Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDANSK-GKS Belchatow 11.04.2009

strona 8/8

1 2 3 4 5 6 7 8

13 kwietnia 2009, 14:29 / poniedziałek
Kiełbasa i reszta Twego pokroju...

Wasze zapewnienia o przywiązaniu do Lechii są żenujące...
Wy jesteście przywiązani do... ekstraklasy.

1. Nieważny wynik derbów - oby nadal była ekstraklasa.
2. Modlenie się o udowodnienie innym korupcji – oby nadal była ekstraklasa.
3. Modlenie się o nie przyznanie komuś licencji – oby nadal była ekstraklasa.
4. Cieszenie się z kłopotów finansowych innych – oby nadal była ekstraklasa.
5. Jeszcze trochę, a zrzucicie się na kupowanie meczy – oby nadal była ekstraklasa.
I można by jeszcze wymieniać...

Dla mnie jesteście „kibicami mody na Lechię w ekstraklasie” nie mającymi nic wspólnego z kibicami Lechii.

Jesteście jak... meteory... i tym się pocieszam.

Gdzie HONOR?
13 kwietnia 2009, 14:31 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2009, 14:33 / poniedziałek
post wyzej do kasacji
13 kwietnia 2009, 14:48 / poniedziałek
@Szał klawiatury

Masz na myśli tych którzy polecieli na grzyby ? :D

Skoro nie ważna jest klasa rozgrywkowa to proponuję przerzucić się na mecze Lechii II i III, ME i mecze Juniorów, w końcu to tez Lechia.
13 kwietnia 2009, 14:53 / poniedziałek
Rozwalacie mnie niektórzy... po co ekstraklasa? a po to by klub się rozwijał.
nikt nie mówi, że Lechia w I lidze to już nie będzie Lechia. Ale na pewno będzie słabsza.
ale skoro wam wszystko jedno...

PS: ktoś mówił, że na BA mają grać sledzie... tak, ale tylko jeżeli dostaną się do ligi mistrzów (co jest niemożliwe), już prędzej do puefa, ale wtedy nie na BA.
ja jestem osobiście zwolennikiem budowy BA. - jak mówiłem, jeżeli chcemy by LECHIA BYŁA WIELKA.... trzeba zacząć się rozwijać.

Zeto, MarekM itd. - macie trochę racji, ekstaraklasa nie jest najważniejsza, ale bez niej Lechia straci swój potencjał.
13 kwietnia 2009, 15:05 / poniedziałek
Budując ten klub od A klasy nikt nie myślał o ekstraklasie. Teraz dostaliście palca a chcecie już całą rękę. Ja osobiście tęsknie do atmosfery z 3 ligi.
13 kwietnia 2009, 15:05 / poniedziałek
adi237
12 kwietnia 2009, 22:31 / niedziela
MarYo !!!! Ale ich jebanym obowiązkiem jest zapierdzielanie po tym boisku i gryzienie trawy w każdym meczu, nie na darmo dostają za to pieniądze. Chyba, ze woleliby czasem pobyć w sytuacji piłkarzy ŁKS-u, żeby nie dostali przez jakiś czas pieniędzy. Jestem ciekaw czy wtedy tez grali by z takim "poświęceniem". Rozumiem, ze można ich wspierać oklaskami, ba !!!! nawet trzeba, ale niech w każdym meczu wykazują taką wole walki! A nie tylko odziwo "od Święta"!

Dlatego trzeba im dziękować gdy walczą a ganić gdy mecz olewają. Ostatnio zasłużyli sobie na podziękowania. Owszem, ich obowiązkiem jest gryzienie trawy, ale do tego trzeba nie tylko kasy ale przede wszystkim serca, więc gdy je wykazują, trzeba to docenić.
13 kwietnia 2009, 15:11 / poniedziałek
Lelo - każdy przez Ciebie wymieniony chce Lechii walczącej o najwyższe cele, ale w ramach wyznawanych przez nas wartości, takich jak HONOR, TRADYCJA.
13 kwietnia 2009, 15:22 / poniedziałek
Panowie A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
13 kwietnia 2009, 15:54 / poniedziałek
1. blisko mi do pogladow zeto czy czarnego, tzn grunt to historia i tozsamosc. LECHIA TO HISTORIA i KOLEJNE POKOLENIA KIBICOW

