnij!!!!!!!!!!!
Ratusz miejski, kto by nim nie rządził, to zawsze są politycy. Zrobią tylko to, co w danej chwili przysporzy im popularności. Nic więcej.
13 kwietnia 2009, 10:30 / poniedziałek
LECHIA TO JEDNAK CIENIZNA JESTEŚMY ZA SŁABI NA PLUS LIGĘ
13 kwietnia 2009, 10:35 / poniedziałek
@marys

Nie przesadzaj, Buzała pamieta, ba do dzisiaj nie może dojść do siebie :D
13 kwietnia 2009, 10:40 / poniedziałek
@Zeto

A dlaczego pisząc Gdański piszesz politycy a nie obywatele :)
Przecież idąc tym tokiem rozumowania można też napisać ze Lechia to działacze a talk nie jest.
13 kwietnia 2009, 10:44 / poniedziałek
Mane
13 kwietnia 2009, 10:40 / poniedziałek
@Zeto

A dlaczego pisząc Gdański piszesz politycy a nie obywatele :)
Przecież idąc tym tokiem rozumowania można też napisać ze Lechia to działacze a tak nie jest.

A jak jest?? Nie są działaczami??

Są i dobrze zdają sobie z tego sprawę. Fakt, że wywodzą się z kibiców nic tu nie zmienia.
13 kwietnia 2009, 11:11 / poniedziałek
Zeto, szanuje Twoje poglądy, mimo ze nie z wszystkimi się zgadzam.
Ja jestem fanem Lechii (ale nie piknikiem!), a Ty fanatykiem :)
Jednak muszę przyznać Ci rację za to że nie poddajesz się owczemu pędowi ku marchewce na kiju jakim jest BA. Niektórych ten stadion zaslepia ..
Gdańsk to jednak jego mieszkańcy, a nie politycy..
A lechia to jednak kibice, a nie zarząd.

Polityków, czy zarząd można wyjebać, a my będziemy zawsze mieszkańcami Gdańska i kibicami Lechii.
13 kwietnia 2009, 11:15 / poniedziałek
a co do pomysłu pana A. to jeśli Arka kiedykolwiek wystąpi w roli gospodarza na BA, to możemy mu zadeklarować że nigdy na tym stadionie nie zobaczy już ani jednego kibica Lechii.

Ja byłbym skłonny na takie poświęcenie..
13 kwietnia 2009, 11:19 / poniedziałek
Oglądałem wczoraj szybka piłke,i wkurwił mnie jeden z siedzacych tam psuedoekspertów,ten ktory siedizal obok szczesnego.Gosc jest chyba z gowna wyborczego,Przy omawianiu meczu Lechii ten pseudoekspert mowi,ze nie wie kto to jest Kafarski ,i ze dla niego Kafrarski wzial sie z kosmosu.TO JA SIE PYTAM JAK TY SIE PRZYGOTOWALES DO PROGRAMU PAŁO?? WYSTARCZYLO WPISAC W GOOGLE TOMASZ KAFARSKI TO BYS SIE DOWIEDZIAL.
13 kwietnia 2009, 11:29 / poniedziałek
To jest redaktorzyna Błoński z Gazety Wybiórczej.
13 kwietnia 2009, 11:34 / poniedziałek
Mam nadzieje, ze Lechia zostanie na T29, bo tam jest jej miejsce. Na T29 jest cała nasza historia. Lepiej bylo zmodernizowac stadion Lechii niz budować nowy. Bo Lechia tam grać nie bedzie.!
13 kwietnia 2009, 11:37 / poniedziałek
Kurwa mać chcecie zrobic z mojej ukochanej Lechijki drugą Zawiszę bydgoszcz??? obecnie???????? Droga wolna.Tylko potem nie bluzgajciecie ze jestesmy w 4 lidze ,Pewnie niekturzy wolą Lechijkę jak przychodzi na nia 400 fanatyków w 4 lidze
Niż naextraklase 12000.To sie nazywa Perwercjonizm prowincjonalny
I nie macie do tego kurwa prawa!!!!! Lechijka należy do całego Trójmiasta czy to sie wam podoba czy nie!!!!!!!!!!!
13 kwietnia 2009, 11:45 / poniedziałek
WikiQ ty masz tyle do gadania co żyd w czasie okupacji.
13 kwietnia 2009, 11:49 / poniedziałek
Kiełbasa, nikt nigdy nie dostanie pozwolenia, aby z Lechii zrobić coś innego.

Były już pomysły, aby zrobić drugi "Celtic". Teraz wprowadza się modę na "Chorwację". Jednak na nic się to nie zda, bo TO MY TWORZYMY HISTORIĘ!!!!! TO MY, JESTEŚMY LECHIA GDAŃSK!!!!

Ty tego nigdy nie zrozumiesz, bo masz zbyt mały, zglobalizowany, przerobiony na papkę przez pejSSat i jude zaitung mózg.
13 kwietnia 2009, 11:54 / poniedziałek
Moze do gadania mam nie wiele, ale mam prawo do wyrazania swojego zdania na ten temat. Mozesz sie ze mna nie zgadzac, a ja moge nie zgadzac sie z Toba.