2. BA to absolutna pomylka. Wiadomo ze skoro juz zaczeli to zbuduja. Ale niech ci ktorzy to wymyslili niech nawet nie mysla ze beda zmuszac Lechię do gry tam, zeby straty byly mniejsze. Jak adamowicz jest taki madry to niech zarzadza stadionem, szuka artystow, jehowych i kogo tam jeszcze chce. Ale kurwa mac niech sie nie wazy dokladac do BA z miejskiej kasy albo z Lechii. Niech kurwa nawet o tym nie mysli.

3. Wyraznie widac ze na tym forum udzilela sie mocno grupa fanow ekstraklasy. Dla nich Lechia zaczela sie ok 2004, 2005 wraz z najnowszą modą na Lechie. Oni nie rozumieją ze szalik zrobiony przez matke lub babke na drutach za PRL-u byl 100 razy cenniejszych od dopieszczonych obecnych gadżetow. Goscie znikna przy pierwszym spadku

4. Nie robie z siebie zadnego megakibica mimo ze kibicuje LG od 25 lat. Przyznaje sie nawet ze na a-klase i okregowke chodzilem nieregularnie. Gra w ekstraklasie ma swoja wartosc bo daje mozliwosc gry z czolowymi klubami z innych miast. Tu sie z fanami ekstraklasy zgodze

5. Nie PODDAWAC SIE CZARNYM NASTROJOM, póki piłka w grze trza walczyc a jak sie nie uda to trudno. Jak spadniemy to nie pierwszy nie ostatni raz
13 kwietnia 2009, 19:27 / poniedziałek
11thCommandment
13 kwietnia 2009, 12:38 / poniedziałek
"TO MY, JESTEŚMY LECHIA GDAŃSK!!!!"

Trochę pokory. By dostatecznie pojąć bezsens takiego pier**** wystarczy zastanowić się, co będzie z Lechią, jeśli jutro walnie cię samochód.

O czym ty piszesz?? Jesteś pewien, że rozumiesz to co czytasz??

Gdzie napisałem że Lechia to ja????????????? Gdzie napisałem że nie chcę wyganiać kogokolwiek z Lechii?? Gdzie w moich postach znajdziesz, że nie szanuję kibiców z krótkim stażem??

Jak potrąci mnie samochód i zejdę z tego świata, dalej pozostanie cała Biało-Zielona Brać, która tworzy to, co nazywamy Lechia Gdańsk!!!!!!!!!!! Zostaną ludzie, dla których Lechia to sens życia, a nie "moda na sukces". Nie ma znaczenia, kto od kiedy zaczął chodzić na Lechię (nie na mecze!!!!). Liczy się to, czy Lechia jest w jego życiu.

Są fanatycy, którzy za Lechię pójdą w ogień. Którzy będę wierzyć, chociaż nie będzie ku temu żadnych racjonalnych przesłanek. Będą na meczu niezależnie od rywala, odległości, pogody czy innych tego typu duperel!!!!

Są też tacy, którzy przyjdą tylko na mecz z Amicą lub Wisłą. Pojadą tylko do Warszawy, albo Zabrza. W czasie deszczu wybiorą telewizor. A w przypadku 3 porażek pod rząd, przez 3 kolejne lata nie przyjdą wogóle.
Dla nich, ważniejsze niż Lechia, będą nieodśnieżone trybuny, czy nie otwarta brama, kiedy 5 minut przed końcem meczu gonią do samochodów, żeby nie stać w korku.

Zrozumiałeś w końcu???????
13 kwietnia 2009, 20:01 / poniedziałek
Popieram MarkaM. To się nazywa sezonowe kibicowanie... Może nie chodzę na Lechie długo ( 4 lata) ale najważniejsze jest to żeby być z drużyna kiedy jest na szczycie i kiedy nie.

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię w sercu moim LECHIA i na dobre i na złe !
13 kwietnia 2009, 20:03 / poniedziałek
Czyli krotko podsumowujac wypowiedz Zeto:
Lechia To My!!!!
1 2 3 4 5 6 7 8

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.336