Tylko Lechia Gdańsk.!
13 kwietnia 2009, 12:30 / poniedziałek
holy fan - ten pediasz obok szczesnego to niejaki kołodziejczyk. Nadworny pedał rzeczpospolitej. siedzi w kazdym studiu lm ze swym chlopakiem rafalem patyra z tvp. niech spada dalej palowac sie nad gra liverpulu czy czelsi, bo swoja droga tez mi wczoraj cisnienie podniosl. pozdro.
13 kwietnia 2009, 12:38 / poniedziałek
"TO MY, JESTEŚMY LECHIA GDAŃSK!!!!"

Trochę pokory. By dostatecznie pojąć bezsens takiego pier**** wystarczy zastanowić się, co będzie z Lechią, jeśli jutro walnie cię samochód.

Każdy, kto wypłasza z Lechii dzisiejszych sezonowych, albo bredzi, że co za różnica, w której lidze gramy, jest zagrożeniem dla dobra klubu. Prawdziwi kibice wyrastają właśnie z sezonowych, nikt nie rodzi się kibicem. I także z dzisiejszych sezonowców 4/5 odejdzie na żużel, ale jest szansa, że ta 1/5 zostanie z Lechią na długie lata, przez pamięć dobrych czasów, przez historię. A za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat ci już nie sezonowcy, lecz wierni fanatycy, przyprowadzą swoje dzieci, znajomych etc.

I najważniejsze: mniej sezonowców na Lechii to mniej rozgłosu. Czyli mniejsza rozpoznawalność, czyli mniej sponsorów. Mniej sponsorów to słabsi grajkowie. Słabsi grajkowie to mniej rozgłosu, mniej historii, mniej skucesów. Mniej skucesów to mniej sezonowców. Kółko się zamyka.

A co do BA, to jeśli budowa stadionu kosztuje 600.000.000,00 zł a miejsc ma być 40 tys, prosty rachunek mówi, że żeby koszty się zwróciły po pierwszym meczu, bilet musiałby kosztować 15.000,00 zł przy wszystkich miejscach zajętych. Czyli miasto wtapia tam olbrzymie pieniądze, bez większej nadziei na ich odzyskanie. Arka nie będzie tam grała, bo nikt nie przyjedzie do Gdańska na mecz Arki Gdynia jako gospodarza. Lechia jeśli będzie, to prawdopodobnie tylko mecze derbowe, albo wyjątkowej wagi, kiedy nie da się pomieścić ludzi na T29. Koniec końców myślę, że jednak przeniesiemy się na BA z konieczności, w miarę rozwoju klubu i przybywania kibiców.
13 kwietnia 2009, 12:49 / poniedziałek
Ja napisze tak nawet jak będzie znowu a-klasa czy 5 liga to i tak będe chodzic na moją kochaną Lechijke, żadnego meczu od a-klasy nie opuściłem a niekt wpisy mnie normalnie smiesza
13 kwietnia 2009, 13:33 / poniedziałek
Trzeba by to wszystko do kupy zebrać. Lechia jak i każdy inny klub składa się z kibiców, dla których najwazniejsza jest drużyna, dla nej żyją i będą z Nią zawsze bez względu na mijesce w tabeli i w ktorej jest lidze, nadstawiają za Lechię głowę i reprezentują ją na wyjazdach. Na kibiców starej daty, ktorzy swoje dla Lechii zrobili i teraz przychodzą walcząc z żoną, finansami, czasem, zdrowiem itp. Na modnisiów, którzy przychodzą bo to wypada jak Lechia jest w ekstraklasie i chce pokazać swojej paniance mecz, oprawy itp. Na działacy, którzy mają zapewnić kasę(kiepsko to wycodzi), organizację meczu, trenera, warunki do przygotowania, transferów itp. Do tego na ludzi, ktorzy lubią Lechią ale przyjdą tylko wówczas jak Lechia będzie grała w najwyższej lidze i do tego zdobywała punkty. Nic tego nie zmieni, tak było, jest i będzie. Nigdy żaden klub nie będzie miał 40.000 fanatyków wiec nie ma co skakać sobie do oczu między grupami oni wszyscy tworzą Lechię czy tego chcemy czy nie. I zamiast pierdolić jedni na drugich niech każdy zajmuje się swoją działką a wóczas będzie jak należy. Właśnie połączenie tego wszystkiego może doprowadzić, że staniemy się najlepszą drużyną w Polsce i pod względem piłkarskim i kibicowskim. Myślicie, że na Amice sami fanatycy są??? gówno prawda, tylko mają dziś wyniki to i trybyny pełne, niech tylko zaczną przegrywać zaraz wyludni sie stadion i znowu zostanie trzon kilkuset najwierniejszych. Bez pewnych kompromisów nigdy nie osiągnie się wielkości. Nie będzie nigdy armii kilkudziesięciu tysięcy fanatycznych kibiców, ktorzy zawsze będą jeździć z drużyną i nigdy nie będzie takiej armii na IV lidze i to trzeba rozumieć.
13 kwietnia 2009, 13:48 / poniedziałek
monte,popieram w 100 procentach.
13 kwietnia 2009, 14:05 / poniedziałek
A ja nie popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od końca lat 90, kiedy to Lech bronił się przed spadkiem z 2 ligi są tam na stadionie komplety.
13 kwietnia 2009, 14:12 / poniedziałek
Komplety ścierek do czyszczenia kuchenek ;-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.210